RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2016-04-24
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
437
Wystartowało:
301
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
301
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1URBAŃSKA Ewa 27TrispaceBYDGOSZCZK401K 600:00:0100:21:47.7000:21:49.30 4:2113,8
2STASZKIEWICZ Lucyna 108STASHKY TEAMBYDGOSZCZK402K 900:00:0200:22:19.0500:22:21.80+00:00:314:2713,4
3ŁUCKA Anna 66GRUDZIĄDZK403K 1900:00:1500:23:26.1000:23:42.00+00:01:384:4112,8
4GACKOWSKA Beata 101TKKFKOLEJARZBYDGOSZCZBYDGOSZCZK404K 2000:00:0100:23:28.0000:23:29.90+00:01:404:4112,8
5GRABOWSKA Irena 256TORUŃK405K 2400:00:0200:23:53.4500:23:56.30+00:02:054:4612,6
6HULEWICZ Elżbieta 285GRUDZIĄDZK406K 2700:00:1800:24:08.5000:24:26.65+00:02:204:4912,4
7KUBIS Sylwia 344BYDGOSZCZK407K 2800:00:0100:24:09.5000:24:11.05+00:02:214:5012,4
8MICHNA Joanna 195BYDGOSZCZK408K 4900:00:2500:25:02.8000:25:28.45+00:03:155:0012,0
9PRUS Karolina 68BYDGOSZCZK409K 5300:00:3000:25:23.9500:25:54.60+00:03:365:0411,8
10DULIŃSKA Dorota 102TriSpaceNIEMCZK4010K 5400:00:1300:25:26.9000:25:40.35+00:03:395:0511,8
11BOULGE Beata 374BYDGOSZCZK4011K 5600:00:0200:25:34.8000:25:37.40+00:03:475:0711,7
12LUBIŃSKA-BORGULA Iwona 396WIĘCBORKK4012K 5800:00:2000:25:37.2500:25:57.90+00:03:495:0711,7
13PORAZINSKA Viktoria 299BYDGOSZCZK4013K 6700:00:0100:25:54.1500:25:55.60+00:04:065:1011,6
14GROBELNA Angelika 79NIEMCZK4014K 6900:00:1100:25:58.7500:26:09.85+00:04:115:1111,6
15NUNZEK Agnieszka 227BYDGOSZCZK4015K 7400:00:0700:26:06.3500:26:14.25+00:04:185:1311,5
16GOLON Marlena 106SICIENKOK4016K 7500:00:0800:26:07.5500:26:15.95+00:04:195:1311,5
17JANOWSKA Urszula 64Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4017K 8000:00:1700:26:21.0000:26:38.90+00:04:335:1611,4
18POLACKA Jadwiga 376OSIELSKOK4018K 9300:00:1700:27:00.1000:27:17.95+00:05:125:2411,1
19MAJERSKA Beata 352BYDGOSZCZK4019K 9400:00:0300:27:07.1000:27:10.50+00:05:195:2511,1
20SZUFLITA Iwona 263ZIELONCZYNK4020K 9500:00:1200:27:08.7000:27:21.15+00:05:215:2511,0
21RÓŻAŃSKA Jowanka 402Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4021K 9600:00:0300:27:09.4500:27:12.60+00:05:215:2511,0
22PLISZCZYŃSKA Joanna 21UNISŁAWK4022K 9800:00:0300:27:14.8500:27:18.80+00:05:275:2711,0
23PAPROCKA Małgorzata 47BYDGOSZCZK4023K 10600:00:0300:27:42.5500:27:45.65+00:05:545:3210,8
24KONOPCZYŃSKA Kamila 408BYDGOSZCZK4024K 10700:00:0400:27:44.0000:27:48.55+00:05:565:3210,8
25SYKUTERA-WOŹNIAK Agnieszka 325ZIELONCZYNK4025K 11300:00:0700:27:57.1500:28:04.15+00:06:095:3510,7
26JĘDRYSZKA Ewa 286BYDGOSZCZK4026K 11500:00:0600:27:57.6500:28:04.15+00:06:095:3510,7
27JANCZARSKA Beata 136BudlexTORUŃK4027K 11800:00:1000:28:08.3500:28:18.35+00:06:205:3710,7
28DAŃCZUK Agnieszka 2BYDGOSZCZK4028K 13500:00:0500:28:25.2500:28:30.50+00:06:375:4110,6
29BASZANOWSKA Sylwia 216BYDGOSZCZK4029K 13800:00:0700:28:31.8000:28:39.30+00:06:445:4210,5
30RYDELSKA Kinga 320BYDGOSZCZK4030K 13900:00:1000:28:33.1500:28:43.65+00:06:455:4210,5
31DYLEWSKA Marta 56pączkiBYDGOSZCZK4031K 14400:00:2100:28:45.3000:29:06.60+00:06:575:4510,4
32KLUGIEWICZ Dorota 119BYDGOSZCZK4032K 14600:00:1300:28:46.8500:29:00.45+00:06:595:4510,4
33WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 430MAKSYMILIANOWOK4033K 16000:00:2300:29:03.0500:29:26.30+00:07:155:4810,3
34ZAJĄKAŁA Małgorzata 346BYDGOSZCZK4034K 16500:00:0900:29:10.5000:29:19.60+00:07:225:5010,3
35AUGUSTYNOWICZ Aurelia 1RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZK4035K 16600:00:1800:29:11.5500:29:29.70+00:07:235:5010,3
36SIEMIENIEC Violetta 122BYDGOSZCZK4036K 16800:00:0200:29:16.5000:29:19.35+00:07:285:5110,2
37KOWALSKA Aleksandra 312BYDGOSZCZK4037K 17000:00:2600:29:21.4500:29:47.65+00:07:335:5210,2
38KACZMAREK Anita 278BYDGOSZCZK4038K 17100:00:1200:29:23.7000:29:36.00+00:07:365:5210,2
39STIMMA Anna 375SEROCKK4039K 17300:00:3200:29:33.1500:30:05.50+00:07:455:5410,2
40LEWANDOWSKA Joanna 345BYDGOSZCZK4040K 17500:00:0900:29:34.0000:29:43.20+00:07:465:5410,1
41DOMŻALSKA Sławomira 351ŁOCHOWOK4041K 18200:00:2400:29:47.5000:30:11.70+00:07:595:5710,1
42MRÓWCZYŃSKA Aleksandra 302BYDGOSZCZK4042K 18800:00:1200:30:12.9000:30:25.55+00:08:256:029,9
43KISIEL Katarzyna 429BYDGOSZCZK4043K 18900:00:1100:30:13.5500:30:24.90+00:08:256:029,9
44PŁUCIENNIK Joanna 100BYDGOSZCZK4044K 19500:00:2100:30:28.0500:30:49.05+00:08:406:059,8
45DĘBCZYŃSKA Agnieszka 177BYDGOSZCZK4045K 20200:00:1100:30:39.7000:30:51.35+00:08:526:089,8
46MARĆ Agnieszka 232BYDGOSZCZK4046K 20700:00:0800:30:51.4000:31:00.35+00:09:036:109,7
47MAGDZIARZ Monika 424BYDGOSZCZK4047K 20900:00:2100:30:59.3000:31:20.90+00:09:116:119,7
48PASERA Teresa 339BYDGOSZCZK4048K 21100:00:0700:31:03.5500:31:11.05+00:09:156:129,7
49MUSIAŁ Elwira 83Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZK4049K 21300:00:1400:31:07.8500:31:22.55+00:09:206:139,6
50PUZEWICZ Izabela 274BYDGOSZCZK4050K 22000:00:2100:31:24.8000:31:46.70+00:09:376:179,5
51DROGOWSKA Anetta 16BYDGOSZCZK4051K 22400:00:1900:31:37.8000:31:57.60+00:09:506:199,5
52KRUSZKA Anita 326BYDGOSZCZK4052K 22600:00:0700:31:49.6500:31:56.95+00:10:016:219,4
53MAŚLOCH Beata 173BudlexTORUŃK4053K 22700:00:2600:31:50.3000:32:17.10+00:10:026:229,4
54CHŁOPECKA Iwona 295BYDGOSZCZK4054K 22800:00:2500:31:53.1000:32:18.20+00:10:056:229,4
55ZIENKOWSKA Joanna 294BYDGOSZCZK4055K 22900:00:2500:31:53.3000:32:18.35+00:10:056:229,4
56PIECZEK Izabela 385Studio Zdrowia BydgoszczBYDGOSZCZK4056K 24400:00:1100:32:17.7500:32:28.80+00:10:306:279,3
57LIBERA Sabina 9parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4057K 24600:00:2000:32:22.6500:32:43.20+00:10:346:289,3
58KUŚ Lidia 43BYDGOSZCZK4058K 24800:00:1000:32:26.9000:32:37.00+00:10:396:299,2
59STRÓŻYŃSKA Gosia 333BYDGOSZCZK4059K 25100:00:1700:33:09.3500:33:26.65+00:11:216:379,0
60OZTURK Klaudia 329BYDGOSZCZK4060K 25200:00:0800:33:18.2500:33:26.60+00:11:306:399,0
61WOJDYLAK-PIEKUT Beata 330BYDGOSZCZK4061K 25800:00:1200:33:27.2000:33:40.10+00:11:396:419,0
62SOBOCIŃSKA Marta 279BYDGOSZCZK4062K 26100:00:2400:33:34.0000:33:58.75+00:11:466:428,9
63PAWLEWICZ Justyna 368BYDGOSZCZK4063K 26300:00:0700:33:35.5000:33:42.50+00:11:476:438,9
64CZYŻYCKA Beata 270BYDGOSZCZK4064K 27500:00:2900:34:26.7500:34:56.35+00:12:396:538,7
65MATERNA Hanna 138BudlexTORUŃK4065K 27600:00:2600:34:29.3000:34:55.40+00:12:416:538,7
66GAWRYCH Justyna 384BYDGOSZCZK4066K 27900:00:0500:34:49.4000:34:54.75+00:13:016:578,6
67POŁOMSKA Joanna 249BYDGOSZCZK4067K 28400:00:3000:37:10.1000:37:40.45+00:15:227:268,1
68NOWAKOWSKA Magda 363BYDGOSZCZK4068K 28600:00:2000:38:12.1000:38:32.20+00:16:247:387,9
69MERCHEL Violetta 247KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK4069K 28800:00:2200:38:29.7500:38:52.00+00:16:427:427,8
70LIPOWSKA Magdalena 52pączkiBYDGOSZCZK4070K 28900:00:3000:38:34.0000:39:04.50+00:16:467:427,8
71ALEKSY Małgorzata 185TORUŃK4071K 29600:00:1400:43:00.7000:43:14.80+00:21:138:367,0
Znaleziono 71 wynik(ów)