RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:2003:00:19958:38:111 000,00,0000:10332,7
2KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:0003:34:00962:29:001 000,00,0000:12280,4
3MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:1906:54:19960:35:19960,3-39,6700:25139,1
4KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0203:12:51960:29:50930,9-69,1250:12289,6
5MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:2605:12:09963:25:51913,0-86,9630:20175,5
6SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:5505:15:28964:42:39910,0-89,9550:20173,1
7KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:1504:17:41960:49:15883,5-116,4760:17205,7
8HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:3503:31:53970:16:11872,9-127,0860:14247,2
9ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:5601:55:30968:48:44855,4-144,5590:08444,4
10KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:4003:38:00961:21:40852,7-147,2800:15234,7
11WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:4603:11:19962:35:46842,9-157,1000:13264,3
12DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:4509:44:56961:34:45805,8-194,2100:4382,7
13PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5902:15:00964:59:24802,6-197,3990:10356,7
14SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0402:30:00961:00:04790,2-209,8100:11316,1
15GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0108:26:39961:26:01759,6-240,4400:4090,0
16SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2204:34:11961:37:22749,2-250,7600:21164,0
17LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3203:19:32962:23:32727,5-272,5500:16218,7
18BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2804:01:53961:05:28704,5-295,5100:20174,8
19JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0605:01:06963:41:20701,9-298,0690:25139,9
20JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2804:59:01963:41:55701,6-298,4310:25140,8
21CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:16:42961:59:40698,5-301,5200:32111,3
22BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4903:23:43971:12:24693,2-306,8000:17204,2
23KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4104:13:23961:33:41691,4-308,6100:21163,7
24KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1500:50:06926:20:50688,5-311,5270:04824,5
25MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3404:38:55967:48:46673,2-326,7960:24144,8
26MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4501:26:55937:10:45665,7-334,3200:07459,5
27ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:24:30962:24:07663,1-336,8810:13275,3
28KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1301:57:47961:31:13660,2-339,8400:10336,3
29BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1305:38:20974:49:27659,5-340,4900:30117,0
30KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko4202:31:52960:29:22659,0-341,0270:13260,3
31SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611103:43:48961:27:00658,9-341,0740:20176,7
32BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane4701:31:46962:04:26653,8-346,1700:08427,5
33ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:18:40961:23:03653,7-346,2600:12282,9
34KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:30:04959:14:01651,9-348,1430:08434,2
35OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0104:06:58963:47:01649,8-350,2200:22157,9
36OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3204:06:58963:48:32649,8-350,2200:22157,9
37OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3204:06:58963:48:32649,8-350,2300:22157,9
38GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2002:32:10961:07:20645,3-354,7200:14254,4
39SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0902:23:53961:00:09644,9-355,0600:13268,9
40PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4001:39:00955:52:17642,7-357,2640:09389,5
41KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2203:03:16960:32:22628,4-371,5900:17205,7
42KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1401:36:16961:32:42628,3-371,7230:09391,6
43WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0003:18:39965:00:00628,2-371,8500:18189,7
44PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:11:06937:05:10622,6-377,4330:06525,4
45KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0704:37:09967:51:23610,0-390,0020:27132,1
46ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1906:59:03964:48:41606,2-393,7650:4186,8
47BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3204:07:00960:41:32594,4-405,6000:24144,4
48BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5303:49:50937:17:53586,4-413,6400:23153,1
49BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4902:12:18961:30:49568,0-431,9600:13257,6
50CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5702:44:26962:18:31554,9-445,1020:17202,5
51KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3802:24:53964:06:38550,9-449,1300:15228,1
52NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2005:12:47936:57:20549,5-450,5200:34105,4
53RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2702:16:14747:06:05548,9-451,1000:14241,7
54ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0001:11:10961:06:00547,0-452,9600:07461,2
55KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5902:03:53945:28:06544,3-455,6840:13263,6
56MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3201:37:58943:14:29538,9-461,1080:10330,0
57STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:00968:00:00538,3-461,7101:0653,8
58OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2901:13:03975:25:34535,1-464,9080:08439,5
59ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0001:38:00937:00:00529,9-470,1400:11324,4
60KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:45:29961:13:36523,0-477,0000:05689,9
61MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:02:15939:31:08523,0-477,0360:07504,1
62MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2702:40:28953:16:29522,8-477,2350:18195,5
63BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4602:25:08951:43:34508,8-491,2230:17210,3
64CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:10:03941:31:19504,2-495,7850:08431,9
65BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4601:29:57962:06:46502,0-497,9900:10334,9
66ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:17:37964:14:21501,7-498,3270:09387,8
67HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2101:36:07961:53:21501,5-498,5000:11313,1
68GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1602:03:07937:41:16501,4-498,5600:14244,4
69STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977808:58:41959:09:51498,9-501,1131:0455,6
70WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3803:32:35961:37:38497,9-502,0800:25140,5
71STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5702:32:43960:35:57495,3-504,7200:18194,6
72RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:44:33961:19:36494,5-505,5500:12283,8
73MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0500:58:00960:27:38479,0-520,9650:07495,6
74OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:20:56961:07:29477,9-522,0800:10354,3
75GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2001:02:52957:22:23477,0-522,9700:07455,3
76SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526501:24:58965:44:17475,9-524,1500:10336,0
77KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5402:35:02953:58:36474,1-525,9380:19183,5
78BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2802:44:51968:07:22472,9-527,0770:20172,1
79MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013402:58:32977:12:40470,2-529,8410:22158,0
80ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5503:00:47960:37:55467,0-533,0040:23155,0
81RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4701:46:08961:42:54466,5-533,4550:13263,8
82DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0902:45:25961:04:09463,5-536,4600:21168,1
83BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211702:38:00940:11:00463,3-536,7200:20175,9
84JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0802:19:21971:00:44459,4-540,6450:18197,8
85WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0001:40:00970:00:00459,0-541,0100:13275,4
86KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0902:44:47961:25:53458,6-541,3860:21167,0
87OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3003:24:11960:31:30457,6-542,3600:26134,5
88ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:37:18936:49:51457,6-542,3700:12282,2
89MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:02:07965:40:01457,0-542,9970:08441,4
90FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4704:11:11913:34:47455,8-544,1900:33108,9
91CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:57:51957:21:07447,9-552,1020:31113,0
92PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:07:35936:57:01447,7-552,3300:09397,4
93NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1901:40:54968:17:19447,3-552,6800:13266,0
94WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 1686002:05:03960:52:59447,0-552,9600:16214,5
95TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0000:48:06961:27:00446,2-553,8200:06556,6
96ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748803:50:12960:57:42446,1-553,9300:30116,3
97KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:10:55960:08:17444,7-555,3100:09376,2
98BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:12:01961:42:45442,7-557,3270:26138,3
99KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:36:35961:04:13441,8-558,1600:04724,7
100DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:48:09961:31:51441,4-558,5800:14244,9
101SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4002:52:44952:39:15436,4-563,5570:23151,6
102MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:30:59961:20:43431,1-568,9260:12284,3
103CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:45:23937:49:59429,1-570,8520:14244,3
104MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:59:37961:24:27429,0-571,0200:16215,2
105DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1504:19:42911:32:45428,8-571,1810:3699,1
106PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1503:22:26916:06:58418,8-581,2280:29124,1
107KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3000:50:34962:04:30416,7-583,2950:07494,4
108KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5303:09:34960:41:53416,7-583,3500:27131,9
109PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2101:55:41961:02:21415,8-584,2400:16215,6
110SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:27:47959:51:25415,1-584,8840:12283,7
111KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3503:03:16960:42:35414,1-585,9110:26135,6
112SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3502:59:35961:26:35413,6-586,4240:26138,2
113SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:56:51960:59:29407,3-592,6900:08429,9
114GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4601:24:03961:42:46406,9-593,1200:12290,5
115ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0306:50:40965:35:03403,3-596,7361:0158,9
116DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:54:07960:51:27400,3-599,7400:08443,8
117DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5902:10:41959:38:06397,5-602,4930:19182,5
118KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1208401:16:38931:15:11396,8-603,1820:11310,7
119SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:19:13961:52:28396,4-603,5810:21170,8
120POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1202:00:00961:55:12395,9-604,1100:18197,9
121JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1602:00:55969:04:57395,6-604,4170:18196,3
122SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0102:15:12961:52:20394,7-605,2840:20175,2
123AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7201:13:00962:05:00394,7-605,3000:11324,4
124PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1402:08:09961:01:46393,5-606,4600:19184,3
125OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5701:41:23963:17:57393,2-606,8200:15232,7
126KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097100:06:14936:22:29387,2-612,8090:003 727,0
127KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0002:54:27960:30:00386,8-613,2100:27133,0
128PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317900:56:03960:56:37384,1-615,9200:08411,1
129GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3401:03:27935:12:44382,2-617,8280:09361,4
130DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3801:31:52971:36:38381,6-618,3580:14249,3
131GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628500:33:21961:30:00380,5-619,4570:05684,6
132KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7101:34:15961:35:11380,1-619,8700:14242,0
133MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846501:24:04963:13:29380,1-619,8920:13271,3
134WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179303:15:12970:00:00378,3-621,6800:30116,3
135FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5402:20:11956:38:13377,9-622,0890:22161,8
136BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610000:32:11968:23:35377,8-622,2040:05704,3
137SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 2636007:00:00631:00:00377,0-623,0001:0653,9
138ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3400:33:38961:59:34376,4-623,6500:05671,4
139OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
140PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3302:15:16961:12:33375,5-624,4800:21166,6
141RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10502:11:46966:09:18374,7-625,2860:21170,6
142PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:44:42936:58:33374,7-625,3500:07502,9
143ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4801:36:09974:53:48374,2-625,8450:15233,5
144JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10101:23:46967:34:43373,8-626,1970:13267,7
145KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:21:07953:50:40372,4-627,6350:13275,4
146KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5803:11:00960:53:58370,1-629,9200:30116,3
147LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0001:23:26936:44:00369,8-630,2300:13265,9
148WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110300:24:13970:06:06369,4-630,5930:03915,3
149KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408601:00:00960:30:06365,7-634,2700:09365,7
150BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2255401:22:55961:10:28365,3-634,6630:13264,4
151GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:26:27948:44:43364,3-635,6550:14252,9
152MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0002:29:00960:30:00362,7-637,3000:24146,1
153KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1267100:10:13963:15:38361,3-638,7200:012 121,7
154BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9001:07:25960:20:00360,9-639,1300:11321,2
155GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4703:46:33939:23:36360,8-639,2180:3795,6
156HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209801:27:54937:14:19359,9-640,1200:14245,7
157MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4801:14:56961:07:48359,8-640,2500:12288,1
158KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:08:24941:39:10359,0-641,0010:11314,9
159PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:07:35960:33:12358,5-641,5200:11318,3
160SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4301:22:55960:31:43358,0-641,9900:13259,1
161BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110000:18:39969:43:26357,5-642,5500:031 150,0
162PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13101:25:40948:05:51356,2-643,7920:14249,5
163WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:00961:18:00355,8-644,1600:10355,8
164TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:20:56937:41:00352,1-647,8890:24149,9
165NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0404:02:50961:42:04352,0-648,0500:4187,0
166SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10709:30:24963:12:06351,8-648,2001:3737,0
167HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5701:01:41937:37:57349,1-650,8700:10339,6
168MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4700:56:20961:18:47348,1-651,9000:09370,8
169CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1600:52:45961:23:16347,7-652,3000:09395,5
170ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407704:45:00975:33:52347,4-652,5990:4973,1
171DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414602:54:12934:45:35347,4-652,6050:30119,7
172KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911602:31:08960:40:18343,6-656,3900:26136,4
173ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811401:06:47960:43:27339,6-660,4400:11305,1
174KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:45:38949:35:30338,5-661,4760:08445,1
175NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2705:41:00962:00:27338,3-661,6801:0059,5
176WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412201:07:04912:32:14337,7-662,3000:11302,1
177PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 2645200:56:27968:39:40336,7-663,2800:10357,9
178NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4401:31:05950:51:44336,2-663,8020:16221,5
179SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13400:45:51841:04:32334,1-665,9110:08437,2
180MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7002:39:44963:14:43333,3-666,7310:28125,2
181NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 2305702:10:45961:14:56332,5-667,5080:23152,6
182MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498102:52:53926:31:28331,7-668,3180:31115,1
183ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:53:03945:09:34331,6-668,3970:09375,0
184PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:10:00913:10:23330,7-669,3400:12283,4
185WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 210Wataha Team11701:18:23962:19:37329,7-670,2800:14252,4
186ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011501:47:10960:32:28329,2-670,8500:19184,3
187CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969006:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
188MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3101:38:07961:17:31327,3-672,7200:17200,1
189POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM4501:14:20960:27:03324,4-675,5540:13261,9
190CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2005:19:59847:03:50324,3-675,6940:5960,8
191BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13200:49:31959:14:40324,3-675,7320:09392,9
192ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0002:00:00963:03:00324,2-675,7900:22162,1
193POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214102:04:08961:09:54323,1-676,8570:23156,2
194DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14900:19:25928:24:31323,0-676,9890:03998,1
195SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710201:15:56961:04:04322,4-677,5600:14254,8
196WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9702:10:00970:00:00322,0-677,9600:24148,6
197RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739203:22:42960:47:40321,4-678,6430:3795,1
198BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3900:55:52960:54:39321,0-678,9900:10344,8
199MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory5800:39:16937:53:44320,5-679,5490:07489,7
200FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626403:25:29960:06:30316,2-683,8330:3892,3
201GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937201:00:53943:46:51312,6-687,4160:11308,0
202BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:44:04932:20:42312,5-687,4620:08425,5
203KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8600:46:49938:34:56311,6-688,3700:09399,4
204SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:04:23937:46:53311,6-688,4500:12290,3
205DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:00:02932:42:21311,4-688,6210:11311,2
206MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:00961:00:00310,1-689,9100:11310,1
207TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11600:55:30961:04:35309,1-690,9170:10334,1
208SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 2576101:01:51937:33:57308,5-691,4610:12299,3
209NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12204:05:56962:14:34307,5-692,4850:4775,0
210WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410800:57:29960:46:43307,3-692,6520:11320,8
211MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111203:52:43954:30:16306,6-693,4500:4579,0
212LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0302:02:02940:42:56306,2-693,7760:23150,6
213KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:34:58961:09:59305,6-694,3700:18193,1
214GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
215MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313700:54:23940:43:08303,3-696,7250:10334,6
216KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:25:14961:18:33303,1-696,9300:16213,3
217PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12604:41:00939:29:46302,5-697,5230:5564,6
218KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12521:24:46916:56:09301,1-698,8574:1514,1
219KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608601:34:25919:22:00300,4-699,6000:18190,9
220PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110801:35:35957:23:10300,2-699,8380:19188,4
221KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778500:16:57960:46:54300,1-699,8900:031 062,3
222BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6700:55:10961:20:44299,6-700,4010:11325,8
223PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5700:58:45960:16:57298,6-701,3600:11305,0
224MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5901:46:36961:38:55297,9-702,0590:21167,7
225ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713802:13:37960:44:25297,8-702,2500:26133,7
226HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M81M 2049702:10:00961:42:00297,5-702,4900:26137,3
227KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310801:40:40960:52:58297,2-702,7900:20177,1
228GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12800:48:01965:27:53296,1-703,8660:09370,0
229KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13201:34:47915:47:46294,1-705,9300:19186,2
230SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14300:30:24925:21:03293,7-706,2950:06579,7
231GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:01:30964:47:12293,6-706,4300:12286,4
232GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13901:25:14936:56:42293,4-706,6100:17206,5
233MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:10:58961:16:46292,0-707,9800:14246,9
234CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2504:30:26963:34:46290,8-709,2230:5564,5
235DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:46:56962:06:29290,6-709,4000:22163,1
236SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5801:49:40936:52:58290,4-709,6300:22158,9
237BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:33:26930:39:29290,3-709,6520:19186,5
238GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3001:51:16962:03:30290,3-709,7300:22156,5
239RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M84M 21111200:49:37962:30:18290,2-709,7760:10351,0
240PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:13:31937:40:55289,2-710,8100:15236,0
241BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4302:05:24965:31:43288,8-711,2330:26138,2
242SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:05:30964:49:28288,7-711,3030:13264,5
243WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2495701:12:29912:38:24287,3-712,7100:15237,8
244SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0301:30:22962:33:03287,1-712,8600:18190,6
245SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0301:30:22962:33:03287,1-712,8600:18190,6
246ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:45:00962:21:43287,1-712,9180:09382,8
247KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:51:20961:36:03286,6-713,4400:23154,4
248BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14000:27:07969:49:14286,5-713,5340:05633,9
249PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2004:49:05960:53:20285,9-714,1001:0059,3
250STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1801:42:05965:29:34285,0-715,0400:21167,5
251KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2456002:00:00961:32:00284,7-715,3500:25142,3
252KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136600:47:48960:57:21284,5-715,5370:10357,1
253SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12501:28:09960:39:57283,1-716,8880:18192,7
254LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110501:48:10962:17:18282,9-717,1100:22156,9
255WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798700:25:23955:48:58282,3-717,6640:05667,4
256MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812800:39:08961:13:25282,1-717,8600:08432,6
257PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4602:18:36866:43:58282,1-717,9420:29122,1
258MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13502:13:34972:54:29281,7-718,2810:28126,6
259TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:18:21865:03:56280,5-719,4700:16214,8
260PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:15:46960:34:36278,7-721,2700:16220,7
261PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0503:33:31918:29:54278,7-721,3140:4578,3
262MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11500:23:48959:20:07277,5-722,5160:05699,5
263NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14007:00:47967:09:04276,8-723,1861:3139,5
264MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:30:46937:11:40275,9-724,1400:19182,4
265WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:27:07951:10:43275,7-724,2530:18189,9
266TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10000:59:41961:00:08275,2-724,8100:13276,7
267WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987702:22:26962:33:00275,0-725,0200:31115,8
268BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0100:23:03951:46:38274,9-725,0820:05715,6
269GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:09:01961:02:59274,2-725,8110:15238,4
270PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799501:27:08962:24:52273,9-726,0670:19188,6
271BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:40:24960:43:54270,6-729,4500:08401,8
272WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14801:26:00965:42:24269,4-730,5910:19188,0
273OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3900:30:08961:00:39267,0-732,9700:06531,7
274KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466601:08:10962:03:34266,8-733,2130:15234,8
275ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410000:53:07835:27:28265,6-734,3510:11300,1
276RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414200:30:15939:20:58264,7-735,3000:06525,0
277ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158801:33:00960:46:00264,7-735,3400:21170,7
278DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
279SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:32:26889:08:08263,2-736,8100:21170,8
280JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory4200:59:19826:57:06262,9-737,0550:13266,0
281SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:30:29811:43:12262,3-737,6820:06516,3
282NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10100:52:12976:03:33260,3-739,7370:12299,2
283GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:19:07960:58:48260,2-739,7680:18197,4
284KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597800:43:32961:54:22259,5-740,4700:10357,7
285ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488403:28:00938:07:00259,2-740,8000:4874,8
286NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313000:54:44972:38:37259,0-741,0100:12283,9
287PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:38:36960:26:35258,7-741,2600:08402,2
288FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546402:00:32939:02:09258,6-741,4000:27128,7
289SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11801:03:00974:22:38258,2-741,7940:14245,9
290MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2304:18:51961:06:23257,9-742,1001:0059,8
291NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:14:59960:59:57257,4-742,6100:031 030,7
292MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813202:44:02923:14:48257,2-742,7990:3894,1
293MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:55:35915:15:57256,3-743,6940:27133,0
294GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:36:00961:35:00256,2-743,7600:22160,2
295ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:35:00962:27:00253,4-746,6100:08434,4
296JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511203:31:08924:44:44253,1-746,8870:5071,9
297MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:18:12938:48:15252,7-747,3470:18193,9
298ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729001:16:12937:26:35252,3-747,7000:18198,7
299GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:54:30963:07:01252,2-747,7700:12277,7
300HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14901:02:13918:47:50251,4-748,5960:14242,4
301ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638200:58:49962:44:12250,7-749,2890:14255,8
302MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229000:48:26953:40:16250,3-749,7310:11310,0
303ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 3294801:14:36937:04:05250,1-749,9400:17201,1
304BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:05:15967:49:17250,1-749,9500:15229,9
305RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7200:54:38961:18:38250,0-749,9770:13274,6
306KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:19:38807:39:15248,7-751,3220:19187,4
307KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913301:11:55956:36:47246,2-753,7600:17205,4
308KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:13:19956:33:36246,2-753,7710:17201,5
309ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:11:43961:39:16246,0-754,0300:17205,8
310LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13100:42:25787:19:50245,3-754,7100:10347,0
311SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:10:00961:00:00245,2-754,7700:021 471,4
312BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618301:02:07955:19:10244,5-755,4940:15236,2
313KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410401:36:17936:21:44244,0-755,9700:23152,1
314KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:11:24963:52:15244,0-756,0240:17205,0
315JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10801:20:03865:28:18243,7-756,2700:19182,7
316SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214702:32:51951:55:31243,5-756,5030:3795,6
317PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20810802:08:55965:37:43243,0-756,9870:31113,1
318BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14100:58:15866:35:47242,6-757,3960:14249,9
319KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:43:17937:18:39242,5-757,5100:25140,9
320KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913500:43:35951:14:25242,2-757,8310:10333,4
321KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312602:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
322BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013100:59:27960:41:36240,6-759,4340:14242,8
323SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012002:12:30960:58:10240,0-760,0100:33108,7
324DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888900:56:29953:16:18239,8-760,2030:14254,7
325ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:13:51961:17:39239,6-760,4140:18194,7
326NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912901:56:00960:12:42238,8-761,1700:29123,5
327GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:43:09960:36:02237,8-762,1800:10330,7
328ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2600:17:57961:05:26237,8-762,2300:04794,8
329KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:28:36817:18:10237,7-762,2600:22161,0
330SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9203:19:00938:05:06236,4-763,6000:5071,3
331NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:38:58948:23:14235,9-764,0740:09363,3
332CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:06:10942:07:25235,7-764,3400:16213,7
333RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9300:55:25947:23:44234,6-765,3600:14254,0
334WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:48:18911:33:55233,6-766,4200:27129,4
335SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:00:25960:43:23233,3-766,7200:15231,7
336SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010801:01:55863:49:59232,6-767,3930:15225,4
337SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12200:43:17961:29:49231,8-768,1700:11321,4
338MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:01:04888:28:22229,6-770,4400:15225,6
339TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:02:20912:01:09229,2-770,8170:16220,6
340MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613501:09:46913:29:59229,1-770,9100:18197,0
341DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856500:54:16961:07:36228,4-771,6100:14252,5
342PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0003:16:22960:59:00227,9-772,1300:5169,6
343MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:17:40957:13:09226,9-773,0730:04770,7
344KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:51:07963:38:06226,1-773,8800:29122,1
345ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628703:11:00865:13:36225,8-774,1800:5070,9
346MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114900:48:33971:38:44225,5-774,4540:12278,7
347GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019200:31:58963:36:13224,6-775,4500:08421,5
348MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12901:10:56898:49:03224,3-775,6910:18189,7
349KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6900:55:22960:46:43222,2-777,7750:14240,8
350JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:36:58967:38:15221,9-778,0640:26137,3
351BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:08:17962:37:07221,8-778,1700:18194,9
352SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:54:02969:59:57221,7-778,2680:14246,2
353ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714917:27:32909:36:07220,6-779,4264:4412,6
354SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811901:33:28936:47:34220,4-779,6000:25141,5
355DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347200:43:47864:07:17220,3-779,7220:11301,9
356KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:45:01965:43:38220,2-779,8340:12293,4
357NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9700:45:21961:57:52219,3-780,6730:12290,2
358KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 3235202:10:28962:33:10217,9-782,0700:35100,2
359FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
360GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:08:07961:23:03217,5-782,5500:18191,5
361PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868000:57:34888:29:40217,2-782,8300:15226,3
362KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:16:57962:09:11216,9-783,1300:21169,1
363DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 3515500:45:51800:44:49215,8-784,1600:12282,5
364MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:32:06916:22:34215,7-784,2750:25140,5
365DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413209:38:34913:40:03215,4-784,6102:4122,3
366NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:14:52937:48:35215,3-784,7400:20172,5
367RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:58:14960:43:30215,1-784,9400:16221,6
368MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767202:15:47842:45:08215,1-784,9500:3795,0
369MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:42:25957:04:20214,4-785,6090:11303,3
370WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:11:42938:57:22214,2-785,8470:20179,2
371FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14902:55:20940:31:49213,7-786,3150:4973,1
372PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M80M 202Mafia Team Lubliniec12901:03:46936:53:45213,4-786,5920:17200,8
373WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
374BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114003:02:42933:10:28212,9-787,0770:5169,9
375KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514201:23:58843:35:06212,4-787,5830:23151,8
376JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:09:25964:17:53212,2-787,8440:19183,4
377WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11702:05:41962:26:00212,1-787,9500:35101,2
378BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15000:26:02955:22:38211,8-788,2240:07488,1
379WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910702:58:47846:32:30211,6-788,3530:5071,0
380POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski5800:39:35938:09:03211,6-788,4220:11320,7
381MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:34:18960:37:40211,4-788,5900:26134,5
382MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:13:39839:42:19211,1-788,8990:20172,0
383ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610205:01:25889:19:13210,4-789,5901:2541,9
384GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13802:17:40960:48:48210,0-790,0500:3991,5
385IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 3106101:00:51936:52:58209,7-790,2820:17206,8
386WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814305:44:33677:13:28209,7-790,3101:3836,5
387PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:32:30961:22:42208,4-791,5900:26135,2
388KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797101:29:33937:10:00208,0-791,9700:25139,4
389KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113100:50:47936:51:39207,0-793,0060:14244,6
390TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:38:49889:41:20206,3-793,7400:11318,8
391GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:06:00964:59:24205,9-794,0920:19187,2
392WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:54:04936:35:02205,5-794,5500:15228,0
393KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT5900:50:01961:17:35205,1-794,9300:14246,0
394MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7400:35:10937:03:27204,1-795,8950:10348,2
395DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:50:58961:12:53203,4-796,5920:15239,5
396KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:54:51961:04:58202,7-797,2550:16221,8
397IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986504:19:50961:40:31202,7-797,3151:1646,8
398NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:47:38937:47:13202,4-797,6110:31112,8
399SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114804:44:31960:53:40202,4-797,6201:2442,7
400ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113300:48:30937:20:21201,9-798,1000:14249,8
401SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813200:39:03937:53:40201,6-798,3800:11309,8
402TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059602:00:23913:17:24201,6-798,4000:35100,5
403BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012000:48:58947:20:19201,3-798,7050:14246,7
404GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M82M 207Mafia Team Lubliniec11500:38:21962:37:21199,4-800,5670:11312,0
405ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513502:23:04937:11:15199,4-800,6100:4383,6
406BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411301:52:00961:33:00199,3-800,6800:33106,8
407TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:18:37897:42:50198,9-801,0580:23151,8
408DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:53:00913:06:00198,9-801,1400:34105,6
409BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148900:47:54936:31:11198,6-801,3600:14248,8
410OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
411SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:18:08951:59:25197,9-802,0660:05654,9
412WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513801:50:41960:29:18197,2-802,8200:33106,9
413ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13900:19:07937:38:21196,6-803,4400:05616,9
414FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13000:30:01931:50:49196,4-803,5560:09392,7
415DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510503:31:31955:22:35196,0-803,9651:0455,6
416WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412900:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
417REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8601:13:59899:32:22195,7-804,3190:22158,7
418SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:28:35959:53:06195,5-804,4690:27132,4
419GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14300:30:23951:46:16195,1-804,8860:09385,3
420JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners5603:46:26767:40:50194,8-805,1681:0951,6
421GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start5301:10:28960:17:40193,7-806,2740:21165,0
422FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9001:00:20879:19:26192,7-807,3190:18191,6
423SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13201:08:20950:53:54192,6-807,3710:21169,1
424ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:24:13960:36:01192,4-807,6300:07476,6
425SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14900:58:54938:16:20192,2-807,8190:18195,8
426WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111400:41:13960:42:14191,8-808,2200:12279,2
427SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413201:30:00961:09:00191,5-808,5400:28127,6
428PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288403:33:57972:01:16190,2-809,7911:0753,3
429ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410503:54:40936:16:17190,1-809,9301:1448,6
430KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:13:55841:47:02189,7-810,3210:23154,0
431KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114000:43:12960:58:12189,6-810,4100:13263,3
432KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6601:08:56864:40:14189,0-811,0480:21164,5
433GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210900:57:23914:56:14188,4-811,6090:18197,0
434MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
435KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111300:51:48959:50:04188,0-811,9820:16217,8
436BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:46:22875:33:27187,9-812,0680:33106,0
437PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:36:59915:10:25187,6-812,4020:31116,1
438SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:13:56960:51:26186,9-813,0700:23151,7
439KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110201:08:25960:59:51186,1-813,8800:22163,2
440ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 3685001:06:52553:22:56185,7-814,3240:21166,6
441GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:25:58973:49:06183,4-816,5730:28128,0
442ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:39:26841:52:28183,3-816,7300:32110,6
443KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166401:09:15913:04:00183,1-816,9300:22158,6
444ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10001:57:15939:01:21181,8-818,2160:3893,0
445SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:52:36965:34:23181,8-818,2210:17207,4
446ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:59:04939:25:17181,7-818,3260:19184,5
447ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:42:00960:42:00181,0-819,0000:13258,6
448ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13405:43:20955:30:36181,0-819,0151:5331,6
449LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:46:41914:58:04180,7-819,2720:35101,6
450WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4603:00:17974:18:46179,2-820,8301:0059,6
451PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
452KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613000:45:01931:08:58178,8-821,2320:15238,3
453REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 3225801:12:53922:42:38178,6-821,3850:24147,0
454GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:43:00960:24:41178,5-821,4900:34104,0
455JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13501:37:56970:53:57177,9-822,0730:33109,0
456SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:20:41937:07:46177,8-822,2500:27132,2
457MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:33:01960:49:55177,4-822,6100:31114,4
458WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:30:19938:36:33177,1-822,8980:10350,5
459MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:04:47961:37:29177,0-823,0200:21163,9
460GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:44:28966:06:26176,7-823,2990:35101,5
461BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:52:30840:48:18176,2-823,7800:17201,4
462STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312600:58:50961:08:54175,5-824,5000:20179,0
463HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:40:49727:15:17175,5-824,5010:34104,4
464JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417001:34:58949:46:42175,3-824,7400:32110,7
465PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013900:55:55888:48:54175,1-824,9300:19187,9
466RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:11:50961:04:11174,5-825,4690:24145,8
467KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3335901:34:26961:09:19174,4-825,5620:32110,8
468WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213802:58:11890:09:09173,3-826,7401:0158,3
469PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:13:45720:22:34173,2-826,8400:25140,9
470TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12500:38:39964:40:43173,0-827,0010:13268,6
471WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013200:42:11697:36:06171,6-828,3900:14244,1
472STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610600:46:00936:52:53171,3-828,6700:16223,5
473STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909902:31:16939:48:43171,3-828,6800:5268,0
474KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213102:38:21961:13:34171,2-828,7800:5564,9
475KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:53:47959:29:45170,6-829,3920:18190,3
476ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877901:48:20962:02:30170,1-829,9090:3894,2
477PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:06:04942:05:48170,1-829,9260:23154,5
478KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:58:50956:13:46169,5-830,5000:20172,9
479PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510405:05:38968:46:18169,1-830,9181:4833,2
480CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:01:40915:07:14169,0-830,9790:21164,5
481GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579100:52:00916:36:01168,6-831,3920:18194,5
482ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:29:00868:03:36168,0-832,0400:31113,2
483DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813100:50:44936:54:33167,9-832,1320:18198,5
484PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3000:48:35954:24:49167,4-832,5790:17206,8
485WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:03:34923:29:13167,2-832,7950:22157,8
486CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:43:16720:14:46166,9-833,0720:3797,0
487BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11802:26:36935:36:31165,7-834,3340:5367,8
488SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:13:59937:06:34165,2-834,8100:26134,0
489MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14700:59:45936:52:17165,1-834,9310:21165,8
490RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 3664800:33:49960:34:24164,8-835,2190:12292,4
491WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:59:18963:21:33164,7-835,3450:21166,6
492KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:55:00961:15:00164,6-835,4200:4185,9
493BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913700:31:16971:50:12164,2-835,8290:11315,0
494DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12300:38:30960:42:31164,1-835,8590:14255,8
495BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:41:14961:07:08163,7-836,2600:15238,3
496RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20510000:47:18961:05:08163,6-836,3700:17207,6
497SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:46:28960:59:24163,3-836,6900:3992,0
498BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:24:40969:24:06163,2-836,8490:09396,9
499DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13201:34:02932:34:09162,1-837,8620:34103,5
500TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:37:44960:57:19161,5-838,5370:14256,7
501WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:28:07961:40:06161,4-838,5900:32109,9
502VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:06:44970:41:30161,2-838,8340:24144,9
503SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2900:28:52967:35:58160,9-839,1050:10334,4
504ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13901:08:27912:34:43159,8-840,2000:25140,1
505MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14900:32:02945:16:49158,5-841,5040:12296,9
506CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:47:53965:20:54158,3-841,7000:18198,4
507ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:10:43960:44:18158,2-841,7670:26134,3
508WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:30:13937:39:09158,1-841,9350:34105,1
509BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 3884900:25:33696:52:48157,8-842,2220:09370,5
510KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810700:53:25913:34:42157,6-842,4300:20177,0
511SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:21:48888:30:08156,1-843,8700:31114,5
512TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:46:52936:43:24156,1-843,9470:18199,8
513ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:28:38936:51:00155,3-844,6700:34105,2
514ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
515BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:47:48888:35:11155,0-845,0300:18194,5
516BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:52:42914:17:01154,9-845,1300:20176,3
517TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213402:51:48961:55:02154,2-845,7981:0653,9
518PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:50:05753:38:41154,0-845,9620:19184,5
519RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:44:13961:35:14153,7-846,3160:17208,5
520JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10400:59:55937:29:01153,5-846,5270:23153,7
521PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713200:40:34950:28:54153,4-846,6430:15226,8
522KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913502:21:34937:09:43153,0-847,0000:5564,8
523MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13904:53:26958:54:24152,9-847,0561:5531,3
524WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:07:45841:13:36152,9-847,1000:26135,4
525MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613601:28:07964:54:49152,7-847,2510:34104,0
526BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013201:01:39968:06:27152,4-847,6200:24148,3
527SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310001:11:52949:51:05152,1-847,8710:28127,0
528KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:11:08895:37:13151,7-848,3250:28127,9
529PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412002:10:46961:48:29151,3-848,7410:5169,4
530SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813000:59:23888:54:17151,1-848,9000:23152,7
531WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:50:57848:54:52150,6-849,4450:20177,3
532PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313100:23:24913:11:13150,3-849,6800:09385,4
533PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487101:13:43961:00:59150,2-849,7900:29122,3
534JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11403:51:33840:53:05150,2-849,8101:3238,9
535CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:14:07623:14:46150,1-849,8820:29121,5
536MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210901:06:26881:11:33149,2-850,8180:26134,7
537KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:42:04894:59:00148,5-851,4700:16211,8
538BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:44:39960:42:33147,8-852,2000:18198,6
539BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:55:50960:38:44147,5-852,5200:22158,5
540PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477200:42:02956:24:42146,9-853,1270:17209,7
541GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:28:21961:39:57146,8-853,2100:11310,7
542IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 3964701:40:40960:52:00146,6-853,3610:4187,4
543TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12206:07:09965:14:43146,3-853,6842:3023,9
544CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:09:25954:32:52145,9-854,0740:28126,1
545ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13100:40:01959:12:18145,0-854,9630:16217,5
546SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918301:41:14891:38:49144,1-855,9000:4285,4
547FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3785401:01:07961:21:10144,1-855,9400:25141,4
548LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113302:00:00913:26:00143,2-856,8500:5071,6
549SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:36:00968:13:21142,1-857,9490:15236,8
550MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
551ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510801:18:40936:59:57141,3-858,6700:33107,8
552TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:51:58936:48:02141,2-858,8290:22163,0
553MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
554DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10700:47:57936:38:16141,0-858,9800:20176,5
555KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:21:28937:12:00140,9-859,1500:34103,7
556SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3775801:56:00889:20:51140,8-859,1700:4972,8
557STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612501:19:47921:00:17140,8-859,2060:34105,9
558KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11602:40:40961:29:13140,5-859,5201:0852,5
559ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:58:27937:47:14140,4-859,5600:24144,2
560NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819802:32:55963:11:24140,3-859,7001:0555,0
561SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:40:15940:24:15140,2-859,8450:17208,9
562GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:38:03960:36:09139,9-860,1100:16220,6
563JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010501:10:50960:43:10139,5-860,4700:30118,2
564PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:13:00966:34:38139,4-860,6300:31114,6
565BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:41:55913:13:11139,1-860,9490:18199,0
566DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:35:29912:50:02137,0-862,9650:15231,7
567PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1300:57:54668:33:51136,6-863,4180:25141,5
568RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614401:45:50961:16:55136,4-863,6200:4677,3
569GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:34:32960:24:05136,3-863,7200:15236,8
570MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:08:29889:38:39136,3-863,7500:5663,6
571KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:47:38936:37:41136,3-863,7500:20171,6
572KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12403:03:32914:06:47136,0-864,0181:2044,5
573TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713600:54:44937:23:17135,7-864,2880:24148,8
574WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410500:54:28773:21:48135,7-864,3040:24149,5
575KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:27:29936:59:11135,3-864,7200:12295,3
576GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312502:02:03936:39:27134,7-865,3300:5466,2
577SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 4044200:43:15865:02:24134,6-865,3820:19186,8
578PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:59:57974:17:14134,5-865,4900:5367,3
579WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510906:32:30883:26:12133,9-866,1492:5520,5
580MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:32:45963:57:38133,8-866,2150:4186,5
581SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10501:16:05955:48:49133,7-866,3190:34105,4
582WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:04:00938:39:16133,6-866,3740:28125,3
583WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12900:51:50888:50:52133,5-866,4900:23154,5
584BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:33:08960:08:12133,1-866,9270:4185,7
585ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214701:23:55960:19:41132,9-867,1440:3795,0
586FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:28:45866:03:37131,8-868,2460:4089,1
587NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447700:40:44961:10:59131,5-868,4700:18193,7
588HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10701:23:16843:54:14131,4-868,5910:3894,7
589MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
590BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:41:53888:36:08131,1-868,8900:19187,8
591TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213500:50:24833:44:12130,3-869,7210:23155,1
592DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513600:31:35961:16:13130,0-870,0000:14247,0
593BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13800:35:13772:29:10129,8-870,1520:16221,2
594MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:36:37916:24:25129,8-870,2300:16212,6
595WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:17:30895:36:46129,8-870,2470:08444,9
596CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:09:00961:59:48129,6-870,3630:31112,7
597SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196900:44:00960:38:14129,5-870,4600:20176,6
598FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213103:45:56961:03:44128,9-871,1401:4534,2
599KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 3445900:30:15913:09:57128,5-871,4560:14255,0
600RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20613101:31:36953:05:29128,5-871,4960:4284,2
601PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612002:12:09961:51:50128,4-871,6331:0158,3
602KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:55:27909:00:36128,4-871,6380:5366,7
603KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817800:53:51857:42:39128,2-871,7640:25142,9
604GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:26:06975:29:51127,9-872,0520:4089,2
605TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609902:34:35965:12:08127,9-872,1201:1249,6
606BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:29:01960:51:26127,3-872,6600:13263,3
607OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608300:58:05698:18:37127,1-872,9200:27131,3
608GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
609FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210801:03:51865:20:10126,3-873,7450:30118,6
610GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12701:10:38961:26:32126,2-873,8400:33107,2
611WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10701:22:55843:54:35125,8-874,2390:3991,0
612SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:50:55940:45:07125,0-874,9510:24147,4
613SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:21:22925:55:06124,3-875,6660:10349,1
614SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:40:54889:02:07124,1-875,8700:19182,1
615MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010002:34:59889:20:25124,0-875,9901:1448,0
616DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878201:56:35840:15:54124,0-876,0100:5663,8
617MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419800:28:53948:46:13123,6-876,4430:14256,7
618WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112101:32:55934:16:31123,5-876,4760:4579,8
619GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357602:43:50825:17:55123,1-876,8931:1945,1
620CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:55:46936:37:50122,3-877,7400:27131,5
621MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
622KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:25:48965:16:35121,4-878,6460:12282,2
623ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 201B4TEAM14401:58:18945:46:42121,1-878,9450:5861,4
624NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:00962:01:00120,8-879,23011:255,3
625MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:57:33963:38:01120,6-879,4080:28125,7
626RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:05:40946:33:19119,6-880,3580:32109,3
627SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:07:25818:51:05119,0-880,9980:33105,9
628NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:02:53913:09:35118,4-881,6300:31112,9
629POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12100:32:22961:19:00118,4-881,6300:16219,4
630GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14302:01:31919:15:06118,3-881,6871:0158,4
631WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810301:02:48960:59:31118,3-881,7400:31113,0
632DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14901:06:41950:51:38118,1-881,8520:33106,3
633BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4074801:09:57936:30:31117,9-882,0750:35101,2
634ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712901:09:25961:48:02117,5-882,5500:35101,5
635MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
636ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911802:11:26933:28:28116,7-883,2761:0753,3
637MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:56:26939:10:43116,5-883,4570:29123,9
638KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:56:01936:34:30115,8-884,1900:29124,0
639STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812600:41:02946:24:49115,4-884,6280:21168,7
640MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
641KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
642KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11801:04:00974:20:00113,1-886,8600:33106,1
643DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:26:58768:31:17112,9-887,0550:14251,3
644HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:22:36912:31:37111,4-888,5900:12295,8
645MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310302:06:18933:16:29111,2-888,8241:0852,8
646FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11702:55:35912:59:48111,0-889,0401:3437,9
647BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012400:30:30913:30:00110,2-889,7900:16216,8
648ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:11:37893:48:15109,9-890,1340:06567,5
649GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:09:55939:59:44109,7-890,3120:3894,1
650WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:15:26481:29:40109,6-890,4150:4187,2
651TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610600:59:15961:04:59109,4-890,5900:32110,8
652MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978300:34:12908:09:33109,2-890,7510:18191,7
653BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 4095103:14:13874:28:50108,9-891,1121:4733,6
654GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110401:43:05940:18:03108,6-891,3660:5663,2
655DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:03:39868:32:39108,6-891,4390:35102,3
656FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113300:28:06936:58:09108,5-891,4800:15231,7
657DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414100:35:47960:55:28108,3-891,6650:19181,7
658SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011202:22:34960:40:06108,1-891,8701:1945,5
659ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 4284702:43:12504:35:33107,7-892,2981:3039,6
660JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:45:06937:23:10107,1-892,8900:25142,5
661KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 209MARO Team Jastrzębie-Żory12901:08:27963:35:16106,6-893,3950:3893,4
662NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513401:35:52581:21:46106,5-893,5380:5466,6
663MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 4005802:26:18841:49:10105,6-894,4031:2343,3
664PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 4015701:06:13937:03:59105,6-894,4100:3795,7
665GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213401:48:52793:15:18105,5-894,5001:0158,1
666HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312900:21:51960:21:02105,4-894,5700:12289,5
667SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:52:23959:28:54104,9-895,1480:29120,1
668ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:41:46824:05:00104,9-895,1500:23150,6
669RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
670OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195507:16:5200:44:05103,8-896,2304:1214,3
671NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:00937:00:00103,7-896,3100:34103,7
672CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13802:34:41889:18:12103,6-896,4401:2940,2
673GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:31:32912:31:05103,5-896,5100:18196,9
674BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438601:07:36913:05:29103,2-896,7600:3991,6
675KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
676STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
677OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:24:18553:29:11102,4-897,6500:14252,7
678OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
679BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111600:16:45956:47:00102,0-898,0380:09365,2
680CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:27:59720:16:15101,9-898,1300:16218,4
681WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10002:44:34960:33:25101,8-898,2301:3737,1
682KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:42:23457:34:41101,1-898,9301:0059,2
683DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:28:33960:35:52101,0-898,9700:16212,3
684ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:58:19920:43:10100,9-899,0890:34103,8
685KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11100:39:10937:05:53100,9-899,1300:23154,5
686MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:59:12912:50:36100,4-899,6300:35101,7
687PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312801:18:21270:23:32100,4-899,6410:4676,9
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
688NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:43:37936:55:22100,0-900,0460:26137,5
689GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8601:00:15577:57:3099,6-900,3720:3699,2
690GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:35:09960:23:3199,3-900,6600:21169,6
691BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 4255601:04:28937:11:3598,9-901,1140:3992,0
692WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:06:15909:01:0298,5-901,5070:4089,2
693DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13218:19:00864:33:4498,2-901,78411:115,4
694NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
695SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511700:53:42840:52:1997,5-902,5490:33108,9
696KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378500:42:10812:43:1697,4-902,6040:25138,6
697MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828600:45:02916:20:1497,1-902,9480:27129,3
698STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428900:50:07936:50:1096,4-903,5800:31115,4
699MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:37:27966:07:4596,4-903,6130:23154,4
700PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:29:44945:55:0395,7-904,3110:18193,1
701MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:26:56929:59:5995,5-904,5450:5465,9
702GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269401:00:00936:15:0494,9-905,0700:3794,9
703ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:48:42649:18:1594,3-905,7201:0952,0
704KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:13:37649:13:2194,2-905,8200:4676,8
705KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512100:51:02937:01:4493,3-906,6900:32109,7
706PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998803:57:45967:10:4793,2-906,7772:3323,5
707HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:58:31936:29:4392,5-907,5400:3794,8
708MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13201:28:36883:16:3092,4-907,5700:5762,6
709WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:38:23912:25:0092,0-908,0000:25143,8
710KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028001:14:41834:40:5491,4-908,6350:4973,4
711ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:49:01817:46:2790,7-909,3340:32111,0
712KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!4601:12:04745:37:0790,4-909,6400:4775,2
713WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:44:02792:28:3990,1-909,9490:29122,7
714PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:37:25961:30:3689,9-910,1001:0555,4
715KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:38:46953:38:5288,8-911,2000:26137,4
716SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412702:58:09648:40:1088,3-911,7492:0129,7
717KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957101:35:15937:11:4987,6-912,3901:0555,2
718GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613002:05:42913:11:3887,2-912,7701:2641,6
719DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815000:10:28963:36:3786,9-913,0740:07498,3
720HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818601:30:45865:11:5686,8-913,2101:0257,4
721WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12200:51:06961:23:2385,5-914,4900:35100,4
722ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:00936:46:0085,0-915,0000:4285,0
723BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
724NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:28:11961:35:5484,8-915,1580:19180,6
725SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
726KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13000:49:17913:13:4684,2-915,8400:35102,5
727ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:39:48936:41:1483,8-916,2000:28126,3
728KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211500:50:45954:03:4383,8-916,2040:3699,1
729WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:32:36936:39:4383,8-916,2300:23154,2
730MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 4124401:11:16889:00:2583,4-916,6130:5170,2
731KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14305:10:25960:31:3983,3-916,6603:4316,1
732MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:40:25720:19:1983,2-916,7600:29123,6
733PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6701:02:07891:35:2083,0-916,9830:4480,2
734TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:51:45953:59:3183,0-917,0230:3796,2
735MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713001:33:42721:04:2682,8-917,2301:0753,0
736PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808401:34:54906:58:0582,3-917,6951:0952,0
737KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10901:23:56888:33:3882,3-917,7001:0158,8
738CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712900:43:30960:47:1182,3-917,7000:31113,5
739BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
740SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:34:44960:42:3581,9-918,1100:25141,5
741WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:18:16912:29:0581,4-918,5900:13267,4
742PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:28:35912:39:5480,1-919,9500:21168,0
743CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12001:30:09960:24:2180,0-920,0001:0753,2
744POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657701:38:32553:30:4779,8-920,1901:1448,6
745TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
746PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:39:43886:19:4379,0-921,0110:30119,3
747ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066600:25:24961:12:4778,9-921,1500:19186,3
748WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12801:53:00845:31:0078,8-921,1601:2541,9
749FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:15:23720:44:1678,7-921,3450:5762,6
750MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:06:50865:02:3577,4-922,6200:5169,5
751PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:38:00888:47:5176,7-923,2901:1647,0
752HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:51:29769:18:3776,7-923,3200:4089,4
753WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12302:22:51503:34:3276,6-923,3601:5132,2
754NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:51:04936:35:5076,2-923,7700:4089,6
755DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859700:41:35745:12:5176,1-923,9100:32109,8
756SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:05:18937:24:1975,8-924,1760:5169,7
757WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813604:22:06844:12:1874,9-925,0903:2917,1
758SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:51:51816:13:1774,1-925,9170:4185,7
759ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913201:02:19963:38:4873,7-926,2700:5071,0
760SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12201:10:14973:10:3973,1-926,8760:5762,5
761MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12304:54:36892:05:0272,7-927,3104:0314,8
762TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:40:08936:52:0672,4-927,6200:33108,2
763ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12401:04:00912:33:5072,4-927,6400:5367,8
764CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012900:32:23889:49:0572,0-928,0100:26133,4
765ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039501:18:00860:00:0072,0-928,0301:0555,4
766SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:39:40947:27:3571,8-928,2450:33108,5
767PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010800:28:55868:16:1071,6-928,4070:24148,6
768BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:23:32936:17:2771,3-928,6800:19181,8
769NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
770URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813701:13:19741:45:2871,1-928,9471:0158,1
771DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12900:37:07889:27:4170,7-929,3300:31114,2
772STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495802:10:23937:52:2569,8-930,2001:5232,1
773GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12901:20:01888:57:3369,8-930,2501:0852,3
774SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:56:47912:45:3069,2-930,8500:4973,1
775SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
776GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
777SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159201:03:06720:39:4168,5-931,5100:5565,1
778OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211800:37:58936:29:0068,1-931,9400:33107,6
779JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:12:52864:38:4468,0-931,9661:0456,0
780DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:32:32970:49:5166,9-933,0830:29123,4
781DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:43:46916:40:1666,3-933,6630:3990,9
782ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4575600:29:23936:16:1266,0-933,9700:26134,8
783GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:04:02938:39:0865,9-934,1250:5861,7
784PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:51:35961:03:0764,7-935,2700:4775,3
785WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010501:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
786BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589407:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
787WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:05:08634:21:1463,6-936,3861:0158,6
788JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
789WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:08:00961:21:0063,0-937,0000:07472,5
790SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
791MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613601:18:50864:41:3462,6-937,4001:1547,6
792KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:59:22865:26:5662,5-937,4630:5663,2
793KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:30:00937:32:1362,1-937,8901:2641,4
794FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414502:05:32960:26:1961,9-938,1502:0129,6
795HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
796MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:41:42937:16:3061,0-939,0480:4187,7
797KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210701:30:10889:19:5460,3-939,6851:2940,1
798PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012101:21:03866:44:1160,3-939,7201:2044,6
799WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11800:45:20881:14:5159,8-940,1530:4579,2
800SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
801KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
802WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
803CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:08:14893:10:5658,6-941,4121:0951,5
804WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:57:05943:44:3957,8-942,1830:5960,8
805KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6402:22:00816:21:4156,9-943,1182:2924,0
806KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13202:04:09816:50:0256,6-943,3552:1127,4
807JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners5201:08:45577:31:0055,8-944,2211:1348,7
808SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213202:01:26751:14:4754,9-945,1182:1227,1
809PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:51:14504:49:3554,3-945,6580:5663,6
810ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11401:40:45840:33:1754,3-945,7401:5132,3
811NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:16:50674:05:4653,7-946,3001:2541,9
812OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414001:55:13942:24:3953,7-946,3252:0828,0
813KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:10:28762:25:3353,4-946,6190:11306,0
814GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
815MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:30:10865:00:3552,9-947,1400:34105,1
816FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:29:41823:38:5052,6-947,4080:33106,3
817GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513200:42:13961:08:0052,5-947,5200:4874,6
818LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710600:32:43864:12:0851,8-948,1700:3795,1
819ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310002:19:28630:30:3151,4-948,6102:4222,1
820ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9101:19:00912:57:0051,3-948,7221:3238,9
821MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512600:53:14961:19:0750,7-949,3201:0357,1
822KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:12:48865:21:5550,0-949,9901:2741,2
823WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8702:23:06962:25:5149,6-950,3702:5320,8
824WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:54:38725:38:2148,1-951,8732:2225,2
825GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:20:53312:29:5847,8-952,1900:26137,4
826DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
827KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:34:38529:10:5146,9-953,1020:4481,2
828KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
829SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112100:55:34937:32:4844,7-955,3101:1448,3
830SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:41:07960:43:2344,3-955,6560:5564,7
831SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913200:32:01961:24:0443,9-956,0590:4382,3
832HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
833LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417701:09:59888:48:0243,4-956,6101:3637,2
834WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013500:39:37820:05:4643,1-956,8950:5565,3
835HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
836WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313401:20:06960:22:1542,8-957,2301:5232,0
837SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112100:55:34937:32:4842,7-957,2801:1846,1
838SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 4535000:58:46238:03:3642,4-957,5711:2343,3
839PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599600:52:18912:24:4042,2-957,7901:1448,4
840KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813405:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
841FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:59:20838:37:4240,7-959,2881:2741,2
842CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511201:22:47960:23:5840,3-959,7202:0329,2
843SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:52:51878:43:5639,7-960,3311:1945,0
844BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
845SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:52:16913:25:2337,1-962,9061:2442,6
846RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557600:52:49936:49:4236,6-963,4001:2641,6
847SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
848PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
849STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
850SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:14:10912:57:5135,0-964,9800:24148,3
851MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
852PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:26:13784:17:4834,0-965,9852:3223,7
853CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:38:49887:53:5533,6-966,3641:0952,0
854ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:39:11769:00:0233,6-966,3802:5720,3
855KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696801:25:57505:39:2032,1-967,9002:4022,4
856ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7200:20:00936:29:1131,9-968,1190:3795,6
857DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214900:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
858POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713401:00:14384:38:3731,7-968,3211:5431,6
859MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:36:56768:40:1529,9-970,0801:1448,6
860SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
861MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
862ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
863KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314701:11:37169:08:0029,4-970,6402:2624,6
864ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614701:12:08169:08:0029,2-970,7802:2824,3
865DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:34:28961:15:1629,2-970,7871:1050,9
866KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409000:56:22840:34:2729,2-970,8201:5531,1
867PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:07:39816:31:2828,7-971,3002:2125,5
868GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
869LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:03:44195:14:5826,2-973,8402:2624,6
870OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510302:11:39816:36:0425,8-974,1605:0511,8
871KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:37:41338:53:0825,2-974,7553:5215,5
872KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:39:50841:06:5525,2-974,8041:3438,0
873MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613300:58:57840:41:4624,4-975,5702:2424,9
874HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
875KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
876WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:43:31960:45:0022,8-977,2001:5431,4
877PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:33:00673:15:0022,6-977,4304:0714,6
878JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
879KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:29:04672:20:1821,6-978,4504:0714,5
880ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
881KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:40:33888:41:0320,5-979,5101:5830,3
882MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW5114:28:00508:00:0020,1-979,92643:141,4
883DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
884KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:26:44936:16:5119,9-980,0701:2044,7
885GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:30:45216:38:4819,4-980,6101:3537,8
886P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:28:15962:09:3819,2-980,8361:2840,7
887PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
888ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
889KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:42:27755:14:4518,8-981,1825:2611,0
890KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
891ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:27:37576:26:0018,4-981,6101:3040,0
892DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
893KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13102:17:52213:36:4217,7-982,2907:477,7
894SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
895DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
896BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715900:37:4848:24:3417,4-982,5742:1027,7
897STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
898GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
899SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
900WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
901SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:45:25649:48:1412,4-987,6108:307,1
902SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
903SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
904SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510301:07:40909:21:3711,1-988,8906:059,9
905TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
906CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
907WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
908GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
909RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
910OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
911BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
912SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
913BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
914KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
915WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
916ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
917RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
918GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
919WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
920MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
921UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
922KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
923KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
924POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 4814700:25:4700:25:472,6-997,4029:556,0
925REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:16:2400:16:242,6-997,4466:259,3
Znaleziono 925 wynik(ów)