RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K1K 1Rebellion Of Free Runners15344:35:32135:44:03.014d 08:35:321 000,00,0008:087,4
2SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
3ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
4SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
5KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
6NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
7PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
8PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
9PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:24163:15:01.023d 06:35:241 000,00,0009:476,1
10WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
11ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:52156:40:01.029d 04:20:291 000,00,0009:246,4
12LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
13KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:54102:19:01.032d 23:27:011 000,00,0006:089,8
14LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
15STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28174:34:03.033d 15:00:281 000,00,00010:285,7
16TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:25132:14:01.034d 01:12:251 000,00,0007:567,6
17HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
18SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
19PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
20KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:11185:51:05.038d 00:51:111 000,00,00011:095,4
21PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:27104:48:03.038d 19:35:381 000,00,0006:179,5
22GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
23PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
24KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:00145:05:03.040d 02:29:001 000,00,0008:426,9
25MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
26MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
27KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
28SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:55185:59:04.043d 00:13:581 000,00,00011:095,4
29KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:15153:00:04.045d 00:49:151 000,00,0009:106,5
30HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
31KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
32DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:45168:29:02.046d 01:34:451 000,00,00010:065,9
33WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:46145:10:01.048d 02:35:461 000,00,0008:426,9
34ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
35SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
36SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:22169:02:00.050d 01:37:221 000,00,00010:085,9
37PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
38BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
39BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:49153:53:02.051d 06:32:061 000,00,0009:136,5
40JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:28201:12:01.052d 00:03:441 000,00,00012:045,0
41JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:06205:15:03.052d 00:05:521 000,00,00012:184,9
42KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
43ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
44GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
45KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:41189:27:00.054d 01:33:411 000,00,00011:225,3
46WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
47BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28161:54:05.056d 01:05:281 000,00,0009:426,2
48LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
49ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
50MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
51OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
52OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:32182:00:05.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
53OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:32182:01:02.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
54KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
55GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
56MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:34171:03:01.061d 03:24:141 000,00,00010:155,8
57PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
58CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
59ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
60BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:49121:02:05.062d 01:30:491 000,00,0007:158,3
61KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
62BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
63KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
64RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:47172:59:04.064d 16:22:041 000,00,00010:225,8
65BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:46209:42:05.064d 23:57:081 000,00,00012:344,8
66SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
67KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
68GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
69SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:40167:56:05.069d 11:00:011 000,00,00010:046,0
70NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:27215:41:05.070d 02:00:271 000,00,00012:564,6
71MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
72CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
73STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:57233:34:00.073d 00:35:571 000,00,00014:004,3
74MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
75OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
76OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
77CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:40178:56:05.074d 01:59:401 000,00,00010:445,6
78KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
79KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
80PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
81BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:53095:31:26.077d 01:17:531 000,00,0005:4310,5
82FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
83STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:00720:09:00.077d 08:00:001 000,00,00043:121,4
84BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
85ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
86KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
87PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:21130:32:01.079d 01:02:211 000,00,0007:497,7
88MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
89POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:12169:51:02.079d 01:55:121 000,00,00010:115,9
90CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
91NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:44173:35:02.080d 14:51:441 000,00,00010:245,8
92KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
93PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:01086:17:44.081d 00:57:011 000,00,0005:1011,6
94NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:20086:13:41.081d 00:57:201 000,00,0005:1011,6
95NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
96BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
97ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:09117:23:03.081d 03:31:001 000,00,0007:028,5
98KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:54133:00:00.081d 14:02:241 000,00,0007:587,5
99GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
100FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:54174:57:05.082d 19:13:481 000,00,00010:295,7
101SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
102DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
103PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
104KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
105OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
106WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
107MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
108ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:03134:16:04.085d 05:35:031 000,00,0008:037,4
109WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:00362:51:01.086d 10:00:001 000,00,00021:462,8
110KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
111PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:33104:47:01.088d 00:58:331 000,00,0006:179,5
112GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
113MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
114TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
115ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
116KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:59202:02:05.089d 01:09:591 000,00,00012:074,9
117JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
118KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
119OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
120ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:55125:48:05.091d 00:37:551 000,00,0007:327,9
121KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:13122:02:01.092d 01:04:131 000,00,0007:198,2
122KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:30108:39:02.092d 02:04:301 000,00,0006:319,2
123SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
124PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
125ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
126HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
127ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
128NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:19127:35:04.094d 08:17:191 000,00,0007:397,8
129PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
130SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
131KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:53229:09:02.095d 00:41:531 000,00,00013:444,4
132MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:27113:46:01.095d 20:46:281 000,00,0006:498,8
133SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
134SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:03229:31:01.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
135SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:03229:30:02.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
136DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:59215:44:04.097d 08:09:061 000,00,00012:564,6
137DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
138JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
139MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
140MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
141CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:48121:12:05.098d 08:32:481 000,00,0007:168,3
142TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
143CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:25173:19:00.099d 05:10:291 000,00,00010:235,8
144BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
145BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
146GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:34206:06:04.0100d 08:29:571 000,00,00012:214,9
147DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
148MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
149DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:51130:54:03.0102d 01:31:511 000,00,0007:517,6
150ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:51115:25:05.0103d 00:49:511 000,00,0006:558,7
151HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:57109:40:05.0103d 01:37:571 000,00,0006:349,1
152RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
153SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
154PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
155KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 72Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:37176:57:00.0105d 18:05:001 000,00,00010:375,7
156GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
157KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:10094:04:39.0107d 05:39:101 000,00,0005:3810,6
158GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:47166:45:00.0107d 07:36:161 000,00,00010:006,0
159LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:00078:03:08.0108d 00:44:001 000,00,0004:4012,8
160WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:00137:59:00.0108d 01:18:001 000,00,0008:167,2
161GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30120:14:02.0108d 02:03:301 000,00,0007:128,3
162PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:13111:45:03.0108d 10:05:131 000,00,0006:428,9
163MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:00142:11:02.0109d 00:30:001 000,00,0008:317,0
164KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:03101:57:04.0109d 18:10:001 000,00,0006:079,8
165SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:58088:19:21.0110d 00:52:581 000,00,0005:1711,3
166MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:01279:21:01.0110d 05:40:011 000,00,00016:453,6
167STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
168CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 781112652:31:20125:36:04.0110d 11:35:461 000,00,0007:328,0
169KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
170GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
171WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
172SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:23097:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5210,2
173PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 82Rebellion Of Free Runners1152746:29:05164:06:03.0114d 10:23:241 000,00,0009:506,1
174SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:29082:36:19.0116d 00:59:291 000,00,0004:5712,1
175BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:01151:47:04.0116d 06:53:591 000,00,0009:066,6
176MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
177DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 84Kobiety na 5+1182819:36:38171:40:01.0117d 11:36:381 000,00,00010:185,8
178ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
179OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
180PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:20297:42:05.0120d 00:53:201 000,00,00017:513,4
181GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:32099:46:12.0120d 12:23:321 000,00,0005:5910,0
182SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:53095:33:28.0121d 01:46:531 000,00,0005:4410,5
183LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:03094:42:25.0121d 19:48:421 000,00,0005:4010,6
184MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:22079:32:58.0122d 00:28:221 000,00,0004:4612,6
185ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 891242955:03:00165:41:00.0123d 03:03:001 000,00,0009:566,0
186NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 901303096:59:57143:45:03.0129d 00:59:571 000,00,0008:377,0
187BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:08141:46:00.0129d 17:22:371 000,00,0008:307,1
188MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 911313121:06:23163:11:01.0130d 01:06:231 000,00,0009:476,1
189DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:29130:19:03.0134d 02:06:291 000,00,0007:497,7
190PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:15173:02:05.0134d 23:50:511 000,00,00010:225,8
191WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 93Kobiety na 5+1363254:18:46319:11:01.0135d 14:18:461 000,00,00019:093,1
192SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:29166:17:05.0136d 05:43:371 000,00,0009:586,0
193KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:30129:29:00.0136d 09:02:301 000,00,0007:467,7
194DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:15138:49:02.0136d 10:44:151 000,00,0008:197,2
195CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:16182:29:00.0139d 01:23:161 000,00,00010:565,5
196GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 951413363:07:01156:50:00.0140d 03:07:011 000,00,0009:246,4
197PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:30161:43:00.0144d 07:12:301 000,00,0009:426,2
198PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec131118:18:02.0127d 22:41:08984,3-15,6887:128,3
199STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 9778230:31:02.075d 16:37:28978,0-22,04114:084,2
200ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K55K 98114110:33:00.0110d 00:43:27976,7-23,2906:478,8
201JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek101095:08:00.096d 08:57:54969,2-30,8215:5310,2
202DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 104146115:45:02.0144d 05:02:33964,6-35,3717:118,3
203KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 99116169:01:00.0114d 00:40:18961,8-38,25010:325,7
204DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki149147:46:05.0141d 05:07:57952,2-47,7609:186,4
205RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 100Przemyski Klub Biegacza105152:33:02.0102d 06:09:18933,2-66,7709:486,1
206BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 106100130:34:03.098d 09:41:32933,0-67,0198:237,1
207PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners126152:48:05.0119d 01:31:40926,0-73,9989:546,1
208POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 102141129:29:03.0137d 01:09:54918,8-81,2278:277,1
209NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 103130141:04:05.0126d 12:33:40917,5-82,4949:136,5
210BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 107149112:10:04.0146d 20:06:37905,1-94,9067:268,1
211TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners116157:46:01.0114d 01:04:35903,0-96,96610:285,7
212PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K17K 104Rebellion Of Free Runners124175:17:03.0121d 00:33:12898,7-101,32011:425,1
213KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 10971067:11:26.069d 00:22:29897,3-102,6654:2913,4
214KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K13K 105135120:00:01.0128d 17:00:55884,2-115,7588:087,4
215SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K14K 106111114:51:01.067d 01:27:00883,4-116,6107:487,7
216LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina131150:09:03.0129d 06:33:40880,4-119,55610:135,9
217PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 111108135:45:02.0105d 00:09:22868,9-131,1129:226,4
218DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 112130101:24:00.0123d 22:08:58864,7-135,2707:028,5
219SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners118220:21:02.0114d 00:41:01863,1-136,90515:193,9
220KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec134098:54:20.0122d 04:42:44860,7-139,3126:538,7
221KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K18K 107132087:27:28.0128d 15:11:46859,8-140,2496:069,8
222LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie30085:44:53.028d 02:40:36849,0-150,9786:039,9
223KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC132106:57:01.0125d 07:32:37831,7-168,2657:427,8
224SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+148143:24:01.0140d 01:08:08828,6-171,40010:235,8
225WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 11793247:48:03.091d 10:00:00827,8-172,19017:573,3
226MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 109SieChodzi106177:01:02.0103d 01:16:46826,9-173,13012:504,7
227GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 118Mafia Team Lubliniec128123:33:00.0126d 12:00:36815,8-184,2339:056,6
228GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M19M 119BIEGIGORSKIE.PL139076:56:12.0130d 00:56:42810,4-189,5585:4110,5
229KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 12084122:37:02.081d 19:53:19810,2-189,8119:046,6
230PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 110Kobiety na 5+136210:13:04.0133d 06:34:38809,6-190,42015:343,9
231LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 111105200:22:04.0102d 02:17:18808,3-191,66014:524,0
232MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M20M 121112151:48:03.0109d 01:59:51806,7-193,30011:175,3
233BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners132126:15:01.0126d 22:32:00800,2-199,8229:276,3
234HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 112Kobiety na 5+149160:33:03.0145d 06:47:50799,8-200,20612:025,0
235WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K21K 113Kobiety na 5+148183:53:02.0142d 01:43:42799,0-200,96313:484,3
236TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K22K 114Mafia Team Lubliniec100106:13:00.097d 01:00:08797,6-202,4007:597,5
237SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 115Kobiety na 5+107211:41:05.0105d 03:12:06795,9-204,15015:573,8
238ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory134229:30:03.0131d 04:29:22794,6-205,44517:193,5
239PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie141122:35:03.0124d 23:36:32792,1-207,8599:176,5
240BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 116Kobiety na 5+150162:41:04.0144d 01:36:14789,7-210,25712:214,9
241MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 117PoWoli do Celu127098:48:33.0124d 01:11:40789,1-210,8657:308,0
242NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 118132105:36:04.0126d 11:18:56788,6-211,3998:027,5
243WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K23K 119149109:09:01.0146d 00:35:02787,8-212,2018:187,2
244KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K24K 120149158:59:01.0146d 03:38:06787,0-212,98012:075,0
245KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners125125:57:04.0112d 04:56:09782,7-217,2799:396,2
246KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 12671149:50:03.067d 03:15:38782,5-217,47011:295,2
247BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K25K 121100123:33:03.098d 09:43:26781,4-218,5859:296,3
248SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek143102:58:03.0131d 13:21:03781,1-218,9077:547,6
249SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners125098:39:39.0122d 05:57:00780,7-219,3057:347,9
250KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132178:09:01.0129d 16:09:54780,7-219,30813:414,4
251KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 129130089:44:25.0126d 01:03:11779,4-220,5546:548,7
252BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 130131081:21:05.0128d 01:09:21778,2-221,8386:169,6
253PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 13179063:07:02.074d 00:56:37777,5-222,5404:5212,3
254SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 132147090:32:26.0123d 22:48:40774,2-225,8377:018,6
255KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 133108117:47:03.089d 00:52:58773,2-226,7909:086,6
256BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec90078:55:32.088d 00:20:00772,0-227,9806:089,8
257MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K26K 124Biegamy Razem Władysławowo115112:15:00.0109d 13:53:22767,7-232,2908:466,8
258KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 125131155:52:03.0129d 01:15:00767,3-232,66312:114,9
259MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 126Nordic Walking Lyski147150:30:05.0142d 02:37:29761,4-238,64711:515,1
260BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 127Kobiety na 5+137167:54:05.0135d 11:33:27757,2-242,80413:184,5
261DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K27K 128131179:22:03.0114d 21:27:42750,3-249,68114:204,2
262RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 134142165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
263MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec135093:33:19.0129d 00:32:48746,0-254,0317:318,0
264RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K64K 12963061:36:33.061d 01:19:36738,5-261,5205:0012,0
265ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 130122096:08:55.0120d 02:27:00734,1-265,9337:517,6
266KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 136130086:44:42.0127d 19:05:22732,9-267,0777:068,4
267ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K66K 131132175:04:00.0125d 01:39:16732,9-267,14014:194,2
268MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+145142:56:02.0139d 12:44:32730,4-269,56511:445,1
269SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 137102099:52:54.095d 01:04:04727,8-272,1908:147,3
270WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 138143095:49:00.0138d 15:02:18727,2-272,8187:547,6
271GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 133SNPTT Zakopane138138:07:01.0129d 00:48:48723,7-276,27011:275,2
272FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K67K 134Klub Biegacza Fartlek149192:02:00.0132d 09:00:55722,6-277,39715:563,8
273KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 13995122:09:02.093d 02:09:11719,5-280,46010:115,9
274KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 14086103:23:00.073d 00:30:06717,8-282,2308:386,9
275JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 135112140:26:05.094d 20:24:41715,3-284,69511:465,1
276GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 136Rebellion Of Free Runners125148:12:05.0123d 00:36:02713,5-286,45612:274,8
277KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 141131074:46:41.0129d 00:51:39711,5-288,5196:189,5
278WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 137Grupa CzAMW97366:22:03.094d 10:00:00711,3-288,66030:541,9
279MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie133069:01:12.0130d 22:03:15708,5-291,4525:5010,3
280KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI59063:44:21.050d 05:29:30705,6-294,4455:2511,1
281MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 138Milbrant Team RS129086:13:35.0117d 15:18:23695,2-304,7667:268,1
282WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 144108093:50:28.0101d 00:46:43691,4-308,6198:087,4
283KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 139134077:38:20.0130d 06:59:00691,2-308,8106:448,9
284MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run133081:57:47.0131d 10:36:45689,9-310,0587:078,4
285BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane47102:45:01.044d 02:04:26688,0-312,0508:576,7
286BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners120138:07:02.099d 01:25:27685,5-314,49612:055,0
287AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW72136:51:00.067d 02:05:00683,4-316,60012:005,0
288SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 148119057:12:11.0116d 00:47:34682,0-318,0115:0111,9
289TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K29K 141Kobiety na 5+149154:43:02.0140d 03:30:22681,5-318,50713:374,4
290BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 142117172:03:00.0101d 04:11:00676,2-323,85015:163,9
291WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 149107078:47:41.0104d 14:54:19665,7-334,2667:068,4
292TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K30K 14387113:03:01.084d 01:41:00664,7-335,32610:125,9
293SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce132080:13:51.0125d 14:53:54664,5-335,4947:148,3
294BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy141063:51:07.0137d 22:40:12661,8-338,2385:4710,4
295MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 151149232:37:05.0147d 19:02:36659,5-340,48721:092,8
296KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K72K 145KBKS Radomsko42086:32:30.040d 00:29:22659,0-341,0277:527,6
297SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 15265083:37:46.059d 05:44:17657,9-342,0907:377,9
298SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K31K 146Rebellion Of Free Runners122100:47:00.0118d 01:29:49655,0-345,0509:136,5
299SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 153136079:01:21.0132d 14:05:42654,8-345,1797:148,3
300KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K18K 147SieChodzi86140:23:03.084d 02:34:56653,7-346,26012:534,7
301NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K73K 148Dębickie Gepardy96086:56:07.090d 12:23:14653,7-346,3187:587,5
302SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec134062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
303KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 155135186:13:00.0126d 01:18:10650,5-349,54017:103,5
304MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K32K 14981123:51:02.079d 14:31:28649,6-350,39711:265,2
305PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K33K 150139060:58:47.0135d 00:48:54649,2-350,8105:3810,6
306POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners121068:23:36.0119d 01:19:00648,9-351,0606:199,5
307MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 157133075:19:38.0131d 01:37:29648,2-351,7706:588,6
308PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 158111057:49:29.0104d 00:26:35648,1-351,9105:2111,2
309ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo122152:29:02.0117d 06:08:19647,8-352,21814:074,2
310PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K74K 151Kobiety na 5+143123:34:04.0140d 14:17:14646,0-354,03011:285,2
311KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 16086071:26:30.071d 07:22:00644,2-355,7606:399,0
312WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 161103171:46:00.099d 11:00:01643,7-356,29616:003,7
313ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 152136123:28:04.0133d 01:47:14642,0-358,00011:325,2
314ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 153NIECHCEMISIE Giżycko97088:48:13.094d 22:15:15641,5-358,4548:187,2
315MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec132071:11:52.0130d 02:22:55641,2-358,8026:399,0
316TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 163129079:05:43.0126d 23:59:45640,6-359,3867:248,1
317BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 154113180:24:01.0111d 01:33:00640,1-359,95016:543,5
318ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 164100075:42:17.097d 20:43:38636,8-363,2247:078,4
319JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze130072:43:55.0123d 03:37:33634,5-365,4576:528,7
320JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory135083:09:07.0128d 11:46:36634,2-365,7637:517,6
321NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo101069:08:58.092d 16:03:33633,9-366,1086:329,2
322WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 16860093:10:11.055d 00:52:59633,7-366,3308:496,8
323ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 155136123:52:05.0133d 00:44:18632,2-367,83711:455,1
324MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 16990091:27:00.086d 01:00:00632,0-368,0508:406,9
325ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 156Kobiety na 5+146101:56:00.0144d 00:51:00625,3-374,7109:466,1
326MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 170134093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
327SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 171148112:02:03.0135d 00:53:40623,2-376,82010:475,6
328KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 157104085:51:43.0100d 01:18:39622,5-377,5408:167,2
329DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K22K 158150201:34:03.0142d 05:11:40621,4-378,59819:273,1
330GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K34K 159Kobiety na 5+143097:12:30.0105d 15:46:16618,0-381,9749:266,4
331ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 160115107:27:02.095d 00:32:28617,8-382,22010:265,7
332WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 161114108:02:00.0111d 00:42:14609,9-390,13010:375,6
333GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 172136090:02:52.0131d 01:23:03606,4-393,6208:546,7
334KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 173126094:56:21.0116d 20:08:42602,1-397,8879:276,3
335WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 174122097:48:05.0118d 00:32:14601,3-398,6809:456,1
336KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 175106070:46:09.0104d 05:43:38600,1-399,8797:048,5
337GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K35K 16285135:06:04.073d 01:30:00599,6-400,38613:314,4
338SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 163143077:41:00.0123d 01:00:00596,8-403,2207:487,7
339DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 164132112:15:00.0125d 01:40:03595,7-404,30011:185,3
340BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 165135092:40:19.0132d 02:37:07594,2-405,8009:216,4
341MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 176136150:02:00.0130d 05:50:05593,6-406,40015:094,0
342GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM143177:11:05.0141d 04:31:05593,1-406,92217:553,3
343PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K14K 167132073:30:07.0130d 14:28:54593,1-406,9277:268,1
344PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 168102093:12:06.0114d 00:34:36589,7-410,2609:286,3
345MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 177144067:56:20.0126d 08:01:59586,1-413,9346:578,6
346NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 169129207:20:04.0127d 00:12:42585,1-414,93021:152,8
347MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 178132089:14:38.0130d 01:42:26584,3-415,6759:096,5
348SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 170Klub Biegacza Fartlek150081:52:54.0135d 14:37:02583,5-416,5258:257,1
349WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 17987074:12:34.084d 20:46:29582,2-417,7787:387,8
350GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski109095:01:46.0105d 04:59:24579,8-420,1769:506,1
351WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 172138109:10:03.0135d 02:09:09575,7-424,32011:225,3
352RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K38K 17392084:13:57.089d 00:47:40573,7-426,2648:486,8
353WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 180125058:48:35.0123d 02:04:57572,6-427,3786:099,7
354ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15K 17488201:34:02.053d 00:57:42570,5-429,52021:112,8
355ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 175135060:19:12.0129d 01:11:15567,7-432,3506:229,4
356MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K16K 17672095:08:42.070d 02:45:08566,4-433,58010:046,0
357NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 18198086:23:27.086d 03:11:24566,2-433,8009:096,6
358KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 17785198:52:05.082d 04:45:34564,5-435,47021:082,8
359BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY113119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
360MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 182109100:56:04.0106d 21:34:46563,3-436,73110:455,6
361WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners123068:32:53.099d 10:31:38563,2-436,7907:188,2
362PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 17995136:05:01.092d 07:24:56561,9-438,05114:314,1
363BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K86K 180120070:55:45.0117d 01:24:08561,9-438,0787:347,9
364LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K39K 181133129:48:00.0131d 01:26:00561,4-438,61013:524,3
365KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K40K 182131167:44:03.0128d 01:13:34558,4-441,56018:013,3
366SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane145055:27:25.0143d 01:20:01556,3-443,6575:5810,0
367PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 18590052:38:15.084d 01:40:55556,2-443,8005:4010,6
368KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K41K 183Kobiety na 5+71125:33:04.061d 01:35:11554,0-446,01013:354,4
369MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski129072:42:15.0123d 03:53:22553,6-446,4137:527,6
370MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K42K 18465066:33:11.057d 03:13:29553,3-446,7117:138,3
371BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory140081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
372KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 188136051:35:16.0131d 23:14:19551,6-448,3975:3610,7
373NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 185Nessi Team140109:50:05.0113d 14:31:36550,5-449,48911:585,0
374SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 186Klub Biegacza Fartlek149069:47:31.0111d 14:47:29549,5-450,4797:377,9
375KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 189135100:13:01.0127d 00:38:33546,9-453,06410:595,5
376BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 190144050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
377WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 191141046:43:05.0138d 00:25:00544,6-455,3605:0811,7
378SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K87K 187134092:04:25.0119d 05:57:52544,3-455,70010:085,9
379RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K88K 188Nessi Team93054:37:18.091d 11:23:44543,6-456,3966:0110,0
380GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 192109060:31:38.0106d 01:51:44542,7-457,2726:419,0
381KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K89K 189MALINOWE GWIAZDY116115:10:04.0111d 01:29:13541,2-458,82012:464,7
382GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 19372045:52:57.070d 06:38:32540,6-459,3515:0511,8
383CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K44K 190Rebellion Of Free Runners120056:28:18.0116d 23:55:38540,1-459,8586:169,6
384TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec121052:14:52.0119d 08:16:57538,8-461,1675:4910,3
385PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 195104187:39:04.0102d 05:59:17535,6-464,42621:012,9
386WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K90K 191Grupa CzAMW41114:09:05.038d 05:27:03535,1-464,93012:484,7
387MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 192PoWoli do Celu129090:59:13.0126d 00:49:55534,5-465,54010:125,9
388RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 196146067:56:51.0138d 00:37:36534,2-465,8207:377,9
389PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K92K 193131158:37:02.0113d 01:11:13533,4-466,58017:503,4
390PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku105051:02:18.0103d 01:10:23533,0-467,0505:4410,4
391MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K93K 194129086:36:48.0126d 10:07:45531,4-468,6349:466,1
392ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K94K 195BiegamBoLubięZąbkiTeam137073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
393MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek149076:25:40.0147d 09:16:49529,3-470,7258:396,9
394ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K95K 197141045:43:26.0137d 00:42:00529,3-470,7485:1111,6
395LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 198132067:35:31.0115d 09:58:02528,2-471,8167:407,8
396WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K96K 19877128:20:01.074d 02:33:00527,3-472,71014:364,1
397DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 199Klub Biegacza Fartlek149077:36:07.0127d 14:51:38526,3-473,7218:506,8
398BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 199137095:13:10.0130d 01:32:29524,9-475,08110:535,5
399SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K45K 200Wataha Team119054:02:15.0111d 00:51:26523,9-476,1506:119,7
400BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 200132047:44:31.0130d 02:11:13521,7-478,2645:2910,9
401GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K98K 20192115:23:05.084d 03:36:13519,4-480,62013:194,5
402TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 202134097:45:42.0128d 05:52:35514,0-486,03511:245,3
403MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K46K 203Klub InO Stowarzysze70117:35:01.067d 03:22:51513,1-486,92313:454,4
404SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 204Kobiety na 5+92199:27:00.089d 02:05:06510,3-489,73023:272,6
405TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K47K 20596084:56:11.093d 01:17:24509,3-490,70010:006,0
406ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 201B4TEAM144120:08:01.0127d 08:49:13509,2-490,84214:094,2
407DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K99K 206Rebellion Of Free Runners123060:58:53.0121d 04:19:31506,9-493,1457:138,3
408NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K48K 207Rebellion Of Free Runners122110:57:04.070d 02:14:34505,8-494,18513:094,6
409PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M80M 202Mafia Team Lubliniec129053:28:17.0122d 00:53:45505,7-494,2656:209,5
410MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K49K 208128093:36:16.0100d 01:13:25505,7-494,32011:065,4
411MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 203148062:43:05.0144d 21:25:19504,1-495,8857:278,0
412HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M81M 20497106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
413RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 205100071:00:20.098d 01:05:08503,8-496,1608:277,1
414RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 206131048:39:15.0128d 04:31:45502,3-497,7215:4810,3
415GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M82M 207Mafia Team Lubliniec115043:14:10.0112d 15:37:25501,3-498,6675:1011,6
416PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 208108095:43:30.0106d 00:51:20501,3-498,69811:275,2
417WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K26K 209Nordic Walking Lyski124106:48:04.0116d 01:40:06501,3-498,74812:474,7
418KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 209MARO Team Jastrzębie-Żory129104:46:02.0121d 07:39:54500,2-499,79612:344,8
419CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 210134120:32:02.0128d 02:12:52500,1-499,93814:274,1
420BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 211HRmax Żory136056:36:12.0121d 00:35:11500,0-500,0406:478,8
421WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 210Wataha Team117102:02:04.0109d 02:19:37499,6-500,44012:154,9
422RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M84M 211112059:18:37.0103d 07:53:02499,2-500,7637:078,4
423JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K102K 212Niepołomice Biegają114084:02:22.0105d 00:53:05498,9-501,15010:065,9
424SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126055:02:47.0124d 00:59:24497,7-502,2906:389,0
425MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K103K 213145070:30:02.0143d 03:08:09495,3-504,6588:327,0
426WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy132047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
427BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 21489060:44:44.087d 00:31:11494,0-505,9707:228,1
428RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 214131105:58:01.0129d 00:43:30493,9-506,15012:524,7
429NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 21585042:02:20.082d 01:48:35492,2-507,8305:0711,7
430ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 21588100:31:00.085d 00:46:00492,1-507,94012:154,9
431TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners125148:04:04.0121d 08:32:12491,7-508,35018:043,3
432KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K105K 216HRmax Żory139069:52:21.0130d 11:44:31490,1-509,9358:337,0
433WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K106K 217126085:39:34.0123d 01:39:09489,8-510,19610:295,7
434PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 217114040:03:21.0110d 21:05:28488,8-511,1774:5412,2
435KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 218107062:58:45.0105d 01:34:42485,6-514,3707:467,7
436WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 219117086:17:08.0113d 16:40:04485,3-514,65110:405,6
437SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K50K 218133065:17:57.0126d 02:47:15483,6-516,4018:067,4
438WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 220127046:58:24.0124d 01:13:36482,4-517,6005:5010,3
439ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 219134097:46:25.0132d 04:03:36482,3-517,73012:094,9
440HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K52K 22098050:50:20.059d 01:14:19481,1-518,9106:209,5
441ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K107K 221133107:08:03.0126d 01:20:21479,5-520,54113:244,5
442WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie132049:46:15.0127d 22:32:27476,7-523,2526:159,6
443HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K19K 222114116:15:04.0105d 03:53:38476,5-523,45414:384,1
444MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 223131105:08:00.0120d 00:19:19476,3-523,73013:144,5
445MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 22290049:41:30.087d 03:54:36476,1-523,9256:159,6
446SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K27K 224108053:45:43.0106d 01:06:34473,3-526,6806:488,8
447GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 223125074:30:28.0123d 00:39:27470,1-529,9399:306,3
448CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 224134100:47:03.0125d 04:46:05468,0-531,99212:554,6
449DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K108K 225105109:03:00.099d 02:04:38467,1-532,90414:004,3
450BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 22554061:15:20.051d 01:15:35463,0-537,0437:567,6
451PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 226103054:23:19.094d 00:12:42461,6-538,4367:048,5
452TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 226106128:35:05.0103d 01:04:59460,2-539,81016:453,6
453ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 227149679:17:02.0133d 04:07:31457,8-542,16089:010,7
454KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa135049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
455ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA139041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
456NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko97077:38:10.084d 02:28:14456,1-543,92010:125,9
457NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 23057040:48:47.054d 01:14:56455,9-544,0615:2211,2
458PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 22884130:21:03.081d 06:20:52454,3-545,71517:123,5
459BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 231140110:58:04.0136d 23:29:57453,9-546,07214:404,1
460MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 232143040:49:05.0140d 04:14:09453,3-546,6755:2411,1
461RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners72079:25:24.066d 01:18:38453,1-546,86310:305,7
462BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 230Kobiety na 5 +67102:50:03.060d 01:20:44450,2-549,84713:424,4
463GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 23187059:31:23.082d 13:49:06450,1-549,8807:567,6
464RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec135042:19:14.0118d 01:04:11449,6-550,4345:3810,6
465ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 232147150:25:01.0144d 00:19:41449,2-550,84420:053,0
466MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K54K 233137072:55:25.064d 02:33:19447,3-552,7349:466,1
467ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 234105108:44:05.0103d 00:16:17446,9-553,11014:354,1
468GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+117081:34:40.0115d 00:24:41444,2-555,79011:015,4
469BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 236126093:49:52.0124d 00:51:26442,0-558,03012:444,7
470ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K56K 237129056:21:51.0122d 03:47:28440,1-559,8617:417,8
471ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners125059:17:24.0123d 01:16:44438,5-561,5148:067,4
472NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 235134038:26:35.0130d 00:56:49438,5-561,5355:1511,4
473OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K57K 238107075:27:42.0104d 01:29:11438,5-561,55010:195,8
474PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 23694042:37:03.086d 01:22:42438,2-561,7905:5010,3
475VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K58K 239114052:06:41.099d 15:09:29438,1-561,8777:088,4
476FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI90035:53:14.085d 15:19:26437,7-562,2854:5512,2
477SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 23891046:39:35.084d 12:28:07437,3-562,6876:249,4
478ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 24077071:39:08.066d 00:41:13437,0-562,9579:506,1
479GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 239139061:30:49.0134d 00:31:05435,5-564,5178:287,1
480BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy140038:32:05.0106d 00:48:18434,6-565,4405:1911,3
481KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 241113090:23:35.0111d 00:10:11434,0-566,01712:294,8
482DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 242149085:47:44.0141d 02:05:06433,1-566,88311:535,0
483STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 243126056:06:56.0123d 01:08:54431,5-568,5007:487,7
484OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 244140087:17:26.0138d 05:41:03430,7-569,32412:094,9
485GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo136048:10:31.0128d 01:06:35430,0-569,9896:438,9
486KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 24666036:36:51.064d 02:06:10425,3-574,6785:0911,6
487MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie135041:50:23.0130d 03:46:47424,5-575,4555:5410,1
488ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 24884082:33:49.079d 02:07:00424,4-575,65011:405,1
489GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K59K 241Rebellion Of Free Runners116074:29:23.0135d 01:39:57422,7-577,30010:345,7
490FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K60K 242Pędzące Leniwce130046:08:03.089d 04:21:20421,1-578,9056:349,1
491WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 24957035:29:42.054d 00:38:24419,4-580,6035:0411,8
492TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 250145064:12:47.0139d 01:41:20419,1-580,8999:116,5
493TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K61K 243129060:56:51.0119d 20:32:06418,5-581,5368:446,9
494SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 251115060:33:58.0113d 07:13:50417,9-582,0948:416,9
495SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes149065:49:57.0147d 08:09:35417,1-582,8609:286,3
496MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K62K 244Nessi Team139075:56:01.0134d 05:20:59416,3-583,65910:565,5
497KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 24560113:15:00.055d 01:32:00414,3-585,68016:243,7
498JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 246150099:13:04.0113d 01:23:10414,0-585,97014:224,2
499KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K63K 247Stęszewskie piłkary118092:28:38.0111d 03:53:51410,9-589,14813:304,4
500KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 248134111:45:04.0125d 00:54:55408,3-591,73016:253,7
501TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K64K 249134105:15:01.0117d 00:57:19406,4-593,58715:323,9
502RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 253129041:02:27.0127d 11:11:54406,3-593,7086:039,9
503WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 250Wataha Team117093:16:45.0114d 02:26:00406,0-594,00013:474,4
504DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 254134090:54:20.0107d 01:06:00405,5-594,52013:274,5
505KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 251140091:11:08.0126d 00:58:12405,0-594,96013:304,4
506WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 252149078:26:21.0131d 08:54:52404,9-595,10911:375,2
507BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 25592035:00:12.084d 00:36:08403,2-596,7705:1211,5
508BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo138036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
509DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 253120038:17:52.0118d 00:50:02401,1-598,9015:4310,5
510GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 25791033:18:24.085d 04:36:01399,1-600,9285:0012,0
511FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K31K 25464086:59:04.062d 03:02:09396,9-603,15013:094,6
512BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M26M 25825039:05:14.022d 22:43:16396,5-603,5365:5410,1
513STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 25932039:45:21.030d 01:24:07390,5-609,5306:069,8
514TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 26099090:36:38.097d 05:12:08388,7-611,33813:594,3
515BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 26183066:47:30.074d 03:27:24388,5-611,48110:185,8
516FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 26264087:24:25.055d 16:44:20386,7-613,30013:334,4
517ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 26382037:16:56.058d 01:31:57385,9-614,0905:4710,4
518WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 255138072:20:29.0110d 00:29:18385,7-614,28011:155,3
519RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K32K 256144085:48:41.0113d 01:16:55385,4-614,60013:214,5
520SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 25761066:14:30.058d 22:03:34383,9-616,06410:215,8
521KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 264104069:38:48.0100d 00:21:44383,8-616,24010:535,5
522BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K65K 258Rebellion Of Free Runners118085:49:43.0112d 01:28:46380,5-619,49613:324,4
523KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 25978066:16:55.073d 01:54:22379,7-620,33010:285,7
524OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K66K 26083049:41:26.077d 02:18:37378,6-621,3607:527,6
525KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K67K 261129048:32:27.0108d 01:13:21377,7-622,3207:427,8
526ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K68K 26287045:33:44.069d 01:13:36377,1-622,9307:148,3
527SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K120K 26360175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
528OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko97046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
529ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 266102068:43:22.0100d 01:19:13375,5-624,47010:585,5
530PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 26452081:06:34.048d 00:17:39375,3-624,65912:574,6
531CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners120056:57:12.0118d 00:24:21374,7-625,3399:076,6
532PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 268131048:04:27.0124d 00:22:34374,1-625,8707:427,8
533DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 265136040:13:12.0118d 01:16:13373,0-627,0006:289,3
534ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 269107039:45:56.0101d 01:52:28372,8-627,2206:249,4
535SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K69K 26697039:34:33.092d 01:07:46372,2-627,8206:229,4
536TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 267136104:49:03.0134d 09:35:45372,1-627,87916:543,6
537SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 270112052:56:46.0108d 00:40:06371,7-628,2908:327,0
538GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 271104036:23:17.0102d 17:34:01369,6-630,3855:5410,2
539MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory58071:11:09.052d 01:53:44367,4-632,55311:375,2
540STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K71K 268126076:31:01.0117d 17:28:56367,2-632,76512:304,8
541SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 273101066:43:42.086d 03:40:20365,0-635,03810:585,5
542ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K72K 269WOLF TEAM139055:55:32.0113d 01:38:21363,5-636,5409:136,5
543CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze133041:49:15.0124d 09:19:31363,1-636,8966:548,7
544BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K73K 270124086:50:10.0122d 01:30:00361,8-638,18014:234,2
545KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 271102055:29:29.099d 00:59:51359,8-640,2009:156,5
546ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K75K 27290058:15:25.073d 01:26:35358,9-641,1009:446,2
547JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 273Biegamy Razem Władysławowo104036:10:39.098d 03:04:48357,6-642,3976:049,9
548GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec129057:48:01.0126d 10:49:09357,1-642,9389:426,2
549DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 274108040:28:39.0101d 06:49:46356,7-643,2916:488,8
550STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 276125057:40:42.0106d 07:33:28356,0-644,0139:436,2
551KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 275142065:39:54.0140d 00:34:57356,0-644,02911:045,4
552KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM69037:23:52.067d 00:46:43353,1-646,8566:219,4
553POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM45070:16:19.043d 00:27:03352,9-647,13711:565,0
554KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 276119044:44:15.075d 00:58:01352,3-647,6957:377,9
555ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 277138056:10:49.052d 00:44:25351,9-648,0709:346,3
556WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 278136077:30:04.0134d 04:12:18351,4-648,60013:134,5
557KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 27971030:52:49.068d 01:10:00351,4-648,6205:1611,4
558GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 280132039:14:24.0125d 12:21:30351,3-648,6806:429,0
559ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 279132077:01:10.0124d 11:34:38350,4-649,58913:114,5
560WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 280132076:07:31.0129d 01:36:06350,0-649,98013:024,6
561FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 281133055:37:28.0131d 00:58:09349,9-650,0819:326,3
562FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - K76K 281Rebellion Of Free Runners16030:30:41.013d 22:23:24348,4-651,6285:1511,4
563KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 282128047:57:21.0126d 01:06:55348,0-651,9688:167,3
564WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K77K 282Pasjonaci Słupca149044:40:23.0132d 03:54:49345,3-654,7467:457,7
565WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 283134086:54:28.0129d 00:22:15344,8-655,21015:074,0
566DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze132038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
567SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 284100034:13:15.097d 18:09:51343,5-656,5205:5810,0
568DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 28565063:14:44.059d 01:07:36341,2-658,75411:075,4
569HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi107074:55:08.0105d 04:59:47340,5-659,47813:124,5
570JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners56060:32:35.053d 05:57:35339,1-660,91010:425,6
571WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 284129081:32:00.0140d 03:00:00338,3-661,66014:274,1
572ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K124K 285Kobiety na 5+68066:19:42.066d 00:36:01336,8-663,16011:485,1
573PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K79K 28680035:24:08.068d 00:29:40336,6-663,4106:189,5
574URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 288137027:48:54.0131d 08:09:01336,2-663,8284:5712,1
575KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 289133031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
576STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 29099036:12:43.094d 14:35:15334,3-665,6696:299,2
577ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K125K 28779083:07:45.076d 02:02:30334,0-666,03214:564,0
578SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 29183069:29:45.080d 03:38:49333,8-666,21012:294,8
579DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K80K 28889049:58:54.058d 04:18:03333,1-666,8679:006,7
580FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 292131054:36:41.0124d 01:03:44330,8-669,1709:546,1
581PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 293128042:03:56.0114d 04:14:43329,4-670,5957:397,8
582BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 29492029:31:56.089d 00:38:44327,9-672,1105:2411,1
583CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania100037:23:40.090d 22:05:38327,7-672,3346:508,8
584CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 29690041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
585MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 29783044:09:08.079d 17:50:25327,5-672,5008:057,4
586KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 289135087:23:50.0117d 01:09:43325,2-674,82016:073,7
587WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu129038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
588PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 299101031:49:38.077d 18:49:28324,1-675,8745:5310,2
589MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 290100065:48:52.096d 01:20:25323,8-676,25012:114,9
590KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K127K 291B4SPORT59059:13:46.057d 01:17:35323,1-676,90010:595,5
591BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 292Rebellion Of Free Runners133079:52:14.0131d 07:06:01322,8-677,22714:504,0
592SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 300108031:51:23.0101d 07:50:59322,3-677,7255:5510,1
593CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K129K 293Nordic Army138080:25:40.0132d 01:18:12322,3-677,73014:584,0
594WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 301121044:17:35.094d 15:31:41321,5-678,4888:157,3
595GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 294Mafia Team Lubliniec86055:42:59.070d 07:27:17321,0-678,96110:245,8
596KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K38K 29589038:05:45.084d 01:12:00319,3-680,7507:098,4
597KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo102028:07:36.095d 00:59:11318,6-681,4205:1711,3
598NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 303138038:41:14.0134d 17:38:46317,1-682,9087:198,2
599MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K130K 296135060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
600MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K131K 297133049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
601IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K132K 29865059:25:14.063d 01:40:31312,1-687,92611:255,3
602BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K39K 299HRmax Żory138062:49:15.087d 01:41:49311,9-688,08112:055,0
603KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 30090055:18:16.087d 18:51:24311,5-688,52710:395,6
604ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze100074:03:25.077d 03:01:21309,3-690,65314:214,2
605WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 30580031:18:17.078d 13:42:47309,2-690,8226:049,9
606DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 301Wataha Team129062:12:04.0125d 01:27:41308,2-691,85012:065,0
607WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K83K 30229058:53:24.027d 01:36:37305,6-694,45011:335,2
608SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K84K 303100058:24:42.093d 22:32:26305,1-694,92211:295,2
609GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K85K 304106044:01:28.040d 01:26:36304,5-695,4708:406,9
610JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team108042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
611WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi107068:49:08.0105d 05:00:08304,4-695,59413:334,4
612ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K133K 30637058:55:55.035d 00:45:14303,3-696,72611:395,1
613JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners108027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
614CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 307142058:38:24.0140d 00:37:50303,2-696,80011:365,2
615ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K86K 30837050:14:59.034d 00:00:00302,1-697,9249:586,0
616FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 308132043:09:40.0130d 00:44:16302,0-698,0188:347,0
617HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K87K 309Mafia Team Lubliniec135043:13:08.0128d 04:35:33300,9-699,0858:377,0
618BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K41K 310Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane142065:53:42.0100d 02:17:01297,7-702,28013:164,5
619MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory74034:56:22.065d 01:03:27296,4-703,5847:048,5
620BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 311116065:12:57.0109d 00:34:18296,0-703,98813:134,5
621SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 312132045:12:55.0130d 06:55:41295,8-704,2299:106,5
622IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 31061055:36:17.059d 00:52:58292,9-707,15011:235,3
623KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K90K 31366024:38:19.043d 00:57:21292,5-707,5285:0311,9
624KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec108031:58:10.0103d 00:34:30290,9-709,0606:359,1
625FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 312108033:24:58.0106d 01:09:57290,9-709,0776:538,7
626REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 314Radlinioki w biegu86050:05:04.079d 09:53:18290,5-709,49410:205,8
627ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 315108041:15:31.093d 00:59:57287,9-712,0808:357,0
628BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 313107039:55:17.0104d 00:42:33285,5-714,5008:237,2
629SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 316Klub Biegacza Fartlek122045:05:23.0117d 13:10:39285,4-714,6089:286,3
630KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 317134027:22:09.0128d 00:37:41283,4-716,6205:4710,4
631DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 314141040:44:39.0132d 08:31:02283,1-716,8808:386,9
632KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 315121034:14:40.0104d 01:01:44282,0-718,0007:178,2
633KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 31664025:24:03.062d 01:04:00281,9-718,0805:2411,1
634POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 317134026:03:02.0131d 23:57:50281,1-718,9025:3310,8
635MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 318BiegamBoLubięZąbkiTeam132036:22:46.0127d 11:22:42280,6-719,3777:467,7
636SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 318130058:43:33.0121d 00:54:17279,2-720,78012:374,8
637CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 319102026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
638SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K139K 31969067:58:34.067d 00:38:14277,2-722,79014:424,1
639SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 320120026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
640SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 321107028:04:02.093d 00:30:08274,8-725,2506:079,8
641JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K140K 320105042:39:54.0100d 00:43:10274,4-725,5809:196,4
642MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K91K 321MALINOWE GWIAZDY129046:18:16.0127d 01:38:39273,5-726,49010:095,9
643WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 32291030:12:03.085d 01:12:44272,6-727,4416:389,0
644REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K141K 32258039:10:40.056d 09:36:28272,4-727,6218:377,0
645WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 32389024:25:41.073d 02:28:59271,8-728,1885:2311,1
646DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega107045:46:10.0104d 00:38:16270,9-729,07010:085,9
647PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 325140025:22:49.0137d 00:39:54270,3-729,7205:3810,6
648GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL127027:26:32.0105d 01:26:32269,0-731,0416:079,8
649KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners124031:22:32.0108d 21:08:45268,6-731,4307:008,6
650TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners122053:54:23.098d 03:35:29267,4-732,59912:055,0
651KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K42K 32352059:44:52.048d 02:33:10267,3-732,73013:244,5
652PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K142K 324120071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
653ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 32948023:28:48.046d 01:04:05265,4-734,5705:1811,3
654ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K143K 325Kobiety na 5+134060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
655MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie132025:16:21.0104d 22:58:09263,8-736,1805:4410,4
656DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 331105036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
657GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start53034:48:26.051d 00:17:40263,0-737,0187:567,6
658JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory42046:33:25.034d 10:57:06262,9-737,05510:375,6
659DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 33472058:53:53.058d 08:15:03260,4-739,64313:344,4
660GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 32694034:22:23.087d 00:15:04257,8-742,1707:597,5
661CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K92K 327129050:34:37.0123d 00:47:11257,1-742,92011:485,1
662SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K43K 328RUNTEAM PAWŁOWICE135036:21:57.086d 01:02:07256,7-743,3408:307,1
663GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 32978072:28:00.040d 01:35:00256,2-743,76016:583,5
664PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K93K 330149053:52:28.0134d 00:49:35255,9-744,08812:374,8
665SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K44K 33183116:01:01.068d 02:37:48253,6-746,38427:262,2
666WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K144K 332Nordic Walking Lyski128058:55:00.0119d 05:31:00253,3-746,67013:574,3
667KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 33359058:37:37.057d 01:09:19253,2-746,82913:534,3
668SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K45K 334132053:46:33.0123d 01:09:00252,8-747,22012:454,7
669GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 33576049:17:11.070d 01:19:38252,4-747,57211:425,1
670KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec37026:31:18.035d 01:30:26252,2-747,8036:189,5
671GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 335132059:18:33.0127d 17:17:50250,6-749,39414:114,2
672MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 337130023:30:09.0123d 01:04:26250,4-749,6485:3710,7
673WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 338103026:39:04.098d 00:59:31250,0-750,0406:239,4
674PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 336120081:18:15.075d 23:57:57248,1-751,89719:393,1
675SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 339132060:53:45.0122d 14:50:25248,1-751,91614:434,1
676KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K46K 33785027:28:59.066d 17:41:21245,0-754,9976:438,9
677FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K95K 338108023:50:35.0100d 20:42:12244,9-755,0765:5010,3
678KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 340100021:57:55.089d 07:01:03244,2-755,7655:2311,1
679MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 34198066:08:02.095d 20:39:34241,9-758,07516:243,7
680STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 34289026:13:05.080d 00:50:10241,8-758,2306:309,2
681BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 34386023:15:44.077d 01:05:29240,3-759,7485:4810,3
682SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K146K 339Biegamy Razem Władysławowo129035:35:20.0120d 05:47:08239,3-760,7008:556,7
683MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K147K 340132029:26:05.0130d 08:00:33239,1-760,8817:238,1
684JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 34170031:26:51.065d 20:22:25238,4-761,6327:547,6
685KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 34459025:35:01.057d 01:09:57238,2-761,7636:269,3
686WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 345109049:04:36.086d 03:43:22238,2-761,78312:214,9
687MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 346133057:13:07.0126d 00:41:46237,3-762,68014:274,1
688MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie149050:11:45.0126d 10:28:32236,7-763,33612:434,7
689KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K149K 342115025:54:41.0106d 20:06:37236,4-763,6096:349,1
690KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 343Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116052:30:47.0106d 00:55:42236,0-763,96713:204,5
691NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 34477039:28:58.071d 01:10:59235,8-764,18010:026,0
692POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K96K 345Forma Wodzisław Śląski58032:46:10.043d 02:09:03233,7-766,2548:247,1
693BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners129028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
694SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 349122033:01:20.090d 01:08:20230,2-769,7778:367,0
695GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 350121045:14:18.0118d 05:51:09225,5-774,48712:025,0
696DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 35155025:58:52.051d 02:42:11225,4-774,6476:558,7
697DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K97K 346116023:55:36.0108d 17:49:20225,3-774,7026:229,4
698GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 352137021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
699PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K98K 34772052:55:51.068d 21:36:35224,0-775,98514:104,2
700PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 34871046:09:48.063d 01:00:59223,0-776,99012:254,8
701ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 353103020:09:15.094d 03:09:31222,9-777,0865:2511,1
702HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 349137031:45:33.0134d 00:31:37222,6-777,4508:337,0
703NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina131017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
704GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K99K 350Biegamy Razem Władysławowo101031:57:07.098d 00:36:09222,1-777,9008:377,0
705ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 355133033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
706WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K152K 351Nidzica Biega106041:22:39.0103d 15:38:50221,1-778,92911:135,3
707GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 352137021:50:19.0107d 00:24:05220,8-779,1905:5610,1
708MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K153K 353103045:09:38.095d 04:44:41220,7-779,31812:164,9
709FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych116046:20:00.033d 02:10:00217,7-782,35012:464,7
710WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 35535035:10:06.032d 01:11:29217,2-782,7849:426,2
711STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K100K 356106062:31:29.072d 00:52:53216,3-783,66017:203,5
712TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 356140021:22:42.0136d 00:52:06215,8-784,1835:5610,1
713FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK117022:01:48.0103d 00:59:48215,6-784,4306:079,8
714KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K154K 357Biegamy Razem Władysławowo111028:29:19.0100d 01:05:53214,5-785,5007:587,5
715ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 35886031:03:36.073d 08:05:00214,3-785,6908:416,9
716SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K101K 358132020:16:42.041d 01:53:40213,9-786,0605:4110,6
717KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW66028:48:47.063d 16:19:31213,5-786,4928:057,4
718WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 36086030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
719WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 361113026:47:39.0105d 00:39:43211,4-788,5607:367,9
720WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K102K 359129054:41:00.0126d 01:21:00210,0-790,00015:373,8
721MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 360Nordic Walking Lyski123053:40:19.0116d 04:05:02206,1-793,90015:373,8
722PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 36282038:48:16.070d 01:30:36205,7-794,31011:195,3
723ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K103K 361Pędzące Leniwce131022:17:11.050d 17:39:32205,6-794,4366:309,2
724DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 363111019:48:47.0103d 00:35:52204,7-795,3405:4810,3
725WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 364105039:28:45.0103d 08:13:39204,1-795,93211:365,2
726BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 36294042:11:55.090d 00:17:27202,3-797,73012:314,8
727POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 36577023:24:21.071d 01:30:47202,1-797,9006:568,6
728MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 366111026:07:41.099d 01:02:35201,1-798,9207:477,7
729MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K157K 363Rebellion Of Free Runners25032:04:22.018d 01:01:46200,7-799,3509:356,3
730LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 364136025:49:00.0133d 00:12:01200,5-799,4947:437,8
731OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 367102018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
732KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 365PoWoli do Celu130039:04:06.0103d 01:13:46197,8-802,21011:515,1
733WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team87041:19:50.083d 02:25:51196,4-803,64012:374,8
734ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 369118020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
735PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 370108035:01:41.085d 06:20:47190,0-810,00511:035,4
736KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 37131025:35:03.019d 02:50:51189,8-810,1668:057,4
737RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K104K 36648018:37:17.044d 00:34:24189,3-810,7505:5410,2
738KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 372107020:54:30.096d 01:19:54188,3-811,7386:399,0
739MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 367107019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
740CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners116019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
741KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam109019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
742ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K105K 36850019:21:40.023d 01:22:56185,7-814,3246:159,6
743KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K161K 369Radlinioki w biegu37024:18:54.035d 05:46:32185,6-814,4047:517,6
744SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 375117019:33:11.0107d 18:28:21185,0-814,9596:209,5
745PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team129019:44:59.0122d 01:03:07184,9-815,1406:249,4
746ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 376143042:54:32.0140d 04:18:57183,1-816,92514:034,3
747MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K106K 371128040:21:47.0114d 01:00:35182,6-817,38513:154,5
748GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K107K 372134033:20:53.083d 01:15:18182,4-817,65010:585,5
749SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec105026:35:43.087d 19:24:54181,3-818,6708:486,8
750HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K162K 37415023:05:46.013d 01:39:57180,0-819,9907:417,8
751SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 377119017:34:33.0115d 00:42:35179,3-820,6605:5210,2
752FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 37854018:49:42.046d 00:05:32179,2-820,8226:189,5
753PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K163K 375136040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
754CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 379102018:48:21.087d 00:00:06178,6-821,3756:199,5
755PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 38084021:28:29.074d 20:51:01178,2-821,8317:138,3
756HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 38186021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
757TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 382135020:32:23.0111d 18:57:52176,5-823,5356:598,6
758SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 37690026:40:01.072d 18:17:03173,9-826,1439:126,5
759SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 37758035:46:09.056d 01:20:51172,7-827,32012:254,8
760PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 383141043:39:11.0133d 19:43:03172,4-827,56915:114,0
761FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA136017:16:16.0118d 06:58:01171,6-828,4236:029,9
762NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina131013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
763TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K108K 378Rebellion Of Free Runners124026:21:19.0115d 00:38:05169,3-830,7429:206,4
764KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko40024:46:00.037d 00:24:29169,1-830,8838:476,8
765BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K109K 379Siostry135019:00:43.046d 01:07:08168,5-831,4906:468,9
766CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K165K 380129059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
767KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K110K 38178044:22:48.050d 23:27:26167,6-832,41615:533,8
768DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 38782031:13:38.073d 00:15:54166,7-833,30011:145,3
769NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec103023:55:56.087d 16:11:33166,6-833,3558:377,0
770MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 38286016:33:44.055d 23:54:24166,1-833,8605:5810,0
771JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 389129022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
772MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,7130015:19:21.0121d 20:12:49164,5-835,4945:3510,7
773GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane129029:22:51.0106d 00:57:33163,7-836,33010:465,6
774WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary118041:24:00.096d 04:52:31162,4-837,59315:173,9
775DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K111K 38597019:09:34.085d 01:12:51161,9-838,1307:068,4
776ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu132016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
777NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K166K 386Rebellion Of Free Runners120060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
778KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K112K 387Stęszewskie piłkary118082:18:51.0113d 14:20:00158,8-841,21731:061,9
779BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 38849018:48:23.029d 00:52:48157,8-842,2227:098,4
780HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K167K 389Nessi Team66017:08:17.059d 00:29:43157,5-842,4706:319,2
781SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 390126020:49:38.0103d 22:35:28157,5-842,5297:567,6
782CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K113K 391128042:05:51.092d 06:04:02156,9-843,11416:053,7
783WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K114K 392Rebellion Of Free Runners118033:47:46.081d 00:44:32156,1-843,88012:594,6
784KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki143017:22:34.0139d 22:52:52152,5-847,4556:508,8
785ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K115K 393B4TEAM69029:34:59.0215d 00:41:14152,3-847,67011:395,1
786ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K116K 394Rebellion Of Free Runners124022:00:41.067d 00:33:50149,4-850,6408:506,8
787KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K169K 39571012:53:50.054d 01:11:49147,1-852,9405:1511,4
788IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 39647027:40:07.040d 00:52:00146,6-853,36111:195,3
789MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec102013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
790FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 394145019:12:11.0143d 00:26:19146,4-853,6407:527,6
791WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K170K 397Rebellion Of Free Runners122034:08:16.0114d 01:23:23146,3-853,73014:004,3
792SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 398115031:25:24.0106d 00:45:30146,2-853,83012:534,7
793PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K117K 39988048:02:28.086d 07:10:47145,8-854,20119:463,0
794MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K118K 40058030:41:47.055d 01:49:10145,7-854,26612:384,7
795PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K171K 40157041:12:18.054d 01:03:59145,1-854,88017:023,5
796NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 395128746:16:00.049d 02:01:00143,4-856,580312:120,2
797DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K119K 402LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI132052:38:36.0104d 00:33:44142,0-858,01922:142,7
798MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 39679014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
799WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 397138027:36:21.0129d 00:29:05139,3-860,66011:535,0
800ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 39822012:19:21.020d 00:56:35137,6-862,4385:2211,2
801ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 40395075:08:46.0107d 20:00:00137,3-862,71032:501,8
802SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 399132019:36:47.0122d 23:32:59137,0-862,9528:357,0
803GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL86011:57:33.052d 01:57:30136,1-863,9075:1611,4
804SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K172K 40442024:44:06.036d 01:02:24134,6-865,38211:015,4
805WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K120K 405Rebellion Of Free Runners115035:19:32.094d 05:32:30133,2-866,77815:543,8
806ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K121K 40666020:24:59.062d 01:12:47132,2-867,8009:156,5
807BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 40748025:03:24.045d 00:30:31131,8-868,21311:245,3
808DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 40195012:13:47.080d 00:31:17131,8-868,2355:3410,8
809MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K122K 408139022:58:16.029d 00:22:35131,2-868,84010:305,7
810BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K174K 40934015:24:26.030d 23:15:07129,9-870,1187:078,4
811KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K175K 410Klub Biegacza Fartlek149025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
812KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 40280019:47:17.061d 21:01:05129,2-870,8239:116,5
813P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM136027:16:12.0131d 09:51:06128,3-871,73012:454,7
814NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K176K 41274032:04:00.056d 01:00:00127,4-872,58015:054,0
815HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 403129020:09:55.057d 00:21:02127,0-872,9809:316,3
816KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 413147028:51:40.0140d 01:08:00127,0-873,02013:384,4
817GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K123K 414Siostry135014:09:12.040d 01:07:06126,5-873,5506:428,9
818SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K124K 41592017:18:06.088d 00:39:41125,6-874,3908:157,3
819SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 404116013:48:30.091d 20:01:31125,0-875,0096:379,1
820CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 405112020:56:55.097d 00:23:58124,7-875,30010:046,0
821KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K177K 416Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132048:31:11.0105d 00:50:02124,5-875,52423:232,6
822WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec100012:54:29.051d 00:33:25123,5-876,5206:169,6
823KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K178K 41831020:27:17.022d 02:39:24123,3-876,7179:576,0
824PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K125K 419132016:36:53.052d 12:41:53123,0-877,0168:067,4
825KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo121036:03:26.092d 00:22:20122,5-877,49117:393,4
826ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 406147026:18:31.0140d 01:08:00122,3-877,68012:544,6
827GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K126K 421137014:14:00.0100d 00:38:48121,9-878,1327:008,6
828KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 407105036:24:09.0102d 16:28:49121,5-878,51917:583,3
829SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 408113011:53:48.0110d 00:44:14121,4-878,6105:5210,2
830BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 40951025:22:49.049d 10:28:50120,7-879,26412:364,8
831PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 410128015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
832ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M100M 41120011:14:14.017d 01:27:30118,4-881,5905:4110,5
833MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 41244021:42:36.041d 01:00:25118,0-882,03611:025,4
834MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K179K 42291024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
835KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 413125011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
836ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 423137020:40:41.057d 00:46:00115,0-885,00010:475,6
837MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 42492056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
838BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K181K 42556020:47:41.054d 01:11:35114,8-885,24810:525,5
839SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 414127019:36:12.0108d 00:40:10114,5-885,51310:165,8
840GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 426130031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
841KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 427100031:20:46.038d 00:41:42114,1-885,89016:283,6
842KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 415125013:28:24.0109d 09:58:10108,2-891,8007:288,0
843ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 42847016:40:22.021d 00:35:33107,7-892,2989:176,5
844MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 416136020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
845CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 429127009:25:36.044d 00:16:15106,9-893,1205:1711,3
846WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 430135019:38:52.0128d 04:20:16106,4-893,59811:045,4
847LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 417106011:27:23.081d 00:12:08105,6-894,4506:309,2
848RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 418131035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
849SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 431121046:17:14.0103d 01:32:48104,2-895,82026:392,3
850OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 41955007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
851WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 420105018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
852KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 432PoWoli do Celu133017:14:27.021d 01:36:30103,1-896,88010:016,0
853STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 433133017:06:14.031d 00:42:26102,8-897,2509:596,0
854OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo97010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
855SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 421121045:27:00.0103d 01:32:48102,2-897,79026:402,2
856MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 435126022:23:37.0112d 01:19:07101,9-898,13013:114,5
857SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+128028:57:10.0122d 01:48:14101,8-898,19017:033,5
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
858OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 422118012:08:35.089d 00:29:0099,8-900,1547:178,2
859BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 42340010:51:05.036d 00:26:1298,6-901,3706:369,1
860KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 437SJZ GO!46020:45:03.043d 01:37:0797,7-902,31012:444,7
861KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 43890011:50:09.085d 00:16:5196,9-903,1417:198,2
862PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 42498014:28:51.084d 00:47:5196,7-903,2908:596,7
863KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 439143020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
864PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 440121017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
865SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club135011:49:45.0131d 00:57:5191,6-908,3807:447,7
866DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 44273011:04:39.062d 04:40:1690,7-909,3357:198,2
867WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 44369008:35:34.033d 00:28:3990,1-909,9495:4310,5
868DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 425129009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
869ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo91023:01:20.066d 13:03:3486,0-914,01016:033,7
870BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners107010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
871NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100015:19:22.088d 02:05:4684,5-915,52010:525,5
872PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 429119014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
873SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 430109011:55:26.073d 02:25:5083,1-916,8708:367,0
874PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM67014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
875BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI128010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
876WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 445108018:06:20.099d 17:22:0681,6-918,43713:194,5
877HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners35008:59:51.027d 01:21:0880,4-919,6306:438,9
878ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M166M 43215011:15:21.012d 01:19:5379,4-920,5888:307,1
879TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 447117009:33:23.09d 01:07:0279,2-920,8437:148,3
880KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby79018:28:13.073d 01:32:1377,2-922,85014:214,2
881ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 433100014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
882STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 44958025:43:12.048d 01:52:2577,0-923,03020:023,0
883SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club140008:30:18.0124d 00:34:5475,7-924,2606:448,9
884RÓŻYCKA Dorota 1108JASŁOSenior 2 - K133K 4509009:54:51.06d 00:34:0875,6-924,4287:527,6
885FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 43529018:36:05.024d 00:29:4374,7-925,28314:564,0
886NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners118010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
887SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 451127015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
888KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski128011:42:08.0119d 10:22:2768,8-931,16810:125,9
889GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski128010:19:12.0105d 10:21:2368,6-931,3599:016,7
890GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza121014:11:07.036d 01:15:0868,5-931,50012:254,8
891MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K134K 45422008:23:35.020d 00:46:5168,4-931,6107:218,1
892OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K135K 455103016:04:46.091d 00:36:0468,2-931,81014:084,2
893NIZIOŁEK Teresa 1111ZAWADAWeteran 1 - K52K 4568006:49:00.05d 01:17:0067,1-932,8706:059,8
894ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 45756006:51:30.039d 00:16:1266,0-933,9706:139,6
895KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M105M 43820011:31:53.015d 00:30:0965,7-934,30010:315,7
896SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M85M 4399006:08:12.07d 01:33:2365,4-934,6405:3810,7
897KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 44090007:27:45.062d 00:34:2763,8-936,2407:018,5
898BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 45894012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
899LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 44177008:51:15.067d 00:48:0263,6-936,4108:217,2
900JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 442132015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
901JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners52008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
902PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K136K 45996019:32:20.091d 00:24:4061,7-938,30019:003,2
903HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 444116005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
904GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 46072007:33:31.046d 00:29:5859,8-940,1907:347,9
905SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 445103013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
906SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K137K 46180009:46:45.072d 00:24:4859,4-940,6479:536,1
907KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion130014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
908WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 46279009:13:29.09d 01:30:1458,9-941,1309:246,4
909FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 447129007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
910DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 448132011:42:37.0126d 00:46:5158,4-941,65012:025,0
911ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners114008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
912KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K138K 46412013:49:59.09d 23:37:5957,2-942,84514:314,1
913KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K139K 465Grupa CzAMW64044:14:20.034d 00:21:4156,9-943,11846:391,3
914HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 46625005:22:27.016d 00:59:5453,5-946,5306:019,9
915GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 449137007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
916KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 467Fuchs Oil Team131008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
917ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K140K 468Biegamy Razem Władysławowo90014:44:49.053d 01:00:0249,1-950,86618:003,3
918DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 450129007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
919KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 45182006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
920KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 46968013:40:24.063d 01:39:2045,7-954,33017:573,3
921MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM22007:17:42.016d 00:58:4544,9-955,1449:456,1
922HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K141K 47085008:38:03.013d 00:29:3243,7-956,31011:515,1
923HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K142K 471133004:46:21.012d 00:37:5343,1-956,9006:389,0
924SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 45350007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
925KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary116004:28:44.086d 00:41:0339,2-960,8106:518,7
926STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M173M 45420005:38:22.015d 22:23:5438,9-961,1498:426,9
927BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 473119004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
928RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 45576005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
929ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo72008:46:51.048d 00:29:1136,5-963,47014:254,2
930SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 457111003:01:53.06d 23:48:0036,3-963,6535:0012,0
931PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 47496010:12:13.017d 00:24:4036,0-964,03017:013,5
932STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 458111004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
933PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 47565009:36:38.050d 01:15:0035,6-964,44016:123,7
934MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 45998004:20:34.068d 00:40:1534,9-965,0807:278,0
935MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 460100011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
936WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K143K 476Kobiety na 5+124004:22:35.064d 00:45:0030,3-969,7008:396,9
937SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team76003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
938AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M111M 462Grupa CzAMW8007:00:00.03d 01:00:0029,6-970,40014:114,2
939MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza139005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
940ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K144K 477PoWoli do Celu133003:56:24.07d 01:15:4529,5-970,5308:017,5
941PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - K145K 478Klub Biegacza Fartlek24004:21:24.03d 01:03:0628,3-971,7359:146,5
942GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 464101004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
943KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 465129005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
944HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 466128003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
945PRAUZNER-BECHCICKA Maria 1115LUBLINIECSenior 2 - K146K 4795007:25:26.03d 01:50:3924,1-975,92018:293,2
946JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K53K 480128006:19:09.01d 03:00:3622,3-977,71417:003,5
947ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K147K 48191002:12:15.03d 01:03:0321,0-979,0006:179,5
948MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 482Grupa CzAMW51033:13:00.021d 04:00:0020,1-979,92699:160,6
949DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 483Nessi Team136003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
950PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 467Rebellion Of Free Runners13001:25:30.00d 01:25:3019,2-980,8404:2713,4
951PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K148K 484140004:37:51.036d 00:20:2819,1-980,95014:354,1
952ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run128002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
953KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K149K 485Fuchs Oil Team127003:15:08.013d 00:30:2318,7-981,27110:255,8
954ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 48665002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
955TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 46917002:24:43.00d 02:24:4318,2-981,7757:567,6
956SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K150K 487140002:09:11.010d 13:22:4017,7-982,3157:188,2
957DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 470129002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
958BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 47159006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
959STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane114001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
960REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 47374001:40:02.066d 03:53:3516,2-983,8036:109,7
961SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K151K 488145001:40:33.04d 03:14:0215,6-984,3696:259,3
962WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 474114004:13:50.02d 01:03:0212,9-987,12019:423,0
963SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K152K 489106000:32:31.00d 00:32:3112,0-988,0002:4222,1
964I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden 1116GDYNIAMasters - K199K 490Rebellion Of Free Runners3001:16:36.00d 01:16:3611,8-988,2006:299,2
965SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K153K 49195001:29:32.02d 00:39:3911,7-988,3207:397,8
966TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 475114001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
967CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 492137002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
968WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani96001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
969GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 493121002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
970RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K154K 49472001:00:31.00d 01:00:3110,2-989,7805:5510,1
971OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 49579002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
972BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K155K 496Siostry124001:05:12.02d 00:29:579,3-990,6806:598,6
973SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 497139002:15:35.00d 02:16:039,1-990,89114:534,0
974BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 477128002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
975KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K156K 498120001:18:00.00d 01:18:008,0-991,9609:426,2
976WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 478105000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
977ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K157K 49991002:01:26.07d 01:09:276,7-993,28018:043,3
978RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners83001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
979GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K158K 500100000:48:04.00d 00:48:046,2-993,8017:457,7
980WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca115001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
981MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 480106000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
982UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 502121004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
983KOŚCIELNIAK Dagmara 1113CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKMasters - K205K 5037000:38:57.00d 00:38:575,3-994,6807:198,2
984KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K159K 504130000:22:43.00d 00:22:433,3-996,6606:488,8
985KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 505147000:44:13.00d 00:44:133,3-996,67013:164,5
986POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 48147000:25:47.00d 00:25:472,6-997,4029:556,0
Znaleziono 986 wynik(ów)