RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:33:531273:59:40989,50,0000:23150,7
2MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:3401:18:581441:56:36986,5-3,0670:04749,5
3ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0303:14:441441:23:03974,6-14,9300:11300,3
4KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:1300:30:401441:31:13971,3-18,2900:011 900,3
5PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:4003:13:081442:14:14955,9-33,6860:12297,0
6KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:30:441417:08:15948,6-40,9390:05627,3
7BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:4902:50:391441:30:49947,4-42,1500:10333,1
8BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:3200:40:071440:41:32943,1-46,4400:021 410,5
9CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:59:021437:20:25909,6-79,9340:15228,3
10KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:1402:44:461453:45:18898,7-90,8130:11327,3
11SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0900:39:081417:00:09887,7-101,8900:021 361,0
12BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:4602:02:471435:51:05865,8-123,7560:08423,1
13KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5100:39:341446:34:17862,3-127,2730:021 307,6
14BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5301:59:431441:17:53845,3-144,2500:08423,6
15SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611100:40:571417:27:00819,7-169,8390:021 201,0
16RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:4705:32:281439:39:39817,5-172,0440:24147,5
17KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3502:07:461440:42:35803,1-186,4010:09377,2
18MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3201:20:571446:16:11800,9-188,6340:06593,6
19CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5701:04:411431:03:15797,3-192,2680:04739,5
20MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2701:52:211406:16:34795,8-193,7270:08425,0
21STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977802:28:421441:35:34794,1-195,4160:11320,4
22STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:001448:00:00783,9-205,6400:4578,4
23GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:1603:07:101441:41:16783,6-205,9400:14251,2
24STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5701:57:491440:35:57783,5-206,0400:09399,0
25ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:47:041445:17:51780,6-208,9000:08437,5
26KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0901:04:161445:36:09773,7-215,8220:04722,4
27KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3802:35:311444:06:38773,4-216,1600:12298,4
28KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5401:13:391430:06:59771,5-218,0710:05628,5
29SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4005:26:211436:27:27771,1-218,4600:25141,8
30NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2000:43:551440:57:20769,3-220,2500:031 051,0
31ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0002:28:001441:00:00768,5-221,0800:11311,5
32OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2901:39:411450:29:38758,6-230,9220:07456,6
33KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:20:161441:13:36757,4-232,1400:06566,2
34CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:10:341444:09:20754,3-235,2740:05641,3
35FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4704:17:361441:34:47750,0-239,5400:20174,7
36WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0003:15:001450:00:00735,7-253,8200:15226,4
37BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4602:05:361442:06:46727,3-262,2000:10347,5
38PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:30:181440:57:01724,5-265,0100:07481,4
39GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:35:531432:33:04724,5-265,0770:12278,8
40OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3001:39:461440:31:30720,1-269,4000:08433,1
41OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:06:161417:07:29718,7-270,8500:05650,7
42WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3801:24:201441:37:38718,5-271,0370:07511,2
43RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 1296301:06:361441:19:36718,5-271,0700:05647,3
44ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0000:43:141441:06:00717,5-272,0400:03995,8
45NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2701:29:001442:00:27715,5-274,0500:07482,4
46BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2802:31:131452:24:28707,5-282,0780:12280,7
47PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2101:39:421441:02:21696,0-293,5000:08418,9
48POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1203:57:001441:55:12693,6-295,9700:20175,6
49HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2101:24:571417:53:21688,2-301,3100:07486,1
50NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1902:13:441448:17:19688,1-301,3910:11308,7
51DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:11:591441:31:51688,1-301,4600:06573,5
52ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5502:05:421416:37:55685,1-304,4380:11327,0
53MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:12:241451:22:40684,6-304,9550:06567,3
54PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 125TL Athletics Jastrzębie14101:02:301440:55:13681,5-308,0860:05654,2
55DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0903:35:001441:04:09677,0-312,5500:19188,9
56OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5701:23:461443:17:57673,7-315,8400:07482,6
57ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0300:43:501445:35:03665,2-324,2930:03910,6
58TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:48:001417:27:00664,8-324,7600:09369,3
59MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0500:51:051346:15:06658,2-331,2930:04773,1
60SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 1526502:58:121421:44:17657,9-331,6300:16221,5
61KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 1277101:30:181443:15:38651,9-337,6000:08433,2
62KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:13:231441:04:13649,1-340,4480:06530,7
63ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5102:28:041416:49:51646,1-343,4100:13261,8
64FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5403:22:431436:57:28642,0-347,5820:18190,0
65NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0401:16:481441:42:04640,6-348,9400:07500,5
66SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:14:471439:40:46639,5-350,0120:07513,1
67KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 1097101:30:491440:22:29638,1-351,4000:08421,6
68PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3301:49:421441:12:33635,2-354,3700:10347,4
69PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:29:181437:09:30631,2-358,3710:08424,1
70DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:50:351440:51:27628,2-361,3800:04745,1
71MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-364,5410:06576,9
72DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5903:08:011449:39:13624,9-364,6130:18199,4
73ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4802:49:511454:53:48624,3-365,2350:16220,5
74MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4802:35:391441:07:48623,3-366,2200:14240,3
75JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:22:181444:03:09621,3-368,2050:07453,0
76MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:19:211441:24:27620,5-369,0800:07469,2
77GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4603:29:301417:42:46618,8-370,7600:20177,2
78MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2700:31:171442:30:01618,4-371,1870:031 186,0
79SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:08:531441:52:28618,3-371,2810:12287,8
80AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7201:15:001442:05:00617,2-372,3400:07493,8
81SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4301:00:301416:31:43616,8-372,7600:05611,7
82GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:28:151436:44:34610,2-379,3750:08414,8
83PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1327900:59:031440:56:37609,4-380,1600:05619,2
84KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:20:461441:09:59609,3-380,2400:13259,7
85KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0002:11:391440:30:00607,6-381,9700:13276,9
86NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4402:55:211454:51:44606,9-382,6220:17207,7
87GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3402:52:101420:18:43605,5-384,0540:17211,0
88SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:26:341441:26:35602,0-387,5760:08417,2
89KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5802:47:001440:53:58600,2-389,3900:16215,6
90KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0100:42:481435:33:43600,1-389,4590:04841,2
91SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0102:20:531441:57:57599,4-390,1390:14255,3
92ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3402:30:411441:59:34595,2-394,3200:15237,0
93JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10101:11:501393:53:14594,6-394,9000:07496,7
94CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4800:57:271448:32:48589,9-399,6060:05616,1
95PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:34:011440:58:33585,0-404,5100:031 031,9
96RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2701:15:221446:04:35584,2-405,3500:07465,1
97MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3101:36:071441:17:31580,8-408,7800:09362,5
98PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1503:53:241420:33:27576,6-412,9460:24148,2
99PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0003:01:281440:59:00574,7-414,8600:18190,0
100ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748805:02:531272:57:42570,5-419,0600:31113,0
101RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10500:40:061422:09:18567,0-422,5330:04848,4
102KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3002:40:411442:04:30567,0-422,5350:17211,7
103BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:28:001249:42:45563,9-425,6610:22162,7
104BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610001:34:311449:41:32562,4-427,1290:10357,0
105KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1228401:33:171432:20:55557,9-431,6050:10358,9
106WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M50M 1189303:09:001450:00:00556,2-433,3800:20176,6
107CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2001:45:031448:00:30554,3-435,2720:11316,6
108LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:54:151440:44:00553,6-435,9300:05612,3
109MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:59:271325:40:01553,5-436,0670:12278,0
110MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 1846501:30:041371:13:29553,3-436,2510:09368,6
111BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211704:24:001420:11:00551,7-437,8000:28125,4
112KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:14:221445:39:10550,3-439,2310:08444,0
113DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:25:321450:44:15550,0-439,4940:09385,8
114SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:51:561440:59:29547,5-441,9920:05632,6
115KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+7102:02:011441:35:11545,4-444,1600:13268,2
116JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:48:511440:44:24540,4-449,1320:05663,8
117GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4702:42:141443:22:22538,1-451,4860:18199,0
118MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0000:33:001440:30:00534,5-455,0300:03971,8
119KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911602:00:131440:40:18533,8-455,7500:13266,4
120WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0004:00:001441:18:00532,5-457,0700:27133,1
121PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12401:52:281440:33:12530,6-458,9900:12283,0
122KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:23:481427:08:24524,6-464,9510:021 322,5
123HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5700:57:271441:37:57523,9-465,6790:06547,1
124KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0300:44:341419:15:44523,2-466,3110:05704,4
125KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13410802:52:021440:52:58522,2-467,3900:19182,1
126GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628501:16:461441:30:00521,2-468,3850:08407,3
127PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5701:04:041440:16:57519,9-469,6700:07486,9
128KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408608:29:101440:30:06517,8-471,7700:5961,0
129PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:34:411429:07:58517,3-472,2160:04894,9
130MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498102:02:491454:31:28515,0-474,5150:14251,6
131MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4700:48:121441:18:47513,4-476,1800:05639,0
132KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608600:42:371447:22:00512,6-476,9800:04721,6
133ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811400:44:301440:43:27510,8-478,7300:05688,7
134KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5303:02:411200:41:53508,1-481,4000:21166,9
135BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110001:10:061449:43:26507,7-481,8250:08434,6
136PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110804:01:351437:31:52507,0-482,5020:28125,9
137PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:21:231445:16:40491,4-498,1090:09362,3
138SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M54M 13810203:58:231417:04:04490,5-499,0700:29123,4
139DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:06:291437:46:18484,3-505,2560:08437,1
140ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:31:001443:03:00484,2-505,3300:03937,2
141STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1802:14:521447:52:39483,8-505,7700:16215,2
142WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9703:00:001450:00:00482,2-507,3300:22160,7
143HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209800:44:011417:14:19481,1-508,4500:05655,8
144BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9000:45:361416:20:00480,8-508,7700:05632,6
145SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 116Kobiety na 5+10702:17:211443:12:06479,9-509,6000:17209,7
146BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4301:47:131445:31:43478,6-510,8930:13267,9
147KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8601:32:411442:34:56476,6-512,9000:11308,6
148TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5603:16:451441:03:56475,6-513,9600:24145,0
149PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12604:22:551434:48:19474,0-515,5620:33108,2
150ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410002:17:471362:52:25473,9-515,6500:17206,4
151CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1601:59:401369:23:16473,6-515,9000:15237,5
152TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:01:491441:04:35471,5-518,0600:07457,6
153BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3901:18:321440:54:39471,2-518,3200:09360,0
154TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 115Mafia Team Lubliniec10001:08:271441:00:08470,6-518,9100:08412,5
155BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M51M 123Rebellion Of Free Runners13201:50:071446:26:38470,2-519,3220:14256,2
156TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:34:321441:41:00469,8-519,7420:19182,4
157ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13702:48:411449:09:34469,5-520,0300:21167,0
158SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5300:54:561441:46:53468,5-521,0800:07511,7
159PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799503:22:161419:21:14467,8-521,7540:25138,8
160DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213001:09:441416:43:09465,3-524,2540:08400,3
161GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937201:13:231397:52:47459,0-530,5500:09375,3
162MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767203:43:031442:45:08458,4-531,1300:29123,3
163CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2500:54:441411:46:01456,8-532,7870:07500,7
164HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059703:00:001441:42:00452,3-537,2300:23150,8
165DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2900:55:411442:06:29451,9-537,6000:07487,0
166RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13514202:28:051443:20:58451,9-537,6500:19183,1
167KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:29:081441:18:33451,4-538,1300:11303,9
168SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13400:29:541417:45:31450,7-538,8060:03904,5
169BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:50:291435:12:41450,2-539,2910:06535,1
170BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +6703:05:561441:20:44450,2-539,3870:24145,3
171MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:20:581441:16:46450,1-539,4600:10333,5
172GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3200:47:151420:13:35447,3-542,2670:06568,0
173DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3800:44:391259:36:38446,9-542,6680:05600,5
174GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 121BIEGIGORSKIE.PL13901:49:351440:56:42444,1-545,4300:14243,2
175PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2000:51:091440:53:20443,1-546,4400:06519,8
176NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12201:46:271442:14:34442,7-546,8570:14249,5
177NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:36:481440:59:57442,7-546,8850:13274,4
178MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze7003:27:221447:05:05440,7-548,8160:28127,5
179BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0802:59:351435:53:29439,5-550,0280:24146,8
180WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410801:00:061344:46:43439,4-550,1460:08438,7
181SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0301:20:281418:33:03437,7-551,8200:11326,4
182SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0301:20:281418:33:03437,7-551,8200:11326,4
183KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778500:43:081440:05:42435,8-553,7340:05606,2
184MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11500:58:011439:59:24435,8-553,7880:07450,6
185WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798700:52:401437:05:31434,9-554,6110:07495,5
186MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313702:23:441443:47:24433,9-555,6140:19181,1
187PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:50:001440:34:36433,9-555,6400:15236,7
188LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110500:49:071394:17:18430,3-559,2900:06525,6
189OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3900:50:031441:00:39429,8-559,7100:06515,3
190RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739200:41:131416:47:40429,5-560,0570:05625,2
191SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:19:281440:43:23428,1-561,4900:11323,2
192DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14901:41:221393:04:05428,0-561,5620:14253,3
193MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 11911200:58:511341:33:40427,6-561,9240:08436,0
194KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M52M 126Rebellion Of Free Runners12504:21:171420:56:09426,3-563,2650:3697,9
195LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0300:54:441388:35:35426,2-563,3620:07467,2
196GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3002:49:251370:03:30425,2-564,3900:23150,6
197MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:001441:00:00423,6-565,9400:08423,6
198PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:28:461417:40:55423,3-566,2600:12286,1
199ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9702:57:341438:28:44422,7-566,8630:25142,8
200MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:08:451392:28:22422,0-567,5300:09368,3
201WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:36:301431:50:47417,2-572,3420:13259,4
202BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0101:47:151455:46:38417,0-572,5220:15233,3
203ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:43:541416:32:28417,0-572,5900:06569,9
204SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5802:05:471440:52:58414,7-574,8900:18197,8
205KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M49M 117WKB META LUBLINIEC13202:28:001429:45:58413,5-576,0520:21167,6
206ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407700:33:061332:26:06412,1-577,4490:04747,0
207GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4800:58:481440:58:48411,8-577,7780:08420,2
208MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5902:31:281369:26:23410,0-579,5400:22162,4
209POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214100:45:551393:09:54407,1-582,4070:06532,0
210WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:38:491274:19:37406,8-582,7000:14247,0
211MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:43:351393:13:25406,6-582,9100:15235,5
212NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9601:50:561428:23:14405,0-584,5170:16219,1
213PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:59:421440:26:35402,6-586,9200:08404,6
214NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10100:56:361456:03:33401,3-588,2400:08425,4
215BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14001:28:421447:11:49399,7-589,8360:13270,4
216GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 120Mafia Team Lubliniec12801:42:241453:23:22399,1-590,4860:15233,8
217KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 2466600:55:331407:05:02394,1-595,4140:08425,7
218WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412202:01:521368:32:14394,0-595,5400:18194,0
219WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987701:44:241442:33:00392,6-596,9100:15225,6
220BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:03:511440:49:10391,9-597,6490:09368,3
221RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7200:32:461417:18:38391,5-598,0110:05716,9
222FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 2546400:51:451347:02:09389,3-600,2600:07451,3
223MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:13:561393:11:40387,5-602,0700:11314,4
224FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 2626400:51:201336:44:20386,7-602,8400:07452,0
225MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813200:58:561441:42:26386,5-603,0150:09393,5
226PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4602:21:361444:19:26386,2-603,3580:21163,6
227ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638202:03:491393:31:57385,9-603,6300:19187,0
228BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13113100:47:151451:16:21384,9-604,6560:07488,7
229MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2302:41:271441:06:23383,8-605,7200:25142,6
230KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:46:001441:18:39383,2-606,3700:16216,9
231GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0109:50:091323:07:01382,8-606,7501:3238,9
232WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110301:10:451116:17:24380,8-608,7670:11322,9
233SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14300:54:091429:21:03380,1-609,4700:08421,1
234ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2600:34:201441:05:26378,0-611,5200:05660,6
235SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 128Rebellion Of Free Runners12500:59:131416:03:40377,0-612,5890:09381,9
236KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:07:071428:17:27375,9-613,6410:10336,0
237OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-613,7350:4677,1
238SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11802:38:001454:58:24375,1-614,4160:25142,5
239BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014401:04:571416:43:54373,9-615,6000:10345,4
240NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313001:44:241446:05:18373,7-615,8720:16214,8
241KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3000:31:071443:32:51372,7-616,7920:05718,7
242SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:16:001441:00:00370,6-618,9500:021 389,7
243MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:49:381444:55:33365,6-623,9150:17200,1
244GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12503:15:201440:36:02364,7-624,8640:32112,0
245JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511201:00:411425:32:48363,8-625,7080:10359,7
246KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13400:30:101438:30:49363,8-625,7790:04723,5
247MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:05:011436:15:28362,9-626,6420:10334,9
248ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113200:36:011441:39:16361,5-628,0200:05602,3
249SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12201:00:371441:29:49360,6-628,9500:10356,9
250MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13200:39:521439:28:10359,0-630,5050:06540,4
251LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13101:47:481446:33:40358,6-630,9530:18199,6
252KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:25:161442:09:11356,2-633,3400:14250,6
253SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13314701:30:531393:09:04354,8-634,7340:15234,2
254KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513506:31:541417:18:10354,2-635,3601:0654,2
255GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019202:42:541323:36:13353,4-636,1500:27130,2
256RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9300:41:021451:23:44353,3-636,2710:06516,6
257SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:09:501440:15:22352,3-637,2550:11302,7
258ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-637,6100:17201,6
259PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12900:56:201437:59:57350,9-638,6100:09373,8
260SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9201:37:001442:05:06350,6-638,9500:16216,9
261NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:43:311441:48:35348,5-641,0400:17202,0
262TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059601:56:411417:17:24347,8-641,7800:20178,8
263ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158801:24:001440:46:00347,0-642,5000:14247,9
264GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:27:001440:24:41347,0-642,5900:15239,3
265KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113103:46:571416:51:39345,7-643,8160:3991,4
266NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:03:321441:31:03344,7-644,8130:11325,6
267MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12901:20:411425:10:19344,6-644,9380:14256,3
268SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811901:47:391440:47:34343,0-646,5490:18191,2
269PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10500:54:151057:10:23342,3-647,2000:09378,6
270ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:58:391418:27:00341,5-648,0190:10349,4
271DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 2856504:00:001417:07:36341,2-648,2940:4285,3
272KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513102:40:071417:15:00340,4-649,1000:28127,6
273WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910700:46:181422:33:22340,0-649,5800:08440,6
274NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9702:55:311438:33:10339,4-650,1450:31116,0
275ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:38:561326:50:52339,3-650,2790:06522,8
276MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 136Mafia Team Lubliniec13500:20:161320:16:56335,9-653,6820:03994,3
277KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-654,5160:07491,5
278ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:34:001445:41:52334,8-654,7690:16213,7
279KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597802:31:131441:54:22334,6-654,9600:27132,8
280ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628703:25:021441:13:36334,6-654,9700:3697,9
281BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618301:14:031443:27:24334,0-655,5740:13270,6
282KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:34:331445:43:38333,7-655,8200:06579,5
283NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:59:361440:28:27333,3-656,2140:10335,6
284WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M48M 11614301:07:291438:54:14333,3-656,2320:12296,3
285DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:01:481396:18:03333,1-656,4070:11323,4
286GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:17:471444:59:24333,0-656,5660:14256,8
287WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 114Kobiety na 5+14800:57:001349:42:24330,9-658,6860:10348,3
288WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:32:251438:41:48330,8-658,7190:16214,8
289KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 13013000:55:581417:16:03329,3-660,2770:10353,0
290KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:51:411440:21:44329,2-660,3700:09382,1
291CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969006:45:08626:42:26327,5-662,0121:1448,5
292SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114805:00:171320:53:40327,0-662,5400:5565,3
293MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:25:531420:29:45325,9-663,6130:15227,7
294RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:57:561440:43:30325,9-663,6900:10337,5
295GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:11:191429:49:06325,7-663,8310:13274,0
296NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912901:59:001416:12:42325,1-664,4300:21163,9
297BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148900:48:161440:31:11325,1-664,4800:08404,1
298PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868001:28:461416:29:40324,0-665,5800:16219,0
299PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3000:53:051429:14:30320,9-668,6870:09362,7
300FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:25:351440:30:25320,8-668,7520:16224,9
301HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 113Kobiety na 5+14900:32:361422:47:50318,1-671,4260:06585,5
302KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 2797101:19:211345:10:00317,9-671,6700:14240,4
303BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411302:19:001441:33:00316,1-673,4600:26136,4
304BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+15001:35:311442:16:25316,0-673,5000:18198,5
305KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:23:281443:38:06314,2-675,3200:15225,9
306GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14301:07:451455:46:16313,6-675,9220:12277,7
307TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14900:42:431415:06:48312,9-676,6000:08439,6
308MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-676,6200:20172,5
309FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9001:14:091431:19:26312,3-677,2020:14252,7
310DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413202:44:391441:40:03312,3-677,2800:31113,8
311ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488400:40:001442:07:00312,2-677,3700:07468,3
312JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:46:241450:48:50311,5-678,0060:08402,8
313RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111200:51:371303:53:02311,1-678,4280:09361,6
314LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813202:08:231442:40:14310,4-679,1610:24145,1
315GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11501:42:451322:59:39309,9-679,5920:19181,0
316WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:00:321454:18:46309,9-679,6440:23154,3
317JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:23:451420:23:31309,8-679,7310:16222,0
318PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:00:281393:22:42309,5-680,0900:11307,1
319DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813106:04:581389:35:39309,2-680,2921:1050,8
320WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111401:14:191440:42:14309,1-680,4100:14249,6
321BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:10:031422:23:56308,6-680,9690:13264,3
322KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611900:47:101299:56:53307,7-681,8540:09391,4
323MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114900:56:241451:23:40306,0-683,5870:11325,5
324BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:40:481442:37:07305,6-683,9000:19181,9
325KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:32:331441:29:13305,3-684,2900:18197,9
326PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910801:14:141322:11:18304,9-684,6490:14246,4
327GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:22:01961:26:36304,5-685,0100:04829,9
328JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:54:561200:45:19304,4-685,1300:22158,9
329JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10805:05:291105:28:18303,2-686,3401:0059,6
330ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+6800:27:551440:36:01302,8-686,7100:05650,9
331KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM6900:20:171440:46:43302,2-687,3290:04894,0
332WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513801:34:071416:29:18301,1-688,4500:18191,9
333GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213600:40:401417:23:03300,1-689,4100:08442,8
334ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610201:44:191417:19:13298,7-690,8100:20171,8
335BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012001:13:181411:42:38298,7-690,8510:14244,5
336PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288401:17:121451:51:48298,0-691,5100:15231,6
337RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:24:351441:16:55297,2-692,3300:04725,4
338SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15001:15:041430:37:02296,6-692,9890:15237,0
339SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2900:58:261437:33:49295,4-694,1650:11303,3
340GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:08:571415:35:41295,4-694,1720:14257,0
341KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913502:00:281280:24:58295,2-694,3800:24147,0
342RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610002:09:171369:05:08293,5-696,0300:26136,2
343GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:58:061393:42:21292,7-696,8480:24148,7
344ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729000:52:131441:26:35292,7-696,8500:10336,3
345KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 3136600:44:491032:57:21292,5-697,0680:09391,6
346MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:06:391416:13:34291,2-698,2940:13262,2
347PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510400:13:231421:21:40290,6-698,9240:021 302,9
348IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 2986501:50:431441:40:31289,2-700,3170:22156,7
349PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:05:471427:40:11287,4-702,1430:13262,1
350KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:13:101407:13:24287,4-702,1710:15235,7
351WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012501:59:531418:36:38286,0-703,5400:25143,1
352PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:26:001440:48:54285,9-703,6600:18199,5
353SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:27:541339:06:03285,8-703,7440:05614,6
354KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13713001:12:481435:59:44285,6-703,9520:15235,4
355FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13000:55:371385:32:15284,4-705,1150:11306,8
356PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:22:521454:28:54283,2-706,3520:17205,0
357ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513602:15:551440:44:18282,9-706,6270:28124,9
358DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:42:421443:05:46282,4-707,1570:09396,8
359MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:34:221440:49:55282,3-707,2400:20179,5
360SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14803:12:071297:08:08282,1-707,4700:4088,1
361SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:19:051446:08:59281,5-708,0280:16213,6
362SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:55:391441:05:39280,7-708,8580:11302,6
363SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:22:501443:40:20280,1-709,3980:04736,1
364MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14501:27:441441:33:45279,5-710,0290:18191,2
365TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:18:051449:43:51278,2-711,3670:16213,8
366DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510500:31:471440:46:34278,1-711,4100:06525,0
367MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613500:10:551393:29:59276,6-712,9500:021 520,2
368ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410501:43:551416:16:17276,4-713,1500:22159,6
369SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14900:56:431406:47:29276,3-713,2420:12292,3
370SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:46:121056:58:10276,0-713,5500:23155,9
371ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113302:21:001345:20:21275,5-714,0700:30117,2
372KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114006:23:331392:58:12275,0-714,5701:2343,0
373KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:33:501439:21:34274,9-714,6390:20175,8
374HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211402:38:041443:55:34273,8-715,7850:34103,9
375WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11700:31:051274:26:00273,4-716,1000:06527,8
376VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:00:441407:09:29273,0-716,5200:13269,7
377SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:15:261417:07:46271,6-717,9800:16216,0
378KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213100:39:091441:13:34271,2-718,3760:08415,6
379PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1301:03:281450:05:13271,1-718,3930:14256,3
380JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11400:35:231440:53:05270,8-718,7900:07459,1
381MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:53:091437:18:58270,7-718,7950:11305,6
382SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:20:421370:17:10268,8-720,7900:18199,8
383ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877901:59:491418:02:30268,5-720,9950:26134,5
384SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12600:44:361416:59:24268,1-721,4800:09360,6
385RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:54:021345:04:11267,7-721,8090:25140,9
386MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:04:131444:15:47266,0-723,5260:14248,5
387KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 3166400:31:481393:04:00265,8-723,7000:07501,6
388ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:40:051441:47:14265,6-723,9900:09397,5
389DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:21:141395:09:46265,4-724,1520:18196,0
390MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:06:071393:37:29264,4-725,1100:15240,0
391BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13702:03:411427:33:27264,3-725,2280:28128,2
392SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:25:281417:06:34264,1-725,4400:19185,4
393MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7401:31:221417:03:27263,7-725,8370:20173,2
394OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608304:48:001274:18:37263,7-725,8701:0554,9
395DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:02:04944:40:00263,5-726,0740:14254,7
396GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8601:20:121446:30:08262,3-727,2500:18196,2
397ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 124MARO Team Jastrzębie-Żory13400:22:561392:51:48260,9-728,6570:05682,5
398MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210901:05:481440:19:03260,8-728,7340:15237,8
399ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:30:001416:42:00260,7-728,8600:06521,4
400DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347200:40:101400:15:03260,4-729,1830:09388,9
401ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:21:011417:11:15258,7-730,8300:18191,6
402SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11900:51:451392:51:26258,2-731,3400:12299,4
403ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10000:59:481443:01:21257,9-731,6050:13258,8
404CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:49:251442:27:20257,8-731,7280:11313,0
405GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:48:581441:39:57257,8-731,7400:11315,9
406WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213803:03:361418:09:09257,2-732,3200:4284,1
407KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:52:201441:34:42256,8-732,7900:26137,1
408CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910200:58:231448:45:40256,6-732,9680:13263,7
409PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13600:17:301446:34:38256,4-733,1500:04879,1
410GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:36:00961:35:00256,2-733,3000:22160,2
411STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909901:05:331420:01:19255,9-733,6370:15234,2
412ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:04:361417:52:28255,3-734,2300:15237,1
413KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312601:39:481415:45:16253,8-735,7400:23152,6
414GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579101:05:401420:36:01253,2-736,3160:15231,4
415SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 3196902:13:351440:38:14253,0-736,5200:31113,6
416KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110201:01:381440:59:51252,2-737,3200:14245,5
417WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:49:13985:17:35252,1-737,3940:25138,5
418KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:56:351422:59:00250,5-739,0000:13265,7
419STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312601:26:151441:08:54250,3-739,2600:20174,1
420DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13201:44:221425:34:13250,2-739,3230:25143,8
421SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010800:56:231420:13:08250,2-739,3360:13266,3
422BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14001:19:491440:48:18250,1-739,4100:19188,0
423GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13800:34:401440:48:48249,2-740,3000:08431,4
424TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:56:561419:12:05249,2-740,3070:13262,7
425ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714903:14:311327:31:32249,2-740,3630:4676,9
426PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:41:211441:11:13249,1-740,4300:24147,5
427DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413402:02:001441:06:00248,5-741,0100:29122,2
428TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12502:21:261446:56:39245,1-744,4300:34104,0
429SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:34:201447:39:24244,8-744,7530:08427,8
430WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:54:201390:36:57244,6-744,9670:13270,1
431BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114001:40:071440:08:11244,4-745,1120:24146,5
432STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:54:321424:01:17243,2-746,3300:13267,6
433BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:31:431344:36:08242,2-747,3500:07458,2
434PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:30:191346:46:02241,2-748,3060:22160,3
435WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:02:501427:35:54241,1-748,4700:15230,2
436KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:34:211442:46:58239,7-749,8290:23152,4
437ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:52:551417:38:21239,6-749,9800:28127,3
438KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:57:421397:29:54238,8-750,7140:14248,3
439MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:20:021420:50:08238,6-750,9770:05714,5
440KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009001:10:191247:57:39238,5-750,9950:17203,5
441ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:32:041392:34:43237,5-752,0100:08444,4
442PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:50:251450:20:32237,2-752,3470:12282,3
443GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312502:14:131440:39:27235,4-754,1360:34105,2
444WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:19:031441:40:06235,3-754,1980:20178,6
445BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913701:49:241441:24:30234,8-754,7390:27128,8
446ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:05:001420:03:36234,4-755,1000:16216,4
447SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:50:031450:18:53234,2-755,3130:12280,8
448RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614601:07:251444:42:15234,2-755,3220:17208,5
449MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419819:47:361272:18:21233,9-755,6825:0411,8
450TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:45:171129:41:20233,0-756,5600:11308,7
451CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:17:151344:31:12231,9-757,6250:19180,1
452ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510800:43:011296:59:57231,9-757,6800:11323,4
453BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-759,2690:13273,8
454PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:20:231430:17:14230,1-759,4000:20171,8
455BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:54:451440:42:33229,3-760,2100:14251,3
456PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:02:371416:22:34229,2-760,3200:16219,6
457BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13601:01:471440:35:11229,1-760,4700:16222,5
458RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713101:08:511413:22:29228,9-760,6580:18199,5
459SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318302:04:531443:46:57228,5-761,0570:32109,8
460SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918300:16:281419:38:49227,9-761,6000:04830,6
461PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312807:36:001335:31:53227,7-761,8382:0030,0
462NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819804:09:481395:11:24227,7-761,8701:0554,7
463WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911701:01:401385:04:43226,2-763,3130:16220,1
464KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:47:221417:12:00226,0-763,5700:28126,3
465BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:51:151395:31:46225,8-763,7710:13264,3
466BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013201:53:491399:56:04225,4-764,1140:30118,8
467MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:03:291390:18:03225,1-764,4740:16212,7
468WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914905:26:151008:35:02222,4-767,1001:2840,9
469JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10400:54:461441:26:10221,1-768,4490:14242,2
470TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:36:461441:19:18220,2-769,2930:10359,4
471POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12100:57:461369:19:00220,2-769,3400:15228,7
472SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413202:35:001081:09:00219,8-769,7900:4285,1
473CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013400:57:161440:52:01219,6-769,9850:15230,0
474KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:37:581440:59:11219,5-770,0600:10346,9
475FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-771,8900:04768,2
476REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8600:06:061128:38:18217,6-771,9260:012 140,5
477KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12403:10:261388:42:46217,1-772,4410:5268,4
478TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:51:311440:57:19216,7-772,8370:14252,4
479JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 3417000:43:461313:56:07216,7-772,8770:12297,0
480KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:00:391350:00:29216,0-773,5750:16213,7
481KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:17:471373:38:57215,5-774,0130:04727,2
482ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14600:59:591440:51:00215,2-774,3700:16215,2
483PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412000:40:231444:26:53214,9-774,5920:11319,4
484SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-775,6000:20174,2
485WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:30:001417:39:09213,8-775,6950:25142,6
486TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:48:171412:27:27213,5-776,0410:13265,3
487WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:12:41659:41:05213,3-776,2280:3796,5
488TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609900:56:451445:12:08212,9-776,6030:15225,1
489WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:01:331442:39:26212,3-777,1920:17207,0
490KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:28:011441:09:43212,0-777,5600:24144,5
491BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949201:02:401416:38:44211,4-778,1000:17202,4
492PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3487101:18:141369:00:59211,3-778,2800:22162,0
493KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12901:00:531444:27:06211,2-778,3250:17208,2
494OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:55:551441:29:11209,6-779,9300:16224,9
495MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978301:30:251427:40:39209,6-779,9730:25139,1
496WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12901:15:341416:50:52208,6-780,9400:21165,6
497KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW6601:39:571416:11:59208,6-780,9640:28125,2
498WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12301:53:001234:31:38208,2-781,3200:32110,6
499JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615002:18:161369:23:10208,0-781,5700:3990,2
500BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11802:00:391439:21:10207,8-781,7780:34103,3
501GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357600:38:211429:22:35207,3-782,2620:11324,3
502ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-783,9760:28128,3
503WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412902:34:001275:00:00205,4-784,1100:4480,0
504CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:34:121417:48:44205,3-784,2690:09360,1
505NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447701:31:501393:10:59205,2-784,3900:26134,0
506WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:03:351417:26:13205,1-784,4750:18193,5
507BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:36:001442:17:01204,7-784,8000:10341,2
508JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010500:44:461344:43:10203,4-786,1400:13272,6
509CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413400:18:001448:18:18203,1-786,4370:05677,0
510DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10701:43:571416:38:16203,0-786,5200:30117,2
511RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:08:061450:36:03202,8-786,7550:20178,7
512BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:24:251397:12:26202,6-786,9340:24144,0
513PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612001:24:091442:48:52201,8-787,7540:25143,9
514PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477200:33:421413:14:16201,7-787,7940:10359,2
515WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214900:45:121448:54:52201,3-788,2400:13267,2
516WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012701:29:461345:13:36200,3-789,2400:26133,9
517ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14401:28:071448:15:20200,0-789,4920:26136,2
518GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110400:50:541368:42:40199,5-789,9920:15235,2
519STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:19:241427:04:34198,8-790,6990:23150,3
520KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10801:16:461416:34:30198,5-791,0800:23155,1
521OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:44:11792:30:01198,2-791,3300:13269,2
522TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:29:031391:45:09197,8-791,7080:08408,6
523GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14300:53:481452:04:04197,6-791,9640:16220,3
524LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:29:001441:26:00197,5-792,0100:27133,2
525TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:01:261441:04:59197,4-792,1200:18192,8
526SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13501:44:411393:02:07196,1-793,4300:32112,4
527BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:36:471392:51:26193,4-796,1500:11315,5
528MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13501:03:411439:37:18192,7-796,8480:19181,5
529SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:26:091344:30:08191,1-798,4300:27133,1
530MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:39:371371:47:01191,0-798,5900:31115,0
531ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214700:52:371416:19:41189,2-800,3840:16215,7
532FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210800:35:351425:37:36189,0-800,5810:11318,6
533MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13201:17:141441:25:12188,6-800,8920:24146,6
534STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:36:001440:52:53188,2-801,3600:30117,6
535MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:13:00854:58:52188,1-801,4150:23154,6
536CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:00:491031:19:38187,4-802,1860:19184,8
537SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:46:001392:54:17186,5-803,0500:34105,6
538MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010000:53:261417:20:25186,5-803,0900:17209,4
539DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14901:02:081454:51:38186,3-803,2460:20179,9
540GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:12:541443:57:47185,9-803,6450:23153,0
541CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:12:331416:37:50185,3-804,2200:04886,0
542BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438600:35:191321:05:29184,4-805,1400:11313,3
543SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:27:391227:56:21182,1-807,4880:09395,0
544FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:04:461440:58:09181,2-808,3800:21167,8
545DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:04:331273:16:13181,0-808,5400:21168,2
546ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:52:331417:54:09180,6-808,9520:17206,2
547DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410808:29:381341:21:18180,5-809,0692:4921,2
548MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:24:091393:38:39180,4-809,1300:4775,1
549ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911801:02:181436:24:35180,1-809,4210:20173,5
550WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013202:12:401105:36:06179,7-809,8400:4481,3
551MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:24:401440:19:19179,4-810,1600:08436,3
552ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:39:011448:05:00179,3-810,2000:13275,8
553PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-810,6900:5071,1
554MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:37:451371:01:46178,7-810,8840:12284,0
555STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428901:43:111416:50:10178,4-811,1000:34103,8
556GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10101:06:161416:36:09178,0-811,5600:22161,1
557KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378500:28:341442:25:02177,2-812,2940:09372,3
558HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818606:09:371177:11:56176,6-812,9702:0528,7
559KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:57:531375:46:28176,4-813,1330:19182,9
560TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713602:27:311449:25:34176,2-813,3690:5071,7
561ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513301:16:271446:30:51174,5-815,0090:26137,0
562WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114101:14:251416:25:00174,0-815,5400:25140,3
563FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213102:48:591369:03:44172,4-817,1400:5861,2
564NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:52:581349:05:27172,0-817,4960:18194,9
565DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:44:181224:50:02171,5-817,9930:15232,3
566SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310001:59:461050:00:02171,5-818,0610:4185,9
567SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011202:37:471440:40:06170,2-819,3000:5564,7
568GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:53:131351:58:48169,1-820,4410:4089,6
569HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10700:40:141395:43:25169,1-820,4900:14252,1
570BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13800:44:341445:27:43168,9-820,5910:15227,5
571BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-821,0300:11317,1
572POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657702:04:211417:30:47168,1-821,4900:4481,1
573KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817803:08:451223:27:26167,6-821,9561:0753,3
574WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:13:181445:35:10167,2-822,2960:26136,9
575PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628201:46:581441:30:36166,4-823,1400:3893,3
576MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828601:15:371343:54:24166,1-823,4000:27131,8
577WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10700:34:301395:43:57164,2-825,3530:12285,5
578GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:13:331440:24:05163,4-826,1200:04723,6
579SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:57:111430:00:02162,8-826,7020:21170,9
580WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:46:481296:59:31161,8-827,7100:17207,5
581BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012401:53:541441:30:00161,7-827,8500:4285,2
582GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269403:00:001392:15:04159,4-830,1501:0753,1
583KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:29:391393:13:21159,1-830,4800:33106,5
584HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team6600:40:051416:29:43157,5-832,0100:15235,8
585FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813202:28:081440:44:16156,2-833,3320:5663,3
586DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12900:35:311441:27:41156,1-833,4800:13263,6
587BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111600:31:371416:34:18155,5-834,0220:12295,1
588ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-834,5200:28127,6
589KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M53M 129Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:45:091438:50:14154,6-834,8930:17205,5
590KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:44:221032:37:41154,4-835,1300:17208,8
591WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:11:061383:51:13154,4-835,1360:04834,6
592MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13201:07:131436:23:44154,2-835,3630:26137,6
593PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010807:13:321353:14:43153,7-835,8622:4921,3
594GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12700:48:511441:26:32153,7-835,8660:19188,8
595NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:31:351344:35:50153,7-835,8780:12291,9
596WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510901:03:181440:18:11152,0-837,5590:24144,1
597ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913204:28:071418:13:50150,9-838,5931:4633,8
598DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878201:43:331416:15:54150,8-838,7400:4187,4
599NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:38:271439:44:01150,7-838,8420:15235,2
600MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013201:31:071421:49:46149,6-839,9260:3698,5
601FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:21:541128:59:48148,2-841,3100:33108,6
602GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213401:57:071321:15:18147,7-841,8700:4775,7
603KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 3957102:29:441297:11:49147,1-842,4801:0158,9
604DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414102:10:391321:08:47146,4-843,1460:5367,2
605SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10502:58:381295:17:24146,2-843,3891:1349,1
606CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13802:20:451393:18:12143,7-845,8600:5861,2
607NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-846,1209:376,2
608NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:53:111321:09:35143,1-846,4900:4775,8
609ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:55:471432:18:05142,9-846,5910:23153,8
610MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-847,9800:4087,8
611GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:24:391416:31:05141,2-848,3000:10343,8
612MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:52:58936:39:22141,1-848,4580:22159,8
613MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:56:151132:14:30141,0-848,5710:23150,4
614MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310300:47:221372:44:41140,9-848,6430:20178,5
615SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:31:011345:24:24140,7-848,8150:13272,2
616HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:23:091440:31:37139,8-849,7000:09362,4
617KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:34:401440:33:38138,8-850,7600:14240,2
618SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:52:331429:10:39137,2-852,3830:22156,6
619GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8600:59:111249:57:30136,1-853,4470:26138,0
620DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:30:151416:35:52136,0-853,5900:13269,7
621FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810800:38:251414:06:19135,1-854,4590:17211,0
622ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13405:07:441441:18:15134,5-855,0902:1726,2
623GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:24:111416:23:31132,0-857,5300:10327,5
624MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-858,3800:5861,3
625TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213500:50:24833:44:12130,3-859,2610:23155,1
626WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12801:38:001397:31:00130,1-859,4700:4579,6
627JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912906:07:541344:38:44129,8-859,7162:5021,2
628WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11805:17:101094:29:08129,1-860,4102:2724,4
629GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:01:381442:39:29128,9-860,6650:28125,5
630KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:33:581441:19:54128,2-861,3770:15226,4
631WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:34:481442:45:55127,8-861,7770:4480,9
632DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:37:001416:33:44127,6-861,9590:17206,9
633NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:001345:00:00127,4-862,1200:28127,4
634HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-862,5200:32109,6
635MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713000:54:101105:04:26127,0-862,5900:25140,6
636MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:28:471444:52:54126,8-862,7130:4285,7
637GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-863,0900:19183,5
638KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:40:031334:20:00125,3-864,1930:19187,8
639KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211501:09:491331:42:02125,2-864,3110:33107,6
640DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815002:17:351346:17:24125,2-864,3391:0554,6
641KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:23:161409:33:54124,1-865,4900:11319,9
642WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10001:04:251224:33:25123,5-866,0600:31115,0
643PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-866,5560:25143,5
644SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:52:171451:15:35122,7-866,8830:25140,8
645TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:28:451320:38:05122,6-866,9640:14255,8
646ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 4066601:32:441441:12:47122,2-867,3400:4579,1
647KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11101:13:321417:05:53122,2-867,3700:3699,7
648SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:43:211326:48:31121,8-867,7010:5070,7
649MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-868,0270:27132,4
650HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:44:111369:36:26121,4-868,1070:21164,9
651ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM6900:26:411440:41:14121,4-868,1400:13273,0
652ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:36:001416:33:50121,4-868,1800:17202,3
653WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813600:44:521444:12:18120,7-868,8200:22161,4
654ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:05:411433:48:09120,2-869,3870:021 268,5
655PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-869,6070:13276,2
656KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14300:37:081440:31:39119,7-869,8500:18193,4
657NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:46:061414:52:48119,2-870,3480:23155,1
658GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:24:491440:57:33118,8-870,7400:12287,2
659CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:44:401320:47:11118,8-870,7600:5268,1
660KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:09:481345:01:44118,6-870,9000:35102,0
661KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13000:57:041273:13:46118,6-870,9400:28124,7
662CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012900:27:351345:49:05118,3-871,2100:13257,4
663SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:18:251430:48:30118,2-871,3740:3990,4
664MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:12:59622:23:34117,3-872,2850:3796,4
665PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:40:251406:51:33116,4-873,1490:20172,8
666KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-873,4700:4677,9
667WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:30:101348:19:24115,8-873,7830:4677,0
668PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014904:15:001320:49:35115,3-874,1982:1227,1
669ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-874,5400:31115,0
670MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-874,7560:30119,4
671KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:01:06912:41:42114,1-875,4300:32112,1
672SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511700:55:361152:54:19113,8-875,7800:29122,8
673DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:26:58768:31:17112,9-876,5950:14251,3
674KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11602:11:331414:35:55112,3-877,2071:1051,2
675TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:41:351392:52:06112,0-877,5400:22161,6
676PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:29:231392:39:54111,6-877,9900:15227,8
677CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12001:13:591320:24:21110,8-878,7900:4089,8
678PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:26:261369:03:07109,3-880,2300:14248,1
679MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:07:041369:02:35107,2-882,3800:3795,9
680CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-882,6600:13270,0
681BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:33:421392:17:27106,9-882,6800:18190,3
682SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:29:141152:42:35106,2-883,3000:16218,1
683SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411601:02:161319:43:04105,9-883,6170:35102,1
684MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:09:031169:08:34104,6-884,8920:3990,9
685RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-885,0900:5367,3
686WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8703:01:001442:25:51104,2-885,3501:4434,5
687KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212800:43:211365:35:50104,0-885,4980:24144,0
688KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-886,4201:1249,8
689STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-886,7900:19182,9
690OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-887,3000:3893,1
691WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:36:011440:39:43100,8-888,7400:21167,9
692MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112805:08:141345:00:35100,8-888,7703:0319,6
693WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:42:581416:29:05100,2-889,3100:25140,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
694POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:28:021430:08:3099,9-889,5930:16213,9
695WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12200:57:001417:23:2399,9-889,6900:34105,1
696CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112801:18:041344:21:4799,5-890,0880:4776,4
697NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:32:12866:28:2097,8-891,7740:19182,2
698PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998800:13:271351:10:4796,0-893,5050:08428,4
699WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:57:071440:22:1594,4-895,1100:3699,2
700SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14501:35:121417:00:1793,5-896,0511:0158,9
701KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813407:35:101392:54:5592,5-897,0304:5512,2
702MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12301:15:581396:05:0291,5-898,0700:4972,2
703ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039503:06:001388:00:0091,3-898,2602:0229,4
704CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:45:351296:15:3990,5-899,0170:30119,2
705GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613000:44:231441:11:3890,2-899,3100:29122,0
706OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211800:38:351440:29:0090,1-899,4540:25140,1
707WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 4436900:44:02792:28:3990,1-899,4890:29122,7
708KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:55:371270:16:1389,6-899,9390:3796,7
709PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012100:35:181226:44:1189,5-900,0500:23152,1
710SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:07:031104:40:1089,3-900,2580:04759,8
711DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859701:38:121177:12:5188,5-901,0701:0654,1
712SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:58:261352:56:3387,4-902,1810:4089,7
713PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:31:001008:47:5186,7-902,8301:0257,2
714WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:19:001393:21:0086,0-903,5400:13271,6
715DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:35:111396:40:1685,6-903,9320:24146,0
716BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-904,6150:5366,9
717SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:05:30774:51:1084,2-905,3700:4677,1
718ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9101:35:411436:02:0984,1-905,4371:0852,7
719DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:46:051204:27:5984,1-905,4520:32109,5
720PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:56:391440:31:2884,0-905,5701:2343,2
721PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM6701:02:07891:35:2083,0-906,5230:4480,2
722SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:46:201056:39:4182,1-907,4600:33106,3
723BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-907,5220:5466,1
724URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:51:401304:22:4381,5-908,0120:3894,7
725LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:15:331440:12:0881,0-908,5400:5564,3
726WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010503:33:001248:19:1680,6-908,9702:3822,7
727MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713001:11:421385:37:4580,2-909,3200:5367,1
728SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:35:071224:45:3079,2-910,3500:26135,3
729TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-910,3830:5564,9
730FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13601:20:121347:34:3077,6-911,9091:0158,1
731ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310004:19:121158:30:3177,1-912,4403:2117,8
732OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:31:451451:34:4776,1-913,4560:25143,8
733NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10000:55:391442:05:4673,8-915,7300:4579,6
734KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:04:171369:21:5573,3-916,2200:5268,4
735WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:32:271204:14:2572,8-916,7730:26134,5
736NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-918,2300:4481,7
737DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:44:071369:01:4470,9-918,6130:3796,5
738KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:32:461146:12:4270,0-919,5550:28128,2
739MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613302:06:401440:41:4669,9-919,6901:4833,1
740KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:30:001009:32:1369,7-919,8201:1746,5
741SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-920,4100:34103,7
742MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:49:161224:41:3468,6-920,9400:4383,5
743GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-921,0400:4088,6
744FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:43:291128:26:1966,4-923,1800:3991,6
745SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:00:071441:44:0365,7-923,8080:0033 805,0
746SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112100:23:131441:32:4864,6-924,9900:21166,8
747MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:10:181273:19:0764,2-925,3701:0554,8
748KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:44:481440:50:0264,1-925,4850:4185,8
749BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589407:32:55964:38:3663,8-925,7907:068,4
750JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-926,1301:4932,9
751SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:17:08912:44:1462,7-926,8301:1348,8
752SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112100:23:131441:32:4862,6-926,9600:22161,7
753HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-928,4501:1846,0
754LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:07:221367:50:1860,6-928,9251:0654,0
755GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:41:321104:29:5859,8-929,7300:4186,4
756SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510310:24:121211:03:2959,8-929,78910:265,7
757SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-930,1101:3139,3
758KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-930,41014:124,2
759WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-930,6707:527,6
760LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:48:041320:48:0258,6-930,9500:4973,1
761CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511202:17:501128:23:5858,4-931,1802:2125,4
762ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:30:561344:33:1757,3-932,2800:32111,1
763KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW6402:22:00816:21:4156,9-932,6582:2924,0
764WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:48:311345:08:1756,0-933,5531:5631,0
765PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599601:56:101128:24:4055,5-934,0702:0528,7
766KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14900:48:451451:18:3655,3-934,2590:5268,0
767WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:06:491417:41:0055,0-934,5091:1249,4
768GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-936,4891:0753,5
769GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513200:42:13961:08:0052,5-937,0600:4874,6
770OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:21:241416:36:0452,5-937,0800:24147,1
771GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:38:261392:38:4852,0-937,5730:4481,1
772FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:35:421223:39:4551,8-937,7120:4187,1
773SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:40:491244:00:1450,8-938,7570:4874,7
774ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:10:151273:00:0249,1-940,4061:2542,0
775SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:14:331392:57:5148,8-940,7300:17201,3
776PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314100:59:361434:24:5647,8-941,7801:1448,1
777DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-941,8004:1714,0
778KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:17:38936:30:1146,0-943,5840:23156,4
779ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614700:55:311297:08:0045,1-944,4201:1348,8
780KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314700:55:141297:08:0045,1-944,4501:1349,0
781HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-945,8501:0554,7
782HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-946,4401:2442,8
783KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409001:17:391272:34:2742,0-947,5301:5032,5
784KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13101:23:451415:20:5239,3-950,2002:0728,2
785BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-951,9402:0229,5
786KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:53:541272:16:5137,0-952,5041:2741,2
787KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 4696801:07:401345:39:2037,0-952,5901:4932,8
788RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557600:52:49936:49:4236,6-952,9401:2641,6
789ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7201:14:351152:29:1136,5-953,0102:0229,4
790SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-953,1931:5830,5
791PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-953,5703:1018,9
792STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-953,6862:3123,8
793SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12800:54:381417:48:1435,8-953,7001:3139,4
794PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 4756501:10:051201:15:0035,6-953,9801:5830,4
795MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-955,4182:4521,7
796DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214900:59:43505:10:5631,8-957,7411:5231,9
797MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:36:56768:40:1529,9-959,6201:1448,6
798SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-959,7571:2741,2
799P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:09:121422:14:3129,6-959,9450:18193,0
800MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-959,9916:189,5
801ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-960,0701:4833,1
802GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-961,2901:3736,9
803KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-962,8004:0614,6
804HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-965,4402:0428,9
805KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-966,3862:3123,8
806WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12400:43:31960:45:0022,8-966,7401:5431,4
807JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-967,25411:065,4
808ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-968,5403:1718,2
809KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:40:33888:41:0320,5-969,0501:5830,3
810DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-969,4905:0511,8
811PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-970,4901:2741,1
812ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-970,5008:277,1
813KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:42:27755:14:4518,8-970,7225:2611,0
814KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-970,8111:4135,6
815ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 4866500:27:37576:26:0018,4-971,1501:3040,0
816DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-971,17910:026,0
817SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-971,8551:5631,0
818DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-972,0692:1826,0
819STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-973,2506:329,2
820GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-973,6857:318,0
821SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-973,9094:1314,2
822WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-976,6603:4915,7
823SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-977,5402:4222,1
824SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-977,8604:1614,0
825TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-978,4905:3810,7
826CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-978,7109:556,0
827WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-979,1882:5720,3
828GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-979,2956:259,3
829RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-979,3205:5510,1
830OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-979,54012:005,0
831BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-980,2203:4615,9
832SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-980,43114:534,0
833BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-980,71411:095,4
834KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-981,5009:426,2
835WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-981,6505:3810,6
836ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-982,8207:447,8
837RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-983,18013:064,6
838GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-983,3417:457,7
839WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-983,40010:555,5
840MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-983,5406:119,7
841UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-983,54040:001,5
842REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:19:221080:17:425,7-983,8523:2417,6
843KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-986,2006:488,8
844KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-986,21013:164,5
Znaleziono 844 wynik(ów)