RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195507:16:5200:44:05103,80,0004:1214,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
2NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:2008:30:0712:20:2783,8-19,9726:059,9
3KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5906:00:1106:00:1173,6-30,2114:5312,3
4CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K1K 1Rebellion Of Free Runners15344:35:3208:35:3208:35:3266,3-37,5197:467,7
5PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:2408:39:5606:35:2460,9-42,8908:327,0
6PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:5609:01:0406:37:5656,4-47,3309:356,3
7ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:5206:33:4406:33:4451,5-52,3067:397,8
8KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:0012:30:0012:30:0045,7-58,03016:233,7
9LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie3002:48:0802:40:3644,4-59,3333:4715,9
10SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526505:44:1705:44:1744,4-59,3707:457,7
11ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:4704:05:5804:05:5840,8-62,9656:0110,0
12JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10103:59:4103:59:4134,8-69,0176:538,7
13MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846503:32:3703:13:2934,5-69,2526:099,7
14FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - K76K 281Rebellion Of Free Runners1603:00:5103:00:5134,0-69,7705:1911,3
15LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:5603:43:5206:12:2133,9-69,8306:359,1
16ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:5602:36:2702:36:2733,5-70,2884:4012,8
17PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010806:03:2609:00:1232,9-70,87711:025,4
18ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910703:44:5601:52:2832,7-71,0706:528,7
19PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312805:07:5105:07:5131,5-72,2909:466,1
20PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:2002:46:0102:46:0131,3-72,5155:1811,3
21SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410003:55:5702:00:5930,6-73,1307:427,8
22BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4602:53:4502:53:4530,5-73,2435:4110,5
23KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:5403:10:2703:10:2730,1-73,6916:199,5
24MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0804:09:4204:09:4229,4-74,4088:307,1
25MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12904:10:1404:10:1429,3-74,4458:317,0
26KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312604:10:5602:27:2429,0-74,8208:406,9
27MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710702:54:1201:42:0527,9-75,8656:149,6
28MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3203:53:5706:34:5727,6-76,1658:287,1
29DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110503:12:4812:46:3327,4-76,4107:028,5
30WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K90K 191Grupa CzAMW4105:27:0305:27:0327,3-76,46011:585,0
31CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2003:09:5803:09:5826,3-77,5067:138,3
32BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane4703:54:5202:04:2625,6-78,1309:096,6
33MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13202:44:2302:44:2325,3-78,4496:299,2
34ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310006:30:3106:30:3125,0-78,78015:373,8
35WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179310:34:3610:00:0025,0-78,78025:232,4
36CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:47:3001:47:3024,9-78,8614:1813,9
37PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13102:25:4502:25:4524,9-78,8805:5110,2
38WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12406:16:0801:40:0624,7-79,11015:153,9
39RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2702:09:1102:09:1123,6-80,1965:2810,9
40SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611103:13:1101:27:0023,6-80,2208:127,3
41SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0901:57:3401:00:0923,4-80,3405:0112,0
42MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5902:41:4502:41:4523,4-80,3446:548,7
43ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0006:06:0003:03:0023,4-80,37015:383,8
44MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314804:02:1305:21:0522,9-80,82610:335,7
45KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec3703:35:4903:35:4922,9-80,9159:266,4
46OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2902:05:3102:06:5622,4-81,3825:3610,7
47KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:0004:28:0002:29:0022,3-81,47012:015,0
48GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8601:57:3001:57:3022,0-81,7505:2011,2
49GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410603:14:4401:26:3621,8-81,9608:556,7
50SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:4602:37:2802:37:2821,7-82,0697:158,3
51KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3002:04:3002:04:3021,5-82,2605:4710,4
52DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 3515502:33:4302:33:4321,4-82,4147:118,3
53MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:50:0701:50:0721,3-82,4225:0911,6
54CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969002:06:2502:06:2521,3-82,4485:5510,1
55ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13702:28:5302:28:5321,3-82,4536:598,6
56SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:50:2101:50:2121,3-82,4665:1011,6
57OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0103:47:0103:47:0121,2-82,56010:425,6
58OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3203:48:3203:48:3221,2-82,56010:465,6
59OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3203:48:3203:48:3221,2-82,56010:465,6
60JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13002:23:4802:23:4821,2-82,5816:478,8
61MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:58:4401:58:4421,2-82,6105:3610,7
62NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:48:3501:48:3521,1-82,6505:0811,7
63MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313702:29:2002:29:2021,1-82,6527:048,5
64PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5902:24:2103:47:3521,1-82,7046:518,8
65SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:53:4001:53:4020,8-83,0105:2811,0
66BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589404:38:3604:38:3620,8-83,02013:254,5
67SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:5502:46:2405:35:0020,7-83,0778:027,5
68GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0103:07:0103:07:0120,6-83,2109:056,6
69KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:38:1808:38:4320,4-83,3864:4912,4
70BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1302:31:5606:52:4020,2-83,5367:308,0
71KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608607:22:0007:22:0020,1-83,64021:572,7
72SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:46:5301:46:5320,1-83,7205:1911,3
73OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9702:01:3302:01:3320,0-83,7746:049,9
74MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 11811201:52:3201:52:3219,9-83,9065:3910,6
75JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0806:30:4406:30:4419,8-83,98519:443,0
76MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229104:30:1204:30:1219,4-84,38613:564,3
77GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 119Mafia Team Lubliniec12802:10:4607:09:1319,3-84,4586:468,9
78PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1502:58:1408:25:5619,3-84,4789:146,5
79PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 467Rebellion Of Free Runners1301:25:3001:25:3019,2-84,6104:2713,4
80ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-84,7308:277,1
81WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814302:53:3809:46:3418,5-85,2389:226,4
82PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:40:5501:40:5518,3-85,4305:3010,9
83GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:03:3002:03:3018,3-85,4806:458,9
84WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12900:50:5200:50:5218,3-85,5002:4721,6
85TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 4691702:24:4302:24:4318,2-85,5457:567,6
86LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3203:16:1102:23:3218,2-85,56010:465,6
87WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:31:2801:31:2818,1-85,6375:0211,9
88FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546404:32:2503:02:0918,1-85,70015:044,0
89MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory5803:40:2201:53:4418,0-85,76312:144,9
90SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:52:2801:52:2818,0-85,7706:149,6
91PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:5702:26:2502:26:2518,0-85,7708:087,4
92KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:1103:04:2900:51:1117,6-86,21210:305,7
93ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0001:32:3701:32:3717,5-86,2435:1711,4
94STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 2593201:24:0701:24:0717,3-86,4304:5112,4
95KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 3235204:24:5302:33:1017,3-86,49015:193,9
96MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714402:22:2402:22:2417,2-86,5308:157,3
97SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010801:35:4901:35:4917,2-86,5455:3310,8
98GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1601:41:1601:41:1617,2-86,5705:5310,2
99HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:2503:11:1915:28:4517,0-86,73911:145,3
100HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5701:37:5701:37:5717,0-86,7605:4510,4
101KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1267103:15:3803:15:3817,0-86,77011:305,2
102TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12102:03:1602:03:1617,0-86,7757:158,3
103KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611902:08:2311:30:4016,9-86,8517:357,9
104PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6703:48:5103:35:2016,9-86,88813:334,4
105WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11703:31:5202:19:3716,8-87,02012:384,7
106MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767202:45:0802:45:0816,8-87,0209:516,1
107NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813205:12:2505:51:0816,7-87,06818:423,2
108OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810702:25:4401:29:1116,7-87,0708:436,9
109OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5703:17:5703:17:5716,7-87,07011:515,1
110MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13502:16:4009:52:0216,6-87,2168:157,3
111KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:51:0101:13:3616,4-87,3706:468,9
112SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M85M 439901:33:2301:33:2316,4-87,4005:4210,5
113ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:16:1101:23:0316,4-87,4208:197,2
114GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913703:51:2603:51:2616,4-87,42014:094,2
115PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998807:10:4707:10:4716,3-87,46026:242,3
116JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213203:33:2103:33:2116,3-87,47013:054,6
117STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-87,4806:329,2
118KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3804:06:3804:06:3816,3-87,52015:104,0
119BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513502:37:0702:37:0716,2-87,6009:426,2
120KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:40:0501:40:0516,2-87,6026:119,7
121NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11801:49:5801:49:5816,1-87,6806:508,8
122KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1401:37:4601:37:4616,1-87,6966:049,9
123RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:19:3601:19:3616,0-87,7404:5712,1
124POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657701:30:4701:30:4716,0-87,7505:4010,6
125RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10501:50:3701:50:3716,0-87,7506:548,7
126WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:31:1401:31:1416,0-87,7575:4110,5
127ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0902:07:5103:10:0715,9-87,8498:017,5
128CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:30:0901:30:0915,9-87,9055:4010,6
129REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8602:32:3106:15:0115,8-87,9339:376,2
130BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0103:57:5203:57:5215,8-88,00415:054,0
131NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1902:24:4202:24:4215,7-88,0769:136,5
132WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12805:31:0005:31:0015,7-88,10021:072,8
133GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3403:15:1903:15:1915,6-88,15912:304,8
134HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2101:53:2101:53:2115,6-88,1807:168,3
135BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14003:35:3003:35:3015,6-88,19713:504,3
136NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0402:37:2401:42:0415,5-88,24010:085,9
137MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:28:3001:28:3015,5-88,2685:4210,5
138HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:3503:36:4508:30:1415,4-88,32914:024,3
139GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937201:30:0406:54:5415,4-88,3665:5010,3
140JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10801:28:1801:28:1815,4-88,3905:4410,5
141MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7003:28:2103:28:2115,4-88,40013:334,4
142TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:51:5501:51:5515,4-88,4057:178,2
143ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M100M 4112001:27:3001:27:3015,3-88,4405:4210,5
144ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488402:57:0002:07:0015,3-88,44011:325,2
145KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0102:10:2203:59:0215,3-88,4638:317,0
146WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608601:20:5301:20:5315,3-88,4785:1711,3
147BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12901:38:4101:38:4115,2-88,5566:299,3
148GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14303:56:2703:56:2715,2-88,55715:323,9
149PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012102:44:1102:44:1115,2-88,56010:475,6
150MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0501:19:3201:19:3215,2-88,5915:1411,5
151DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:39:0101:39:0115,2-88,6116:319,2
152WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213802:09:0902:09:0915,1-88,6308:317,0
153JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10401:34:1401:34:1415,1-88,6336:139,6
154SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:26:3501:26:3515,1-88,6345:4310,5
155RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111201:39:1901:39:1915,1-88,6646:349,1
156KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:18:3301:18:3315,1-88,6805:1211,5
157KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:34:4201:34:4215,0-88,7306:179,5
158MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:24:2701:24:2715,0-88,7605:3710,7
159KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:34:4101:34:4115,0-88,7606:189,5
160CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012901:49:0501:49:0515,0-88,7607:168,3
161POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski5802:09:0302:09:0315,0-88,7668:367,0
162RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9302:36:4006:49:2714,8-88,93310:335,7
163WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:4002:15:4002:15:4014,8-88,9409:086,6
164MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K157K 363Rebellion Of Free Runners2501:57:5501:01:4614,8-89,0077:597,5
165FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626404:18:5504:18:5514,7-89,11317:393,4
166ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10003:01:2103:01:2114,6-89,15412:244,8
167KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0201:20:5101:20:5114,6-89,1875:3210,8
168KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11814:20:0014:20:0014,5-89,29059:231,0
169STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2801:56:3612:05:3314,5-89,3118:037,4
170SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13401:19:4101:19:4114,4-89,3775:3210,8
171GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:5101:31:3001:31:3014,3-89,4316:229,4
172PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288403:24:4513:56:2814,3-89,45914:184,2
173BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211704:11:0004:11:0014,3-89,48017:333,4
174HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K162K 3741501:39:5701:39:5714,3-89,5007:008,6
175GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12701:26:3201:26:3214,2-89,5306:049,9
176KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014903:38:0603:38:0614,2-89,55015:203,9
177WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:4602:35:4602:35:4614,2-89,57010:585,5
178WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910701:42:4601:42:4614,2-89,5877:148,3
179PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4001:20:1001:20:1014,2-89,6145:3910,6
180MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4501:10:4501:10:4514,1-89,6305:0012,0
181KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797101:10:0001:10:0014,1-89,6704:5712,1
182KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957101:11:4901:11:4914,1-89,7205:0611,7
183NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819803:11:2403:11:2414,1-89,72013:374,4
184KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:08:1501:08:1514,0-89,7214:5112,4
185KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:4001:21:4001:21:4014,0-89,7405:4910,3
186GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14303:38:0507:57:3514,0-89,76115:343,9
187DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347203:03:4103:03:4114,0-89,76713:074,6
188SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 2636007:00:0007:00:0014,0-89,77030:002,0
189CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:39:2401:40:0214,0-89,7817:068,4
190DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5903:28:2605:05:1113,9-89,86714:594,0
191NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 2305701:14:5601:14:5613,8-89,9255:2411,1
192GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410103:09:1702:22:0913,7-90,11013:514,3
193BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M26M 2582501:18:1301:18:1313,4-90,3505:4910,3
194TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2501:12:2501:12:2513,4-90,3705:2411,1
195WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813604:12:1804:12:1813,4-90,37018:493,2
196ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638201:22:4501:22:4513,3-90,4346:129,7
197TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:41:2001:41:2013,3-90,4907:377,9
198LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:31:1301:31:1313,3-90,4976:528,7
199NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14002:45:0012:14:0013,3-90,51312:264,8
200BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:17:5301:17:5313,2-90,5605:5310,2
201RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414204:04:5103:20:5813,2-90,57018:323,2
202SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12202:11:0301:29:4913,2-90,6009:576,0
203PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:18:1801:18:1813,2-90,6045:5610,1
204KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:12:2801:12:2813,2-90,6055:3010,9
205DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12901:27:4101:27:4113,2-90,6106:399,0
206KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399502:09:1102:09:1113,1-90,6309:496,1
207FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:15:3701:15:3713,1-90,6705:4610,4
208FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:20:4901:20:4913,0-90,7296:119,7
209KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:08:2901:08:2913,0-90,7345:1511,4
210HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners3501:21:0801:21:0813,0-90,7406:139,6
211BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2801:55:2901:05:2813,0-90,7508:526,8
212BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:35:1701:35:1713,0-90,7507:198,2
213NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512802:01:0002:01:0013,0-90,7709:186,4
214SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 116Kobiety na 5+10703:12:0603:12:0613,0-90,81014:494,0
215POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1201:55:1201:55:1212,9-90,8908:566,7
216MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3401:56:3701:56:3712,8-90,9999:076,6
217WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:23:4601:23:4612,7-91,0446:349,1
218JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory4201:27:2610:01:2212,7-91,0676:528,7
219JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13501:39:5801:39:5812,7-91,0917:537,6
220PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:22:4201:22:4212,6-91,1306:329,2
221PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13606:34:3806:34:3812,6-91,14031:141,9
222OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:07:2901:07:2912,6-91,1605:2111,2
223MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7401:03:2701:03:2712,5-91,3205:0511,8
224MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:37:2901:37:2912,5-91,3207:497,7
225GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357602:08:2502:08:2512,4-91,33010:195,8
226WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:17:4401:17:4412,4-91,3536:159,6
227BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12802:10:2902:10:2912,4-91,38410:325,7
228MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2701:25:0901:25:0912,4-91,3906:528,7
229SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:15:2401:15:2412,4-91,4106:069,8
230WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110302:04:4402:04:4412,3-91,42210:065,9
231KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466601:03:3701:03:3712,3-91,4255:0911,6
232WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:13:3601:13:3612,3-91,4705:5910,0
233BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4901:30:4901:30:4912,3-91,4707:238,1
234PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:2701:08:0201:08:0212,3-91,4875:3210,8
235SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:20:5501:20:5512,3-91,4886:359,1
236HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 113Kobiety na 5+14902:11:4802:34:0012,3-91,51610:455,6
237OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608302:18:3702:18:3712,2-91,55011:205,3
238WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12302:41:1802:41:1812,2-91,55713:124,5
239GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3200:57:4900:57:4912,2-91,5624:4412,7
240MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:11:4001:11:4012,2-91,5805:5210,2
241DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:05:1801:05:1812,2-91,6045:2211,2
242BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13801:19:0101:19:0112,2-91,6086:299,2
243SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:59:2900:59:2912,2-91,6104:5312,3
244PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:10:2301:10:2312,2-91,6105:4710,4
245SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 2576102:35:3701:33:5712,1-91,64012:494,7
246MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713001:04:2601:04:2612,1-91,6505:1811,3
247BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4602:06:4602:06:4612,1-91,66010:285,7
248KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136601:03:4400:57:2112,1-91,6705:1611,4
249SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:23:4300:43:2312,1-91,7106:568,6
250MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:42:2601:42:2612,1-91,7108:297,1
251MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12304:05:0204:05:0212,1-91,71020:193,0
252ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407701:25:4511:25:2712,1-91,7177:068,4
253ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 3294801:04:0501:04:0512,0-91,7305:1911,3
254MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:07:2001:07:2012,0-91,7365:3510,7
255PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317900:56:3700:56:3712,0-91,7504:4212,7
256NIZIOŁEK Teresa 1111ZAWADAWeteran 1 - K52K 456801:17:0001:17:0012,0-91,7506:249,4
257DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:02:5601:02:5612,0-91,7575:1411,5
258DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2201:06:0601:06:0612,0-91,7585:3010,9
259LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110502:17:1802:17:1812,0-91,76011:255,2
260ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588608:05:0008:05:0012,0-91,76040:221,5
261SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-91,7702:4222,1
262DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:16:1301:16:1312,0-91,7706:219,4
263POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12101:19:0001:19:0012,0-91,7706:359,1
264ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012203:05:0002:27:0012,0-91,77015:253,9
265WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412903:00:0003:00:0012,0-91,77015:004,0
266WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987702:33:0002:33:0011,9-91,90012:534,7
267I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden 1116GDYNIAMasters - K199K 490Rebellion Of Free Runners301:16:3601:16:3611,8-91,9706:299,2
268WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:03:4001:03:4011,8-92,0085:2411,1
269MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:56:5701:56:5711,7-92,0229:576,0
270NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10101:21:1401:21:1411,7-92,0606:568,6
271MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013201:18:2301:18:2311,7-92,0846:428,9
272WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:54:4202:23:1911,7-92,0909:496,1
273VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:53:4402:10:5411,6-92,1339:466,1
274BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110002:11:4402:11:4411,6-92,16711:215,3
275ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 3685001:08:1501:08:1511,5-92,2635:5510,1
276PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:11:0401:11:0411,5-92,2766:109,7
277HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:27:3301:27:3311,5-92,2917:377,9
278LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:44:1501:44:1511,5-92,2939:056,6
279DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14901:30:0601:30:0611,5-92,3047:517,6
280PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:4801:00:4801:00:4811,4-92,3405:1911,3
281NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447701:10:5901:10:5911,4-92,3406:129,7
282BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2255401:15:0001:15:0011,4-92,3436:339,1
283KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514201:29:3301:38:0511,4-92,3497:507,7
284ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410001:15:0401:15:0411,4-92,4186:369,1
285SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:12:0301:12:0311,3-92,4326:219,4
286PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:44:3001:01:4611,3-92,4409:136,5
287HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818601:11:5601:11:5611,3-92,4406:209,5
288ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:54:0001:18:1511,3-92,44010:036,0
289RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:04:1101:04:1111,3-92,4505:4010,6
290MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010003:44:1608:11:2311,3-92,47019:503,0
291KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:04:1301:04:1311,3-92,5205:4210,5
292ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1902:06:1602:06:1611,2-92,54111:145,3
293CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:14:5101:14:5111,2-92,5506:409,0
294MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:00:1801:03:0311,2-92,5635:2211,2
295BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012001:24:0801:24:0811,2-92,5807:318,0
296WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:12:0301:12:0311,2-92,6076:279,3
297MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12901:38:3901:38:3911,1-92,6308:516,8
298WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K83K 3022902:19:1801:36:3711,1-92,64012:304,8
299KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:01:4401:01:4411,1-92,6505:3310,8
300KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:59:1100:59:1111,1-92,6605:1911,3
301STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:14:5701:14:5711,1-92,6726:458,9
302JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417001:09:3901:09:3911,1-92,6806:169,6
303BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:05:2501:05:2511,1-92,6975:5410,2
304GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4701:51:3001:51:3011,1-92,70710:046,0
305TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-92,7205:3810,7
306SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2201:37:2201:37:2211,0-92,7308:496,8
307PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:55:4000:55:4011,0-92,7455:0211,9
308ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:11:1501:11:1511,0-92,7506:279,3
309KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913001:04:4101:04:4111,0-92,7605:5210,2
310HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209801:14:1901:14:1911,0-92,7606:448,9
311GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:04:1801:04:1811,0-92,7705:5010,3
312KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7102:33:0801:35:1111,0-92,77013:554,3
313DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13201:21:2703:02:2211,0-92,8067:258,1
314BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610002:12:1802:12:1810,9-92,83212:055,0
315BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:02:1801:02:1810,9-92,8645:4210,5
316KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597801:54:2201:54:2210,9-92,89010:305,7
317FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210801:34:0201:50:4610,9-92,9208:406,9
318DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214901:15:3601:15:3610,8-92,9636:598,6
319SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313601:06:2901:06:2910,8-92,9866:099,7
320SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710201:04:0401:04:0410,7-93,0305:5710,1
321FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3785401:07:2501:07:2510,7-93,0306:169,6
322CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4001:59:4001:59:4010,7-93,06011:105,4
323BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013101:01:5501:01:5510,7-93,0635:4610,4
324SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:53:4000:53:4010,7-93,0805:0112,0
325PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910801:40:5105:01:0410,7-93,0909:266,4
326BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:15:3901:15:3910,7-93,1167:068,4
327OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:51:2500:30:0110,6-93,1304:4912,4
328MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11501:05:1901:05:1910,6-93,1456:089,8
329MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10201:05:3201:05:3210,6-93,1546:109,7
330DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:31:5101:31:5110,6-93,1608:396,9
331SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0302:33:0302:33:0310,6-93,18014:274,2
332SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0302:33:0302:33:0310,6-93,18014:274,2
333ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714901:24:2101:24:2110,6-93,1907:587,5
334GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 120BIEGIGORSKIE.PL13900:56:4200:56:4210,6-93,2005:2111,2
335KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5401:12:4201:12:4210,5-93,2246:538,7
336FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:23:2400:44:1610,5-93,2367:557,6
337JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:16:5601:40:4910,5-93,2367:188,2
338ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2601:05:2601:05:2610,5-93,2406:129,7
339DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012901:34:2301:34:2310,5-93,2408:576,7
340PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12901:03:0701:03:0710,5-93,2606:0010,0
341KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:59:0602:23:1510,5-93,26511:205,3
342LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:51:4700:51:4710,5-93,2674:5512,2
343AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7202:05:0002:05:0010,5-93,27011:545,0
344PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12601:13:5801:13:5810,5-93,2967:038,5
345REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 3225801:38:4701:38:4710,4-93,3259:276,3
346BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:22:3201:22:3210,4-93,3837:567,6
347KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13001:13:4601:13:4610,4-93,3907:068,4
348RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7202:01:0201:18:3810,4-93,41011:405,1
349CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:01:1301:01:1310,4-93,4165:5410,1
350SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:19:0201:19:0210,3-93,4307:387,8
351NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:59:3700:59:3710,3-93,4405:4610,4
352DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10701:01:2300:38:1610,3-93,4605:5710,1
353KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8603:37:0502:34:5610,3-93,46021:032,8
354MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412901:06:5501:06:5510,3-93,4676:299,2
355MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:07:2901:07:2910,3-93,4676:329,2
356WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11702:26:0002:26:0010,3-93,47014:104,2
357GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:03:2001:03:2010,3-93,4856:099,7
358SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1500:43:1500:43:1510,3-93,4904:1214,3
359FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4701:34:4701:34:4710,3-93,5209:146,5
360TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713602:36:3006:32:5510,2-93,53215:173,9
361RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-93,5505:5510,1
362KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:58:3500:58:3510,2-93,5635:4410,5
363KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6900:46:4300:46:4310,2-93,5664:3413,1
364PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12900:53:4500:53:4510,2-93,5675:1611,4
365WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013201:36:0601:36:0610,2-93,5809:256,4
366ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 3982200:56:3500:56:3510,2-93,5875:3310,8
367KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13201:02:5301:02:5310,2-93,5976:109,7
368SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0401:00:0401:00:0410,2-93,6005:5410,2
369ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3401:59:3401:59:3410,2-93,60011:455,1
370ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:38:2101:38:2110,2-93,6109:406,2
371BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2801:03:0401:03:0410,2-93,6146:129,7
372FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113300:58:0900:58:0910,1-93,6405:4410,5
373SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:52:5800:52:5810,1-93,6605:1411,5
374HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 4662500:59:5400:59:5410,1-93,6705:5510,1
375BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3900:54:3900:54:3910,1-93,6805:2411,1
376DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859701:12:5101:12:5110,1-93,6807:138,3
377STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0008:00:0008:00:0010,1-93,68047:341,3
378MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:47:1700:47:1710,1-93,6814:4112,8
379GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:08:2701:08:2710,1-93,6846:478,8
380DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2902:06:2902:06:2910,1-93,69012:324,8
381MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:06:0801:06:0810,1-93,6986:339,1
382KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166401:04:0001:04:0010,1-93,7006:219,4
383ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510801:31:3300:59:5710,1-93,7109:066,6
384DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:02:0601:02:0610,1-93,7116:109,7
385KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113100:51:3900:51:3910,1-93,7145:0811,7
386PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0100:57:0100:57:0110,1-93,7205:4010,6
387KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:12:0001:12:0010,1-93,7207:098,4
388ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0001:06:0001:06:0010,0-93,7306:349,1
389POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214101:09:5401:09:5410,0-93,7306:578,6
390CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11600:58:2400:58:2410,0-93,7365:4910,3
391SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1500:58:2700:58:2710,0-93,7365:4910,3
392GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:00:0601:00:0610,0-93,7375:5910,0
393DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:03:5001:03:5010,0-93,7396:219,4
394FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11700:59:4800:59:4810,0-93,7405:5710,1
395GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:23:0301:23:0310,0-93,7408:167,2
396WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:02:0101:02:0110,0-93,7506:119,7
397PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2101:02:2101:02:2110,0-93,7506:139,6
398GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:04:3701:04:3710,0-93,7516:269,3
399TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:07:0201:07:0210,0-93,7596:419,0
400BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:48:1800:48:1810,0-93,7604:4912,4
401KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1218401:07:2501:07:2510,0-93,7606:448,9
402GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213401:15:1801:15:1810,0-93,7607:318,0
403KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:12:1401:12:1410,0-93,7617:138,3
404SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2700:34:2700:34:2710,0-93,7703:2617,4
405DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:51:2700:51:2710,0-93,7705:0811,7
406KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310800:52:5800:52:5810,0-93,7705:1711,3
407SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012000:58:1000:58:1010,0-93,7705:4910,3
408GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4800:58:4800:58:4810,0-93,7705:5210,2
409NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:59:5700:59:5710,0-93,7705:5910,0
410ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0001:00:0001:00:0010,0-93,7706:0010,0
411ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:03:0301:03:0310,0-93,7706:189,5
412KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11101:05:5301:05:5310,0-93,7706:359,1
413STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312601:08:5401:08:5410,0-93,7706:538,7
414ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13301:15:4501:15:4510,0-93,7707:347,9
415KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:18:3901:18:3910,0-93,7707:517,6
416TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:27:0001:27:0010,0-93,7708:426,9
417TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438701:41:0001:41:0010,0-93,77010:065,9
418OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-93,77012:005,0
419STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909901:00:5901:00:5910,0-93,7716:059,8
420PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:19:4701:19:4710,0-93,7737:587,5
421GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13600:54:0000:54:0010,0-93,7785:2411,1
422SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:08:4201:08:4210,0-93,7906:538,7
423WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13200:59:3000:59:3010,0-93,8065:5810,0
424GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019203:36:1303:36:139,9-93,84021:462,8
425URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:48:1900:48:199,9-93,8434:5212,3
426STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:06:1400:52:539,9-93,8706:419,0
427NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12202:14:3402:14:349,9-93,87013:354,4
428JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners5601:15:1901:15:199,9-93,8807:367,9
429GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13501:07:0601:07:069,8-93,9506:498,8
430SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918303:38:4903:38:499,8-93,95022:162,7
431CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013403:14:4303:14:439,8-93,97019:523,0
432BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11301:42:4501:42:459,7-94,02910:325,7
433FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11602:10:0002:10:009,7-94,04013:214,5
434FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14902:31:5702:31:579,7-94,04415:373,8
435KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:1501:16:4700:49:159,7-94,0577:547,6
436WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3801:37:3801:37:389,7-94,10010:055,9
437LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:44:0000:44:009,7-94,1204:3313,2
438KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 3445901:09:5701:09:579,7-94,1207:148,3
439WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 3553501:11:2901:11:299,6-94,1237:248,1
440BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13501:07:0801:07:089,6-94,1706:598,6
441MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:55:5700:55:579,6-94,2045:5010,3
442PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:53:0502:53:059,5-94,24018:093,3
443GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:20:1703:50:209,5-94,2468:257,1
444WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8702:25:5102:25:519,5-94,26015:203,9
445NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2000:57:2000:57:209,5-94,3106:039,9
446KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT5901:46:5901:17:359,5-94,31011:185,3
447TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:28:2201:28:229,4-94,3369:226,4
448DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:40:0301:40:039,4-94,34010:365,7
449PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510401:37:1613:17:179,4-94,38710:215,8
450WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510901:20:3101:20:319,4-94,4158:367,0
451MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:2601:15:5101:15:519,4-94,4178:067,4
452PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0000:59:0000:59:009,3-94,4706:209,5
453MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:54:1301:01:149,3-94,50012:194,9
454KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!4601:45:5201:37:079,2-94,53011:275,2
455SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:06:1501:06:159,2-94,5377:108,4
456SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:57:2700:57:279,2-94,5396:139,6
457MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:02:3501:02:359,2-94,6206:508,8
458ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614301:36:2801:36:289,1-94,65810:355,7
459TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 115Mafia Team Lubliniec10001:00:0801:00:089,1-94,6606:369,1
460SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-94,66114:534,0
461PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:58:3300:58:339,1-94,6806:269,3
462SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14903:41:5803:41:589,1-94,68924:262,5
463GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4601:42:4601:42:469,1-94,69011:195,3
464BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438601:05:2901:05:299,1-94,7007:138,3
465GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110400:49:3100:49:319,1-94,7015:2711,0
466MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112801:00:3501:00:359,1-94,7106:419,0
467MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:06:2301:06:239,1-94,7107:198,2
468BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+15001:33:2801:33:289,1-94,71010:185,8
469WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 114Kobiety na 5+14801:12:0101:12:019,1-94,7167:577,5
470DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:04:0901:04:099,0-94,7307:058,5
471ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628701:13:3601:13:369,0-94,7308:087,4
472MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4801:07:4801:07:489,0-94,7507:308,0
473BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:44:5200:44:529,0-94,7704:5912,0
474RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557601:09:0900:49:429,0-94,7707:417,8
475PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:30:3601:30:369,0-94,77010:046,0
476ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913404:56:3604:03:369,0-94,79033:011,8
477SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:08:0001:08:008,9-94,8227:357,9
478KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:51:4601:51:468,9-94,87512:334,8
479KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13301:36:3001:36:308,9-94,88010:515,5
480WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798700:52:3800:52:388,9-94,9025:5610,1
481KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:50:0300:52:078,9-94,9085:3810,6
482KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K178K 4183101:09:4501:09:458,8-94,9337:537,6
483GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11601:39:5701:39:578,8-94,94011:195,3
484SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:08:0801:08:088,8-94,9507:437,8
485ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:00:0101:00:018,8-94,9886:508,8
486NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4401:00:5801:00:588,7-95,0326:588,6
487PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 2645201:35:4208:41:548,7-95,04810:585,5
488WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:59:3100:59:318,7-95,0506:498,8
489SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:3400:47:348,7-95,0805:2811,0
490RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713100:54:3900:54:398,7-95,0806:179,5
491IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986501:40:3101:40:318,7-95,09411:355,2
492MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:53:3500:53:358,7-95,1056:119,7
493SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:07:4601:07:468,7-95,1207:507,7
494PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013900:48:5400:48:548,6-95,1605:4010,6
495MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:17:1300:49:558,6-95,1908:596,7
496FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213101:03:4401:03:448,6-95,2007:268,1
497PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 4015701:54:3501:03:598,5-95,25013:264,5
498SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13501:02:0701:02:078,5-95,2607:178,2
499WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:04:0201:47:208,5-95,2617:318,0
500ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:59:2500:59:258,5-95,2716:598,6
501STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428900:50:1000:50:108,5-95,2805:5410,2
502TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:52:0600:52:068,5-95,2906:089,8
503KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409001:00:5100:34:278,5-95,3107:118,3
504MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14900:58:5700:58:578,4-95,3947:028,5
505KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0901:06:3501:06:358,3-95,4217:587,5
506HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:42:0001:42:008,3-95,43012:134,9
507DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813100:50:1900:50:198,3-95,4366:029,9
508TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:03:5601:03:568,3-95,5007:437,8
509MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 4005801:49:1001:49:108,3-95,50513:124,5
510KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K161K 369Radlinioki w biegu3701:17:3701:17:378,3-95,5169:246,4
511DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13201:02:4400:33:448,2-95,5247:367,9
512PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610300:58:4700:58:478,2-95,5477:088,4
513BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14202:17:0102:17:018,2-95,58016:433,6
514KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1301:31:1301:31:138,2-95,59011:095,4
515CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1601:23:1601:23:168,2-95,60010:115,9
516GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579100:40:4300:40:438,2-95,6104:5912,0
517FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5401:01:0001:01:008,2-95,6107:288,0
518SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:53:4900:53:498,1-95,6266:369,1
519RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413102:01:3400:43:308,1-95,63014:564,0
520BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715902:53:4202:53:428,1-95,63021:202,8
521KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6600:47:0600:47:068,1-95,6385:4710,4
522SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11900:51:2600:51:268,1-95,7006:229,4
523SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813300:57:1200:57:128,0-95,7257:068,4
524KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-95,7309:426,2
525CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:49:1300:49:138,0-95,7366:079,8
526SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:48:4500:48:458,0-95,7396:049,9
527DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:50:0200:50:028,0-95,7556:149,6
528TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:54:3300:54:338,0-95,7556:488,8
529KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13400:53:1100:53:118,0-95,7596:389,0
530MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:18:4701:18:478,0-95,7609:506,1
531ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:42:0000:42:008,0-95,7705:1511,4
532TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:57:1900:57:198,0-95,7707:098,4
533MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:51:0700:51:078,0-95,7756:239,4
534SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:49:3000:49:308,0-95,7906:129,7
535PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110800:49:4000:49:407,9-95,8356:159,6
536WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-95,8805:3810,6
537PRAUZNER-BECHCICKA Maria 1115LUBLINIECSenior 2 - K146K 479502:32:3601:50:397,8-95,98019:353,1
538BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:43:5400:43:547,8-95,9905:3810,6
539ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4801:37:5910:14:297,7-96,02612:394,7
540ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113301:20:2101:20:217,7-96,04010:235,8
541KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211500:51:3300:51:337,7-96,0506:409,0
542PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799501:58:1901:58:197,7-96,11915:273,9
543ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:39:1601:39:167,6-96,17013:034,6
544MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010001:20:2501:20:257,6-96,19010:365,7
545SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0101:09:0201:09:027,6-96,1979:066,6
546KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12400:49:3200:49:327,6-96,2036:329,2
547SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12600:59:2400:59:247,6-96,2107:517,6
548DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:4501:34:4501:34:457,6-96,22012:324,8
549CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112800:52:3700:52:377,5-96,2406:598,6
550KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:41:0300:41:037,5-96,2505:2711,0
551WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:46:3100:46:317,5-96,2706:129,7
552TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059601:17:2401:17:247,5-96,27010:195,8
553ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877902:02:3002:02:307,5-96,28016:213,7
554SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12201:36:2101:36:217,5-96,28612:524,7
555JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012802:11:4202:11:427,5-96,29817:373,4
556SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:57:5100:57:517,5-96,3007:447,7
557LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:26:0001:26:007,5-96,30011:305,2
558GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:30:4401:30:447,5-96,31612:104,9
559KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12801:21:0601:21:067,4-96,34110:555,5
560WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410800:46:4300:46:437,4-96,3646:189,5
561WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2495700:38:2400:38:247,4-96,3765:1111,6
562JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2801:28:3801:28:387,4-96,38412:005,0
563PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0500:53:0100:53:017,4-96,3897:108,4
564SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811300:44:1400:44:147,4-96,4006:0010,0
565DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:06:0001:06:007,4-96,4008:576,7
566ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M166M 4321501:19:5301:19:537,4-96,40510:505,5
567KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 3713101:00:1101:00:117,4-96,4148:107,3
568NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313000:43:0600:43:067,3-96,4685:5410,2
569GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628501:30:0001:30:007,3-96,47012:194,9
570HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:56:4800:29:437,3-96,4807:477,7
571KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:13:2101:13:217,3-96,49010:046,0
572ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 4284700:35:3300:35:337,3-96,5184:5412,2
573BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4300:58:1700:58:177,2-96,5438:037,4
574WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411402:06:0401:03:027,2-96,55017:273,4
575JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511201:06:3601:06:367,2-96,5609:146,5
576JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0601:28:5001:28:507,2-96,59912:234,8
577KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696801:39:2001:39:207,2-96,60013:514,3
578HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411600:35:0400:35:047,1-96,6244:5412,2
579ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:47:1100:32:287,1-96,6306:369,1
580MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3101:17:3101:17:317,1-96,64010:525,5
581GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0101:26:0101:26:017,1-96,64012:035,0
582KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4101:33:4101:33:417,1-96,64013:084,6
583GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:27:4601:27:467,1-96,66812:214,9
584OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3901:00:3901:00:397,1-96,6708:327,0
585KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5800:53:5800:53:587,1-96,6807:367,9
586RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739200:47:4000:47:407,0-96,7306:468,9
587POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:37:4600:37:467,0-96,7355:2211,2
588MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:38:1500:38:157,0-96,7385:2611,0
589SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:42:3500:42:357,0-96,7406:039,9
590GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11500:30:2400:30:247,0-96,7504:1913,9
591BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:36:0800:36:087,0-96,7505:0811,7
592JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11400:53:0500:53:057,0-96,7507:337,9
593PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:48:0000:48:007,0-96,7606:508,8
594ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748801:35:0900:57:427,0-96,77013:354,4
595SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314301:00:0001:00:007,0-96,7708:347,0
596KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:32:1301:32:137,0-96,77013:104,6
597GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:35:0001:35:007,0-96,77013:344,4
598PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:49:3500:49:357,0-96,8007:068,4
599DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815001:39:2101:39:217,0-96,81314:164,2
600WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:18:0001:18:006,9-96,87011:185,3
601SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:50:4300:50:436,9-96,8847:218,1
602SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:13:0401:13:046,9-96,89410:375,6
603MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249203:48:5203:48:526,9-96,89633:171,8
604KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:55:2000:55:206,8-96,9538:077,4
605MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828600:39:4100:39:416,8-96,9735:5010,3
606DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888900:55:2800:55:286,7-97,0788:177,2
607KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913406:59:0006:59:006,7-97,08062:371,0
608KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:29:1301:29:136,7-97,09013:214,5
609ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:34:4300:34:436,7-97,1005:1211,5
610BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:30:0001:30:006,7-97,10013:294,4
611KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:44:5700:44:576,7-97,1166:458,9
612KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:33:3800:33:386,7-97,1205:0311,9
613DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12300:45:0000:45:006,6-97,1246:468,9
614SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011200:40:0600:40:066,6-97,2006:069,8
615MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498101:31:3601:31:366,6-97,21213:584,3
616STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495801:52:2501:52:256,5-97,26017:163,5
617KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:31:3900:31:396,5-97,2704:5212,3
618BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:38:4400:38:446,5-97,2705:5710,1
619WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11800:44:3200:44:326,5-97,2706:518,8
620NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:40:5700:40:576,5-97,2756:189,5
621PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:39:5400:39:546,5-97,3006:109,7
622ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729001:26:3501:26:356,5-97,31013:244,5
623WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0010:00:0010:00:006,5-97,32093:010,6
624ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0305:51:3705:35:036,4-97,33054:351,1
625TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12201:25:1006:18:536,4-97,33513:144,5
626JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:36:5300:36:536,4-97,3365:4310,5
627WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9710:00:0010:00:006,4-97,36093:360,6
628KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2456001:32:0001:32:006,4-97,38014:234,2
629DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856501:07:3601:07:366,4-97,38410:355,7
630MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 4124401:00:2501:00:256,4-97,4099:296,3
631RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-97,41013:064,6
632SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11801:43:1014:14:116,3-97,43516:173,7
633BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 4255601:11:3501:11:356,3-97,44011:185,3
634SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3775801:20:5101:20:516,3-97,44012:464,7
635BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11800:50:1300:50:136,3-97,4427:567,6
636BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:14:2801:14:286,3-97,46411:485,1
637KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:37:4100:37:416,3-97,4705:5810,0
638KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:18:1001:18:106,3-97,47012:244,8
639KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:59:5100:59:516,3-97,4909:316,3
640SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:38:2200:38:226,3-97,4926:069,8
641KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813400:54:5500:54:556,3-97,5108:466,8
642BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:38:0200:38:026,2-97,5216:059,9
643FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:38:4700:38:476,2-97,5486:139,6
644KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:30:1100:30:116,2-97,5564:5112,4
645WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0005:00:0005:00:006,2-97,57048:231,2
646GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-97,5717:457,7
647MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310300:40:2600:40:266,2-97,5726:319,2
648NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:35:5000:35:506,2-97,5835:4710,4
649ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14600:51:0000:51:006,2-97,5908:157,3
650GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2001:07:2001:07:206,2-97,59010:535,5
651TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:38:0500:38:056,2-97,6106:109,7
652WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-97,63010:555,5
653JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912900:38:4400:38:446,1-97,6406:199,5
654BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 3884900:52:4800:52:486,1-97,6458:377,0
655MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613501:29:5901:29:596,1-97,65014:424,1
656LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:1501:22:5206:31:116,1-97,66913:344,4
657FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:5100:46:516,1-97,6967:427,8
658DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:31:1700:31:176,1-97,7005:0911,6
659ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:33:5000:33:506,1-97,7105:3410,7
660RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614401:16:5501:16:556,1-97,71012:414,7
661PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:42:0200:42:026,1-97,7126:568,6
662ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13100:36:5500:36:556,1-97,7156:059,8
663SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:39:4400:39:446,0-97,7246:349,1
664MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2200:28:2200:28:226,0-97,7304:4112,8
665PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - K145K 478Klub Biegacza Fartlek2401:03:0601:03:066,0-97,73910:275,7
666KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911600:40:1800:40:186,0-97,7406:409,0
667FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9000:29:2700:29:276,0-97,7414:5312,3
668SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:54:0300:54:036,0-97,7418:576,7
669RÓŻYCKA Dorota 1108JASŁOSenior 2 - K133K 450900:34:0800:34:086,0-97,7485:4010,6
670SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4300:31:4300:31:436,0-97,7505:1611,4
671WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:35:0200:35:026,0-97,7505:4910,3
672BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:35:1100:35:116,0-97,7505:5010,3
673HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113300:37:5300:37:536,0-97,7506:179,5
674ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313700:46:0000:46:006,0-97,7507:387,9
675SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:33:2800:33:286,0-97,7535:3310,8
676DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:4800:40:486,0-97,7616:478,8
677KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:34:3000:34:306,0-97,7705:4510,4
678OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9700:36:0000:36:006,0-97,7706:0010,0
679MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-97,7706:119,7
680UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-97,77040:001,5
681RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:08:2800:35:586,0-97,78011:255,2
682MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:19:0701:19:076,0-97,79013:134,5
683WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 1686000:52:5900:52:596,0-97,8008:526,8
684ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610201:19:1301:19:136,0-97,80013:164,5
685PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:48:2100:48:216,0-97,8088:067,4
686DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3801:32:4101:32:415,9-97,83915:373,8
687NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10002:05:4602:05:465,9-97,84021:122,8
688DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13600:48:1500:48:155,9-97,8608:097,3
689HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:44:0000:44:005,9-97,8707:278,0
690KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12900:34:1700:34:175,9-97,8875:4910,3
691BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K174K 4093400:46:5100:46:515,9-97,8877:577,5
692KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212801:06:5501:06:555,9-97,92011:265,2
693SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:09:0001:09:005,9-97,92011:475,1
694DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:35:5200:35:525,8-97,9406:099,8
695MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:40:1500:40:155,8-97,9606:558,7
696MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:16:4601:16:465,8-97,96013:124,5
697KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613000:40:2000:40:205,8-97,9706:578,6
698STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M173M 4542002:15:2613:25:005,8-97,97323:212,6
699SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 4044201:02:2401:02:245,8-97,97810:465,6
700ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913201:40:0901:40:095,8-98,00817:223,5
701PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3301:12:3301:12:335,8-98,02012:374,8
702NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9701:06:0801:06:085,7-98,03211:315,2
703RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 3664800:34:2400:34:245,7-98,0426:0010,0
704STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:42:2600:42:265,7-98,0607:258,1
705ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:08:0001:08:005,7-98,06011:545,0
706WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:43:3800:43:385,7-98,0767:397,8
707KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:08:0001:08:005,7-98,09011:585,0
708KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:15:0001:15:005,7-98,09013:124,5
709KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:03:1801:03:185,7-98,09211:085,4
710SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14000:34:5400:34:545,7-98,1106:099,7
711MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K134K 4542200:46:5100:46:515,7-98,1108:167,2
712ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213601:47:1401:47:145,7-98,12018:583,2
713BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114001:18:2502:12:085,6-98,14813:564,3
714SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:45:3000:45:305,6-98,1708:077,4
715MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013400:53:0800:53:085,6-98,2069:326,3
716SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:34:0200:34:025,6-98,2166:079,8
717DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:37:3200:37:325,5-98,2386:478,8
718WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10000:33:2500:33:255,5-98,2406:029,9
719SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310000:52:3700:52:375,5-98,2509:316,3
720ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:47:5900:47:595,5-98,2588:426,9
721JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners5201:43:5201:43:525,5-98,26018:513,2
722SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12505:57:0005:57:005,5-98,27064:540,9
723ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:28:2900:28:295,5-98,2715:1011,6
724DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:44:5800:44:585,5-98,2968:127,3
725SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814500:34:3500:34:355,5-98,3076:199,5
726BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 4095101:18:2201:18:225,5-98,30714:204,2
727NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:09:3501:09:355,5-98,31012:444,7
728KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111300:54:0500:54:055,5-98,3129:546,1
729KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213101:13:3401:13:345,4-98,32813:314,4
730CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714201:14:1400:37:505,4-98,33013:384,4
731RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312900:34:0700:34:075,4-98,3336:169,6
732ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713800:44:2500:44:255,4-98,3408:107,3
733MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:47:5100:47:515,4-98,3428:486,8
734KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0701:30:5401:30:545,4-98,34416:453,6
735NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:40:4200:45:485,4-98,3657:318,0
736RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610001:05:0801:05:085,4-98,38012:055,0
737BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4901:17:3203:44:265,4-98,39014:244,2
738SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:47:5700:47:575,4-98,4158:576,7
739PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:00:0701:00:075,4-98,42011:145,3
740BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6701:20:4401:20:445,3-98,42515:064,0
741KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210701:19:5401:19:545,3-98,43214:584,0
742KOŚCIELNIAK Dagmara 1113CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKMasters - K205K 503700:38:5700:38:575,3-98,4507:198,2
743PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1301:10:4801:10:485,3-98,45813:194,5
744PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868000:29:4000:29:405,3-98,4605:3510,7
745KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913500:38:3300:38:335,3-98,4707:168,2
746MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713300:37:4000:37:405,3-98,4807:078,4
747PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810200:34:3600:34:365,3-98,4906:339,2
748GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:39:2700:39:275,3-98,4907:288,0
749ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13200:27:2200:27:225,3-98,5105:1211,5
750WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:31:3500:31:355,2-98,5396:029,9
751MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:30:0100:30:015,2-98,5495:4410,4
752WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412200:32:1400:32:145,2-98,5606:119,7
753KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778500:43:1700:43:175,2-98,5758:197,2
754GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:15:0801:15:085,2-98,57914:284,1
755GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12101:15:0801:15:085,2-98,59014:304,1
756PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:04:3000:33:125,2-98,60012:284,8
757GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:36:0900:36:095,2-98,6006:598,6
758KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378500:44:5400:44:545,2-98,6088:416,9
759GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:38:4800:38:485,2-98,6107:318,0
760GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:14:5701:14:575,2-98,61014:314,1
761NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:32:3000:32:305,1-98,6236:189,5
762IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 3106100:52:5800:52:585,1-98,63710:195,8
763KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13000:52:0300:52:035,1-98,64010:085,9
764TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:04:3501:04:355,1-98,64012:354,8
765GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513201:08:0001:08:005,1-98,65013:164,5
766WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:4800:30:485,1-98,6546:0110,0
767KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:09:5901:09:595,1-98,66013:414,4
768SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510300:52:4900:52:495,1-98,69410:245,8
769ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5500:37:5500:37:555,1-98,7007:288,0
770KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:50:0200:50:025,1-98,7009:526,1
771GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2000:29:3600:29:365,1-98,7105:5010,3
772CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2500:28:0000:28:005,1-98,7135:3210,8
773BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148900:31:1100:31:115,1-98,7206:109,7
774MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:1900:35:1900:35:195,1-98,7206:598,6
775MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613300:41:4600:41:465,1-98,7208:167,3
776KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3335901:09:1901:09:195,1-98,72013:434,4
777PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:26:3500:26:355,0-98,7305:1611,4
778BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:42:3300:42:335,0-98,7308:267,1
779WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:29:5700:29:575,0-98,7345:5610,1
780ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513600:44:1800:44:185,0-98,7358:476,8
781GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:29:5800:29:585,0-98,7405:5710,1
782GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:36:0200:36:025,0-98,7407:098,4
783WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:39:4300:39:435,0-98,7407:537,6
784SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:39:3900:39:395,0-98,7507:537,6
785GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:57:3300:57:335,0-98,75011:275,2
786KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:09:4301:09:435,0-98,75013:534,3
787KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:33:4000:33:405,0-98,7526:428,9
788WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:28:3900:28:395,0-98,7595:4310,5
789GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:31:0500:31:055,0-98,7606:129,7
790KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:46:2700:46:275,0-98,7609:166,5
791GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13800:48:4800:48:485,0-98,7609:446,2
792CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:18:1201:18:125,0-98,76015:363,8
793PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4600:27:4800:27:485,0-98,7615:3310,8
794KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko4200:29:2200:29:225,0-98,7615:5110,2
795CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:31:3200:31:325,0-98,7656:189,5
796MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM2200:58:4500:58:455,0-98,76611:445,1
797WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:25:0000:25:005,0-98,7705:0012,0
798FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:26:1900:26:195,0-98,7705:1511,4
799OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211800:29:0000:29:005,0-98,7705:4810,3
800KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408600:30:0600:30:065,0-98,7706:0110,0
801OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3000:31:3000:31:305,0-98,7706:189,5
802KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2200:32:2200:32:225,0-98,7706:289,3
803KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:34:1500:34:155,0-98,7706:518,8
804KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3500:42:3500:42:355,0-98,7708:317,0
805WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:45:0000:45:005,0-98,7709:006,7
806LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:48:0200:48:025,0-98,7709:366,2
807WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912901:21:0001:21:005,0-98,77016:123,7
808NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:0001:00:005,0-98,78012:015,0
809NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:31:0800:31:084,9-98,8556:209,5
810CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:43:3600:43:364,9-98,8588:526,8
811KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710500:54:3800:54:384,9-98,86911:085,4
812AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M111M 462Grupa CzAMW801:00:0001:00:004,9-98,87012:144,9
813DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14901:12:1401:12:144,9-98,87314:454,1
814TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12501:03:4901:03:494,9-98,88413:034,6
815SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110700:30:0800:30:084,9-98,9106:129,7
816BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:29:2801:29:284,9-98,91118:243,3
817PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477201:15:4601:15:464,8-98,95015:433,8
818PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487101:00:5901:00:594,8-98,96012:404,7
819KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:21:5501:21:554,8-98,96017:013,5
820JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010500:43:1000:43:104,8-98,9708:596,7
821ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066601:12:4701:12:474,8-98,97015:094,0
822MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978300:41:3500:41:354,8-98,9878:416,9
823SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:07:3201:07:324,8-98,99514:084,2
824WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510800:55:5100:55:514,8-99,00511:435,1
825POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM4500:36:4100:27:034,7-99,0467:457,7
826KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13500:30:3100:30:314,7-99,0466:279,3
827ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5100:49:5100:49:514,7-99,09010:395,6
828TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:41:0100:41:014,7-99,0918:456,8
829BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:29:5700:29:574,7-99,1006:249,4
830CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:25:1601:25:164,6-99,15918:293,2
831PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:11:1301:11:134,6-99,16015:263,9
832SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:24:0401:24:044,6-99,19018:213,3
833RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:35:3400:35:344,6-99,1927:467,7
834WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4601:18:1001:18:104,6-99,20817:083,5
835IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 3964700:52:0000:52:004,5-99,22611:265,2
836KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:36:3100:36:314,5-99,2288:027,5
837PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713200:36:2600:36:264,5-99,2318:017,5
838SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:39:4100:39:414,5-99,2608:476,8
839SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813000:54:1700:54:174,5-99,27012:035,0
840TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:41:1100:41:114,5-99,2849:106,5
841KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko4000:40:4800:24:294,5-99,2899:066,6
842PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249800:47:5100:47:514,5-99,30010:425,6
843PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:16:1901:16:194,5-99,31417:073,5
844PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2001:23:2100:53:204,4-99,33018:463,2
845MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:41:3400:41:344,4-99,3709:266,4
846MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419800:44:3600:44:364,4-99,38010:095,9
847CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712900:47:1100:47:114,4-99,38010:445,6
848KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114000:58:1200:58:124,4-99,38013:154,5
849TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:04:5901:04:594,4-99,38014:484,1
850BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618300:48:0800:48:084,3-99,47211:115,4
851BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:51:2600:51:264,3-99,48011:595,0
852BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:10:0701:10:074,2-99,52916:313,6
853WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111400:42:1400:42:144,2-99,60010:075,9
854PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:15:0001:15:004,2-99,61018:013,3
855ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:24:2600:24:264,2-99,6115:5210,2
856JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615001:23:1001:23:104,2-99,62020:023,0
857MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114909:58:1810:51:364,1-99,676146:080,4
858GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613001:11:3801:11:384,0-99,74017:463,4
859GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:23:3100:23:314,0-99,7505:5010,3
860HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:31:3700:31:374,0-99,7507:517,6
861GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:0500:24:054,0-99,7606:0010,0
862ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12203:46:1904:25:374,0-99,76756:321,1
863KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:34:1300:34:134,0-99,7688:327,0
864SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:06:3401:06:344,0-99,77016:383,6
865MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:13:2501:13:254,0-99,77018:213,3
866PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813100:22:3400:22:344,0-99,7805:3910,6
867KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:50:0600:50:063,9-99,82812:424,7
868BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 4234000:26:1200:26:123,9-99,8306:389,0
869ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999101:09:2701:09:273,9-99,86017:453,4
870SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:28:3600:28:363,9-99,8697:198,2
871BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411301:33:0001:33:003,9-99,87023:502,5
872STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977800:43:3200:43:323,9-99,89811:145,3
873SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:29:0700:29:073,8-99,9457:367,9
874BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:21:3001:21:303,8-99,98621:322,8
875SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112101:32:4801:32:483,8-99,99024:332,4
876SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:32:4801:32:483,8-99,99024:332,4
877MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:36:4000:36:403,7-100,0549:526,1
878HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:59:1200:59:123,7-100,06815:593,8
879PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412000:56:2800:56:283,7-100,11315:263,9
880SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:48:1401:48:143,6-100,13029:442,0
881ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:00:0201:00:023,6-100,17016:403,6
882LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13101:12:0601:12:063,6-100,17720:043,0
883ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K133K 3063700:45:2700:45:143,5-100,24312:534,7
884PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612001:00:1701:00:173,5-100,25117:073,5
885DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813200:46:5100:46:513,5-100,26713:224,5
886WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:39:0901:39:093,5-100,29528:312,1
887SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:30:0700:30:073,5-100,3028:416,9
888OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:52:2200:36:043,5-100,31015:084,0
889SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:40:1000:40:103,5-100,31011:365,2
890ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158800:46:0000:46:003,5-100,31013:174,5
891BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:24:1000:24:103,4-100,3427:028,5
892KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:33:3200:33:323,4-100,3609:506,1
893KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M105M 4382000:32:1200:30:093,4-100,4109:356,3
894BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3200:41:3200:41:323,4-100,42012:234,8
895KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-100,4306:488,8
896KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-100,44013:164,5
897BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12000:51:1800:51:183,3-100,45515:283,9
898CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213700:32:1600:32:163,3-100,4709:466,1
899PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5700:33:3400:16:573,3-100,48010:125,9
900WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627901:30:1401:30:143,3-100,50027:352,2
901CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:16:1500:16:153,3-100,5104:5912,0
902PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911900:31:2800:31:283,3-100,5209:406,2
903GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11700:24:4100:24:413,2-100,5407:387,9
904SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9202:20:0602:05:063,2-100,54043:221,4
905SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:38:0100:38:013,2-100,57011:525,1
906SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:45:5100:45:513,2-100,57814:214,2
907ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9100:57:0000:57:003,1-100,66018:193,3
908CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:24:2100:24:213,1-100,6707:517,6
909STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1800:40:4100:40:413,1-100,67013:074,6
910MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:0001:00:003,1-100,68019:253,1
911HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312900:21:0200:21:023,1-100,6906:498,8
912HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:29:3200:29:323,1-100,6909:356,3
913STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812600:32:4100:32:413,1-100,71010:405,6
914BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111600:34:1800:34:183,1-100,71511:135,3
915MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13900:21:4600:21:463,0-100,7297:098,4
916WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:57:1600:57:163,0-100,75118:583,2
917BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9000:20:0000:20:003,0-100,7606:389,0
918STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:28:2400:28:243,0-100,7609:266,4
919MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0000:30:0000:30:003,0-100,77010:006,0
920ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4575600:16:1200:16:123,0-100,7905:2611,0
921ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14400:35:4105:00:073,0-100,79912:005,0
922TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609901:56:3601:56:363,0-100,80139:161,5
923KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:19:4900:19:492,8-100,9477:018,5
924OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:31:4907:44:322,8-100,94911:165,3
925LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710600:12:0800:12:082,8-100,9604:1913,9
926ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811400:43:2700:43:272,8-101,01015:443,8
927ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:17:4900:17:492,8-101,0116:279,3
928ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:26:0000:26:002,7-101,0709:376,2
929WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:23:2301:23:232,7-101,07030:521,9
930GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269400:15:0400:15:042,7-101,0905:3710,7
931KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710000:41:4200:41:422,6-101,13015:473,8
932CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5700:37:4100:37:412,6-101,15614:244,2
933NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:00:2702:00:272,6-101,16046:081,3
934P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:38:4400:49:392,6-101,17114:544,0
935POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 4814700:25:4700:25:472,6-101,1729:556,0
936STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5700:35:5700:35:572,6-101,21014:024,3
937REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:16:2400:16:242,6-101,2166:259,3
938ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:41:1400:41:142,6-101,22016:103,7
939BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4074800:30:3100:30:312,5-101,25012:065,0
940ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:36:0100:36:012,5-101,26014:204,2
941WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:22:1500:22:152,5-101,2908:586,7
942FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 4352900:29:4300:29:432,4-101,33112:114,9
943KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K138K 4641200:33:1200:33:122,4-101,37913:534,3
944WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:29:1800:29:182,4-101,38012:154,9
945WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10700:32:3500:32:352,4-101,40413:464,4
946KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:16:5100:16:512,4-101,4107:088,4
947HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10700:32:0700:32:072,3-101,42213:404,4
948WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:35:2800:35:282,3-101,43515:114,0
949MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:28:3100:28:312,2-101,58513:034,6
950WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:29:0500:29:052,2-101,62013:314,4
951KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5300:41:5300:41:532,1-101,68020:023,0
952DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:11:5700:11:572,0-101,7295:5110,2
953CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511200:23:5800:23:582,0-101,73011:445,1
954ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K86K 3083700:59:0100:00:002,0-101,74029:042,1
955SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:17:2200:17:222,0-101,7408:337,0
956KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0000:30:0000:30:002,0-101,74014:464,1
957ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:11:3900:11:392,0-101,7485:4510,4
958PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:20:2800:20:282,0-101,75010:075,9
959GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start5300:17:4000:17:402,0-101,7548:456,8
960ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:33:1700:33:172,0-101,77016:383,6
961MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:19:1900:19:192,0-101,8009:486,1
962SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:24:4800:24:482,0-101,80012:354,8
963KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:18:4100:18:412,0-101,8029:296,3
964KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:21:4400:21:441,9-101,83011:125,4
965MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813900:22:3500:22:351,9-101,85011:455,1
966DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510500:30:3300:30:331,9-101,86015:593,8
967DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878200:15:5400:15:541,8-101,9708:506,8
968ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7200:29:1100:29:111,8-101,97816:173,7
969KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097100:22:2900:22:291,8-101,98812:374,8
970ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039520:00:0020:00:001,8-102,010681:490,1
971MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210900:20:0100:20:011,7-102,07511:485,1
972BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:17:2700:17:271,6-102,16010:505,5
973KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6400:21:4100:21:411,6-102,16013:284,5
974KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512900:20:1800:20:181,5-102,27013:324,4
975RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4700:34:1000:34:101,3-102,42325:212,4
976PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749600:24:4000:24:401,3-102,43018:243,3
977PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599600:24:4000:24:401,3-102,43018:243,3
978KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3000:14:2900:14:291,2-102,61812:344,8
979KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817800:13:2500:13:251,1-102,70212:334,8
980ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410500:16:1700:16:171,0-102,76016:073,7
981ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214700:19:4100:19:411,0-102,77019:413,0
982SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196900:38:1400:38:141,0-102,81039:491,5
983WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010500:19:1600:19:160,9-102,84020:432,9
984NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912900:12:4200:12:420,9-102,88014:164,2
985MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW5104:00:0004:00:000,8-102,935287:250,2
986SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 45350069940344:580,000--
Znaleziono 986 wynik(ów)