RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
309
Wystartowało:
265
Nie ukończyło:
257
Ukończyło:
8
Na trasie:
257
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
2KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 10TomaziBike Team61105:23:00.058d 09:05:352 578,3-754,6902:2724,5
3WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1359069:31:10.057d 00:51:532 319,3-1 013,7481:4733,4
4REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 14TomaziBike Team48081:19:21.047d 04:06:382 201,3-1 131,7042:1227,1
5RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M5M 1544126:39:00.041d 01:20:442 192,1-1 140,8963:2717,3
6FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 1761076:12:09.060d 01:39:491 992,0-1 341,0342:1726,1
7MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M7M 1961102:38:01.060d 18:36:021 938,9-1 394,1503:1018,9
8KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M8M 2562083:01:08.059d 19:21:441 705,1-1 627,9492:5520,5
9LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2666075:31:38.062d 01:56:191 688,4-1 644,6372:4122,4
10GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 3466074:18:57.063d 05:30:551 463,5-1 869,4953:0219,7
11GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M11M 43SPK Český Těšín30055:31:25.029d 08:41:091 225,2-2 107,7942:4322,1
12FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M12M 4655071:13:17.047d 17:20:451 204,5-2 128,4513:3216,9
13ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M13M 5039086:44:38.036d 04:40:441 145,2-2 187,8304:3213,2
14KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M14M 5260054:48:23.050d 01:15:031 119,5-2 213,4552:5620,4
15FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M15M 5463055:34:09.062d 01:15:411 082,1-2 250,8813:0419,5
16CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 5539050:23:55.038d 07:13:281 066,3-2 266,6852:5021,2
17GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 6239047:16:54.031d 03:20:471 012,3-2 320,6682:4821,4
18BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M18M 6858053:24:06.054d 03:02:50953,7-2 379,2803:2117,9
19PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M19M 7160048:10:45.056d 00:05:46933,1-2 399,9123:0519,4
20KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 7729090:16:31.027d 20:10:32818,9-2 514,0666:369,1
21KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M21M 7866079:10:01.063d 02:29:07797,9-2 535,1035:5710,1
22BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M22M 8066043:40:31.063d 05:30:15780,2-2 552,8203:2117,9
23TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8364068:29:19.063d 00:04:49769,4-2 563,5745:2011,2
24FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M24M 8465033:49:48.055d 12:47:37758,9-2 574,0712:4022,4
25LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M25M 9047026:04:00.044d 00:36:45719,4-2 613,5992:1027,6
26DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M26M 9616022:09:12.012d 01:45:20682,1-2 650,8771:5630,8
27PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M27M 99HERNIK TEAM27027:20:51.024d 01:21:33669,6-2 663,4262:2724,5
28BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M28M 10658040:56:02.056d 02:47:38583,6-2 749,4124:1214,3
29ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M29M 10949035:54:43.047d 01:51:32559,6-2 773,3603:5115,6
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
30FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M30M 11132028:39:01.016d 03:12:32522,8-2 810,2113:1718,2
31KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M31M 11363054:41:44.061d 00:19:00494,3-2 838,7046:389,0
32KOSIDOWSKI Stanisław 290CHTMR CHOJNICECHOJNICEWeteran 1 - M32M 11610019:15:54.06d 22:22:04455,4-2 877,5782:3223,6
33WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M33M 12230030:26:07.018d 08:42:27419,6-2 913,3854:2113,8
34BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 13052019:28:57.049d 02:16:48346,3-2 986,7183:2217,8
35SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M35M 13413012:44:25.011d 02:32:52334,0-2 998,9752:1726,2
36KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M36M 13515019:41:23.013d 01:18:51329,4-3 003,5703:3516,7
37KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M37M 13615016:05:33.014d 03:18:18318,5-3 014,4733:0119,8
38GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M38M 13722013:52:54.012d 01:34:20318,5-3 014,4972:3622,9
39GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M39M 13863025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
40FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M40M 14516015:50:48.013d 01:13:27272,7-3 060,2553:2917,2
41STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M41M 15013009:57:28.011d 01:25:57243,4-3 089,6492:2724,4
42CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M42M 15118011:45:08.010d 20:34:48240,6-3 092,3942:5520,5
43MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M43M 15239030:44:26.036d 04:09:46237,3-3 095,7497:467,7
44PŁASKA Grzegorz 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M44M 15318015:53:04.012d 04:42:16218,5-3 114,5404:2113,8
45ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 15752013:12:46.045d 22:50:29212,5-3 120,5503:4316,1
46STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M46M 15818013:55:16.011d 07:14:08201,1-3 131,8904:0914,4
47SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M47M 160Hernik Team29010:07:59.023d 02:40:44191,2-3 141,7703:1018,9
48WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M48M 16530006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
49WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M49M 16631011:18:17.027d 21:45:30174,4-3 158,6073:5315,4
50RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M50M 16852017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
51BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M51M 17349011:08:33.044d 22:50:45145,8-3 187,2424:3513,1
52SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M52M 175Red Devils24007:34:49.017d 08:53:15142,5-3 190,5263:1118,8
53MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M53M 18854003:45:01.029d 00:57:1746,1-3 286,8744:5212,3
54SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M54M 19056001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
55MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M55M 191B4TEAM41002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
Znaleziono 55 wynik(ów)