RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2010:37:552880:53:201 000,00,0000:3894,1
2GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:38:562892:23:321 000,00,0000:05606,5
3MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:29:132880:28:22989,1-10,8600:05665,2
4ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0001:00:002835:03:00986,5-13,4900:03986,5
5LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:52:372875:51:18980,9-19,0900:031 118,6
6SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5300:42:392857:46:53962,1-37,9200:021 353,5
7NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:37:072880:59:57952,8-47,2450:06588,6
8PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:42:572867:09:15934,6-65,4020:021 305,6
9PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12601:27:272857:31:40926,0-73,9980:05635,3
10BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0802:15:452881:11:12915,5-84,5410:08404,6
11MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2302:27:082833:06:23904,4-95,5900:09368,8
12PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1500:20:542865:56:43899,2-100,8170:012 581,4
13DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:59:022794:44:15882,6-117,4460:08444,9
14PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:33:062880:33:12882,3-117,7500:06568,6
15NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313001:41:492891:36:14873,8-126,1770:06514,9
16DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:39:332858:06:29868,3-131,6600:021 317,3
17WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4603:28:152894:18:46864,6-135,3740:14249,1
18SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2903:14:352883:33:43849,2-150,8160:13261,8
19KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:01:092884:42:44846,8-153,2450:04830,8
20KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:28:022865:02:30834,2-165,7740:06568,6
21DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213000:59:482830:21:32823,4-176,6460:04826,1
22KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:36:102798:30:43820,9-179,1350:07512,2
23GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0101:45:092859:07:01818,2-181,7900:07466,9
24BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:53:362876:33:15813,5-186,5440:03910,6
25KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513502:24:582824:21:42802,6-197,3630:10332,2
26DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14905:13:252861:07:57783,6-216,4010:23150,0
27KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:09:102692:56:09782,7-217,2790:05679,0
28PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:36:222872:49:13774,8-225,1960:07482,4
29GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 119Mafia Team Lubliniec12800:17:142877:15:33774,3-225,6970:012 695,8
30BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:23:492887:50:03774,1-225,8520:06554,2
31SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:39:422833:08:08771,5-228,4700:07464,3
32PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:07:102856:32:49770,4-229,5550:05688,2
33MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:07:502857:11:40768,0-232,0310:05679,3
34NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:31:372890:48:04763,3-236,6530:07499,9
35CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:17:412881:23:16762,8-237,1800:10332,4
36KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13200:53:092887:42:09762,5-237,5330:04860,7
37SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12500:59:282885:57:00760,5-239,4700:04767,4
38DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:07:312856:02:37759,3-240,6560:05674,8
39POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214101:12:582881:09:54755,8-244,1570:05621,5
40LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13101:28:242886:33:40754,4-245,6000:07512,0
41DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813105:18:192757:27:42750,3-249,6810:25141,4
42RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:11:312451:20:58746,7-253,2800:05626,5
43GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 120BIEGIGORSKIE.PL13900:57:542856:56:42744,1-255,9360:04771,1
44KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:34:072870:13:52735,2-264,8280:021 292,9
45ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012202:23:032882:27:00734,1-265,9330:11307,9
46SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:52:402881:29:52731,7-268,3270:09389,6
47BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013100:25:112858:14:48728,4-271,6440:021 735,3
48PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:09:062886:34:38722,1-277,9500:05627,0
49SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14302:56:522893:21:03717,4-282,6440:14243,4
50ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:11:022881:39:16706,2-293,7800:06596,5
51ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13401:20:342882:57:40702,5-297,4790:06523,2
52MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13501:38:422868:47:04701,9-298,1230:08426,7
53MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12901:23:412823:18:23695,2-304,7660:07498,5
54WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 114Kobiety na 5+14801:30:562857:27:49691,6-308,4480:07456,3
55GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:24:152880:36:02691,1-308,8670:021 710,0
56KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513102:39:132881:15:00687,0-313,0310:13258,9
57BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13702:24:532891:33:27681,7-318,3480:12282,3
58KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613001:13:452874:08:21666,4-333,6160:06542,1
59KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113101:22:392856:51:39665,9-334,1300:07483,4
60SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12200:53:372833:29:49655,0-345,0500:04732,9
61HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 113Kobiety na 5+14902:18:422886:47:50652,7-347,3260:12282,3
62SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13402:29:022322:57:51651,1-348,9000:13262,1
63MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:09:442866:36:45650,5-349,4810:06559,7
64MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:14:062879:42:32649,9-350,0610:06526,3
65ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:52:332814:08:19647,8-352,2180:04739,6
66KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:08:522883:38:06640,0-359,9800:06557,6
67BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+15001:44:352784:59:58632,0-367,9900:09362,6
68KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913401:26:122862:59:00625,9-374,1500:08435,6
69MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
70WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:49:362487:02:18622,9-377,1220:10341,0
71KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13203:05:132877:18:27622,0-378,0020:17201,5
72KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:58:262857:18:10618,5-381,5200:11313,3
73GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14304:56:312535:46:16618,0-381,9740:28125,1
74SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:51:482894:53:54615,2-384,7770:05712,6
75MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:11:472880:13:50614,9-385,1250:07513,9
76JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:16:022837:45:19613,9-386,0580:07484,5
77FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:18:172888:27:14608,4-391,6150:07466,3
78SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:07:162736:53:40602,3-397,6600:004 973,4
79KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312604:52:592804:08:42602,1-397,8870:29123,3
80TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312902:26:302878:16:43602,1-397,9300:14246,6
81MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:26:042837:31:18601,7-398,3360:021 384,9
82WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412200:22:572832:32:14601,3-398,6800:021 572,1
83SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:08:532894:05:42598,4-401,6240:004 041,6
84MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13200:49:392881:24:37597,3-402,7090:04721,8
85ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513600:41:232856:44:18596,1-403,9270:04864,2
86ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:46:332857:47:14585,0-415,0100:04754,0
87GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13804:23:532880:48:48584,6-415,3700:27132,9
88MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:35:592857:37:29583,9-416,1300:09365,0
89TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14902:08:242882:22:36583,6-416,4330:13272,7
90PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:32:202894:17:14582,9-417,1100:09378,8
91PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013900:55:552856:48:54580,2-419,8400:05622,5
92JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13501:16:162866:50:03578,4-421,6290:07455,0
93DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:44:182809:40:03578,0-422,0300:10332,5
94SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:56:002881:00:00575,6-424,4500:05616,7
95MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:14:322809:42:26566,4-433,6250:07455,9
96BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513500:37:412882:37:07565,0-435,0200:04899,6
97MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714402:48:142693:29:05564,5-435,4610:17201,3
98WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:52:442880:35:02564,1-435,9290:05641,8
99WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12317:29:482386:31:38563,2-436,7901:5132,2
100WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:29:322880:52:36562,2-437,8430:031 142,1
101GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213600:52:262833:23:03552,4-447,5800:05632,1
102BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
103ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:17:562833:11:15550,6-449,4100:08423,9
104NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912901:45:002880:12:42550,5-449,4600:11314,6
105NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:22:142726:31:36550,5-449,4890:021 485,6
106SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:21:502678:47:29549,5-450,4790:08402,9
107BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:59:242760:43:54546,4-453,6400:06551,9
108SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:09:342861:57:52544,3-455,7000:07469,4
109BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14100:38:422850:37:37541,0-458,9840:04838,8
110MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:32:552875:46:17539,6-460,4060:10348,4
111PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713200:41:142822:28:54538,1-461,8530:04783,1
112KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213102:02:292881:13:34533,5-466,5480:13261,3
113PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:14:012713:11:13533,4-466,5800:08432,4
114MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114901:38:592899:02:36531,6-468,3740:11322,3
115ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
116LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813200:57:292769:58:02528,2-471,8160:06551,3
117MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:48:262880:30:07521,9-478,1460:05646,5
118MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:55:072890:07:45518,5-481,5120:06564,4
119MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:57:272880:49:55514,9-485,1200:13263,0
120KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:56:572881:22:42506,2-493,8440:06533,3
121NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12203:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
122MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812800:46:572401:13:25505,7-494,3200:05646,2
123WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:30:582785:40:06501,3-498,7480:10330,6
124DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815001:22:242880:53:12495,9-504,1480:09361,1
125LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:08:002881:26:00495,8-504,2400:08437,4
126PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12901:35:072880:53:45495,6-504,4050:11312,6
127DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:45:372890:38:49494,7-505,2640:12281,1
128WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
129SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:43:312894:37:02493,6-506,3890:05680,6
130BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:22:132832:35:11489,5-510,5300:021 321,9
131KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12900:58:342886:27:04489,2-510,7980:07501,2
132KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913502:31:392832:38:33489,2-510,8340:18193,5
133RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713101:02:322860:31:45485,2-514,7920:07465,6
134WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213800:33:432882:09:09484,6-515,3900:04862,4
135GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14301:49:572884:18:30483,8-516,2400:13264,0
136ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:22:232856:51:00483,3-516,7300:10352,0
137WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:11:002881:39:09478,2-521,7950:08404,1
138TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12500:59:552879:47:59477,8-522,1530:07478,5
139SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:20:272712:59:24477,3-522,7100:10356,0
140BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:13:372891:50:12477,3-522,7260:09389,0
141DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:52:152894:51:38476,7-523,2540:06547,5
142MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313103:25:212880:19:19476,3-523,7300:25139,2
143RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:53:512890:41:39472,1-527,9010:06526,0
144ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113302:35:162833:20:21467,4-532,5520:19180,6
145ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:51:002856:42:00466,1-533,8980:06548,4
146BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:32:182862:34:22460,3-539,6720:04855,1
147TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:38:052886:46:13458,8-541,1930:04722,8
148CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:09:072879:02:01458,4-541,6490:09397,9
149KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
150ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13902:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
151KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:11:412891:44:31456,1-543,9190:09381,7
152ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14400:45:412880:06:48456,1-543,9300:06599,0
153SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813300:54:022856:56:19455,5-544,4790:07505,8
154GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:51:192832:39:27453,2-546,8160:06529,9
155RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:53:272833:04:11449,6-550,4340:07504,7
156MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
157RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413101:03:442880:43:30446,8-553,2500:08420,6
158CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413400:46:542886:11:45443,3-556,7110:06567,1
159WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:35:082881:13:36439,4-560,6000:12277,1
160MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:06:502865:16:49439,4-560,6040:09394,5
161WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:59:462856:25:00434,6-565,3600:08436,3
162BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:52:252544:48:18434,6-565,4400:07497,4
163ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:35:002884:03:36431,6-568,3900:13272,6
164WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:06:122858:04:19430,5-569,4860:09390,2
165BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612601:33:482880:51:26429,9-570,1200:13275,0
166ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12500:51:292856:34:39426,3-573,6680:07496,9
167BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:32:552880:04:57425,8-574,2470:04776,1
168FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
169TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:41:542876:32:06418,5-581,5360:06599,2
170JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:37:582713:23:10414,0-585,9700:05654,3
171GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:06:572760:08:46412,0-588,0480:09369,2
172ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712903:52:032853:14:31411,5-588,5330:33106,4
173STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312601:19:562881:08:54410,4-589,6000:11308,1
174SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:45:242879:47:55408,4-591,6150:06539,7
175TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:26:052808:57:19406,4-593,5870:12283,3
176DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:24:002569:06:00405,5-594,5200:12289,6
177BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:54:462621:49:33402,6-597,3780:08441,1
178ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214700:44:002880:19:41398,2-601,8440:06542,9
179ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714900:18:002805:21:25392,5-607,5400:021 308,2
180KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114002:48:002208:58:12390,3-609,6900:25139,4
181KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813404:26:352880:54:55388,9-611,1300:4187,5
182WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:45:572640:29:18385,7-614,2800:07503,7
183RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:59:072713:16:55385,4-614,6000:09391,2
184NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:51:592766:28:10380,8-619,2160:08439,5
185KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:02:122593:13:21377,7-622,3200:09364,3
186MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214301:26:062874:53:36375,6-624,3650:13261,8
187RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:03:132892:06:37375,5-624,4750:10356,4
188DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:22:232833:16:13373,0-627,0000:13271,7
189PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813100:24:302856:22:34369,5-630,4900:03904,9
190WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:11:142888:54:52367,5-632,4650:011 963,1
191STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812600:39:082825:28:56367,2-632,7650:06563,1
192ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:01:312713:38:21363,5-636,5400:10354,5
193GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:56:172808:31:05362,0-637,9770:09385,9
194MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:07:412811:03:57361,3-638,7030:11320,3
195MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:53:442825:08:40359,0-640,9820:08400,9
196STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:30:112551:33:28356,0-644,0130:05707,6
197BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:34:152833:30:00354,8-645,2300:15225,8
198CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:03:092673:19:31353,0-646,9640:10335,4
199ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
200GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:54:202819:56:00347,9-652,0550:19182,6
201DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:33:182241:34:13343,7-656,2950:05619,3
202TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:25:162809:41:20343,6-656,4310:14241,8
203FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:05:182832:58:09343,1-656,9050:11315,2
204ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913200:58:252891:34:38337,9-662,0890:10347,1
205KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
206MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:09:462885:07:17333,0-667,0440:012 045,5
207KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212801:12:062857:06:55332,8-667,2150:12276,9
208WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412900:26:002883:00:00331,3-668,6600:04764,6
209GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:17:342842:34:00330,3-669,6730:14255,5
210PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312801:13:362740:14:43329,4-670,5950:13268,5
211KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:29:232809:09:43325,2-674,8200:16218,3
212WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12901:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
213TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713602:17:442864:22:43320,9-679,1030:25139,8
214WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313401:55:532808:22:15319,5-680,5100:21165,4
215WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013201:59:102809:36:06316,0-683,9700:22159,1
216MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
217MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
218BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13802:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
219FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213102:11:502857:03:44310,7-689,3400:25141,4
220SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14901:05:162858:11:11304,5-695,5100:12279,9
221BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13304:53:052839:06:01302,9-697,0510:5862,0
222DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12902:27:522881:27:41301,8-698,2100:29122,5
223BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
224DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214902:04:322862:31:50291,3-708,6850:25140,4
225URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813701:46:402884:22:42290,6-709,3930:22163,5
226FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813200:43:542832:44:16290,6-709,4040:09397,2
227CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:12:312857:18:12285,7-714,2700:15236,4
228SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:45:342821:10:39285,4-714,6080:09375,8
229WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813601:23:392860:12:18282,2-717,7900:17202,4
230CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:37:502856:37:50281,8-718,2500:08446,8
231WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14900:59:532835:43:07281,1-718,8650:12281,7
232HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:27:162882:14:22278,1-721,9180:05611,9
233NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:39:302833:21:47276,9-723,0980:08420,6
234DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:17:432816:31:02274,1-725,9300:17211,6
235SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:04:482880:54:17273,5-726,4800:14253,3
236POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713401:15:322233:42:51271,0-728,9800:16215,3
237GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12702:16:312521:26:32269,0-731,0410:30118,2
238KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12401:08:432613:08:45268,6-731,4300:15234,5
239TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:47:032355:35:29267,4-732,5990:10341,0
240ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13402:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
241MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:45:002518:58:09263,8-736,1800:10351,8
242MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:17:282569:38:39262,2-737,7800:31114,5
243SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:49:382816:22:02261,5-738,4750:11316,1
244KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:44:112880:37:41260,2-739,7700:10353,4
245SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
246MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:45:572867:22:42256,0-744,0220:10334,2
247WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12804:00:002861:31:00253,3-746,6700:5663,3
248KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
249SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:36:412829:31:03243,0-757,0210:23150,8
250MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713000:31:502761:04:26242,7-757,2980:07457,4
251OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414001:24:312891:20:12242,3-757,6560:20172,0
252SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12901:26:182885:47:08239,3-760,7000:21166,4
253GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513200:56:042704:55:35235,6-764,3660:14252,2
254SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:08:002761:09:00235,4-764,5900:17207,7
255BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
256SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912202:49:462161:08:20230,2-769,7770:4481,4
257CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:45:142880:47:11224,7-775,3000:28128,1
258GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:24:082568:23:31224,3-775,7100:06557,6
259NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
260ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
261GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:262568:24:05220,8-779,1900:06542,2
262HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:27:292880:31:37218,0-781,9600:07476,0
263PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:34:242880:39:54216,7-783,2900:09378,0
264SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
265MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14902:38:132824:25:42213,2-786,8490:4480,8
266MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613301:08:402856:41:46206,9-793,1100:19180,8
267MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314801:44:012886:39:58206,7-793,3270:30119,2
268MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12301:25:412788:05:02206,1-793,9000:24144,3
269ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
270MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:57:192746:49:10201,0-798,9510:17210,5
271PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014901:05:002856:49:35199,3-800,7080:19184,0
272KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13001:02:162473:13:46197,8-802,2100:18190,6
273WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:17:002881:21:00195,0-805,0000:05688,2
274TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:45:462856:52:06182,9-817,0620:15239,8
275MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:12:442737:00:35182,6-817,3850:04860,5
276GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213400:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
277PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:34:372881:03:07181,2-818,8300:11314,0
278PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
279TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:28:552682:57:52176,5-823,5350:30119,1
280FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:47:212838:58:01171,6-828,4230:16217,4
281NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13101:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
282TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:40:112760:38:05169,3-830,7420:14252,7
283BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
284CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012901:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
285ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:19:122832:06:59168,4-831,6460:06526,1
286JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
287GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12901:53:342544:57:33163,7-836,3300:4186,5
288MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:49:202616:59:27158,4-841,5800:18192,7
289SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:01:502494:35:28157,5-842,5290:23152,8
290CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:40:082214:04:02156,9-843,1140:3894,0
291ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
292LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:16:472549:06:52149,6-850,4310:30116,9
293ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
294WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12200:34:292737:23:23146,3-853,7300:14254,5
295NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
296KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14301:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
297DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:36:002496:33:44142,0-858,0190:15236,6
298PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314102:20:192847:55:08137,8-862,1881:0158,9
299WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:47:182760:29:05134,1-865,8800:21170,1
300MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
301SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
302KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14900:47:542745:03:16129,2-870,7630:22161,9
303HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
304GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
305KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:43:032520:50:02124,5-875,5240:4972,5
306PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
307GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113701:08:042400:38:48121,9-878,1320:33107,4
308PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
309FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:31:472832:26:19116,4-883,6200:16219,7
310KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
311ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
312SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:34:592592:40:10114,5-885,5130:18196,4
313GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613002:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
314P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:50:192865:51:06112,1-887,8870:26133,7
315KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512501:18:282625:58:10108,2-891,8000:4382,7
316MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:43:222520:41:34107,7-892,3000:24149,0
317CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
318RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
319KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
320STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
321KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314704:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
322MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:24:292689:19:07101,9-898,1300:4972,3
323ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614704:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
324KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
325SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:26:112833:48:1494,2-905,8000:5465,6
326DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
327WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013503:33:552882:20:4287,5-912,4962:2624,5
328BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
329SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:55:032688:57:5176,1-923,8900:4383,0
330SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
331KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12801:43:442866:22:2768,8-931,1681:3039,8
332GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:31:492530:21:2368,6-931,3591:2044,9
333JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
334SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
335KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
336FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
337GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
338KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
339DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
340HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
341DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813200:52:372664:46:5137,4-962,5881:2442,7
342WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12401:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
343MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
344ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
345KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
346HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
347JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
348DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
349PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
350ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
351KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
352SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
353DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
354SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
355CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
356BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
357SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
358BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
359KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
360KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 360 wynik(ów)