RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:0000:57:032160:30:001 000,00,0000:031 051,7
2OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:5705:44:342163:17:571 000,00,0000:20174,1
3ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:5500:27:552160:37:55991,8-8,2150:012 131,6
4KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:1302:29:202161:04:13984,6-15,4280:09395,6
5NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:1902:35:512168:17:19984,2-15,7570:09378,9
6KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:3000:39:392162:04:30966,8-33,1950:021 463,0
7ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:4804:07:162174:53:48962,5-37,5150:15233,5
8ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:3401:01:132161:59:34962,3-37,6900:03943,2
9PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:1401:46:312156:34:35958,1-41,8650:06539,7
10SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2800:53:312161:52:28952,1-47,9400:031 067,4
11KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:5304:44:592136:41:53951,7-48,3300:17200,4
12SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:0102:10:082161:55:18951,0-49,0270:08438,5
13PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:4604:08:062144:49:14948,0-51,9550:15229,3
14CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:4801:32:332168:32:48947,7-52,2660:05614,4
15MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:2701:16:452157:48:18944,8-55,1600:04738,6
16DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:5904:07:282168:11:58940,1-59,9370:15227,9
17MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:14:492161:24:27935,2-64,8000:04750,0
18HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:2103:10:342137:53:21933,8-66,2200:12294,0
19SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:30:392162:24:10932,0-68,0220:05616,9
20DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:5101:13:452161:31:51920,5-79,4700:04748,9
21DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:2700:52:222160:51:27899,2-100,8400:031 030,2
22JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:1604:37:092165:45:32896,7-103,2880:18194,1
23ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:13:042160:49:51896,5-103,4850:04736,2
24SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:0303:39:362162:33:03893,0-106,9860:14244,0
25SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:0303:39:362162:33:03893,0-106,9860:14244,0
26STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:1800:39:232168:58:36884,0-115,9690:021 346,8
27SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 10611102:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
28SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3503:55:592137:26:35881,7-118,3460:16224,2
29GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:4602:14:482161:42:46877,8-122,2100:09390,7
30BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10610002:03:012169:41:32875,1-124,8550:08426,8
31MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:0502:02:362163:59:55871,8-128,1820:08426,7
32JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek10100:37:092143:43:35868,3-131,6630:021 402,4
33GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:4701:39:272167:50:05863,8-136,1940:06521,1
34GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:3402:07:402160:22:05863,6-136,3510:08405,9
35BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:3901:05:492160:54:39858,6-141,4500:04782,7
36TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:13:452137:03:56854,8-145,1600:05695,5
37BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:4301:41:592165:31:43850,1-149,8730:07500,2
38KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:30:292150:10:46849,9-150,1130:06563,6
39WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:0002:00:002161:18:00848,4-151,6200:08424,2
40KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:1001:19:082141:39:10846,0-154,0000:05641,4
41CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:2002:12:142166:46:53845,9-154,1420:09383,8
42HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:5700:53:292161:37:57837,4-162,5990:03939,4
43RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza10500:55:512166:09:18836,7-163,2620:04898,9
44LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:0000:48:182160:44:00835,2-164,8100:031 037,5
45SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:2901:15:022160:59:29833,9-166,1360:05666,8
46PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:5701:11:332160:16:57829,0-171,0400:05695,1
47MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:0101:14:582165:40:01822,1-177,8770:05658,0
48KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 9911603:39:002136:40:18813,9-186,0700:16223,0
49WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 1179303:00:002170:00:00812,1-187,8900:13270,7
50MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:0002:00:002160:30:00805,3-194,6700:08402,7
51KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:0301:37:342130:09:09803,5-196,5490:07494,1
52CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:2500:54:332157:25:18798,6-201,3720:04878,4
53MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:4702:30:062161:18:47798,6-201,4000:11319,2
54KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:0101:46:412168:32:42796,5-203,4870:08448,0
55ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 9811402:47:582160:43:27774,7-225,3000:13276,7
56KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 13310801:25:472136:52:58773,2-226,7900:06540,8
57RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:2702:31:072167:53:14772,5-227,5390:11306,7
58PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:1300:36:272170:05:13752,5-247,5270:021 238,6
59PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec13100:54:422147:39:27750,5-249,4990:04823,2
60PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:0500:38:402165:51:04747,0-253,0290:031 159,1
61LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:0303:29:532136:25:47745,4-254,6060:16213,1
62PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 11110800:49:502149:33:10743,8-256,2030:04895,5
63DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:2200:38:432161:42:57740,4-259,5970:031 147,4
64WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:0701:37:252155:37:50738,2-261,8190:07454,7
65SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:5800:52:332160:52:58730,5-269,4800:04834,1
66MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 12111201:11:312161:20:33727,4-272,5690:05610,3
67BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 12110000:21:222169:43:26726,0-273,9940:012 038,7
68ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:0001:04:002163:03:00720,3-279,6900:05675,3
69MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:2201:32:162160:28:22719,0-280,9600:07467,6
70BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:0100:53:542147:15:51717,5-282,5180:04798,7
71GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:3003:14:482114:03:30715,4-284,6000:16220,3
72TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners11601:39:202137:04:35715,4-284,6330:08432,1
73LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11110501:25:372162:17:18712,2-287,7900:07499,1
74PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners12400:32:512160:33:12705,7-294,3300:021 288,9
75PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:1500:21:512097:11:44701,5-298,4940:011 926,3
76GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:4801:01:562136:58:48701,1-298,8880:05679,2
77PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie14102:18:082157:25:37700,7-299,2580:11304,4
78SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:5301:26:382161:46:53698,9-301,1000:07484,0
79DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:3801:10:142171:36:38698,3-301,7480:06596,5
80SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+10702:33:482163:12:06695,7-304,3500:13271,4
81KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:3000:31:082169:02:30694,3-305,7120:021 338,0
82TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec10001:25:262161:00:08692,0-307,9900:07486,0
83PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners12601:09:352161:01:30691,0-308,9920:06595,8
84KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 1399501:36:332162:09:11686,9-313,0600:08426,9
85GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:3201:06:112165:25:15683,3-316,7180:05619,4
86SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:2301:36:182160:43:23682,7-317,2900:08425,4
87RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 13414204:27:082163:20:58682,4-317,5700:23153,3
88DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:1502:08:212098:44:15680,6-319,4440:11318,1
89DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 11213003:50:242129:59:25680,5-319,5040:20177,2
90KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 10713200:56:192151:51:30679,1-320,8770:04723,5
91MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi10601:27:282161:16:46676,4-323,6000:07464,0
92WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW9703:00:002170:00:00676,2-323,7600:15225,4
93JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 13511203:33:322126:53:42675,2-324,8100:18189,7
94DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:2901:24:282138:06:29672,3-327,7200:07477,5
95BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:0801:24:292160:18:11663,5-336,4690:07471,2
96SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 13710200:48:592089:04:04661,9-338,0700:04810,8
97ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:2601:40:082161:05:26661,5-338,4900:09396,4
98BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 14211703:44:002140:11:00658,1-341,9500:20176,3
99NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:5700:16:092160:59:57655,5-344,5050:012 435,3
100PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:2005:00:392160:53:20655,2-344,8500:27130,7
101NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy9600:26:582172:23:14653,7-346,3180:021 454,4
102MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:2303:30:292161:06:23645,5-354,4900:19184,0
103BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 10714900:59:202156:34:49641,8-358,1650:05649,0
104KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners12501:10:162164:56:09639,8-360,1860:06546,3
105GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL13903:27:312088:56:42637,6-362,4350:19184,3
106NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 10313001:10:412172:45:21631,9-368,0620:06536,4
107OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:3900:28:042113:00:39628,2-371,7900:021 343,0
108KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC13201:49:152168:49:59627,1-372,8700:10344,4
109BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners13201:26:492165:49:08626,1-373,9050:08432,7
110MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 17013401:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
111KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 10513501:28:092151:26:53623,1-376,8570:08424,1
112MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:5900:39:172148:02:06615,5-384,5380:03940,0
113ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko9700:59:272161:21:40612,7-387,3140:05618,4
114MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo11502:26:422160:12:00607,9-392,1190:14248,6
115NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo10100:50:062176:03:33606,4-393,6080:04726,2
116SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners11802:56:202174:02:38603,6-396,4420:17205,4
117BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners12003:24:152164:27:06599,6-400,3710:20176,1
118SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:2900:50:272130:48:56597,0-402,9520:05710,1
119WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:4603:52:222174:18:46597,0-403,0190:23154,1
120PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 15811100:53:312160:26:35594,5-405,5400:05666,5
121WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 13814300:57:222127:02:18593,5-406,4670:05620,8
122ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 16011500:50:062136:32:28591,1-408,9000:05707,9
123SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 13214701:23:542162:26:15590,9-409,0830:08422,6
124ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 16410000:41:262161:15:26590,0-409,9960:04854,4
125WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16110301:14:082172:17:24589,8-410,2480:07477,3
126CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:1602:21:342161:23:16587,7-412,3000:14249,1
127PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 16810201:05:012040:34:36587,6-412,3600:06542,3
128WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 14410802:00:592160:46:43582,6-417,4030:12288,9
129BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 13013100:56:192137:49:18581,7-418,2540:05619,8
130NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 11813201:15:452169:09:35578,6-421,4130:07458,3
131RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 1739201:06:042136:47:40573,7-426,2640:06521,1
132SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners12500:43:442141:57:00573,7-426,3310:04787,0
133MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec13501:45:562149:25:00569,3-430,6890:11322,5
134KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec13400:33:102164:42:44568,2-431,7840:031 027,9
135DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10414600:54:072136:10:27567,0-433,0310:05628,6
136MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu12701:09:112113:11:40566,6-433,4480:07491,3
137NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 1819801:41:082067:11:24566,2-433,8000:10335,9
138BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY11303:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
139DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki14902:27:342165:07:57556,8-443,1600:15226,4
140SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+14801:40:002113:08:08554,6-445,4100:10332,8
141BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory14002:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
142PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 1799502:33:301853:53:01552,3-447,6890:16215,9
143KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 15710401:49:562161:18:39551,3-448,6900:11300,9
144MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS12900:55:352175:18:23550,6-449,3690:06594,4
145KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 12913000:53:492161:41:27549,2-450,8270:05612,3
146GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec12800:46:152149:25:41546,3-453,6690:05708,8
147MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run13304:48:202050:36:45544,6-455,3780:31113,3
148HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+14903:52:272166:47:50543,5-456,5460:25140,3
149SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec13402:32:582158:05:53542,5-457,5390:16212,8
150GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:0100:52:582139:07:01542,0-458,0000:05614,0
151RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team9300:55:172171:23:44533,5-466,4960:06579,0
152MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec13200:58:202161:43:02532,5-467,4820:06547,7
153ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam13700:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
154ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 13113201:19:082161:39:16528,2-471,7900:08400,5
155PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:3001:12:222160:22:06528,0-472,0100:08437,8
156ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo12200:35:412166:08:33527,1-472,9460:04886,2
157WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 14910701:46:042164:20:17526,9-473,1150:12298,0
158TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+14903:57:042160:44:02525,5-474,4980:27133,0
159POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 10214104:27:322161:09:54523,9-476,0870:30117,5
160BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 15411306:50:002161:33:00523,8-476,2300:4676,6
161BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+15003:01:292161:04:38522,9-477,0580:20172,9
162SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 17114805:26:462136:53:40522,4-477,6200:3795,9
163LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina13100:07:062166:33:40521,8-478,2370:004 409,3
164GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners12500:53:522160:36:02521,6-478,3960:06581,0
165GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 2019201:57:222019:36:13519,4-480,6200:13265,5
166DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 12813102:16:302160:09:55516,0-484,0290:15226,8
167SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 14811901:50:502112:47:34514,3-485,6900:12278,4
168PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+13601:36:032166:34:38513,2-486,8200:11320,6
169SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 16314300:25:002161:00:00510,7-489,3300:021 225,6
170SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+9200:51:002138:05:06510,3-489,7300:05600,3
171KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 17510600:54:442165:43:38509,6-490,4010:06558,6
172NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners12203:26:001682:14:34505,8-494,1850:24147,3
173SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners12201:06:192161:29:49505,6-494,3900:07457,5
174BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+13701:32:392171:33:27505,3-494,6680:11327,3
175GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski10901:26:482068:59:24503,9-496,1420:10348,3
176HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 2059701:40:001609:42:00503,8-496,1600:11302,3
177KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 14113103:07:542112:51:39499,0-501,0360:22159,3
178FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek14900:41:172166:37:03498,7-501,3040:04724,8
179KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 15513501:52:412137:18:10498,0-502,0100:13265,2
180ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 13012200:29:522114:27:00494,8-505,2060:03994,0
181WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy13201:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
182TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 2059606:30:342065:17:24491,1-508,9300:4775,4
183ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 15513600:42:002160:44:18491,0-509,0170:05701,4
184PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 19510400:17:332171:58:17490,6-509,4490:021 677,1
185SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek14301:26:022149:21:03490,4-509,6440:10342,0
186KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 12014900:46:572163:38:06487,8-512,1800:05623,4
187NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team14000:32:552174:31:36486,8-513,2240:04887,3
188GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+14300:30:492175:46:16484,2-515,8490:03942,6
189HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 2209800:44:011417:14:19481,1-518,9100:05655,8
190MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+14501:06:342165:31:18479,6-520,3960:08432,3
191MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie13301:29:042150:49:10478,3-521,7470:11322,2
192WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 16111400:51:522160:42:14477,5-522,5100:06552,4
193MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 20812801:50:031849:13:25476,5-523,4700:13259,8
194KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 12513101:02:132113:15:00474,8-525,2160:07457,9
195KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 13613001:16:412131:23:15474,7-525,3140:09371,4
196MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 17714402:12:072165:11:28473,7-526,2620:16215,1
197WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team11700:54:002162:19:37472,5-527,5000:06525,0
198MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 17813201:07:141873:42:26470,0-530,0250:08419,4
199PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku10501:11:352161:10:23469,1-530,8600:09393,2
200BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 19014400:58:462064:43:54467,0-533,0000:07476,8
201WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+14804:36:312154:17:14465,9-534,0890:35101,1
202WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 17412200:44:202040:32:14461,5-538,5400:05624,5
203RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 20610001:45:432137:05:08461,1-538,9400:13261,7
204PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec12900:51:482160:53:45460,2-539,7930:06533,1
205JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze13001:30:492166:32:56459,6-540,3560:11303,7
206DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 16413202:56:202137:40:03457,7-542,2800:23155,7
207KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa13501:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
208NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko9700:56:262018:28:14456,1-543,9200:07484,9
209MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 18210900:40:202157:59:37454,4-545,5990:05676,0
210KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY11601:14:412113:29:13454,3-545,7000:09365,0
211ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory13403:49:122155:51:17449,4-550,5720:30117,7
212RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 20111201:07:312143:53:02449,1-550,9050:09399,1
213MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 23313701:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
214BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 18012001:07:172161:24:08441,1-558,8570:09393,4
215HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 22211401:18:472138:35:42440,6-559,4390:10335,5
216BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 16513501:28:052162:37:07440,6-559,4500:11300,1
217PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 2369401:58:152065:22:42438,2-561,7900:16222,3
218TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 16312900:42:552157:26:29438,1-561,9220:05612,5
219PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 22610301:10:472120:39:16435,1-564,9470:09368,8
220NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 16912904:57:002160:12:42434,1-565,9500:4187,7
221PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 15013901:24:012136:48:54433,0-567,0200:11309,2
222WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 18012500:29:572166:03:21432,7-567,2600:04866,9
223SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce13200:40:362126:53:54431,6-568,3880:05637,9
224GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 17213601:39:362137:23:03431,6-568,4100:13260,0
225JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory13500:45:262160:47:34431,2-568,8490:06569,4
226SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek15000:59:482126:37:02431,1-568,8550:08432,6
227ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 15213601:29:362113:47:14430,7-569,2700:12288,4
228BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy14102:00:302154:47:12430,1-569,9240:16214,1
229SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team11901:06:312136:51:26428,6-571,3700:09386,6
230SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 15313601:27:482174:05:42427,5-572,4730:12292,2
231KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 21810701:08:062089:34:42426,0-574,0200:09375,3
232TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec12100:57:172125:52:44425,6-574,4210:08445,8
233KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 17312601:21:502081:39:35425,1-574,9330:11311,7
234MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 15114901:16:312179:02:36422,7-577,3040:10331,5
235PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 20910802:05:362121:37:28422,4-577,5910:17201,8
236FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce13001:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
237SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 18713401:20:452165:13:59420,9-579,0520:11312,8
238GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 19210901:02:432160:22:17420,6-579,3920:08402,4
239ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 17513501:02:362161:11:15420,3-579,7300:08402,8
240DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 22510502:15:422157:06:43420,2-579,8100:19185,8
241KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 13913401:44:422166:59:00420,2-579,8100:14240,8
242ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 22113301:25:452137:20:21413,4-586,5960:12289,3
243JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają11402:24:522160:53:05413,0-587,0500:21171,0
244PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 19313102:20:022113:11:13412,8-587,2400:20176,9
245GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec11500:49:402114:14:30411,5-588,4850:07497,1
246MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 15713301:03:432137:37:29410,7-589,2700:09386,8
247SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek14900:59:262102:47:29409,4-590,6310:08413,3
248CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners12001:04:062158:02:22407,3-592,6600:09381,3
249SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 22410800:39:472137:06:34406,3-593,7300:05612,7
250VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 23911400:53:112127:09:29406,1-593,8750:07458,2
251PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+14302:01:362150:17:14404,7-595,3000:18199,7
252ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23410500:16:472136:16:17403,5-596,5300:021 442,4
253BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 2559201:29:332016:36:08403,2-596,7700:13270,2
254ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA13900:20:572160:34:43402,6-597,4500:031 152,9
255WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners12301:12:192026:31:38401,6-598,4000:10333,2
256LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 19813206:49:422044:44:38400,7-599,2881:0158,7
257MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu12901:50:231944:49:55400,1-599,9100:16217,5
258POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners12100:48:502089:19:00400,0-599,9600:07491,5
259MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski12902:40:142065:49:19399,1-600,9160:24149,4
260MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 19412900:45:572170:07:45396,6-603,3690:06517,9
261MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski14700:13:462135:15:38395,7-604,2790:021 724,7
262ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners12501:09:422117:25:25395,7-604,3100:10340,6
263SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12601:58:222136:59:24392,2-607,7900:18198,8
264BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 19913702:50:512138:40:56392,0-608,0130:26137,7
265MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 17613603:07:212165:29:59384,8-615,1930:29123,2
266KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 18913501:00:532160:38:33384,8-615,2480:09379,2
267WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 11914900:59:232160:35:02384,7-615,2760:09388,7
268WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 21911700:27:002162:33:17384,5-615,5390:04854,4
269GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane13802:18:482160:48:48383,8-616,1900:21165,9
270GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 22312502:17:002112:39:27383,0-616,9660:21167,8
271DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners12301:32:382067:08:31382,7-617,3440:14247,9
272PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 21711400:51:452149:17:15381,6-618,4410:08442,4
273WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski12401:53:392161:40:06379,9-620,0680:17200,6
274RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec13500:59:522137:04:11378,2-621,7910:09379,1
275KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 25114005:25:272136:58:12376,6-623,3800:5169,4
276KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 18213102:31:202161:13:34376,4-623,5840:24149,2
277WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 22012704:13:232137:13:36376,2-623,8000:4089,1
278PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 16713203:49:282150:28:54375,9-624,1010:3698,3
279OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko9704:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
280KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory12900:41:392164:55:59374,9-625,1140:06540,1
281GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo13601:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
282KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 18813601:05:282134:38:42369,7-630,2970:10338,8
283TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 22610601:27:532161:04:59369,7-630,3000:14252,4
284GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners11600:26:452161:39:57368,5-631,5400:04826,5
285SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 25111500:44:412170:18:53366,1-633,9400:07491,5
286BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo13800:55:422142:04:15365,4-634,5880:09393,6
287SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 27310104:21:092067:40:20365,0-635,0380:4283,9
288WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team11701:05:192162:26:00363,9-636,1500:10334,2
289RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 21413100:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
290RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 25614400:41:172113:16:55362,5-637,4600:06526,9
291SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 2669701:08:552161:07:46361,7-638,3400:11314,9
292LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 18113302:05:002161:26:00361,6-638,3800:20173,6
293GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+11701:56:522136:24:41361,6-638,4400:19185,6
294WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 25513801:04:472160:29:18359,6-640,3900:10333,1
295BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy14002:00:172136:48:18359,5-640,5500:20179,3
296ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+14601:38:542160:51:00357,2-642,8000:16216,7
297KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary11800:16:032127:56:55357,1-642,9170:021 334,9
298BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 23114001:02:422160:01:49355,3-644,7080:10340,0
299RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 20713100:58:292137:24:27354,2-645,8270:09363,4
300KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26410400:29:512040:21:44353,6-646,3900:05710,8
301WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 17213803:00:011922:09:09352,4-647,6000:30117,5
302KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 27611901:05:421800:58:01352,3-647,6950:11321,7
303ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 27713801:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
304RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 19614600:40:162117:50:00350,8-649,2160:06522,7
305KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24111301:20:062159:00:57347,8-652,2080:13260,5
306OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 23810700:56:562161:29:11347,7-652,2700:09366,5
307TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 20213400:53:362166:33:41347,1-652,9190:09388,5
308BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 20013200:40:212167:03:07345,8-654,1710:07514,2
309ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 19714100:41:002160:42:00344,4-655,5980:07504,0
310ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 26610209:04:091873:19:13343,6-656,3701:3537,9
311TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 2609901:25:272165:12:08341,2-658,8140:15239,6
312JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 24615000:36:512137:23:10340,7-659,3000:06554,7
313SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 21813301:36:552090:28:26339,6-660,4270:17210,2
314MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek14901:00:102097:16:49339,2-660,8060:10338,3
315KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27110200:53:222112:59:51338,5-661,4900:09380,6
316KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 28913300:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
317SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 28410000:32:022156:01:41334,7-665,3500:05626,8
318DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek14901:00:332126:51:38334,0-665,9770:10331,0
319TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 24913401:38:542136:57:19332,4-667,6470:17201,6
320CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 21013401:19:302154:04:49330,9-669,1030:14249,7
321STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 2909901:25:492159:24:57329,0-670,9980:15230,0
322ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 26910701:30:441921:52:28328,2-671,8500:16217,0
323BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 2949200:32:152136:38:44327,9-672,1100:05610,0
324TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners12500:25:082169:39:51327,8-672,2330:04782,5
325ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 22714901:41:152164:03:49327,1-672,9340:18193,8
326DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze13200:34:482145:34:13327,0-673,0430:06563,7
327DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 25413401:20:002113:06:00326,9-673,0600:14245,2
328KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:02:052155:55:57325,4-674,6090:11314,5
329WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu12901:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
330BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory13600:55:222136:35:11324,1-675,8700:10351,3
331PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 29910101:26:361866:49:28324,1-675,8740:16224,6
332CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 22413401:19:302161:31:23322,8-677,1720:14243,6
333DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 15815003:28:192168:17:48320,1-679,9040:3992,2
334TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 24312900:38:392157:22:29319,2-680,7860:07495,5
335KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory13901:04:462167:33:50317,2-682,8360:12293,8
336MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 22313100:17:312088:19:19316,8-683,2400:031 085,0
337WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie13201:28:552089:56:34316,5-683,4740:16213,6
338MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 29613502:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
339JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo10401:12:092110:36:24314,6-685,3940:13261,6
340MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 29713301:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
341WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 25214901:07:462144:54:52312,7-687,3300:13276,8
342KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo10200:43:552160:59:11312,6-687,4200:08427,1
343PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 26813101:09:532136:22:34312,5-687,4900:13268,3
344BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory13802:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
345BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners11808:00:182114:55:21310,8-689,1671:3238,8
346ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze10003:09:021851:01:21309,3-690,6530:3698,2
347MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29010002:01:532161:20:25308,5-691,4700:23151,9
348DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 25312000:42:552136:50:02308,0-691,9770:08430,6
349STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 26812601:02:262122:47:36307,9-692,1220:12295,9
350GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 27110401:18:442153:34:01307,2-692,8060:15234,1
351STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 24312601:21:132161:08:54307,2-692,8100:15226,9
352BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 23612600:40:552160:51:26305,9-694,1500:08448,5
353CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania10000:40:512160:56:04305,7-694,2560:08449,1
354GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 30410600:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
355JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team10801:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
356STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 27612500:30:192143:19:15304,4-695,6120:05602,4
357GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM14300:41:392143:28:30303,8-696,2210:08437,6
358JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners10805:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
359WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 21712600:44:222065:39:09301,5-698,5110:08407,7
360ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM13901:09:292113:38:21300,3-699,7200:13259,3
361KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 26112901:04:272137:13:21300,3-699,7200:12279,5
362ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM14401:07:212119:25:10298,5-701,4510:13266,0
363ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 23214702:02:012160:19:41295,2-704,8440:24145,1
364DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 27410800:34:022159:56:37293,8-706,2250:06517,9
365WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 19114100:46:402112:25:00293,6-706,3600:09377,5
366SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 27011202:23:122136:40:06293,0-707,0300:29122,8
367DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 26513600:32:182161:16:13291,0-709,0000:06540,6
368SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 30010800:48:552141:05:09289,6-710,4290:10355,2
369TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 25014501:17:412089:41:20287,8-712,2250:16222,3
370HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi10702:18:422159:35:28287,7-712,2630:28124,5
371ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 21913401:13:002164:03:36287,2-712,7600:15236,1
372SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 30310000:12:062134:47:14286,1-713,8640:021 418,9
373RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 25312901:13:532073:06:47285,2-714,7610:15231,6
374PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 29312800:55:332093:25:07285,0-715,0110:11307,8
375MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie13500:44:131943:34:43284,9-715,0770:09386,6
376ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 31510800:35:202136:59:57282,9-717,1300:07480,3
377ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 27913206:23:342099:34:38282,5-717,4791:2144,2
378CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze13301:03:502097:19:31281,3-718,6810:13264,4
379NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 23513402:37:232156:05:15280,8-719,2210:33107,0
380CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 31910201:06:401543:43:31277,6-722,3730:14249,9
381SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 32012001:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
382WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 30112100:15:012131:25:20275,9-724,0650:031 102,5
383BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane14201:56:552162:17:01274,2-725,8300:25140,7
384ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 23712901:00:012138:42:53273,6-726,3870:13273,5
385BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 31310700:35:192112:42:33273,4-726,5800:07464,5
386KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec10800:55:002040:34:30268,9-731,0600:12293,4
387SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 32110701:30:052040:30:08267,7-732,3500:20178,3
388PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 32412001:59:181845:09:33266,0-734,0480:26133,8
389ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+13402:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
390KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 24813401:17:172136:54:55263,6-736,4400:17204,6
391DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 33110501:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
392GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 23913900:41:372160:31:05261,5-738,5300:09377,0
393FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 28113301:37:072160:58:09260,2-739,8160:22160,7
394KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 28913500:39:112113:09:43258,8-741,2100:09396,3
395GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 3269401:00:002088:15:04257,8-742,1700:13257,8
396SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE13500:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
397SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane14500:37:072135:37:45252,6-747,3520:08408,4
398MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 21314501:22:492138:48:32252,6-747,3810:19183,0
399TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26713602:04:242139:02:54252,0-748,0260:29121,5
400CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 30714200:28:352136:37:50251,8-748,2500:06528,5
401JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 32010500:49:272160:43:10251,8-748,2500:11305,5
402POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 31713400:54:432065:15:54249,8-750,2200:13273,9
403KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 31512101:09:542113:01:44248,8-751,1700:16213,6
404PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 33612002:52:141823:57:57248,1-751,8970:4186,4
405DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team12900:37:372161:27:41247,7-752,3400:09395,0
406DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega10701:11:582016:38:16246,3-753,6900:17205,4
407WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi10702:18:352159:36:13245,6-754,3550:33106,4
408KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 27514200:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
409FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 31210801:08:102096:38:47245,6-754,4150:16216,2
410SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 31813001:52:152112:54:17245,0-754,9800:27131,0
411KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 34010001:07:232143:01:03244,2-755,7650:16217,5
412KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners12402:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
413GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec12901:04:292148:58:52243,4-756,6000:15226,5
414FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 29213100:44:311921:03:44242,8-757,1900:11327,3
415KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 28212802:38:512161:06:55242,2-757,7970:3991,5
416TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners12200:44:452112:10:25240,7-759,2700:11322,8
417WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 28013202:25:592137:36:06238,6-761,3800:3698,1
418WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 34510900:59:032067:43:22238,2-761,7830:14242,0
419WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 28313400:52:162160:22:15236,1-763,9500:13271,0
420MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 3419800:23:291748:52:58235,6-764,3740:05602,0
421BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 27012400:14:302137:30:00234,6-765,3700:03970,9
422BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners13300:48:502143:06:01233,9-766,1070:12287,4
423SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes14900:44:042069:40:50230,4-769,6380:11313,7
424BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners12900:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
425SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 34912202:49:462161:08:20230,2-769,7770:4481,4
426MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam13200:35:442027:22:42230,0-770,0370:09386,1
427WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 28412902:15:001827:00:00228,8-771,1800:35101,7
428FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 30813201:15:202112:44:16227,8-772,1700:19181,5
429MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie13200:47:501945:11:57226,9-773,1090:12284,6
430MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY12902:00:472113:38:39226,7-773,3500:31112,6
431BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 31111600:16:362136:34:18226,5-773,4620:04818,8
432MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 23214300:52:342162:38:52223,2-776,7510:14254,8
433CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners12001:18:442160:24:21222,7-777,2600:21169,7
434NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina13100:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
435ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 35513300:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
436CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army13801:36:162161:18:12221,2-778,7600:26137,9
437SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 33413202:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
438GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 28013201:29:412089:57:18219,7-780,3020:24147,0
439FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych11600:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
440WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca14901:23:552163:18:14216,8-783,1900:23155,0
441MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team13901:53:342116:05:49216,5-783,5400:31114,4
442STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 35610601:46:001728:52:53216,3-783,6600:29122,5
443NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 30313800:36:162160:00:50215,2-784,7790:10356,1
444FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 33810800:39:382108:54:32214,9-785,0650:11325,4
445ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 35310300:32:462114:05:14214,7-785,3480:09393,1
446KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 31713400:45:032136:37:41214,0-786,0400:12285,0
447SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 35813201:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
448SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 31213200:45:511977:46:49213,5-786,4850:12279,4
449WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 33810301:11:562136:59:31212,5-787,4700:20177,3
450GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo10100:39:302040:36:09209,6-790,3700:11318,4
451GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 35213700:35:072160:24:05205,7-794,3200:10351,4
452ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce13101:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
453MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 35310301:16:382116:44:41205,4-794,5760:22160,8
454SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek12200:47:052149:10:39204,5-795,4770:13260,6
455HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec13500:31:422115:06:54203,3-796,6610:09384,9
456BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 3629401:45:002160:17:27202,3-797,7300:31115,6
457OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36710200:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
458DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 36311100:18:122160:35:52197,2-802,7800:05650,2
459GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 35012101:05:011779:54:28196,0-804,0500:19180,8
460ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 36911800:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
461WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega10600:14:312133:37:01192,4-807,5630:04795,4
462WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski12802:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
463DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 31414100:34:542168:31:02190,1-809,9090:11326,8
464PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 37010801:35:152046:20:47190,0-810,0050:30119,7
465KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11604:37:492140:06:39190,0-810,0071:2741,0
466MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 33713000:52:392089:04:26188,4-811,6260:16214,7
467MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 36710701:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
468FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK11700:51:042136:59:48187,7-812,3100:16220,5
469CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners11601:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
470GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL12700:33:382041:26:32187,0-812,9610:10333,7
471KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam10900:35:291920:33:38187,0-812,9800:11316,2
472WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36410501:27:132166:20:03185,4-814,6050:28127,5
473KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 34211501:05:051863:29:57185,3-814,7160:21170,8
474KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo11100:53:532161:05:53185,1-814,9200:17206,1
475GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 37213400:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
476WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 27813600:45:342140:12:18181,9-818,1500:15239,5
477SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec10500:56:022107:24:54181,3-818,6700:18194,2
478WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 36111300:48:472160:39:43180,0-819,9900:16221,4
479PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 37513602:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
480CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 37910200:51:282088:00:06178,6-821,3750:17208,2
481GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 35213700:39:282160:23:31178,3-821,7100:13271,0
482CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 32712901:05:082088:47:11177,4-822,6200:22163,4
483MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 34013200:37:072168:50:05173,2-826,8220:12279,9
484HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 34913700:44:202112:31:37172,7-827,2800:15233,8
485KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 37210700:42:292113:19:54172,2-827,7650:14243,3
486MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 36611100:36:021945:02:35170,7-829,3300:12284,2
487NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina13101:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
488BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry13500:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
489CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 38012901:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
490NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec10300:39:322104:11:33166,6-833,3550:14252,9
491JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 38912901:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
492TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 38213501:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
493DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 3859700:54:542041:12:51161,9-838,1300:20176,9
494SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 37511701:49:261945:50:01161,8-838,2150:4088,7
495SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 37711900:45:332112:42:35160,8-839,1900:16211,8
496PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team12900:57:012161:03:07160,2-839,7700:21168,6
497SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 33913201:14:152013:31:01160,1-839,8710:27129,4
498WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary11801:37:361662:29:13160,0-839,9560:3698,4
499PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 32514000:35:441944:39:54159,5-840,4900:13267,8
500NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners12001:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
501KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu13002:58:002089:13:46159,1-840,9501:0753,6
502GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 33513200:32:402002:14:36158,8-841,1730:12291,7
503SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo12900:39:042159:45:09157,4-842,6370:14241,7
504WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners11802:33:001944:44:32156,1-843,8800:5861,2
505URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 28813700:39:392120:12:24155,5-844,4610:15235,4
506TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 35614000:33:352160:52:06155,4-844,6020:12277,6
507ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu13201:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
508MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 37112800:40:141921:00:35152,3-847,6900:15227,1
509DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 34611600:35:392089:21:34151,9-848,1320:14255,6
510ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners12400:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
511PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 33014900:31:122064:49:35147,2-852,8280:12283,0
512MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec10200:30:361752:20:41146,4-853,5870:12287,1
513WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 35912900:13:002161:21:00145,0-855,0000:05669,2
514GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane12901:48:212160:57:33144,0-856,0000:4579,7
515NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 39512823:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
516ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 37614300:27:382068:56:45143,0-857,0170:11310,5
517SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39811501:25:262112:45:30143,0-857,0300:35100,4
518KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki14301:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
519TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners12401:15:172052:13:07142,2-857,7710:31113,4
520CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 39112800:32:302129:24:06140,4-859,5750:13259,2
521MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski12300:05:352092:05:02138,6-861,3900:021 489,5
522KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary11800:41:401910:20:00138,4-861,5890:18199,3
523ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 4039500:54:002012:00:00135,5-864,5000:23150,6
524DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI13200:42:142112:33:44133,0-867,0220:19188,9
525FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA13600:58:272018:02:08132,0-868,0480:26135,5
526DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 4019501:16:351920:31:17131,8-868,2350:34103,2
527MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 40813902:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
528SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 39913201:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
529MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 34613302:37:332160:41:46127,7-872,3101:1448,6
530HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 40312901:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
531MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,713000:49:202112:24:33126,8-873,1940:23154,2
532GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry13500:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
533SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 4159200:18:582112:39:41125,6-874,3900:09397,4
534MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie14901:51:261961:07:51123,8-876,2280:5466,6
535WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 39713801:00:182064:29:05123,5-876,4800:29122,9
536WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec10001:04:251224:33:25123,5-876,5200:31115,0
537PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 41913200:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
538OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 24414001:09:082019:45:08122,7-877,3180:33106,5
539MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 20314800:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
540PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 41012800:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
541SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 39012600:43:462116:37:32119,3-880,6530:22163,6
542SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 40411600:39:382160:55:59118,3-881,6730:20179,1
543KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 41312501:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
544KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo12101:01:592040:23:30115,7-884,2930:32112,0
545ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 42313701:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
546MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 4249200:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
547WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners12201:10:001537:23:23114,6-885,4500:3698,2
548GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 42613002:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
549KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 42710001:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
550KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek14901:51:261906:19:05113,8-886,1740:5861,3
551KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13201:12:302136:50:02111,7-888,3450:3892,4
552CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 40511202:18:072136:23:58107,9-892,1501:1646,9
553WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners11501:26:542141:12:27107,5-892,4550:4874,3
554CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 42912700:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
555LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 41710601:34:391944:12:08105,6-894,4500:5366,9
556RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 41813101:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
557WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 42010504:12:001632:19:16103,7-896,3202:2524,7
558KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu13302:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
559STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 43313300:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
560KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 41314704:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
561OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo9701:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
562ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 40614704:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
563OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 42211801:37:452136:29:0099,8-900,1540:5861,3
564SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 43112101:41:142161:32:4898,2-901,8501:0158,2
565SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 41412700:18:311728:40:1097,9-902,1050:11317,2
566PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 4249801:30:002016:47:5196,7-903,2900:5564,5
567DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 24214901:27:382145:00:2896,6-903,4160:5466,1
568SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 42112101:41:142161:32:4896,2-903,8201:0357,0
569KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 43914302:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
570KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 40710508:10:392168:32:4093,1-906,8885:1611,4
571PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 44012100:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
572KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 41512500:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
573FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 39414500:32:172088:26:1989,6-910,4000:21166,5
574DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 42512900:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
575GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 42113700:40:282064:38:4887,6-912,4440:27129,8
576PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 38314102:48:382152:58:2987,5-912,4591:5531,1
577LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 36413600:48:062040:16:1387,4-912,5860:33109,0
578MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 41613601:25:422112:41:3487,1-912,9000:5961,0
579BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners10701:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
580NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:38:592114:05:4684,5-915,5201:1051,2
581MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 43512601:22:042089:19:0784,0-915,9700:5861,4
582PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 42911901:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
583SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 43010900:43:381754:25:5083,1-916,8700:31114,3
584BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI12801:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
585TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 44711701:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
586ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 43310004:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
587NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners11800:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
588SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club13500:07:522064:57:5169,3-930,7100:06528,5
589SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 45112700:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
590GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza12100:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
591WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 44510801:07:291969:47:4064,5-935,5331:0257,3
592BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 4589407:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
593JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 44213201:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
594SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 40811301:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
595WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 43013501:42:521512:17:4862,2-937,8251:3936,3
596OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 45510300:41:362064:36:0461,7-938,3500:4088,9
597HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 44411601:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
598SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 44510310:24:121211:03:2959,8-940,24910:265,7
599SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club14001:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
600SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+12801:07:322089:48:1459,3-940,7501:0852,6
601KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion13014:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
602FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 44712900:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
603PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 4599601:00:591584:24:4058,0-941,9901:0357,1
604ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners11400:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
605P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM13600:27:522169:51:0656,7-943,2590:29122,2
606GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 44913700:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
607KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team13100:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
608DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 45012903:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
609HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 47113301:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
610KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary11600:21:342064:41:0339,2-960,8100:33109,0
611BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 47311901:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
612SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 45711101:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
613PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4749601:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
614STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 45811101:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
615MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4599800:31:441632:40:1534,9-965,0800:5466,0
616MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 46010001:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
617KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski12801:23:252122:22:2731,0-969,0112:4122,3
618WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+12401:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
619MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza13903:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
620ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu13300:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
621GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski12801:26:462122:21:2328,6-971,4043:0219,8
622GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 46410100:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
623KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 46512901:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
624HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 46612800:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
625JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 48012804:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
626DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44813200:36:342016:46:5120,7-979,3221:4633,9
627DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team13601:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
628PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 48414000:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
629ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run12802:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
630KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team12700:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
631SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 48714000:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
632DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 47012900:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
633STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane11401:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
634SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 48814501:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
635WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 47411400:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
636SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 48910600:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
637SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 4919500:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
638TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 47511401:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
639CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 49213701:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
640WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani9600:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
641GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 49312101:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
642BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry12400:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
643SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 49713902:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
644BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 47712801:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
645KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 49812001:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
646WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47810500:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
647GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 50010000:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
648WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca11501:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
649MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 48010600:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
650UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 50212104:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
651KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 50413000:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
652KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 50514700:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 652 wynik(ów)