RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1116
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
791
Ukończyło:
195
Na trasie:
791
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M30M 771012400:54:3903:56:132400:54:391 000,00,0000:14254,0
2GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3403:40:422408:29:571 000,00,0000:13271,9
3SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 81Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:29:342401:26:35999,1-0,8740:05669,3
4MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:55:552401:18:47997,6-2,3600:06516,4
5DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 791032449:31:5101:00:172377:31:51987,2-12,7800:03982,6
6DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 781022424:51:2700:54:352400:51:27977,1-22,9100:031 074,1
7ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:41:242400:49:51972,6-27,3870:06575,5
8HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5700:58:392401:37:57970,9-29,1490:03993,2
9GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4602:43:542401:42:46965,0-35,0100:10353,3
10PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 821062520:16:5703:06:282400:16:57958,4-41,6300:11308,4
11GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 831082575:55:4701:21:272408:12:00942,8-57,2440:05694,5
12WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 851092593:18:0001:00:002401:18:00938,2-61,8200:03938,2
13RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 801052496:42:2702:23:072408:05:09937,1-62,8750:09392,9
14LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M31M 841092592:44:0000:28:232400:44:00934,6-65,4500:011 975,6
15KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:12:222385:50:30933,4-66,6090:004 528,6
16RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 99Przemyski Klub Biegacza10400:43:162406:09:18925,2-74,7980:021 283,0
17CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2002:50:052360:26:32924,8-75,1660:11326,3
18MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:21:402405:40:01915,0-85,0470:05672,2
19MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0001:00:002400:30:00906,3-93,7300:03906,3
20KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 881112634:22:0301:15:452398:05:18906,2-93,8480:05717,7
21SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 90Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:47:342352:59:29904,6-95,4250:031 141,0
22STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1801:08:182411:23:59902,1-97,9200:04792,5
23KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 106KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska10800:58:212309:39:10901,3-98,7360:03926,7
24KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0103:09:072404:26:25891,4-108,6430:12282,8
25PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M32M 871092602:05:1301:24:322410:05:13890,0-110,0410:05631,7
26SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611002:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
27ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K56K 10011301:17:302400:43:27876,6-123,4200:05678,6
28KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K55K 9811501:27:502400:40:18874,6-125,3600:06597,5
29SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:40:582400:52:58861,4-138,6100:021 261,6
30WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0702:30:442397:37:54857,1-142,9420:10341,2
31GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 86BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:31:542378:03:30856,7-143,3300:10338,4
32PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0502:06:462409:34:45845,8-154,1690:08400,3
33PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M37M 961363242:11:1509:32:292361:51:15834,2-165,8310:4187,4
34ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:49:002403:03:00828,5-171,4900:031 014,5
35TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11502:50:092377:04:35824,9-175,1210:12290,9
36SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 93Mafia Team Lubliniec1222905:46:5303:56:372377:46:53824,4-175,5800:17209,1
37PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11010701:09:402389:41:56820,3-179,6570:05706,5
38PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M40M 101Mafia Team Lubliniec13002:44:192395:59:59818,4-181,6440:12298,8
39LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M36M 94Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:56:212371:53:27817,6-182,3710:04870,6
40DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3801:33:182411:36:38807,1-192,9420:06519,0
41PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2004:59:262400:53:20797,2-202,7900:22159,7
42SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 891152736:43:2302:19:022376:43:23792,8-207,1600:10342,2
43MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10502:20:082401:16:46791,4-208,6500:10338,8
44BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0104:25:542331:40:09791,1-208,9110:20178,5
45MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:13:292400:28:22790,8-209,2400:05645,7
46GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4802:11:452397:19:50788,3-211,7330:10359,0
47KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M38M 9726 21373273:02:3001:03:022409:02:30786,8-213,2410:04748,9
48LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110404:29:052354:17:18781,3-218,6600:20174,2
49PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12300:34:572376:33:12780,0-219,9900:021 339,1
50KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13010701:25:472136:52:58773,2-226,7900:06540,8
51GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 921212892:23:3203:13:262404:33:41771,6-228,3850:15239,3
52ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2602:08:152401:05:26768,2-231,8400:10359,4
53MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M19M 11811100:55:582374:26:54766,9-233,1480:04822,1
54NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:07:372400:59:57758,5-241,4550:05673,1
55PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12501:10:432401:25:03758,2-241,7540:05643,3
56SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 118Kobiety na 5+10601:26:142403:12:06757,2-242,8000:06526,8
57MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M33M 911182809:32:5902:55:022377:44:21750,3-249,7090:13257,2
58DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:58:502402:06:29741,2-258,8000:04755,9
59KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713100:53:282294:20:25737,1-262,9410:04827,1
60RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414101:35:222403:20:58736,9-263,1400:07463,6
61DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11112902:56:102395:16:41733,7-266,2890:14249,9
62MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:15:312401:06:23731,7-268,3500:06581,3
63BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 951313114:20:0801:34:302400:27:07729,5-270,4550:07463,2
64OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3901:08:002401:00:39724,4-275,5900:05639,2
65DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 98Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:07:112410:44:15716,6-283,4230:05640,0
66JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13411102:01:112276:24:41715,3-284,6950:10354,2
67PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 122TL Athletics Jastrzębie14000:33:102378:34:10713,9-286,0540:021 291,6
68NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10312902:19:362408:07:20713,4-286,6040:11306,6
69BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714810:32:092309:39:13709,9-290,1120:5367,4
70MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K25K 122Biegamy Razem Władysławowo11401:08:582391:19:10706,3-293,7100:05614,5
71KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513401:42:102392:20:05704,9-295,1180:08414,0
72SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 112Rebellion Of Free Runners11700:37:092400:04:49697,1-302,9160:031 125,8
73KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 124Rebellion Of Free Runners12401:08:592380:56:09696,0-304,0470:05605,3
74WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:35:162414:18:46686,8-313,1930:13265,4
75BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners11901:08:342377:25:27685,5-314,4960:06599,9
76KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M16M 113Mafia Team Lubliniec13301:00:402380:42:44682,5-317,5410:05675,0
77WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14310702:56:002376:46:43682,0-318,0190:15232,5
78GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M18M 116BIEGIGORSKIE.PL13800:56:592352:56:42678,4-321,6090:05714,3
79SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:30:172379:56:38666,4-333,5830:08442,9
80BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211601:11:002308:11:00662,7-337,3100:06560,0
81SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M36M 12914601:46:482401:31:24652,3-347,6780:09366,5
82SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M58M 152Harpagan Sosnowiec13302:29:022322:57:51651,1-348,9000:13262,1
83CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 991403337:23:1602:24:532401:23:16650,1-349,9500:13269,2
84BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M49M 119Rebellion Of Free Runners13101:57:292263:21:31650,0-349,9990:10332,0
85GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:41:562379:07:01643,7-356,2900:03921,0
86WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M62M 15910201:55:442387:00:01643,7-356,2960:10333,7
87ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K69K 13912100:13:012402:27:00634,2-365,7710:012 923,5
88WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14810601:21:102390:54:19632,0-368,0130:07467,2
89KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M47M 115WKB META LUBLINIEC13100:55:532187:05:21631,0-369,0210:05677,5
90GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M22M 131Mafia Team Lubliniec12701:41:282413:20:21630,5-369,5150:09372,8
91MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 116PoWoli do Celu12601:10:062401:11:40629,6-370,4320:06538,9
92MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M67M 16813301:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
93PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M61M 15511000:25:522376:26:35624,9-375,1400:021 449,4
94DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M41M 103GB. Galopujące Ślimaki14801:21:012405:07:57624,4-375,5890:07462,4
95SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M37M 132Rebellion Of Free Runners12400:41:032402:42:07623,9-376,0540:03912,0
96KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710301:47:302401:18:39622,5-377,5400:10347,4
97DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414500:53:182376:37:37618,2-381,7790:05695,9
98MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13401:55:362413:15:41618,1-381,8530:11320,8
99ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011400:54:032280:32:28617,8-382,2200:05685,8
100DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12713003:51:102394:28:20611,9-388,0800:22158,8
101BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M20M 12713000:54:082280:18:49604,9-395,1370:05670,4
102WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13714200:58:152295:02:18604,0-395,9610:05622,2
103PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:55:252404:30:03603,8-396,2420:11313,9
104ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M30M 156Biegamy Razem Władysławowo12101:03:062378:03:01603,3-396,7160:06573,6
105KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12612900:20:032370:25:39600,8-399,1890:021 797,9
106LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M17M 114Zabiegana Rodzina13001:15:212382:33:40599,6-400,4080:07477,4
107SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14702:04:172401:08:08597,3-402,7100:12288,4
108HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14802:16:152406:47:50589,9-410,0560:13259,8
109NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11713100:39:152338:21:38589,8-410,2470:03901,5
110MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 137Milbrant Team RS12801:07:572391:18:23587,6-412,4220:06518,8
111ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K64K 12913101:48:442401:39:16585,6-414,4000:11323,1
112POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214000:49:282401:09:54584,0-416,0370:05708,3
113SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14611801:40:582400:47:34583,9-416,0830:10347,0
114PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13502:21:252406:34:38580,0-419,9700:14246,1
115GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14201:05:192415:46:16579,8-420,1670:06532,6
116BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K21K 15511201:05:002377:33:00576,7-423,3400:06532,3
117MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M42M 167Mafia Team Lubliniec13101:00:562353:32:29575,7-424,3080:06566,9
118SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 16914705:39:132304:53:40567,1-432,8900:35100,3
119GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K67K 135Rebellion Of Free Runners12400:23:292400:36:02566,9-433,1390:021 448,3
120KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17710500:44:082381:43:38566,5-433,4620:04770,2
121MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M56M 147Poranny Beskid Run13202:10:542314:36:45564,6-435,3620:13258,8
122BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 177MALINOWE GWIAZDY11203:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
123WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 181Rebellion Of Free Runners12217:29:482386:31:38563,2-436,7901:5132,2
124BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 115Kobiety na 5+14900:23:112393:27:16561,7-438,2860:021 453,8
125BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 128Kobiety na 5+13602:21:112411:33:27560,9-439,1480:15238,4
126SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 145Rebellion Of Free Runners12100:47:362401:29:49560,6-439,4500:05706,6
127WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14702:42:532402:40:58557,6-442,4390:17205,4
128TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14801:35:452402:45:18555,0-445,0380:10347,8
129BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 185HRmax Żory13902:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
130GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10801:45:392404:59:24545,5-454,4590:11309,8
131WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111300:56:082400:42:14539,1-460,9400:06576,2
132SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 119Klub Biegacza Fartlek14201:33:542413:21:03538,5-461,4770:10344,1
133SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314200:10:002329:00:00538,5-461,5000:013 231,0
134MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M60M 154Biegiem przez życie13201:08:242352:21:42535,3-464,7220:07469,5
135MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M74M 18710801:15:262391:46:57532,4-467,6100:08423,5
136KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K8K 12413001:04:002377:15:00531,8-468,1570:07498,6
137KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14213001:11:172400:51:39530,3-469,6880:08446,4
138ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K91K 192BiegamBoLubięZąbkiTeam13600:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
139PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M77M 19410300:36:272341:17:50527,7-472,3060:04868,6
140NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 183Nessi Team13900:36:082414:31:36527,2-472,7690:04875,5
141KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12114802:16:452379:38:06526,5-473,4800:15231,0
142ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K20K 15313501:48:462376:44:18525,7-474,2670:12290,0
143FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K65K 132Klub Biegacza Fartlek14800:00:252305:33:59525,7-474,2930:0075 701,8
144KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M59M 15313402:30:552329:18:10522,5-477,5400:17207,7
145MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17614302:09:332401:28:02521,4-478,6460:14241,5
146KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13812901:16:042387:38:44517,4-482,5700:08408,1
147ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 121MARO Team Jastrzębie-Żory13310:53:532304:18:52516,1-483,9501:1647,4
148SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M57M 15113501:00:402414:05:42511,1-488,9000:07505,5
149JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 161Damy Rade Zegrze12901:28:422357:40:54508,8-491,1620:10344,2
150NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 205Rebellion Of Free Runners12103:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
151MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20612700:46:572401:13:25505,7-494,3200:05646,2
152SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 197Wataha Team11801:27:142352:51:26505,0-495,0100:10347,3
153MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17913101:00:502401:42:26504,6-495,4050:07497,7
154WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412103:00:092376:32:14503,8-496,1900:21167,8
155SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 184Klub Biegacza Fartlek14800:57:002414:47:29501,9-498,0580:06528,4
156TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M70M 17312802:09:572372:28:28499,9-500,0860:15230,8
157DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413103:46:072281:40:03498,7-501,3000:27132,3
158BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K97K 20111901:09:462353:24:08497,7-502,2570:08428,1
159PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 195MTS Drużyna Szpiku10401:40:042305:10:23496,4-503,6200:12297,6
160KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K87K 187MALINOWE GWIAZDY11501:12:072377:29:13495,7-504,3500:08412,4
161WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M83M 209TacyMy13101:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
162BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M36M 18914301:07:492400:43:54492,8-507,1600:08436,0
163BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16713401:15:582402:37:07492,5-507,5500:09388,9
164POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M66M 166Rebellion Of Free Runners12001:06:422377:19:00492,4-507,5800:08443,0
165KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K68K 13813300:59:532406:59:00491,3-508,7300:07492,2
166ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15013501:28:492401:47:14491,2-508,8500:10331,8
167MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 130Kobiety na 5+14400:13:492381:31:18489,5-510,5260:012 125,6
168PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20310701:08:112409:28:20487,3-512,7280:08428,8
169GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M69M 17113503:33:252377:23:03485,3-514,7100:26136,4
170GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M81M 20510804:23:392378:51:23479,2-520,7820:33109,1
171MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 123Nordic Walking Lyski14601:11:202402:08:55478,8-521,1670:08402,8
172PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M78M 199Mafia Team Lubliniec12801:43:012208:53:45478,5-521,4650:12278,7
173PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K32K 14813801:25:542376:48:54478,2-521,7600:10334,0
174WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 206Wataha Team11601:13:372258:19:37477,6-522,4400:09389,2
175WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M48M 18212400:31:352400:04:40473,9-526,1050:03900,3
176ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513401:01:192401:11:15473,9-526,1500:07463,7
177MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M63M 16013201:03:152401:37:29473,3-526,7200:08449,0
178NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912800:51:002376:12:42472,4-527,6200:06555,7
179JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M64M 162HRmax Żory13401:54:362352:56:25471,6-528,4310:14246,9
180RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M82M 20711101:05:212311:53:02470,7-529,3290:08432,1
181DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K107K 22310401:40:132378:04:38467,1-532,9040:12279,7
182PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K73K 149Kobiety na 5+14201:47:222414:17:14466,9-533,0700:13260,9
183PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K90K 19113002:27:032401:11:13466,5-533,5200:18190,3
184SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K86K 18613300:51:292404:33:03465,6-534,3620:06542,7
185CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 188Rebellion Of Free Runners11900:41:512402:45:42465,1-534,9310:05666,8
186GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M87M 219Mafia Team Lubliniec11402:18:102392:54:59463,8-536,2160:17201,4
187SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13100:40:552342:53:54462,7-537,2550:05678,6
188KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17212501:36:582342:47:15462,7-537,2660:12286,3
189PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M90M 22310201:39:372256:12:42461,6-538,4360:12278,0
190JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K101K 211Niepołomice Biegają11300:33:172376:53:05458,6-541,4500:04826,6
191KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 225Zabiegani Częstochowa13401:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
192ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 226LUBAWA BIEGA13802:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
193HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22011300:56:352400:08:16455,9-544,1060:07483,4
194BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 149Nocne sępy14001:22:352351:03:06455,2-544,8350:10330,7
195WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 12014800:56:502400:35:02454,7-545,2510:07480,1
196LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M39M 19313100:58:362314:28:21454,7-545,3460:07465,5
197MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M73M 184Nordic Walking Lyski12801:40:452371:57:24452,8-547,1800:13269,7
198MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M31M 15714800:31:202419:02:36452,8-547,2370:04867,0
199SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 168Klub Biegacza Fartlek14901:12:422246:37:02451,4-548,6060:09372,5
200KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M89M 22110600:59:542377:34:42448,0-552,0300:08448,7
201MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313601:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
202SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22510701:39:562377:06:34446,1-553,8700:13267,9
203TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M40M 197Mafia Team Lubliniec12000:52:562410:00:20445,4-554,6290:07504,8
204TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610503:21:112401:04:59442,9-557,1000:27132,1
205PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M84M 21311300:39:312378:36:15442,1-557,8630:05671,3
206VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K57K 23711301:02:592391:09:29438,1-561,8770:08417,4
207SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 215LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12501:16:142352:59:24437,9-562,1200:10344,6
208ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K106K 21913202:14:092305:20:21437,5-562,4610:18195,7
209MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K88K 189PoWoli do Celu12801:19:432376:49:55436,7-563,3100:10328,7
210MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K98K 20712801:07:292386:07:45432,7-567,2580:09384,8
211ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K58K 23910400:46:162328:16:17432,5-567,5500:06560,8
212PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 17013101:17:492414:28:54430,6-569,4180:10332,0
213WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21411602:13:012404:52:49427,0-572,9890:18192,6
214MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17513501:24:272405:44:16425,9-574,0600:11302,6
215WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 208Nordic Walking Lyski12301:43:132377:40:06423,7-576,3080:14246,3
216OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K56K 23610600:31:132401:29:11422,4-577,6000:04811,9
217FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce12901:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
218KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18813402:42:012376:38:33420,4-579,5810:23155,7
219KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 133Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13102:10:032393:18:16418,9-581,0740:18193,3
220DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K105K 216Rebellion Of Free Runners12201:44:472404:04:34418,6-581,4270:15239,7
221ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14501:25:212400:51:00418,1-581,8700:12293,9
222BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 237Nocne sępy13900:37:242400:48:18414,5-585,4700:05665,0
223KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18613500:54:042396:53:13411,9-588,0660:07457,1
224BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19613601:33:402401:16:04411,9-588,0820:13263,9
225KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K39K 17913001:13:002377:13:34411,6-588,4110:10338,3
226RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 230Mafia Team Lubliniec13401:02:472401:04:11410,4-589,5940:09392,2
227GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 131SNPTT Zakopane13700:31:032400:48:48407,2-592,7700:04786,9
228LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18213202:12:002377:26:00402,8-597,1900:19183,1
229ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M58M 243Rebellion Of Free Runners12400:38:272332:43:22401,8-598,2070:05627,0
230RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M41M 20213001:00:232329:13:44397,0-602,9700:09394,5
231GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11501:52:362401:39:57396,1-603,8700:17211,1
232GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11602:05:012352:24:41395,3-604,6600:18189,7
233KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M80M 204MARO Team Jastrzębie-Żory12800:55:052406:04:58393,2-606,8400:08428,3
234SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25011400:46:532386:18:53393,0-607,0490:07502,9
235WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M95M 23212601:32:322329:13:36392,9-607,1000:14254,8
236DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15814904:18:502404:47:21392,4-607,5640:3991,0
237GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M94M 23112400:36:322352:39:27392,0-607,9690:05643,8
238SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21713201:27:332399:40:43391,8-608,2120:13268,5
239RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M76M 19114500:17:182350:56:44390,9-609,1190:021 355,7
240KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25113902:48:002208:58:12390,3-609,6900:25139,4
241BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K100K 210HRmax Żory13501:11:292400:35:11389,9-610,0600:10327,3
242TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20013301:11:412353:40:16386,2-613,8280:11323,2
243KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M59M 24911200:30:132376:25:22386,0-614,0110:04766,4
244KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11700:10:232400:22:01385,7-614,3220:012 228,6
245BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M8M 20813100:41:332359:16:51384,8-615,2070:06555,7
246BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 22913900:59:522397:13:21384,1-615,8810:09385,0
247KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26110301:12:202400:21:44383,8-616,2400:11318,3
248TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 212Rebellion Of Free Runners12405:22:112405:38:06383,6-616,4170:5071,4
249BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M104M 254Biegamy Razem Władysławowo13700:35:312381:23:43382,5-617,5200:05646,1
250DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K94K 196Klub Biegacza Fartlek14801:26:442390:51:38380,1-619,9280:13262,9
251WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213702:19:082234:09:09377,1-622,8900:22162,6
252WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11600:31:152330:26:00375,9-624,1500:04721,6
253CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K99K 20913301:22:512402:17:03375,6-624,4320:13272,0
254GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 166B4TEAM14200:59:342382:42:25375,1-624,8900:09377,8
255ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K92K 19414000:41:002352:42:00374,6-625,3980:06548,2
256TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913300:52:452400:57:19371,7-628,2570:08422,8
257CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M88M 22013301:20:262409:41:31370,8-629,2220:13276,6
258GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M47M 241Biegamy Razem Władysławowo13501:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
259MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 193Klub Biegacza Fartlek14802:04:282361:16:49369,7-630,3490:20178,2
260DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M52M 25113301:23:002377:06:00368,3-631,7300:13266,2
261RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21513001:01:592400:43:30367,3-632,7300:10355,5
262WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513700:26:542256:29:18367,0-633,0500:04818,5
263RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614300:47:262257:16:55366,3-633,6700:07463,4
264JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24614901:53:292401:23:10365,3-634,7400:18193,1
265ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M61M 26510601:34:512353:52:28358,4-641,6400:15226,7
266ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 198B4TEAM14300:33:192384:35:34357,6-642,3870:05644,0
267JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 272Biegamy Razem Władysławowo10301:06:272355:04:48357,6-642,3970:11322,9
268WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M85M 216Biegiem przez życie13101:16:232355:04:16357,0-643,0380:12280,4
269DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25311900:39:502376:50:02353,9-646,1000:06533,1
270KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27511801:05:421800:58:01352,3-647,6950:11321,7
271ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27613701:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
272DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410701:33:242379:40:05351,6-648,3660:15225,9
273TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312800:56:552371:15:19350,4-649,6030:09369,4
274DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 279Damy Rade Zegrze13100:33:182241:34:13343,7-656,2950:05619,3
275KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K102K 213HRmax Żory13800:51:462383:39:37343,6-656,3860:09398,3
276STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M57M 24012501:14:562353:08:54338,2-661,7800:13270,8
277ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714801:13:272186:05:35337,6-662,3650:13275,8
278PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M55M 26313001:55:102304:22:34336,9-663,1000:20175,5
279WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214800:16:182408:54:52336,6-663,4270:021 238,9
280MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22113000:27:362400:19:19336,1-663,9200:04730,6
281GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M62M 27410300:44:322393:34:01335,9-664,1080:07452,5
282KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M16M 28613200:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
283BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 24012501:07:512400:51:26334,6-665,3700:12295,9
284WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M91M 22414001:11:352376:25:00333,6-666,3600:12279,7
285KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26012801:05:002377:13:21332,1-667,9300:11306,5
286WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K103K 21412501:20:342305:39:09331,6-668,4020:14246,9
287STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K69K 26512500:34:232393:12:48329,2-670,8370:06574,4
288SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M109M 26611101:12:432328:40:06327,2-672,8300:13270,0
289STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27312400:48:422395:38:56327,1-672,8800:08403,0
290ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K52K 22213300:41:052404:03:36325,8-674,2100:07475,8
291ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214600:36:062400:19:41325,2-674,8440:06540,4
292WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 294PoWoli do Celu12801:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
293WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M17M 29712000:26:002271:31:41321,5-678,4880:04742,0
294ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K70K 267WOLF TEAM13800:39:032353:38:21320,9-679,0700:07493,1
295CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 270Damy Rade Zegrze13200:39:062409:19:31320,8-679,2240:07492,2
296BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 257Rebellion Of Free Runners11702:41:492282:19:16320,3-679,6910:30118,8
297NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M48M 24213300:51:242357:02:46318,9-681,1190:09372,2
298PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29112706:25:262191:02:43318,5-681,4781:1249,6
299HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M66M 300SieChodzi10601:51:472239:12:34318,1-681,8730:21170,8
300DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26413500:32:022329:16:13317,0-683,0000:06593,8
301ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K55K 23412801:04:212353:24:08316,7-683,3180:12295,3
302SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 29610701:09:412378:38:48316,3-683,7430:13272,3
303MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K129K 29413402:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
304MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K130K 29513201:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
305BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 296HRmax Żory13702:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
306GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K83K 30010500:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
307JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 303Fuchs Oil Team10701:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
308JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M120M 304Rebellion Of Free Runners10705:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
309RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M106M 25612801:06:492385:18:59302,6-697,3550:13271,8
310BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K40K 307Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14100:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
311FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M112M 28113202:05:562304:58:09296,4-703,6480:25141,2
312TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 24814401:44:292257:41:20295,7-704,2850:21169,8
313KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28813407:41:512377:09:43295,1-704,9101:3338,3
314MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M50M 245Biegiem przez życie13400:27:322403:09:27295,0-705,0470:05642,8
315MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K108K 22414401:13:212354:57:13294,8-705,2010:14241,1
316KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813303:54:572328:54:55290,4-709,6200:4874,2
317ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31310700:38:292232:59:57287,9-712,0800:08448,9
318ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 27713100:54:122315:34:38286,4-713,6490:11317,0
319KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 308Mafia Team Lubliniec10700:21:132400:34:30283,3-716,6600:04801,3
320TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K71K 26813501:00:372408:21:28283,3-716,6890:12280,4
321GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M98M 23613800:56:502348:10:43282,6-717,3970:12298,3
322GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M110M 272Akademia Sportowa Lubliniec12801:27:112389:59:45277,5-722,4700:18191,0
323SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M37M 190UKS Orły Zakopane14400:58:472232:33:52277,0-723,0080:12282,7
324WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K41K 318SieChodzi10602:55:462208:32:59276,7-723,2850:3894,5
325SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M71M 31511901:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
326WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K77K 28013301:07:392400:22:15274,8-725,2100:14243,7
327SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M72M 31610600:43:382232:30:08274,8-725,2500:09377,8
328JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K139K 31910400:44:522400:43:10274,4-725,5800:09367,0
329BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M127M 31810600:35:192112:42:33273,4-726,5800:07464,5
330BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K75K 27312300:57:102401:30:00272,9-727,1100:12286,4
331KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28412700:48:052353:06:55272,8-727,2400:10340,4
332POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M125M 31413301:15:322233:42:51271,0-728,9800:16215,3
333TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 325Rebellion Of Free Runners12100:47:032355:35:29267,4-732,5990:10341,0
334PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K141K 32211901:59:181845:09:33266,0-734,0480:26133,8
335DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M73M 321Nidzica Biega10600:27:172376:38:16265,7-734,3200:06584,3
336ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K142K 323Kobiety na 5+13302:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
337DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 32810401:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
338DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K81K 298Wataha Team12801:59:442185:27:41262,4-737,6300:27131,5
339SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14800:28:472400:08:54261,2-738,7810:06544,5
340MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M99M 23914201:29:132370:18:16260,2-739,8400:20175,0
341CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30514100:26:092400:37:50259,5-740,4800:06595,5
342KALATA Janusz 566PORONINMasters - M124M 31112000:49:232353:01:44258,8-741,1600:11314,5
343GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M60M 27613100:52:302362:35:10257,8-742,2030:12294,6
344SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 327RUNTEAM PAWŁOWICE13400:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
345FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29013001:17:232377:03:44253,0-747,0400:18196,1
346FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M126M 31713100:44:012304:44:16252,7-747,3150:10344,4
347CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M58M 269Rebellion Of Free Runners11901:06:232400:24:21252,7-747,3360:15228,4
348SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 314Klub Biegacza Fartlek12102:06:112389:10:39251,2-748,8110:30119,4
349WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M71M 33510200:45:552352:59:31250,0-750,0400:11326,6
350MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 324MALINOWE GWIAZDY12802:21:172401:38:39249,5-750,5500:33105,9
351PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33411902:52:141823:57:57248,1-751,8970:4186,4
352MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 327Biegiem przez życie13101:47:332283:20:05247,1-752,8650:26137,9
353BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 293Rebellion Of Free Runners13200:35:232405:45:15246,4-753,6190:08417,8
354WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27813101:59:342281:36:06246,2-753,7600:29123,6
355MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13800:39:542380:46:49246,0-753,9540:09370,0
356KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K22K 28114100:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
357FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M72M 33710701:08:102096:38:47245,6-754,4150:16216,2
358BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 30911501:01:182352:34:18245,5-754,5360:14240,3
359SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M69M 31212901:52:152112:54:17245,0-754,9800:27131,0
360KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 324Rebellion Of Free Runners12302:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
361KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31513300:43:092376:37:41239,6-760,4100:10333,1
362WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M79M 34110800:59:032067:43:22238,2-761,7830:14242,0
363FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33710700:46:462358:34:32238,1-761,8790:11305,5
364WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28312801:57:002379:00:00236,3-763,6600:29121,2
365WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K76K 279Pasjonaci Słupca14801:27:422410:07:36235,8-764,2010:22161,3
366NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M28M 30113700:34:352376:37:41233,6-766,3780:08405,3
367BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 347Rebellion Of Free Runners12800:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
368SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34812102:49:462161:08:20230,2-769,7770:4481,4
369MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 316BiegamBoLubięZąbkiTeam13100:35:442027:22:42230,0-770,0370:09386,1
370SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33213100:52:472209:09:00229,9-770,1100:13261,3
371CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K127K 290Nordic Army13701:56:042377:18:12228,4-771,6300:30118,1
372HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K85K 303Mafia Team Lubliniec13400:39:032354:30:13228,0-772,0300:10350,3
373KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K146K 33911401:07:552389:26:15227,6-772,3580:17201,1
374WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 28213501:35:522380:12:18226,3-773,6900:25141,6
375ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35210200:44:452259:09:31222,9-777,0860:12298,9
376NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 353Zabiegana Rodzina13000:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
377ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35413200:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
378MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K152K 35210200:24:132284:44:41220,7-779,3180:06546,8
379KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 340Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11501:07:152395:05:58219,6-780,4340:18195,9
380FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 353Akademia Wojsk Lądowych11500:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
381GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35113600:24:342232:24:05216,8-783,2000:06529,5
382GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M19M 323BIEGIGORSKIE.PL12601:50:012329:26:32216,7-783,2830:30118,2
383STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35410501:46:001728:52:53216,3-783,6600:29122,5
384KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 355Biegamy Razem Władysławowo11001:10:202401:05:53214,5-785,5000:19183,0
385WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K154K 356Nidzica Biega10500:46:192348:36:00214,3-785,7110:12277,6
386SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35713101:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
387SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 31113100:45:511977:46:49213,5-786,4850:12279,4
388MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M136M 33312902:28:092233:04:26212,4-787,5690:4186,0
389DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M123M 31014001:02:022288:31:02207,8-792,2480:17200,9
390ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 360Pędzące Leniwce13001:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
391WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M142M 36011200:36:092376:39:43203,5-796,4900:10337,8
392URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M15M 28513600:49:392385:54:01201,6-798,4160:14243,6
393MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36511001:21:132377:02:35201,1-798,9200:24148,6
394DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311000:18:492352:35:52200,3-799,6600:05638,8
395FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11600:33:322232:59:48200,2-799,8300:10358,2
396GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 34912001:05:011779:54:28196,0-804,0500:19180,8
397WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M145M 36710401:01:292313:22:43195,5-804,4910:18190,8
398GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M139M 35113600:49:522232:23:31195,4-804,6400:15235,1
399ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911700:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
400WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K143K 331Nordic Walking Lyski12702:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
401PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010701:35:152046:20:47190,0-810,0050:30119,7
402MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710601:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
403CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 372Rebellion Of Free Runners11501:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
404KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 373KozaxTeam10800:35:291920:33:38187,0-812,9800:11316,2
405KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 364PoWoli do Celu12901:58:512281:13:46186,1-813,9200:3893,9
406CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32612801:47:002208:47:11184,6-815,4200:34103,5
407DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611501:09:102356:54:35183,9-816,0960:22159,5
408HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913600:33:512376:31:37183,3-816,6800:11324,9
409GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37113300:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
410SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 372Mafia Team Lubliniec10400:56:022107:24:54181,3-818,6700:18194,2
411PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K161K 37313502:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
412GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33313101:47:232300:55:18178,6-821,4470:3699,8
413MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K149K 34513100:27:062241:24:48177,3-822,7450:09392,4
414SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K145K 338Biegamy Razem Władysławowo12801:07:392411:29:01177,0-823,0260:22157,0
415PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 369Wataha Team12800:47:192305:03:07176,0-823,9800:16223,2
416SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M30M 33613101:04:182300:28:25175,1-824,9030:22163,4
417NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M28M 383Zabiegana Rodzina13001:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
418MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 359Nordic Walking Lyski12201:45:362404:05:02169,9-830,1500:3796,5
419BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 376Siostry13400:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
420CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K162K 37712801:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
421DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M56M 23814802:17:502405:56:12166,9-833,1290:4972,6
422NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 386Mafia Team Lubliniec10200:39:322104:11:33166,6-833,3550:14252,9
423JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38712801:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
424KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M29M 38810600:29:261849:19:54165,2-834,7780:10336,8
425PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32213900:32:092400:39:54165,1-834,8700:11308,2
426ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37514200:45:412354:11:10163,9-836,1350:16215,2
427TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38013401:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
428MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37012700:36:182353:00:35163,5-836,4780:13270,3
429WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 382Stęszewskie piłkary11700:35:402308:52:31162,4-837,5930:13273,2
430SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37411601:49:261945:50:01161,8-838,2150:4088,7
431PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 32914804:17:002352:49:35161,4-838,6281:3537,7
432SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M4M 39011800:45:332112:42:35160,8-839,1900:16211,8
433MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M81M 344TL Athletics Jastrzębie14800:46:362348:37:31159,6-840,3580:17205,5
434NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K164K 384Rebellion Of Free Runners11901:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
435CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K112K 38812701:40:082214:04:02156,9-843,1140:3894,0
436WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K113K 389Rebellion Of Free Runners11702:33:001944:44:32156,1-843,8800:5861,2
437WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35812800:18:002401:21:00156,0-844,0000:06520,0
438GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 381SNPTT Zakopane12800:19:382400:57:33156,0-844,0100:07476,7
439TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35613900:33:352160:52:06155,4-844,6020:12277,6
440ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13101:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
441TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 375Rebellion Of Free Runners12301:04:512400:38:05154,7-845,3170:25143,1
442KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K114K 390Stęszewskie piłkary11700:54:102318:20:00152,6-847,4140:21169,0
443ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K115K 392Rebellion Of Free Runners12300:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
444MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M80M 34313200:31:502400:41:46147,4-852,5700:12277,9
445SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K166K 38712500:46:242336:02:13144,8-855,2350:19187,2
446NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39412723:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
447SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39611401:25:262112:45:30143,0-857,0300:35100,4
448KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14201:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
449MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3892Tm4,712900:26:012328:39:36142,2-857,8440:10327,8
450FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M27M 382AKTYWNA PSZCZYNA13500:48:492377:31:23140,2-859,8500:20172,3
451OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M49M 24413902:27:552267:39:42138,1-861,9241:0456,0
452DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K118K 399LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13100:43:012256:33:44136,6-863,4190:18190,5
453WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K119K 402Rebellion Of Free Runners11401:49:292261:32:30133,2-866,7780:4973,0
454MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K121K 40513802:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
455SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M156M 39713101:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
456PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38114001:11:402275:29:46129,4-870,5670:33108,4
457WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K169K 395Rebellion Of Free Runners12102:30:052401:23:23127,9-872,1301:1051,1
458HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312801:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
459LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36313501:38:282382:18:39126,7-873,2550:4677,2
460GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K122K 411Siostry13400:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
461SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411500:48:232204:01:31125,0-875,0090:23155,0
462CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511103:47:562328:23:58124,7-875,3001:4932,8
463KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K173K 407Klub Biegacza Fartlek14801:44:552410:02:19124,1-875,9130:5071,0
464WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39613701:00:182064:29:05123,5-876,4800:29122,9
465PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K124K 41613100:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
466KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 418Biegamy Razem Władysławowo12001:03:132208:22:20122,5-877,4910:30116,3
467GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 41913601:08:042400:38:48121,9-878,1320:33107,4
468MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20014700:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
469PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 40912700:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
470KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K175K 413Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13101:40:082280:50:02117,7-882,3350:5170,5
471KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41212401:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
472ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313601:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
473GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 42512902:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
474CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912600:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
475LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710501:34:391944:12:08105,6-894,4500:5366,9
476RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813001:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
477WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010404:12:001632:19:16103,7-896,3202:2524,7
478KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13202:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
479STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313200:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
480KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41014604:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
481ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614604:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
482SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112000:21:562401:32:48100,8-899,2100:13275,7
483SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41312600:06:092280:40:10100,3-899,6590:03978,9
484MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613501:23:082232:41:34100,1-899,9000:4972,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
485OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211701:37:452136:29:0099,8-900,1540:5861,3
486SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112000:21:562401:32:4898,8-901,1800:13270,3
487KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512400:35:352337:58:1096,0-903,9990:22161,9
488KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914202:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
489FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M158M 39914400:29:492400:26:1994,7-905,3300:18190,5
490KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710408:10:392168:32:4093,1-906,8885:1611,4
491PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012000:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
492DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512800:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
493MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512500:33:322401:19:0786,2-913,7700:23154,3
494BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10601:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
495PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911801:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
496SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010800:43:381754:25:5083,1-916,8700:31114,3
497BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12701:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
498WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510701:28:172393:22:0681,6-918,4371:0455,4
499TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711601:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
500NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11700:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
501SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13400:07:522064:57:5169,3-930,7100:06528,5
502SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112600:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
503SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811200:37:002352:44:1469,0-931,0300:32111,8
504GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12000:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
505OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K134K 45410201:44:522184:36:0468,2-931,8101:3239,0
506P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 408B4TEAM13500:13:262409:51:0667,9-932,0710:11303,4
507SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12701:24:142281:48:1467,1-932,9501:1547,8
508JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44113101:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
509WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013401:42:521512:17:4862,2-937,8251:3936,3
510HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44311501:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
511GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12701:04:342362:21:2359,8-940,1681:0455,6
512SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44410210:24:121211:03:2959,8-940,24910:265,7
513SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club13901:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
514KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M86M 445HDK Legion12914:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
515FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44612800:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
516ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11300:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
517GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44813600:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
518KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 466Fuchs Oil Team13000:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
519KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12701:13:122362:22:2749,3-950,6701:2940,4
520DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012803:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
521HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K141K 47013201:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
522KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 471Stęszewskie piłkary11500:21:342064:41:0339,2-960,8100:33109,0
523BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47211801:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
524SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711001:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
525STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811001:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
526DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44713102:07:412280:46:5134,0-966,0083:4516,0
527WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12301:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
528MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13803:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
529ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13200:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
530KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512801:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
531HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612700:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
532JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 47912704:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
533DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 482Nessi Team13501:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
534PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K147K 48313900:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
535ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12702:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
536KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K148K 484Fuchs Oil Team12600:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
537SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K149K 48613900:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
538DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012800:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
539STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11301:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
540SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K150K 48714401:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
541WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411300:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
542SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910500:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
543TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511301:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
544CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213601:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
545GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312001:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
546BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12300:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
547SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713802:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
548BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712701:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
549KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49811901:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
550WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810400:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
551WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11401:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
552MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010500:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
553UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212004:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
554KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50412900:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
555KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514600:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 555 wynik(ów)