RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:02:141924:40:501 000,00,0000:03964,1
2NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:4402:10:001934:51:441 000,00,0000:07461,5
3ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:0901:05:021925:22:04998,2-1,7710:03921,0
4PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:0100:32:181920:57:01989,3-10,6800:011 837,7
5KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:5401:52:321910:43:37988,1-11,8790:06526,8
6NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:0405:12:491921:42:04983,2-16,7600:19188,6
7KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:3505:20:201920:42:35982,0-18,0110:19183,9
8NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:2000:18:451896:57:20979,5-20,5500:013 134,2
9OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2900:59:581921:07:29975,9-24,1350:03976,4
10BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:4603:36:421922:06:46975,5-24,4700:13270,1
11KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:53:491921:13:36957,4-42,6500:031 067,3
12FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:5402:34:171917:04:28950,4-49,5870:09369,6
13PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:3304:51:591921:12:33947,2-52,8100:18194,6
14WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:0002:16:001930:00:00945,9-54,0700:08417,3
15GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:31:131917:43:47944,3-55,6670:09374,7
16WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:3804:17:211921:37:38942,1-57,9330:16219,6
17SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:4300:10:431920:31:43938,1-61,9300:005 252,0
18ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:0301:16:431925:35:03937,3-62,7490:04733,0
19ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:0001:42:151921:06:00933,8-66,1900:06548,0
20TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:0000:51:001921:27:00922,3-77,7200:031 085,0
21JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0815:28:391921:21:18907,9-92,0911:0158,7
22MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:0801:37:071931:12:36906,6-93,4100:06560,1
23KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:5805:06:161920:53:58901,5-98,5100:20176,6
24ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5501:18:121920:37:55896,8-103,1900:05688,1
25SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611102:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
26OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5702:08:291923:17:57881,8-118,2300:08411,8
27DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:0901:17:241897:04:09880,9-119,1300:05682,8
28PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:58:321920:58:33880,0-119,9880:08445,5
29GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:1801:25:161921:04:18874,0-126,0440:05615,0
30KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:56:541915:13:42873,3-126,6870:03920,9
31NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1902:53:341832:17:19872,7-127,2800:11301,7
32MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:3102:08:191921:17:31869,9-130,0600:08406,8
33ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3401:18:421921:59:34868,3-131,6600:05662,0
34KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:51:511921:09:59865,5-134,4700:11302,2
35KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0002:24:321920:30:00864,0-135,9900:10358,7
36PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1403:04:581916:38:07860,0-139,9530:12279,0
37CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4805:22:391928:32:48854,7-145,3420:22158,9
38KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3000:58:391922:04:30854,2-145,7950:04873,9
39ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4802:41:561934:53:48842,6-157,3750:11312,2
40SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:00:401897:52:28840,3-159,6900:08417,8
41SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:32:021921:26:15829,8-170,2240:06541,0
42HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2107:19:591897:53:21828,0-172,0500:31112,9
43KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5306:28:411920:41:53826,1-173,9300:28127,5
44MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:26:481921:24:27822,3-177,7000:10336,1
45GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4603:01:291825:42:46821,0-179,0400:13271,4
46DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5902:28:361925:10:04820,1-179,9100:10331,1
47JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10104:17:341876:14:55816,1-183,9150:18190,1
48DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2701:16:041896:51:27814,1-185,9400:05642,1
49ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5100:40:471920:49:51813,8-186,1900:031 197,3
50DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:05:401897:31:51809,2-190,8000:04739,4
51SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0101:46:481920:45:15808,7-191,3090:07454,3
52MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:11:001900:27:23808,5-191,5090:05683,2
53KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 1218401:37:421909:53:49800,1-199,8730:07491,4
54SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:48:081897:26:35786,2-213,7940:08436,2
55SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2902:04:561920:59:29780,4-219,6360:09374,8
56BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610001:11:281905:41:32767,3-232,6970:05644,2
57CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2501:19:281915:55:05759,4-240,5910:06573,4
58GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3401:04:291923:17:38758,8-241,2160:05706,0
59JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1601:16:391896:41:41758,3-241,7070:06593,6
60GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4702:38:211926:02:29758,1-241,9030:12287,2
61CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2004:40:201853:43:48756,8-243,2490:22162,0
62STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1802:24:471928:44:06755,8-244,1920:11313,2
63LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:38:411920:44:00752,8-247,2500:031 167,6
64WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0001:00:001921:18:00751,4-248,6200:04751,4
65RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10500:56:491926:09:18750,1-249,8880:04792,1
66MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0501:40:211920:33:46747,1-252,9110:08446,7
67KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:33:031901:39:10744,4-255,5950:07480,0
68PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5702:38:481920:16:57742,8-257,2100:12280,7
69SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0303:16:241922:33:03740,4-259,6100:15226,2
70SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0303:16:241922:33:03740,4-259,6100:15226,2
71BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4303:13:071925:31:43737,9-262,1330:15229,3
72TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:30:131921:03:56736,2-263,8000:07489,6
73KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:02:541923:00:59736,0-263,9870:05702,1
74BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3901:17:131920:54:39733,5-266,4700:06570,0
75HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5700:28:561921:37:57733,0-266,9690:021 520,1
76WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179303:18:001930:00:00729,0-270,9800:16220,9
77PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4601:48:051898:39:06728,3-271,6940:08404,3
78MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:49:381925:40:01726,9-273,0870:09397,8
79KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3702:11:401913:50:58725,9-274,0790:10330,8
80KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1408618:00:001752:30:06717,8-282,2301:3039,9
81MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4701:27:141921:18:47716,8-283,2500:07493,0
82KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:33:571923:21:04716,2-283,7890:07457,4
83MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0003:03:001920:30:00714,9-285,1000:15234,4
84RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2702:33:241922:08:48713,9-286,0520:12279,2
85KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911601:35:581896:40:18712,3-287,7400:08445,3
86KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310802:08:441872:52:58692,8-307,2100:11322,9
87PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14101:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
88PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13102:09:391909:41:07690,2-309,8220:11319,4
89PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1500:27:191904:57:17687,2-312,8280:021 509,3
90ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811401:09:301920:43:27682,3-317,7400:06589,0
91PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12402:32:561920:33:12678,2-321,8000:13266,1
92KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3003:30:441929:02:30672,4-327,6240:18191,4
93PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110801:31:291916:52:20656,2-343,7830:08430,4
94BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0104:26:321887:46:38653,9-346,1390:24147,2
95BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110000:19:441929:43:26653,3-346,6520:011 986,5
96MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2200:48:221920:28:22651,1-348,9300:04807,7
97TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 1438702:12:491921:41:00649,4-350,6390:12293,3
98PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0501:58:101924:38:14647,3-352,6560:10328,7
99BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec9001:07:341896:20:00644,7-355,2800:06572,5
100KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 1608602:43:501711:22:00644,2-355,7600:15235,9
101MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 11811201:29:111921:28:18643,5-356,4850:08432,9
102LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0301:12:261925:50:00640,7-359,3110:06530,7
103SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:16:051920:43:23634,0-365,9600:07500,0
104DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:27:311922:06:29633,7-366,3100:08434,4
105KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi8604:26:111922:34:56632,2-367,7900:25142,5
106TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11600:36:111921:04:35628,8-371,2500:031 042,6
107SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5300:55:331921:46:53627,2-372,8400:05677,4
108MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
109ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0000:51:001923:03:00624,6-375,3900:04734,8
110TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10000:51:411921:00:08622,0-378,0400:04722,0
111DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1501:20:281930:44:15619,2-380,8380:07461,7
112PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2006:40:271872:53:20617,0-382,9600:3892,5
113OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3903:17:181873:00:39616,7-383,2900:19187,5
114WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:24:331912:39:24615,4-384,6450:08436,7
115GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:00:211920:58:48613,2-386,8380:05609,6
116DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213002:18:121893:56:58612,0-388,0410:13265,7
117GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3001:12:281922:03:30605,8-394,1600:07501,6
118LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110501:22:141922:17:18605,5-394,5300:08441,8
119WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9702:15:001930:00:00604,1-395,9400:13268,5
120SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710204:18:301897:04:04601,0-399,0500:25139,5
121GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 1628502:24:391753:30:00599,6-400,3860:14248,7
122GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3200:40:571932:23:32597,9-402,1150:04876,0
123PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12601:33:531873:22:29597,7-402,2850:09382,0
124MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:28:571921:16:46595,0-405,0100:08401,3
125GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 120BIEGIGORSKIE.PL13901:47:391920:56:42593,7-406,3000:10330,9
126BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:50:291911:57:06586,7-413,2850:11318,6
127KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399503:18:051922:09:11585,3-414,6800:20177,3
128KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713201:21:021909:58:55584,6-415,3680:08432,9
129RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414202:17:281923:20:58583,8-416,2200:14254,8
130SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10702:02:031923:12:06582,3-417,7000:12286,3
131BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211702:35:001900:11:00581,6-418,4000:15225,1
132JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511202:06:321893:24:23581,3-418,6580:13275,7
133SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:59:591920:52:58580,8-419,2000:06581,0
134NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:33:391884:23:14580,0-419,9720:031 034,2
135NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313001:08:121933:10:33578,1-421,9280:07508,6
136BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714901:00:551915:25:30577,7-422,3320:06569,0
137MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 1699001:00:001921:00:00575,3-424,7300:06575,3
138WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1798700:28:511915:40:25572,6-427,4210:031 190,8
139NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5701:37:441896:59:57571,0-428,9850:10350,6
140ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 1748805:02:531272:57:42570,5-429,5200:31113,0
141PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:26:041920:34:36570,2-429,7600:09397,5
142DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3803:57:191931:36:38570,1-429,8580:24144,1
143PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1302:32:481906:05:13566,5-433,5440:16222,4
144BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
145KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 1778501:25:241924:45:34561,8-438,1900:09394,7
146KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:35:371916:25:10557,7-442,3220:10349,9
147ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2602:54:561921:05:26557,6-442,3600:18191,3
148PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799502:33:301853:53:01552,3-447,6890:16215,9
149ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410001:07:551899:31:56548,4-451,5960:07484,5
150MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2301:59:471921:06:23548,0-452,0000:13274,5
151DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:30:131918:26:09547,9-452,1110:031 087,9
152ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011501:07:351920:32:28545,5-454,5400:07484,3
153ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9701:42:561918:50:01542,7-457,3050:11316,3
154NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10100:52:521936:03:33541,9-458,0980:05615,0
155BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:50:111901:33:40541,4-458,6370:12294,8
156KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513500:54:301908:04:25540,8-459,2140:06595,4
157BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12001:06:391921:05:36537,0-462,9810:07483,4
158MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11502:12:381876:19:30533,3-466,6510:14241,3
159CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1601:19:301921:23:16530,7-469,2900:08400,5
160ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
161MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5903:08:341873:57:27528,0-471,9720:21168,0
162PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:53:261920:26:35527,4-472,5900:06592,2
163PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 1859001:32:501873:40:55523,0-477,0200:10338,0
164NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813206:56:001926:33:22522,3-477,7160:4775,3
165SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13401:00:411704:55:39520,8-479,2110:06514,9
166RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739200:48:361920:47:40520,8-479,2420:05642,9
167BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013100:58:061920:33:45518,8-481,1710:06535,8
168WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814301:27:061935:02:18518,8-481,1840:10357,4
169KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13401:40:371924:42:44518,0-481,9720:11308,9
170WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110303:34:181929:55:53515,7-484,2630:24144,4
171MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:10:061897:11:40515,5-484,5210:08441,2
172KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13201:41:511927:53:33515,2-484,7740:11303,5
173SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2901:40:281925:58:18513,7-486,2730:11306,8
174SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12501:00:161914:47:32513,6-486,4140:07511,3
175DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414601:34:531918:02:43511,8-488,1870:11323,6
176BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14000:39:021929:29:39509,1-490,8680:04782,6
177WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410801:31:141920:46:43508,5-491,5200:10334,4
178DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14901:55:151841:30:26507,0-493,0470:13263,9
179SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:40:101897:22:36506,0-494,0300:11303,1
180NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12203:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
181HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:40:001609:42:00503,8-496,1600:11302,3
182SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11802:53:181931:06:24498,8-501,2120:20172,7
183GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019202:50:451851:36:13498,4-501,5600:20175,1
184MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13500:28:491931:57:48495,8-504,2260:031 032,3
185SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:38:121921:08:08493,3-506,7400:11301,4
186MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13301:02:571930:36:45491,2-508,8210:07468,2
187KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913001:03:241921:29:05489,6-510,4210:07463,3
188MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12907:41:431854:01:06489,4-510,6440:5663,6
189KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:12:391921:18:39486,3-513,7000:08401,6
190WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4602:22:351934:18:46485,3-514,6570:17204,2
191POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214100:52:551921:09:54483,9-516,1470:06548,6
192GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 119Mafia Team Lubliniec12801:30:111932:50:06483,7-516,3270:11321,8
193HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209800:44:011417:14:19481,1-518,9100:05655,8
194MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:50:031849:13:25476,5-523,4700:13259,8
195SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14302:16:021885:21:03476,3-523,7400:17210,1
196NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819800:48:391923:11:24472,7-527,2800:06583,0
197SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:36:001921:00:00471,5-528,5100:04785,8
198NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 2158501:22:551921:48:35471,1-528,9400:10340,9
199MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:07:141873:42:26470,0-530,0250:08419,4
200SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9202:25:001922:05:06469,5-530,5100:18194,3
201WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11701:22:401922:19:37465,9-534,1500:10338,1
202HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14901:12:221926:47:50465,0-534,9960:09385,5
203ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:03:031921:39:16464,3-535,6600:08441,9
204ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12202:01:511902:18:28463,8-536,1550:15228,4
205KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:53:101877:43:38462,5-537,5120:06521,9
206RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9300:26:461931:23:44462,0-538,0400:031 035,5
207MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13201:20:061897:43:04460,3-539,6860:10344,8
208PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:06:171918:14:10460,2-539,8030:08416,6
209ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:29:201922:27:00459,7-540,2630:03940,4
210DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813107:23:081892:44:03459,5-540,5280:5762,2
211GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:47:481924:59:24459,1-540,9430:14255,5
212ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2158800:55:001920:46:00458,9-541,0600:07500,7
213GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:25:581920:36:02456,9-543,1050:031 055,7
214MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 2229001:01:051923:10:27456,6-543,3720:08448,5
215WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13202:01:071929:29:52456,3-543,7380:15226,0
216GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:51:221923:07:01456,2-543,7900:06532,9
217BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2148901:04:031920:31:11454,4-545,6100:08425,7
218TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14901:27:231922:26:03453,5-546,5480:11311,4
219LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13103:21:571926:33:40453,3-546,7340:26134,7
220SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12200:48:411921:29:49452,6-547,3800:06557,8
221SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811900:47:391896:47:34452,1-547,8600:06569,3
222SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114800:58:301896:53:40452,1-547,8600:07463,7
223KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513502:43:021849:18:10451,3-548,7200:21166,1
224WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910701:02:571926:35:46447,3-552,6900:08426,3
225MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
226BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411301:10:001921:33:00446,2-553,8400:09382,4
227PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 2288401:21:511910:04:25446,2-553,8480:11327,1
228BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15002:21:301921:18:13445,4-554,6160:19188,9
229KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:08:011873:15:00445,2-554,8080:09392,7
230BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014401:02:151920:43:54444,9-555,0900:08428,8
231GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 2318701:15:321885:49:06440,1-559,8950:10349,6
232FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14901:38:091927:28:40438,6-561,4280:13268,1
233NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9701:26:331918:25:30437,0-563,0290:11302,9
234PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510401:44:281926:56:20433,9-566,1420:14249,2
235WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412201:22:421800:32:14433,7-566,2600:11314,7
236WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111401:50:041920:42:14431,9-568,0900:15235,4
237KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113102:33:181920:51:39431,8-568,2430:21169,0
238DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413208:00:211897:40:03430,8-569,1801:0653,8
239KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014900:31:271923:38:06429,2-570,7800:04818,9
240GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14302:49:231887:46:16426,8-573,2100:23151,2
241PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12900:59:501920:53:45425,1-574,9400:08426,2
242ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 2488402:38:001898:07:00424,4-575,6500:22161,1
243SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 2389101:08:311919:06:02422,8-577,2020:09370,2
244MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714401:02:321925:07:40421,4-578,6470:08404,3
245BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13703:01:251907:33:27421,3-578,7180:25139,3
246MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:00:151896:27:27418,6-581,3970:08416,9
247KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11602:17:071921:29:13418,4-581,6400:19183,1
248PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:51:421926:34:38417,8-582,2400:16224,4
249TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059600:55:501921:17:24415,3-584,6800:08446,3
250PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:04:051873:10:23414,8-585,1800:09388,4
251HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211402:35:331924:53:34414,3-585,7290:22159,8
252JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13502:58:091850:05:10414,1-585,8520:25139,5
253MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14502:25:491925:31:18412,4-587,5560:21169,7
254KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613001:16:321916:00:59411,2-588,7880:11322,4
255FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9000:29:591911:19:26410,5-589,4670:04821,5
256JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:08:021925:16:58409,4-590,5830:09361,1
257RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610001:45:371897:05:08408,3-591,6600:15232,0
258NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912901:04:001920:12:42407,7-592,3000:09382,2
259ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513600:15:241920:44:18407,5-592,5470:021 587,5
260RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111200:35:411927:53:02404,3-595,7260:05679,8
261NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:58:131886:31:36404,1-595,8760:08416,5
262KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:14:441911:13:24398,4-601,6410:11319,8
263ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13400:41:211897:20:37397,2-602,7660:06576,4
264PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:05:281928:36:43395,5-604,4530:09362,5
265MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210901:55:191922:20:37394,9-605,1060:17205,5
266MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12902:41:151896:49:55393,2-606,7700:24146,3
267SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15001:02:541934:37:02390,9-609,0590:09372,9
268WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14801:22:401897:31:44390,7-609,2920:12283,6
269BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 2618301:06:591779:27:24388,5-611,4810:10348,0
270GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11500:46:241921:56:48388,5-611,4880:07502,4
271SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13201:30:171934:53:54388,0-611,9920:13257,9
272WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:30:381921:13:11386,4-613,6370:04756,8
273ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 2638202:03:491393:31:57385,9-614,0900:19187,0
274PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910801:13:351873:19:01385,4-614,5580:11314,3
275MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114900:16:451932:42:30384,7-615,2710:021 378,1
276FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:16:161895:41:50382,7-617,2770:11301,1
277PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:20:421896:48:54382,5-617,4700:12284,4
278BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:45:271898:37:07381,2-618,7700:16216,9
279BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14101:40:111823:20:14379,8-620,2110:15227,5
280VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911401:00:411935:09:29378,8-621,2160:09374,5
281ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213601:33:041921:47:14378,7-621,2700:14244,2
282OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 2608302:05:541850:18:37378,6-621,3600:19180,4
283BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012001:08:001868:26:54378,1-621,8770:10333,6
284ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113301:22:391897:20:21377,3-622,6730:13273,9
285PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:17:021849:22:42377,2-622,7800:12293,8
286ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 2628700:51:001657:13:36377,1-622,9300:08443,6
287TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12101:08:061928:56:27376,5-623,5290:10331,7
288OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
289GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 2579101:04:161924:36:01373,6-626,3810:10348,8
290TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312901:09:471917:55:45373,6-626,4180:11321,2
291JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11402:30:041848:53:05373,5-626,5500:24149,3
292GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:04:461897:23:03372,7-627,2700:10345,3
293BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559200:53:411920:36:08372,7-627,3000:08416,6
294ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:11:161853:32:22371,1-628,8650:11312,5
295KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312604:18:111911:59:44370,8-629,1960:4186,2
296GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
297ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410501:03:471920:16:17370,5-629,5000:10348,5
298PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313101:05:341921:11:13370,0-629,9800:10338,6
299LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813201:01:041690:08:05369,7-630,3020:09363,2
300MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412901:06:341906:07:45368,9-631,1440:10332,5
301KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913502:22:391896:38:33368,4-631,6090:23154,9
302PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14301:01:421934:17:14368,3-631,7100:10358,1
303SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:13:461896:51:26367,8-632,1600:12299,2
304SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713400:52:171925:12:07367,2-632,8500:08421,3
305SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14901:07:131910:47:29366,5-633,5410:11327,1
306SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410801:17:311921:06:34365,4-634,6400:12282,8
307WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12304:58:591882:31:38364,9-635,1000:4973,2
308RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
309SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12603:16:181920:59:24363,5-636,4600:32111,1
310CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12000:47:491922:06:46362,5-637,5250:07454,8
311ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:00:501897:11:15362,0-638,0200:10357,0
312GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13802:40:231872:48:48360,3-639,7500:26134,8
313KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:13:071873:34:42360,1-639,9100:12295,5
314DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510500:58:081848:48:51359,9-640,0910:09371,5
315DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12300:38:561928:57:25358,9-641,0780:06553,1
316ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 2729001:31:381753:26:35358,9-641,1000:15235,0
317GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:19:291757:27:10355,4-644,5690:13268,3
318MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12902:14:551876:10:27355,2-644,7710:22158,0
319KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913400:50:001926:59:00354,4-645,5800:08425,3
320RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:55:241897:04:11354,4-645,5880:09383,8
321RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614401:16:411921:16:55354,1-645,9300:12277,0
322SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313601:20:181934:05:42352,6-647,3510:13263,5
323WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213803:00:011922:09:09352,4-647,6000:30117,5
324KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:05:421800:58:01352,3-647,6950:11321,7
325ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
326GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11700:47:111776:24:41351,7-648,3000:08447,2
327KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:29:561848:21:44351,4-648,6100:05704,3
328KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12901:02:571926:48:30349,3-650,7310:10332,9
329MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14701:30:371920:44:58348,7-651,2520:15230,9
330MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:01:441897:37:29344,0-656,0000:10334,3
331GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312500:32:381920:39:27343,7-656,2720:05632,0
332ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610209:04:091873:19:13343,6-656,3701:3537,9
333POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12101:35:551897:19:00343,0-656,9900:16214,6
334WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:10:541920:35:02342,5-657,5280:011 885,2
335WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513801:17:211920:29:18342,4-657,6500:13265,6
336PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713200:37:561934:28:54337,6-662,4080:06534,0
337KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213100:54:001921:13:34337,5-662,4530:09375,1
338BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913700:47:251931:50:12337,4-662,5700:08427,0
339KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813600:55:081919:22:00335,8-664,2090:09365,4
340KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114001:05:001896:58:12335,2-664,8400:11309,4
341KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
342SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 2918306:12:231923:38:49333,8-666,2101:0653,8
343DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 2888901:01:481396:18:03333,1-666,8670:11323,4
344WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911703:23:141918:51:37332,9-667,0620:3698,3
345SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:01:011849:07:46330,7-669,3200:11325,2
346WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:22:351922:26:00329,9-670,0700:15239,7
347SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:22:341756:01:44329,2-670,8040:15239,2
348ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:30:441921:52:28328,2-671,8500:16217,0
349GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11601:02:091921:39:57328,1-671,9400:11316,7
350MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613601:29:471897:52:35327,7-672,3310:16219,0
351CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 2969006:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
352MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 2978301:59:361913:50:25327,5-672,5000:21164,3
353PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:48:521894:34:50327,3-672,7040:08401,9
354SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310100:39:281923:40:20325,6-674,3920:07495,0
355KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11801:16:121671:42:28325,4-674,5790:14256,2
356SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111502:16:341876:32:47324,2-675,7600:25142,5
357PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:26:361866:49:28324,1-675,8740:16224,6
358RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:42:331905:20:46324,1-675,9430:07457,0
359WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:15:071873:40:06321,7-678,3380:14256,9
360GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec8600:48:261687:27:17321,0-678,9610:09397,7
361SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:15:591797:53:16320,9-679,0930:021 204,7
362RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713101:05:061921:34:52320,0-680,0080:12294,9
363KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:21:461894:40:25316,0-684,0050:15231,9
364MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
365JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615001:51:331921:23:10314,5-685,5200:21169,2
366ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:31:001920:42:00314,2-685,7780:05608,2
367BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14001:22:251896:48:18313,3-686,7100:15228,1
368MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
369BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:56:051900:49:48310,7-689,3250:10332,4
370ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10003:09:021851:01:21309,3-690,6530:3698,2
371TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:50:191899:53:43307,1-692,9140:09366,2
372KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:49:301872:59:51306,7-693,3400:09371,7
373TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:54:321921:04:59306,4-693,6400:22160,5
374WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012702:46:031825:13:36305,8-694,2000:32110,5
375DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:21:001873:06:00305,6-694,3600:15226,4
376GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
377JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
378BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114000:56:251823:50:29303,5-696,4920:11322,8
379JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10805:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
380KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 2958901:47:571921:12:00303,1-696,9000:21168,5
381MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313102:21:501920:19:19303,0-696,9900:28128,2
382WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12910:01:241824:50:52302,9-697,1001:5930,2
383ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:31:231800:34:43302,5-697,5500:06578,2
384BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:28:171903:29:05302,3-697,7240:05641,2
385TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12500:44:381921:05:11299,5-700,5180:08402,6
386MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14900:34:181929:16:49298,8-701,2060:06522,7
387ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714904:39:261852:16:04297,6-702,4180:5663,9
388TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609900:32:291901:12:08296,9-703,0700:06548,5
389BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13813:12:471893:20:01295,6-704,4492:4022,4
390WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:02:291856:54:52294,2-705,7940:12282,5
391TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:50:251917:35:42292,5-707,5110:10348,1
392REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu8601:35:281905:53:18290,5-709,4940:19182,6
393DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:33:031881:34:13290,0-709,9620:06526,5
394ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14602:32:281776:51:00289,9-710,0600:31114,1
395LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113300:59:001921:26:00289,6-710,3900:12294,5
396KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10201:56:101872:59:11288,4-711,5700:24149,0
397TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913400:59:171896:57:19287,8-712,2070:12291,3
398ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13900:52:531681:38:21287,7-712,3200:11326,4
399BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612601:37:481920:51:26284,6-715,4100:20174,6
400KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:39:111909:49:52282,4-717,5520:08432,5
401STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:32:561877:43:21282,4-717,5650:06514,6
402TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014500:24:541921:41:20282,4-717,5930:05680,5
403STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312603:00:071657:08:54281,8-718,1900:3893,9
404KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13900:50:151918:27:26280,7-719,2680:10335,2
405KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 3009000:55:381746:02:28280,4-719,6410:11302,4
406BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:35:211848:35:11279,5-720,5400:07474,3
407CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10000:27:581923:03:42279,1-720,9190:06598,7
408JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10400:56:001849:02:27278,8-721,1600:12298,8
409MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010002:21:491897:20:25278,5-721,4900:30117,8
410ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913400:41:001924:03:36278,0-722,0100:08406,8
411MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13501:38:481891:03:26277,8-722,1980:21168,7
412CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:06:401543:43:31277,6-722,3730:14249,9
413WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13200:56:211860:54:08277,1-722,8910:12295,1
414CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013402:09:271918:39:49276,2-723,8450:28128,0
415OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:35:451897:29:11276,0-723,9900:07463,2
416SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
417DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14900:44:221886:51:38275,6-724,4270:09372,7
418BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:59:261872:38:44274,4-725,6100:12277,0
419BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11805:48:201917:49:28273,1-726,9151:1647,0
420STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909901:02:261723:18:08272,8-727,2420:13262,1
421WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 3238901:08:521754:28:59271,8-728,1880:15236,8
422ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14401:54:591928:01:27270,5-729,4510:25141,2
423ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510800:45:021920:59:57269,9-730,1300:10359,6
424CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:22:371925:27:43268,8-731,2020:18195,2
425STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:07:341866:07:42268,6-731,4480:15238,5
426GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14301:55:381901:29:28268,5-731,5410:25139,3
427PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312800:53:151932:36:44266,9-733,1400:11300,7
428PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412001:59:181845:09:33266,0-734,0480:26133,8
429WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112101:54:431485:59:05265,6-734,4190:25138,9
430BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:44:391896:42:33265,4-734,5800:10356,7
431DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410801:00:521874:06:25265,1-734,8720:13261,4
432RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312900:32:301931:26:21265,0-734,9730:07489,3
433KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:56:501872:34:30264,4-735,6400:12279,1
434PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813100:49:071920:22:34264,3-735,7300:11322,8
435DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
436WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712600:18:211873:39:09261,0-739,0180:04853,3
437WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:30:521920:25:00258,0-742,0000:07501,5
438CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13300:33:331929:19:31256,2-743,8430:07458,1
439ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214700:17:441920:19:41256,2-743,8440:04866,7
440SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310003:05:241894:29:59256,1-743,9130:4382,9
441SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 3318301:44:081634:37:48253,6-746,3840:24146,1
442DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513600:37:421849:16:13253,0-747,0000:08402,7
443WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 3229101:49:13985:17:35252,1-747,8540:25138,5
444SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010800:56:231420:13:08250,2-749,7960:13266,3
445BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14201:18:211898:17:01248,6-751,4500:18190,3
446PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612002:52:141823:57:57248,1-751,8970:4186,4
447DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:46:281848:50:02246,8-753,1780:11318,7
448SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13501:05:451921:02:07246,3-753,7200:16224,7
449KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913501:20:501921:09:43245,9-754,1400:19182,5
450KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3378501:06:291601:41:21245,0-754,9970:16221,1
451SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110700:51:131896:30:08244,4-755,6100:12286,3
452KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12402:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
453KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112900:56:041897:13:21242,9-757,1200:13259,9
454FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213100:44:311921:03:44242,8-757,1900:11327,3
455STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 3428901:58:231920:50:10241,8-758,2300:29122,5
456NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513400:54:211851:25:25241,7-758,3390:13266,8
457JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010500:51:481800:43:10241,0-758,9700:12279,2
458BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 3438601:27:571849:05:29240,3-759,7480:21163,9
459GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110401:04:021937:34:01239,5-760,4560:16224,5
460FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113300:31:181872:58:09237,8-762,2060:07455,8
461SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011201:32:111776:40:06237,6-762,4000:23154,6
462DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10700:20:081896:38:16236,7-763,3100:05705,4
463MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419800:23:291748:52:58235,6-764,3740:05602,0
464TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:51:141776:26:57232,5-767,4580:13272,3
465HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10701:54:541903:19:35232,5-767,5240:29121,4
466KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:28:121471:10:09232,0-768,0240:22157,8
467ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913202:37:581907:34:38231,3-768,6990:4087,9
468KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:28:541587:50:25230,6-769,3850:07478,8
469BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
470BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13301:10:101663:06:01229,1-770,8600:18195,9
471WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412902:15:001827:00:00228,8-771,1800:35101,7
472GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269401:15:001752:15:04226,7-773,3000:19181,4
473BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111604:13:321872:34:18225,4-774,5511:0753,4
474POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:53:281824:32:41224,6-775,4260:14252,0
475DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815001:28:461925:39:48223,3-776,6850:23150,9
476TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713600:26:141921:03:32223,3-776,6970:07510,7
477ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712900:45:111873:09:36223,0-776,9880:12296,1
478CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:33:271896:37:50222,0-777,9800:09398,2
479MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13202:30:521931:22:42221,8-778,2360:4088,2
480ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
481SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413202:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
482ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13401:33:511849:18:15219,7-780,3100:25140,5
483KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:11:441897:01:44218,0-781,9800:19182,4
484FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
485WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510901:54:331899:43:22217,4-782,5670:31113,9
486MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13201:17:441683:31:48216,9-783,1220:21167,4
487STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:46:001728:52:53216,3-783,6600:29122,5
488SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:28:351902:32:24215,3-784,6810:07452,0
489BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012400:42:371921:30:00214,8-785,2100:11302,4
490MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12901:54:101681:38:39214,3-785,6700:31112,6
491ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 3588600:46:581760:05:00214,3-785,6900:13273,8
492MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:04:021922:31:08214,3-785,7460:17200,8
493SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
494DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12900:55:581873:27:41213,5-786,5500:15228,8
495WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 3608602:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
496SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:56:431896:54:17210,8-789,2000:33108,4
497GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12902:42:231734:23:21210,3-789,6640:4677,7
498FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210801:06:021873:30:50209,2-790,7960:18190,1
499ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:54:351912:52:47208,5-791,4700:15229,2
500FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813200:48:401920:44:16208,2-791,7980:14256,7
501SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:55:391920:56:42208,0-791,9630:16224,3
502SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213201:08:031881:11:36207,8-792,2480:19183,2
503PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 3628202:03:041681:30:36205,7-794,3100:35100,3
504ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
505NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13101:55:041848:35:50202,8-797,2260:34105,7
506MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:52:211870:01:16202,7-797,2790:15232,3
507CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13802:21:031897:18:12201,8-798,2300:4185,8
508SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912200:28:351889:17:12201,6-798,3760:08423,2
509NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313801:08:481892:42:37198,6-801,4070:20173,2
510OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
511GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:38:221704:36:09197,3-802,6700:11308,6
512WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10701:06:141878:07:25196,6-803,3590:20178,1
513GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:05:011779:54:28196,0-804,0500:19180,8
514DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:35:571848:35:52194,1-805,8600:11324,0
515WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013203:49:271777:36:06193,1-806,8701:1150,5
516ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
517WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12802:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
518MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
519CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
520KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:35:291920:33:38187,0-812,9800:11316,2
521FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810801:02:331903:40:21186,7-813,2850:20179,1
522KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211501:05:051863:29:57185,3-814,7160:21170,8
523GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913904:14:351848:31:05185,1-814,9501:2243,6
524KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813401:59:351920:54:55185,0-815,0200:3892,8
525WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:15:371831:47:36184,8-815,2030:05710,0
526KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:47:581920:37:41184,0-816,0100:15230,1
527KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212801:11:161849:06:55182,8-817,2390:23153,9
528DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414100:59:101701:53:07181,6-818,4330:19184,1
529GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013200:50:301857:23:35180,2-819,8360:16214,1
530WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810300:55:021848:59:31180,0-820,0100:18196,2
531WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14900:52:561922:36:00179,5-820,4840:17203,5
532PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
533MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13900:37:451371:01:46178,7-821,3440:12284,0
534MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713002:03:131897:04:26178,3-821,7370:4186,8
535PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 3808402:37:351796:51:01178,2-821,8310:5367,8
536FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11701:17:211800:59:48176,8-823,2300:26137,1
537HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 3818606:09:371177:11:56176,6-823,4302:0528,7
538WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:39:051920:22:15176,0-823,9900:13270,2
539GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:24:221776:24:05174,5-825,5200:08429,6
540GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213402:26:431825:15:18174,2-825,7600:5071,3
541PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010802:28:401715:02:12174,1-825,8820:5170,3
542SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3769000:45:491746:17:03173,9-826,1430:15227,7
543GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12700:49:321873:26:32173,6-826,4100:17210,3
544CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12000:23:091920:24:21173,2-826,8380:08448,8
545MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310300:26:291780:44:41169,3-830,7180:09383,5
546BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
547WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:13:181445:35:10167,2-832,7560:26136,9
548MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611101:20:271921:02:35167,0-832,9600:28124,6
549CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:04:241848:47:11166,9-833,1000:23155,5
550DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 3878202:32:451752:15:54166,7-833,3000:5465,5
551SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12201:02:051933:10:39166,4-833,5970:22160,8
552MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 3828601:15:371343:54:24166,1-833,8600:27131,8
553WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813600:41:271876:12:18166,1-833,9200:14240,4
554JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
555KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:29:261849:19:54165,2-834,7780:10336,8
556MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:51:501609:42:05165,0-835,0300:18191,0
557TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
558WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team8700:44:421898:25:51163,4-836,6300:16219,3
559HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:39:101896:31:37163,0-837,0100:14249,7
560CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012900:48:081873:49:05162,8-837,1800:17203,0
561WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:37:361662:29:13160,0-839,9560:3698,4
562NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
563WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:49:041920:39:43156,0-844,0400:18190,7
564ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
565SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:34:331709:59:18153,2-846,8100:13266,0
566PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:29:351896:39:54153,0-846,9900:11310,3
567SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711901:02:141896:42:35152,7-847,2800:24147,2
568MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:40:141921:00:35152,3-847,6900:15227,1
569SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:34:341514:52:10152,2-847,8350:13264,1
570HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:38:191537:29:25151,5-848,4920:15237,2
571SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:10:491905:48:04150,1-849,8830:28127,2
572ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
573GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513201:39:011921:08:00148,4-851,5900:4089,9
574MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:30:361752:20:41146,4-853,5870:12287,1
575GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:39:421512:23:31146,1-853,8800:16220,8
576WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11802:48:001632:44:32145,6-854,3801:0952,0
577SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:27:061921:14:00145,4-854,5770:35100,2
578CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:52:371891:28:16144,6-855,3950:21164,9
579NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
580KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11100:51:521921:05:53143,2-856,8500:21165,6
581PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:57:051848:49:35142,4-857,5980:24149,7
582KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14301:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
583KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11601:33:531896:21:45142,3-857,7140:3990,9
584DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859701:14:331897:12:51142,0-858,0400:31114,3
585ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:33:221917:06:50141,3-858,6580:14254,2
586KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:41:401910:20:00138,4-861,5890:18199,3
587WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:14:001897:21:00138,0-862,0000:06591,4
588GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL8600:59:111249:57:30136,1-863,9070:26138,0
589TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614001:00:231752:52:06136,0-864,0270:26135,1
590TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12400:33:321793:58:00133,9-866,1230:15239,5
591DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:43:081921:20:15133,2-866,7640:19185,3
592CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112800:39:591925:55:07132,1-867,8760:18198,3
593DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019501:16:351920:31:17131,8-868,2350:34103,2
594MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
595BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629400:45:091824:17:27129,5-870,5500:20172,0
596KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13002:14:301921:13:46129,3-870,7101:0257,7
597DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:37:001416:33:44127,6-872,4190:17206,9
598HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
599GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
600ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039501:45:001940:00:00126,0-873,9900:4972,0
601PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:48:121873:03:07125,4-874,5800:23156,1
602GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12901:13:401920:57:33125,3-874,6700:35102,1
603NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:32:401778:49:01124,4-875,6050:15228,5
604WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10001:04:251224:33:25123,5-876,5200:31115,0
605PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
606PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 3998801:37:301903:10:47123,0-877,0380:4775,7
607SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:43:211326:48:31121,8-878,1610:5070,7
608MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
609PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
610MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12300:30:291828:05:02119,0-881,0500:15234,1
611WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713800:39:431896:29:05118,8-881,2400:20179,4
612URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813701:01:431856:39:42117,5-882,4620:31114,3
613MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 4229101:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
614KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
615ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
616MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
617MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:21:511914:28:43114,6-885,4160:4284,0
618WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:10:001537:23:23114,6-885,4500:3698,2
619FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:42:181808:17:06114,2-885,7780:22162,0
620GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613002:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
621KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
622KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:51:261906:19:05113,8-886,1740:5861,3
623SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:39:261584:37:48112,1-887,9110:21170,5
624SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811500:57:581920:45:30110,7-889,2700:31114,6
625MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713001:25:171850:21:06110,6-889,4450:4677,8
626SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:23:371872:39:41108,5-891,5200:13275,6
627CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
628KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12100:46:461914:42:03106,2-893,7730:26136,3
629OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414000:05:431896:29:31106,2-893,7780:031 114,9
630RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
631NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13100:35:251826:28:20103,7-896,2750:20175,7
632WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010504:12:001632:19:16103,7-896,3202:2524,7
633KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
634STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
635MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613301:56:221920:41:46102,5-897,5201:0852,8
636OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
637SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012601:09:571873:58:4698,9-901,1390:4284,8
638SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:18:311728:40:1097,9-902,1050:11317,2
639KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13200:56:141920:50:0297,2-902,8350:34103,7
640KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
641PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012100:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
642CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511203:26:431800:23:5892,4-907,6302:1426,8
643LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:08:461824:12:0891,9-908,0600:4480,2
644OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211800:38:351440:29:0090,1-909,9140:25140,1
645KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
646SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112101:53:381873:32:4888,8-911,2301:1646,9
647DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
648WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11500:38:321851:38:1586,9-913,1090:26135,3
649SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:53:381873:32:4886,8-913,2001:1845,8
650PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:31:001008:47:5186,7-913,2901:0257,2
651ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo9100:32:361597:03:3486,0-914,0100:22158,3
652BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
653FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:55:511752:26:1984,3-915,6600:3990,6
654PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
655SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:43:381754:25:5083,1-916,8700:31114,3
656GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113701:06:501896:38:4882,1-917,9170:4873,7
657BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
658TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
659ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310004:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
660NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10000:55:391442:05:4673,8-926,1900:4579,6
661NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
662LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413601:13:471511:28:1171,2-928,7871:0257,9
663SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
664MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613600:49:161224:41:3468,6-931,4000:4383,5
665GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
666MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512600:37:371777:19:0767,1-932,9300:33107,0
667PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314101:21:281821:44:0865,2-934,8111:1448,0
668KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4389000:28:381872:16:5165,1-934,9120:26136,4
669KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 4409002:33:161488:34:2763,8-936,2402:2425,0
670BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589407:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
671DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214901:01:181760:43:2663,4-936,5730:5762,1
672JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
673SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
674WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:42:521512:17:4862,2-937,8251:3936,3
675SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:07:231920:57:5161,6-938,4300:07500,3
676HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
677SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510310:24:121211:03:2959,8-940,24910:265,7
678WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:03:241465:46:4659,5-940,5461:0356,3
679SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
680KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
681FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
682PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599601:00:591584:24:4058,0-941,9901:0357,1
683OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:49:551800:36:0457,7-942,3500:5169,3
684ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
685KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710504:22:371882:27:1953,3-946,7374:5512,2
686GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
687KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
688ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo9001:10:151273:00:0249,1-950,8661:2542,0
689ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614700:44:001465:08:0048,5-951,4900:5466,2
690DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
691KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 4518200:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
692KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314700:55:141297:08:0045,1-954,9101:1349,0
693HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 4708500:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
694HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
695SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:30:221897:48:1441,2-958,8002:1127,4
696P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:15:491922:00:0938,4-961,6340:24145,5
697BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
698SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
699PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
700STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
701KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:32:251896:41:0335,6-964,3800:5465,9
702MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:31:441632:40:1534,9-965,0800:5466,0
703MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
704WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12401:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
705MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
706ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
707GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
708KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
709HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
710KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12800:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
711JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
712ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 4819101:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
713GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12800:50:091858:21:2320,4-979,5822:2724,4
714DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
715PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
716ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
717KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
718DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813203:04:21432:46:5118,4-981,63910:026,0
719SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
720DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
721STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
722SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
723WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
724SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
725SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
726TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
727CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
728WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
729GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
730BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
731SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
732BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
733KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
734WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
735ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 4999100:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
736RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners8301:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
737GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
738WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
739MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
740UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
741KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
742KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 742 wynik(ów)