RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 2263073:00:16.055d 01:00:211 799,60,0002:2624,7
2KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 3267063:54:33.054d 04:23:481 534,6-265,0862:2924,0
3SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M3M 4763036:17:19.061d 01:01:261 192,4-607,2661:4932,9
4DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M4M 5167067:44:11.059d 01:12:501 126,2-673,4633:3616,6
5SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M5M 56WATAHA TEAM61057:51:15.060d 04:14:261 064,9-734,7793:1518,4
6KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M6M 6447042:48:14.040d 01:28:061 000,7-798,9492:3323,4
7WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 7062037:44:25.058d 00:50:27939,8-859,8662:2424,9
8GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M8M 8165038:33:00.055d 20:24:12777,6-1 022,0142:5820,2
9MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M9M 8631035:42:02.025d 00:34:13739,4-1 060,2322:5320,7
10MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M10M 8752049:06:46.042d 01:00:14727,6-1 072,0394:0214,8
11KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 88ChTMR Cyklista Chojnice58041:15:32.054d 02:14:40721,3-1 078,3843:2517,5
12PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M12M 8952028:01:57.049d 09:02:07721,2-1 078,4582:1925,7
13KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9247052:09:40.044d 00:42:17712,4-1 087,2324:2313,7
14SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 9838038:43:15.034d 02:06:50673,1-1 126,5913:2717,4
15RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M15M 10260040:35:35.054d 14:35:56661,6-1 138,0353:4016,3
16KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M16M 10857028:11:08.039d 06:43:45565,7-1 233,9762:5920,1
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
17STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M17M 11062021:57:09.058d 01:00:15532,0-1 267,6572:2824,2
18KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M18M 11538025:42:32.035d 01:49:30460,4-1 339,2753:2117,9
19PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M19M 11715017:04:36.013d 01:41:28446,8-1 352,8352:1726,2
20STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M20M 11847030:53:23.043d 00:45:50439,3-1 360,3274:1314,2
21ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M21M 12119023:18:07.018d 00:21:11431,5-1 368,1723:1418,5
22KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M22M 12352023:20:43.046d 01:14:17407,8-1 391,8773:2617,5
23ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 12456024:30:55.053d 00:53:26402,5-1 397,1273:3916,4
24GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 12653032:50:18.050d 07:25:19376,5-1 423,1425:1311,5
25KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M25M 12921019:14:23.019d 02:03:49354,0-1 445,6473:1518,4
26S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M26M 13048019:47:47.020d 20:18:58352,0-1 447,6283:2217,8
27SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M27M 14059020:07:56.043d 00:54:37305,8-1 493,8613:5715,2
28WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M28M 14929012:50:55.07d 01:34:22245,9-1 553,7293:0819,1
29STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M29M 16464009:25:05.048d 01:27:21178,8-1 620,8953:0919,0
30NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M30M 169Skarszewy Cycle Team15006:04:33.013d 00:55:16164,1-1 635,4982:1327,0
31DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M31M 17032011:53:21.010d 02:22:47156,3-1 643,3524:3313,1
32PARDA Mateusz 300LUBLINSenior 2 - M32M 172Lubelacy9012:16:38.05d 04:54:56146,5-1 653,1445:0111,9
33KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M33M 17415049:45:43.012d 09:55:00142,5-1 657,12320:562,9
34GRYGIEL Michał 305SZPRYCHA TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior 2 - M34M 1803007:22:23.02d 08:04:13123,0-1 676,6803:3516,7
35JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 18115028:24:30.012d 00:25:43110,6-1 689,04715:243,9
36MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36M 18260009:23:41.056d 00:57:55105,0-1 694,6215:2211,2
37BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M37M 18530004:36:14.010d 01:09:3873,6-1 726,0183:4516,0
38TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M38M 18748003:08:11.045d 01:04:2567,3-1 732,3972:4721,4
Znaleziono 38 wynik(ów)