RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:5603:45:27730:43:561 000,00,0000:13266,1
2KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:5402:48:49731:37:31932,1-67,9470:10331,3
3LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:1503:49:19732:54:05891,0-109,0080:15233,1
4KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:1103:58:58720:51:11879,4-120,6360:16220,8
5HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:2507:02:37743:50:25865,8-134,2040:29122,9
6TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2505:13:06721:12:25858,8-141,1800:21164,6
7SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:4604:12:52722:03:36857,1-142,8920:17203,4
8STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2807:47:41735:00:28831,4-168,5740:33106,7
9GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:5103:00:24728:45:24778,9-221,0660:13259,1
10KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:0004:13:00698:29:00769,4-230,6000:19182,5
11PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:2703:12:13716:50:41761,2-238,7690:15237,6
12PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:2002:53:16718:11:59714,6-285,4380:14247,4
13MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:2604:24:11722:17:29693,9-306,1080:22157,6
14PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5902:35:34727:30:13670,5-329,5440:13258,6
15PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:5706:39:07719:03:54653,8-346,2240:3698,3
16KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0202:52:07722:55:01642,4-357,5900:16223,9
17ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:5602:25:10728:35:10637,1-362,8700:13263,3
18MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:1903:50:57720:35:19626,7-373,2510:22162,8
19WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:4603:52:24722:35:46624,1-375,9000:22161,1
20SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:5503:42:59725:30:51621,5-378,5100:21167,2
21KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:4003:27:15721:21:40615,0-385,0500:20178,0
22LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3203:06:11722:23:32578,0-421,9700:19186,3
23SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0402:50:02721:00:04573,4-426,6500:17202,3
24KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:1503:56:09720:49:15571,8-428,1820:24145,3
25GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0104:30:32721:26:01568,6-431,4000:28126,1
26HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:3506:40:48729:53:40553,9-446,0870:4382,9
27KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5107:42:27679:48:20550,0-450,0140:5071,4
28KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:21:56721:08:15536,9-463,1050:09393,2
29BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane4702:33:55722:04:26534,0-465,9900:17208,2
30RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2701:51:57705:24:36528,4-471,5750:12283,2
31SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2203:44:32721:37:22524,5-475,4600:25140,2
32BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1303:03:22734:33:54516,7-483,2760:21169,1
33BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2802:00:38721:05:28515,4-484,6400:14256,3
34KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1301:02:57721:31:13508,9-491,0900:07485,1
35KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko4202:10:24720:29:22505,2-494,7620:15232,5
36SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0900:59:10721:00:09493,2-506,8200:07500,1
37ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:15:52721:23:03483,7-516,2700:16213,6
38MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4501:02:16697:10:45477,2-522,7800:07459,8
39GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2001:27:00721:07:20476,7-523,2700:10328,8
40KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1401:32:04730:21:22476,1-523,9000:11310,3
41CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:29:40721:59:40467,2-532,7900:19187,3
42MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3403:33:21727:09:36466,7-533,2670:27131,3
43OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0101:59:08723:47:01466,5-533,4800:15235,0
44OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3201:59:08723:48:32466,5-533,4800:15235,0
45OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3201:59:08723:48:32466,5-533,4900:15235,0
46JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0604:18:40720:41:53465,1-534,8600:33107,9
47JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2804:15:54720:39:38464,9-535,1170:33109,0
48KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4104:00:35721:33:41464,4-535,6400:31115,8
49DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:4500:58:07721:34:45460,5-539,5200:07475,4
50PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14104:05:44721:25:37459,3-540,7430:32112,1
51BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4903:29:23730:42:08452,6-547,4310:27129,7
52KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2202:11:11720:32:22451,7-548,3000:17206,6
53PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4001:22:19721:25:27451,0-549,0210:10328,7
54ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0000:34:00721:00:00449,6-550,4400:04793,3
55WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K90K 191Grupa CzAMW4103:00:00725:27:03444,5-555,5200:24148,2
56ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:47:27626:28:15436,9-563,1320:22156,5
57NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2001:48:07696:57:20428,3-571,7200:15237,7
58BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3202:59:00720:41:32421,2-578,8000:25141,2
59STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:00728:00:00420,4-579,6201:2542,0
60KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3801:30:33724:06:38418,6-581,3700:12277,4
61MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0503:36:50723:49:03417,1-582,8600:31115,4
62ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1902:19:07719:22:33414,9-585,1220:20178,9
63KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:38:42721:13:36413,7-586,3000:14251,5
64OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2900:26:16717:55:13413,6-586,4010:03944,8
65KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5905:44:55704:15:49410,8-589,1790:5071,5
66MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3201:54:45708:01:06410,1-589,9130:16214,4
67BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:21:30721:17:53406,1-593,9000:12299,0
68ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0002:04:23721:06:00403,6-596,3800:18194,7
69BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4601:58:57722:06:46403,1-596,9500:17203,3
70MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:23:18731:29:55399,3-600,7430:12287,6
71CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5702:01:33720:49:48394,8-605,1650:18194,9
72STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 2593202:37:06721:24:07390,5-609,5300:24149,1
73BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4902:00:16721:30:49389,3-610,6700:18194,2
74GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2000:20:17713:36:56388,6-611,4160:031 149,5
75KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0703:11:09725:46:33386,6-613,4040:29121,3
76SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526501:22:57701:44:17380,6-619,4100:13275,3
77CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:20:21724:46:07380,3-619,7420:12284,0
78ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:18:33725:37:00379,6-620,3600:12290,0
79HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2102:38:36697:53:21378,4-621,6100:25143,1
80SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 2636007:00:00631:00:00377,0-623,0001:0653,9
81OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
82WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3802:37:04673:37:38374,2-625,8000:25142,9
83GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1601:25:56721:41:16372,6-627,4400:13260,1
84WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0004:35:33725:00:00372,1-627,8600:4481,0
85MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2702:02:11692:02:01370,4-629,6070:19181,9
86MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013402:29:09737:12:40366,1-633,8910:24147,3
87PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:15:12720:57:01365,3-634,6700:12291,5
88DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1504:08:47727:01:55365,1-634,9400:4088,0
89KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:57:56706:19:30362,6-637,3750:09375,6
90STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977803:33:11719:20:28362,2-637,7890:35101,9
91RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:21:20721:19:36361,4-638,6300:13266,6
92OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2900:52:34721:07:29361,1-638,9100:08412,2
93STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5703:06:12720:35:57358,9-641,0600:31115,7
94BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211703:47:00700:11:00358,7-641,2900:3794,8
95DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:14:37721:04:09357,8-642,2200:12287,7
96SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611101:36:38721:27:00356,4-643,6040:16221,3
97WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110302:05:10696:09:28350,6-649,4290:21168,1
98BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2801:29:00732:24:28348,9-651,0730:15235,2
99BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4608:18:16715:56:01345,3-654,6591:2641,6
100KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5401:58:46714:01:32339,0-660,9990:21171,3
101SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2901:25:22720:59:29338,4-661,6500:15237,8
102CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4802:49:33718:23:29336,8-663,2500:30119,2
103ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:02:36720:49:51334,2-665,7600:11320,4
104JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:18:28729:47:23334,2-665,8060:14255,5
105WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 1686003:10:27720:52:59333,4-666,5700:34105,0
106ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5502:07:50696:37:55333,3-666,7240:23156,4
107KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:06:11724:44:52332,8-667,1980:11301,7
108MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:15:16724:28:12332,3-667,6610:13264,9
109FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4702:12:17673:34:47331,1-668,9300:23150,2
110KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3001:01:03722:04:30330,7-669,2950:11325,0
111RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4702:35:20719:16:13327,7-672,3020:28126,6
112CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969006:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
113SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13401:12:13671:36:51326,4-673,6130:13271,2
114MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2700:43:54721:24:27324,4-675,6000:08443,4
115KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7102:43:40721:35:11324,1-675,9000:30118,8
116OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3001:25:10720:31:30323,5-676,4700:15227,9
117DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:15:51721:31:51320,4-679,6500:14253,4
118NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1901:51:57728:17:19317,5-682,5480:21170,1
119WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179302:39:15514:00:00317,4-682,5800:30119,6
120KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0000:13:58720:30:00317,4-682,5900:021 363,6
121MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0104:21:15725:40:01316,6-683,4070:4972,7
122KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0901:44:31721:05:53314,8-685,1980:19180,7
123SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4003:28:07713:52:46314,8-685,2350:3990,7
124GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4604:32:55721:42:46313,7-686,2800:5269,0
125PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1501:33:48728:58:42312,5-687,4510:18199,9
126SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:44:18697:52:28311,5-688,4810:20179,2
127BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110001:13:51722:09:29309,0-691,0460:14251,0
128ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3401:01:08697:59:34308,2-691,8300:11302,5
129SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0101:20:38714:24:34305,9-694,0820:15227,6
130JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:56:14731:01:04305,2-694,8400:11325,6
131SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:50:05719:15:44304,9-695,0860:21166,2
132KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5301:48:35720:41:53303,6-696,4400:21167,7
133TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:01:00721:27:00303,2-696,8400:12298,2
134KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1208401:48:47688:29:03301,3-698,6880:21166,2
135BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11304:16:58721:42:45301,3-698,7500:5170,3
136AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7201:17:00722:05:00301,1-698,9000:15234,6
137MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498103:33:51734:31:28300,4-699,6060:4284,3
138DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3802:11:55683:36:38300,1-699,8580:26136,5
139GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3403:41:44725:55:35299,7-700,2820:4481,1
140PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317901:09:40672:56:37297,5-702,5500:14256,2
141MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7000:40:17727:05:05296,9-703,0560:08442,3
142ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748802:33:09720:57:42296,3-703,7000:31116,1
143DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5902:23:26725:25:43295,9-704,1060:29123,8
144RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10502:46:37722:34:43292,7-707,2850:34105,4
145WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0003:21:21730:00:00292,5-707,5300:4187,2
146GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628502:46:38721:30:00290,7-709,3120:34104,7
147DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:26:19720:51:27290,4-709,6400:05662,0
148MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0000:50:00720:30:00287,9-712,1500:10345,4
149JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10100:33:11726:58:43286,5-713,5040:06518,0
150POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1202:11:00721:55:12285,2-714,8000:27130,6
151MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846501:18:20699:13:29284,3-715,7220:16217,7
152CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:03:21721:23:16283,9-716,1300:26138,1
153SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:24:02718:39:22283,6-716,4080:17202,5
154KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:32:49719:26:44283,3-716,7110:19183,1
155FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626405:08:17721:32:58283,0-716,9721:0555,1
156WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412202:05:54720:32:14282,4-717,6400:26134,6
157HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5700:54:41721:37:57279,6-720,4500:11306,7
158CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:27:23707:16:39279,5-720,5020:18191,9
159KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:52:43714:55:37278,9-721,0670:24148,5
160ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:45:16729:09:34278,3-721,6820:09368,9
161MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:04:06721:18:47278,3-721,7000:13260,5
162PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:49:51714:47:22277,4-722,6260:10333,9
163PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:15:55696:58:33277,1-722,9000:16219,0
164BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2255402:21:59724:13:14275,9-724,1100:30116,6
165PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1402:55:23721:01:46275,5-724,4700:3894,3
166PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2102:08:57721:02:21275,4-724,5900:28128,1
167LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:40:02720:44:00275,1-724,9100:08412,3
168BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610000:58:06722:16:26274,8-725,2200:12283,8
169WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 210Wataha Team11701:43:57722:19:37274,2-725,7700:22158,3
170HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209800:51:38721:14:19271,9-728,1200:11315,9
171BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9000:38:27696:20:00269,3-730,7200:08420,2
172TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:52:06649:41:00269,1-730,8640:3893,8
173NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0401:41:48721:42:04268,9-731,0900:22158,5
174ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K133K 3063704:13:41720:45:14268,3-731,7450:5663,4
175WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:00721:18:00268,0-732,0300:13268,0
176OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5700:34:49723:17:57266,9-733,0700:07460,0
177GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:34:16683:37:42266,9-733,1170:21169,9
178DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14905:27:04718:04:48265,5-734,4951:1348,7
179ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K86K 3083701:25:15720:00:00265,3-734,6900:19186,7
180PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:24:21720:33:12263,6-736,4400:19187,5
181FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5402:07:36716:48:17263,5-736,5330:29123,9
182ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0300:23:23725:35:03262,7-737,3040:05674,1
183ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4803:20:12734:53:48262,4-737,6050:4578,6
184MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:20:12718:02:46262,3-737,7080:18196,2
185PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10500:58:14721:10:23261,1-738,8800:13269,0
186KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5803:41:00672:53:58261,0-739,0400:5070,8
187PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3301:04:30721:12:33260,3-739,6700:14242,2
188PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2001:05:56720:53:20259,5-740,5500:15236,1
189GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937201:10:47700:14:31258,9-741,1100:16219,4
190KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3500:43:49720:42:35258,4-741,6310:10353,8
191MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory5802:52:19721:53:44258,0-742,0060:4089,8
192POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM4501:54:17720:27:03257,8-742,1980:26135,3
193ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407700:16:57720:27:50256,7-743,3270:03908,6
194ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0002:00:00723:03:00256,1-743,8900:28128,1
195BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13200:58:58726:21:23255,0-745,0240:13259,4
196SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10701:50:42723:12:06254,5-745,4900:26137,9
197KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:54:36715:25:37254,4-745,5910:12279,6
198GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12801:31:50733:24:54254,2-745,8040:21166,1
199GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4701:24:22726:13:00253,6-746,4280:19180,3
200CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2003:01:15679:46:10252,1-747,8630:4383,5
201KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097101:29:12720:22:29250,6-749,4160:21168,6
202NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 2305701:32:16721:14:56250,5-749,4890:22162,9
203MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:00721:00:00249,3-750,6700:14249,3
204TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11600:41:29721:04:35249,3-750,7200:09360,5
205PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 2645201:41:10728:11:16249,2-750,7910:24147,8
206SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5302:37:30697:46:53249,1-750,8800:3794,9
207SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4301:15:49720:31:43249,0-750,9600:18197,1
208KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8601:33:40722:34:56248,5-751,4800:22159,2
209MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13502:06:12676:00:52247,2-752,7990:30117,5
210KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608600:53:50727:22:00247,1-752,9200:13275,4
211RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M84M 21111204:10:47721:48:24246,7-753,3421:0159,0
212POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214102:18:30721:09:54245,9-754,0900:33106,5
213DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:00:19673:20:20245,2-754,8020:14243,9
214LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:56:15702:37:51244,8-755,2030:13261,1
215SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710202:35:26721:04:04243,4-756,6300:3893,9
216ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410001:33:29668:44:50243,1-756,8710:23156,0
217KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1267105:41:04723:15:38242,6-757,3601:2442,7
218LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13101:05:53702:33:40242,6-757,3820:16221,0
219WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9702:08:00730:00:00242,4-757,5600:31113,6
220RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739200:47:19720:47:40242,4-757,5740:11307,4
221SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 2576101:00:52721:33:57242,1-757,9070:15238,6
222KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312602:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
223MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4802:35:40721:07:48240,7-759,3500:3892,8
224DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:25:05697:22:16240,2-759,7870:21169,4
225KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2456001:41:00721:32:00238,5-761,4800:25141,7
226BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14001:19:20729:52:13237,8-762,2440:20179,8
227MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:36:26721:16:46237,5-762,4600:24147,8
228SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:54:47716:40:19236,8-763,1960:13259,4
229WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410802:44:29685:00:10235,5-764,5440:4185,9
230SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5801:54:33720:52:58235,3-764,6700:29123,3
231ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:59:26720:32:28234,6-765,4300:15236,8
232KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911601:21:30720:40:18234,3-765,7200:20172,5
233MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812802:17:57721:13:25234,0-765,9600:35101,8
234SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14300:30:35733:21:03233,0-766,9850:07457,1
235BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:37:09716:51:05232,9-767,0690:25143,9
236BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3902:19:56720:54:39231,8-768,1800:3699,4
237KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513506:13:52721:18:10231,6-768,3801:3637,2
238TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5602:04:15697:03:56229,6-770,3800:32110,9
239KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13200:17:57723:59:57229,3-770,6880:04766,5
240KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:58:38727:03:02228,8-771,2280:31115,7
241PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5700:43:33720:16:57227,5-772,4800:11313,5
242PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:24:30697:40:55227,3-772,7400:22161,4
243BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:28:35696:30:25227,1-772,9330:23153,8
244ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811401:01:37696:43:27226,5-773,4700:16220,6
245WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2495701:15:45672:38:24226,1-773,8530:20179,1
246NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14001:24:20702:28:59225,6-774,4460:22160,5
247JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory4201:22:25729:34:15224,9-775,0840:21163,7
248SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12501:03:04715:01:37224,5-775,4600:16213,6
249NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4401:50:00710:51:44224,5-775,4820:29122,5
250HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M81M 2049702:13:00721:42:00224,1-775,9500:35101,1
251DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110500:54:06704:49:13223,6-776,4310:14248,0
252HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14902:45:43726:47:50223,2-776,8060:4480,8
253PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:11:14720:34:36222,1-777,8800:19187,1
254KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408601:02:06720:30:06222,0-777,9800:16214,5
255GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:36:40720:29:20221,9-778,0530:26137,8
256ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:51:22720:44:25221,0-779,0200:30119,1
257KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778501:50:34722:37:34220,8-779,2480:30119,8
258GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13900:41:37720:56:42219,9-780,0600:11317,1
259KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:01:43711:48:12219,8-780,2290:16213,7
260GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410601:35:08697:26:36219,1-780,9000:26138,2
261DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:10:24722:06:29218,9-781,0800:19186,6
262MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3101:42:41721:17:31218,9-781,1100:28127,9
263BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6702:07:56721:20:44218,6-781,4130:35102,5
264PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12600:59:22696:17:26218,6-781,4240:16220,9
265WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14801:17:00725:42:24217,1-782,9010:21169,2
266BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4301:23:06725:31:43216,6-783,3530:23156,4
267MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11502:24:24719:56:48216,5-783,4980:4090,0
268FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11601:54:00650:10:00216,5-783,5500:31113,9
269FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546402:00:10723:02:09215,8-784,1900:33107,8
270TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10000:54:43721:00:08214,8-785,2400:15235,5
271MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:13:26673:11:40214,1-785,9300:20174,9
272KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597801:46:50721:54:22213,7-786,3500:30120,0
273SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:06:32730:42:52213,3-786,6650:18192,4
274WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
275KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136601:21:47696:57:21213,0-787,0050:23156,3
276ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:45:02721:35:21212,8-787,1720:12283,6
277BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0101:04:05711:46:38212,6-787,4320:18199,0
278PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:24:34701:15:36212,2-787,8130:23150,5
279NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:15:16720:59:57212,0-788,0300:21169,0
280LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110500:19:19650:17:18211,8-788,1800:05657,9
281ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729001:45:06673:26:35211,3-788,6800:29120,6
282OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3900:40:06721:00:39211,2-788,7700:11316,1
283CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:20:40698:55:35211,2-788,8070:22157,1
284BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:52:43648:02:45211,0-788,9820:32112,3
285SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0300:50:38722:33:03210,2-789,7900:14249,1
286SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0300:50:38722:33:03210,2-789,7900:14249,1
287DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 3515501:12:08677:45:00209,8-790,2460:20174,5
288WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814305:44:33677:13:28209,7-790,3101:3836,5
289BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014401:29:38672:43:54209,4-790,6100:25140,2
290GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0101:44:39675:07:01208,5-791,5300:30119,5
291MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5903:04:29674:59:48208,3-791,7430:5367,7
292KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec3701:08:23696:20:45208,2-791,8140:19182,7
293KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:07:00649:18:33206,3-793,7000:19184,7
294ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714906:31:40699:31:54206,2-793,8491:5331,6
295SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14803:17:43721:08:08205,6-794,4300:5762,4
296NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:01:27722:00:27205,5-794,5100:35101,5
297STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1800:55:01728:47:56205,3-794,6680:16223,9
298KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466601:08:58712:34:26205,1-794,9250:20178,4
299KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514202:13:33720:11:56205,0-794,9810:3992,1
300MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:06:15722:15:22204,2-795,8210:19184,9
301MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111200:54:32717:53:50204,1-795,9250:16224,5
302WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798701:11:37692:55:20203,9-796,1000:21170,8
303GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13600:35:52721:24:18202,9-797,1090:10339,4
304NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313000:11:57725:00:11202,8-797,2350:031 018,1
305MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767200:59:09674:45:08202,3-797,6700:17205,2
306KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:41:16720:12:05202,0-797,9700:12293,7
307ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488402:40:00722:07:00202,0-798,0000:4775,8
308SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:13:29720:58:10202,0-798,0100:21164,9
309KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410401:08:42696:21:44201,8-798,1800:20176,3
310WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:42:24725:57:30201,8-798,2360:30118,2
311WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987702:19:36674:33:00201,6-798,4000:4186,6
312MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813203:05:10673:42:26201,2-798,8180:5565,2
313SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:26:00721:00:00201,1-798,8700:07464,1
314GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:42:29698:03:30200,7-799,2700:4874,1
315NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12201:12:40722:14:34199,2-800,7780:21164,5
316WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0700:49:18688:47:53198,3-801,7440:14241,3
317MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7401:55:44553:03:27198,1-801,8980:35102,7
318WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 3553501:05:27625:11:29197,7-802,3030:19181,2
319KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913500:43:21712:34:16197,6-802,3820:13273,5
320ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158801:36:00720:46:00196,2-803,8400:29122,6
321WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412900:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
322WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:20:02720:31:00195,1-804,8800:24146,3
323PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799502:04:07698:51:42194,8-805,2280:3894,2
324ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 3294801:20:26697:04:05193,1-806,8700:24144,1
325ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638201:03:14434:19:58192,7-807,2590:19182,9
326TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14900:34:15720:38:14192,5-807,5120:10337,2
327NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912900:53:00720:12:42192,5-807,5300:16217,9
328ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628700:33:08721:13:36192,3-807,6900:10348,2
329DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347202:35:42719:24:14191,4-808,6220:4873,7
330JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:03:11703:02:25190,5-809,5310:19180,9
331SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010801:00:45675:32:45189,9-810,0940:19187,6
332RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9301:19:28728:50:04189,3-810,6640:25143,0
333NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10102:07:26698:37:34189,3-810,6700:4089,1
334GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297806:04:00721:35:00189,3-810,7501:5531,2
335KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310802:16:11720:52:58187,6-812,4100:4382,6
336JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10804:17:48601:28:18187,0-813,0501:2243,5
337BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513502:22:43722:37:07186,9-813,0700:4578,6
338BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013101:22:13721:07:00186,7-813,2950:26136,3
339PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110800:52:04709:39:09186,5-813,5420:16214,9
340KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:43:30721:09:59186,0-814,0100:33107,8
341ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 3685001:06:52553:22:56185,7-814,3240:21166,6
342MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2300:57:41721:06:23185,3-814,6700:18192,8
343GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:04:19717:57:42185,0-814,9880:20172,6
344GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13800:27:11672:48:48184,4-815,5900:08407,0
345KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:06:08672:33:33184,3-815,7180:21167,2
346ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:55:48721:39:16183,6-816,3900:3795,1
347OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710201:18:30720:30:01183,4-816,6500:25140,1
348DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:13:41713:03:11183,0-817,0310:24149,0
349ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:12:14720:36:01182,8-817,1900:04896,6
350KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:23:31721:18:39182,6-817,4200:27131,2
351RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7201:00:31721:18:38182,3-817,7000:19180,7
352MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:59:01696:15:53181,5-818,4860:19184,5
353PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369402:05:30721:22:42181,3-818,6800:4186,7
354MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:09:34720:47:55181,2-818,7840:23156,3
355GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:27:08720:36:02180,9-819,1100:08400,0
356RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414201:54:34723:20:58180,7-819,2600:3894,7
357MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713303:12:21720:37:40180,6-819,4301:0356,3
358PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M80M 202Mafia Team Lubliniec12901:00:52720:53:45180,4-819,6010:20177,8
359PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4602:47:42726:37:12180,2-819,7810:5564,5
360MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12903:30:21674:21:26180,2-819,8111:1051,4
361ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12500:42:32608:46:44179,8-820,1740:14253,7
362MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714402:12:55721:59:53179,6-820,4370:4481,1
363MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14503:51:38724:35:13179,0-821,0221:1746,4
364KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:03:23647:59:43178,2-821,8210:21168,7
365KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611900:58:25730:46:50177,5-822,4880:19182,3
366KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:45:01690:58:28177,4-822,6370:15236,4
367JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511201:37:49714:05:57177,3-822,7470:33108,7
368MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:01:05714:57:16177,1-822,9260:20173,9
369PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868001:04:55720:29:40177,1-822,9300:21163,7
370SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12201:29:30697:29:49176,6-823,3900:30118,4
371KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6601:20:11696:57:23175,9-824,0930:27131,6
372HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:40:49727:15:17175,5-824,5010:34104,4
373SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9201:20:00722:05:06173,3-826,7400:27129,9
374MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114901:56:12733:03:26173,3-826,7440:4089,5
375PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:13:45720:22:34173,2-826,8400:25140,9
376JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners5600:30:53712:59:16173,2-826,8460:10336,4
377WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013200:42:11697:36:06171,6-828,3900:14244,1
378ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2600:25:28721:05:26171,3-828,7200:08403,5
379KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113101:22:07672:51:39170,8-829,2480:28124,8
380ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:25:00722:27:00170,5-829,4900:08409,2
381FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:48:46719:13:41170,4-829,6430:3894,0
382KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6900:52:05672:46:43169,6-830,4290:18195,3
383SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11800:23:35720:25:44169,0-830,9670:08430,0
384MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2200:48:10720:28:22168,3-831,7400:17209,6
385PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:53:07696:26:35168,2-831,7900:18190,0
386ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:57:17697:38:21167,9-832,1400:4185,9
387SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:37:42721:17:19167,8-832,1620:13267,1
388NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:54:43708:23:14167,6-832,3710:19183,8
389BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:00:20721:08:20167,4-832,5690:21166,5
390ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:14:14721:52:28167,2-832,8400:26135,1
391ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113301:20:00697:20:21167,0-832,9600:28125,3
392FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14900:47:09729:54:47167,0-832,9980:16212,5
393CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:43:16720:14:46166,9-833,0720:3797,0
394WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:45:57720:29:18166,8-833,1600:16217,9
395SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15001:01:23686:37:02166,7-833,2640:22163,0
396KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:17:27723:38:06166,5-833,4800:27129,0
397TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:04:12697:41:20166,3-833,6700:23155,4
398DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856500:28:08721:07:36165,6-834,4480:10353,1
399TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:05:39731:37:20165,2-834,7870:23151,0
400GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:43:47724:59:24165,0-834,9760:3795,4
401WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910701:54:05679:05:35164,8-835,2480:4186,6
402WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:12:24674:26:00164,4-835,5600:26136,3
403GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213600:58:16697:23:03164,0-835,9600:21168,9
404MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:37:36721:29:59164,0-836,0200:5762,4
405MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:17:35698:53:38162,2-837,7760:28125,5
406SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:36696:47:34161,3-838,7200:17203,3
407WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914904:16:48672:35:02159,2-840,7801:3637,2
408FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9000:51:17735:19:26158,6-841,3970:19185,6
409KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 3235204:00:00674:33:10158,5-841,4701:3039,6
410BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 3884900:25:33696:52:48157,8-842,2220:09370,5
411BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13702:39:05731:33:27157,6-842,3981:0059,4
412GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14302:53:45711:46:16157,0-843,0371:0654,2
413KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:11:46713:26:13156,8-843,2000:04799,5
414DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413400:55:00625:06:00156,7-843,3000:21170,9
415NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9700:44:52721:19:12156,1-843,9300:17208,7
416JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:09:37705:41:13155,9-844,1230:26134,3
417BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14001:08:30720:48:18155,7-844,3400:26136,3
418RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:43:48672:43:30155,5-844,4900:16213,0
419SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:13:00720:48:28155,1-844,8730:28127,5
420BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114001:09:22720:15:12155,1-844,9090:26134,1
421ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
422ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:46:00652:03:36154,9-845,1100:4187,7
423MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:09:14686:58:52154,4-845,5850:26133,8
424DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:41:07720:29:57153,6-846,4420:16224,1
425BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012000:46:52697:24:08152,2-847,7550:18194,9
426KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:01:43720:02:24152,2-847,8470:24147,9
427SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:31:38672:53:40152,0-848,0100:12288,3
428REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 3225801:37:13673:40:06151,9-848,1340:3893,7
429KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K161K 369Radlinioki w biegu3703:00:14676:12:35151,8-848,1741:1150,5
430STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312602:59:09697:08:54151,7-848,3201:1050,8
431BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411301:45:00721:33:00151,7-848,3300:4186,7
432PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513600:38:54722:53:05151,5-848,5200:15233,6
433IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986502:27:25697:40:31151,3-848,7380:5861,6
434SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:21:17672:43:23150,9-849,0700:32111,4
435CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:14:07623:14:46150,1-849,8820:29121,5
436WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213804:35:04722:09:09149,0-850,9801:5032,5
437KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:53:39720:59:51148,8-851,1900:21166,4
438SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813202:08:24601:53:40148,5-851,5200:5169,4
439KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT5901:49:56697:17:35148,2-851,7700:4480,9
440KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko4000:36:53720:24:29147,8-852,1790:14240,5
441DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:49:50721:40:03146,9-853,1100:4480,2
442GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start5300:43:03672:17:40146,8-853,1910:17204,6
443SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:13:09720:51:26146,5-853,4600:29120,2
444SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:14:08719:55:22146,3-853,6830:30118,4
445GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210900:57:06716:18:53146,2-853,7910:23153,6
446ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10002:19:25723:01:21146,2-853,8250:5762,9
447BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148900:46:11720:31:11145,9-854,0600:18189,6
448NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813200:59:03659:25:19145,3-854,6780:24147,7
449MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:13:22673:37:29144,9-855,0800:30118,5
450TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059601:15:10673:17:24144,5-855,4900:31115,4
451IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 3106100:39:04696:52:58144,4-855,6040:16221,8
452ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:45:41673:11:15144,2-855,8400:4381,8
453BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15000:12:32713:36:58144,2-855,8490:05690,1
454KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613000:43:30709:21:34144,0-856,0400:18198,6
455KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797102:18:41649:10:00143,9-856,1000:5762,3
456ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:01:00720:42:00143,8-856,2000:008 628,0
457GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579101:18:47724:36:01143,6-856,4150:32109,4
458ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410500:59:01720:16:17143,5-856,5400:24145,9
459PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:46:38705:36:40143,4-856,5880:19184,5
460WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111402:05:09696:42:14143,4-856,6000:5268,7
461POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski5800:14:09722:09:03142,9-857,0530:05606,1
462NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:44:05577:48:35141,7-858,2600:4481,7
463SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813000:52:51552:54:17141,7-858,3000:22160,9
464MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
465ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610204:26:04721:19:13141,4-858,5601:5231,9
466CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10000:50:22665:55:03141,1-858,9410:21168,0
467BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11801:17:01696:48:25141,0-858,9970:32109,8
468SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:02:02729:53:09139,8-860,2070:26135,2
469BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618301:25:23695:37:35139,8-860,2330:3698,2
470ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:23:33697:17:20139,6-860,4450:10355,6
471JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:22:55725:43:00139,6-860,4470:09365,4
472RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:21:09673:04:11139,5-860,4790:34103,2
473REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8600:57:13729:29:26139,5-860,5050:24146,3
474PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288401:27:34731:32:12139,4-860,5660:3795,5
475DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813102:11:22715:00:28139,3-860,7160:5663,6
476GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M82M 207Mafia Team Lubliniec11500:30:23664:59:54139,0-860,9960:13274,5
477PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20810802:49:49726:38:56138,9-861,1101:1349,1
478GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:07:39725:55:06138,5-861,5420:29122,8
479GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019202:02:09699:36:13138,5-861,5500:5268,0
480WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:55:58725:09:28137,7-862,2610:24147,7
481WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911702:14:04719:54:27137,7-862,3420:5861,6
482KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:12:19634:10:01137,5-862,4940:31114,1
483PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1300:57:54668:33:51136,6-863,4180:25141,5
484SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:35:51707:12:15136,3-863,6630:15228,2
485PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013900:54:33696:48:54136,2-863,7600:24149,9
486BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:18:55720:40:34135,7-864,3230:34103,2
487SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:51:51697:06:34135,2-864,8100:4972,5
488PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:24:36625:27:29134,6-865,3980:3795,5
489BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:55:32681:24:06134,1-865,8890:24144,9
490DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510502:46:24722:17:43133,4-866,6161:1448,1
491KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166401:41:29361:04:00133,3-866,6700:4578,8
492SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110702:55:35672:30:08133,0-866,9901:1945,5
493PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313102:31:13721:11:13132,5-867,4601:0852,6
494KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:28:06714:02:59132,2-867,7800:12282,3
495SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:22:33698:21:16131,7-868,2850:3795,7
496WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:27:55728:54:52131,6-868,4310:4089,8
497WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410502:06:17674:09:34131,4-868,5520:5762,5
498MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
499IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 3964700:23:49648:52:00130,5-869,4840:10328,8
500TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:10:27696:57:19130,4-869,5570:32111,1
501WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:04:25553:13:36130,2-869,8000:29121,3
502JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417001:16:54642:52:42130,0-870,0490:35101,4
503BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:30:29650:17:01129,9-870,0700:14255,7
504KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213101:54:26721:13:34129,6-870,3940:5268,0
505TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12501:47:14701:44:02129,6-870,4110:4972,5
506KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913502:29:28721:09:43128,5-871,5101:0951,6
507STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:48:00720:52:53128,1-871,8900:5071,2
508SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918300:15:08723:38:49127,5-872,5000:07505,5
509WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:00:53674:21:18127,3-872,7260:28125,4
510OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608300:58:05698:18:37127,1-872,9200:27131,3
511MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:34:16724:12:54126,8-873,2030:4480,7
512BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:29:20696:35:11126,7-873,2800:13259,2
513MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210901:20:13712:54:37126,7-873,3070:3794,8
514KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:01:01722:09:11126,4-873,6000:28124,3
515DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:53:22729:40:57125,7-874,3280:5466,5
516GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11602:03:09721:39:57125,5-874,5000:5861,1
517BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:38:19697:07:08125,0-875,0300:18195,7
518KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010000:52:37727:09:55124,9-875,0770:25142,5
519ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:13:50720:51:00124,8-875,1600:35101,5
520RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 3664800:36:23696:34:24124,8-875,2050:17205,8
521KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:54:19718:24:42124,6-875,4430:26137,6
522PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477200:16:43719:36:54124,5-875,5220:08446,8
523LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113302:40:00625:26:00124,4-875,6101:1746,6
524MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12901:57:37721:38:39123,5-876,4700:5763,0
525SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669700:48:47721:07:46123,4-876,5700:23151,8
526TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:16:34498:06:23122,8-877,2430:3796,2
527BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612601:02:48648:51:26122,8-877,2500:30117,3
528RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614601:48:06721:39:40122,2-877,8120:5367,8
529WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10601:10:47707:35:12122,1-877,8720:34103,5
530MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:35:31648:35:12122,0-878,0110:17206,1
531KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810700:56:23697:34:42121,7-878,2900:27129,5
532MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
533KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817802:08:46715:54:28121,5-878,5381:0356,6
534HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10702:14:34727:35:24121,4-878,5931:0654,1
535KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114003:52:00600:58:12121,3-878,7301:5431,4
536JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11404:05:25672:53:05120,5-879,5002:0229,5
537SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196901:33:08696:38:14120,4-879,6400:4677,5
538ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:19:09711:12:29119,9-880,0690:3990,9
539DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10701:04:50720:38:16119,9-880,1000:32111,0
540CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:05:34718:40:25119,8-880,2290:32109,6
541BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:24:03528:38:44119,6-880,3900:12298,4
542ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877901:31:45722:02:30119,4-880,5770:4678,1
543MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:21:48721:29:33118,8-881,1820:4187,2
544TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713601:49:17703:00:26118,6-881,3750:5565,1
545BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13800:41:34654:57:52118,6-881,4100:21171,2
546TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213403:30:36649:22:20118,5-881,4561:4633,8
547WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712600:57:32721:39:09118,3-881,7450:29123,3
548KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3335900:27:17721:09:19118,1-881,8810:13259,8
549WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4601:02:17734:18:46117,7-882,2830:31113,4
550BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K174K 4093400:46:33673:55:23117,3-882,7390:23151,1
551MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
552RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20510000:45:00721:05:08116,9-883,1200:23155,8
553MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:27:09724:50:12116,5-883,5050:13257,4
554GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:42648:24:05116,1-883,9000:12282,0
555PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3002:20:14502:52:32116,0-884,0251:1249,6
556CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2503:01:01726:37:03115,8-884,1551:3338,4
557WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10702:16:33728:02:39115,7-884,3181:1050,8
558CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:53:04702:27:47115,7-884,3450:27130,8
559LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813200:59:35704:59:12115,6-884,3940:30116,4
560SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:34:44674:14:12115,6-884,4010:18199,7
561DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:40:57702:31:45115,3-884,6600:21169,0
562STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:29:07439:47:02115,3-884,6800:15237,6
563SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12600:59:31672:59:24115,3-884,7100:30116,2
564KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:27:02697:53:43115,2-884,7600:4579,4
565TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312901:26:16696:10:03115,1-884,9470:4480,0
566MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
567MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13901:35:03598:24:13114,7-885,3220:4972,4
568ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:30:04724:33:51114,3-885,6660:15228,2
569SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3775802:43:00697:20:51114,2-885,8201:2542,0
570GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:33:05720:36:09113,6-886,4300:17206,0
571PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487100:55:00721:00:59113,4-886,6400:29123,7
572WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13202:17:42674:08:07113,3-886,7151:1249,4
573KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913401:07:45702:59:00112,6-887,3900:3699,7
574ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:52:44672:34:43112,6-887,4100:28128,1
575MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:30:05722:30:10112,6-887,4160:16224,5
576SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 4044201:05:47721:02:24111,8-888,1920:35102,0
577BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:56:32732:10:07111,7-888,3420:30118,5
578PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:17:13734:28:54111,6-888,4330:4186,7
579DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878201:56:46720:15:54111,5-888,5201:0257,3
580DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:59:10672:50:02111,4-888,5670:31113,0
581PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:06:38704:34:59111,4-888,6360:35100,3
582WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:26:33625:40:06111,2-888,7800:4677,1
583STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909900:09:15644:43:34110,9-889,0720:05719,5
584SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310000:13:49686:52:54109,7-890,2770:07476,5
585PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412001:18:26719:50:29109,7-890,3430:4283,9
586WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:15:26481:29:40109,6-890,4150:4187,2
587SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:28:30676:26:04109,5-890,5030:4874,2
588NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819801:30:42675:11:24109,5-890,5100:4972,4
589ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:35:06721:47:14109,2-890,8300:19186,6
590VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:00:15724:06:42108,9-891,1270:33108,4
591SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:31:49721:02:07108,8-891,1900:17205,2
592FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810800:59:25729:01:50108,6-891,4260:32109,6
593GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357601:08:06696:58:43108,5-891,5490:3795,6
594MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12903:29:38699:18:49108,3-891,6981:5631,0
595WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:52:09720:59:31108,2-891,8000:28124,5
596BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:03:43601:30:00108,0-892,0000:35101,7
597DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019501:29:16600:31:17107,8-892,1550:4972,5
598GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:21:19695:31:01107,8-892,1560:4579,6
599SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413202:31:40673:09:00107,7-892,2701:2442,6
600ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 4284702:43:12504:35:33107,7-892,2981:3039,6
601FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210800:44:06696:57:41106,8-893,2250:24145,3
602JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10401:09:32506:22:05106,7-893,2640:3992,1
603SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:40:17668:43:03106,6-893,4270:22158,7
604NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513401:35:52581:21:46106,5-893,5380:5466,6
605MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:02:14696:49:55106,4-893,6200:35102,6
606POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12100:34:29505:19:00106,4-893,6300:19185,1
607KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958900:55:58673:12:00106,3-893,6800:31114,0
608KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:54:55721:29:13105,4-894,5801:0555,0
609SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:01:35673:45:53105,2-894,8470:35102,4
610ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214701:17:12720:19:41104,9-895,1440:4481,5
611RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
612KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:48:45696:37:41103,8-896,1900:28127,8
613OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195507:16:5200:44:05103,8-896,2304:1214,3
614BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13300:38:35620:15:55103,6-896,3550:22161,2
615BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:47:33721:26:54103,6-896,4310:27130,7
616ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513600:18:22696:44:18103,4-896,5770:10337,9
617KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
618GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:38:33697:07:06103,1-896,9400:22160,4
619TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312901:28:47696:12:00103,0-896,9660:5169,6
620PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13602:17:10726:34:38102,8-897,2301:2045,0
621JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010502:17:35696:43:10102,4-897,5601:2044,7
622OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:24:18553:29:11102,4-897,6500:14252,7
623OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
624KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:41:20734:20:00102,1-897,8700:24148,3
625TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609901:51:00722:16:58102,0-897,9801:0555,1
626CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:27:59720:16:15101,9-898,1300:16218,4
627BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310702:03:29624:42:33101,6-898,4401:1249,3
628MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010002:36:56721:20:25101,5-898,5401:3238,8
629PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:48:56710:17:14101,4-898,6201:0455,8
630ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510802:03:29648:59:57101,1-898,8901:1349,1
631KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:42:23457:34:41101,1-898,9301:0059,2
632KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:48:12672:59:11100,7-899,3200:28125,3
633CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:05:25726:07:42100,5-899,4660:3992,2
634PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312801:18:21270:23:32100,4-899,6410:4676,9
635DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:04:19697:16:13100,0-900,0000:3893,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
636ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:20:26728:05:0099,9-900,1500:12293,2
637GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8601:00:15577:57:3099,6-900,3720:3699,2
638WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12900:58:07648:50:5299,6-900,4500:35102,8
639GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14303:27:33727:04:1699,5-900,5002:0528,8
640KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:17:09697:15:0098,3-901,6900:4776,5
641STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:35:04696:42:2698,3-901,7300:21168,1
642FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:01:51720:58:0998,1-901,9200:3795,1
643GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:35:09720:39:2797,9-902,1300:21167,1
644FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213101:30:37721:03:4497,9-902,1400:5564,8
645PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0002:15:08720:59:0097,4-902,6201:2343,2
646WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510902:13:07717:41:5897,3-902,6621:2243,9
647PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510400:41:15730:54:0497,2-902,8100:25141,4
648HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312900:21:43720:21:0297,2-902,8400:13268,4
649KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12401:02:56571:55:3496,0-903,9850:3991,5
650NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:00722:01:0095,4-904,64014:284,1
651KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:13:02655:08:4795,3-904,6590:4578,3
652GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213401:39:49697:15:1895,3-904,7401:0257,3
653MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310300:39:18713:20:0795,0-905,0480:24145,0
654STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:02:31441:48:2494,7-905,3040:3990,9
655GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12900:52:46733:56:1094,3-905,6660:33107,3
656ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:48:42649:18:1594,3-905,7201:0952,0
657KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:13:37649:13:2194,2-905,8200:4676,8
658NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447701:13:20649:10:5993,8-906,2500:4676,7
659SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:28:41691:11:3492,5-907,4680:18193,6
660BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:52:14720:36:0892,4-907,6100:33106,1
661FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3785400:52:36703:48:1692,3-907,7280:34105,3
662CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:09:48720:37:5091,9-908,0900:06562,7
663KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:02:33696:41:4291,8-908,2100:4088,0
664PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 4015701:58:01721:03:5991,8-908,2501:1746,6
665NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:00673:00:0091,0-908,9600:3991,0
666DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311101:01:11696:35:5290,8-909,2500:4089,0
667MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:54:24676:17:4990,1-909,9070:3699,4
668SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:21:34650:13:3589,4-910,6450:14248,6
669KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 3445901:22:02697:09:5789,3-910,6980:5565,3
670GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213701:00:23600:23:3189,3-910,7200:4088,7
671ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:34:45694:09:2089,2-910,7790:23154,1
672ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:38:09697:14:4689,0-910,9870:25140,0
673RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20613101:11:30697:36:1688,8-911,1780:4874,5
674SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412702:58:09648:40:1088,3-911,7492:0129,7
675BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4074802:27:39648:30:3188,0-912,0131:4035,8
676ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 201B4TEAM14401:18:13557:39:0887,4-912,5770:5367,1
677HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:31:35696:31:3787,2-912,8000:21165,7
678PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612001:15:19719:49:2687,1-912,9260:5169,4
679GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:18:15720:31:0586,6-913,3600:12284,8
680MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 4005801:31:39649:49:1086,6-913,4151:0356,7
681WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:21:58697:53:5886,5-913,5410:5663,3
682KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!4601:23:11697:37:0785,3-914,6600:5861,6
683TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:41:21720:01:2585,0-914,9710:29123,4
684BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
685RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312900:47:22697:05:5584,7-915,2660:33107,3
686SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:51:49673:57:3784,4-915,6440:3697,7
687WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:59:45432:25:0084,0-916,0000:4284,4
688CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13802:24:33721:18:1283,8-916,2301:4334,8
689MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:42:02698:38:2583,3-916,6940:30118,9
690MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:40:25720:19:1983,2-916,7600:29123,6
691BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438600:45:25721:05:2983,2-916,8000:32109,9
692MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713001:33:42721:04:2682,8-917,2301:0753,0
693BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 4095101:02:59682:28:5082,3-917,7260:4578,4
694MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978302:07:51716:11:3382,2-917,7641:3338,6
695SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:24:01337:24:3882,0-917,9591:0158,6
696WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:35:49720:28:3982,0-917,9590:26137,4
697BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
698RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:44:44649:16:5581,8-918,2500:32109,6
699SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:57:17725:58:5681,7-918,3080:4285,6
700GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012100:45:50624:46:5081,2-918,7540:33106,4
701PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:37:25337:30:3681,1-918,9001:1250,0
702DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:59:02638:51:3881,0-918,9660:4382,4
703TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610600:32:07721:04:5980,9-919,1100:23151,1
704PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:50:22712:17:1280,8-919,1730:3796,3
705KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378501:14:24692:49:1280,8-919,2210:5565,1
706HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners3500:57:37649:21:0880,4-919,6300:4383,7
707ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:48:06696:17:5780,3-919,7080:35100,2
708MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828601:03:50672:20:5980,2-919,8420:4775,3
709POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657701:38:32553:30:4779,8-920,1901:1448,6
710KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:30:37656:31:1479,6-920,3570:23156,1
711MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:47:17726:24:2179,5-920,5310:35100,8
712DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:42:21672:33:4479,2-920,7680:32112,3
713TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
714BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 4255601:35:40649:11:3578,9-921,1011:1249,5
715DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414101:42:57648:26:1678,9-921,1451:1846,0
716FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:15:23720:44:1678,7-921,3450:5762,6
717MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 4124400:55:40721:00:2578,6-921,3650:4284,8
718DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:02:30699:22:2777,3-922,7110:4874,2
719KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:22:30697:01:4477,2-922,8501:0456,1
720NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:36:20695:08:4176,7-923,3280:28126,6
721WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12302:22:51503:34:3276,6-923,3601:5132,2
722BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111601:21:32709:17:2375,9-924,0691:0455,9
723SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:34:49696:42:3575,9-924,1300:27130,7
724NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12002:26:54697:09:3575,5-924,5001:5630,8
725KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11100:40:49673:05:5374,9-925,1200:32110,1
726PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:36:48576:39:5474,9-925,1400:29122,1
727DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815001:22:16709:21:2674,7-925,2611:0654,5
728MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:30:09699:34:4774,7-925,2730:24148,7
729KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 209MARO Team Jastrzębie-Żory12901:12:53651:37:3473,9-926,1370:5960,8
730KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:35:44720:34:3072,8-927,2100:29122,2
731FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:42:14648:59:4872,4-927,5801:2442,5
732TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:41:44689:29:4172,2-927,7780:34103,8
733MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419805:03:25597:05:2872,1-927,9264:1214,3
734MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13203:56:36700:25:1271,8-928,1533:1718,2
735PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6701:17:03723:35:2071,8-928,1681:0455,9
736BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 4234000:36:41696:26:1271,6-928,4400:30117,0
737NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
738HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818601:59:28673:11:5671,3-928,7301:4035,8
739WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12801:50:00533:31:0071,1-928,8901:3238,8
740KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:38:02691:58:4470,9-929,1471:2343,4
741WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:38:35720:29:0570,8-929,2100:32110,1
742SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:11:41679:24:3970,6-929,3661:0059,1
743DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859701:17:27673:12:5169,8-930,1601:0654,1
744PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012801:29:25673:49:4769,8-930,1641:1646,9
745PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010800:26:13625:40:2869,4-930,5980:22158,8
746KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957101:56:09457:11:4969,4-930,6301:4035,8
747JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615002:48:13697:23:1069,1-930,8602:2524,7
748SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
749SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159201:03:06720:39:4168,5-931,5100:5565,1
750HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:41:01697:07:5368,2-931,8130:3699,7
751DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12902:12:48577:27:4167,8-932,1601:5730,7
752MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:21:51643:30:0667,8-932,1901:1249,7
753GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613001:19:06673:11:3867,5-932,4601:1051,2
754ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310301:13:04673:41:0067,1-932,8601:0555,1
755GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:02:00672:24:4166,8-933,2500:5564,6
756CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712900:51:05624:47:1166,5-933,5400:4678,1
757SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411601:12:44712:41:4865,9-934,1421:0654,3
758TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:41:13672:52:0665,8-934,2100:3795,8
759KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:29:13720:31:3965,1-934,9300:26133,6
760ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:00720:46:0065,0-935,0000:5565,0
761WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010501:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
762KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13000:55:36625:13:4664,1-935,8700:5269,2
763ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039501:34:00716:00:0063,9-936,1201:2840,8
764SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012600:33:42626:16:0863,7-936,2870:31113,4
765WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:05:08634:21:1463,6-936,3861:0158,6
766JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912900:32:22696:38:4463,0-936,9670:30116,8
767GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:55:41697:15:0862,5-937,5000:5367,3
768GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269400:45:00624:15:0461,9-938,0800:4382,6
769NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10304:23:00719:08:5461,7-938,2774:1514,1
770BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:19:06720:17:2761,2-938,7900:18192,3
771HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
772CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012901:13:16529:49:0560,7-939,3001:1249,7
773WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111301:03:01720:39:4360,2-939,8001:0257,3
774SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
775SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811501:45:41696:45:3059,3-940,7001:4633,7
776WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12203:08:50697:23:2359,3-940,7203:1118,8
777KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
778WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10001:03:43648:33:2559,0-940,9801:0455,6
779WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
780NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:24:55578:28:2058,7-941,2520:25141,5
781CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:48:41456:24:2158,7-941,3000:4972,3
782GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12701:02:12385:26:3258,1-941,9501:0456,0
783GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110400:34:49720:30:4458,0-941,9520:35100,0
784DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:41635:47:0157,6-942,3690:32109,1
785ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066602:09:45241:12:4757,3-942,6702:1526,5
786HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:40:20456:29:4356,4-943,5900:4283,9
787URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:53:54283:41:0356,2-943,8460:5762,5
788KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211501:12:59685:17:4656,0-943,9801:1846,1
789JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners5201:08:45577:31:0055,8-944,2211:1348,7
790MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613601:02:52624:41:3455,3-944,7001:0852,8
791STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428900:58:19696:50:1055,2-944,7701:0356,8
792MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12303:08:00724:05:0254,9-945,0703:2517,5
793ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:31:00672:33:5054,4-945,6400:34105,2
794PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:51:14504:49:3554,3-945,6580:5663,6
795OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211801:03:45240:29:0054,2-945,7701:1051,0
796SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:46:21705:06:0354,2-945,7850:5170,2
797WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813602:21:42700:12:1853,9-946,1402:3722,8
798NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:16:50674:05:4653,7-946,3001:2541,9
799SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011201:51:48624:40:0653,6-946,4202:0528,8
800GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
801CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112800:35:25700:52:2752,6-947,4000:4089,1
802ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:31:30727:55:4452,4-947,5520:3699,9
803PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998804:47:33559:10:4752,4-947,6105:2910,9
804KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:43:35623:19:0452,1-947,8830:5071,7
805ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310002:19:28630:30:3151,4-948,6102:4222,1
806MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112804:00:41481:00:3550,2-949,7804:4712,5
807WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:43:00721:21:0050,0-950,0000:5169,8
808DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:35:48460:40:1649,7-950,2570:4383,4
809ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:11:29720:41:1449,7-950,3500:13259,4
810GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513201:18:00625:08:0049,5-950,5401:3438,0
811KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:42:07667:24:0248,9-951,0940:5169,7
812KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6403:00:00720:21:4148,9-951,0983:4016,3
813ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913200:43:10703:20:0548,5-951,4570:5367,5
814MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611100:44:39577:02:3548,4-951,6000:5565,0
815WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:54:38725:38:2148,1-951,8732:2225,2
816ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4575600:19:51720:16:1247,9-952,0700:24144,9
817MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:57:02694:14:5847,8-952,1601:1150,3
818GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:20:53312:29:5847,8-952,1900:26137,4
819KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:30:04528:33:3847,8-952,2000:3795,4
820DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
821FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13601:15:52506:33:2147,4-952,5541:3537,5
822NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:30:03590:43:5647,1-952,9220:3894,0
823KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:34:38529:10:5146,9-953,1020:4481,2
824PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:46:11698:27:2946,7-953,2570:5960,7
825PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:20:00216:47:5146,7-953,2901:4235,0
826LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:06:00408:12:0846,6-953,3601:2442,4
827KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:35:22600:50:0246,4-953,5550:4578,8
828GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:02:56601:28:0945,5-954,4601:2243,4
829ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11401:21:50720:33:1745,4-954,6301:4833,3
830PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012101:36:12674:44:1144,9-955,0602:0828,0
831ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9101:09:15528:57:0043,8-956,2301:3437,9
832STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495800:48:22649:52:2543,8-956,2401:0654,3
833MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:54:56673:19:0743,7-956,2802:3722,8
834HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
835KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:08:19697:21:5543,2-956,7701:3438,0
836HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
837SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:00:14696:44:1443,1-956,9001:2342,9
838PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12901:08:11577:03:0742,7-957,2601:3537,6
839SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 4535000:58:46238:03:3642,4-957,5711:2343,3
840SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:33:03721:10:2442,3-957,7270:4676,7
841KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813405:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
842SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:23:53695:14:2440,9-959,0840:35102,8
843OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:47:05488:43:3740,8-959,1591:0952,0
844FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414501:42:44624:26:1940,4-959,5902:3223,6
845WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:33:07732:07:3838,6-961,3990:5169,9
846WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013502:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
847JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:34:45603:33:2137,8-962,1902:3023,9
848BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
849SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
850PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
851WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11800:39:49713:09:5135,9-964,0601:0654,2
852WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112105:03:24573:47:5935,9-964,1378:277,1
853STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
854SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:40:12673:48:2735,3-964,6941:0852,7
855MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
856SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:13:50253:10:4134,1-965,8792:0927,7
857PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599600:48:38672:24:4033,7-966,2901:2641,6
858FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:42:51651:45:2032,6-967,4111:1845,6
859KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696801:25:57505:39:2032,1-967,9002:4022,4
860DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214900:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
861GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:13:44696:57:3331,7-968,2700:25138,6
862POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713401:00:14384:38:3731,7-968,3211:5431,6
863SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:25:31216:57:5131,0-969,0500:4972,8
864KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:21:31624:30:1130,6-969,4370:4285,2
865CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511201:33:32624:23:5829,9-970,1203:0719,2
866SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
867SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112100:27:00721:32:4829,7-970,2900:5466,0
868MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
869ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
870KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7902:00:00673:32:1329,4-970,6004:0414,7
871KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:11:37169:08:0029,4-970,6402:2624,6
872KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:29:15721:19:5429,3-970,6730:5960,2
873ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:12:08169:08:0029,2-970,7802:2824,3
874WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8703:20:07458:25:5128,8-971,1606:568,6
875ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:18:09505:00:0228,4-971,6162:4521,8
876PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:04:23616:50:1528,3-971,7252:1626,3
877GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
878SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112100:27:00721:32:4827,7-972,2600:5861,6
879SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:29:54572:08:0127,3-972,6931:0554,8
880WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:01:11648:22:1527,0-973,0300:021 367,5
881LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:03:44195:14:5826,2-973,8402:2624,6
882LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:49:05696:48:0226,1-973,8901:5231,9
883MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599801:13:08600:40:1525,6-974,4302:5121,0
884KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:37:41338:53:0825,2-974,7553:5215,5
885HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
886KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
887PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911900:15:24144:31:2823,0-977,0300:4089,5
888PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:33:00673:15:0022,6-977,4304:0714,6
889RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557601:55:00120:49:4222,4-977,6005:0811,7
890JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
891KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:29:04672:20:1821,6-978,4504:0714,5
892ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
893BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589404:38:3604:38:3620,8-979,25013:254,5
894KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409000:50:53552:34:2720,7-979,2802:2724,4
895MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW5114:28:00508:00:0020,1-979,92643:141,4
896DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
897KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:25:30659:37:2120,0-979,9741:1647,1
898GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:30:45216:38:4819,4-980,6101:3537,8
899ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
900KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
901ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:27:37576:26:0018,4-981,6101:3040,0
902DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
903KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13102:17:52213:36:4217,7-982,2907:477,7
904SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
905DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
906BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715900:37:4848:24:3417,4-982,5742:1027,7
907PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:25:00720:20:2816,7-983,3101:2940,1
908OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:44:56696:36:0416,4-983,6102:4421,9
909MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613300:37:28696:41:4616,4-983,6302:1726,2
910STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
911GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
912SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
913SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:54:0681:44:4315,4-984,6443:3117,0
914CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:10:22716:20:4514,7-985,3220:4285,0
915ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7200:41:42696:29:1114,0-986,0492:5920,1
916KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:50:00720:41:0313,7-986,2803:3816,5
917WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
918SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:45:25649:48:1412,4-987,6108:307,1
919KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:20:05432:16:5112,1-987,8901:3936,2
920SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
921KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:31:4398:50:3011,9-988,1407:437,8
922SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
923P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:06:30721:04:0011,6-988,3840:33107,2
924TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
925CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
926WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
927GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
928RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
929OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
930BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
931SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
932DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:37:08360:26:399,0-991,0274:0814,5
933BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
934KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
935WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
936ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
937RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
938GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
939WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
940MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
941UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
942SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510300:52:4900:52:495,1-994,92410:245,8
943WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:45:0000:45:005,0-995,0009:006,7
944KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
945KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
946POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 4814700:25:4700:25:472,6-997,4029:556,0
947REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:16:2400:16:242,6-997,4466:259,3
Znaleziono 947 wynik(ów)