RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1116
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
791
Ukończyło:
195
Na trasie:
791
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:2201:53:071201:37:221 000,00,0000:06530,4
2PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5903:45:411203:58:431 000,00,0000:13265,9
3BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:4904:39:461212:08:41980,3-19,7420:17210,2
4BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:1308:52:541206:21:37977,4-22,5760:32110,0
5KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:0706:42:511207:47:07941,8-58,2120:25140,3
6JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:0605:11:181202:03:38941,7-58,2870:19181,5
7JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:2805:09:441202:04:47941,7-58,3040:19182,4
8GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:0102:27:051177:26:01934,8-65,2400:09381,3
9ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0003:01:301203:14:46934,3-65,6970:11308,9
10CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:21:281201:59:40920,9-79,0600:09390,6
11KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:4103:42:411201:33:41908,0-92,0100:14244,6
12LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:3202:14:001202:23:32891,3-108,7400:09399,1
13BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2802:30:171201:05:28890,3-109,7400:10355,4
14GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:2002:37:181201:07:20850,9-149,1300:11324,6
15ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:1903:54:301196:05:16846,7-153,2640:16216,6
16WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:0003:32:481205:00:00846,5-153,4600:15238,7
17MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3402:52:551205:05:59845,5-154,4830:12293,4
18PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4002:45:391195:07:47844,4-155,6320:11305,8
19OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:0102:51:061203:47:01840,0-160,0100:12294,6
20OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:3202:51:061203:48:32840,0-160,0100:12294,6
21OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:3202:51:061203:48:32840,0-160,0200:12294,6
22KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1301:20:481201:31:13837,5-162,5300:05621,9
23KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:2202:26:371200:32:22831,1-168,8800:10340,1
24MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:4502:13:341201:10:45815,0-185,0500:09366,1
25ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:16:281201:23:03814,0-185,9700:10357,9
26KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5103:00:041180:08:35804,6-195,3710:13268,1
27KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:38:101201:08:15794,7-205,2980:07485,7
28BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4901:18:501201:30:49768,1-231,9200:06584,6
29KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1401:36:201201:32:59765,3-234,7280:07476,6
30BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3201:41:531200:41:32763,3-236,6800:08449,5
31SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0901:32:411201:00:09755,8-244,2400:07489,3
32SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611000:22:511201:27:00736,7-263,2530:011 934,6
33BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:23:051177:17:53735,4-264,5900:06531,1
34KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 141LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI5806:00:261205:29:30705,6-294,4450:30117,5
35CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5701:39:451200:41:00695,5-304,5030:08418,3
36MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3201:42:171209:19:03676,0-323,9900:09396,6
37STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977702:04:181201:01:28671,4-328,5800:11324,1
38PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 122TL Athletics Jastrzębie14001:20:501104:17:26671,1-328,9200:07498,1
39CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:57:501196:40:10670,1-329,8840:21169,1
40STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:001184:00:00659,0-341,0100:5465,9
41BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4603:43:541195:32:27656,3-343,6720:20175,9
42GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1602:18:381201:41:16649,2-350,8200:12281,0
43KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3800:41:471204:06:38646,4-353,6300:03928,2
44NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2001:17:241200:57:20645,5-354,4900:07500,4
45KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5402:04:571191:57:16644,5-355,4700:11309,5
46ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0000:20:001201:00:00642,0-358,0400:011 925,9
47KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:53:271201:13:36641,6-358,4000:04720,2
48OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2901:57:591213:17:47639,7-360,2920:11325,3
49WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3806:06:131201:37:38637,9-362,1120:34104,5
50ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:49:591205:23:58637,5-362,4740:10347,8
51STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5703:12:261200:35:57633,8-366,1600:18197,6
52MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2702:46:181196:14:16631,9-368,0970:15228,0
53RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4705:18:161198:47:36629,4-370,6380:30118,6
54MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:22:411202:24:42618,9-381,1090:08449,1
55KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3502:26:371200:42:35616,8-383,2010:14252,4
56SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:15:091187:27:14614,9-385,1370:07490,9
57HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2103:16:551201:53:21614,7-385,3300:19187,3
58CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:30:181177:45:17610,3-389,7000:08405,5
59KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0901:11:081205:36:09606,3-393,6520:07511,4
60BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4601:27:511202:06:46601,7-398,2700:08411,0
61RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K66K 1336201:19:511201:19:36600,9-399,1500:07451,5
62OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2902:13:411177:07:29599,6-400,4200:13269,1
63ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0002:16:221057:06:00599,2-400,8300:13263,6
64WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0002:00:001210:00:00597,5-402,4700:12298,8
65PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:16:381200:57:01596,8-403,2500:07467,2
66BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2802:58:161200:25:20594,7-405,3260:17200,2
67ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5501:04:351200:37:55588,3-411,7440:06546,5
68DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:15:291201:04:09586,3-413,7300:07466,0
69MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0501:40:551201:42:59585,6-414,4340:10348,1
70SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1506401:27:351205:44:17574,8-425,1900:09393,8
71GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:06:301200:29:36574,1-425,9470:13272,3
72OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3002:40:341200:31:30570,2-429,8300:16213,1
73MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M67M 16813301:55:121217:12:40569,5-430,4610:12296,6
74WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M41M 1645901:51:121200:52:59563,3-436,7200:11303,9
75FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4701:08:071201:34:47562,2-437,8500:07495,2
76ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:20:001176:49:51562,1-437,8800:08421,6
77KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097001:25:071176:22:29561,7-438,3480:09395,9
78PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2101:45:171201:02:21559,9-440,1000:11319,1
79DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 791032449:31:5101:25:481201:31:51555,4-444,6300:09388,4
80NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M39M 100Dębickie Gepardy9501:58:141160:17:19552,0-448,0000:12280,1
81CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:09:151179:17:12551,0-448,9590:07477,4
82RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 801052496:42:2702:16:14747:06:05548,9-451,1000:14241,7
83TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0000:42:001201:27:00546,2-453,8200:04780,3
84KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:42:181177:04:13544,1-455,8700:11319,1
85OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5704:43:341203:17:57543,1-456,8800:31114,9
86JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:03:231210:03:33540,1-459,9420:07511,2
87ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748705:13:571200:57:42539,4-460,6200:34103,1
88ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0301:29:001205:35:03535,8-464,2480:09361,2
89BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 177MALINOWE GWIAZDY11202:45:001201:42:45535,0-465,0210:18194,5
90AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 145Grupa CzAMW7104:00:001202:05:00530,4-469,6000:27132,6
91POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1203:22:001201:55:12528,9-471,1500:22157,1
92SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4302:05:441200:31:43525,7-474,3100:14250,9
93SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 73Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:34:291201:37:53523,3-476,7340:10332,3
94MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0102:31:381205:40:01522,0-477,9970:17206,6
95MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M29M 76Mafia Team Lubliniec992353:24:2700:38:481201:24:27518,4-481,5700:04801,7
96KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1208301:39:191190:50:44517,9-482,0990:11312,9
97DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 781022424:51:2700:31:011200:51:27511,3-488,7400:03989,0
98KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0100:09:061193:49:59510,7-489,2820:013 367,4
99MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 72Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:25:301202:59:43509,3-490,6520:10357,4
100SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:51:491177:52:28508,4-491,6010:13272,8
101KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5303:02:411200:41:53508,1-491,8600:21166,9
102NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:22:001202:00:27507,3-492,7500:16214,3
103GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3402:56:161202:04:30504,7-495,2670:20171,8
104ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4802:43:471214:53:48504,2-495,7750:19184,7
105SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0102:07:061201:50:11502,8-497,1970:15237,4
106GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4605:07:211201:42:46500,5-499,5000:3697,7
107DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5903:30:341185:50:40500,5-499,5180:25142,6
108KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1257005:22:191203:15:38500,3-499,7300:3893,1
109SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 81Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3502:02:431201:26:35500,2-499,8380:14244,5
110PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:18:351201:01:46499,0-500,9700:09381,0
111PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3302:57:081201:12:33499,0-500,9700:21169,0
112GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:38:461188:25:11498,5-501,4940:11302,8
113PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M21M 1287800:46:071200:56:37495,2-504,8400:05644,2
114BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211601:19:001084:11:00491,9-508,0900:09373,6
115KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3000:58:421178:04:30490,0-509,9950:07500,9
116MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K41K 1816402:07:491203:13:29488,7-511,3060:15229,4
117DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 98Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:12:361158:27:42488,1-511,8770:08403,4
118FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5402:15:361193:13:11487,8-512,1620:16215,9
119NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0403:01:261201:42:04487,6-512,4200:22161,2
120RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 99Przemyski Klub Biegacza10400:34:581206:09:18487,2-512,8290:04835,9
121PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M37M 961363242:11:1502:46:191185:53:13485,0-514,9840:20175,0
122MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0001:06:001200:30:00484,4-515,5700:08440,4
123KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5801:55:001200:53:58483,7-516,2800:14252,4
124KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0000:58:511200:30:00482,6-517,3900:07492,0
125MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4802:08:021201:07:48481,8-518,1600:15225,8
126KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K40K 180Kobiety na 5+7002:00:511201:35:11479,7-520,2800:15238,2
127KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 106KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska10802:38:471205:39:10479,2-520,8200:19181,1
128SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 90Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:47:291200:59:29477,9-522,0530:05603,9
129NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4402:09:001214:51:44476,5-523,5120:16221,6
130ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3402:29:141177:59:34472,5-527,5100:18190,0
131BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 1059901:55:311185:41:32467,1-532,8740:14242,6
132JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 102WKB Maratończyk Włocławek10000:59:011201:23:23466,0-534,0500:07473,7
133LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M31M 841092592:44:0000:52:111200:44:00464,4-535,6400:06533,9
134KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5904:01:331201:09:59461,8-538,2200:31114,7
135HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K51K 2189700:59:181201:14:19458,6-541,4200:07464,0
136GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628400:51:481201:30:00456,1-543,9380:06528,3
137WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M50M 1239201:54:031210:00:00454,5-545,5500:15239,1
138MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3102:55:481201:17:31454,0-545,9700:23155,0
139GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 831082575:55:4701:12:431184:33:50451,5-548,4720:09372,6
140BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 2225301:10:391176:12:30451,5-548,5430:09383,4
141PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:17:151176:58:33450,7-549,3300:10350,0
142PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12301:07:481176:33:12447,8-552,2000:09396,3
143JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:36:251200:33:35447,8-552,2350:04737,7
144KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 881112634:22:0301:08:171174:21:55447,4-552,5730:09393,2
145HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5701:58:171177:37:57445,1-554,9290:15225,8
146DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3802:04:391163:36:38443,4-556,5880:16213,4
147KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K55K 9811501:04:371200:40:18436,5-563,5300:08405,3
148PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M40M 101Mafia Team Lubliniec13001:04:141164:38:23436,0-564,0180:08407,2
149WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 851092593:18:0001:00:001201:18:00434,0-566,0300:08434,0
150KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:20:471166:41:11430,0-570,0090:11319,4
151CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2004:50:531181:52:26428,1-571,9160:4088,3
152BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K26K 1259901:55:121185:43:26428,0-571,9600:16222,9
153KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1588500:43:331207:22:00427,7-572,2900:06589,3
154PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 821062520:16:5702:27:091200:16:57427,6-572,4300:20174,3
155CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 991403337:23:1602:14:271201:23:16427,5-572,5400:18190,8
156BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K9K 126Mafia Team Lubliniec8901:08:111176:20:00426,8-573,2000:09375,6
157DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414501:31:031199:53:11425,3-574,6990:12280,3
158MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4702:22:291201:18:47423,6-576,3800:20178,4
159NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M93M 2285601:20:431201:14:56423,3-576,7310:11314,6
160SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 118Kobiety na 5+10602:56:391131:12:06421,7-578,3100:25143,2
161MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 202Klub InO Stowarzysze6901:36:541183:05:05419,8-580,1630:13260,0
162KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1398500:35:001152:30:06417,2-582,8400:05715,1
163SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13610102:01:401201:04:04413,8-586,2100:17204,1
164KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13010701:51:501200:52:58413,7-586,3100:16221,9
165TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438603:17:521177:41:00413,1-586,9320:28125,3
166MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K33K 1528001:27:551190:31:28409,7-590,2940:12279,6
167ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:19:001203:03:00403,3-596,6900:021 273,6
168ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K56K 10011302:34:401152:43:27402,3-597,7000:23156,1
169NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 205Rebellion Of Free Runners12102:16:141178:14:34402,2-597,7610:20177,2
170WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 135Grupa CzAMW9602:00:001210:00:00401,4-598,6200:17200,7
171WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14310701:18:251200:46:43399,3-600,6650:11305,5
172PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11010709:36:461161:14:29399,2-600,8441:2641,5
173DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M41M 103GB. Galopujące Ślimaki14802:07:231172:50:47396,6-603,3830:19186,8
174ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M68M 1709902:53:191203:30:08396,3-603,6860:26137,2
175BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M49M 119Rebellion Of Free Runners13103:15:381207:43:17396,0-604,0110:29121,4
176PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:31:481209:00:46394,9-605,1060:13258,1
177KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 146SieChodzi8501:41:111202:34:56394,1-605,8900:15233,7
178DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11112900:57:311152:37:53392,2-607,8290:08409,1
179BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714800:39:381196:26:56391,5-608,5370:06592,6
180SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 93Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:56:481201:46:53390,3-609,7500:17200,5
181ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2387600:37:501191:33:52389,9-610,0920:05618,4
182POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214000:31:111201:09:54389,5-610,5070:04749,4
183TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11502:20:091201:04:35389,1-610,8770:21166,6
184ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K92K 193BiegamBoLubięZąbkiTeam13601:00:311209:09:34387,8-612,2430:09384,4
185GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937100:33:011182:37:59384,6-615,3570:05699,0
186MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M19M 11811101:36:451149:17:31383,3-616,7440:15237,7
187PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12501:06:101201:34:48382,9-617,1420:10347,2
188KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 2455903:38:001201:32:00382,3-617,7100:34105,2
189WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 2475601:04:121176:38:24382,1-617,8530:10357,1
190WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M62M 15910201:10:451116:17:24380,8-619,2270:11322,9
191WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 206Wataha Team11601:31:181154:19:37378,7-621,3200:14248,9
192RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739101:21:371200:47:40378,1-621,8590:12278,0
193STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1801:35:011206:17:40377,9-622,1030:15238,6
194PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1789400:51:051206:28:18377,3-622,6750:08443,2
195SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K119K 2625907:00:00631:00:00377,0-623,0001:0653,9
196BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4301:20:121181:31:43376,7-623,2730:12281,8
197OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M108M 262NIECHCEMISIE Giżycko9604:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
198RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414106:22:571179:20:58375,2-624,7701:0158,8
199BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6601:33:331201:20:44374,6-625,3830:14240,3
200ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011400:54:401200:32:28374,6-625,4200:08411,1
201TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:30:331129:03:56373,9-626,0900:14247,8
202CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2500:46:371158:37:18372,3-627,7500:07479,1
203BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M30M 771012400:54:3900:53:171176:54:39371,3-628,7000:08418,1
204SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M58M 152Harpagan Sosnowiec13300:42:411103:51:58371,2-628,8140:06521,8
205MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M65M 1658901:00:001201:00:00371,2-628,8200:09371,2
206WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1788601:16:371197:50:53370,6-629,4200:12290,2
207HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M80M 2029602:06:001201:42:00370,4-629,6400:20176,4
208PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1838901:29:551201:40:55369,1-630,8600:14246,3
209DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:28:021178:06:29368,5-631,5000:14251,2
210KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1768401:48:371202:02:40367,1-632,8900:17202,8
211PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0003:06:051200:59:00366,9-633,0600:30118,3
212SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 74982330:33:0301:23:001202:33:03365,4-634,5900:13264,2
213SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0301:23:001202:33:03365,4-634,5900:13264,2
214MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M56M 267MARO Team Jastrzębie-Żory5700:58:001201:53:44364,2-635,7580:09376,8
215LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110402:13:591178:17:18364,0-635,9800:22163,0
216WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412100:53:141200:32:14363,6-636,3700:08409,9
217GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M18M 116BIEGIGORSKIE.PL13801:08:281176:56:42363,6-636,4200:11318,6
218KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713101:07:091166:10:03362,3-637,7330:11323,7
219FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546302:25:051203:02:09361,3-638,6900:24149,4
220KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M47M 115WKB META LUBLINIEC13100:49:301175:14:37360,2-639,8090:08436,6
221PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2002:09:061200:53:20360,1-639,8700:21167,4
222BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 951313114:20:0801:34:361200:34:04359,1-640,8630:15227,8
223OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3903:09:031201:00:39358,0-641,9700:31113,6
224MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M33M 911182809:32:5901:45:511178:01:29357,0-642,9920:17202,4
225GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 921212892:23:3201:09:351204:28:35355,0-645,0190:11306,1
226MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313601:42:331158:28:22354,1-645,8860:17207,2
227LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M36M 94Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:35:211196:12:04352,3-647,6930:06598,0
228FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2596301:29:151175:23:17350,0-650,0200:15235,3
229MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10501:37:021201:16:46349,9-650,0700:16216,4
230KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M38M 9726 21373273:02:3000:46:331195:53:15348,6-651,4450:08449,3
231PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K12K 16510101:49:011200:34:36348,3-651,6700:18191,7
232NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:37:511200:59:57347,1-652,9200:16212,8
233MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20612701:13:371201:13:25347,0-653,0500:12282,8
234GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M22M 131Mafia Team Lubliniec12700:33:501205:23:01345,9-654,0880:05613,4
235TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec9901:20:091177:00:08345,9-654,1500:13258,9
236BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0100:02:121215:46:38345,8-654,2120:009 430,6
237GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 86BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:42:421178:03:30345,6-654,4100:28127,4
238SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M37M 132Rebellion Of Free Runners12401:11:171192:43:35345,4-654,6060:12290,7
239MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K25K 122Biegamy Razem Władysławowo11401:39:401194:48:25345,3-654,7090:17207,9
240WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:13:551190:27:58345,1-654,9090:12280,1
241NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M40M 163Biegamy Razem Władysławowo10001:48:481216:03:33345,1-654,9230:18190,3
242PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 196MTS Drużyna Szpiku10400:54:151057:10:23342,3-657,6600:09378,6
243KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 124Rebellion Of Free Runners12401:06:271176:44:24341,8-658,2050:11308,6
244SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K120K 2666000:57:081177:33:57341,4-658,6440:10358,5
245ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 154NIECHCEMISIE Giżycko9600:45:011200:11:00341,1-658,8750:07454,7
246ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27613701:28:491128:44:25339,8-660,2500:15229,5
247BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 185HRmax Żory13901:11:001210:09:27339,6-660,4230:12287,0
248MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 116PoWoli do Celu12601:09:381177:11:40337,5-662,5500:12290,8
249SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:40:581128:52:58335,2-664,8100:07490,9
250GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:03:381200:58:48334,8-665,2380:11315,6
251GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:57:211203:07:01334,5-665,4700:10350,0
252MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13401:28:351188:57:30334,4-665,6470:15226,5
253MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:01:081176:28:22333,0-666,9700:11326,9
254PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M61M 15511000:27:231200:26:35333,0-667,0200:04729,6
255SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 119Klub Biegacza Fartlek14201:06:551213:21:03332,2-667,8490:12297,8
256CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2938906:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
257BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners11901:01:191201:06:55327,2-672,8280:11320,1
258SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 891152736:43:2300:38:351200:43:23326,5-673,5100:07507,7
259BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M36M 18914301:06:231128:43:54323,9-676,1500:12292,7
260KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M16M 113Mafia Team Lubliniec13300:53:431204:42:44322,7-677,3420:09360,4
261WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K94K 1967601:42:051202:33:00322,0-678,0100:19189,3
262KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M53M 2576501:07:211173:47:31320,5-679,5390:12285,5
263KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710301:42:421177:18:39318,6-681,3700:19186,2
264ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2608100:45:371200:46:40317,3-682,6590:08417,4
265ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M30M 156Biegamy Razem Władysławowo12102:24:301206:30:48314,7-685,3030:27130,7
266SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 112Rebellion Of Free Runners11700:30:501200:01:18314,6-685,3670:05612,3
267SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314200:49:001201:00:00314,0-685,9600:09384,5
268RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7101:08:171201:18:38313,6-686,3660:13275,6
269WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14704:11:481148:42:43313,4-686,5630:4874,7
270KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513401:52:351192:29:03313,0-686,9820:21166,8
271NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K72K 147Dębickie Gepardy9500:50:181188:23:14312,5-687,5290:09372,7
272MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M42M 167Mafia Team Lubliniec13100:58:181201:42:08311,1-688,8580:11320,2
273MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:29:561177:06:23309,5-690,5200:17206,5
274ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2600:24:571201:05:26309,2-690,7700:04743,6
275NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 183Nessi Team13901:37:341155:34:46308,8-691,2370:18189,9
276SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M97M 2359001:03:421155:39:07308,7-691,3170:12290,8
277KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1409401:09:521202:09:11308,5-691,5000:13264,9
278NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10312901:23:431203:32:47307,7-692,2970:16220,5
279RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K90K 191Nessi Team9201:51:311211:23:44307,2-692,8240:21165,3
280GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K96K 1999104:11:461179:36:13306,8-693,1900:4973,1
281GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K83K 30010500:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
282JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 303Fuchs Oil Team10701:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
283ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K64K 12913101:45:061201:39:16303,9-696,1200:20173,5
284MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M56M 147Poranny Beskid Run13201:52:551171:13:16303,8-696,1570:22161,5
285ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K69K 13912101:12:001202:27:00303,8-696,2200:14253,2
286GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K67K 136Rebellion Of Free Runners12400:22:581200:36:02303,6-696,3600:04793,3
287JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M120M 304Rebellion Of Free Runners10705:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
288BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M20M 12713001:07:081152:07:50302,0-698,0380:13269,9
289MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M86M 2188900:42:071153:15:13301,1-698,8750:08429,0
290RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M82M 20711100:51:001130:35:30300,7-699,3090:10353,8
291JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13411102:22:271189:13:41300,0-699,9710:28126,4
292PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M79M 200Mafia Team Lubliniec12805:14:001196:34:53299,2-700,7541:0257,2
293KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M16M 28613200:50:121202:10:33298,9-701,0690:10357,3
294MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17913102:22:441199:56:41298,8-701,2350:28125,6
295ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2128701:31:001200:46:00298,0-701,9700:18196,5
296SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 145Rebellion Of Free Runners12102:01:491201:29:49297,9-702,0900:24146,7
297HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14801:06:491158:47:50297,9-702,1460:13267,5
298DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K79K 2868802:20:011205:25:23294,2-705,8130:28126,1
299PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4601:58:441178:12:13293,8-706,2250:24148,5
300PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20410701:01:081206:11:01293,1-706,9000:12287,7
301MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 137Milbrant Team RS12801:16:061201:53:49292,6-707,4080:15230,7
302KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K89K 3106500:44:491032:57:21292,5-707,5280:09391,6
303KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M59M 15313408:37:091201:18:10291,8-708,2401:4633,9
304SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 203Kobiety na 5+9103:54:001202:05:06290,7-709,3500:4874,5
305SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M36M 12914602:17:051128:16:34289,3-710,7310:28126,6
306ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M63M 28010110:24:591177:19:13289,2-710,8202:0927,8
307DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2836401:08:091201:07:36287,9-712,1090:14253,5
308TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14804:22:121170:46:38287,1-712,8630:5465,7
309PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K78K 2847904:23:351200:29:40286,8-713,2000:5565,3
310ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M58M 243Rebellion Of Free Runners12401:27:381181:28:46284,0-715,9780:18194,5
311KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26110301:38:461176:21:44283,5-716,4600:20172,2
312BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M107M 2588200:36:011174:50:44283,2-716,7710:07471,8
313KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27511800:49:331187:37:31283,2-716,7710:10343,0
314RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21513001:11:591200:43:30283,1-716,9500:15235,9
315MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1857102:00:301202:45:08282,8-717,2100:25140,8
316SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14611800:47:371200:47:34280,0-719,9800:10352,8
317KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12114800:50:371203:38:06278,8-721,1800:10330,5
318LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M17M 114Zabiegana Rodzina13000:20:041201:23:57278,3-721,6790:04832,2
319NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2118401:43:471129:48:35277,1-722,9200:22160,2
320GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M87M 219Mafia Team Lubliniec11401:56:521191:11:45276,9-723,0640:25142,2
321BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 149Nocne sępy14001:09:011149:35:44276,0-723,9790:15240,0
322SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M71M 31511901:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
323NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912801:03:001200:12:42275,1-724,9100:13262,0
324SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 16914701:28:391152:53:40274,5-725,5400:19185,8
325KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M111M 2757002:52:341153:10:00274,4-725,6400:3795,4
326GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M47M 241Biegamy Razem Władysławowo13501:09:01961:02:59274,2-725,8110:15238,4
327GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10801:22:591180:59:24273,8-726,2280:18197,9
328KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18813400:54:381164:21:03273,2-726,7680:11300,1
329ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K74K 2718900:44:361129:26:35272,6-727,4400:09366,7
330SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 2879900:50:011197:29:04272,4-727,6210:11326,7
331SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 168Klub Biegacza Fartlek14900:42:581214:37:02271,3-728,7090:09378,8
332WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M83M 209TacyMy13101:59:071211:08:30271,3-728,7350:26136,6
333NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M92M 227NIECHCEMISIE Giżycko9601:13:031199:45:57271,2-728,8320:16222,7
334KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K131K 297B4SPORT5801:50:301201:17:35269,8-730,2500:24146,5
335KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17710500:56:061205:43:38267,8-732,1650:12286,5
336WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13714201:59:211178:13:01267,7-732,2610:26134,6
337BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K21K 15511201:19:001201:33:00266,8-733,2000:17202,6
338KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2587701:04:311057:54:22266,7-733,3100:14248,0
339MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M31M 15714802:14:301213:42:22266,2-733,8290:30118,7
340WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111301:01:041200:42:14265,9-734,1000:13261,3
341GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M69M 17113502:57:561201:23:03264,7-735,3100:4089,3
342PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2339301:14:581177:22:42264,2-735,7700:17211,5
343BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K97K 20111901:06:341195:32:59264,2-735,8500:15238,1
344MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K130K 29513201:29:241200:37:40263,9-736,0600:20177,1
345GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318601:35:551213:49:06263,7-736,2650:21165,0
346DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 32810401:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
347SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14701:32:26889:08:08263,2-736,8100:21170,8
348KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K8K 12413002:13:081201:15:00263,1-736,8900:30118,6
349ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2618601:01:301177:13:36262,9-737,0700:14256,5
350BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 115Kobiety na 5+14901:19:511199:27:53262,2-737,7730:18197,0
351LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M39M 19413100:56:131209:42:11261,9-738,1500:12279,5
352BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2178801:07:091200:31:11260,6-739,3800:15232,9
353JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 161Damy Rade Zegrze12902:25:371181:31:12260,6-739,4070:33107,4
354FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce12901:12:311196:41:56260,1-739,9320:16215,2
355ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M51M 2468303:28:00938:07:00259,2-740,8000:4874,8
356BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16713400:31:561202:37:07258,7-741,2700:07486,1
357KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M61M 277B4TEAM6800:44:281176:46:43258,0-741,9620:10348,2
358GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14201:08:251215:46:16257,6-742,4390:15225,9
359KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12612901:42:491175:14:56257,0-743,0360:24150,0
360GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3287701:36:00961:35:00256,2-743,7600:22160,2
361IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M122M 3096000:57:331200:52:58255,7-744,2650:13266,6
362WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14810601:25:071110:50:36255,3-744,7490:20179,9
363WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513700:59:111200:29:18254,2-745,7900:13257,7
364PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:03:161193:16:08254,0-746,0290:14240,9
365FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 234LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI8900:46:551191:19:26253,8-746,1810:11324,6
366DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413101:35:051201:40:03253,8-746,2400:22160,1
367ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K125K 287Kobiety na 5+6702:12:261176:36:01253,3-746,6600:31114,8
368KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14213000:34:241190:11:19252,6-747,3510:08440,7
369GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M135M 332Bydgoszcz na Start5201:09:401176:17:40252,2-747,7880:16217,2
370WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3199001:49:13985:17:35252,1-747,8540:25138,5
371IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K133K 3046401:33:471177:40:31251,7-748,3080:22161,0
372TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2049501:56:591177:17:24251,0-748,9600:27128,8
373FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K65K 132Klub Biegacza Fartlek14807:56:551114:42:32250,8-749,1771:5431,6
374NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11713100:55:361186:46:09250,6-749,3590:13270,5
375WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11600:34:551178:26:00250,6-749,4200:08430,6
376DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K107K 22310401:15:031202:24:04249,3-750,6940:18199,3
377ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K106K 21913201:52:001177:20:21249,0-751,0500:26133,4
378WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4601:44:551214:18:46248,3-751,6830:25142,0
379RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614301:27:211201:16:55246,7-753,3100:21169,4
380CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M70M 31310100:56:10985:36:21245,8-754,2360:13262,5
381ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 121MARO Team Jastrzębie-Żory13300:29:041177:12:45245,1-754,8750:07506,0
382MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17614301:16:381180:33:32243,4-756,5530:18190,6
383PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288301:07:151210:58:49243,0-756,9820:16216,8
384KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17212502:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
385SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K86K 18613300:49:431204:07:31241,5-758,5420:12291,4
386SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 29610700:55:051176:32:09241,1-758,8670:13262,7
387SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 184Klub Biegacza Fartlek14801:04:491190:47:29241,0-759,0420:16223,1
388DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 75992349:40:2200:41:071201:35:09239,4-760,5870:10349,4
389PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510308:24:411212:59:48238,4-761,5782:0728,3
390ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714800:17:181028:53:38237,9-762,1160:04825,0
391MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K129K 29413400:59:351201:29:59237,9-762,1400:15239,5
392MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 130Kobiety na 5+14400:25:191199:35:47237,4-762,5830:06562,7
393SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21713200:58:131177:05:36237,1-762,9070:14244,4
394SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13100:35:461185:46:50237,0-763,0470:09397,5
395GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 131SNPTT Zakopane13700:11:241200:48:48236,7-763,3400:021 245,6
396KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M74M 3266301:22:111177:04:00236,3-763,6600:20172,5
397JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M64M 162HRmax Żory13403:47:121179:09:05236,1-763,8910:5762,4
398JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M20M 345Rebellion Of Free Runners5501:00:571159:21:23235,7-764,3250:15232,0
399ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 302Klub InO Stowarzysze9906:54:251173:27:50235,6-764,4261:4534,1
400MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M60M 154Biegiem przez życie13201:06:201175:23:46235,5-764,4700:16213,0
401TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M40M 198Mafia Team Lubliniec12001:27:141210:03:30235,3-764,6800:22161,9
402DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M133M 3307100:18:581101:15:29235,1-764,8840:04743,8
403POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 342Forma Wodzisław Śląski5701:30:451034:09:03233,7-766,2540:23154,5
404WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M48M 18212400:29:181201:01:51233,0-766,9820:07477,2
405TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 24814400:45:171129:41:20233,0-767,0200:11308,7
406DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M52M 25113302:01:001177:06:00232,4-767,6100:31115,2
407MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K89K 190PoWoli do Celu12801:32:461200:49:55232,3-767,6800:23150,3
408ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K58K 23910401:54:041176:16:17232,0-768,0400:29122,0
409REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K147K 3435701:27:201180:46:00231,9-768,1270:22159,3
410MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K98K 20712801:14:261177:25:16231,0-769,0350:19186,2
411SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 198Wataha Team11801:03:391176:51:26230,6-769,3600:16217,4
412SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M57M 26810001:11:431203:40:20229,1-770,8720:18191,7
413GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M76M 19010801:00:411177:09:32229,0-770,9600:15226,5
414BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 22913901:08:101196:30:28228,6-771,4170:17201,2
415KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K39K 17913002:20:461201:13:34227,7-772,3460:3797,0
416RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M42M 2109900:52:181201:05:08227,4-772,6500:13260,8
417DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12713000:49:231153:12:29226,6-773,3610:13275,4
418KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3178900:54:301176:37:28226,4-773,5690:14249,3
419ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31310701:13:591104:59:57226,4-773,6400:19183,6
420RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 230Mafia Team Lubliniec13401:25:471177:04:11225,8-774,1690:22158,0
421VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K57K 23711301:12:541191:09:29225,8-774,2240:19185,8
422ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513401:35:231201:11:15224,6-775,4200:25141,3
423KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K144K 3355801:59:561201:09:19224,2-775,8060:32112,2
424KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 225Zabiegani Częstochowa13400:55:321191:13:24223,8-776,1610:14241,8
425MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 307MARO Team Jastrzębie-Żory7300:59:001177:03:27223,8-776,2200:15227,6
426MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M63M 16013201:03:221177:37:29223,7-776,2900:16211,8
427SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K72K 2699600:50:071129:07:46223,5-776,5300:13267,5
428ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K20K 15313501:58:011200:44:18223,0-777,0070:31113,4
429KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25113902:14:271176:58:12222,6-777,3800:3699,3
430WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 12014805:26:151008:35:02222,4-777,5601:2840,9
431ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M61M 26510601:35:051177:52:28222,2-777,8300:25140,2
432GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K80K 291Mafia Team Lubliniec8506:46:091179:03:46222,1-777,9301:4932,8
433GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11601:35:001200:24:41221,7-778,3100:25140,0
434KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 27010100:49:491200:59:51221,1-778,8700:13266,3
435PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K32K 14813801:10:331176:48:54220,5-779,5100:19187,5
436KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M59M 24911201:08:491151:34:22220,2-779,8150:18192,0
437SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33213102:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
438ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K93K 19514000:34:001200:42:00219,7-780,2700:09387,8
439KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13812900:42:151171:16:08219,5-780,4910:11311,7
440BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 128Kobiety na 5+13603:00:321211:33:27218,8-781,2180:4972,7
441STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2889800:41:261203:33:00218,7-781,2820:11316,7
442FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 353Akademia Wojsk Lądowych11500:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
443REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 312Radlinioki w biegu8500:06:061128:38:18217,6-782,3860:012 140,5
444ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K124K 2857802:32:211202:02:30217,3-782,6950:4285,6
445BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M127M 31810601:13:591080:42:33216,8-783,1700:20175,8
446DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M138M 3505400:45:51800:44:49215,8-784,1600:12282,5
447PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 17013100:33:461208:01:22214,8-785,2490:09381,6
448BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 237Nocne sępy13900:35:051200:48:18214,1-785,9100:09366,1
449SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35713101:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
450SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 215LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12501:06:351176:59:24213,8-786,1600:18192,7
451PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29510001:40:361060:16:02213,7-786,2840:28127,5
452WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M141M 3598502:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
453BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 347Rebellion Of Free Runners12801:01:411209:24:06213,3-786,7390:17207,4
454PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M90M 22310201:28:371153:13:59213,2-786,8280:24144,3
455DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 279Damy Rade Zegrze13100:43:521204:49:23212,6-787,3940:12290,8
456KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K22K 28114101:23:58843:35:06212,4-787,5830:23151,8
457JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K101K 211Niepołomice Biegają11301:07:101200:53:05212,1-787,9500:19189,4
458CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 188Rebellion Of Free Runners11900:37:411172:59:22211,1-788,9060:10336,1
459KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M89M 22110602:29:341153:34:42210,8-789,2400:4284,5
460DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K105K 216Rebellion Of Free Runners12201:15:531204:08:37210,4-789,6080:21166,4
461SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2902:45:031203:52:04210,3-789,6680:4776,5
462SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22510701:38:051201:06:34210,1-789,9400:28128,5
463CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 292Smaki biegania9906:33:451135:29:47209,3-790,6611:5231,9
464BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M103M 2539100:28:421200:36:08208,1-791,9200:08435,0
465KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18613500:53:341150:37:48207,3-792,7490:15232,1
466HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22011301:36:491203:14:58207,2-792,8000:28128,4
467STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M57M 24012502:35:441129:08:54206,8-793,1900:4579,7
468GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M105M 2559000:35:041180:36:01206,1-793,9110:10352,6
469WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213704:50:551082:09:09204,9-795,1201:2542,3
470JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3446901:11:561195:50:30204,9-795,1330:21170,9
471ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K52K 22213300:01:011204:03:36204,5-795,4700:0012 070,6
472TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 212Rebellion Of Free Runners12400:46:041209:54:35203,7-796,3150:13265,3
473TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M70M 17312801:19:511197:02:37203,6-796,3570:23153,0
474MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 123Nordic Walking Lyski14603:54:571126:42:30203,1-796,9111:0951,9
475SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M65M 2898200:25:301203:38:49203,0-796,9600:07477,7
476KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K68K 13813300:58:021206:59:00202,2-797,7700:17209,1
477ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15013501:16:041201:47:14202,0-797,9800:22159,3
478BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K100K 210HRmax Żory13501:15:291200:35:11201,4-798,6500:22160,0
479JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 272Biegamy Razem Władysławowo10300:46:391176:49:23200,9-799,1350:13258,3
480RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M41M 20313001:16:591190:55:03200,2-799,7680:23156,1
481KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 299Biegamy Razem Władysławowo10102:41:421176:59:11200,1-799,8900:4874,3
482PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K91K 19213001:28:531201:11:13200,1-799,9300:26135,1
483WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 181Rebellion Of Free Runners12200:28:001138:31:38200,0-799,9600:08428,7
484ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K70K 267WOLF TEAM13800:31:541105:38:21198,9-801,1200:09374,1
485OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36610100:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
486WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 208Nordic Walking Lyski12301:33:091201:40:06198,0-801,9680:28127,6
487STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27312400:30:531158:26:28197,4-802,6070:09383,5
488PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13501:39:571206:34:38197,3-802,7000:30118,4
489RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M77M 19214501:04:201162:47:15196,3-803,7450:19183,0
490MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17513502:18:221201:04:11196,0-803,9530:4285,0
491WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28312800:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
492KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M143M 361Grupa CzAMW6501:38:171080:14:56195,7-804,3040:30119,5
493MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M73M 184Nordic Walking Lyski12801:06:401172:02:02194,9-805,1470:20175,4
494ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 226LUBAWA BIEGA13800:48:311152:34:43194,5-805,5500:14240,5
495SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3308202:40:161202:13:43194,0-805,9660:4972,6
496WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21411600:39:151179:06:21193,3-806,7040:12295,5
497KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 3389901:18:481177:39:41193,3-806,7070:24147,2
498ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14504:37:201056:51:00193,0-806,9601:2641,8
499ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 360Pędzące Leniwce13001:48:451167:27:33192,4-807,6290:33106,1
500KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M140M 3555800:58:291177:09:57191,6-808,4080:18196,6
501KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K87K 187MALINOWE GWIAZDY11501:44:491201:29:13191,5-808,4800:32109,6
502BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19713601:26:321200:34:29191,3-808,6560:27132,7
503BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M8M 20813100:21:011188:10:07189,3-810,6720:06540,5
504WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K103K 21412501:35:551177:39:09188,6-811,4250:30118,0
505PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K141K 32211901:12:231202:26:49188,3-811,7100:23156,1
506MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710601:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
507SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M57M 15113501:10:241131:24:32188,1-811,9310:22160,3
508MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M74M 18710801:25:301197:24:48187,9-812,1270:27131,8
509PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M84M 21311301:00:511173:59:17187,9-812,1470:19185,2
510WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M121M 3067901:01:441177:44:26187,7-812,3460:19182,4
511SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K140K 3206801:11:091200:38:14187,6-812,4200:22158,2
512GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11500:44:551177:39:57187,5-812,4900:14250,5
513CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 372Rebellion Of Free Runners11501:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
514PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M55M 26313001:13:251056:22:34186,8-813,1600:23152,7
515BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 257Rebellion Of Free Runners11700:06:541120:19:43186,5-813,5100:021 621,7
516PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487000:29:371201:00:59186,1-813,9100:09377,0
517WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M95M 23212601:32:031201:13:36183,7-816,3000:30119,7
518WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M17M 29712001:26:111198:30:48183,1-816,8600:28127,5
519TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913303:41:311200:57:19182,6-817,4371:1249,4
520CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K99K 20913300:43:311198:24:15182,5-817,4650:14251,7
521PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477100:34:191195:39:33182,0-817,9990:11318,2
522OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K56K 23610600:52:241153:29:11182,0-818,0300:17208,4
523TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312801:35:401194:09:43181,3-818,6780:31113,7
524GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M94M 23112400:44:151200:39:27180,1-819,9400:14244,1
525TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 325Rebellion Of Free Runners12100:48:361175:59:19179,8-820,2380:16221,9
526WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27813102:12:401105:36:06179,7-820,3000:4481,3
527FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 3765301:30:421104:05:32179,2-820,8220:30118,5
528BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K40K 307Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14101:18:301202:17:01179,0-820,9900:26136,8
529PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K161K 37313502:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
530SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14803:13:121177:29:55178,8-821,1681:0455,5
531JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24614902:05:211201:23:10178,3-821,7300:4285,3
532BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2989100:54:351200:38:44178,1-821,9000:18195,8
533MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 194Klub Biegacza Fartlek14801:07:291113:16:49177,9-822,1290:22158,1
534TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20013304:24:121131:03:13177,8-822,1641:2940,4
535KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28813401:20:001201:09:43177,6-822,3900:27133,2
536POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M66M 166Rebellion Of Free Runners12001:06:581177:19:00177,2-822,7600:22158,8
537STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35410501:03:001080:52:53176,7-823,2800:21168,3
538HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3798506:09:371177:11:56176,6-823,4302:0528,7
539SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25011402:57:351205:15:52176,3-823,6601:0059,6
540JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K139K 31910400:47:231200:43:10176,2-823,8100:16223,1
541BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 293Rebellion Of Free Runners13201:40:291197:13:14176,1-823,8850:34105,2
542PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29112705:11:461180:38:40176,0-824,0001:4633,9
543GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 34912002:08:061171:51:46175,4-824,5610:4382,2
544DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M73M 321Nidzica Biega10600:32:051200:38:16175,4-824,5800:10328,1
545SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M69M 31212901:26:441200:54:17174,8-825,2000:29120,9
546KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11701:33:351192:29:11174,2-825,7710:32111,7
547OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2598205:04:461154:18:37174,2-825,8201:4434,3
548PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M32M 871092602:05:1300:21:331210:05:13173,8-826,2330:07483,8
549KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 324Rebellion Of Free Runners12300:40:471178:02:12173,7-826,3450:14255,5
550WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M85M 216Biegiem przez życie13101:19:321178:51:48173,6-826,3770:27131,0
551BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M104M 254Biegamy Razem Władysławowo13701:30:031077:11:19173,1-826,8820:31115,3
552WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 294PoWoli do Celu12801:14:041176:50:52172,5-827,5500:25139,7
553RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M106M 25612801:00:141206:25:47171,9-828,0670:21171,3
554SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M72M 31610601:25:171152:30:08171,5-828,4800:29120,7
555SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K82K 2999901:59:461050:00:02171,5-828,5210:4185,9
556DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26413500:38:371201:16:13171,0-829,0000:13265,7
557MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2899902:12:541177:20:25170,8-829,2300:4677,1
558WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214800:35:411184:54:52170,3-829,7320:12286,3
559CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 270Damy Rade Zegrze13201:13:491054:04:41170,1-829,8620:26138,3
560LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18213202:41:001129:26:00169,7-830,3300:5663,2
561PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33411901:19:501202:31:07169,2-830,8390:28127,1
562PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K73K 149Kobiety na 5+14200:43:491118:17:14169,1-830,9500:15231,5
563NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M47M 1809701:20:171203:11:24168,6-831,3900:28126,0
564BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 376Siostry13400:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
565KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2928800:42:051153:12:00167,9-832,1400:15239,3
566CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M88M 22013300:31:591205:50:45166,7-833,3290:11312,7
567TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M113M 2829801:34:001205:12:08165,7-834,2980:34105,8
568SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K163K 3805701:51:001153:20:51165,7-834,3200:4089,6
569DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25311900:50:501152:50:02163,4-836,6130:18192,9
570MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M82M 3469700:46:371197:05:11163,3-836,7460:17210,1
571FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M72M 33710700:31:501209:08:53163,2-836,8080:11307,6
572GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10000:37:371200:36:09162,7-837,3400:13259,4
573ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214600:54:081200:19:41162,2-837,8440:20179,7
574GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M134M 3317502:09:161213:22:35161,0-838,9800:4874,7
575GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M62M 27410300:34:221152:34:01160,9-839,1480:12280,8
576GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M110M 272Akademia Sportowa Lubliniec12800:45:161205:01:57160,3-839,7230:16212,4
577STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K69K 26512501:05:201169:47:53158,9-841,1460:24145,9
578MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13801:04:361082:11:28157,9-842,1120:24146,6
579NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3417601:44:391201:10:59157,6-842,4300:3990,3
580SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 327RUNTEAM PAWŁOWICE13401:11:261153:02:07156,5-843,5000:27131,5
581KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3787702:19:281198:58:25155,0-844,9580:5366,7
582ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13101:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
583KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31513300:44:221032:37:41154,4-845,5900:17208,8
584MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 3058201:38:531114:37:22154,4-845,6130:3893,7
585WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M145M 36710402:01:501153:57:43154,3-845,7500:4776,0
586BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M78M 3408501:29:341177:05:29153,9-846,0900:34103,1
587FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29013000:53:211153:03:44153,5-846,5500:20172,6
588GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35113600:56:561080:24:05153,4-846,6200:22161,6
589ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 199B4TEAM14301:42:211206:12:50152,5-847,4860:4089,4
590ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K55K 23412801:39:351173:55:36150,9-849,0620:3990,9
591GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 166B4TEAM14202:06:161201:41:43150,2-849,8080:5071,4
592MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 324MALINOWE GWIAZDY12802:02:301057:38:39149,3-850,6800:4973,1
593BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 24012501:03:131200:51:26149,3-850,7500:25141,7
594SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34812102:44:561177:21:31149,1-850,8581:0654,3
595HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M66M 300SieChodzi10601:32:101062:59:09148,9-851,1280:3796,9
596FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11601:21:541128:59:48148,2-851,7700:33108,6
597DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K95K 197Klub Biegacza Fartlek14800:43:061190:51:38148,0-852,0360:17206,0
598WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K154K 356Nidzica Biega10500:36:001188:47:53147,6-852,4480:14245,9
599TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610501:24:011201:04:59147,5-852,4700:34105,4
600CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30514100:30:361176:37:50147,1-852,9400:12288,4
601WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M71M 33510200:57:341152:59:31145,4-854,6400:23151,5
602TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K71K 26813501:40:121204:04:00145,0-854,9520:4186,9
603BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 296HRmax Żory13701:04:481080:45:53144,7-855,2910:26134,0
604MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M50M 245Biegiem przez życie13401:13:181174:25:54144,4-855,6290:30118,2
605WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K41K 318SieChodzi10601:36:571063:04:28143,8-856,1890:4089,0
606NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39412723:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
607KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 308Mafia Team Lubliniec10700:34:151176:34:30143,0-856,9800:14250,5
608KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3368402:21:111146:58:02143,0-857,0250:5960,8
609WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3208801:02:491176:24:17142,8-857,2220:26136,4
610MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M155M 3957801:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
611MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10100:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
612MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 327Biegiem przez życie13100:54:051059:25:22141,0-858,9830:23156,4
613MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M99M 23914200:56:151132:14:30141,0-859,0310:23150,4
614KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K102K 213HRmax Żory13803:42:041106:28:38140,4-859,5851:3437,9
615SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 372Mafia Team Lubliniec10400:36:231033:45:14140,0-859,9730:15230,9
616WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M79M 34110801:32:361050:22:43140,0-860,0070:3990,7
617DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410701:57:251177:14:23139,3-860,7320:5071,2
618ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588500:15:171184:05:00138,7-861,3500:06544,3
619WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M91M 22414002:22:501128:25:00138,0-862,0001:0258,0
620ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911700:48:441099:19:00138,0-862,0110:21169,9
621GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37113301:33:461153:15:18137,2-862,8100:4187,8
622FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M112M 28113200:50:171176:58:09136,3-863,7400:22162,6
623STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M77M 3398800:25:431200:50:10135,7-864,3000:11316,6
624MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3798501:03:231175:27:14135,3-864,6700:28128,1
625POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M144M 3647601:20:521177:30:47135,2-864,7600:35100,3
626DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3858102:01:471080:15:54135,1-864,8600:5466,6
627ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35413200:21:541192:59:31135,0-864,9640:09370,0
628KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M81M 205MARO Team Jastrzębie-Żory12801:44:461155:57:42133,6-866,3620:4776,5
629NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 353Zabiegana Rodzina13000:16:251200:35:50133,6-866,4230:07488,2
630SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M109M 26611102:13:071128:40:06132,1-867,8901:0059,5
631FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33710701:28:45866:03:37131,8-868,2460:4089,1
632MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K121K 40513802:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
633DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311000:30:041128:35:52130,8-869,1800:13261,1
634MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K152K 35210201:51:321176:22:18130,4-869,5800:5170,2
635TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38013400:50:24833:44:12130,3-869,7210:23155,1
636WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K113K 389Rebellion Of Free Runners11705:17:101094:29:08129,1-870,8702:2724,4
637HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K165K 386Nessi Team6500:28:581176:29:43128,6-871,3600:13266,5
638MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 316BiegamBoLubięZąbkiTeam13100:59:441197:32:37127,7-872,2780:28128,3
639NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M48M 24213300:54:041076:45:52127,2-872,7790:25141,2
640MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M136M 33312900:54:101105:04:26127,0-873,0500:25140,6
641GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K122K 411Siostry13400:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
642GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M19M 323BIEGIGORSKIE.PL12601:10:38961:26:32126,2-873,8400:33107,2
643KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26012801:27:081201:13:21126,1-873,9500:4186,8
644BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 30911503:24:061056:34:18125,5-874,4711:3736,9
645DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M123M 31014001:50:081152:42:27125,5-874,5010:5268,4
646DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K81K 298Wataha Team12802:13:081201:27:41125,2-874,8201:0356,4
647BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K75K 27312300:44:581177:30:00125,1-874,9000:21166,9
648SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3748900:30:311201:34:29125,0-875,0500:14245,7
649MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K149K 34513100:46:581200:32:24124,8-875,2000:22159,4
650HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913600:41:111200:31:37123,9-876,1400:19180,5
651NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K164K 384Rebellion Of Free Runners11901:03:451129:09:35123,8-876,1800:30116,5
652GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M139M 35113600:57:021080:23:31123,5-876,4700:27130,0
653MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20114700:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
654MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K108K 22414401:54:541135:27:05121,2-878,8150:5663,3
655MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K117K 3985700:25:431057:49:10120,8-879,1650:12281,9
656GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3259301:15:001104:15:04120,6-879,4000:3796,5
657KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K168K 3937002:53:341153:11:49119,7-880,3301:2741,4
658PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010707:33:111183:30:28119,1-880,9203:4815,8
659PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628101:38:081129:30:36118,9-881,1000:4972,7
660KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K114K 390Stęszewskie piłkary11700:28:181046:20:00118,3-881,7200:14250,8
661MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K178K 4219001:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
662WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 382Stęszewskie piłkary11701:31:151156:19:09116,4-883,6430:4776,5
663NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M28M 30113700:38:581151:42:49116,4-883,6460:20179,2
664KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41212401:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
665PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K179K 4225601:49:391009:03:59115,8-884,2300:5663,3
666NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K174K 4097301:00:001153:00:00115,0-884,9800:31115,0
667MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249100:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
668HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312801:08:141176:21:02114,7-885,3000:35100,9
669CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K162K 37712803:24:431129:49:05114,7-885,3101:4733,6
670KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K146K 33911400:48:061097:48:14114,3-885,6930:25142,6
671HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K85K 303Mafia Team Lubliniec13401:37:011178:01:43114,2-885,7920:5070,6
672KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 4269901:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
673SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 314Klub Biegacza Fartlek12102:10:011141:10:39114,0-885,9891:0852,6
674DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K118K 399LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13101:08:231176:33:44114,0-885,9890:35100,0
675GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M157M 398BIEGIGORSKIE.PL8500:53:141081:57:30113,8-886,2290:28128,2
676SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37411600:55:361152:54:19113,8-886,2400:29122,8
677DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M159M 4009400:26:58768:31:17112,9-887,0550:14251,3
678WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 414Mafia Team Lubliniec9900:28:181176:33:25112,0-888,0000:15237,5
679NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 386Mafia Team Lubliniec10202:18:011036:09:32111,8-888,2311:1448,6
680KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 355Biegamy Razem Władysławowo11000:14:321033:05:53111,1-888,8800:07458,8
681ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37514200:32:161177:42:21111,0-889,0340:17206,3
682CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K127K 290Nordic Army13701:18:261201:18:12109,6-890,3900:4283,8
683KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 364PoWoli do Celu12901:13:451201:13:46109,3-890,7200:4088,9
684DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15814902:17:411178:04:04109,1-890,9311:1547,5
685PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K124K 41613100:22:091094:38:15109,1-890,9410:12295,4
686GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M98M 23613800:31:281200:31:05108,9-891,0700:17207,7
687ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K115K 392Rebellion Of Free Runners12300:43:001152:33:50108,4-891,6400:23151,2
688ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K120K 4036500:29:331201:12:47107,9-892,1100:16219,1
689BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K182K 4275501:08:53985:11:35107,7-892,2690:3893,8
690ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 27713101:10:001208:08:17107,5-892,4640:3992,2
691KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 373KozaxTeam10801:04:551200:33:38107,1-892,8600:3699,0
692CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912600:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
693KALATA Janusz 566PORONINMasters - M124M 31112001:16:271009:01:44106,6-893,3800:4383,7
694MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22113002:51:421200:19:19106,5-893,5401:3637,2
695WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K76K 279Pasjonaci Słupca14801:16:251156:55:24106,5-893,5440:4383,6
696SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M4M 39011800:29:141152:42:35106,2-893,7600:16218,1
697TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 375Rebellion Of Free Runners12300:41:431146:03:40105,1-894,8860:23151,2
698ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313601:00:001176:46:00105,0-895,0000:34105,0
699CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32612801:00:581176:47:11104,9-895,0800:34103,3
700MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M81M 344TL Athletics Jastrzębie14801:09:031169:08:34104,6-895,3520:3990,9
701RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813001:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
702OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 4195407:16:5200:44:05103,8-896,2304:1214,3
703KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 133Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13102:41:181200:29:07103,3-896,6511:3338,4
704KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13202:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
705KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4027901:07:211025:47:00103,1-896,9400:3991,8
706STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313200:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
707WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K143K 331Nordic Walking Lyski12704:00:001181:31:00102,6-897,4002:2025,7
708ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K116K 397B4TEAM6800:51:511200:41:14102,3-897,7000:30118,4
709OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9601:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
710PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 40912700:52:411199:49:48101,6-898,3790:31115,7
711ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35210201:01:261202:46:43101,5-898,5380:3699,1
712SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M156M 39713100:55:101182:42:17100,5-899,4590:32109,3
713CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M58M 269Rebellion Of Free Runners11900:44:031176:24:21100,5-899,5000:26136,9
714PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3788303:06:40981:57:29100,5-899,5341:5132,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
715FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M126M 31713100:38:071152:44:1699,5-900,4630:22156,7
716ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K142K 323Kobiety na 5+13300:51:391201:18:1599,1-900,9300:31115,1
717NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M28M 383Zabiegana Rodzina13000:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
718KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M29M 38810602:13:541175:14:0197,2-902,8401:2243,5
719PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 369Wataha Team12801:09:401201:03:0796,7-903,3000:4383,3
720JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38712800:14:321176:38:4496,1-903,8930:09396,8
721GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M60M 27613100:34:571186:01:5196,0-903,9540:21164,9
722PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K125K 4178703:57:45967:10:4793,2-906,7772:3323,5
723WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K169K 395Rebellion Of Free Runners12100:27:001129:23:2392,6-907,4100:17205,8
724GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 381SNPTT Zakopane12801:20:551152:57:3391,6-908,3700:5267,9
725SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411500:56:171048:47:5891,3-908,7060:3697,3
726WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M142M 36011200:16:501152:39:4390,6-909,4000:11322,9
727SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K145K 338Biegamy Razem Władysławowo12800:49:141128:41:0190,4-909,6260:32110,1
728WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436800:44:02792:28:3990,1-909,9490:29122,7
729WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 28213501:04:321204:12:1890,0-910,0400:4383,6
730KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14200:36:181008:31:3989,7-910,3100:24148,2
731WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39613701:39:381056:29:0589,5-910,5501:0653,9
732SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41312600:07:031104:40:1089,3-910,7180:04759,8
733BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3619301:18:551176:17:2789,1-910,9400:5367,7
734DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3839601:38:121177:12:5188,5-911,5301:0654,1
735MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36511001:16:001129:02:3587,5-912,5200:5269,1
736GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 42512902:05:42913:11:3887,2-912,7701:2641,6
737PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249701:31:001008:47:5186,7-913,2901:0257,2
738PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012001:58:041154:44:1186,1-913,8801:2243,8
739PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32213900:33:061152:39:5485,6-914,4400:23155,1
740BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10601:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
741MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37012700:53:041177:00:3584,8-915,2400:3795,8
742SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K166K 38712501:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
743DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512800:46:051204:27:5984,1-915,9120:32109,5
744OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211700:47:261104:29:0084,1-915,9300:33106,3
745PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6601:02:07891:35:2083,0-916,9830:4480,2
746SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K123K 4129100:46:201056:39:4182,1-917,9200:33106,3
747BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12701:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
748TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35613900:48:511152:52:0680,5-919,5000:3698,9
749SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 31113100:40:251184:22:3380,0-920,0150:30118,7
750KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512400:59:421180:16:5679,5-920,4740:4579,9
751TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711601:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
752DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427200:12:321132:40:1679,1-920,8610:09378,9
753MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 359Nordic Walking Lyski12201:18:191060:05:0279,0-921,0400:5960,5
754ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 4339904:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
755STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4495700:31:091153:52:2577,0-923,0300:24148,3
756ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4009401:53:001196:00:0076,3-923,6601:2840,5
757SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39611400:47:031008:45:3076,1-923,8700:3797,1
758CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K112K 38812701:13:281149:38:0774,2-925,7890:5960,6
759WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K119K 402Rebellion Of Free Runners11400:32:271204:14:2572,8-927,2330:26134,5
760WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35812800:12:001201:21:0072,0-928,0000:10360,0
761SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M30M 33613101:02:311201:24:0471,3-928,6690:5268,5
762NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11700:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
763WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8601:11:301106:25:5171,3-928,7401:0059,8
764URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M15M 28513601:13:19741:45:2871,1-928,9471:0158,1
765KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 340Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11501:24:231196:52:2570,2-929,8371:1249,9
766KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 418Biegamy Razem Władysławowo12000:32:461146:12:4270,0-930,0150:28128,2
767LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710500:24:531128:12:0869,8-930,1700:21168,4
768KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7801:30:001009:32:1369,7-930,2801:1746,5
769SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112600:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
770KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28412701:13:521167:05:3268,9-931,1381:0455,9
771GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12000:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
772MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3892Tm4,712900:39:561128:52:5668,0-932,0440:35102,1
773FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M158M 39914400:43:291128:26:1966,4-933,6400:3991,6
774ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 4565500:29:23936:16:1266,0-933,9700:26134,8
775WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010401:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
776NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9900:56:081034:05:4664,6-935,3900:5269,1
777MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613500:22:171032:41:3464,6-935,4000:20173,9
778BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4579307:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
779OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M49M 24413901:02:531160:24:0163,7-936,3250:5960,8
780JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44113101:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
781KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914201:15:361201:21:5562,9-937,1001:1249,9
782SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811201:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
783PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 32914801:02:431008:49:3562,6-937,3581:0059,9
784HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44311501:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
785GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4597100:41:321104:29:5859,8-940,1900:4186,4
786CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37710100:50:431125:08:1659,6-940,3580:5170,6
787SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club13901:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
788KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M86M 445HDK Legion12914:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
789WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627807:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
790MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512500:24:001201:19:0758,5-941,5500:24146,1
791CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511102:17:501128:23:5858,4-941,6402:2125,4
792KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K175K 413Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13120:33:001152:50:0258,3-941,65521:072,8
793FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M27M 382AKTYWNA PSZCZYNA13500:30:361010:57:3457,8-942,2070:31113,3
794WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K77K 28013301:43:341152:22:1557,5-942,4901:4833,3
795DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611500:32:481196:51:3957,0-943,0310:34104,2
796KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K138K 464Grupa CzAMW6302:22:00816:21:4156,9-943,1182:2924,0
797SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M37M 191UKS Orły Zakopane14400:39:451175:49:1955,9-944,0950:4284,4
798SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112000:18:001201:32:4855,8-944,1800:19186,1
799PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K135K 4589501:56:101128:24:4055,5-944,5302:0528,7
800ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9000:11:221147:15:1354,9-945,0570:12290,0
801ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11301:40:45840:33:1754,3-945,7401:5132,3
802SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010800:41:221106:44:4953,9-946,1440:4678,1
803SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112000:18:001201:32:4853,9-946,1500:20179,5
804LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M85M 4407600:49:531032:48:0253,6-946,4100:5564,5
805POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M125M 31413301:16:061071:47:0053,3-946,6591:2542,1
806GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44813600:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
807GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33313100:42:13961:08:0052,5-947,5200:4874,6
808MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M80M 34313201:36:441200:41:4651,3-948,7201:5331,8
809WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510700:37:581027:54:0150,4-949,6290:4579,6
810PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911801:06:101104:31:2850,3-949,7401:1845,6
811WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013401:34:211010:30:4050,1-949,8861:5231,9
812DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012803:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
813SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13400:06:571104:57:5147,1-952,9200:08406,4
814FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44612800:44:511056:13:1046,8-953,1740:5762,6
815KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518100:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
816SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4617900:45:301195:43:3445,2-954,7691:0059,6
817HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K140K 4698400:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
818HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K141K 47013201:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
819ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K139K 467Biegamy Razem Władysławowo8901:11:151201:00:0242,3-957,6871:4135,6
820KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813305:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
821OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K134K 45410201:00:021200:36:0440,7-959,3501:2840,6
822BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47211801:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
823RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557500:52:49936:49:4236,6-963,4001:2641,6
824KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K173K 407Klub Biegacza Fartlek14801:02:111065:10:2936,6-963,4121:4135,3
825ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7101:14:351152:29:1136,5-963,4702:0229,4
826LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36313501:28:491199:45:1736,5-963,5292:2624,6
827SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711001:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
828PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4739501:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
829STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811001:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
830PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4746401:10:051201:15:0035,6-964,4401:5830,4
831PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38114000:37:161143:49:2035,5-964,5401:0357,1
832GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 41913600:44:381200:38:4834,7-965,2671:1746,7
833MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 4609901:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
834KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41014600:47:491081:08:0033,6-966,3701:2542,2
835ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614600:47:511081:08:0033,5-966,5301:2542,0
836KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4686701:25:57505:39:2032,1-967,9002:4022,4
837DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M56M 23814800:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
838MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599700:36:56768:40:1529,9-970,0801:1448,6
839SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7500:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
840MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13803:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
841ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13200:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
842KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4398900:56:22840:34:2729,2-970,8201:5531,1
843GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410000:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
844SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12700:15:091177:48:1427,4-972,5900:33108,6
845KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4388900:46:46984:16:5126,9-973,0801:4434,5
846KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512801:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
847HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612700:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
848P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 408B4TEAM13500:18:491154:00:0623,7-976,3150:4775,5
849KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12700:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
850WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12300:43:31960:45:0022,8-977,2001:5431,4
851JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 47912704:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
852KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 466Fuchs Oil Team13000:29:241167:36:0621,7-978,2731:2144,3
853ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K146K 4809001:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
854KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 471Stęszewskie piłkary11500:40:33888:41:0320,5-979,5101:5830,3
855DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 482Nessi Team13501:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
856PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K147K 48313900:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
857ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12702:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
858KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710401:42:27755:14:4518,8-981,1825:2611,0
859KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K148K 484Fuchs Oil Team12600:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
860ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4856400:27:37576:26:0018,4-981,6101:3040,0
861SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44410201:23:361104:22:0018,4-981,6244:3213,2
862DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44713103:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
863SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K149K 48613900:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
864DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012800:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
865BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 4715800:37:4848:24:3417,4-982,5742:1027,7
866STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11301:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
867GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12701:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
868SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K150K 48714401:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
869WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411300:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
870SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910500:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
871SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919400:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
872TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511301:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
873CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213601:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
874WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9500:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
875GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312001:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
876RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947101:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
877OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957802:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
878BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12300:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
879SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713802:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
880BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712701:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
881KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49811901:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
882WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810400:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
883ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999000:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
884RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8201:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
885GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 5009900:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
886WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11401:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
887MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010500:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
888UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212004:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
889REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737300:19:221080:17:425,7-994,3123:2417,6
890KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50412900:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
891KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514600:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 891 wynik(ów)