RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:48:432634:10:001 000,00,0000:06551,9
2SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5801:52:472640:52:581 000,00,0000:06532,0
3MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0105:49:592645:40:011 000,00,0000:20171,4
4STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1802:13:372649:43:441 000,00,0000:08449,0
5CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2000:39:052651:35:461 000,00,0000:021 535,2
6KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:10:452642:17:07990,4-9,6170:04839,9
7ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811400:59:382640:43:27976,7-23,2900:03982,7
8WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:15:022634:02:43974,8-25,1980:04779,5
9SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2901:01:232640:59:29974,4-25,5590:03952,5
10GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4805:00:082640:58:48973,0-27,0480:18194,5
11PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0503:43:352646:05:10958,2-41,7750:13257,1
12SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:51:132640:43:23939,3-60,7000:07506,7
13ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0001:39:002643:03:00932,1-67,8900:06564,9
14KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911602:30:332616:40:18923,6-76,4100:09368,1
15BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0106:28:162598:19:56909,7-90,2560:25140,6
16LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0301:55:592613:20:24909,2-90,7900:07470,3
17DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3802:31:072651:36:38908,0-92,0360:09360,5
18MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:18:132640:28:22894,1-105,9500:05685,8
19PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:53:442627:35:15888,4-111,6240:03992,0
20SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:04:042617:46:53886,6-113,4200:04830,3
21TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11600:53:452641:04:35886,1-113,9500:03989,1
22OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3902:45:312641:00:39883,4-116,6100:11320,2
23MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5901:17:562651:28:26879,7-120,2920:05677,3
24PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2003:23:582544:53:20877,6-122,3700:13258,2
25GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:53:042652:23:32869,5-130,4650:07461,4
26ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2601:11:172641:05:26865,4-134,5900:04728,4
27PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1500:22:092650:44:04859,2-140,7900:012 327,4
28MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2303:06:202641:06:23838,4-161,6400:13270,0
29PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12400:31:502640:33:12836,6-163,3600:021 576,9
30PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12606:59:442614:03:27832,8-167,1820:30119,0
31BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0804:06:512610:31:05830,1-169,8960:17201,8
32NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:31:122640:59:57828,4-171,6450:021 593,0
33SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11801:22:222654:34:55825,1-174,8780:05601,1
34DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:45:032650:44:15821,1-178,9490:07468,9
35DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:41:242642:06:29820,6-179,3700:031 189,3
36KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3000:35:232649:02:30809,2-190,7560:021 372,2
37MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111201:38:142617:59:51806,7-193,3000:07492,7
38KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:27:542635:16:40790,3-209,6940:06539,5
39NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313000:48:182652:35:22787,7-212,2650:03978,6
40DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213000:50:302633:42:52786,9-213,1430:03934,9
41WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:46:222654:18:46779,3-220,6790:12281,1
42KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12505:35:042644:56:09772,0-227,9890:26138,2
43MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11501:09:472629:53:22767,7-232,2900:05660,1
44KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13400:59:092644:42:44761,5-238,5480:04772,4
45SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:17:182647:31:03755,3-244,6760:06586,3
46RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:11:312451:20:58746,7-253,2800:05626,5
47GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0102:20:392643:07:01743,6-256,4200:11317,2
48BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:56:262613:21:07742,4-257,6350:04789,3
49KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:30:102630:35:23731,2-268,8200:07486,6
50PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14100:22:482618:05:43731,0-269,0110:011 923,7
51GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13901:59:232592:56:42728,1-271,9490:09365,9
52BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:05:072647:41:14719,4-280,5560:05662,9
53JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511202:01:112276:24:41715,3-284,6950:10354,2
54DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14901:15:422645:07:57703,3-296,6800:06557,5
55SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214703:37:262632:56:18702,8-297,1810:18193,9
56GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12800:40:562645:51:10700,3-299,7110:031 026,5
57CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:01:562641:23:16696,3-303,6800:10342,6
58LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13100:56:052646:33:40692,9-307,0650:04741,3
59MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:09:172617:11:40692,4-307,6300:06599,6
60DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414603:28:482615:39:49692,1-307,9260:18198,9
61DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813101:24:562640:40:44691,8-308,1710:07488,7
62BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013103:44:012621:17:16687,5-312,4900:19184,1
63PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3002:44:242643:52:29687,4-312,5830:14250,9
64SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12500:34:402645:57:00685,9-314,1490:031 187,0
65BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:08:342377:25:27685,5-314,4960:06599,9
66BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211703:12:002428:11:00676,2-323,8500:17211,3
67ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:30:222642:27:00676,0-323,9800:021 335,7
68NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813202:39:472619:07:53672,6-327,4420:14252,6
69KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:46:092640:59:19671,1-328,9290:04872,5
70SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14805:39:112641:08:08669,0-331,0100:30118,3
71KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13201:09:542647:00:12664,4-335,6170:06570,3
72MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12900:41:182655:18:23651,8-348,2090:03946,9
73SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13402:29:022322:57:51651,1-348,9000:13262,1
74PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:05:202646:34:38644,4-355,6400:06591,8
75MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13501:14:012629:15:05643,4-356,6300:06521,5
76ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:12:152641:39:16642,0-357,9700:06533,2
77SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811901:40:502616:47:34640,1-359,9020:09380,9
78POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214100:42:302641:09:54637,2-362,8370:04899,5
79WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14805:11:482636:45:25635,3-364,7000:29122,3
80GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12502:14:562640:36:02633,6-366,4140:12281,7
81BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411302:32:002641:33:00629,7-370,3300:14248,6
82MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
83ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13409:16:432639:24:02624,6-375,4290:5367,3
84WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:49:362487:02:18622,9-377,1220:10341,0
85HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14901:28:312598:47:50621,6-378,4460:08421,3
86GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14304:56:312535:46:16618,0-381,9740:28125,1
87ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:54:032280:32:28617,8-382,2200:05685,8
88SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12200:35:182617:29:49616,4-383,6400:031 047,6
89BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13700:51:092627:33:27615,8-384,1980:04722,3
90ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12243:36:342640:30:31615,1-384,8824:1514,1
91KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513102:34:472641:15:00614,2-385,8160:15238,1
92MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:43:212631:49:25612,5-387,4570:10355,6
93MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13300:40:172578:36:45602,9-397,1010:04898,0
94SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:28:012616:53:40600,0-400,0100:021 284,9
95WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111401:30:562640:42:14599,8-400,2000:09395,8
96SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14300:54:222629:21:03598,1-401,9280:05660,0
97BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15000:20:282611:17:43596,5-403,4520:021 748,8
98KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613001:13:272637:58:18594,3-405,6850:07485,5
99ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:15:002640:44:18592,9-407,1270:07474,3
100KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113101:13:352592:51:39590,3-409,6600:07481,4
101KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:17:422643:38:06586,9-413,0800:07453,2
102MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:00:562353:32:29575,7-424,3080:06566,9
103JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:14:272644:30:00574,0-425,9640:07462,6
104MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:42:042645:31:18572,9-427,0960:04817,1
105POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12101:23:522641:19:00572,1-427,9000:08409,3
106TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:14:502497:06:10568,6-431,4100:07455,9
107SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:32:392654:05:42564,4-435,6330:031 037,1
108BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
109WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12317:29:482386:31:38563,2-436,7901:5132,2
110FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14902:26:432651:04:14558,3-441,7370:15228,3
111KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:07:132646:59:00556,3-443,6600:004 625,5
112KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513504:31:332569:18:10556,3-443,7000:29122,9
113BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
114DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:48:402617:40:03549,9-450,1500:11303,6
115NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:10:102606:31:36548,3-451,6640:013 236,1
116TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:52:072590:27:15544,3-455,6860:05626,6
117MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:22:382597:49:55542,5-457,4820:09393,9
118WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412200:42:412568:32:14539,3-460,7200:04758,1
119SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:10:002329:00:00538,5-461,5000:013 231,0
120MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:55:492632:43:42538,2-461,7880:12278,8
121SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:05:322630:47:29537,5-462,4900:07492,1
122MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713302:39:122617:37:29536,6-463,3900:17202,2
123KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11602:08:252617:29:13535,6-464,4500:14250,2
124GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213602:26:372641:23:03533,8-466,2200:16218,4
125BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012000:51:212641:24:08531,9-468,0920:05621,5
126ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213601:36:502641:47:14531,6-468,3700:10329,4
127BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:02:422642:37:07531,4-468,6100:07508,5
128ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
129PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:04:562640:48:54529,9-470,0800:07489,7
130KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13203:29:382612:01:42528,9-471,0700:23151,4
131PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:49:042582:17:14528,3-471,6800:12290,6
132MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:21:032521:42:26525,5-474,4850:09389,0
133KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312601:33:302591:35:44524,6-475,4020:10336,6
134PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:15:172641:11:13520,9-479,0900:08415,2
135SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:54:042654:53:54520,2-479,8170:06577,3
136WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:48:392642:29:17519,5-480,5060:05640,7
137LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813200:59:142650:29:39518,1-481,8520:06524,9
138SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11900:59:162496:51:26515,4-484,6300:06521,7
139RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111201:06:372647:53:02512,8-487,2410:07461,8
140SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:35:472644:52:54511,4-488,5570:04857,6
141JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:49:092627:26:15511,3-488,7360:05624,1
142WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:42:452640:35:02510,3-489,6990:05716,2
143NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912900:54:002640:12:42509,0-491,0300:06565,5
144BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:44:092616:43:54508,4-491,5700:05691,0
145ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513500:27:212545:11:15506,3-493,6700:031 110,8
146CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:45:102620:25:13505,9-494,1120:05672,0
147NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12203:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
148MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812800:46:572401:13:25505,7-494,3200:05646,2
149BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:41:292634:04:01500,4-499,6110:12295,8
150WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:12:492618:19:37499,6-500,4400:08411,6
151JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11402:27:012520:53:05498,9-501,1500:17203,6
152PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:20:472630:28:54494,9-505,1090:09367,6
153WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
154MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:51:342616:49:55492,6-507,4400:13264,9
155MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:04:412595:53:57492,2-507,7810:07456,6
156MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114900:10:482659:02:36489,0-510,9620:012 716,9
157PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:42:012602:10:52483,8-516,2430:05690,8
158GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11501:13:292617:08:20481,3-518,6900:09393,0
159PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 203Mafia Team Lubliniec12901:43:012208:53:45478,5-521,4650:12278,7
160MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613601:11:232645:30:29478,2-521,8380:08401,9
161HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:26:312523:53:38476,5-523,4540:10330,5
162KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213102:05:142641:13:34475,1-524,9340:15227,6
163TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:38:082533:11:42474,6-525,4450:12290,1
164WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:29:532630:56:06470,8-529,2360:03945,2
165WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12403:02:342617:40:06469,5-530,5480:23154,3
166MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:41:582626:07:45468,1-531,9230:05669,2
167SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:01:512568:59:24464,1-535,8600:07450,3
168DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12300:53:252640:41:55461,0-539,0300:06517,8
169KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813601:19:212640:13:46460,2-539,7720:10348,0
170KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12901:07:142646:30:53458,1-541,8750:08408,8
171KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
172ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13902:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
173LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113302:23:002641:26:00452,0-547,9900:18189,7
174SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15001:12:422246:37:02451,4-548,6060:09372,5
175ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14602:30:012640:51:00450,0-550,0100:20180,0
176RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713101:06:562641:27:41449,7-550,2560:08403,2
177KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913502:34:182640:38:33449,2-550,7770:20174,7
178MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
179ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113302:01:482521:20:21446,6-553,3830:16220,0
180GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13801:58:182640:48:48446,0-554,0300:15226,2
181GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:00:332616:24:41438,7-561,3000:08434,7
182VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:02:592391:09:29438,1-561,8770:08417,4
183GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14301:53:012648:37:21435,1-564,8550:15231,0
184BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:52:252544:48:18434,6-565,4400:07497,4
185RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:51:442641:57:31432,9-567,0890:07502,1
186ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:41:002640:42:00432,0-568,0380:05632,1
187RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:57:272617:04:11431,3-568,6710:07450,5
188SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:35:132611:32:11431,2-568,8380:13271,7
189BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:02:212507:50:12428,5-571,4720:08412,4
190GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312502:11:112640:39:27427,4-572,6100:18195,5
191BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:43:082647:31:43423,5-576,4910:06589,1
192KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:21:592641:20:25423,4-576,5780:11309,9
193DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815005:22:282597:04:58423,3-576,6540:4578,8
194GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:22:192617:39:57421,8-578,2200:031 134,0
195FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
196CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013400:58:572637:28:06418,2-581,7840:08425,7
197BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:47:112640:35:11417,9-582,0700:06531,5
198TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12501:10:022618:25:17417,2-582,8270:10357,4
199DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:55:422654:51:38416,2-583,7930:08448,3
200CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:01:332644:54:55411,7-588,3150:08401,3
201WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712600:35:092641:39:09411,0-589,0350:05701,5
202ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14402:56:422651:15:21410,7-589,2910:25139,5
203WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:30:232497:13:36409,6-590,4000:13271,9
204ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12500:40:222644:41:41408,0-592,0420:05606,4
205BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:47:152591:29:51407,8-592,1520:06517,9
206SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111501:49:072545:01:43407,8-592,2220:16224,2
207KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11800:40:042640:39:08407,2-592,8250:05609,7
208DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:24:002569:06:00405,5-594,5200:12289,6
209WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:24:462618:26:00403,7-596,3200:12285,7
210RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:56:372640:43:30403,3-596,7500:08427,3
211BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:54:462621:49:33402,6-597,3780:08441,1
212TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:16:312616:57:19401,2-598,7970:11314,6
213WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213801:06:402594:09:09401,2-598,8500:09361,0
214MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14902:25:142553:16:49401,0-598,9590:21165,7
215GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:41:092641:00:50400,8-599,2400:15237,7
216TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213402:34:552637:42:33400,2-599,7990:23155,0
217MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313101:05:382640:19:19395,3-604,7100:09361,4
218WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:21:432591:14:48395,0-604,9590:12290,1
219KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114002:48:002208:58:12390,3-609,6900:25139,4
220JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:33:182593:23:10387,2-612,8500:05697,6
221WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:45:572640:29:18385,7-614,2800:07503,7
222ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913400:45:232620:03:36381,4-618,6400:07504,2
223TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:49:472590:21:49381,0-619,0080:07459,2
224STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312602:46:242593:08:54380,1-619,9100:26137,1
225KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:02:122593:13:21377,7-622,3200:09364,3
226RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614401:05:592641:16:55377,5-622,4600:10343,3
227DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:11:422616:50:02376,4-623,5980:011 930,3
228BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612601:38:482592:51:26373,9-626,0700:15227,1
229KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:44:522616:08:24373,7-626,2740:07499,8
230SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011201:10:112592:40:06371,7-628,2900:11317,8
231NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:50:192620:31:28365,8-634,2390:08436,2
232BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11800:48:212642:52:34364,5-635,5230:07452,3
233ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214702:03:152640:19:41363,2-636,8440:20176,8
234WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:22:382616:25:00362,6-637,3600:03961,3
235ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 227149271:33:362548:36:27361,4-638,58945:041,3
236ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:36:132618:16:10356,8-643,2140:06591,1
237STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:30:112551:33:28356,0-644,0130:05707,6
238WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:53:382528:54:52354,6-645,3860:19187,2
239KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:05:421800:58:01352,3-647,6950:11321,7
240ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
241ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:04:382593:38:21351,5-648,5000:11326,3
242PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813100:33:322520:22:34348,9-651,1200:05624,2
243DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:17:402617:16:13347,0-653,0000:13268,1
244STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:18:142490:59:22346,3-653,6800:13265,6
245DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:33:182241:34:13343,7-656,2950:05619,3
246CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:04:182577:19:31343,0-656,9810:11320,1
247RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312900:59:082627:39:37335,3-664,7270:10340,2
248KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
249SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:49:342615:48:09333,8-666,2040:08404,1
250KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813401:29:232616:54:55329,8-670,1700:16221,4
251MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:57:432619:27:14329,0-671,0090:10342,0
252CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12004:09:442640:24:21328,2-671,8150:4578,8
253ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913202:28:262651:34:38325,2-674,8090:27131,4
254WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12901:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
255FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:02:242640:58:09322,5-677,4580:11310,1
256TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014502:36:272593:41:20322,5-677,4900:29123,7
257WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:26:002271:31:41321,5-678,4880:04742,0
258GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:59:102544:31:05320,8-679,1570:11325,4
259MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:34:222643:12:57320,6-679,4320:17203,8
260PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312806:25:262191:02:43318,5-681,4781:1249,6
261MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:53:442643:12:14317,4-682,6200:10354,4
262BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:00:552641:30:00315,5-684,4900:11310,8
263MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
264MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
265BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13802:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
266KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913500:47:152641:09:43311,7-688,3400:09395,8
267GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:19:202618:11:50304,5-695,5080:15230,3
268TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713600:25:002616:46:57301,6-698,3850:04723,9
269GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12903:16:572555:10:55301,5-698,4940:3991,9
270WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313401:20:052640:22:15300,4-699,5900:15225,1
271BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
272MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13901:06:222643:28:46296,2-703,8410:13267,7
273BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111605:29:132616:34:18296,0-703,9881:0653,9
274KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:23:472593:06:55293,1-706,8580:04739,5
275WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412902:37:002619:00:00283,3-716,6600:33108,3
276KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:12:562497:01:44282,0-718,0000:15232,0
277SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:31:592597:12:40280,7-719,3400:06526,5
278WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013202:13:202593:36:06280,5-719,4700:28126,2
279CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:26:262640:37:50278,5-721,4900:05632,2
280SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
281DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12901:19:002521:27:41274,5-725,5400:17208,5
282FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213103:33:222641:03:44274,4-725,6000:4677,2
283FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:17:252616:44:16274,3-725,6990:16212,6
284SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:54:242629:10:39273,8-726,2430:11301,9
285BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:15:482647:06:01272,5-727,4600:16215,7
286POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713401:15:322233:42:51271,0-728,9800:16215,3
287GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12702:16:312521:26:32269,0-731,0410:30118,2
288KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12401:08:432613:08:45268,6-731,4300:15234,5
289TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:47:032355:35:29267,4-732,5990:10341,0
290PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412001:59:181845:09:33266,0-734,0480:26133,8
291ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13402:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
292MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:45:002518:58:09263,8-736,1800:10351,8
293MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:17:282569:38:39262,2-737,7800:31114,5
294SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
295URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813701:07:312624:54:51254,6-745,3900:15226,3
296NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:46:362593:12:24254,3-745,7110:10327,4
297SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813000:31:172616:54:17253,5-746,4800:07486,2
298WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813601:32:202548:12:18250,9-749,1300:22163,0
299CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:12:522617:18:12250,3-749,7000:17206,1
300PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612002:52:141823:57:57248,1-751,8970:4186,4
301KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:37:112616:37:41245,8-754,1900:09396,6
302KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
303WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:27:402578:14:18241,3-758,7160:21165,1
304HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:51:192618:47:35240,1-759,8940:12280,7
305DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:01:312504:31:02237,5-762,4720:15231,7
306MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713002:14:242545:04:26237,4-762,5620:33106,0
307KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211500:20:422564:06:37236,4-763,6090:05685,2
308KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11601:35:172544:55:42236,0-763,9670:24148,6
309BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
310SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912202:49:462161:08:20230,2-769,7770:4481,4
311MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:35:442027:22:42230,0-770,0370:09386,1
312SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413200:52:472209:09:00229,9-770,1100:13261,3
313SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:59:172642:22:13229,1-770,8760:15231,9
314DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:34:372609:49:20225,3-774,7020:09390,5
315GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:24:082568:23:31224,3-775,7100:06557,6
316NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
317ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
318GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:262568:24:05220,8-779,1900:06542,2
319GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012106:21:292525:18:10220,5-779,5101:4334,7
320GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513201:40:012636:44:59218,1-781,8730:27130,9
321FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
322FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:27:202472:59:48215,6-784,4300:24148,1
323SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
324CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712900:49:072640:47:11213,4-786,5700:13260,7
325DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214903:04:022646:12:41212,7-787,3030:5169,3
326WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:56:372520:39:43211,4-788,5600:16224,1
327SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913200:54:322636:40:06209,5-790,4960:15230,5
328HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913701:35:352568:31:37208,3-791,7500:27130,7
329ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
330SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:54:372618:06:30205,3-794,7330:15225,5
331KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13001:02:162473:13:46197,8-802,2100:18190,6
332ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
333WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12802:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
334MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:06:212599:16:05187,4-812,6010:021 770,7
335CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
336PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:35:272616:39:54185,3-814,7200:11313,6
337SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511702:36:102586:28:21185,0-814,9590:5071,1
338MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12301:47:022596:05:02183,2-816,8300:35102,7
339GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213400:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
340MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613303:18:512616:41:46182,1-817,8601:0555,0
341PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:46:012544:49:35181,7-818,2780:15236,9
342MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:57:542521:00:35180,6-819,3920:19187,2
343PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
344MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:23:272629:43:59177,8-822,1890:28127,8
345PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:47:192305:03:07176,0-823,9800:16223,2
346WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:31:002641:21:00176,0-824,0000:10340,6
347NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13101:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
348BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
349CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012901:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
350TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:32:122544:52:06167,8-832,2410:11312,6
351JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
352ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:45:412354:11:10163,9-836,1350:16215,2
353TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
354GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12901:53:342544:57:33163,7-836,3300:4186,5
355TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:13:172640:38:05163,4-836,5680:04738,2
356WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11800:35:402308:52:31162,4-837,5930:13273,2
357OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414002:34:032651:34:33161,7-838,2540:5763,0
358SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:45:332112:42:35160,8-839,1900:16211,8
359MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20414801:08:532638:23:04160,3-839,7190:25139,6
360NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
361MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:49:202616:59:27158,4-841,5800:18192,7
362SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:01:502494:35:28157,5-842,5290:23152,8
363CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:40:082214:04:02156,9-843,1140:3894,0
364WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11802:33:001944:44:32156,1-843,8800:5861,2
365ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
366KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:54:102318:20:00152,6-847,4140:21169,0
367FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:23:482649:19:19150,6-849,4310:09379,6
368LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:16:472549:06:52149,6-850,4310:30116,9
369ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
370SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:46:312544:45:30146,2-853,8300:19188,5
371NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
372KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14301:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
373DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:36:002496:33:44142,0-858,0190:15236,6
374WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:55:192521:23:23136,5-863,4800:5071,0
375WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11501:49:292261:32:30133,2-866,7780:4973,0
376MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
377WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713801:10:252592:29:05130,6-869,4100:32111,3
378PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:47:232515:57:16130,2-869,8260:4972,7
379SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
380HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
381GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
382SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:48:232204:01:31125,0-875,0090:23155,0
383CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511203:47:562328:23:58124,7-875,3001:4932,8
384KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:43:032520:50:02124,5-875,5240:4972,5
385KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:44:552410:02:19124,1-875,9130:5071,0
386PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
387KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12101:03:132208:22:20122,5-877,4910:30116,3
388GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113701:08:042400:38:48121,9-878,1320:33107,4
389SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:07:152640:44:14121,4-878,6100:33108,3
390PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
391KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
392ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
393SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:34:592592:40:10114,5-885,5130:18196,4
394GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613002:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
395FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:18:042592:26:19111,0-888,9600:09368,8
396KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512501:18:282625:58:10108,2-891,8000:4382,7
397MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:43:222520:41:34107,7-892,3000:24149,0
398CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
399RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
400SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112101:23:492473:32:48104,2-895,8200:4874,6
401KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
402STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
403KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314704:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
404SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:23:492473:32:48102,2-897,7900:4973,2
405ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614704:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
406OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211801:37:452136:29:0099,8-900,1540:5861,3
407P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:46:392649:51:0698,2-901,7900:28126,3
408KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
409MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:22:412569:19:0794,9-905,0800:5268,9
410PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012100:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
411DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
412PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
413BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
414TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
415SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:30:102521:48:1474,1-925,9401:1349,3
416NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
417SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:07:522064:57:5169,3-930,7100:06528,5
418SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
419GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:31:492530:21:2368,6-931,3591:2044,9
420GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
421JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
422WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:42:521512:17:4862,2-937,8251:3936,3
423HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
424SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
425KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
426KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12801:33:452530:22:2758,4-941,5641:3637,4
427FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
428ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
429GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
430KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
431DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
432HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
433KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:21:342064:41:0339,2-960,8100:33109,0
434BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
435DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813202:07:412280:46:5134,0-966,0083:4516,0
436WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12401:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
437MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
438ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
439KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
440HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
441JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
442DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
443PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
444ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
445KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
446SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
447DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
448STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
449SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
450WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
451TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
452CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
453GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
454BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
455SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
456BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
457KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
458WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
459UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
460KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
461KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 461 wynik(ów)