RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K1K 1Rebellion Of Free Runners15344:35:3208:33:04248:35:32784,50,0000:3991,7
2NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:2006:57:27253:25:47652,5-131,9710:3893,8
3ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:4707:44:39250:19:32536,9-247,6240:5169,3
4KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:0010:05:00252:30:00536,7-247,7471:0753,2
5PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:4810:06:09241:00:48477,3-307,2271:1647,2
6PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:2409:14:55246:35:24464,5-319,9771:1150,2
7PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:5608:09:19246:37:56451,9-332,6271:0455,4
8SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2707:17:12240:34:27395,8-388,6971:0654,3
9PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:2003:12:41241:47:25395,3-389,1310:29123,1
10LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:5602:49:02250:11:32358,7-425,8030:28127,3
11ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:5203:36:04246:29:39357,5-427,0170:3699,3
12KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:1120:19:26240:51:11333,9-450,5303:3916,4
13SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1505:10:45240:43:15312,8-471,6470:5960,4
14KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:5402:41:53249:59:38312,7-471,8090:31115,9
15WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:4002:10:06242:15:40312,2-472,2370:25144,0
16OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9705:51:14241:28:33273,1-511,3641:1746,7
17LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie3002:29:33242:40:36266,2-518,2620:33106,8
18FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - K76K 281Rebellion Of Free Runners1601:54:06243:00:51264,1-520,4220:25138,9
19SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:4602:27:41241:27:46259,2-525,2430:34105,3
20TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2503:40:31241:12:25258,8-525,7070:5170,4
21LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:1503:45:37251:11:01253,0-531,5230:5367,3
22ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:5601:45:15243:32:39250,2-534,2950:25142,6
23ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:32:58242:53:19235,8-548,6420:3892,5
24KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:0002:39:00242:29:00233,9-550,5770:4088,3
25GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:5102:39:07249:18:18228,1-556,3560:4186,0
26PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5901:36:54247:30:16227,4-557,0420:25140,8
27WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K90K 191Grupa CzAMW4104:31:23245:27:03226,5-557,9871:1150,1
28MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:2602:49:17243:10:07220,5-563,9580:4678,2
29HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:2505:25:26239:50:25220,4-564,1111:2840,6
30FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626404:36:06161:20:56214,3-570,1791:1746,6
31PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:2701:38:54241:43:14203,7-580,8230:29123,6
32BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane4701:59:40242:04:26203,4-581,0370:35102,0
33SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0902:03:54241:00:09202,2-582,2970:3697,9
34KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3801:50:10244:06:38197,0-587,4870:33107,3
35HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2101:07:13241:53:21190,4-594,0970:21169,9
36SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0401:05:50241:00:04189,6-594,8970:20172,8
37WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3805:42:38241:37:38187,2-597,3271:4932,8
38KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:4002:46:31241:21:40187,0-597,4970:5367,4
39SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526501:33:16245:44:17186,4-598,0870:30119,9
40KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:09:07241:13:36182,8-601,6770:22158,7
41MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4504:41:59217:10:45180,6-603,8771:3338,4
42STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2801:45:01255:00:28180,1-604,3710:34102,9
43KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:06:25241:08:15178,6-605,8370:22161,4
44SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13401:42:52241:15:37177,7-606,7700:34103,7
45PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:5703:55:22238:25:07176,3-608,2071:2044,9
46PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4001:17:39233:45:04173,7-610,7430:26134,2
47GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2001:50:56241:07:20173,5-610,9770:3893,8
48BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2801:38:10241:05:28173,1-611,3370:34105,8
49HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:3504:05:40248:25:22172,4-612,1141:2542,1
50SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 2636007:00:00247:00:00170,0-614,4772:2824,3
51STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:00248:00:00169,5-614,9873:3216,9
52BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M26M 2582501:23:51242:18:13169,2-615,2330:29121,1
53KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0201:52:49241:44:07168,4-616,0920:4089,6
54KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1401:05:14243:48:11167,5-616,9720:23154,1
55BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1301:52:53247:25:07167,0-617,4570:4088,8
56LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3202:30:30242:23:32166,7-617,7470:5466,5
57ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:07:32241:23:03163,2-621,2670:4676,8
58RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2702:19:50219:27:50163,1-621,3740:5170,0
59MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0502:42:48243:44:47162,3-622,1531:0059,8
60WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179305:00:00250:00:00161,9-622,5971:5132,4
61FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4703:57:48241:34:47161,0-623,4971:2840,6
62MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2702:22:27231:16:21159,5-625,0020:5367,2
63GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0104:16:39241:26:01157,1-627,3671:3836,7
64ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1901:45:27222:12:31156,6-627,8350:4089,1
65BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4602:27:43242:06:46156,2-628,2470:5663,5
66OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0104:53:54243:47:01154,6-629,9071:5431,6
67OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3204:53:54243:48:32154,6-629,9071:5431,6
68OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3204:53:54243:48:32154,6-629,9071:5431,6
69MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:11:48248:36:32153,6-630,8350:28128,4
70JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0805:39:11245:59:22152,9-631,5722:1327,0
71KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5900:41:51250:47:44152,0-632,4490:16218,0
72WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:4602:40:38218:35:46151,3-633,1771:0356,5
73KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2202:31:32240:32:22150,2-634,2771:0059,5
74KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:49:57217:38:46150,0-634,5120:4381,8
75MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:1902:49:49240:35:19149,9-634,5371:0753,0
76NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2001:45:59240:57:20148,4-636,0770:4284,0
77ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:56:28249:09:34148,1-636,3680:22157,4
78CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:11:09244:40:31145,9-638,6060:29123,0
79PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:49:28241:28:00145,7-638,8160:4579,8
80KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko4201:32:17240:29:22145,5-638,9990:3894,6
81SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2203:05:28241:37:22144,2-640,2971:1746,6
82SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:5506:16:51243:18:49144,0-640,4322:3622,9
83LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13102:34:42217:00:32142,8-641,7131:0555,4
84MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-642,9170:4087,8
85DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:17:54249:52:12141,3-643,1830:33108,8
86ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:03:48244:48:11140,8-643,7000:27132,4
87GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2003:27:26238:41:46140,7-643,7631:2840,7
88PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:09:16240:57:01138,1-646,3970:30119,6
89CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969003:04:52217:10:21138,0-646,4431:2044,8
90ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713803:19:38240:44:25134,0-650,5271:2940,3
91KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408602:26:23216:30:06133,8-650,6371:0554,9
92TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:12:01241:27:00132,9-651,5870:32110,7
93BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4601:10:43240:59:39132,9-651,6030:31112,7
94MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:25:10245:04:56131,9-652,5970:3892,9
95BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3203:40:00240:41:32131,0-653,4471:4035,7
96KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:35:27240:51:21130,5-653,9580:16220,9
97KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7102:39:43217:35:11130,4-654,0471:1349,0
98KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:1503:11:09240:49:15129,8-654,6581:2840,7
99KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:57:46243:41:50129,5-654,9970:5466,0
100MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K157K 363Rebellion Of Free Runners2503:58:33241:01:46129,2-655,3041:5032,5
101MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013403:02:41248:25:22128,5-655,9571:2542,2
102SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:45:44227:05:10128,5-655,9640:4972,9
103DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:11:26241:04:09128,4-656,0970:33107,8
104CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:05:44241:23:16126,8-657,7070:5960,5
105KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1301:53:43241:31:13125,6-658,8870:5466,3
106JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2803:13:28242:42:49125,1-659,3611:3238,8
107KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3000:42:06194:04:30125,0-659,5170:20178,1
108BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4901:45:50241:30:49124,2-660,2470:5170,4
109SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010801:31:15242:03:43123,8-660,7050:4481,4
110BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:14:48241:17:53123,7-660,7570:3699,2
111MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:25:18241:24:27123,5-660,9671:1051,0
112ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 3685001:21:04216:25:38123,1-661,3750:3991,1
113PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:10:38241:10:23123,0-661,4770:34104,5
114GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4602:58:52241:42:46123,0-661,5271:2741,2
115MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3200:22:11246:37:53122,9-661,6000:10332,3
116GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628503:44:56234:05:03122,4-662,1201:5032,6
117KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 3713114:00:38171:09:46122,1-662,3696:538,7
118OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:07:56241:07:29121,6-662,8970:33107,4
119STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5704:07:08240:35:57121,3-663,1572:0229,5
120JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0603:23:47242:54:20120,1-664,3731:4135,4
121WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:35:39242:19:37119,2-665,2970:4874,8
122WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110303:33:01250:05:15118,4-666,1011:4733,3
123WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K83K 3022902:26:26241:36:37118,3-666,1871:1448,5
124CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5702:51:13241:07:03117,8-666,6571:2741,3
125KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:42:06241:04:13116,9-667,5990:5268,7
126PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13102:06:31242:25:45116,7-667,7871:0555,3
127ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0001:50:00241:00:00116,6-667,9170:5663,6
128KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5402:02:06235:09:56116,5-667,9711:0257,3
129GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1601:13:40241:41:16116,5-668,0070:3794,9
130ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410001:29:18235:32:13116,0-668,4520:4678,0
131SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:44:57204:02:12115,6-668,8820:5466,1
132SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2903:03:00240:59:29115,4-669,1271:3537,8
133OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5701:05:18243:17:57114,8-669,6670:34105,5
134KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:23:30239:58:23112,8-671,6340:4481,1
135KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0002:34:21240:30:00112,8-671,7071:2243,8
136SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5300:59:36241:46:53112,5-671,9870:31113,2
137MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846501:26:33243:13:29112,5-672,0250:4678,0
138WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 1686001:57:43240:52:59112,1-672,4171:0357,1
139OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3002:23:15240:31:30112,0-672,4471:1646,9
140DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2701:19:07240:51:27112,0-672,4470:4285,0
141SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1505:35:13232:34:49111,4-673,0753:0019,9
142KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0906:25:12237:28:11111,3-673,1683:2717,3
143BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110001:55:09243:16:45111,3-673,1761:0258,0
144DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:13:32241:31:51111,1-673,4070:3990,6
145MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7400:55:28241:03:27110,9-673,5370:29120,0
146DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 3515502:39:12243:48:59110,9-673,5931:2641,8
147POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1201:41:00241:55:12110,8-673,6670:5465,8
148OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2901:47:09252:09:59110,5-673,9970:5861,9
149CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2002:53:59175:27:30110,5-674,0181:3438,1
150KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1267102:44:08243:15:38110,4-674,1271:2940,3
151ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638201:03:58218:51:28110,0-674,4730:34103,2
152MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:15:17241:18:47109,9-674,6170:4187,6
153MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20414800:55:06197:20:59109,4-675,0840:30119,1
154TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:05:32235:56:09108,9-675,5390:3699,7
155CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:54:44241:59:40108,8-675,6371:3637,4
156ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0003:49:00243:03:00108,5-675,9672:0628,4
157SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3500:44:55210:39:44108,2-676,2930:24144,5
158STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977801:44:24240:39:33108,0-676,4550:5762,1
159MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory5801:29:18241:53:44107,9-676,5390:4972,5
160PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317900:12:48240:56:37107,7-676,7970:07504,8
161BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0101:07:15243:44:01107,4-677,1140:3795,8
162DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5902:37:02246:53:42107,1-677,3301:2740,9
163MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498101:34:04254:31:28107,1-677,4190:5268,3
164MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:13:00217:11:40106,9-677,6170:4087,8
165MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7006:28:41241:25:39106,9-677,6263:3816,5
166KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312601:20:15185:35:34106,5-678,0220:4579,6
167CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:35:53195:48:17106,1-678,4080:5466,4
168ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0301:29:56245:35:03105,9-678,5410:5070,7
169ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0001:25:41241:06:00105,6-678,8770:4873,9
170BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2801:00:28240:27:13105,3-679,1450:34104,5
171GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410601:54:41241:26:36105,2-679,2571:0555,0
172NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14002:31:04246:51:34104,6-679,8991:2641,5
173DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:20:42240:57:37104,6-679,9220:4677,7
174KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1208401:11:56217:07:25104,3-680,2270:4187,0
175SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10702:23:17243:12:06104,2-680,3271:2243,6
176KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec3701:29:58246:23:01103,8-680,6970:5269,2
177OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195507:16:5200:44:05103,8-680,7074:1214,3
178KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0300:53:36243:14:06103,7-680,8080:31116,0
179WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:00:38251:10:29103,4-681,0710:35102,3
180JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory4201:13:33153:36:32102,9-681,5330:4284,0
181ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488402:18:58218:07:00102,3-682,1771:2144,2
182ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407702:02:36228:59:38102,0-682,4491:1249,9
183TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:35:06241:41:20102,0-682,4670:20174,4
184MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5903:11:52195:24:24101,8-682,6621:5331,8
185SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12502:41:18235:39:24101,2-683,2591:3537,7
186KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3501:27:22240:42:35101,2-683,2770:5169,5
187SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 2576102:59:25241:33:57101,1-683,3411:4633,8
188ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3400:45:48241:59:34101,0-683,4770:27132,3
189HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K162K 3741502:42:52217:39:57101,0-683,5071:3637,2
190GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3001:57:57242:03:30100,9-683,5771:1051,3
191JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:40:30226:28:36100,9-683,6230:24149,4
192NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 2305701:21:55241:14:56100,3-684,1500:4873,5
193BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3902:07:02240:54:39100,3-684,1871:1547,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
194LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:58:15240:44:0099,7-684,7770:35102,7
195KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410401:16:00240:21:4499,0-685,4470:4678,2
196JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:29:48249:05:1998,4-686,1230:5465,7
197PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2102:19:38241:02:2198,1-686,3471:2542,2
198MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699002:00:00241:00:0098,1-686,4171:1349,0
199FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11603:52:00242:10:0097,9-686,5772:2225,3
200PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:27:51241:40:5597,3-687,2170:5466,4
201KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5302:24:06240:41:5396,9-687,5571:2940,4
202FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5401:48:00241:01:0096,6-687,8871:0753,7
203GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4701:18:44239:35:5296,3-688,1500:4973,4
204KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2456002:41:00241:32:0095,9-688,5771:4035,7
205SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611101:02:10217:27:0095,2-689,2890:3991,9
206GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13901:58:33240:56:4295,1-689,3771:1448,1
207KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4103:09:40241:33:4194,9-689,6071:5930,0
208WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:00241:18:0093,3-691,1770:3893,3
209SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:28:32169:28:0793,2-691,2420:5663,2
210CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:43:35227:23:3993,2-691,2621:0654,0
211BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610001:32:13216:46:2893,2-691,3210:5960,6
212BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9000:42:35240:20:0093,0-691,5070:27131,0
213BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13202:25:07248:16:4192,7-691,7311:3338,3
214MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:28:15225:59:1592,6-691,8600:5763,0
215PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3306:39:27217:12:3392,5-692,0074:1913,9
216SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0101:42:06241:47:3692,2-692,2791:0654,2
217PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:30:49244:46:2292,2-692,2840:5960,9
218ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5501:44:08240:37:5592,2-692,2881:0753,1
219POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214101:04:08241:09:5491,8-692,6570:4185,9
220GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3401:22:11223:33:3491,6-692,8950:5366,9
221HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:12:00241:42:0091,2-693,2770:4776,0
222BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2255401:23:24210:51:4891,0-693,4640:5465,5
223SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410002:30:18170:00:5990,8-693,6671:3936,3
224WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:42:17242:26:0090,8-693,6871:0753,3
225ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:04:12245:09:1690,8-693,7180:4284,8
226STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 2593201:21:57217:24:0790,6-693,8570:5466,3
227SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:57:04241:19:0290,4-694,0671:1746,3
228KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778501:59:52239:23:1790,1-694,3381:1945,1
229LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110501:53:28218:17:1889,8-694,7271:1547,5
230NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0402:19:17217:42:0489,7-694,8071:3338,6
231DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14903:20:15159:35:4089,4-695,0692:1426,8
232MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3403:35:10244:22:1289,4-695,0812:2424,9
233ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811401:10:11240:43:2789,1-695,3370:4776,2
234BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:09:16249:16:4189,0-695,4381:2741,3
235KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0702:05:59242:16:0589,0-695,4971:2442,4
236MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0103:20:45239:02:2988,6-695,8762:1526,5
237KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8600:34:39242:34:5688,4-696,1270:23153,0
238KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:23:23241:18:1088,2-696,2770:5663,5
239GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12801:53:39248:15:5088,1-696,3481:1746,5
240SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310107:15:06188:01:5988,1-696,3634:5612,2
241KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13202:09:56225:40:4288,0-696,4321:2840,7
242LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:53:05242:23:2588,0-696,4491:1746,7
243ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011501:14:37216:32:2887,8-696,6670:5070,6
244TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:09:29217:41:0087,8-696,6971:2840,7
245MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111202:23:32217:19:2287,5-697,0181:3836,6
246WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9710:00:00250:00:0087,4-697,1076:528,7
247PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312800:58:53246:03:1687,2-697,2970:4088,8
248WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412201:45:58240:32:1486,9-697,5471:1349,2
249PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2002:54:06240:53:2086,9-697,5772:0029,9
250PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:15:18240:33:1286,6-697,8570:5269,0
251RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111200:41:54239:22:1486,4-698,0580:29123,8
252RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739201:19:58240:47:4086,3-698,2070:5564,7
253JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10801:25:41193:28:1886,1-698,3470:5960,3
254POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM4501:17:18240:27:0386,1-698,3620:5366,8
255PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5701:14:45240:16:5785,3-699,1570:5268,5
256BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:22:18242:37:0785,2-699,2970:5762,1
257IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 3106102:06:06240:52:5885,1-699,3871:2840,5
258WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412903:05:00243:00:0085,0-699,4772:1027,6
259DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347202:32:11219:01:4484,8-699,6361:4733,4
260SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0301:55:05242:33:0383,9-700,5671:2243,7
261SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0301:55:05242:33:0383,9-700,5671:2243,7
262GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937200:13:43246:11:1183,8-700,6600:09366,6
263GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:29:59228:51:2383,2-701,3111:0455,5
264WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410800:48:19240:46:4382,9-701,5920:34102,9
265GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3200:39:12244:10:3682,6-701,8930:28126,4
266BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4900:53:46223:03:1982,6-701,9120:3992,1
267ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748802:14:21240:57:4282,4-702,0871:3736,8
268NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1908:32:43218:05:0882,2-702,2886:149,6
269SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:00:46240:58:1082,0-702,4770:4481,0
270ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 3982200:48:17240:56:3582,0-702,5200:35101,8
271ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:05:47241:52:2881,7-702,7470:4874,5
272OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:33:44240:30:0181,5-702,9670:24145,0
273KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608600:56:49223:22:0081,5-703,0070:4186,0
274GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:26:15239:41:3181,4-703,0621:0356,6
275MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13500:50:37251:49:1381,3-703,1750:3796,4
276MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:16:05219:04:2181,2-703,2360:5664,1
277DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413202:52:23241:40:0380,9-703,5472:0728,2
278PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 2645202:04:21245:06:1980,9-703,5641:3239,0
279KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913503:41:53232:42:0280,5-703,9392:4521,8
280BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:33:01215:41:4980,4-704,0871:0951,9
281KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:27:40241:18:3380,4-704,1271:0555,0
282TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:27:01195:24:1980,2-704,3161:0555,3
283RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:21:2997:19:3680,1-704,3671:0159,0
284ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9701:00:00245:58:5680,0-704,4640:4480,0
285WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:57:14243:35:2079,7-704,7641:2840,8
286ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628701:52:59193:13:3679,6-704,8671:2542,3
287WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213802:37:07218:09:0979,3-705,1571:5830,3
288HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209801:36:26241:14:1979,3-705,1671:1249,3
289DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414602:44:14238:02:4479,3-705,2272:0429,0
290TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-705,3200:5564,9
291DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3802:37:40251:36:3879,1-705,3541:5930,1
292WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:15:35217:13:3678,8-705,6770:5762,6
293HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5701:01:32217:37:5778,7-705,8170:4676,7
294SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813000:55:42240:54:1778,6-705,8770:4284,7
295SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710201:18:15217:04:0478,5-705,9970:5960,2
296MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:17:58212:18:5378,4-706,0670:5960,3
297GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8602:02:56145:57:3078,1-706,3581:3438,1
298KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko4000:47:13240:24:2978,1-706,3710:3699,3
299NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12201:28:00194:14:3478,1-706,3771:0753,3
300BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013102:24:44242:04:1378,1-706,4221:5132,4
301PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:27:06241:01:4677,8-706,6571:0753,6
302WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798702:03:14190:26:1877,8-706,6971:3537,9
303MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:20:58217:06:2377,6-706,8771:0257,5
304NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313000:43:10252:39:5677,6-706,8870:33107,8
305KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911601:14:57240:40:1877,5-706,9670:5862,0
306RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4701:57:27239:52:5277,4-707,1191:3139,5
307NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912901:20:00240:12:4277,3-707,2171:0257,9
308GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:16:09241:23:0377,2-707,2470:5960,9
309BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211704:04:00196:11:0077,0-707,5173:1018,9
310ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13200:34:27216:27:2276,9-707,5370:26134,0
311PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:30:26240:58:3376,8-707,7070:23151,4
312MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:23:51182:58:5276,1-708,3821:0654,5
313PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:34:45240:22:3476,1-708,3971:1448,2
314BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:47:24240:43:5475,8-708,6470:3796,0
315ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:01:24240:49:5175,6-708,8670:4873,9
316DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413400:36:47241:06:0075,5-708,9570:29123,2
317MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813200:30:58217:42:2675,3-709,1870:24145,9
318DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:55:12242:06:2975,1-709,3670:4481,6
319AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7202:20:00242:05:0074,8-709,6771:5232,1
320MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12901:09:59176:42:5874,7-709,7780:5664,0
321WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910700:24:00221:56:1074,5-709,9560:19186,3
322MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0001:41:37192:30:0074,5-710,0171:2144,0
323WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2495701:10:46216:38:2474,4-710,0610:5763,1
324ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K133K 3063700:38:02240:45:1474,3-710,1760:30117,2
325MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11502:00:45237:29:3274,1-710,3581:3736,8
326CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:19:17215:34:4274,1-710,4051:0456,1
327KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597801:46:52241:54:2273,8-710,7171:2641,4
328BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:59:07213:05:4173,6-710,8481:3737,1
329HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:11:07240:22:5173,4-711,0860:5861,9
330MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:24:17241:16:4673,4-711,0971:0852,2
331PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1300:51:37192:41:1973,3-711,1740:4285,2
332SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4300:33:41240:31:4373,1-711,3970:27130,2
333WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013201:28:59241:36:0673,0-711,5071:1349,2
334WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:21:30241:40:0672,9-711,5671:0753,7
335GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:46:00241:35:0072,8-711,6671:2741,2
336WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 3553501:08:48217:11:2972,6-711,8280:5663,4
337KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:57:35236:33:2072,5-711,9300:4775,6
338ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K86K 3083701:20:53240:00:0072,4-712,1031:0753,7
339KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113101:49:46240:51:3972,4-712,1211:3139,6
340KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:51:08241:03:3872,2-712,2410:4284,8
341RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7200:55:31241:18:3872,2-712,2950:4678,0
342BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:34:49210:56:1572,0-712,5211:1945,5
343ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M100M 4112001:24:55169:27:3071,9-712,5771:1050,8
344FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546400:38:28243:02:0971,6-712,8470:32111,7
345MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:24:08219:39:3371,5-712,9381:1051,0
346LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:41:05198:06:0371,1-713,3500:34103,9
347SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389100:42:21252:20:0971,1-713,3750:35100,7
348DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1503:40:37239:15:0171,1-713,4033:0619,3
349MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767200:14:25242:45:0871,1-713,4170:12295,7
350WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410500:54:12224:19:5271,0-713,4440:4578,6
351JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511201:01:31187:46:5570,9-713,5560:5269,2
352TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12100:48:24218:54:1770,7-713,7280:4187,7
353PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:06:53217:22:4270,3-714,1870:5763,1
354KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:25:56239:54:4770,2-714,3200:22162,3
355BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012001:10:15241:24:0869,9-714,5451:0059,7
356MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:31:25176:38:2469,8-714,7151:1845,8
357IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 3964703:24:47216:52:0069,7-714,7352:5620,4
358NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10101:51:39244:23:3169,6-714,8611:3637,4
359HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14900:02:52246:47:5069,6-714,8630:021 457,0
360KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466600:32:32219:41:1969,6-714,8730:28128,4
361KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913002:27:38241:01:3169,5-714,9752:0728,2
362NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9701:18:09217:34:4869,4-715,0521:0753,3
363GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14304:49:55174:07:3869,4-715,0714:1014,4
364MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:12:22217:38:3968,9-715,5571:5531,2
365KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:07:33243:38:0668,9-715,5570:5861,2
366NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:31:59216:59:5768,7-715,7370:27129,0
367KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:28:01253:06:4968,4-716,1031:1746,6
368ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:30:41241:39:1668,4-716,1071:1945,2
369KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:28:46246:00:2168,3-716,2101:1846,1
370ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729000:51:28241:26:3568,2-716,2570:4579,5
371PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12601:15:22217:04:5168,2-716,2701:0654,3
372CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:51:28237:47:3468,1-716,3430:4579,4
373REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8601:19:23225:51:3467,9-716,5711:1051,3
374MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412901:30:57247:12:3467,5-716,9681:2044,5
375ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:26:14240:44:1867,5-716,9841:1647,0
376DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:07:31236:42:3067,5-716,9871:0060,0
377KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:42:08217:34:4167,1-717,4271:3139,4
378SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12200:49:11241:29:4967,0-717,4870:4481,7
379RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10501:00:59237:35:5167,0-717,5110:5465,9
380RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9302:22:25169:48:0366,6-717,8382:0828,1
381REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 3225801:11:47250:39:4466,5-718,0111:0455,6
382ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:44:00240:42:0066,4-718,0370:3990,6
383SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11801:31:03256:04:0266,3-718,2271:2243,7
384ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113302:56:00241:20:2166,1-718,3872:3922,5
385WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0010:00:00250:00:0066,1-718,4179:046,6
386PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:20:19216:34:3665,6-718,8971:1349,0
387CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013400:45:20240:19:4865,5-718,9320:4186,8
388CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:08:10244:29:5365,5-718,9341:0257,7
389KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513500:52:48228:02:0065,5-718,9360:4874,5
390KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K178K 4183101:22:08223:02:1465,0-719,5051:1547,5
391SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:24:0897:53:4064,9-719,6171:1746,3
392MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:01:31216:25:4164,8-719,6600:5663,2
393WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0010:00:00221:00:0064,7-719,7779:166,5
394MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13903:47:18171:24:0364,6-719,8573:3117,1
395ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:39:00218:27:0064,5-719,9570:3699,3
396KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5801:35:00168:53:5864,5-720,0071:2840,7
397ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13900:43:46241:38:2164,2-720,2370:4088,1
398PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3000:56:38244:07:3564,2-720,2890:5268,0
399FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9001:30:48243:01:2664,2-720,3001:2442,4
400KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:58:51230:01:2564,1-720,4021:5132,3
401PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288400:53:42254:19:4663,7-720,7350:5071,2
402WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:02:09229:49:0763,7-720,7530:5861,5
403FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:47:56247:43:2463,7-720,8061:4135,4
404KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166401:58:16241:04:0063,6-720,8371:5132,3
405ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:12:04240:36:0163,5-720,9870:11315,7
406BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11300:54:34241:42:4563,4-721,0670:5169,7
407GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:49:49195:07:0163,2-721,2770:4776,1
408MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813900:50:17240:22:3563,2-721,3070:4775,4
409JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10401:41:52240:47:4063,1-721,3591:3637,2
410ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M166M 4321502:45:17217:19:5363,1-721,3862:3722,9
411BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K174K 4093401:18:30235:10:2863,0-721,5201:1448,1
412PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868001:14:58216:29:4062,9-721,5471:1150,4
413LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:13:00241:26:0062,9-721,5471:0951,7
414SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3775802:12:00169:20:5162,8-721,6372:0628,6
415SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314301:16:00241:00:0062,8-721,6771:1249,6
416BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:31:49227:33:2762,8-721,7151:2741,0
417MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 4005801:13:18241:49:1062,4-722,0661:1051,1
418KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:24:11241:18:3962,4-722,0671:2044,5
419SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:29:18216:53:4062,3-722,1470:28127,6
420SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:04:48216:30:0862,3-722,2171:0257,6
421BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13801:29:16241:03:5962,1-722,3531:2641,8
422STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612501:40:09232:22:3762,1-722,4071:3637,2
423PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799502:37:02246:06:5261,9-722,5442:3223,7
424SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918301:47:42243:38:4961,7-722,7571:4434,4
425KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6901:51:51240:46:4361,5-722,9341:4933,0
426PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1504:01:51249:16:5661,5-722,9363:5515,3
427NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:54:35219:54:5961,5-722,9370:5367,6
428DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:53:09192:38:5661,5-723,0070:5169,4
429FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13000:18:53235:48:1961,5-723,0270:18195,3
430KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:19:51241:09:4361,4-723,1171:1846,1
431BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12000:53:24240:35:2461,2-723,2880:5268,8
432KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:21:24249:44:1160,9-723,5541:2044,9
433GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:32:48220:59:2460,9-723,6111:3139,4
434TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:33:25246:10:0760,8-723,7270:33109,1
435BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6701:05:32241:20:4460,7-723,7771:0455,6
436WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:31:47246:00:3060,7-723,8201:3039,7
437GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13803:29:03240:48:4860,6-723,9073:2717,4
438ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2601:02:11241:05:2660,4-724,0371:0158,3
439BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:23:36216:35:1159,9-724,5470:23152,4
440IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986501:33:47241:40:3159,9-724,5851:3338,3
441WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238900:51:58148:10:4959,8-724,6820:5269,0
442ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4801:37:14254:53:4859,5-724,9521:3836,7
443TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:05:32239:40:4359,4-725,0811:0654,4
444PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110801:09:12205:40:3259,3-725,1541:0951,4
445WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987705:43:00194:33:0059,1-725,3475:4810,3
446BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:49:15217:13:0059,1-725,3491:5032,5
447WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-725,6077:527,6
448KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3335900:13:48241:09:1958,2-726,2510:14253,2
449ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 3294800:53:09241:04:0558,2-726,3270:5465,6
450PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 203Mafia Team Lubliniec12901:01:24237:56:4758,1-726,3571:0356,8
451KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613000:38:48234:57:0458,1-726,3910:4089,8
452BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11800:25:41242:40:1858,0-726,4900:26135,5
453DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10700:45:28240:38:1657,9-726,5470:4776,4
454BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:10:19147:28:4557,8-726,7251:1349,3
455KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:07:12191:45:1657,6-726,8391:0951,5
456MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613500:22:15241:29:5957,4-727,1270:23154,7
457ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066602:09:45241:12:4757,3-727,1472:1526,5
458KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K138K 4641201:33:29239:37:5957,2-727,3221:3836,7
459NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813202:40:59249:15:0457,1-727,3592:4921,3
460JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:30:20171:17:3157,1-727,3820:31112,9
461GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:03:48217:35:5256,9-727,5971:0753,5
462GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:49:32240:36:0256,8-727,6470:5268,8
463GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:04:47211:12:0156,8-727,6541:0852,6
464ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:33:13220:03:3656,4-728,0471:3936,3
465FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210800:39:28225:15:4956,4-728,0540:4185,8
466STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1801:07:44248:32:4356,4-728,1101:1249,9
467JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:21:13170:19:4056,2-728,2721:2641,5
468BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114001:39:48237:30:1156,2-728,2911:4633,8
469KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111300:59:34215:16:0456,2-728,3021:0356,6
470ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:16:31217:11:1556,2-728,3171:2144,0
471TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:47:32240:57:1956,1-728,3840:5070,8
472WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:18:24223:40:0256,1-728,3890:19182,9
473NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4401:16:45254:51:4456,0-728,4391:2243,8
474KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 3235204:13:29242:33:1056,0-728,4474:3113,3
475MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249206:16:50242:52:4755,9-728,5626:448,9
476RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813100:19:13240:35:5855,8-728,6670:20174,3
477JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners5600:56:42222:10:2155,7-728,7341:0159,0
478KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT5901:30:21241:17:3555,2-729,2671:3836,7
479BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:36:31216:38:4455,2-729,2770:3990,7
480SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2300:58:19240:43:2355,2-729,3071:0356,8
481NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:23:34169:48:3555,1-729,3671:3039,6
482PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487101:47:09217:00:5955,0-729,4471:5630,8
483POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12100:54:37169:19:0055,0-729,4770:5960,4
484SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:35216:47:3455,0-729,5270:5169,3
485SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:27:54169:27:3954,9-729,5321:3537,5
486KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11810:00:00254:20:0054,9-729,59710:555,5
487MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:29:30246:28:5654,8-729,6960:32111,4
488ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:33:32240:51:0054,8-729,7171:4235,1
489RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:24:30240:43:3054,4-730,0570:27133,3
490PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513601:33:00242:53:0554,4-730,1171:4235,1
491OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211801:03:45240:29:0054,2-730,2471:1051,0
492TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:02:15217:03:5654,2-730,2571:0852,3
493WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:25:58150:51:2654,2-730,3031:3537,8
494BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14201:02:37242:17:0154,2-730,3271:0951,9
495NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11801:00:04193:49:5854,1-730,3471:0654,1
496PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6700:47:10219:35:2054,1-730,3880:5268,8
497BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:42:48193:07:0854,0-730,5170:4775,6
498STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313305:16:31240:42:2653,9-730,5775:5210,2
499WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914901:06:46240:35:0253,5-730,9571:1448,1
500BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612601:05:43240:51:2653,5-730,9671:1348,9
501PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:15:28241:11:1353,4-731,0971:2442,4
502KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12401:03:39237:09:4453,4-731,1191:1150,3
503POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski5801:09:2674:09:0353,3-731,1651:1846,1
504SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 4044201:48:28241:02:2453,3-731,2202:0229,5
505SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:11:45216:51:2653,2-731,2671:2044,5
506KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:35:42219:48:4953,2-731,3011:4733,3
507KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6600:26:05244:21:5253,0-731,4520:29122,0
508KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M105M 4382002:16:41240:30:0953,0-731,4732:3423,3
509JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10101:20:02195:40:4353,0-731,4831:3039,7
510WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229102:15:11193:54:3252,9-731,5322:3323,5
511MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:00:51193:47:5152,8-731,6681:0952,1
512BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12901:15:02194:15:2952,7-731,7661:2542,2
513PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:20:29220:06:5052,6-731,8471:3139,2
514MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14900:36:50245:06:3752,6-731,8560:4185,7
515PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:25:32217:30:3652,5-731,9771:3736,8
516GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11500:40:20240:52:4452,5-731,9980:4678,1
517TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059602:13:19241:17:2452,3-732,1672:3223,5
518TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:53:44241:04:5952,3-732,2072:1027,6
519WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:53:57242:15:3852,2-732,2641:0158,1
520PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 4015706:19:58241:03:5952,0-732,4677:188,2
521PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:26:18216:26:3552,0-732,5070:30118,6
522KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:56:08241:09:5951,7-732,7772:1426,7
523GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110401:05:4699:41:1251,7-732,8241:1647,1
524STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312601:18:48217:08:5451,5-732,9771:3139,2
525SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:28:51243:00:1751,4-733,0820:33106,9
526PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:30:31240:48:5451,2-733,3071:4633,9
527MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3101:34:33241:17:3151,0-733,4471:5132,4
528GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14304:11:54201:10:1051,0-733,4644:5612,2
529KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213100:36:40241:13:3451,0-733,5130:4383,4
530MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713300:54:27145:37:2950,9-733,5471:0456,1
531KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310801:03:00216:52:5850,7-733,7771:1448,3
532WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12302:14:57201:41:0350,6-733,9012:4022,5
533MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14501:02:35240:55:2950,6-733,9111:1448,5
534DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13201:09:02243:02:1950,4-734,1201:2243,8
535SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:03:44241:08:0850,3-734,1571:1547,4
536BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 3884900:46:00240:52:4850,2-734,2450:5465,5
537WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:14:38205:42:4750,2-734,2491:2940,4
538RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:02:32214:04:4050,0-734,4361:1448,0
539DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:40:56196:04:0849,9-734,6132:0129,6
540MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4801:14:18217:07:4849,8-734,7071:2940,2
541BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012400:39:33241:30:0049,7-734,7670:4775,4
542OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3901:04:03217:00:3949,7-734,7971:1746,5
543BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148901:05:33240:31:1149,6-734,8671:1945,4
544NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9605:06:21218:44:3949,6-734,9096:109,7
545DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813100:46:05146:46:5449,5-734,9600:5564,5
546ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14402:23:05225:51:5749,4-735,0392:5320,7
547SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:30:36246:15:3349,2-735,2730:3796,5
548SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:49:30243:52:0349,2-735,2891:0059,6
549GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213402:31:29193:15:1849,1-735,3673:0519,5
550KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:01:23239:00:5149,1-735,4141:1548,0
551SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:55:00241:09:0049,1-735,4272:2025,6
552GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:26:03222:35:1649,0-735,5171:4534,1
553CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:26:39219:34:5248,6-735,8881:4633,6
554MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12902:00:51149:50:0748,5-736,0222:2924,1
555SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:58:09224:45:4948,4-736,0951:1249,9
556SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813302:12:06238:07:3148,3-736,1442:4322,0
557DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:4502:18:37241:34:4548,3-736,1572:5220,9
558ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 4284702:46:02240:35:3348,2-736,2583:2617,4
559MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210901:13:39208:38:4748,1-736,3811:3139,2
560WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:54:06192:25:0048,0-736,4771:0753,2
561DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-736,7374:1714,0
562MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:06:09217:13:2547,7-736,7471:2343,3
563BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10700:56:57225:48:1747,6-736,9211:1150,1
564PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:48:09229:33:0047,5-736,9881:0059,2
565HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 4662500:30:43240:59:5447,5-737,0270:3892,7
566BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:56:17224:12:5447,3-737,2111:1150,4
567WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:00:32225:51:5847,2-737,2321:1646,8
568GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:51:18241:07:0647,2-737,2471:0555,2
569WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:24:07240:29:1847,2-737,2670:30117,5
570ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:05:03241:18:1547,1-737,3671:2243,5
571OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810701:34:30241:29:1147,1-737,4072:0029,9
572BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438600:46:22217:05:2947,0-737,4670:5960,8
573TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:40:54230:09:4546,8-737,7080:5268,6
574ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10005:50:49171:01:2146,8-737,7117:308,0
575PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:20:00216:47:5146,7-737,7671:4235,0
576WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:30:23248:54:5246,5-737,9640:3991,9
577DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:31:58240:31:1746,4-738,0720:4187,1
578SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:18:11246:57:2646,4-738,0871:4135,6
579KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:04:44169:01:4446,4-738,0971:2343,0
580URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:48:16220:00:0446,2-738,2661:0257,4
581KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!4601:33:28241:37:0746,1-738,4072:0129,6
582SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:37:58192:38:4746,0-738,4860:4972,7
583KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114001:41:14192:58:1245,9-738,5772:1227,2
584KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:03217:36:3045,9-738,5972:4222,2
585KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10201:39:57216:59:1145,8-738,6972:1027,5
586HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:00:45195:56:4645,8-738,7001:1945,2
587DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510501:05:01215:47:4445,8-738,7231:2542,2
588MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114911:24:29251:58:5645,8-738,72514:574,0
589RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:17:38195:20:5845,7-738,7771:4135,3
590NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512800:30:00242:01:0045,6-738,8670:3991,2
591SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9201:53:00242:05:0645,5-739,0172:2924,1
592MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313103:43:59240:19:1945,4-739,0474:5512,2
593GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11601:39:03241:39:5745,4-739,0472:1027,5
594ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:11:12168:18:1745,1-739,4090:14241,4
595SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14900:40:23239:32:1244,9-739,5750:5366,7
596KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797101:18:37121:10:0044,6-739,8571:4534,1
597KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136601:07:03216:57:2144,6-739,8681:3039,9
598DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856501:01:24241:07:3644,5-739,9371:2243,5
599DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:41:45216:25:2344,4-740,1212:1726,2
600PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477200:38:25241:15:4644,1-740,3670:5268,9
601SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318303:44:20242:02:3944,1-740,4255:0511,8
602MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713300:28:40240:37:4043,9-740,5370:3992,0
603GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:43:50228:50:4443,9-740,5540:5960,1
604KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11101:39:42241:05:5343,8-740,6872:1626,4
605SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:12:28241:07:4643,7-740,8271:3936,1
606NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12005:56:46241:09:3543,6-740,8978:117,3
607RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610000:39:51193:05:0843,5-740,9370:5465,6
608PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:53:44216:39:5443,4-741,0871:1448,5
609SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:34:09223:39:1743,4-741,1150:4776,2
610KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958900:53:48241:12:0043,3-741,1371:1448,3
611PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010801:26:1326:19:1843,2-741,2371:5930,1
612KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817801:43:43189:36:4343,2-741,2512:2325,0
613BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618300:26:55167:53:4643,0-741,5050:3795,8
614GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579100:31:29216:47:4342,9-741,5860:4481,7
615BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4301:13:59221:31:4342,8-741,7101:4334,7
616MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14700:27:04238:11:4942,7-741,7930:3894,6
617SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 4535000:58:46238:03:3642,4-742,0481:2343,3
618STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495802:15:28217:52:2542,4-742,1173:1118,8
619GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:51:52192:36:0942,2-742,2971:1348,8
620BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:48:09243:24:4342,1-742,3711:0852,5
621CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:00:01240:47:1142,0-742,5171:2541,9
622KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:46:12214:33:5341,9-742,6201:0654,4
623ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13100:32:38206:33:0541,6-742,8920:4776,5
624KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10903:19:24240:33:3841,6-742,9274:4712,5
625STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:09:04211:22:4841,4-743,0681:4036,0
626GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12900:47:35205:37:0941,4-743,1101:0952,2
627ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:35:00216:33:5041,4-743,1170:5070,9
628PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:16:05193:08:2041,3-743,1301:5032,6
629SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:30:41217:02:0741,2-743,3070:4480,5
630SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:49:21219:19:3141,1-743,3781:1250,0
631BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:27:38216:48:1841,0-743,4570:4089,1
632SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411601:09:02215:06:0541,0-743,4891:4135,6
633TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609900:57:45221:12:0840,9-743,6031:2442,5
634NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:00217:00:0040,9-743,6071:2840,9
635GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:42:11192:29:5840,9-743,6271:0158,1
636TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12501:03:10198:28:5240,8-743,6361:3238,8
637FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213103:27:56121:03:4440,8-743,7275:0611,8
638SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711901:14:03240:42:3540,7-743,7771:4933,0
639WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111301:16:12192:39:4340,7-743,8271:5232,0
640BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:30:10245:06:1040,6-743,8352:1327,0
641RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 3664801:22:48216:34:2440,2-744,2312:0329,2
642DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:42:00240:33:4440,2-744,2811:0257,4
643ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158802:40:00240:46:0040,2-744,2873:5815,1
644GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:29:09240:31:0540,1-744,3370:4382,6
645MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K134K 4542201:08:18240:46:5139,7-744,7871:4334,9
646WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:24:10254:18:4639,6-744,8303:3816,5
647KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:08:08217:13:2139,6-744,9171:4334,8
648ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911801:15:44234:35:4839,4-745,0661:5531,2
649SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:08:49128:10:0339,3-745,1441:4434,3
650CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413400:45:33247:46:1639,3-745,1691:0951,8
651KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:47:54169:34:4239,3-745,2172:4421,8
652MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2200:32:14240:28:2239,2-745,2870:4972,9
653HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners3500:56:10241:21:0839,2-745,2871:2541,9
654HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708501:06:18216:29:3239,1-745,3771:4135,4
655WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14801:39:34217:33:4339,0-745,5192:3323,5
656KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713401:06:24216:37:4138,9-745,5371:4235,2
657HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312900:32:20240:21:0238,8-745,6470:4972,1
658GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start5300:30:22216:17:4038,7-745,7470:4776,5
659KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:50:46217:29:1338,7-745,7872:5121,0
660KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:38:45234:35:5738,6-745,8371:0059,8
661TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713601:16:52242:03:1738,5-746,0141:5930,0
662HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10700:39:25221:56:4638,4-746,0391:0158,5
663BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15003:57:44235:09:1638,4-746,1166:119,7
664SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:50:07240:40:1038,3-746,1371:1845,9
665NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819800:34:48123:11:2438,2-746,2670:5465,9
666WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013502:40:53169:59:0638,0-746,4734:1314,2
667CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:21:32216:16:1537,8-746,6670:34105,4
668PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412001:04:59241:15:3237,8-746,7081:4334,9
669DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:38:10239:34:0937,7-746,8221:0059,2
670BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-746,8772:0229,5
671TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:42:31240:52:0337,3-747,1521:0852,7
672KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:08:02168:34:1337,2-747,2281:4932,9
673SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410800:55:34193:06:3437,2-747,2871:2940,2
674GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357602:20:15218:16:5437,1-747,3883:4615,9
675SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196900:29:27240:38:1437,1-747,4170:4775,5
676FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113304:32:21120:58:0937,0-747,4777:218,2
677MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:01:26241:02:3537,0-747,4971:3936,1
678SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:41:37240:38:0136,9-747,5671:0753,2
679ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:15:54248:05:0036,9-747,5770:25139,2
680BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 4095100:58:32250:28:5036,8-747,6591:3537,7
681WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608601:56:16148:07:5836,7-747,8053:1018,9
682KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:52:16216:59:5136,7-747,8071:2542,1
683WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:03:32193:39:0936,5-747,9321:4434,5
684HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:37:50216:31:3736,5-747,9871:0257,9
685SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:08:39216:59:2436,5-747,9871:5231,9
686PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14302:07:20206:17:1436,4-748,0973:3017,1
687NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447700:48:50217:10:5936,4-748,1271:2044,7
688SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-748,1301:5830,5
689NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2700:54:43242:00:2736,3-748,1671:3039,8
690TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10000:37:32217:00:0836,3-748,1871:0258,0
691MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM2201:19:08144:58:4536,3-748,1952:1027,5
692JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417001:22:21211:44:3236,3-748,2192:1626,4
693DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:54:22144:50:0236,2-748,2311:2940,0
694KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K161K 369Radlinioki w biegu3701:17:23222:52:3836,2-748,3082:0828,0
695BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:29:26240:36:0836,1-748,3670:4873,6
696HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113300:43:02168:37:5336,1-748,4271:1150,3
697SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:46:02240:11:2136,0-748,4451:1647,0
698TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:42:26240:52:0535,9-748,5821:1050,8
699STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-748,6232:3123,8
700ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214701:20:22240:19:4135,4-749,0812:1626,4
701KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097101:48:58192:22:2935,3-749,1523:0519,5
702DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:51:53168:35:5235,3-749,1771:2840,8
703POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657701:47:28193:30:4735,0-749,4573:0419,6
704DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513600:57:10193:16:1335,0-749,4771:3836,7
705ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:00240:46:0035,0-749,4771:4235,0
706ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714900:38:34244:04:2934,8-749,6301:0654,2
707LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710600:35:39192:12:0834,8-749,6571:0158,6
708GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019200:33:28123:36:1334,8-749,6970:5762,4
709WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510901:01:26190:49:3434,7-749,7791:4633,9
710SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310000:38:44238:02:4534,7-749,8241:0753,7
711PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612001:12:11241:20:0434,6-749,8432:0528,8
712ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12201:06:11220:27:4834,5-749,9681:5531,3
713SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:52:13194:00:3534,5-749,9701:3039,7
714WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12901:32:31192:50:5234,3-750,1972:4122,2
715WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:53:37216:59:3134,3-750,2271:3338,3
716FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:01:54172:03:4334,2-750,2771:4833,2
717MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-750,3552:4521,7
718WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:33:55240:28:3934,1-750,4230:5960,2
719SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811501:22:34192:45:3033,9-750,5372:2524,7
720BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411301:01:00217:33:0033,9-750,5771:4733,3
721PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910801:12:18193:03:1733,9-750,5782:0728,1
722MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12303:25:22196:05:0233,9-750,6276:049,9
723CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:42:16216:37:5033,8-750,6371:1448,0
724GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:43:52192:39:2733,6-750,9071:1845,9
725SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:53:11216:52:5833,6-750,9071:3537,9
726JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11400:43:31216:53:0533,5-750,9471:1746,2
727KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:33:39192:31:3933,4-751,0771:0059,6
728MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:33:13131:26:4733,4-751,0952:4721,5
729FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 4352900:45:47216:29:4333,3-751,2061:2243,6
730PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4600:51:47242:32:1133,3-751,2071:3338,5
731ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610200:52:46169:19:1333,1-751,3471:3537,7
732MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:16:20159:29:3733,0-751,5030:29121,1
733SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:00:05216:34:5433,0-751,5071:4932,9
734KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:51:36168:34:3032,9-751,5671:3438,3
735CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:34:53166:42:5532,8-751,6662:5320,7
736BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 4255602:12:41121:11:3532,4-752,0714:0514,7
737KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:07:43242:09:1132,4-752,0972:0528,7
738KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:41:34174:59:0032,3-752,1871:1746,6
739ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:40:52240:34:4332,2-752,3171:1647,2
740GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:35:08240:24:0532,1-752,3471:0554,9
741ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:50:41241:47:1432,0-752,4771:3537,9
742WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10700:49:46172:10:0932,0-752,4781:3338,6
743GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12701:48:4449:26:3231,8-752,6673:2517,6
744JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010500:57:13192:43:1031,8-752,7071:4833,3
745NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13101:00:04170:28:2031,7-752,7641:5331,7
746SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213204:20:56244:50:2531,5-753,0068:177,2
747WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12802:03:00173:31:0031,4-753,0473:5415,3
748PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510400:32:46184:13:5431,1-753,3771:0356,9
749SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:25:31216:57:5131,0-753,5270:4972,8
750ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:19:24237:35:5830,9-753,5550:3795,6
751ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039502:29:00212:00:0030,6-753,8674:5212,3
752KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:10:29236:18:5830,6-753,9142:1826,0
753SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011200:39:59240:40:0630,5-753,9671:1845,8
754KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957101:23:11121:11:4930,4-754,1072:4421,9
755SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913200:45:27227:29:4530,3-754,1931:3040,0
756ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410500:33:23240:16:1730,1-754,4271:0654,0
757PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:54:31184:49:5729,9-754,5911:4932,9
758SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-754,6941:2741,2
759CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012902:16:11217:49:0529,6-754,8574:3513,1
760MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-754,9286:189,5
761ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-755,0071:4833,1
762KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:11:37169:08:0029,4-755,1172:2624,6
763DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815000:56:24242:55:4929,3-755,1461:5531,2
764ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:12:08169:08:0029,2-755,2572:2824,3
765TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:31:18215:36:2828,9-755,6061:0555,3
766MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:43:05194:57:4328,9-755,6221:2940,2
767CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:40:49168:24:2128,9-755,6271:2442,4
768BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111603:25:28192:34:1828,7-755,7967:098,4
769MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:13:07213:22:3928,7-755,8140:27131,1
770MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:56:21243:21:0228,6-755,8381:5830,5
771MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:51:56163:45:4128,6-755,8431:4833,1
772GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:13:10241:15:0828,6-755,9170:27130,1
773FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813200:40:17240:44:1628,5-755,9581:2442,5
774PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:00:03110:28:5428,4-756,0602:0628,4
775PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - K145K 478Klub Biegacza Fartlek2400:45:2373:03:0628,3-756,2121:3637,4
776MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310300:52:25185:02:2228,1-756,3401:5132,2
777MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828600:29:22209:38:5527,9-756,6211:0356,9
778HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:34:58217:10:4827,8-756,6781:1547,7
779GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613000:45:36241:11:3827,8-756,6871:3836,6
780KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:17:00193:15:0027,8-756,7272:4621,6
781WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713801:08:40240:29:0527,6-756,8772:2924,1
782GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:35:11240:23:3127,3-757,1771:1746,6
783OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:11:00240:36:0027,2-757,2772:3623,0
784SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:27:23216:39:4127,2-757,2971:0059,6
785RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614601:16:28191:15:3627,1-757,3972:4921,2
786BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 4234000:27:54216:26:1226,8-757,6871:0257,6
787VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911400:48:09101:05:3426,5-758,0001:4933,0
788KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710000:51:46240:41:4226,3-758,1471:5730,5
789ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877901:09:06242:02:3026,3-758,1572:3722,9
790PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998804:28:2231:10:4726,2-758,24710:135,9
791LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:03:44195:14:5826,2-758,3172:2624,6
792MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:08:5997:19:0726,1-758,3672:3822,7
793MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978300:54:24216:41:3526,0-758,4812:0528,7
794GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269400:25:00216:15:0425,9-758,5470:5762,2
795DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:00:44169:10:3525,7-758,7462:2125,4
796STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M173M 4542000:24:05190:11:5125,6-758,8380:5663,9
797KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13001:08:34217:13:4625,6-758,8872:4022,4
798KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:27:11216:50:0225,5-758,9323:2417,6
799CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13802:04:58217:18:1225,4-759,1074:5512,2
800CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:35:59193:50:3725,3-759,1591:2542,2
801WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010500:59:04216:19:1625,3-759,2272:2025,6
802GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013202:17:33102:54:3225,2-759,3155:2711,0
803NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:35:17213:27:5825,1-759,3291:2442,8
804ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510801:29:55168:59:5725,1-759,3773:3416,7
805ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310006:30:3106:30:3125,0-759,48715:373,8
806WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:37:24241:08:5824,8-759,6361:3039,9
807ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9101:53:46192:57:0024,8-759,6604:3513,1
808KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:47:02189:57:3424,7-759,7581:5431,5
809MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613601:16:02168:41:3424,7-759,7773:0419,5
810KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:58:32199:46:3224,7-759,7942:2225,3
811KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12900:57:40168:56:1824,5-760,0242:2125,4
812BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:21:08240:17:2724,4-760,1070:5269,2
813ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:36:09192:41:1424,3-760,2071:2940,3
814STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:22:00216:52:5324,1-760,3773:2417,6
815PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:54:02168:49:3524,0-760,4452:1426,7
816KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:36:13193:21:5523,5-760,9774:0514,7
817WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813601:52:52196:12:1823,5-760,9774:4812,5
818GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:38:29192:57:3323,5-761,0271:3836,6
819MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419800:54:44240:44:3623,4-761,0672:2025,7
820DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:35:55244:40:1623,1-761,4091:3338,5
821ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:45:10214:32:3023,0-761,4491:5730,6
822OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608301:52:38242:18:3723,0-761,4874:5312,2
823PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911900:15:24144:31:2823,0-761,5070:4089,5
824DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12904:36:00169:27:4122,9-761,60712:045,0
825WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510800:53:31186:45:2622,7-761,7422:2125,5
826PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:27:55245:57:5222,6-761,8671:1448,6
827STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909900:53:04170:49:3222,6-761,9242:2125,5
828RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557601:55:00120:49:4222,4-762,0775:0811,7
829SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:26:21168:44:1422,4-762,0873:5115,6
830MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713000:59:42217:04:2622,4-762,1272:4022,5
831HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:26:35216:29:4322,3-762,1371:1150,4
832JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-762,19111:065,4
833ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712901:01:37242:12:4122,1-762,3492:4721,5
834WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11501:02:41218:10:1422,0-762,4982:5121,0
835ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4575600:42:02192:16:1221,7-762,7571:5631,0
836RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713100:52:39145:19:1321,7-762,7812:2524,7
837OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:27:56243:51:1121,7-762,8011:1746,6
838WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10000:43:58168:33:2521,6-762,8972:0229,4
839POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:40:5472:11:5321,4-763,0661:5431,4
840JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:11:1427:33:2121,3-763,1773:2017,9
841GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:26:4125:06:3021,1-763,3774:0614,6
842MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 4124402:37:1125:00:2521,1-763,3847:278,1
843SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:46:44224:28:4221,1-763,4202:1327,0
844GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:46:31122:22:0921,0-763,4672:1227,1
845ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-763,4773:1718,2
846MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12900:29:37240:49:5521,0-763,5271:2442,4
847DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:33:56251:48:0420,8-763,7251:3836,7
848BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589404:38:3604:38:3620,8-763,72713:254,5
849HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818600:57:3025:11:5620,6-763,8972:4721,5
850JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners5200:15:07152:28:4620,5-763,9320:4481,5
851BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:30:16168:42:3320,4-764,0471:2840,5
852WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111400:51:25216:42:1420,3-764,1672:3123,7
853PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749600:49:40240:24:4020,3-764,1772:2624,5
854TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:33:31216:52:0620,3-764,2271:3936,3
855DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-764,4275:0511,8
856NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:54:03236:10:5820,0-764,4612:4222,2
857RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312900:39:34176:00:0419,7-764,7812:0029,9
858JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:02:50158:59:1919,5-764,9953:1318,6
859GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:30:45216:38:4819,4-765,0871:3537,8
860GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513202:01:00241:08:0019,3-765,2276:179,5
861PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 467Rebellion Of Free Runners1301:25:3001:25:3019,2-765,3174:2713,4
862ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-765,4378:277,1
863WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:28:00241:21:0019,0-765,4771:2840,7
864KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:12:13242:33:1019,0-765,5150:3893,1
865MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010001:57:48121:20:2518,7-765,8176:189,5
866SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:46:48139:55:4418,6-765,8582:3023,9
867BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4074801:39:57216:30:3118,5-766,0275:2511,1
868KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:58:45240:30:1118,4-766,0593:1118,8
869TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 4691702:24:4302:24:4318,2-766,2527:567,6
870HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:58:00144:44:0018,1-766,3773:1218,7
871WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11801:28:2687:16:5318,0-766,4724:5412,2
872KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12801:33:30178:22:2717,8-766,6815:1511,4
873KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696802:04:3549:39:2017,8-766,6977:008,6
874KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13102:17:52213:36:4217,7-766,7677:477,7
875DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-767,0062:1826,0
876BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715900:37:4848:24:3417,4-767,0512:1027,7
877DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859700:52:0697:12:5117,3-767,2173:0119,9
878MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:33:41241:00:3517,1-767,4271:5830,4
879RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:53:56241:16:5517,0-767,4973:1018,9
880FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:34:49249:20:0017,0-767,5082:0329,2
881STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428902:07:42216:50:1016,5-767,9877:447,7
882STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-768,1876:329,2
883NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13101:02:3224:35:5016,2-768,2353:5115,6
884PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:49:21102:34:3816,1-768,3476:468,9
885SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:05:21238:25:0316,1-768,4224:0414,7
886WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313401:10:25168:22:1516,0-768,4474:2313,7
887PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599600:40:44240:24:4015,9-768,5672:3323,4
888GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-768,6227:318,0
889WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:20:00241:23:2315,7-768,7775:0511,8
890SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-768,8464:1314,2
891PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:31:2097:03:0715,6-768,8572:0029,9
892GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:07:3399:52:1815,5-768,9894:2113,8
893SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:54:0681:44:4315,4-769,1213:3117,0
894PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012102:44:1102:44:1115,2-769,26710:475,6
895KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6401:38:52168:21:4115,2-769,2876:309,2
896FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11700:32:36240:59:4815,0-769,4372:1027,7
897ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913200:45:20124:50:3114,5-769,9463:0719,2
898DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878200:39:14240:15:5414,5-769,9472:4222,2
899MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:39:49121:10:2614,1-770,4192:4921,2
900SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:21:41169:57:0714,1-770,4191:3238,9
901PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0001:04:04168:59:0013,9-770,5774:3613,0
902MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:38:13140:51:3913,8-770,7192:4621,6
903KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12701:34:21192:47:1913,8-770,7246:518,7
904ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:59:4673:00:0213,4-771,1278:586,7
905SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:32:57191:54:2813,1-771,3802:3023,8
906KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211500:36:48155:16:4913,1-771,3952:4821,3
907WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-771,5973:4915,7
908SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112100:50:14169:32:4812,3-772,1374:0414,7
909KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378500:50:52234:39:4412,2-772,2914:1014,4
910FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:43:09123:44:2312,2-772,3153:3216,9
911CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511201:11:10120:23:5812,1-772,3575:5210,2
912KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:35:1693:13:4512,0-772,4762:5620,4
913SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-772,4772:4222,1
914WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:33:22195:23:0111,9-772,5412:4721,5
915KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:31:4398:50:3011,9-772,6177:437,8
916SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-772,7974:1614,0
917FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:08:15144:26:1911,4-773,0970:4382,8
918TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-773,4275:3810,7
919CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-773,6479:556,0
920DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214901:15:3601:15:3610,8-773,6706:598,6
921FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3785401:07:2501:07:2510,7-773,7376:169,6
922PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:41:0448:52:0310,7-773,8183:5115,6
923SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:36:54145:32:4810,4-774,1079:206,4
924WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-774,1252:5720,3
925PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314100:44:40169:00:0710,3-774,1374:1913,9
926RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-774,2575:5510,1
927MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:28:30193:05:1910,2-774,2622:4721,5
928OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-774,47712:005,0
929LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:36:1548:48:0210,0-774,4773:3716,6
930KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 3445901:09:5701:09:579,7-774,8277:148,3
931WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8702:25:5102:25:519,5-774,96715:203,9
932BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-775,1573:4615,9
933SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-775,36814:534,0
934GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11700:45:4596:24:418,9-775,5475:0711,7
935ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:27:0596:26:008,9-775,5573:0219,8
936KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:51:4601:51:468,9-775,58212:334,8
937BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-775,65111:095,4
938KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:32:51135:21:528,8-775,7173:4516,0
939KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409001:00:5100:34:278,5-776,0177:118,3
940KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-776,4379:426,2
941CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:49:1300:49:138,0-776,4436:079,8
942MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613301:25:11240:41:468,0-776,47710:385,6
943WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-776,5875:3810,6
944ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:52:0548:33:177,7-776,7876:468,9
945JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:50:3197:23:107,6-776,8476:379,1
946KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:41:0300:41:037,5-776,9575:2711,0
947SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12201:36:2101:36:217,5-776,99312:524,7
948KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:32:1301:32:137,0-777,47713:104,6
949ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7201:20:4872:29:116,9-777,60311:455,1
950ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-777,7577:447,8
951RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-778,11713:064,6
952MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW5101:11:00220:00:006,3-778,19711:185,3
953KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813400:54:5500:54:556,3-778,2178:466,8
954GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-778,2787:457,7
955WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-778,33710:555,5
956MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-778,4776:119,7
957UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-778,47740:001,5
958NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10002:05:4602:05:465,9-778,54721:122,8
959ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:25:4032:29:505,8-778,6494:2413,6
960MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:40:1500:40:155,8-778,6676:558,7
961KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210701:19:5401:19:545,3-779,13914:584,0
962KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512900:15:36168:20:185,3-779,1972:5720,3
963GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:14:5701:14:575,2-779,31714:314,1
964KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13000:52:0300:52:035,1-779,34710:085,9
965SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510300:52:4900:52:495,1-779,40110:245,8
966CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2500:28:0000:28:005,1-779,4205:3210,8
967WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:45:0000:45:005,0-779,4779:006,7
968OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:23:2148:36:044,7-779,7974:5912,0
969P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:11:26241:56:044,3-780,1912:4022,5
970PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:15:0001:15:004,2-780,31718:013,3
971PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:22:5372:20:284,1-780,3675:3410,8
972SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:48:1401:48:143,6-780,83729:442,0
973DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813200:46:5100:46:513,5-780,97413:224,5
974KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-781,1376:488,8
975KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-781,14713:164,5
976DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:07:0923:36:533,2-781,2682:1326,9
977POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 4814700:25:4700:25:472,6-781,8799:556,0
978REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:16:2400:16:242,6-781,9236:259,3
979KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:16:5100:16:512,4-782,1177:088,4
Znaleziono 979 wynik(ów)