RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0800:28:433113:22:371 000,00,0000:012 089,4
2MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2304:13:033121:06:231 000,00,0000:15237,1
3DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:11:493130:44:15987,0-13,0170:04824,6
4KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3000:22:403129:02:30966,8-33,1580:012 559,3
5DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:36:383122:06:29961,7-38,2600:021 575,2
6PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1504:19:583101:21:13957,0-42,9750:16220,9
7WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:40:173134:18:46955,1-44,8650:10357,5
8SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2900:35:153117:40:02948,2-51,8360:021 613,9
9GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0101:04:493075:07:01904,0-95,9600:04836,9
10KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:49:363089:00:55884,2-115,7580:07484,1
11CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:02:333121:23:16872,7-127,3500:08427,2
12DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14900:17:463101:07:57867,6-132,4200:012 929,9
13KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:28:052932:42:44860,7-139,3120:06586,3
14KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:00:583087:11:46859,8-140,2490:04846,1
15PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3002:30:303103:12:30854,8-145,1870:10340,8
16POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214101:22:283121:09:54853,1-146,9070:05620,7
17BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:57:293117:12:07851,7-148,2950:04889,0
18DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414600:46:153125:02:33838,7-161,3030:031 088,0
19KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13200:41:533007:32:37831,7-168,2650:031 191,5
20GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13905:37:333120:56:42810,4-189,5580:24144,1
21SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14802:37:153025:08:08809,0-191,0200:11308,7
22PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13602:00:363126:34:38800,9-199,1100:09398,5
23BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:02:223046:32:00800,2-199,8220:04769,8
24PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14102:07:062999:36:32792,1-207,8590:09373,9
25NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813202:01:063035:18:56788,6-211,3990:09390,7
26KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13203:51:163112:09:54780,7-219,3080:17202,5
27ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:55:573122:09:14775,9-224,1100:04832,1
28SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214704:52:432974:48:40774,2-225,8370:22158,7
29SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:26:423133:21:03770,5-229,4740:06533,2
30WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14801:33:463098:16:07757,9-242,0850:07485,0
31RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:11:312451:20:58746,7-253,2800:05626,5
32MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13501:02:503096:32:48746,0-254,0310:05712,3
33BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:47:273107:33:27737,4-262,5800:08411,8
34ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:16:063001:39:16732,9-267,1400:06577,8
35GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13804:31:043096:48:48723,7-276,2700:22160,2
36FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14902:11:473106:42:59716,4-283,5920:11326,2
37KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:39:533123:38:06715,4-284,5800:08429,8
38HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14901:03:523102:47:50709,0-291,0360:05666,0
39BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15001:26:373119:09:11697,9-302,1310:07483,4
40MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:01:333071:42:50694,2-305,8430:05676,7
41KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913401:26:203126:59:00691,2-308,8100:07480,4
42WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:51:043087:02:18688,3-311,6770:09371,8
43MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14501:11:523125:31:18683,6-316,3660:06570,8
44MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14700:58:043121:55:23682,7-317,2910:05705,4
45MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13300:51:123058:36:45680,9-319,0910:04797,9
46WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:54:293120:35:02670,6-329,3910:04738,5
47SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:23:163014:53:54664,5-335,4940:021 713,6
48SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13402:29:022322:57:51651,1-348,9000:13262,1
49KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513504:28:183025:18:10650,5-349,5400:24145,5
50SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:54:313134:05:42644,1-355,9100:05708,9
51MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:03:333122:22:55641,2-358,8020:05605,4
52MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:06:503049:37:29635,5-364,4600:06570,6
53JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:42:573083:46:36634,2-365,7630:04886,0
54TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:25:523097:48:03630,1-369,9020:08440,3
55PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:46:383120:48:54629,2-370,8400:10354,0
56ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:18:423121:47:14627,1-372,8800:012 012,1
57MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
58PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14300:20:333086:17:14623,9-376,1400:011 821,5
59ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:29:153120:44:18618,3-381,7270:08415,6
60GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14304:56:312535:46:16618,0-381,9740:28125,1
61SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:30:163048:53:40613,0-386,9700:021 215,3
62BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14100:23:473031:07:10599,0-400,9790:021 511,2
63GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213600:58:563121:23:03598,4-401,6400:05609,2
64SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:28:002953:00:00596,8-403,2200:021 278,8
65DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:29:243001:40:03595,7-404,3000:09399,8
66MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613601:47:333125:50:05593,6-406,4000:10331,2
67PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:33:003134:28:54593,1-406,9270:09382,6
68MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714400:52:153032:01:59586,1-413,9340:05673,0
69MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:04:283121:42:26584,3-415,6750:06543,8
70BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513500:57:013122:37:07584,2-415,8000:05614,8
71MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114901:32:323139:02:36575,7-424,2760:09373,3
72ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513500:55:123097:11:15567,7-432,3500:05617,0
73DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815003:29:583128:44:15561,2-438,8100:22160,4
74BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
75LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:38:003121:26:00550,8-449,1800:10337,2
76NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:22:142726:31:36550,5-449,4890:021 485,6
77SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:21:502678:47:29549,5-450,4790:08402,9
78KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913504:01:533048:38:33546,9-453,0640:26135,7
79BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:59:242760:43:54546,4-453,6400:06551,9
80SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:09:342861:57:52544,3-455,7000:07469,4
81ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:20:063048:51:00539,2-460,8500:08403,9
82KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813601:01:363121:37:51538,5-461,4620:06524,6
83SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:36:023110:37:02535,4-464,6120:04891,5
84GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14300:54:163125:35:54532,9-467,1390:06589,2
85WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213802:17:483098:09:09530,1-469,9000:15230,8
86ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
87LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813200:57:292769:58:02528,2-471,8160:06551,3
88DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:50:543062:51:38526,3-473,7210:05620,4
89BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913702:13:143121:32:29524,9-475,0810:15236,4
90BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:32:573122:11:13521,7-478,2640:03950,1
91TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:29:153077:52:35514,0-486,0350:031 054,3
92RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:47:423125:10:59511,2-488,8030:05643,0
93ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14406:00:013056:49:13509,2-490,8420:4284,9
94CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013400:55:313074:12:52500,1-499,9380:06540,4
95BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:38:382904:35:11500,0-500,0400:04776,5
96ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:41:003120:42:00496,2-503,8380:04726,1
97WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
98KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:47:333131:44:31490,1-509,9350:13273,4
99SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:37:513026:47:15483,6-516,4010:12296,5
100WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114101:02:393096:25:00479,6-520,3600:07459,4
101ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113302:51:493025:20:21479,5-520,5410:21167,4
102WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:02:103070:32:27476,7-523,2520:07460,1
103ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913400:33:003124:03:36475,6-524,3800:04864,8
104CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:52:073004:46:05468,0-531,9920:14250,5
105SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:36:303023:36:21466,5-533,5130:04766,8
106MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:52:493033:16:49464,1-535,9390:14246,8
107KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
108ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13902:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
109RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:53:272833:04:11449,6-550,4340:07504,7
110MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
111ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714903:14:043130:12:39442,7-557,3340:26136,9
112NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:57:163120:56:49438,5-561,5350:07459,4
113BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:52:252544:48:18434,6-565,4400:07497,4
114GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:22:123073:06:35430,0-569,9890:11313,9
115BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:42:213021:19:53427,8-572,2060:05606,1
116MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13501:12:343123:46:47424,5-575,4550:10351,0
117ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214700:57:513072:19:41414,2-585,8440:08429,5
118JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:37:582713:23:10414,0-585,9700:05654,3
119KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813403:11:063000:54:55408,3-591,7300:28128,2
120MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:01:303099:33:54407,7-592,2540:09397,8
121GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913905:30:513096:31:05407,6-592,3570:4873,9
122MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:54:343075:51:52406,5-593,5370:08446,9
123TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:26:052808:57:19406,4-593,5870:12283,3
124DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:24:002569:06:00405,5-594,5200:12289,6
125KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114001:20:033024:58:12405,0-594,9600:11303,6
126BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:54:462621:49:33402,6-597,3780:08441,1
127WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:14:003080:54:52399,5-600,4740:11323,9
128MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13901:24:523119:26:35392,2-607,7600:12277,3
129WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:45:572640:29:18385,7-614,2800:07503,7
130RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:59:072713:16:55385,4-614,6000:09391,2
131DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214903:39:463105:39:34375,4-624,6490:35102,5
132TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:09:563121:41:20375,1-624,8900:11321,8
133DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:22:232833:16:13373,0-627,0000:13271,7
134ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:01:312713:38:21363,5-636,5400:10354,5
135CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:03:582985:19:31363,1-636,8960:10340,6
136TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713600:30:403131:33:26353,1-646,9380:05690,8
137ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
138GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013200:43:023012:21:30351,3-648,6800:07489,8
139ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913201:27:322987:34:38350,4-649,5890:14240,2
140WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013201:48:043097:36:06350,0-649,9800:18194,3
141WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:49:063096:22:15344,8-655,2100:08421,3
142MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20414801:55:413129:51:08343,7-656,2840:20178,3
143DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:33:182241:34:13343,7-656,2950:05619,3
144FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:05:182832:58:09343,1-656,9050:11315,2
145WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813601:29:343100:12:18336,0-664,0500:15225,1
146KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
147SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:28:133128:09:35331,0-669,0290:05703,8
148KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:29:232809:09:43325,2-674,8200:16218,3
149URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:29:413081:23:29321,3-678,7220:05649,4
150CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13804:21:203097:18:12318,6-681,4500:4973,1
151BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13300:32:193031:06:01317,5-682,5330:06589,4
152MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
153MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
154BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13802:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
155KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514203:57:293127:30:21307,4-692,6240:4677,7
156NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313801:34:293093:35:25307,1-692,9290:18195,0
157WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:25:193032:40:55303,9-696,1220:16213,7
158FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813200:29:373120:44:16302,0-698,0180:05611,8
159HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13502:18:333076:35:33300,9-699,0850:27130,3
160BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
161SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:51:323126:55:41295,8-704,2290:10344,4
162CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714201:19:283072:37:50291,9-708,1300:16220,4
163KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:51:483072:37:41283,4-716,6200:10328,2
164OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:42:113126:32:42282,5-717,4900:08401,8
165MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13201:03:423059:22:42280,6-719,3770:13264,3
166POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:28:073121:12:44276,1-723,9440:06589,1
167DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:17:432816:31:02274,1-725,9300:17211,6
168ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13402:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
169MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:45:002518:58:09263,8-736,1800:10351,8
170SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
171SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:15:002953:09:00252,8-747,2200:17202,2
172GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513204:38:003065:17:50250,6-749,3941:0654,1
173SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:29:422942:50:25248,1-751,9160:21165,9
174PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:55:483024:39:54242,1-757,9500:13260,3
175MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013201:32:523128:00:33239,1-760,8810:23154,5
176MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613304:20:253024:41:46237,3-762,6801:0554,7
177MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14900:35:113034:28:32236,7-763,3360:08403,6
178PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014903:05:463120:49:35227,0-772,9980:4973,3
179GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:24:082568:23:31224,3-775,7100:06557,6
180ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
181GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:262568:24:05220,8-779,1900:06542,2
182HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:27:292880:31:37218,0-781,9600:07476,0
183SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
184TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:38:243120:52:06202,5-797,5170:11316,4
185GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213400:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
186LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:12:143127:35:04179,2-820,7990:24148,9
187PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
188TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:28:552682:57:52176,5-823,5350:30119,1
189FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:47:212838:58:01171,6-828,4230:16217,4
190ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:05:543079:32:18169,5-830,5080:021 723,6
191BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
192PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:00:053113:59:45167,7-832,2990:21167,5
193ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
194KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:25:403092:25:00147,4-852,5870:10344,6
195DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:36:002496:33:44142,0-858,0190:15236,6
196WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713801:13:593096:29:05139,3-860,6600:31113,0
197SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913200:46:232951:32:59137,0-862,9520:20177,3
198MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
199KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14900:47:542745:03:16129,2-870,7630:22161,9
200P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:52:233105:51:06127,5-872,5020:24146,0
201GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
202FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:16:403024:26:19125,9-874,1400:07453,1
203KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:43:032520:50:02124,5-875,5240:4972,5
204PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
205GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113701:08:042400:38:48121,9-878,1320:33107,4
206ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
207KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:15:003025:08:00108,4-891,6000:4186,7
208MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:43:222520:41:34107,7-892,3000:24149,0
209WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:02:103076:20:16106,4-893,5980:35102,7
210KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
211STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
212ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614704:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
213KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
214SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:39:583096:57:5181,6-918,3800:29122,5
215SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:54:152976:34:5475,7-924,2601:3039,8
216JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
217DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813200:30:273024:46:5158,4-941,6500:31115,0
218GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
219HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
220MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
221ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
222DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
223PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
224SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
225SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
226CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
227SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
228KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 228 wynik(ów)