Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2022-04-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 800 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 389 |
Wystartowało : | 368 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 368 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | 800km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SĘTKOWSKI Przemysław | 360 | ROSSMANN | SULEJÓW | Senior 2 - M | Rossmann | 58 | 1368:57:38 | |
2 | PARZUCHOWSKI Paweł | 161 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - M | 73 | 1734:23:51 | |||
3 | WYDRA Czywygra | 42 | WARSZAWA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 100 | 2378:32:59 | ||
4 | BURY Jarosław | 10 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 101 | 2413:08:01 | ||
5 | MITER Damian | 142 | KLUCZEWSKO | Senior 2 - M | 113 | 2688:57:33 | |||
6 | ADAMEK Adam | 219 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 115 | 2736:32:00 | |||
7 | HAŁAS Marcin | 297 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Senior 2 - M | 137 | 3265:53:25 | |||
8 | BIALEK Arkadiusz | 34 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 138 | 3289:11:24 | |||
9 | SPYRA Kamil | 356 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 15 | 337:31:23 | |
10 | WOJCIECHOWSKI Michał | 15 | ŁÓDŹ | Senior 2 - M | Inhibace | 149 | 3542:41:40 | ||
11 | WOSZCZAK Krystian | 112 | LĘDZINY | Senior 2 - M | 154 | 3672:51:18 | |||
12 | KOZŁOWSKI Dawid | 150 | IŁAWA | Senior 2 - M | 161 | 3840:57:24 | |||
13 | SPYRA Kamil | 387 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 17 | 385:52:28 | |
14 | RAJWA Jan | 155 | BZIEGACZE | POŁOMIA | Senior 2 - M | Bziegacze | 190 | 4536:29:51 | |
15 | RATKA-MATEJKO Marcin | 19 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 194 | 4633:02:52 | |||
16 | LIZAK Grzegorz | 216 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Weseli Biegacze | 199 | 4756:03:26 | ||
17 | CIEŚLAK Krzysztof | 292 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ZIELONA GÓRA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 208 | 4969:14:21 | |
18 | PATERAK Robert | 323 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | WKB Meta Lubliniec | 215 | 5136:04:47 | |
19 | KORZONEK Karol | 283 | FUCHS OIL TEAM | GORZYCE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 223 | 5330:25:19 | |
20 | RYBAK Remigiusz | 166 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 223 | 5331:27:11 | |||
21 | RANT Paweł | 98 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 247 | 5913:00:00 | |||
22 | OBOLEWICZ Karol | 21 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 259 | 6192:09:47 | |||
23 | MAROŃ Dariusz | 145 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 260 | 6227:06:36 | |||
24 | ORESZKE Jan | 254 | KARWIA | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 263 | 6289:32:24 | ||
25 | KRAUZOWICZ Ignacy | 234 | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 265 | 6336:58:35 | |||
26 | SZMYD Arkadiusz | 376 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Senior 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 31 | 721:29:09 | |
27 | STACHOŃ Daniel | 388 | STACHOŃSKI ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 41 | 962:24:35 | ||
28 | ŁUKAWSKI Tomek | 55 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4 TEAM | 292 | |||
29 | JAWORSKI Kamil | 232 | FUCHS OIL TEAM | GLIWICE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 286 | ||
30 | GOJKE Dawid | 217 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 288 | ||
31 | ZIELIŃSKI Dominik | 197 | ŚREM | Senior 2 - M | 289 | ||||
32 | PIÓRKOWSKI Jan | 157 | TARNÓW | Senior 2 - M | 290 | ||||
33 | CIEŻAK Kamil | 381 | KIEDYS TURBACZ -MSZANA DOLNA - TERAZ Z WOLNEJ - | MSZANA DOLNA | Senior 2 - M | 107 | |||
34 | TRZMIELEWSKI Krystian | 141 | LEGNICA | Senior 2 - M | 290 | ||||
35 | RYBAK Tomasz | 123 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 292 | ||||
36 | MIS Lukasz | 122 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 291 | ||||
37 | STOPKA Wiesław | 111 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | Wartkie Zbóje | 291 | ||
38 | BORDZIO Wojciech | 102 | SUWAŁKI | Senior 2 - M | 281 | ||||
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | REKOWSKI Radosław | 65 | KOŚCIERZYNA | Senior 2 - M | 283 | ||||
DNC | MARKER Arthur | 5 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | KRAKÓW | Senior 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 269 |
Znaleziono 40 wynik(ów)