RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:2000:25:25477:00:451 000,00,0000:012 360,7
2PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:4800:57:49481:00:481 000,00,0000:031 037,8
3PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:5608:54:10486:37:56925,8-74,1700:34104,0
4PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:2408:08:01486:35:24860,3-139,6700:34105,8
5WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:4006:02:26482:15:40742,0-258,0400:29122,8
6ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:5201:58:02491:12:22662,2-337,8360:10336,6
7LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:5602:10:09490:11:23657,8-342,1830:11303,3
8KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:1105:23:31480:51:11631,7-368,3480:30117,1
9KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:5403:56:15491:38:59630,8-369,1620:22160,2
10LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie3004:54:35482:40:36612,4-387,6230:28124,7
11TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2503:49:40481:12:25557,2-442,8500:24145,6
12HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:2501:28:32503:50:25552,8-447,2240:09374,6
13SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:4602:31:35481:33:53545,8-454,1600:16216,1
14LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:1503:08:03492:59:47541,6-458,3770:20172,8
15PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5903:42:40486:20:09511,9-488,0840:26137,9
16KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:0003:46:00482:29:00497,4-502,6000:27132,1
17GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:5103:23:21488:40:32492,1-507,8960:24145,2
18PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:2702:22:05484:39:03464,5-535,5340:18196,1
19ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:5603:14:36484:54:40464,1-535,9360:25143,1
20STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2804:36:11495:00:28460,2-539,7740:36100,0
21MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:2604:27:09483:07:29443,5-556,4820:3699,6
22PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:2001:45:16477:58:33438,6-561,3920:14250,0
23SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:5502:17:00484:52:24419,5-580,4540:19183,7
24SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0902:09:17481:00:09400,6-599,4500:19185,9
25MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:1905:12:59480:35:19396,2-603,8500:4775,9
26ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:30:40482:23:23390,4-609,6230:23155,5
27SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0403:43:32481:00:04388,1-611,9400:34104,2
28KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:4002:09:19481:21:40385,4-614,5800:20178,8
29KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0202:12:31477:15:33376,2-623,7540:21170,4
30OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
31WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:4603:35:44482:35:46375,8-624,2000:34104,5
32GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0104:44:57481:26:01371,7-628,3500:4678,3
33PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:5701:43:19478:54:26364,9-635,1360:16211,9
34LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3203:40:04482:23:32363,4-636,5800:3699,1
35KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1302:23:27481:31:13361,8-638,2200:23151,3
36BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane4703:26:53482:04:26358,2-641,7700:34103,9
37RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2703:07:11480:56:42351,6-648,4020:31112,7
38BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1305:12:29488:32:17351,4-648,6500:5367,5
39KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1408:12:28491:45:53348,1-651,8901:2442,4
40HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:3504:05:24485:36:11345,8-654,2110:4284,5
41BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M26M 2582501:26:46481:56:20344,0-655,9850:15237,9
42WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K90K 191Grupa CzAMW4101:13:00485:27:03341,3-658,7400:12280,5
43MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4504:30:25481:10:45340,0-660,0300:4775,4
44BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2803:06:44481:05:28337,6-662,3900:33108,5
45KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5102:55:34490:23:48337,6-662,4260:31115,4
46KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko4201:21:11480:29:22337,3-662,6610:14249,3
47KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1502:51:47444:56:26336,6-663,4180:30117,6
48GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2002:19:22481:07:20328,3-671,7200:25141,3
49KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:1501:10:33480:49:15327,9-672,1440:12278,8
50SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2201:37:37481:37:22319,6-680,3700:18196,5
51ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:49:50481:23:03314,7-685,3400:32111,2
52KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2201:07:08480:32:22305,4-694,6000:13272,9
53STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0020:00:00488:00:00304,0-696,0303:5615,2
54OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0101:42:10483:47:01302,3-697,6800:20177,5
55OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3202:44:10483:48:32302,3-697,6800:32110,5
56OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3201:42:10483:48:32302,3-697,6900:20177,5
57WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3803:14:29481:37:38299,7-700,3100:3892,5
58MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:49:08490:36:45299,6-700,4340:21164,7
59SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526503:10:25437:44:17295,1-704,8600:3893,0
60WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179300:47:28466:00:00293,8-706,2100:09371,4
61PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4001:43:52482:44:41293,4-706,5710:21169,5
62BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4602:09:36482:06:46289,0-710,9800:26133,8
63PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14102:21:59474:18:43289,0-711,0010:29122,1
64GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2001:00:13477:37:59287,8-712,2140:12286,8
65OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2902:58:34487:55:35287,5-712,5360:3796,6
66SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13400:57:00479:05:42284,8-715,1780:12299,8
67MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3201:33:44486:32:36283,5-716,5170:19181,5
68SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 2636007:00:00487:00:00283,0-717,0001:2940,4
69ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0001:07:00481:00:00281,3-718,7400:14251,9
70NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2001:54:22456:57:20279,8-720,1800:24146,8
71KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:33:51481:13:36278,8-721,2000:20178,2
72MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7007:34:32463:05:05278,5-721,5321:3736,8
73JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0602:42:52478:32:22277,8-722,1680:35102,4
74JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2802:40:29478:31:49277,6-722,4050:34103,8
75CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4003:06:13481:59:40275,5-724,4800:4088,8
76BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4903:10:27490:45:42274,9-725,0830:4186,6
77CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:14:27482:35:33272,5-727,4650:16219,6
78BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3200:43:37480:41:32272,5-727,4700:09374,9
79ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0902:21:04486:30:51271,0-728,9540:31115,3
80MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3402:31:47482:00:30269,0-731,0240:33106,3
81KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4103:45:51481:33:41267,2-732,8300:5071,0
82HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2102:03:23361:53:21266,7-733,3200:27129,7
83MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2700:31:31480:21:51265,5-734,4780:07505,5
84KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3800:42:14484:06:38264,1-735,9500:09375,1
85DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0903:06:49457:04:09258,4-741,6200:4383,0
86STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5702:32:49480:35:57253,7-746,2600:3699,6
87BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:17:06481:17:53253,3-746,7200:18197,1
88CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5703:11:35481:07:27251,7-748,2620:4578,8
89MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:17:41490:52:47250,9-749,1410:18193,8
90ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0001:58:07481:06:00250,4-749,6400:28127,2
91MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2702:05:56473:23:52250,2-749,7540:30119,2
92MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0501:07:26459:29:01249,6-750,3510:16222,1
93OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:35:01481:07:29248,2-751,8500:22156,7
94GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1602:05:33481:41:16246,7-753,3300:30117,9
95STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977803:56:27478:03:28245,0-754,9890:5762,2
96PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0100:57:27480:57:01244,6-755,4400:14255,4
97BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4901:32:16481:30:49242,6-757,4500:22157,7
98JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:20:07490:40:42241,9-758,1360:19181,1
99ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1902:42:05456:48:51240,7-759,3450:4089,1
100CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969002:52:40386:49:28237,9-762,0700:4382,7
101DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:4504:02:01481:34:45237,6-762,4301:0158,9
102WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110303:21:30492:10:56236,8-763,1570:5170,5
103DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1500:52:34489:46:37233,5-766,5320:13266,5
104FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4702:57:42481:34:47232,4-767,6300:4578,5
105CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:46:41476:26:32232,1-767,8590:27130,6
106KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5901:07:52491:20:30231,7-768,2550:17204,9
107KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:37:42481:04:13230,6-769,4160:09367,0
108KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0902:25:35480:26:22229,4-770,6050:3894,5
109SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:13:38481:52:28228,3-771,6910:19186,0
110MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498102:05:11494:31:28227,4-772,6430:33109,0
111KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3001:03:07458:04:30225,2-774,8400:16214,0
112ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5505:00:19480:37:55224,1-775,8771:2044,8
113KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0103:01:06479:58:22223,8-776,2130:4874,1
114KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0001:55:16480:30:00223,5-776,5000:30116,3
115BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211705:28:00484:11:00223,2-776,7801:2840,8
116KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7102:28:36457:35:11222,3-777,7500:4089,7
117WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K83K 3022902:53:11481:36:37222,0-778,0000:4676,9
118JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1603:06:17487:27:15220,7-779,3300:5071,1
119ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3402:24:38481:59:34217,8-782,1600:3990,4
120SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2901:06:41480:59:29217,5-782,5200:18195,7
121SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3502:01:06481:26:35217,5-782,5330:33107,7
122BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110006:24:11484:39:34217,1-782,8751:4633,9
123TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:02:00457:27:00217,0-782,9800:17210,0
124FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626404:36:06161:20:56214,3-785,7021:1746,6
125RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:37:27457:19:36214,3-785,7200:27131,9
126MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:05:05484:34:11214,0-786,0350:18197,3
127STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 2593202:26:01481:24:07213,9-786,1200:4087,9
128KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1208401:05:01469:25:58213,4-786,6150:18196,9
129BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2800:53:00490:30:55212,6-787,3570:14240,7
130ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:55:59417:09:34212,2-787,7780:15227,4
131PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317900:42:33480:56:37212,2-787,8300:12299,2
132DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:54:10480:51:27211,5-788,4700:15234,3
133GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628502:31:17481:30:00209,5-790,4560:4383,1
134KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0702:42:31482:16:55209,4-790,5590:4677,3
135SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611100:45:31481:27:00208,9-791,0800:13275,4
136GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12800:43:25469:20:54207,7-792,2810:12287,1
137CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1601:13:17481:23:16207,6-792,4000:21170,0
138MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2700:32:57481:24:27206,6-793,4300:09376,2
139ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:41:54480:49:51206,0-794,0400:29121,3
140MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:28:36481:18:47205,9-794,0900:25139,4
141MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory5801:16:37481:53:44205,6-794,4200:22161,0
142GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3402:30:08481:54:04205,3-794,7070:4382,0
143DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5100:58:10481:31:51204,5-795,4700:17211,0
144WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 1686000:53:07480:52:59204,4-795,6200:15230,9
145RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4701:46:16479:38:39203,8-796,1810:31115,1
146KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5305:42:53456:41:53203,5-796,4601:4135,6
147TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:00:04481:41:00203,5-796,4960:35101,7
148PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:02:31457:10:23202,8-797,2000:18194,6
149OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3001:39:41480:31:30202,6-797,4200:29121,9
150LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13101:42:36486:16:49201,1-798,9180:30117,6
151MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K157K 363Rebellion Of Free Runners2503:27:28433:01:46200,7-799,3501:0258,0
152MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313700:19:17459:57:02199,0-801,0340:05619,1
153SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0101:54:16482:08:44198,7-801,2770:34104,3
154WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:35:14482:19:37198,6-801,3900:28125,1
155DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:00:51490:03:33198,1-801,9320:18195,3
156KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312602:24:39403:26:26197,5-802,4750:4381,9
157DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5901:29:30479:30:55197,3-802,7360:27132,2
158DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:09:14480:02:28197,1-802,9320:21170,8
159KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5400:36:08469:48:33196,5-803,4960:11326,3
160PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13101:15:54443:51:40196,5-803,5100:23155,3
161KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3502:13:34456:42:35195,9-804,1300:4088,0
162SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:37:15431:30:25195,6-804,3980:29120,7
163POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1201:54:00481:55:12195,3-804,7000:35102,8
164NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:40:57485:17:40193,9-806,0530:12284,2
165ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638201:03:14434:19:58192,7-807,2590:19182,9
166NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1901:07:51482:18:55192,7-807,3410:21170,4
167ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748802:28:17480:57:42192,2-807,8300:4677,8
168GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937206:21:20471:07:52192,1-807,8821:5930,2
169SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4000:48:50468:29:54191,6-808,4140:15235,4
170BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4603:32:18472:24:25191,4-808,6241:0654,1
171WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412201:43:02480:32:14190,7-809,2600:32111,1
172BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610006:23:56484:37:36190,7-809,2722:0029,8
173KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 3713101:16:27458:50:51189,8-810,1660:24149,0
174NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 2305702:12:24457:14:56189,8-810,2170:4186,0
175OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5701:01:11459:17:57189,2-810,8400:19185,5
176SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14302:34:23434:37:10189,1-810,8720:4873,5
177ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0301:32:33485:35:03188,7-811,3440:29122,3
178GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4601:14:59481:42:46187,6-812,4300:23150,1
179LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:46:00480:44:00187,2-812,8500:14244,1
180KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:25:44450:02:30186,5-813,5430:27130,5
181AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7202:46:00482:05:00186,4-813,6000:5367,4
182MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846501:02:07459:13:29184,1-815,8560:20177,9
183HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5708:14:55481:37:57183,4-816,6102:4122,2
184LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110502:24:47482:17:18182,9-817,0800:4775,8
185DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3803:04:31491:36:38182,8-817,2181:0059,4
186TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:49:50481:04:35181,1-818,9350:3698,9
187PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 2645201:54:48488:31:51179,0-821,0390:3893,5
188ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410000:56:28474:23:09178,3-821,7400:19189,4
189ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:27:57480:36:01176,7-823,3400:09379,2
190MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7400:47:42457:03:27176,3-823,6840:16221,8
191BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9000:33:15480:20:00175,9-824,1400:11317,3
192PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:46:51480:58:33175,8-824,1600:15225,2
193PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2101:04:01481:02:21175,7-824,3000:21164,7
194MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:00481:00:00175,5-824,4600:20175,5
195KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:23:56432:02:56175,2-824,8300:28125,2
196BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:24:19480:31:24175,0-825,0230:28124,5
197KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408605:00:00384:30:06174,4-825,6201:4334,9
198ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 3685001:04:43481:25:47174,2-825,8290:22161,5
199KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13200:50:53490:12:30173,9-826,0760:17205,1
200ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:25:30456:44:25173,4-826,6000:29121,7
201POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM4501:17:08480:27:03173,2-826,7570:26134,8
202BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14001:28:00489:45:01173,1-826,8620:30118,0
203KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1267101:44:21435:15:38172,4-827,5900:3699,1
204BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:34:42487:40:13172,3-827,6800:32109,2
205WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0002:02:00485:00:00171,4-828,6500:4284,3
206PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1402:28:13481:01:46171,3-828,6800:5169,4
207PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3301:31:21481:12:33171,0-829,0100:32112,3
208POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214101:17:26481:09:54170,3-829,6800:27132,0
209SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:59:35406:00:33170,0-830,0180:21171,2
210JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory4200:40:27489:26:43170,0-830,0350:14252,1
211KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514201:45:19366:24:10169,4-830,6050:3796,5
212ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K86K 3083702:37:22480:00:00169,3-830,7060:5564,5
213LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0303:06:21459:04:09169,2-830,8011:0654,5
214DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:23:12479:47:29168,6-831,3650:29121,6
215ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811401:14:50480:43:27168,5-831,5100:26135,1
216MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0004:45:00480:30:00168,4-831,6501:4135,4
217ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:55:00483:03:00167,8-832,1900:19183,1
218PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:11:19491:27:50167,5-832,5400:25140,9
219GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4700:59:20458:28:30167,1-832,9290:21168,9
220RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10500:40:35469:00:57167,0-833,0050:14246,9
221FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:59:00482:10:00166,7-833,3000:21169,5
222MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:01:41433:11:40166,5-833,4700:22162,0
223ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:34:27457:05:12165,8-834,1670:34105,3
224PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12400:59:07480:33:12165,7-834,3300:21168,1
225PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1503:48:49490:05:08165,5-834,5331:2243,4
226FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5401:43:00481:01:00165,3-834,6900:3796,3
227MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767202:26:11482:45:08165,2-834,7600:5367,8
228BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14100:19:35482:48:58165,0-835,0370:07505,4
229KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5804:57:00480:53:58164,7-835,2901:4833,3
230WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9702:32:32490:00:00164,6-835,3700:5564,8
231WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:00481:18:00164,4-835,5900:21164,4
232CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:15:35467:44:55164,2-835,7820:27130,4
233WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410800:56:32478:39:32163,7-836,2800:20173,8
234PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:40:55457:40:55163,4-836,6300:3797,1
235SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10701:24:33483:12:06163,3-836,6900:31115,9
236KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2456003:01:00481:32:00163,1-836,9101:0654,1
237KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8602:21:02482:34:56162,5-837,4800:5269,1
238HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211402:16:54480:23:12162,3-837,6740:5071,1
239DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14900:56:14456:17:03162,3-837,7260:20173,1
240PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2001:51:34480:53:20161,9-838,1400:4187,0
241CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2002:27:48487:24:48161,3-838,6980:5465,5
242GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:52:59444:09:01161,1-838,8540:4285,6
243BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2255401:14:53458:06:54161,1-838,9200:27129,1
244KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:12:43471:08:37160,5-839,4760:27132,5
245HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:02:00481:42:00159,9-840,0700:23154,8
246HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209802:00:48457:14:19158,5-841,4600:4578,7
247BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0100:52:20484:12:49158,4-841,6090:19181,6
248SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 2576102:40:30457:33:57158,3-841,6821:0059,2
249BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:08:59474:18:35158,1-841,9210:26137,5
250RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111202:51:42453:56:40158,0-841,9791:0555,2
251SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710200:37:18481:04:04157,9-842,1400:14253,9
252JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:13:43462:30:52157,5-842,4850:28128,2
253WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0001:52:52490:00:00157,5-842,5200:4383,7
254KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:46:22480:21:44157,4-842,5600:17203,7
255SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010801:38:31410:46:58156,6-843,3870:3795,4
256ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K133K 3063701:51:35480:45:14156,5-843,5230:4284,1
257KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:49:17487:00:35156,2-843,7900:4185,8
258BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3900:55:14480:54:39156,2-843,8000:21169,7
259NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0404:00:50481:42:04155,9-844,1201:3238,8
260MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5900:39:53443:02:43155,5-844,4580:15234,0
261WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2495702:11:31456:38:24155,2-844,7840:5070,8
262DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 3515502:33:13388:36:42155,2-844,8480:5960,8
263ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
264SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12500:34:20476:22:13154,8-845,1630:13270,6
265GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:46:24457:26:36154,5-845,5200:18199,8
266MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13501:28:30442:45:07154,2-845,7690:34104,6
267ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407704:38:00462:05:57154,1-845,9131:4833,3
268KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097101:24:37480:22:29154,1-845,9450:32109,2
269DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347201:10:54457:54:32153,3-846,6510:27129,8
270WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814303:41:01339:01:34153,2-846,8351:2641,6
271ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488401:40:00482:07:00153,1-846,8800:3991,9
272SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:07:27433:46:53152,9-847,1500:26136,0
273WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 3553502:55:27481:11:29152,6-847,3921:0852,2
274PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5700:37:08480:16:57152,1-847,9500:14245,7
275KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911601:44:35480:40:18151,5-848,5200:4186,9
276ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:50:35479:14:18151,4-848,6090:20179,6
277BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:59:31456:43:54151,1-848,9000:23152,3
278KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608601:45:37439:22:00150,8-849,2000:4285,7
279RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739202:18:31456:47:40150,5-849,4510:5565,2
280WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412900:20:00483:00:00150,0-850,0000:08450,0
281PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12605:44:19461:46:36149,7-850,3472:1826,1
282ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4802:29:51494:53:48149,4-850,6351:0059,8
283MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813204:07:04474:14:37149,3-850,7261:3936,3
284WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:53:37491:03:23149,1-850,8820:4578,7
285MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:22:28481:16:46148,5-851,5400:33108,0
286KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:34:12481:18:10148,4-851,5600:3894,5
287ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:50:49480:32:28148,4-851,6000:20175,2
288WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14804:49:00485:42:24148,1-851,8581:5730,8
289GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3200:52:35461:09:35145,8-854,1520:21166,4
290KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597801:11:42481:54:22145,3-854,7400:29121,6
291SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:17:18481:08:08144,8-855,1600:32112,4
292MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111202:07:52386:24:40143,9-856,0790:5367,5
293MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3102:58:56481:17:31143,3-856,6801:1448,1
294MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11501:17:56474:14:46143,1-856,8660:32110,2
295KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713200:59:57433:18:33142,8-857,1600:25143,0
296SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:30:00481:00:00142,7-857,3100:12285,4
297JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10802:44:07361:28:18142,4-857,6101:0952,1
298KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec3700:47:25484:10:14142,3-857,6840:19180,1
299KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510602:07:30476:23:55141,6-858,3970:5466,6
300MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
301BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11300:54:06481:42:45139,6-860,3690:23154,9
302ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 3294801:36:56481:04:05139,5-860,5400:4186,3
303ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729002:15:03481:26:35139,1-860,9200:5861,8
304GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:50:48459:07:01139,1-860,9300:21164,3
305OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:51:27432:30:01138,3-861,7500:22161,2
306SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4300:38:56480:31:43137,9-862,0600:16212,6
307TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14906:09:37477:22:55137,8-862,2222:4022,4
308GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13900:53:41480:56:42137,6-862,3600:23153,8
309ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 3982200:32:47480:56:35137,6-862,4380:14251,8
310GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13602:02:23457:38:58137,4-862,5800:5367,4
311TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:18:05440:32:13137,2-862,8170:34105,4
312WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798701:01:40481:18:19137,1-862,8860:26133,4
313MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14501:44:52481:38:49137,0-863,0200:4578,4
314KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:04:52480:49:42136,7-863,2780:28126,5
315KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:32:37472:30:47136,4-863,5730:4088,4
316BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:27:01482:37:07136,3-863,6900:3894,0
317KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778502:14:25479:46:42136,0-864,0010:5960,7
318NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313003:57:27492:49:11135,7-864,2611:4434,3
319KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913500:48:54467:27:31135,5-864,4600:21166,3
320BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 3884901:05:09456:52:48135,3-864,7050:28124,6
321KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466601:07:50479:12:17135,2-864,8220:30119,6
322CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:42:51479:11:37135,1-864,9430:19189,1
323PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 203Mafia Team Lubliniec12900:54:25478:33:29134,1-865,9060:24147,9
324MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13200:59:33481:51:13133,9-866,1310:26134,9
325PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810202:02:38480:34:36133,7-866,3200:5565,4
326ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714905:58:09489:56:46133,6-866,4172:4022,4
327MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:57:18481:13:25133,5-866,4700:5268,3
328TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:14:00433:41:20133,5-866,5500:33108,2
329KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166401:41:29361:04:00133,3-866,6700:4578,8
330SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5801:22:20480:52:58133,2-866,8400:3797,0
331NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912900:39:00480:12:42133,0-866,9800:17204,6
332SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0300:59:20458:33:03132,7-867,3100:26134,2
333SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0300:59:20458:33:03132,7-867,3100:26134,2
334OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3901:08:00481:00:39132,2-867,8400:30116,6
335FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546401:39:47483:02:09132,0-867,9700:4579,4
336CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:07:41412:27:16131,9-868,0920:30116,9
337KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:13:08483:38:06131,5-868,4800:33107,9
338WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013203:07:10481:36:06131,5-868,5301:2542,1
339WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987704:57:04482:33:00131,0-869,0502:1626,4
340DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:54:14482:06:29130,9-869,1000:24144,8
341SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114804:51:17456:53:40130,4-869,6402:1426,9
342IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 3106101:05:59456:52:58130,3-869,6520:30118,5
343WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229102:12:05430:18:41130,3-869,6841:0059,2
344STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1802:27:01464:48:55129,4-870,5841:0852,8
345DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:38:00409:06:00129,4-870,6200:4579,2
346SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11801:48:19494:40:22129,3-870,6850:5071,6
347MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12901:00:17443:10:31129,0-870,9860:28128,4
348WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:38:06482:26:00128,9-871,1100:4578,8
349NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4401:42:00470:51:44128,6-871,3520:4775,7
350KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:36:02457:21:11128,2-871,8170:16213,4
351ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:03:38481:39:16127,8-872,1700:29120,5
352RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9301:02:50491:23:44127,1-872,9340:29121,3
353BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12000:41:43486:49:01126,9-873,0930:19182,5
354PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:14:24456:22:34126,6-873,4000:35102,1
355GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13801:41:41480:48:48126,6-873,4300:4874,7
356PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:16:35433:22:42126,4-873,6300:3699,0
357SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:17:16480:54:17125,9-874,1000:3697,8
358GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213602:09:32457:23:03125,6-874,3801:0158,2
359GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12502:26:52480:36:02125,4-874,5801:1051,2
360WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:28:49470:56:30124,6-875,4360:4284,1
361MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412901:10:59475:10:22124,5-875,5370:34105,2
362KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT5902:14:17481:17:35124,4-875,6501:0455,6
363PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799503:14:19410:49:58124,3-875,7411:3338,4
364KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6907:12:38384:46:43124,2-875,8013:2917,2
365SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9202:31:00482:05:06123,9-876,1301:1349,2
366PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868001:14:05456:29:40123,1-876,9100:3699,7
367MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2302:05:29457:06:23123,1-876,9301:0158,8
368DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2201:38:39429:54:04122,7-877,2850:4874,6
369GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:10:19475:44:06122,7-877,3090:34104,7
370SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15001:08:45489:36:12122,5-877,5380:33106,9
371KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710400:45:37481:18:39122,4-877,5700:22161,0
372NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:34:25481:48:35121,7-878,2800:4677,4
373BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013106:59:52491:16:21121,6-878,3963:2717,4
374MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20414800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
375DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:15:09459:59:04120,9-879,1290:3796,5
376WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:35:13480:35:02120,8-879,2100:17205,8
377HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14900:40:06462:47:50120,6-879,4060:19180,4
378KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:21:02459:58:42120,6-879,4090:4089,3
379RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7201:55:11481:18:38120,5-879,4760:5762,8
380WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:57:27489:32:33120,3-879,6961:2840,7
381SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:09:39432:13:09120,2-879,7910:34103,6
382SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:16:18432:58:10120,0-880,0000:3894,4
383KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:41:13471:27:35119,7-880,2740:5071,0
384BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6704:44:44481:20:44119,4-880,5912:2325,2
385KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6601:08:26457:34:31119,4-880,6320:34104,7
386PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1303:13:25460:40:44119,2-880,8211:3737,0
387KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113101:14:25480:51:39119,1-880,8520:3796,1
388IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986501:57:42481:40:31119,0-881,0330:5960,6
389GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:48:03362:03:30118,6-881,4201:2542,3
390GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:51:00481:35:00118,6-881,4500:5664,1
391BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012000:50:45443:17:17118,5-881,5140:25140,1
392BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4305:17:16485:31:43118,4-881,6132:4022,4
393MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613500:12:56481:29:59118,3-881,7200:06548,7
394MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4800:57:37385:07:48117,3-882,6800:29122,2
395MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:25:32483:58:36117,2-882,7700:4382,2
396KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:55:47456:04:20117,0-882,9560:28125,9
397ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:38:00482:27:00116,8-883,1800:19184,5
398KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko4000:19:59480:24:29116,6-883,3550:10350,2
399NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10100:39:36455:32:34116,6-883,3750:20176,7
400NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:57:57480:59:57116,0-883,9600:29120,1
401SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:24480:47:34115,4-884,5800:24146,1
402MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:01:14480:46:12115,4-884,6300:31113,0
403MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710700:53:06470:58:52115,3-884,6550:27130,3
404STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:29:07439:47:02115,3-884,6800:15237,6
405ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2601:29:22481:05:26115,1-884,8900:4677,3
406ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:08:00385:52:28113,4-886,5600:35100,1
407BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13801:19:28456:49:38113,4-886,5740:4285,6
408WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513801:18:32480:29:18113,4-886,5900:4186,6
409SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214702:13:09482:45:12113,2-886,7681:1051,0
410BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12904:13:13489:24:06113,1-886,8992:1426,8
411NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:08:04482:00:27113,1-886,9101:0753,0
412MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:58:27480:38:51113,1-886,9301:0257,3
413BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11800:28:38474:12:34113,0-886,9810:15236,8
414ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158801:32:00480:46:00113,0-887,0400:4873,7
415JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511200:49:27477:29:29112,9-887,1210:26137,0
416ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13406:30:04476:34:41112,8-887,2173:2717,3
417FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9000:59:41486:02:21112,4-887,6490:31112,9
418REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 3225802:09:30483:30:28112,3-887,7101:0952,0
419NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12201:02:00458:14:34112,1-887,8900:33108,5
420MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:38:09480:37:40112,1-887,8900:5268,5
421RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:32:33480:43:30112,0-887,9600:17206,5
422BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:23:06485:03:38111,8-888,2000:12290,4
423SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12201:27:20481:29:49111,7-888,2700:4676,8
424TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:00:34481:03:56111,5-888,5300:32110,4
425FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:06:11460:28:37111,0-889,0180:35100,6
426GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:50:11479:16:43110,8-889,1610:5960,4
427JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:22:41481:48:09110,8-889,1970:4480,4
428TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:37:27474:57:51110,7-889,2670:5268,2
429BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618304:05:34424:49:14110,5-889,5132:1327,0
430SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:02:46439:41:47110,2-889,8500:34105,3
431BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148900:54:30480:31:11109,6-890,3600:29120,7
432KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:11:42433:09:59109,6-890,4100:3991,7
433WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:15:26481:29:40109,6-890,4150:4187,2
434DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856501:11:53481:07:36109,4-890,6200:3991,3
435ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913400:32:17484:03:36109,2-890,8500:17202,9
436PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110802:28:08476:57:48109,1-890,9501:2144,2
437SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:43:01482:27:24109,0-891,0340:23152,0
438ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10006:48:35477:00:06108,7-891,2813:4516,0
439MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:09:50361:35:36108,6-891,3650:3893,3
440STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312600:52:56481:08:54108,3-891,6800:29122,8
441JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners5600:40:42428:12:16107,7-892,2830:22158,8
442IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 3964701:29:47480:52:00107,2-892,8090:5071,6
443OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608303:03:01434:18:37107,0-892,9601:4235,1
444WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:32:55385:13:36106,9-893,1000:5269,0
445MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:46:08457:37:29106,7-893,2600:5960,3
446PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:26:51480:26:35106,5-893,4600:15238,1
447ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:20:44481:38:21106,5-893,5300:4579,1
448GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14306:02:03341:59:24106,4-893,6083:2417,6
449MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14900:41:43484:38:56106,4-893,6410:23153,0
450KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K178K 4183101:09:56455:20:46106,4-893,6500:3991,2
451DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413203:51:22433:40:03106,2-893,7902:1027,5
452MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114902:06:53494:09:51106,0-893,9701:1150,1
453BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13501:09:21481:07:08106,0-894,0300:3991,7
454LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:04:11410:57:48105,6-894,3870:3698,7
455TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213403:26:46385:21:40105,2-894,7611:5730,5
456WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910700:56:52438:40:42105,0-894,9610:32110,8
457WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:36:43433:40:06104,9-895,0600:5565,1
458SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918300:32:29483:38:49104,8-895,2100:18193,6
459KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111304:01:56474:35:13104,7-895,2842:1826,0
460MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:35:59447:50:16104,6-895,4400:5565,4
461RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414200:47:19459:20:58104,6-895,4500:27132,6
462BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:55:24456:38:44104,5-895,5300:31113,1
463RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
464ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:44:00456:42:00104,3-895,7500:25142,2
465BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13702:04:18491:33:27104,2-895,8181:1150,3
466SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:08:35481:53:40104,1-895,8600:3991,1
467KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11800:39:30428:42:31104,1-895,8980:22158,1
468OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195507:16:5200:44:05103,8-896,2304:1214,3
469KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797101:50:52457:10:00103,8-896,2401:0456,2
470TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10001:23:37481:00:08103,5-896,5200:4874,3
471BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14201:05:01482:17:01103,2-896,8100:3795,2
472NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:08:24410:05:53103,1-896,9100:3990,4
473CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11600:43:08407:31:11102,8-897,1760:25143,0
474KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:39:24454:55:47102,7-897,2780:23156,4
475BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15002:09:22481:02:43102,7-897,3021:1547,6
476PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:18:52448:51:09102,5-897,5030:4678,0
477NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:48:36486:06:32102,5-897,5130:28126,5
478KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 3235200:51:32482:33:10102,4-897,6200:30119,2
479GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start5300:45:17480:17:40102,1-897,9330:26135,2
480KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310800:39:17480:52:58102,0-897,9700:23155,8
481ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113303:36:00433:20:21101,7-898,3502:0728,2
482NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9700:29:59478:35:14101,5-898,4740:17203,2
483SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:08:26480:43:23101,4-898,6300:4088,9
484LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113300:16:00457:26:00101,2-898,8300:09379,4
485KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:42:23457:34:41101,1-898,9301:0059,2
486ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:59:07336:44:18100,9-899,0771:1050,8
487DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813100:31:29481:27:22100,7-899,2640:18192,0
488BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:43:01456:35:11100,6-899,3600:25140,4
489POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12101:01:35481:19:00100,4-899,6300:3697,8
490PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312801:18:21270:23:32100,4-899,6410:4676,9
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
491MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:33:03480:35:2799,7-900,2900:19181,0
492ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628701:06:54361:13:3699,6-900,3800:4089,3
493CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:36:12411:24:0999,6-900,4150:5762,1
494KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114001:00:28456:58:1299,5-900,4600:3698,8
495WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:45:27481:18:0999,2-900,8051:0356,4
496REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8601:36:56442:37:0099,1-900,9170:5861,3
497FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:05:00482:00:0999,1-900,9500:3991,4
498TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12501:01:11434:36:2298,8-901,1940:3796,9
499TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:49:09480:57:1998,4-901,5570:29120,2
500KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613000:36:24475:18:3698,3-901,7300:22162,0
501JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:49:05442:53:3498,3-901,7320:29120,1
502SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11900:54:50456:51:2698,2-901,8200:33107,4
503WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:00:22488:31:1798,1-901,8750:3697,5
504SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 4044201:10:46481:02:2497,7-902,3080:4382,8
505WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10603:07:02476:09:3497,5-902,4971:5531,3
506ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513500:29:27481:11:1596,9-903,1500:18197,3
507BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K174K 4093401:42:55456:37:2896,8-903,1591:0356,5
508CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:29:58472:36:4996,1-903,8720:5664,1
509BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14001:47:32432:48:1896,1-903,8801:0753,6
510WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:00:51464:54:5295,8-904,1670:3894,5
511WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911701:30:50483:34:4795,7-904,3120:5663,2
512KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11801:55:40422:20:0095,0-904,9901:1349,3
513STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:02:31441:48:2494,7-905,3040:3990,9
514JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10402:13:09425:56:4994,6-905,3521:2442,7
515SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:00:00456:30:0894,6-905,3900:3894,6
516KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:22:48479:41:5694,4-905,6060:5268,4
517PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288400:11:31480:29:4794,2-905,7810:07490,9
518BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:42:52480:51:2694,0-906,0200:27131,5
519BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411306:04:00481:33:0093,9-906,1303:5215,5
520BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913702:03:24481:01:4093,9-906,1481:1845,6
521RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610000:38:37457:05:0893,8-906,1800:24145,8
522WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213800:55:41482:09:0993,4-906,6100:35100,6
523MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2200:39:34480:28:2293,3-906,6800:25141,5
524KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136601:09:07480:57:2193,2-906,8420:4480,9
525SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:41:37468:03:5992,7-907,2640:26133,7
526PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013900:50:50480:48:5492,0-907,9800:33108,6
527GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579100:53:10451:14:2892,0-908,0350:34103,8
528GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:32:24454:12:4191,8-908,2081:0059,6
529DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:43:54432:31:1791,8-908,2350:28125,4
530MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:32:20496:05:2091,5-908,5060:21169,8
531KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:54:00480:59:5191,1-908,9400:35101,2
532GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11500:38:03442:02:3990,7-909,2740:25143,1
533RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:51:48481:04:1190,6-909,3590:34105,0
534ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 4284700:46:38480:35:3390,5-909,5190:30116,4
535JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417001:44:27446:22:2490,4-909,5961:0951,9
536MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813900:24:06456:22:3590,4-909,6100:15225,0
537KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13303:17:08457:36:3090,4-909,6502:1027,5
538OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810702:39:11481:29:1190,3-909,6601:4534,1
539PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711401:00:34459:49:0190,1-909,8530:4089,3
540BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:22:00476:56:4189,8-910,1620:5465,7
541DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10700:46:31480:38:1689,7-910,3100:31115,7
542SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669700:52:32457:07:4689,7-910,3200:35102,4
543KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913500:58:04457:09:4389,6-910,4300:3892,6
544MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249201:33:29484:05:0289,4-910,5921:0257,4
545MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14702:15:07451:44:4289,0-910,9641:3139,5
546MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12901:56:52433:38:3988,7-911,3101:1945,5
547GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357606:48:07414:28:4388,6-911,4194:3613,0
548TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059601:19:59457:17:2488,6-911,4200:5466,4
549GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:42:03481:39:3287,2-912,8481:1051,2
550KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K161K 369Radlinioki w biegu3700:54:35462:34:0386,6-913,3960:3795,2
551KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817800:56:27474:40:0686,4-913,6350:3991,8
552ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588601:54:51488:05:0085,7-914,2701:2044,8
553NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819800:50:02483:11:2485,6-914,3600:35102,7
554PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487101:01:58409:00:5985,6-914,3800:4382,9
555ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13100:35:34474:57:2885,3-914,7100:25143,9
556SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:54:04481:02:0785,2-914,8300:3894,5
557PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:40:30339:26:1085,1-914,9141:1050,8
558KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213100:53:56481:13:3485,0-914,9610:3894,6
559ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410501:47:54480:16:1784,8-915,1901:1647,2
560SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:13:24428:14:2784,4-915,5570:5269,0
561PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313100:48:57481:11:1384,3-915,7000:34103,3
562WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:59:45432:25:0084,0-916,0000:4284,4
563GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:36:31480:24:0583,8-916,1900:26137,7
564KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3335901:39:13481:09:1983,6-916,4161:1150,5
565BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:01:54457:30:0083,4-916,5600:4480,9
566KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:55:19478:03:0683,0-917,0270:4090,0
567WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712600:38:36481:39:0982,9-917,1450:27128,8
568SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:24:49483:53:4682,8-917,2291:0158,6
569GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:47:10481:39:5782,7-917,3100:34105,2
570TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:39:06479:58:4282,2-917,7850:28126,2
571SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:24:01337:24:3882,0-917,9591:0158,6
572RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 3664800:35:13480:34:2482,0-918,0100:25139,7
573ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14402:30:38490:21:4681,6-918,4001:5032,5
574PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:37:25337:30:3681,1-918,9001:1250,0
575PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477201:42:07481:15:4680,9-919,1101:1547,5
576WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11800:31:50475:17:1680,6-919,3910:23151,9
577WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:50:55487:29:5480,4-919,6070:3894,7
578SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410800:53:13457:06:3480,2-919,8100:3990,4
579DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510500:57:33479:16:4680,0-920,0140:4383,4
580SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10501:06:51482:36:0479,8-920,2430:5071,6
581GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:25:00480:31:0579,6-920,4200:18191,0
582ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:58:03458:44:1579,5-920,5210:4382,1
583TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
584WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:33:13494:18:4678,7-921,3391:5630,8
585SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3775801:56:00433:20:5178,7-921,3401:2840,7
586GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213402:30:28481:15:1878,6-921,3901:5431,3
587STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909901:55:01479:29:1678,6-921,4421:2741,0
588NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:52:40426:33:1478,5-921,5090:4089,4
589MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 4005801:40:16289:49:1078,3-921,6741:1646,9
590ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610203:56:34385:19:1378,3-921,6803:0119,9
591GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8602:02:56145:57:3078,1-921,8811:3438,1
592KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12401:38:01404:04:5877,6-922,4271:1547,5
593DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:30:52487:48:1277,4-922,5530:23150,5
594KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:21:04472:31:3177,2-922,7830:16219,9
595HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10708:45:00484:31:0877,0-922,9776:488,8
596ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:55:11432:51:0076,9-923,1201:2940,0
597PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 4015706:43:54481:03:5976,4-923,6205:1711,3
598TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610600:37:18385:04:5976,2-923,7700:29122,6
599STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:42:19456:42:2676,2-923,8200:33108,0
600DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12300:52:46456:48:4176,2-923,8370:4186,6
601GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12900:59:42495:16:0176,0-924,0160:4776,4
602BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:07:57483:57:3275,5-924,4850:5366,7
603SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196901:16:31480:38:1475,4-924,6201:0059,1
604SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912201:04:00482:51:4675,1-924,8510:5170,5
605PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:23:00482:53:0575,1-924,8901:5431,5
606CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:29:29480:03:1174,5-925,4621:1250,0
607CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12001:30:46454:41:4174,5-925,4681:1349,3
608KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:04:05415:24:3574,3-925,7010:5169,6
609FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213100:53:45481:03:4473,7-926,2700:4382,3
610TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713602:31:48483:33:5673,4-926,6392:0429,0
611CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:34:56480:37:5073,4-926,6400:28126,0
612STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610600:54:00480:52:5373,3-926,6600:4481,5
613MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210900:35:04480:25:2673,2-926,7900:28125,3
614GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:57:38457:07:0673,0-926,9900:4776,0
615POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski5801:40:41410:09:0372,8-927,1861:2243,4
616SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:24:42456:59:2472,6-927,3601:0951,5
617TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:39:47479:59:2072,6-927,4040:32109,5
618BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 4255601:40:00481:11:3572,4-927,5551:2243,5
619WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:02:33434:54:0272,2-927,7640:5169,3
620SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:44:28457:33:3272,1-927,8870:3697,3
621KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:46:08432:59:1172,0-927,9700:3893,7
622ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214701:17:22480:19:4171,9-928,1441:0455,7
623MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12900:48:24428:45:0471,5-928,4910:4088,6
624WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810301:05:40456:59:3171,1-928,8800:5565,0
625TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609901:07:56485:12:0871,0-928,9610:5762,7
626DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14901:06:55360:43:0570,6-929,3830:5663,3
627WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10708:45:00484:31:2770,6-929,4167:268,1
628KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:48:42480:37:4170,5-929,4600:4186,9
629MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 4124408:29:26481:00:2570,5-929,4837:138,3
630MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13201:13:30429:20:0970,5-929,5221:0257,5
631RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614601:36:40437:38:1470,4-929,5601:2243,7
632KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913401:02:06486:59:0070,2-929,8200:5367,8
633GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14307:14:08368:15:0069,9-930,1356:129,7
634KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:52:11457:12:0069,9-930,1401:3637,4
635JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10101:26:56486:37:2769,8-930,1601:1448,2
636SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310000:33:46456:52:3769,8-930,1640:29124,1
637MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:32:59456:49:5569,8-930,2201:1945,0
638KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957101:56:09457:11:4969,4-930,6301:4035,8
639SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:03:00409:09:0068,9-931,1000:5465,6
640PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:39:56432:39:5468,7-931,3500:34103,1
641MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K134K 4542200:59:28480:46:5168,4-931,6100:5269,0
642NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:00482:01:0068,2-931,82020:143,0
643PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510401:01:43493:59:4768,1-931,8510:5466,3
644BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:33:31437:39:1868,1-931,8530:29122,0
645SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:30:30436:00:5667,2-932,8160:27132,2
646DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:05:14481:16:1367,0-933,0000:5861,6
647WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510901:39:30456:40:0766,8-933,1821:2940,3
648KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:14:06458:09:1166,7-933,2601:0654,0
649TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:19:09473:47:4766,6-933,4130:17208,6
650ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:28:12456:34:4366,4-933,5700:25141,3
651SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:15:43481:17:1766,4-933,5891:0852,6
652SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112701:14:24480:38:0166,1-933,8801:0753,3
653KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:12:42463:14:3066,0-933,9581:0654,5
654MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:50:56480:19:1965,5-934,4600:4677,2
655ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13402:45:58313:18:1565,5-934,4702:3123,7
656JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010501:00:16456:43:1065,5-934,5200:5565,2
657BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013201:16:23348:10:0765,3-934,7111:1051,3
658SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:38:03464:19:5565,1-934,8830:35102,7
659SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:17:21486:29:3665,0-934,9511:1150,5
660PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14300:38:55374:17:1464,9-935,0900:35100,1
661PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010804:32:21345:18:4964,9-935,1164:1114,3
662NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:00481:00:0064,8-935,2400:5564,8
663PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412000:52:38456:14:0664,7-935,3280:4873,7
664WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111401:44:15480:42:1464,6-935,4001:3637,2
665GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:21:30480:39:2764,5-935,4900:19180,0
666KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11602:26:12481:29:1364,4-935,5702:1626,4
667GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:07:24491:57:2264,4-935,6031:0257,3
668PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:01:26457:04:3164,4-935,6220:5762,9
669SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412701:35:10432:40:1063,9-936,0701:2940,3
670DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414100:57:57476:09:4763,9-936,1410:5466,1
671PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713200:37:36494:28:5463,6-936,3730:35101,5
672BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438601:01:13361:05:2963,5-936,5000:5762,2
673POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657701:19:37457:30:4763,3-936,6901:1547,7
674BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10700:53:37395:10:4863,2-936,7760:5070,8
675MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310301:12:29432:37:5662,9-937,1271:0952,0
676WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12902:30:10432:50:5262,9-937,1302:2325,1
677DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:46:52480:35:5262,9-937,1400:4480,5
678DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:51:56456:50:0262,5-937,4690:4972,2
679GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10101:09:53360:36:0962,3-937,6601:0753,5
680JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11400:47:20480:53:0562,3-937,6600:4579,0
681CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:38:31408:16:1562,3-937,7300:3797,0
682BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:30:16456:36:0862,1-937,8700:29123,2
683DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:29:00456:33:4461,8-938,1970:28127,9
684NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447701:46:55457:10:5961,7-938,3401:4434,6
685HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:32:09432:31:3761,2-938,8400:31114,1
686HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
687GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:43:00480:23:3160,6-939,3600:4284,6
688NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12008:39:25433:09:3560,4-939,6308:367,0
689PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13603:54:00486:34:3860,4-939,6303:5215,5
690MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:27:55484:47:4060,4-939,6370:27129,7
691NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:43:33313:49:5860,2-939,8000:4382,9
692FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113317:58:28456:58:0959,7-940,26018:033,3
693HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312900:43:54432:21:0259,6-940,4200:4481,4
694DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859700:37:36457:12:5159,6-940,4400:3795,0
695MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:58:57411:03:1559,4-940,6440:5960,4
696KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710000:32:43480:41:4259,2-940,7800:33108,6
697WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010502:19:00408:19:1659,1-940,8702:2125,5
698FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:19:36361:54:2659,0-941,0261:2044,5
699WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
700CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:48:41456:24:2158,7-941,3000:4972,3
701KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:12:01385:13:2158,6-941,4501:1348,8
702SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:12:11292:49:3258,5-941,4931:1448,6
703RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614402:22:21457:16:5558,4-941,6502:2624,6
704ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877901:42:18482:02:3058,2-941,8361:4534,1
705GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12701:02:12385:26:3258,1-941,9501:0456,0
706SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:50:35478:05:3057,4-942,6140:5268,1
707ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066602:09:45241:12:4757,3-942,6702:1526,5
708VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:01:54466:37:2357,1-942,8741:0555,4
709WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:27:31480:28:3957,1-942,9190:28124,5
710NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13101:03:12434:28:2057,0-942,9771:0654,1
711CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:10:15432:47:1157,0-942,9801:1348,7
712GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613001:57:14457:11:3856,7-943,2602:0329,0
713BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310701:24:03480:42:3356,6-943,4501:2940,4
714ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:02:10433:11:2156,5-943,5160:021 564,2
715FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210800:39:28225:15:4956,4-943,5770:4185,8
716HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:40:20456:29:4356,4-943,5900:4283,9
717CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:49:17457:18:1256,3-943,7201:5630,9
718BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 4095102:41:07346:28:5056,2-943,8132:5220,9
719URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:53:54283:41:0356,2-943,8460:5762,5
720KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13002:33:11457:13:4656,2-943,8502:4322,0
721SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:34:27480:39:4156,1-943,9200:3697,7
722OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9700:54:03432:36:0056,0-943,9800:5762,2
723ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039502:16:00500:00:0056,0-944,0502:2524,7
724PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4601:01:46457:46:2455,9-944,1231:0654,3
725KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:47:31432:34:3055,6-944,3600:5170,3
726FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:07:00456:59:4855,6-944,3801:1249,8
727FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:20:43480:44:1655,6-944,4021:2741,3
728ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213601:00:02457:47:1455,5-944,5501:0455,4
729KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12906:16:38337:30:1855,3-944,6766:488,8
730GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019202:14:37483:36:1355,3-944,7302:2624,6
731NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:35:20479:28:4555,2-944,7590:3893,8
732KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11101:17:46433:05:5355,2-944,8001:2442,6
733MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419802:30:05452:02:0255,2-944,8042:4322,1
734BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4074802:08:42480:30:3155,1-944,9162:2025,7
735DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878200:34:50480:15:5454,8-945,1700:3894,4
736ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911801:15:29433:35:1954,8-945,2471:2243,5
737FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 4352900:59:24408:29:4354,6-945,4001:0555,2
738OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211801:03:45240:29:0054,2-945,7701:1051,0
739WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:25:58150:51:2654,2-945,8261:3537,8
740RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713100:56:52457:19:4354,1-945,8551:0357,1
741PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6700:47:10219:35:2054,1-945,9110:5268,8
742MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010001:27:50457:20:2553,9-946,1201:3736,8
743ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712901:28:05480:13:1153,8-946,1951:3836,7
744HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 4662500:37:23384:59:5453,5-946,5300:4185,8
745MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013201:05:45435:10:2353,1-946,8681:1448,5
746GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
747PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:36:34473:06:1953,0-946,9880:4187,0
748GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:00:04482:49:2652,8-947,2381:0852,7
749WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713801:44:57384:29:0552,3-947,7302:0029,9
750TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:31:27431:37:3352,2-947,8310:3699,5
751KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378501:00:57474:35:2051,9-948,0971:1051,1
752BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111600:52:43480:34:1851,8-948,1621:0159,0
753GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110401:05:4699:41:1251,7-948,3471:1647,1
754KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:50:38479:07:5851,5-948,5090:5961,0
755PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910801:20:53366:00:0951,4-948,6151:3438,1
756CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012900:38:53457:49:0551,3-948,7400:4579,1
757PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612001:03:11456:17:3251,1-948,8831:1448,5
758MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978300:45:19423:55:1850,8-949,2280:5367,2
759MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:18:22461:53:1650,8-949,2461:3238,9
760MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713000:56:17457:04:2650,7-949,2601:0654,1
761WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12302:14:57201:41:0350,6-949,4242:4022,5
762KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:10:14289:34:4250,3-949,7201:2343,0
763BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 4234000:28:00480:26:1250,2-949,7800:33107,6
764MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112804:00:41481:00:3550,2-949,7804:4712,5
765HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners3500:36:08385:21:0850,1-949,9300:4383,1
766DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12901:26:03457:27:4150,1-949,9301:4334,9
767DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:35:48460:40:1649,7-950,2570:4383,4
768KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!4600:58:35385:37:0749,7-950,2701:1050,9
769DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815000:36:36432:04:2949,6-950,4310:4481,3
770RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:06:48442:27:2249,1-950,8851:2144,1
771SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:44:46312:42:3548,5-951,5400:5565,0
772GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12101:00:37481:15:0848,1-951,8601:1547,7
773MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14900:59:20283:55:2248,1-951,9321:1448,6
774WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12803:01:00413:31:0048,0-951,9803:4615,9
775GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:20:53312:29:5847,8-952,1900:26137,4
776DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
777PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014903:11:00408:49:3547,4-952,6384:0114,9
778SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:08:18415:31:0647,3-952,7311:2641,5
779FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3785400:54:29439:56:1446,8-953,1601:0951,6
780PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:20:00216:47:5146,7-953,2901:4235,0
781LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:06:00408:12:0846,6-953,3601:2442,4
782KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:04:44169:01:4446,4-953,6201:2343,0
783DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:01:38363:41:1246,1-953,8721:2044,9
784ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510801:27:08480:59:5746,1-953,9001:5331,7
785ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:00480:46:0045,0-955,0001:2045,0
786MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM2200:55:36384:58:4544,9-955,1441:1448,4
787PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012801:01:06478:20:2944,8-955,1591:2144,0
788KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:36:19456:50:0244,0-955,9552:1127,4
789HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
790SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011202:14:04456:40:0643,5-956,4903:0419,5
791HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
792SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 4535000:58:46238:03:3642,4-957,5711:2343,3
793STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495802:15:28217:52:2542,4-957,6403:1118,8
794KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:00:14385:15:0042,3-957,6601:2542,2
795TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:41:21408:52:0642,2-957,8000:5861,2
796SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811501:47:22288:45:3041,9-958,0802:3323,4
797KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 3445900:48:07457:09:5741,9-958,1131:0852,2
798KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10903:19:24240:33:3841,6-958,4504:4712,5
799MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611100:58:58265:02:3541,4-958,6301:2542,1
800ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:35:00216:33:5041,4-958,6400:5070,9
801NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:11:09456:35:5041,1-958,8670:16221,3
802SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411601:09:02215:06:0541,0-959,0121:4135,6
803MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13501:00:01435:04:2840,9-959,1281:2840,9
804OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:47:05488:43:3740,8-959,1591:0952,0
805HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818601:07:50433:11:5640,8-959,1701:3936,1
806JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners5200:31:02392:36:0640,8-959,1930:4578,9
807KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512501:04:24457:13:1440,7-959,2561:3438,0
808WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111301:16:12192:39:4340,7-959,3501:5232,0
809KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:35:20312:31:3940,4-959,6000:5268,6
810GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269400:11:00480:15:0440,3-959,6700:16220,0
811BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:19:28432:17:2740,0-960,0500:29123,1
812NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10301:35:02403:46:0739,2-960,8102:2524,7
813ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9100:29:40456:57:0039,2-960,8100:4579,3
814DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:33:21443:28:4239,0-961,0420:5170,1
815GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:42:00480:24:4138,6-961,3802:3822,7
816WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013502:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
817STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428900:51:04480:50:1037,9-962,1501:2044,5
818BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
819KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12101:27:03474:28:4537,5-962,5472:1925,8
820MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:38:00481:22:4037,4-962,5981:0059,1
821MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12300:41:54268:05:0237,2-962,7901:0753,3
822HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:59:08307:35:2236,6-963,4021:3637,1
823WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10000:30:33480:33:2536,5-963,5300:5071,6
824SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14000:22:59288:34:5436,4-963,5800:3795,1
825SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
826KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:43:28361:21:5536,1-963,9402:5220,9
827WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:49:00481:21:0036,0-964,0001:2144,1
828PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
829ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310001:37:46486:30:3135,9-964,0702:4322,1
830STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
831ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913200:29:32459:22:5635,7-964,3420:4972,4
832FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:41:15441:24:3335,6-964,3711:0951,8
833JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912900:41:52384:38:4435,6-964,3811:1051,0
834GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:03:20434:54:4535,2-964,7911:4733,4
835MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828600:40:18335:51:0234,5-965,4901:1051,4
836MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
837SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:13:50253:10:4134,1-965,8792:0927,7
838GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513202:02:00433:08:0033,8-966,1803:3616,6
839ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:55:40400:28:3733,6-966,4441:3936,2
840WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813601:59:31340:12:1833,6-966,4503:3316,8
841SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:13:40432:26:5333,3-966,7320:24146,1
842WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12200:27:59385:23:2332,8-967,1700:5170,4
843CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:34:53166:42:5532,8-967,1892:5320,7
844PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:31:26361:03:0732,7-967,3100:5762,4
845SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811300:58:53480:44:1432,6-967,4101:4833,2
846ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4575600:31:50480:16:1231,9-968,1400:5960,1
847POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713401:00:14384:38:3731,7-968,3211:5431,6
848PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599600:45:41432:24:4031,2-968,8001:2741,0
849SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:25:31216:57:5131,0-969,0500:4972,8
850PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012102:50:00314:44:1130,6-969,3605:3210,8
851MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:44:16491:22:4230,1-969,9421:2840,7
852SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12901:16:33362:12:5629,8-970,2022:3423,4
853SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
854WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:11:43288:18:3029,6-970,4490:23151,3
855MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
856ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
857MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512600:39:42289:19:0729,4-970,6301:2144,4
858KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:11:37169:08:0029,4-970,6402:2624,6
859ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:12:08169:08:0029,2-970,7802:2824,3
860WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8703:20:07458:25:5128,8-971,1606:568,6
861ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:48488:31:4928,8-971,2140:26134,9
862PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - K145K 478Klub Biegacza Fartlek2400:45:2373:03:0628,3-971,7351:3637,4
863KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696801:18:18385:39:2026,9-973,1202:5420,6
864GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:20:21288:57:3326,8-973,2300:4578,9
865FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:47:38456:50:3926,5-973,4791:4733,4
866JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615001:09:57481:23:1026,4-973,5902:3822,7
867PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998804:28:2231:10:4726,2-973,77010:135,9
868KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211500:26:21473:20:5126,2-973,7931:0059,7
869LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:03:44195:14:5826,2-973,8402:2624,6
870WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510800:45:19360:46:0525,5-974,5271:4633,7
871KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:20:28480:30:1125,5-974,5390:4874,6
872KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6400:40:00480:21:4125,4-974,5881:3438,1
873KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:37:41338:53:0825,2-974,7553:5215,5
874KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11601:16:35438:22:0325,2-974,8243:0219,7
875CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2501:18:54444:51:5625,1-974,9333:0819,1
876FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:52:24480:26:1924,8-975,2202:0628,4
877MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613601:16:02168:41:3424,7-975,3003:0419,5
878ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9000:37:56385:00:0224,6-975,4161:3238,9
879ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:36:09192:41:1424,3-975,7301:2940,3
880HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
881KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
882SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:30:23332:21:0223,1-976,8961:1845,6
883WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11800:34:31377:04:4523,0-976,9521:2940,1
884PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911900:15:24144:31:2823,0-977,0300:4089,5
885DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214900:42:03408:48:0122,9-977,0571:4932,7
886SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112101:16:46481:32:4822,9-977,1203:2117,9
887RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557601:55:00120:49:4222,4-977,6005:0811,7
888JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
889PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:29:11304:07:3122,2-977,7554:0015,0
890PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0002:07:39312:59:0021,8-978,2005:5110,2
891JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:11:1427:33:2121,3-978,7003:2017,9
892LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:36:25456:48:0221,1-978,8901:4334,8
893GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:46:31122:22:0921,0-978,9902:1227,1
894ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
895SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:16:46481:32:4820,9-979,0903:4016,3
896BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589404:38:3604:38:3620,8-979,25013:254,5
897DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
898GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:30:45216:38:4819,4-980,6101:3537,8
899ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
900KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
901MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:31:31456:40:1518,7-981,3201:4135,6
902SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:30:01265:54:3418,5-981,5461:3736,9
903DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
904WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:34:19480:22:1518,2-981,7801:5331,9
905CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511200:39:31288:23:5818,2-981,8402:1027,6
906ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11401:07:25264:33:1717,8-982,1903:4715,9
907KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13102:17:52213:36:4217,7-982,2907:477,7
908SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
909DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
910BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715900:37:4848:24:3417,4-982,5742:1027,7
911NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:38:48434:05:4617,1-982,8705:4610,4
912STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
913GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
914SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
915SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:54:0681:44:4315,4-984,6443:3117,0
916PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:28:35459:42:0215,3-984,6751:5132,2
917PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414001:15:33456:20:2814,4-985,6205:1511,4
918WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
919SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:42:34415:32:2712,5-987,5463:2517,6
920KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:20:05432:16:5112,1-987,8901:3936,2
921SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
922WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:33:22195:23:0111,9-988,0642:4721,5
923KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:31:4398:50:3011,9-988,1407:437,8
924SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
925TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
926CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
927WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
928GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
929RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
930OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
931BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
932SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
933DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:37:08360:26:399,0-991,0274:0814,5
934ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:27:0596:26:008,9-991,0803:0219,8
935BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
936KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:32:51135:21:528,8-991,2403:4516,0
937KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409001:00:5100:34:278,5-991,5407:118,3
938KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
939CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:49:1300:49:138,0-991,9666:079,8
940MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613301:25:11240:41:468,0-992,00010:385,6
941WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
942KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:41:0300:41:037,5-992,4805:2711,0
943KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512900:14:25360:20:187,3-992,7101:5830,3
944OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:20:49408:36:047,0-992,9902:5820,2
945KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:32:1301:32:137,0-993,00013:104,6
946ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7201:20:4872:29:116,9-993,12611:455,1
947ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
948RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
949MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW5101:11:00220:00:006,3-993,72011:185,3
950KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813400:54:5500:54:556,3-993,7408:466,8
951GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
952WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
953MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
954UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
955KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:01:02409:19:545,3-994,6610:11310,0
956KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13000:52:0300:52:035,1-994,87010:085,9
957SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510300:52:4900:52:495,1-994,92410:245,8
958P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:11:50313:52:165,0-994,9592:2025,6
959WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:45:0000:45:005,0-995,0009:006,7
960SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:04:33481:48:144,6-995,44014:094,2
961PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:15:0001:15:004,2-995,84018:013,3
962KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
963KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
964POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 4814700:25:4700:25:472,6-997,4029:556,0
965REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:16:2400:16:242,6-997,4466:259,3
Znaleziono 965 wynik(ów)