RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:58:491667:00:011 000,00,0000:07505,0
2NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:2704:31:121682:00:271 000,00,0000:16221,2
3CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:33:531273:59:40989,5-10,4600:23150,7
4KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:32:061683:04:40973,1-26,8820:05634,0
5MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:2701:47:171672:24:54961,2-38,8390:06537,5
6CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:5701:34:141684:21:58961,1-38,9360:05611,9
7STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:5703:38:051680:35:57958,9-41,0600:13263,8
8OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:2902:49:551692:11:38957,9-42,1020:10338,2
9MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:3203:25:351687:04:16953,3-46,6790:12278,2
10STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 977801:36:541677:43:06952,6-47,3830:06589,9
11BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:5300:58:071681:17:53933,6-66,4000:03963,9
12OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:3005:11:071680:31:30929,5-70,5500:20179,2
13STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:0010:00:001688:00:00901,3-98,7300:3990,1
14ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:21:381685:19:14896,8-103,2090:05659,1
15NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2000:55:191680:57:20895,9-104,0600:03971,8
16KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3505:40:381656:42:35894,7-105,3010:22157,6
17FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:4700:40:531681:34:47894,2-105,8200:021 312,3
18KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:0902:11:531685:36:09887,0-113,0420:08403,5
19CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:38:551681:31:16885,9-114,0720:06537,4
20ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:0009:59:001681:00:00884,8-115,2400:4088,6
21SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611102:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
22KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:3803:11:321684:06:38879,6-120,4500:13275,5
23BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:2803:59:071687:04:30877,7-122,3260:16220,2
24KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5403:39:411675:48:16870,4-129,6150:15237,7
25OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:49:491681:07:29857,7-142,2900:07468,6
26POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:1202:44:001681:55:12855,8-144,2200:11313,1
27PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:2102:23:151681:02:21847,4-152,6400:10354,9
28KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:38:091681:13:36847,1-152,9000:021 332,3
29WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0002:30:001690:00:00845,2-154,8000:10338,1
30BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4601:47:251682:06:46842,9-157,1100:07470,8
31PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0101:03:331680:57:01841,7-158,3400:04794,6
32GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2000:29:051673:50:23841,0-159,0480:021 734,9
33PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:0003:00:221680:59:00827,0-173,0000:13275,1
34WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3801:50:571681:37:38824,8-175,1950:08446,0
35ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0000:24:121681:06:00824,3-175,7200:012 043,7
36ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5501:16:071656:37:55820,4-179,5850:05646,7
37TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0001:02:001657:27:00817,6-182,4200:04791,2
38MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:4804:01:091681:07:48815,0-185,0000:17202,8
39PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3304:19:201681:12:33811,2-188,8500:19187,7
40NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0403:42:271681:42:04800,2-199,7600:16215,8
41ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0301:14:431685:35:03796,7-203,3410:05639,7
42MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0803:09:211692:27:46791,7-208,3460:14250,9
43FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5404:00:331675:13:32778,5-221,4960:18194,2
44DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:14:181681:04:09772,3-227,7500:05623,6
45SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4302:27:181680:31:43765,1-234,9000:11311,6
46NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1901:42:181664:17:19760,0-239,9680:08445,8
47PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:28:431677:24:35759,7-240,2520:07513,8
48KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0002:21:541680:30:00757,5-242,5200:11320,3
49HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2100:58:481609:53:21753,6-246,4400:04768,9
50OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5702:25:391683:17:57752,4-247,5600:11310,0
51KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:56:461667:04:39751,8-248,1590:09386,3
52GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1804:23:301681:04:18751,2-248,8120:21171,0
53NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4405:31:001694:51:44750,6-249,3620:26136,1
54JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0808:36:491688:13:45748,4-251,6090:4186,9
55KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:27:121681:09:59741,1-258,9400:11302,1
56GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4605:30:111681:42:46739,4-260,5900:26134,4
57PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 1317900:59:591680:56:37737,1-262,9500:04737,3
58SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:37:221681:52:28736,1-263,8910:07453,6
59DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:03:401633:31:51736,1-263,9200:05693,7
60ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4802:54:301694:53:48734,1-265,9050:14252,4
61ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3402:25:351681:59:34731,8-268,1700:11301,6
62DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2701:02:181680:51:27731,6-268,4400:05704,6
63KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5801:41:001680:53:58729,1-270,9500:08433,1
64DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5903:19:161689:45:13727,8-272,2170:16219,1
65MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3103:00:321681:17:31725,8-274,2300:14241,2
66JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10105:27:081685:12:46719,9-280,0910:27132,0
67ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5100:31:511680:49:51715,2-284,8100:021 347,3
68MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:10:561681:24:27713,0-287,0000:11326,7
69SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:10:101655:15:35710,1-289,8640:05607,2
70KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3001:57:311634:04:30705,3-294,6950:09360,1
71SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0102:51:041681:41:22699,1-300,8660:14245,2
72KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:19:451682:03:43693,9-306,0920:06522,1
73CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4802:14:551688:32:48693,6-306,4050:11308,5
74KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5304:32:031656:41:53692,4-307,6300:23152,7
75SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:38:091681:26:35692,3-307,7010:08423,2
76MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:41:421680:16:08692,0-307,9590:08408,3
77PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
78AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW7201:00:001610:05:00683,4-316,6000:05683,4
79PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1508:06:311689:49:24680,7-319,3450:4283,9
80CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2003:41:401684:54:41672,1-327,8830:19181,9
81KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310805:41:401680:52:58671,6-328,3900:30117,9
82MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0501:31:551680:02:50671,0-328,9680:08438,0
83KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1218401:01:241651:26:53668,6-331,4260:05653,3
84RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10502:41:251686:09:18668,0-331,9510:14248,3
85GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3403:10:301683:41:52667,0-333,0400:17210,1
86BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610002:10:511689:41:32666,1-333,9180:11305,4
87SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2900:57:551656:59:29665,9-334,1480:05689,8
88PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:01:081656:58:33662,7-337,3200:05650,4
89LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:34:241680:44:00649,2-350,8100:031 132,3
90JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1600:58:281680:23:19647,4-352,6050:05664,4
91KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1000:58:171661:39:10647,0-352,9970:05666,1
92WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:001681:18:00646,2-353,7700:05646,2
93RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2700:49:281684:19:56645,1-354,8840:04782,5
94GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4701:46:591686:29:35641,4-358,6070:10359,7
95TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5603:29:471681:03:56639,0-361,0200:19182,8
96WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179306:04:001594:00:00633,7-366,2800:34104,5
97HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5702:48:391681:37:57633,1-366,8590:15225,3
98KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3702:06:201673:24:01626,8-373,2190:12297,7
99MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
100MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0001:20:001680:30:00624,4-375,6300:07468,3
101MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4702:35:391681:18:47624,0-376,0000:14240,5
102KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608601:25:061687:22:00620,1-379,9500:08437,2
103STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1802:09:211686:15:18619,1-380,9110:12287,2
104KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911601:34:091656:40:18618,4-381,6200:09394,1
105KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408616:00:001488:30:06617,8-382,2301:3338,6
106PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5703:07:401680:16:57614,8-385,2500:18196,5
107CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2503:28:171684:19:27611,7-388,2910:20176,2
108MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:52:391685:40:01610,1-389,8870:11325,0
109MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 11811201:13:041681:41:01607,5-392,4520:07498,9
110SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0306:32:481682:33:03603,5-396,4800:3992,2
111SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0306:31:481682:33:03603,5-396,4800:3892,4
112KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:12:181677:33:55602,1-397,8970:07499,7
113PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12402:58:131680:33:12600,3-399,6900:17202,1
114BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4303:27:461685:31:43595,7-404,2530:20172,0
115BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110001:19:361689:43:26586,2-413,7870:08441,9
116PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:38:251643:52:09584,7-415,2700:03913,2
117ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811400:41:401656:43:27583,7-416,3000:04840,5
118BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3901:18:501680:54:39579,0-421,0300:08440,7
119BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9002:22:161656:20:00578,7-421,2800:14244,1
120PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110801:22:561678:32:26576,1-423,9480:08416,8
121PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4603:30:381684:10:37571,5-428,5200:22162,8
122TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:01:131681:41:00571,1-428,9470:12282,7
123ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748805:02:531272:57:42570,5-429,5200:31113,0
124GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628502:47:101609:30:00569,0-431,0230:17204,2
125MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 1498101:21:581670:31:28568,0-432,0120:08415,8
126MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 1767203:02:571682:45:08566,4-433,5800:19185,8
127BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
128PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:13:021686:16:08563,5-436,5250:07462,9
129KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8602:11:481682:34:56562,6-437,3600:14256,1
130KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3001:13:041689:02:30562,2-437,8230:07461,6
131TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:25:371681:04:35559,8-440,1930:09392,3
132DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:08:271498:44:15557,9-442,1250:07489,0
133ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:46:001683:03:00555,5-444,4900:04724,6
134TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 115Mafia Team Lubliniec10002:27:211681:00:08553,4-446,6100:15225,3
135BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211704:24:001420:11:00551,7-448,2600:28125,4
136SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 116Kobiety na 5+10700:36:301683:12:06550,9-449,1000:03905,6
137PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2003:28:491680:53:20548,7-451,2700:22157,7
138DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:22:511682:06:29548,1-451,8600:09397,0
139MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:30:081680:28:22546,8-453,2200:09364,0
140GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 1937200:35:041686:38:32540,6-459,3510:03925,1
141DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213000:54:221650:04:26540,4-459,6170:06596,4
142PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799501:29:371682:33:56535,1-464,9330:10358,2
143WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9702:20:001690:00:00534,0-465,9800:15228,9
144SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2302:24:571680:43:23534,0-466,0300:16221,0
145PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12600:43:441680:33:31533,5-466,4940:04731,9
146LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0301:05:421676:03:41533,4-466,6420:07487,1
147WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:03:321676:19:19528,5-471,4920:07499,1
148OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3901:22:061681:00:39527,6-472,3700:09385,6
149ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13701:00:241689:09:34527,2-472,8450:06523,7
150ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410001:26:591682:38:30526,2-473,8420:09362,9
151MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:16:451681:16:46522,9-477,0800:08408,8
152SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5300:37:031681:46:53522,6-477,3800:04846,3
153GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4803:02:201680:58:48522,3-477,7480:20171,9
154KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:28:281622:07:53521,3-478,7280:10353,5
155GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:01:091660:52:05520,1-479,8790:07510,3
156GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 120BIEGIGORSKIE.PL13900:44:221680:56:42519,0-481,0480:05701,8
157RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414202:03:541611:20:58517,9-482,1400:14250,8
158BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0105:33:131685:39:47517,1-482,9070:3893,1
159SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710200:26:411633:04:04515,2-484,8400:031 158,4
160LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110500:36:431682:17:18513,4-486,5900:04839,0
161SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13401:22:331681:40:44509,2-490,7870:09370,1
162BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:57:231604:29:10508,8-491,1870:13260,1
163BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:24:101656:20:27508,2-491,7610:09362,3
164NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:34:081680:59:57506,3-493,7350:11322,7
165NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12203:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
166GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3003:20:211682:03:30504,3-495,6900:23151,0
167HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:40:001609:42:00503,8-496,1600:11302,3
168WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798700:59:011676:50:57502,9-497,1020:07511,3
169BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:13:281609:50:34501,1-498,8570:08409,3
170PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:21:341680:34:36499,0-500,9700:09367,1
171MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:001681:00:00498,8-501,1600:07498,8
172WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 1987702:04:511682:33:00495,7-504,2900:15238,2
173DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3802:19:351691:36:38494,6-505,3580:16212,6
174DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414600:55:231466:13:31494,4-505,6050:06535,6
175BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:11:591690:44:48492,9-507,1140:16224,1
176KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:03:341684:56:09491,1-508,8750:07463,6
177ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:52:431680:58:42483,4-516,6130:06550,2
178ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:58:421680:32:28482,6-517,3600:07493,3
179KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778502:45:031660:45:34482,6-517,4300:20175,4
180HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209800:44:011417:14:19481,1-518,9100:05655,8
181SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:54:011656:52:58478,8-521,1700:06531,9
182NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313001:05:481692:01:57478,4-521,6230:08436,2
183KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:56:011682:09:11476,4-523,6100:14246,4
184RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739202:35:331632:47:40474,8-525,1770:19183,2
185MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11501:13:311679:03:30474,3-525,7380:09387,1
186CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1601:59:401369:23:16473,6-526,3600:15237,5
187DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14901:20:481677:13:32473,5-526,4720:10351,6
188NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9601:41:371668:23:14473,3-526,7250:12279,4
189MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:23:521681:06:23471,0-528,9900:10337,0
190BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:02:221681:03:55470,5-529,5060:07452,6
191PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:28:371681:40:55469,6-530,3700:11318,0
192ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2600:50:331681:05:26466,1-533,8800:06553,3
193MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812802:55:431657:13:25466,1-533,9100:22159,2
194PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:53:161680:26:35464,8-535,2400:06523,5
195PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1301:08:531690:05:13458,2-541,7680:09399,1
196KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13200:54:411690:44:35458,1-541,9390:07502,6
197BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013101:01:311679:54:44457,2-542,8400:08445,9
198WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:44:461682:19:37453,5-546,5500:13259,7
199RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners7200:58:441585:18:38453,1-546,8630:07462,9
200POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214100:40:471681:09:54452,1-547,8970:05665,1
201MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:00:011681:11:40451,2-548,7790:07451,1
202SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12501:41:471679:59:12448,8-551,1810:13264,6
203WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410801:01:131680:46:43448,6-551,3630:08439,7
204MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
205MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5902:11:251682:03:01445,8-554,1630:17203,6
206KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:03:001623:43:18445,8-554,1710:08424,6
207NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10101:04:371696:03:33444,3-555,7210:08412,5
208DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2203:11:341683:31:25441,9-558,1220:26138,4
209JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511203:30:221676:41:40441,7-558,2590:28126,0
210SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:17:591681:12:31438,6-561,3970:10337,5
211WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110301:05:061692:17:24438,1-561,8660:08403,8
212KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13402:17:071646:01:11437,5-562,5310:18191,4
213ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 2407701:08:031584:41:13437,0-562,9570:09385,3
214MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13300:55:441672:29:17434,1-565,9300:07467,3
215WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814300:54:501654:47:36432,8-567,2390:07473,5
216GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 119Mafia Team Lubliniec12800:42:171690:32:57431,2-568,7520:05611,9
217KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:42:371609:18:39428,8-571,2200:14250,7
218MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12902:27:191691:45:55424,0-575,9920:20172,7
219SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11800:27:571696:23:53423,8-576,2190:03909,7
220SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2903:03:291682:59:30423,1-576,8670:26138,4
221GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0102:12:361683:07:01422,7-577,3400:18191,2
222GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019201:42:331635:36:13418,8-581,2400:14245,0
223SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:24:001681:00:00417,8-582,2400:031 044,4
224LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13100:52:461638:33:40416,0-583,9770:07473,1
225KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:51:181685:43:38415,9-584,0520:07486,5
226NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:15:381688:44:24415,1-584,9290:10329,3
227KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913001:15:001680:12:07414,5-585,4800:10331,6
228ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:35:231657:39:16414,0-586,0100:13260,4
229NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:22:341657:48:35411,9-588,0800:12299,3
230SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9203:50:001658:05:06411,1-588,8600:33107,3
231SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:19:321669:21:03410,8-589,2000:11309,9
232WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412200:27:461680:32:14410,5-589,5200:04887,0
233BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:59:181632:43:54410,4-589,6400:08415,2
234MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13502:22:251682:04:48410,1-589,8770:20172,8
235GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12501:05:011680:36:02408,2-591,7870:09376,7
236ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158801:15:001680:46:00408,1-591,9400:11326,4
237MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813203:33:501585:42:26406,3-593,6950:31114,0
238FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14904:30:421683:50:15405,3-594,6560:4089,8
239ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012202:29:471682:27:00404,8-595,1940:22162,2
240KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513502:18:141681:18:10403,3-596,7100:20175,0
241WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:27:421694:18:46402,4-597,5690:22163,5
242SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:59:361680:53:40402,4-597,5800:08405,1
243RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9300:57:531667:23:44401,9-598,0950:08416,6
244MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:14:301659:17:28401,3-598,6800:11323,2
245BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148901:04:461680:31:11401,0-598,9800:09371,5
246WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910701:22:141657:54:55399,2-600,7520:12291,3
247SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389100:41:271607:47:29395,7-604,2800:06572,8
248MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13200:58:101657:52:01394,4-605,6200:08406,8
249SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:371656:47:34393,1-606,9250:07495,3
250GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:22:331645:49:06389,1-610,8560:12282,8
251HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 113Kobiety na 5+14903:13:471686:47:50387,4-612,6060:30119,9
252KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:46:501657:29:13387,2-612,7600:16217,5
253KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113100:29:431680:51:39387,2-612,8050:04781,8
254KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:41:451681:15:00386,6-613,4100:15228,0
255ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638202:03:491393:31:57385,9-614,0900:19187,0
256NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9700:44:121677:34:09385,7-614,3210:06523,5
257ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12202:02:411663:33:51385,3-614,7110:19188,4
258SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:56:041681:08:08385,0-615,0100:18199,0
259JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13505:14:311684:05:35384,2-615,7580:4973,3
260PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:06:211681:10:23383,5-616,5200:10346,8
261TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14904:07:031677:00:25383,3-616,7480:3893,1
262SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12201:20:521681:29:49383,1-616,9100:12284,2
263GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:23:491684:59:24382,6-617,4180:13273,9
264BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618300:58:101683:27:24381,7-618,2670:09393,8
265PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12900:55:111680:53:45381,2-618,7640:08414,5
266BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+15001:02:051679:23:05380,6-619,4120:09367,8
267KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014901:10:461635:38:06379,4-620,5800:11321,7
268BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411302:22:001681:33:00379,1-620,9300:22160,2
269ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628700:51:001657:13:36377,1-622,9300:08443,6
270NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:35:491659:17:09376,2-623,7630:05630,3
271OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
272PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288402:04:551693:13:29374,7-625,3220:20180,0
273KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 2597800:24:291681:54:22374,6-625,4100:03918,0
274DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813106:26:521580:25:05372,3-627,6721:0257,7
275LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:01:041690:08:05369,7-630,3020:09363,2
276WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111401:39:361680:42:14369,3-630,6900:16222,5
277GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14301:25:021695:46:16368,5-631,4540:13260,0
278TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059601:27:331513:17:24368,2-631,8100:14252,3
279ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488403:30:001658:07:00368,1-631,9300:34105,2
280MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714400:54:361682:34:33367,1-632,9040:08403,4
281JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:18:441660:55:31364,4-635,5640:12277,7
282FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9000:59:551671:19:26364,0-636,0350:09364,5
283RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
284RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610000:50:391681:05:08362,2-637,7600:08429,1
285PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510402:55:561666:55:01361,0-639,0250:29123,1
286DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413201:33:191681:40:03359,9-640,1000:15231,4
287PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:02:481581:55:28358,3-641,7390:10342,3
288GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13600:49:271658:04:54355,4-644,5640:08431,3
289KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:12:231695:13:24355,0-644,9810:12294,3
290BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14100:50:151652:53:53354,5-645,5490:08423,2
291PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910802:20:331687:14:55353,5-646,4750:23150,9
292WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 114Kobiety na 5+14802:24:291682:16:21352,6-647,4320:24146,4
293MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:56:581623:09:42352,3-647,6620:19180,7
294ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
295WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:59:441587:14:26351,7-648,3060:20176,2
296HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:34:501634:47:06350,6-649,4390:16221,8
297NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912900:20:001656:12:42349,8-650,2000:031 049,4
298KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:47:491680:21:44349,2-650,8500:08438,1
299KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613001:13:141665:54:15347,7-652,3420:12284,8
300BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:32:071682:37:07347,6-652,3900:15226,4
301GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:07:241633:23:03347,4-652,5600:11309,3
302GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:27:001440:24:41347,0-653,0500:15239,3
303BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012000:59:331643:49:15346,6-653,3570:10349,3
304MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114901:12:101693:48:52345,1-654,8720:12286,9
305ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513601:54:251680:44:18344,7-655,3270:19180,7
306DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510500:38:321656:56:58344,7-655,3440:06536,7
307MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210902:44:281682:27:29343,9-656,0550:28125,5
308ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729000:29:431657:26:35343,9-656,1300:05694,3
309PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:07:231657:01:35343,1-656,8720:11305,5
310RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111201:14:381687:53:02343,0-657,0060:13275,7
311NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819802:18:011683:11:24342,4-657,5900:24148,9
312GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11501:46:221577:43:56339,6-660,4490:18191,5
313SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:32:091687:45:03338,5-661,4880:05631,7
314ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410501:00:111680:16:17337,4-662,5900:10336,4
315SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:50:311646:37:02337,0-662,9880:08400,3
316PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 2868000:44:411632:29:40336,6-663,4100:07452,0
317PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:14:211585:22:42336,5-663,5000:13271,6
318WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:30:071686:50:01335,2-664,7600:05667,9
319KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
320ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:34:001445:41:52334,8-665,2290:16213,7
321OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608300:49:291682:18:37334,7-665,2800:08405,9
322DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:01:481396:18:03333,1-666,8670:11323,4
323PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:22:151680:48:54332,4-667,6100:14242,5
324GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210903:14:061683:56:06331,9-668,1090:35102,6
325SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:31:161686:42:40331,8-668,2290:05636,7
326MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14500:38:251678:54:48329,9-670,1420:06515,2
327MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:03:051680:49:55328,7-671,3200:11312,6
328ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113301:02:141681:20:21328,5-671,5380:11316,7
329CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969006:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
330ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213600:44:271681:47:14326,5-673,4800:08440,7
331KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:16:121671:42:28325,4-674,5790:14256,2
332VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911402:21:541695:09:29325,1-674,9430:26137,4
333PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14307:09:401694:17:14323,5-676,5301:1945,2
334SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14903:06:391694:47:29323,2-676,7510:34103,9
335KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810702:00:011657:34:42323,0-676,9900:22161,5
336ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:31:091657:11:15322,0-678,0100:16212,0
337SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:02:141680:51:26321,8-678,2300:11310,2
338FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13000:31:311673:52:39321,1-678,9140:05611,3
339GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8600:48:261687:27:17321,0-678,9610:09397,7
340WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513800:37:241656:29:18320,6-679,4500:07514,3
341ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:27:551681:34:37320,1-679,8750:05688,0
342BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559201:01:171680:36:08319,9-680,0600:11313,2
343KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913501:56:321680:38:33319,7-680,2810:21164,6
344MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12901:09:511636:36:15317,6-682,4050:13272,8
345PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13602:12:141686:34:38316,5-683,5000:25143,6
346CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:32:201661:59:13315,3-684,7290:06585,0
347MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
348RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:43:211609:16:55314,9-685,1500:08435,8
349DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:04:571681:01:05313,5-686,4600:12289,6
350KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:30:441666:11:25313,0-687,0280:17207,0
351SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:25:311681:06:34313,0-687,0500:16219,6
352MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
353GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13800:08:211680:48:48312,5-687,5300:012 245,3
354TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12102:14:501617:31:36312,5-687,5480:25139,0
355PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:12:431681:11:13312,0-687,9600:13257,5
356JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11400:52:561608:53:05311,6-688,4500:10353,1
357SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:25:161676:12:09311,5-688,5480:04739,6
358WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:48:481682:26:00311,3-688,7400:20171,7
359SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813300:52:531680:53:19310,9-689,0920:10352,7
360KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114001:07:271680:58:12310,7-689,2900:13276,4
361KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:58:041686:59:00310,6-689,4100:11320,9
362SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669700:44:531657:07:46310,5-689,4700:08415,1
363KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213101:42:091681:13:34309,6-690,4160:19181,8
364BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:19:541643:33:27308,3-691,6580:15231,5
365TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:57:101650:53:48306,6-693,4170:11321,8
366MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:56:191666:07:45305,6-694,3980:11325,6
367GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579101:29:581636:36:01304,8-695,2110:17203,3
368GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
369JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
370ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:34:351681:52:28303,5-696,4900:18192,5
371JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10805:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
372SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:04:131680:59:24302,2-697,8400:12282,3
373ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 2877902:06:501682:02:30300,3-699,6880:25142,1
374ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610201:44:191417:19:13298,7-701,2700:20171,8
375MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory7403:49:301561:03:27296,4-703,5840:4677,5
376MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:19:091633:37:29296,4-703,6500:16224,6
377KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312601:28:551679:27:24294,9-705,0650:18199,0
378MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:11:411679:53:55294,8-705,1800:14246,8
379GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:40:061681:39:57293,9-706,1400:08439,7
380PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713201:18:091502:28:54293,3-706,6880:15225,2
381WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213809:07:031586:09:09292,6-707,4401:5232,1
382RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614601:03:381682:22:51290,8-709,1660:13274,2
383SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:26:561659:40:20290,8-709,2280:05647,8
384KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:12:171489:22:11290,7-709,3190:14241,3
385RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13501:06:341609:04:11289,9-710,0690:13261,3
386KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813601:09:201654:00:44289,1-710,9090:14250,2
387BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14000:43:091632:48:18288,3-711,7500:08400,8
388ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13900:52:531681:38:21287,7-712,3200:11326,4
389TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12502:16:381685:17:57287,5-712,4970:28126,3
390WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914901:42:001680:35:02286,3-713,7100:21168,4
391BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913702:41:131633:49:38286,1-713,8930:33106,5
392PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:21:501610:47:23285,2-714,7630:17209,1
393POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12101:44:061681:19:00283,3-716,7300:22163,3
394PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:40:591655:07:19283,0-717,0490:08414,2
395SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313600:07:511694:05:42282,9-717,0880:012 162,4
396STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312603:00:071657:08:54281,8-718,1900:3893,9
397ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:23:251656:34:43280,4-719,6400:05718,4
398MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613600:49:221681:58:12279,2-720,8420:10339,3
399ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714902:18:471683:25:51278,1-721,8980:29120,2
400WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012704:14:281657:13:36277,8-722,2000:5465,5
401BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:42:301608:27:58277,7-722,3380:09392,0
402CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:06:401543:43:31277,6-722,3730:14249,9
403ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:41:001512:42:00276,8-723,2200:08405,0
404GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:42:351680:39:27276,3-723,7030:09389,3
405KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:58:541608:59:51276,1-723,9000:12281,3
406SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
407KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12900:41:341638:00:48275,5-724,5310:09397,6
408WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 3058001:04:001693:42:47274,6-725,4020:13257,4
409TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:35:101684:02:42273,0-726,9710:07465,8
410WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:34:111683:24:15271,7-728,2840:07476,9
411RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713100:56:551672:22:31271,6-728,4140:12286,3
412DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:47:001633:06:00270,9-729,1500:23151,9
413WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12305:54:011666:31:38269,9-730,1001:1845,7
414BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:51:301687:50:13268,8-731,1790:11313,2
415SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111501:42:111686:20:06268,0-732,0030:22157,4
416WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:18:491688:54:52267,3-732,7180:17203,5
417ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10001:39:461563:01:21267,0-733,0140:22160,6
418BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:54:431684:39:49266,2-733,8160:12291,9
419WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112101:54:431485:59:05265,6-734,4190:25138,9
420KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:56:411629:56:03265,4-734,5570:12281,0
421WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:41:231657:40:06264,5-735,4680:22156,6
422ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14600:44:391680:51:00264,1-735,9100:10354,9
423ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510801:19:241680:59:57263,9-736,1300:18199,4
424DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
425STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:30:391662:41:09263,4-736,5650:06515,7
426STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909900:41:171652:43:54262,3-737,7450:09381,2
427DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:40:391665:34:13261,9-738,1060:09386,6
428DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 3347200:40:101400:15:03260,4-739,6430:09388,9
429MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978301:18:391675:00:46259,6-740,4300:18198,0
430KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:33:261657:12:00259,2-740,7800:21166,5
431WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:09:521680:20:21258,8-741,1970:16222,3
432JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10401:07:001681:15:09258,5-741,4730:15231,5
433TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:13:121680:57:19257,7-742,2570:17211,3
434TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:10:321681:04:59257,0-743,0100:16218,6
435GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 3297801:36:00961:35:00256,2-743,7600:22160,2
436TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609901:01:151685:12:08256,2-743,8110:14251,0
437BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:59:171632:35:11254,6-745,4300:13257,6
438BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310701:19:071656:42:33254,4-745,6100:18192,9
439SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:44:081634:37:48253,6-746,3840:24146,1
440ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:38:001660:03:36253,5-746,5200:23155,2
441GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 3357602:05:101681:19:38252,4-747,5720:29121,0
442WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:49:13985:17:35252,1-747,8540:25138,5
443TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:40:191650:36:21250,9-749,1090:09373,4
444JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615002:13:361681:23:10250,6-749,3900:31112,5
445SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010800:56:231420:13:08250,2-749,7960:13266,3
446TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:30:171633:41:20250,1-749,8700:07495,6
447PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312801:54:311570:03:18248,8-751,1920:27130,4
448LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113301:00:001681:26:00247,6-752,4500:14247,6
449BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:51:511680:51:26245,9-754,1300:12284,5
450WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13200:42:531681:40:05245,3-754,7330:10343,2
451KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378501:06:291601:41:21245,0-754,9970:16221,1
452REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8602:16:301594:36:26244,6-755,4210:33107,5
453WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712601:01:041609:39:09244,2-755,7510:15240,0
454KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12402:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
455CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10001:02:101675:26:48243,0-756,9730:15234,6
456MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:08:401665:16:49242,7-757,3230:16212,0
457SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918300:58:071683:38:49242,4-757,6000:14250,3
458CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:01:321677:15:53242,1-757,9460:15236,0
459WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12902:27:091680:50:52241,8-758,1700:3698,6
460DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14904:36:591694:51:38240,6-759,3711:0952,1
461STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812600:39:091673:53:35240,6-759,4440:09368,7
462PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813100:58:441584:22:34238,4-761,6400:14243,5
463PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412000:42:231682:31:53238,2-761,7720:10337,2
464KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:42:411656:59:11238,1-761,9200:10334,7
465OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:52:581681:29:11237,1-762,9400:13268,5
466SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:05:031608:30:08236,5-763,4900:16218,1
467MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010002:43:511609:20:25235,9-764,0800:4186,4
468BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:35:511632:38:44235,9-764,1200:09394,8
469MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313101:29:451680:19:19235,5-764,4800:22157,5
470MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419819:47:361272:18:21233,9-766,1425:0411,8
471GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14302:47:461692:04:04233,4-766,6090:4383,5
472MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13501:09:241679:31:23232,5-767,5410:17201,0
473KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:23:571633:09:43232,2-767,8500:21165,9
474KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:28:121471:10:09232,0-768,0240:22157,8
475CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:34:371665:19:31231,5-768,5200:08401,2
476KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:28:541587:50:25230,6-769,3850:07478,8
477BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
478CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:01:311684:42:50229,5-770,4720:16223,9
479JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010501:40:151680:43:10229,2-770,7900:26137,2
480BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:10:101663:06:01229,1-770,8600:18195,9
481KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:46:291608:34:30228,2-771,7700:12294,6
482DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:14:171681:37:46227,7-772,2560:19184,0
483BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14200:56:191682:17:01225,9-774,1500:14240,6
484KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:26:151686:29:24225,4-774,6210:22156,8
485SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011202:44:441656:40:06224,7-775,3400:4381,8
486BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11801:20:441681:33:00224,5-775,5280:21166,8
487PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612000:46:551682:37:16224,3-775,7360:12286,8
488ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214702:21:581680:19:41224,2-775,8440:3894,7
489PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 3477201:54:351653:36:35224,0-775,9850:30117,3
490BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13803:41:051655:52:50223,8-776,2240:5960,7
491NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3447702:24:271633:10:59223,7-776,3200:3892,9
492DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10701:03:011680:38:16222,5-777,4900:16211,9
493GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110400:28:481577:34:01222,2-777,7510:07463,0
494DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513601:03:391657:16:13222,0-778,0000:17209,3
495RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:01:251618:18:26221,7-778,3430:16216,5
496WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412900:34:001635:00:00220,0-780,0000:09388,2
497ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14403:53:081667:32:04220,0-780,0471:0356,6
498SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413202:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
499STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428901:03:571680:50:10218,2-781,8200:17204,7
500FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
501TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12201:02:441561:06:27217,4-782,5940:17207,9
502MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13201:17:441683:31:48216,9-783,1220:21167,4
503FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:22:201608:58:09216,7-783,3100:22157,9
504ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:33:261672:48:31215,9-784,1120:09387,4
505MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12901:54:101681:38:39214,3-785,6700:31112,6
506SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
507SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:50:411681:02:07213,5-786,4900:14252,8
508WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
509WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114101:05:331632:25:00213,0-787,0000:18195,0
510KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13203:56:311671:06:31212,6-787,4161:0653,9
511SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310001:06:281673:51:44211,2-788,7700:18190,7
512DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:44:121680:50:02208,7-791,2920:12283,3
513STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610600:43:001680:52:53207,8-792,2500:12289,9
514PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628202:03:041681:30:36205,7-794,3100:35100,3
515SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:52:591648:12:05205,6-794,4310:15232,8
516ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
517BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438601:04:071657:05:29203,9-796,1310:18190,8
518GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269402:00:001680:15:04203,8-796,1700:35101,9
519NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513401:42:291611:52:15200,4-799,5760:30117,3
520TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713601:35:491688:47:01199,6-800,4130:28125,0
521ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:29:271640:05:00199,0-801,0500:08405,3
522OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
523GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:52:351597:32:08197,9-802,0830:34105,5
524SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:10:141584:54:17196,3-803,7000:21167,7
525CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:24:541680:37:50195,4-804,6400:07470,7
526FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210800:35:171680:35:09194,0-805,9890:10329,9
527ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
528POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3657702:46:241633:30:47192,1-807,9500:5169,2
529GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:38:181656:36:09191,3-808,6700:12299,7
530ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:58:021691:22:21190,1-809,8740:18196,6
531MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13201:03:401691:22:42190,1-809,9210:20179,1
532ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:36:251609:18:15188,6-811,3600:30117,4
533SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213202:30:361684:55:07188,3-811,7250:4775,0
534MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
535CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
536SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912201:11:201654:25:18186,9-813,0580:22157,2
537GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:12:541443:57:47185,9-814,1050:23153,0
538HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10702:55:311567:08:03183,1-816,9440:5762,6
539WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510902:46:111582:09:52182,6-817,3770:5465,9
540BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111604:46:321560:34:18182,6-817,3971:3438,2
541WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10601:53:091644:58:03181,6-818,3860:3796,3
542BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012400:26:221609:30:00181,0-819,0000:08411,9
543KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:05:401537:13:21180,8-819,1700:21165,2
544CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:24:191633:18:12180,1-819,9300:28128,1
545WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013202:12:401105:36:06179,7-820,3000:4481,3
546WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12802:43:001661:31:00179,0-821,0000:5465,9
547PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
548MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:37:451371:01:46178,7-821,3440:12284,0
549DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:34:501656:35:52178,5-821,4600:11307,5
550WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10702:58:261567:11:49178,3-821,6691:0060,0
551ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913200:15:581663:33:28178,2-821,8250:05669,6
552DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12900:34:321657:27:41177,3-822,7000:11308,1
553HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818606:09:371177:11:56176,6-823,4302:0528,7
554ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310301:10:211586:52:02176,6-823,4470:23150,6
555POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:37:331668:43:53174,8-825,1810:12279,3
556FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:21:521608:44:16174,4-825,6390:28127,8
557NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13101:19:091680:35:50173,4-826,5640:27131,5
558KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:21:561681:01:44172,7-827,3300:28126,4
559DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414100:58:141629:24:17172,5-827,4600:20177,8
560FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213102:48:591369:03:44172,4-827,6000:5861,2
561MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314500:46:041684:27:10172,0-828,0470:16224,0
562MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:55:431658:59:11171,7-828,2830:19184,9
563GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:451608:24:05170,5-829,5300:08413,3
564FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:07:111639:37:44169,2-830,8320:23151,1
565BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
566NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:41:301607:56:21167,7-832,2700:14242,5
567KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 3817803:08:451223:27:26167,6-832,4161:0753,3
568WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:13:181445:35:10167,2-832,7560:26136,9
569DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815001:46:421681:43:35166,9-833,1390:3893,8
570MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828601:15:371343:54:24166,1-833,8600:27131,8
571MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:51:501609:42:05165,0-835,0300:18191,0
572MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310301:03:071658:23:59164,8-835,1870:22156,7
573KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:47:371680:33:38164,2-835,8200:17206,9
574FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:25:231584:59:48163,3-836,7400:31114,7
575SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769001:11:001633:54:52162,9-837,0810:26137,7
576WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:46:481296:59:31161,8-838,1700:17207,5
577GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12700:43:041585:26:32161,7-838,2940:15225,3
578KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:35:021680:37:41160,4-839,5800:13274,7
579WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:37:361662:29:13160,0-839,9560:3698,4
580PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010800:46:171562:12:37159,6-840,3800:17206,9
581NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
582KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212802:33:371681:06:55158,9-841,0750:5762,1
583GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213401:56:411489:15:18158,6-841,3800:4481,6
584ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
585KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813403:19:481680:54:55154,8-845,1801:1746,5
586GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:27:541680:31:05153,5-846,4800:10330,2
587SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:41:431679:51:15152,8-847,1750:16219,8
588WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:07:001685:34:26152,5-847,5250:26136,5
589KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:58:431561:19:54152,2-847,8030:23155,5
590SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:34:341514:52:10152,2-847,8350:13264,1
591HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:40:561560:31:37152,0-848,0500:16222,7
592HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:38:191537:29:25151,5-848,4920:15237,2
593KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211501:07:301601:59:11151,0-849,0400:26134,2
594DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878201:43:331416:15:54150,8-849,2000:4187,4
595JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912900:35:121608:38:44150,6-849,4430:14256,6
596GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:21:031610:02:10149,7-850,2980:32110,8
597SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12901:25:321682:11:06149,5-850,5090:34104,9
598ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
599TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:06:291674:25:17149,2-850,8080:26134,6
600PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808400:41:531660:43:06147,4-852,5690:17211,2
601WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8700:56:491682:25:51147,3-852,7100:23155,5
602GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:39:421512:23:31146,1-853,8800:16220,8
603WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813600:53:261612:12:18145,9-854,0700:21163,9
604WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11802:48:001632:44:32145,6-854,3801:0952,0
605NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
606CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012900:33:581681:49:05143,1-856,9500:14252,7
607KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14301:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
608MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 3967901:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
609MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
610MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:40:391681:00:35140,8-859,2500:17207,7
611MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713001:04:071633:04:26139,3-860,6710:27130,4
612ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:22:131653:35:52138,9-861,1060:09375,1
613CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712900:42:021584:47:11137,6-862,3900:18196,4
614WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:49:081680:22:15137,5-862,4600:21168,0
615SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:52:331429:10:39137,2-862,8430:22156,6
616CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:42:271656:24:21136,7-863,3230:18193,2
617GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8600:59:111249:57:30136,1-863,9070:26138,0
618KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11101:06:551561:05:53132,4-867,5900:30118,7
619SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711901:17:001680:42:35132,0-867,9600:34102,9
620SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511700:56:231634:18:05131,3-868,7470:25139,7
621MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
622KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 4028000:42:161485:01:05129,2-870,8230:19183,4
623KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11602:21:261560:48:15128,1-871,9101:0654,3
624WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:20:001681:21:00128,0-872,0000:09384,0
625MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:11:491609:02:35127,9-872,1400:33106,8
626PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:30:551608:39:54127,7-872,3000:14247,8
627DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:37:001416:33:44127,6-872,4190:17206,9
628PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:31:571608:49:35127,6-872,4280:15239,6
629NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 4127401:00:001345:00:00127,4-872,5800:28127,4
630HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
631GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
632KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13001:01:401657:13:46125,7-874,3400:29122,3
633KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:40:031334:20:00125,3-874,6530:19187,8
634WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10001:04:251224:33:25123,5-876,5200:31115,0
635PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
636SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913200:57:521627:48:24122,8-877,2380:28127,3
637TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:28:451320:38:05122,6-877,4240:14255,8
638SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:43:211326:48:31121,8-878,1610:5070,7
639MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
640GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12900:23:591584:57:33121,1-878,9200:11302,9
641TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:48:551536:52:06120,4-879,6400:24147,6
642PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
643NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:46:061414:52:48119,2-880,8080:23155,1
644DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859701:08:081657:12:51118,9-881,1500:34104,7
645WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:30:151680:39:43118,8-881,1900:15235,7
646BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:49:311680:17:27118,4-881,6000:25143,5
647PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12901:10:011465:03:07118,4-881,6500:35101,4
648MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
649CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:53:251656:44:21117,2-882,8290:27131,6
650KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
651ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
652CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112800:31:501636:56:06114,8-885,2160:16216,3
653MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
654WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:10:001537:23:23114,6-885,4500:3698,2
655KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
656DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019500:26:58768:31:17112,9-887,0550:14251,3
657ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039500:35:171700:00:00112,9-887,0600:18192,1
658SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:39:261584:37:48112,1-887,9110:21170,5
659PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998803:27:441567:10:47109,5-890,5021:5331,6
660MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12301:37:041564:05:02107,0-893,0200:5466,1
661CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
662WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:28:541656:29:05105,5-894,5000:16219,0
663MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:09:031169:08:34104,6-895,3520:3990,9
664RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
665WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010504:12:001632:19:16103,7-896,3202:2524,7
666FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13601:18:161681:46:48103,5-896,5400:4579,3
667KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
668STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
669OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
670DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:49:591681:23:34100,1-899,8870:29120,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
671SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:43:461632:39:4199,9-900,0800:26137,0
672GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613001:11:431585:11:3899,5-900,5400:4383,2
673OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:20:531687:58:5199,2-900,8390:12284,9
674NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
675SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:06:271632:40:1094,9-905,1380:04882,4
676PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012100:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
677DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 4427300:31:111492:40:1690,7-909,3350:20174,4
678URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:47:511662:12:5890,5-909,4910:31113,5
679OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211800:38:351440:29:0090,1-909,9140:25140,1
680KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
681MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:51:491465:15:2189,4-910,5770:34103,5
682DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
683KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914301:52:421681:21:5586,8-913,1721:1746,2
684PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:31:001008:47:5186,7-913,2901:0257,2
685ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9100:32:361597:03:3486,0-914,0100:22158,3
686BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
687GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513200:32:341681:08:0084,4-915,6100:23155,5
688SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
689PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
690BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
691LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:15:331440:12:0881,0-919,0000:5564,3
692WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:29:231663:29:4481,0-919,0060:21165,4
693MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613302:05:251608:41:4680,5-919,5101:3338,5
694SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:35:071224:45:3079,2-920,8100:26135,3
695TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
696FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:58:311680:26:1978,5-921,4600:4480,5
697SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:47:141682:22:0377,8-922,2080:3698,8
698CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511200:43:401656:23:5877,6-922,4500:33106,6
699ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310004:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
700KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14904:32:481683:09:5975,4-924,5653:3616,6
701KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12101:05:521537:34:4374,8-925,2420:5268,1
702SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112100:49:551681:32:4874,7-925,3500:4089,7
703NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10000:55:391442:05:4673,8-926,1900:4579,6
704KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:05:311632:50:0273,5-926,5150:5367,3
705SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112100:49:551681:32:4872,7-927,3200:4187,4
706NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
707LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:13:471511:28:1171,2-928,7871:0257,9
708KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby7901:30:001009:32:1369,7-930,2801:1746,5
709SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
710MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:49:161224:41:3468,6-931,4000:4383,5
711GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
712MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:10:181273:19:0764,2-935,8301:0554,8
713KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409002:33:161488:34:2763,8-936,2402:2425,0
714BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589407:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
715LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 4417700:31:531608:48:0263,6-936,4100:30119,7
716JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
717SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
718WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:42:521512:17:4862,2-937,8251:3936,3
719HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
720GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113701:12:331632:38:4861,0-939,0371:1150,4
721GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 4607200:41:321104:29:5859,8-940,1900:4186,4
722SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510310:24:121211:03:2959,8-940,24910:265,7
723WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:03:241465:46:4659,5-940,5461:0356,3
724SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
725KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
726WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 4627907:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
727FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
728PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:06:181648:09:2758,0-941,9661:0852,5
729PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599601:00:591584:24:4058,0-941,9901:0357,1
730ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
731SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 4618000:46:271512:24:4855,0-944,9870:5071,1
732OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:38:211536:36:0454,7-945,2600:4285,6
733DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214901:09:261681:21:0954,7-945,2991:1647,3
734GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
735SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:07:331512:57:5149,8-950,1700:09396,0
736ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:10:151273:00:0249,1-950,8661:2542,0
737ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614700:44:001465:08:0048,5-951,4900:5466,2
738DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
739KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:31:521647:30:4747,7-952,3310:4089,8
740KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:50:141656:16:5147,2-952,7861:0356,4
741KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
742KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314700:55:141297:08:0045,1-954,9101:1349,0
743HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
744HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
745BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
746RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 4557600:52:49936:49:4236,6-963,4001:2641,6
747ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo7201:14:351152:29:1136,5-963,4702:0229,4
748SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
749PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
750STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
751SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12800:54:381417:48:1435,8-964,1601:3139,4
752MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:31:441632:40:1534,9-965,0800:5466,0
753MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
754P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:08:531585:18:3531,4-968,5890:16212,2
755WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12401:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
756SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team7600:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
757MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
758ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
759KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:14:141608:41:0328,9-971,1500:29121,6
760GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
761KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
762HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
763KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
764JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
765ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
766DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
767PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
768ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
769KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710501:42:27755:14:4518,8-981,1825:2611,0
770KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
771DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
772SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
773DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
774STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
775REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 4737400:31:051587:53:3516,2-983,8031:5531,3
776GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
777SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
778WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
779SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
780SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
781TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
782CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
783WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
784GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
785RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 4947201:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
786OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 4957902:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
787BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
788SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
789BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
790KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
791WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
792ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
793RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
794GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
795WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
796MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
797UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
798KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
799KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 799 wynik(ów)