RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0105:11:353363:07:011 000,00,0000:18192,6
2PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3002:12:263367:12:30964,4-35,5670:08436,9
3DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14902:04:163365:07:57941,9-58,1380:07454,8
4DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414600:55:233341:02:33920,1-79,8570:03996,8
5BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:14:483307:41:49899,7-100,3060:04721,7
6SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:16:573361:08:08828,6-171,4000:05646,1
7WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 114Kobiety na 5+14806:40:363334:16:15789,0-211,0200:30118,2
8SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:09:573157:21:03781,1-218,9070:05670,0
9SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214704:52:432974:48:40774,2-225,8370:22158,7
10HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 113Kobiety na 5+14903:50:183366:47:50758,7-241,3260:18197,7
11MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14700:57:253337:02:16754,8-245,1530:04788,8
12WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914902:04:353360:35:02753,8-246,2310:09363,0
13KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014903:31:043363:38:06751,9-248,0800:16213,7
14BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+15000:35:173358:29:08751,7-248,2840:021 278,3
15RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:11:312451:20:58746,7-253,2800:05626,5
16MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:39:533348:44:32730,4-269,5650:031 098,9
17WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:20:153327:02:18727,2-272,8180:06543,7
18FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:13:403177:00:55722,6-277,3970:06588,5
19TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14904:36:123363:30:22681,5-318,5070:24148,0
20PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14300:54:143374:17:14646,0-354,0300:05714,7
21MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114902:38:483379:02:36627,3-372,7200:15237,0
22SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114801:23:093240:53:40623,2-376,8200:08449,7
23GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14304:56:312535:46:16618,0-381,9740:28125,1
24ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:06:403360:51:00603,0-397,0100:06542,7
25DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815002:57:423365:47:38602,5-397,5170:17203,4
26SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:28:002953:00:00596,8-403,2200:021 278,8
27GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14305:33:543344:49:22588,0-411,9610:34105,7
28MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714400:52:153032:01:59586,1-413,9340:05673,0
29SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15002:16:483254:37:02583,5-416,5250:14255,9
30SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:21:502678:47:29549,5-450,4790:08402,9
31BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:59:242760:43:54546,4-453,6400:06551,9
32RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:52:473312:37:36534,2-465,8200:05607,2
33SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:50:193359:47:38532,6-467,3830:05635,1
34DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:50:543062:51:38526,3-473,7210:05620,4
35MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:48:433369:16:49515,5-484,4940:12284,5
36ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14406:00:013056:49:13509,2-490,8420:4284,9
37MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:41:463370:51:34466,6-533,3720:05670,3
38MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314801:15:593358:27:28459,4-540,6190:09362,7
39ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714901:54:093196:07:31457,8-542,1600:14240,7
40MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:51:103364:14:09453,3-546,6750:06531,6
41ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214702:50:193360:19:41445,2-554,8440:22156,8
42DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214900:54:013360:55:53425,6-574,4440:07472,7
43TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:57:113337:41:20419,1-580,8990:08439,7
44JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:37:582713:23:10414,0-585,9700:05654,3
45WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:55:443152:54:52404,9-595,1090:08435,9
46SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:50:263320:09:35390,8-609,1580:07465,0
47RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:59:072713:16:55385,4-614,6000:09391,2
48KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514202:06:123360:34:57356,0-644,0290:21169,2
49WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14903:14:243171:54:49345,3-654,7460:33106,6
50CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:31:543360:37:50303,2-696,8000:06570,3
51BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
52PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014902:38:073216:49:35255,9-744,0880:3797,1
53MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14900:35:113034:28:32236,7-763,3360:08403,6
54ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614302:44:353364:18:57183,1-816,9250:5366,7
55KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:21:473358:52:52152,5-847,4550:08420,2
56FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414501:02:113264:26:19135,9-864,1300:27131,1
57KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14900:47:542745:03:16129,2-870,7630:22161,9
58KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314700:50:003361:08:00127,0-873,0200:23152,4
59ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:04:003361:08:00122,3-877,6800:31114,7
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
60KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
61SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
62KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 62 wynik(ów)