RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji1000km
   
1PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M101
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
2KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M129
3STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K106
4SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K97
5PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K95
6BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K94
7BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry135
8HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M129
9PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M90
10ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K132
11KALATA Janusz 566PORONINMasters - M121
12ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K87
13DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K89
14KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M90
15WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K114
16SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M119
17BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M107
18DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M105
19SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M103
20DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K105
21KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K130
22PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K132
23CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K1002381:25:25
24MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M143
25ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K147
26WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M80
27BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1002381:31:43
28ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MBIEGIGORSKIE.PL631489:23:03
29DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+1182819:36:38
30SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M20456:43:15
31BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M149
32ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00
33KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M86
34KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K671587:27:14
35BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M1313114:20:08
36GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1122664:58:48
37DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M141
38CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M1403337:23:16
39STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K741752:35:57
40FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M145
41WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M141
42BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M140
43PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K1453463:12:30
44OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M591395:48:32
45BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M1012400:54:39
46POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K141
47SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M1152736:43:23
48MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K621468:15:34
49SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M982330:33:03
50KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K149
51MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M741753:12:32
52RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K144
53RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M142
54GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M601417:07:20
55KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K601416:32:22
56CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K142
57KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M135
58KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K134
59GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K137
60ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M902137:06:00
61WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M491154:35:46
62GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M137
63KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K1122659:52:01
64SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M130
65HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K137
66PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K149
67BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M137
68OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M140
69CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M112
70KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K140
71PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K801897:02:21
72TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K892113:27:00
73KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K147
74ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M147
75SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M147
76MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M144
77DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K150
78KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K147
79BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - MNocne sępy140
80GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM143
81GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K1413363:07:01
82JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory135
83CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K137
84ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4TEAM144
85WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K149
86SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K139
87KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - MHDK Legion130
88SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M136
89DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K982336:10:59
90GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M139
91RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M146
92LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K581370:23:32
93SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K143
94PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M942239:01:46
95KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo1072538:06:37
96NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+811934:51:44
97MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+145
98TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBIEGIGORSKIE.PL35817:12:25
99SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - MUKS Orły Zakopane145
100KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
101KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+771829:36:09
102PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - KBIEGIGORSKIE.PL892112:58:33
103MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1112645:40:01
104DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M992349:40:22
105DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek1373274:44:15
106PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K140
107OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1202857:00:39
108BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - MNocne sępy141
109PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTL Athletics Jastrzębie141
110SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - KBestFit Club135
111FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - MAKTYWNA PSZCZYNA136
112BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - MHRmax Żory140
113BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - MBiegamy Razem Władysławowo138
114MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - KNessi Team139
115SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek143
116MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K137
117NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - KNessi Team140
118DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - KMiraz Race Team1353218:06:29
119GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K137
120FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - KNordic Walking Lyski781849:34:47
121ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K138
122GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20
123MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K139
124GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - KSNPTT Zakopane138
125GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+117
126NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M138
127ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam137
128ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K137
129GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M1212892:23:32
130DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M1022424:51:27
131SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL501177:00:04
132PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+136
133WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL29674:15:40
134KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - MWKB META LUBLINIEC791876:06:38
135MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - MBiegiem przez życie135
136KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - MWKB META LUBLINIEC132
137SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo129
138MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K132
139BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI128
140MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - MBiegiem przez życie132
141SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K132
142SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K134
143GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K134
144TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56
145ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - MPoWoli do Celu132
146STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K133
147MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu129
148DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - MDamy Rade Zegrze132
149MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M133
150PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M41958:48:20
151MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec132
152GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M121
153SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - MHarpagan Sosnowiec134
154ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K132
155SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M841992:31:43
156KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132
157GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo136
158DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MGB. Galopujące Ślimaki149
159RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M131
160GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - MAkademia Sportowa Lubliniec129
161GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30
162GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K130
163WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K108
164PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M128
165WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K138
166POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M134
167RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec135
168WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K136
169KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132
170MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K1022425:18:47
171HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K133
172BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28
173SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek1052497:26:35
174SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek150
175NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MZabiegana Rodzina131
176NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K130
177DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M129
178DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K131
179NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - MZabiegana Rodzina131
180REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M74
181KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02
182MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - MNordic Walking Lyski129
183WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski128
184MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K129
185JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M129
186SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28
187KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M125
188MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - KPoWoli do Celu127
189TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+149
190WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie132
191GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - MBIEGIGORSKIE.PL127
192ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M821949:22:09
193WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K138
194STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M126
195ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo122
196KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - MRebellion Of Free Runners124
197SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K126
198DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - KRebellion Of Free Runners123
199CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - MRebellion Of Free Runners120
200KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K142
201BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - KKobiety na 5+1172790:57:01
202KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K131
203MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - KRebellion Of Free Runners1102616:30:00
204WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - KKobiety na 5+124
205KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - KMALINOWE GWIAZDY902137:09:59
206SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek122
207SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K121
208WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M122
209SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
210KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - KMALINOWE GWIAZDY116
211ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M118
212KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K120
213CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M741747:49:57
214BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K119
215KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - KStęszewskie piłkary116
216SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M119
217BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M521230:09:13
218HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M86
219ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K149
220WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K126
221POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K801897:55:12
222STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K126
223TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K117
224GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - KRebellion Of Free Runners116
225KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY41962:29:00
226PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K841993:12:33
227SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M107
228FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - MSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK117
229PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M631481:39:40
230WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - KRebellion Of Free Runners115
231MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo115
232ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K115
233OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K107
234ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K114
235JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - KNiepołomice Biegają114
236VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K114
237HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K114
238SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M117
239SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners118
240KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - MNordic Walking Lyski128
241MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M2Tm4,7130
242BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - KMALINOWE GWIAZDY113
243ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K952257:59:34
244PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec131
245NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - MMALINOWE GWIAZDY711682:00:27
246GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K121
247MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie133
248SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - KWataha Team119
249ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K922184:37:55
250BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M131
251LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M132
252LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K136
253SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K145
254KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M26 21373273:02:30
255WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K1132676:56:07
256SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+148
257DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M149
258KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M631489:31:13
259GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K132
260PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K132
261SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec1222905:46:53
262KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec932209:04:13
263WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M113
264WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K149
265ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K1192833:05:26
266DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M134
267PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - KRebellion Of Free Runners1152746:29:05
268BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners132
269WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - KRebellion Of Free Runners122
270ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K135
271PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M119
272PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M114
273SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K115
274PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
275TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M145
276WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M117
277FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M131
278KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - KRebellion Of Free Runners471105:21:40
279GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K1012408:33:34
280MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M111
281SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K111
282TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec121
283JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M132
284LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - MDamy Rade Zegrze1232923:55:03
285SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - MMafia Team Lubliniec1172784:59:29
286HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec135
287WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1092593:18:00
288BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M144
289KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K5 z Księżyca912160:30:00
290KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec932210:04:30
291STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - MUKS Orły Zakopane114
292WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - KNordic Walking Lyski124
293WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M125
294WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M121
295TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
296KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - KStęszewskie piłkary118
297ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
298WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K129
299MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - MMafia Team Lubliniec992353:24:27
300NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - KRebellion Of Free Runners122
301PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M108
302GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - KRebellion Of Free Runners125
303MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - MCewicki Klub Morsa i Biegacza139
304KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - KStęszewskie piłkary118
305KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M1112634:22:03
306NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - KRebellion Of Free Runners120
307MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - KNessi Team731720:33:27
308BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - MRebellion Of Free Runners129
309MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M133
310MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K135
311MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMilbrant Team RS129
312ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - KPoWoli do Celu133
313PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M1363242:11:15
314KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K135
315MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K133
316SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K140
317PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M141
318SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M127
319MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K126
320WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - KStęszewskie piłkary118
321BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K124
322KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - MZabiegani Częstochowa135
323KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory139
324KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo111
325LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina34803:31:15
326DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K116
327KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - MKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:10
328GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M109
329TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K134
330WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - KRebellion Of Free Runners118
331PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K65
332CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY751777:59:40
333SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M120
334BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K117
335DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M129
336JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K128
337PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K120
338WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M143
339RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M131
340NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K1303096:59:57
341SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - KRebellion Of Free Runners122
342WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K135
343TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K129
344GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M892113:04:18
345SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - MMafia Team Lubliniec982327:17:15
346BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane142
347CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127
348GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - KRogoziński Klub Biegacza121
349TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M135
350MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec135
351MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski123
352FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K108
353KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - MKozaxTeam109
354HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - MSieChodzi107
355MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - KSieChodzi106
356DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - MNidzica Biega107
357ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K862045:35:03
358DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K136
359BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K94
360WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - KNidzica Biega106
361BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - KForma Wodzisław Śląski641512:41:32
362GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K106
363ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M103
364SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K106
365ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K108
366KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec108
367MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K145
368CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M134
369BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M128
370TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M129
371ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M791873:00:00
372WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+1363254:18:46
373SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+107
374SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KRUNTEAM PAWŁOWICE135
375ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M133
376PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M108
377PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M84
378MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K100
379PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - MMafia Team Lubliniec129
380UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K121
381BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - KRebellion Of Free Runners120
382WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M103
383BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M821946:06:46
384NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - MRebellion Of Free Runners118
385SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - KPędzące Leniwce132
386STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M111
387RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - KPrzemyski Klub Biegacza105
388JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo104
389OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K103
390PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - MMTS Drużyna Szpiku105
391KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - KBiegamy Razem Władysławowo121
392ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K105
393ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1242955:03:00
394CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K129
395CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze133
396OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K591395:47:01
397JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - KDamy Rade Zegrze992352:21:16
398DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M111
399DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K120
400DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI132
401WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K132
402WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M105
403MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K107
404JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K112
405STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M125
406JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze130
407TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M140
408PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+143
409GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec128
410BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K631489:30:49
411KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - KWKB META LUBLINIEC841993:13:36
412WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - KWataha Team117
413KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M892112:53:58
414KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M821944:42:35
415MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - MMilbrant Team RS862044:22:08
416KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116
417SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K132
418ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K136
419PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - KWataha Team129
420HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M116
421WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M109
422BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M132
423HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+149
424ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce131
425SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K133
426KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M130
427REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - KRadlinioki w biegu86
428MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K103
429KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M104
430TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec100
431KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K116
432SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M100
433KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K102
434CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M102
435PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K102
436KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo102
437WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - KMafia Team Lubliniec100
438JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K531248:12:06
439SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M101
440ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M100
441GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K100
442MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M100
443STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M89
444CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - MSmaki biegania100
445RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M100
446PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M111
447DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M132
448PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K131
449NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec103
450JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - MWKB Maratończyk Włocławek101
451KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K104
452MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam132
453OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M102
454MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M132
455SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M102
456POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - MRebellion Of Free Runners121
457MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M106
458KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K134
459ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M107
460SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K92
461FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M132
462TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - MRebellion Of Free Runners116
463KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - KDecathlon&przyjacieleRybnik962280:41:53
464HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M128
465GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry135
466WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - MWataha Team87
467KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M107
468LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K105
469WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K5 z Księżyca115
470ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KRebellion Of Free Runners114
471DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - KNessi Team136
472DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K841993:04:09
473WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - MWataha Team117
474JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - MFuchs Oil Team108
475KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec134
476ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M581371:38:19
477MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+801897:07:48
478GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K94
479PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M128
480DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M129
481STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K781856:00:00
482LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M106
483GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M101
484ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K91
485SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K100
486NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - MNIECHCEMISIE Giżycko97
487PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K96
488WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - MGrupa CzAMW872074:00:00
489WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - KGrupa CzAMW97
490KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M133
491WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K134
492MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M130
493WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - KPasjonaci Słupca149
494GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K551297:26:01
495BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - KSiostry124
496BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K120
497ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K122
498PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M131
499BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - KRebellion Of Free Runners118
500BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M92
501ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - KNIECHCEMISIE Giżycko97
502OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - MNIECHCEMISIE Giżycko97
503HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M97
504NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M821944:57:20
505MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M98
506RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K131
507KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K135
508SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - KMafia Team Lubliniec1112640:52:58
509SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M113
510GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M132
511PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K96
512NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - MDębickie Gepardy952264:17:19
513KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - KFuchs Oil Team131
514GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M125
515BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+137
516DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - KWataha Team129
517PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M140
518ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K136
519MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K128
520URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M137
521KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - MMafia Team Lubliniec651537:08:15
522SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M112
523OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K591395:48:32
524PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K136
525SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K962273:08:01
526OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - KBiegamy Razem Władysławowo97
527MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - MPoWoli do Celu591393:10:45
528CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - KRebellion Of Free Runners120
529KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M135
530NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K129
531ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K95
532WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M86
533PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M94
534NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M21478:04:20
535KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M108
536STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28
537NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+821945:42:04
538MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run133
539ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M19441:42:47
540GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - KSNPTT Zakopane129
541CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M102
542GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M1082575:55:47
543TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K96
544MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M42984:35:19
545SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - KMafia Team Lubliniec105
546WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - MWygrani96
547FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce130
548ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory134
549ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - MLUBAWA BIEGA139
550PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K139
551WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M138
552HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - KMafia Team Lubliniec1042473:37:57
553MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M109
554TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K106
555SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126
556TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K134
557KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K119
558CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - MRebellion Of Free Runners116
559KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K129
560BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - MRebellion Of Free Runners107
561HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M952257:53:21
562WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M103
563SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M132
564KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - KPoWoli do Celu133
565ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K129
566FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M133
567CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K128
568BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K126
569KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M106
570FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K841987:17:54
571PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners40931:47:27
572OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - MWataha Team751776:31:30
573MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M134
574KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K134
575SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+128
576NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K132
577SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M108
578CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - MMafia Team Lubliniec811925:15:05
579KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M113
580CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners992360:32:48
581JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - MRebellion Of Free Runners108
582KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K115
583KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - MRebellion Of Free Runners125
584ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K133
585MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K1313121:06:23
586SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K982330:33:03
587MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek149
588WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - MRebellion Of Free Runners123
589WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M114
590BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K135
591KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51
592DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M1032449:31:51
593SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K95
594JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K105
595KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M831960:22:54
596GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K87
597KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K90
598MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90
599ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M15
600KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K89
601PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - MRYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59
602MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M1182809:32:59
603WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M108
604TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - MRebellion Of Free Runners122
605WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M91
606GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K92
607MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M90
608BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M89
609BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - KMafia Team Lubliniec90
610KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K90
611ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo90
612ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K90
613ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M143
614GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M136
615DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M146
616BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M86
617KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M531250:22:07
618ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K88
619LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M77
620MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K86
621BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M781849:17:53
622ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - KAktywni Rydułtowy1042472:49:51
623GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M137
624KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M136
625SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - MBestFit Club140
626SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K1373269:59:29
627MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K1232928:28:22
628CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - KNordic Army138
629KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K132
630DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K132
631SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K132
632FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M129
633DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M130
634JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K150
635PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - KRebellion Of Free Runners126
636SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M19432:34:27
637BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K116
638SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M115
639FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - KAkademia Wojsk Lądowych116
640ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M491155:34:56
641WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M105
642ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M102
643RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+661553:13:47
644MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M98
645DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K471105:34:45
646NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100
647BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K100
648PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M98
649NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M98
650LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina31730:43:56
651RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - KNessi Team93
652MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K92
653TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K87
654MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M83
655NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M85
656GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - MBIEGIGORSKIE.PL86
657SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K83
658KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M82
659KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - KZabiegane Baby79
660SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - MFuchs Oil Team76
661MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M79
662WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M89
663CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M90
664WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M107
665PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M103
666WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - KSieChodzi107
667MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K91
668LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MZabiegana Rodzina131
669NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M134
670WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M105
671MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - MMafia Team Lubliniec102
672ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - MKlub InO Stowarzysze100
673SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M91
674PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - MRebellion Of Free Runners23534:37:56
675PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K80
676STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1112649:44:18
677KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M80
678PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M79
679SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K80
680WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K79
681OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K79
682GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M76
683GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K78
684KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K78
685POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M77
686MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K72
687WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K77
688SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - MBIEGIGORSKIE.PL671585:00:09
689KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M107
690KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M125
691MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K992356:59:05
692CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K129
693KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K39912:51:11
694KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K143
695NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - KDębickie Gepardy96
696SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M83
697MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K81
698RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - MRebellion Of Free Runners83
699WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - MTacyMy132
700WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - MPoWoli do Celu129
701BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K661560:24:46
702DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K73
703RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K72
704RERON Marcin 967LONDONMasters - M76
705NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K77
706ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - MBiegamy Razem Władysławowo72
707NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K74
708SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K69
709DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M72
710AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - MGrupa CzAMW72
711GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K72
712GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M72
713PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K71
714PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K72
715JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K70
716MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - KKlub InO Stowarzysze70
717KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - KKobiety na 5+71
718OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K83
719MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M149
720BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - KHRmax Żory138
721LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M1092592:44:00
722PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M821944:57:01
723ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M84
724PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M108
725MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski147
726P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM136
727GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K85
728WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K69
729ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - KB4TEAM69
730SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - KKlub InO Stowarzysze441032:16:55
731SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K90
732STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K78
733KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K85
734KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MMARO Team Jastrzębie-Żory129
735KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K71
736KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M71
737PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM67
738MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M136
739MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M136
740SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M121
741PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M1092602:05:13
742SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M122
743SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MUltra Mountain Athletes149
744TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
745HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K85
746KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M84
747KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K85
748GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M701657:41:16
749KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M95
750ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run128
751MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MTL Athletics Jastrzębie149
752KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K78
753HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K98
754SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M132
755ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+68
756KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - KGrupa CzAMW64
757KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M64
758KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M66
759KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K66
760SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M65
761IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K65
762PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners21481:00:48
763JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M531248:10:28
764HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - KNessi Team66
765DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M65
766FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M64
767FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K64
768FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
769MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K65
770SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K61
771STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K58
772GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M91
773ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K88
774TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M114
775SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M109
776SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M111
777NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M128
778KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M128
779CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo631485:45:06
780LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K133
781GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL139
782KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM69
783SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K127
784KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M86
785ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K66
786RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M129
787RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - KRebellion Of Free Runners72
788KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M71
789PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K84
790GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1072545:42:46
791ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M100
792WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - MGrupa CzAMW561325:00:00
793ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - KKobiety na 5+134
794PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M781848:59:00
795BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M92
796ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M86
797ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M82
798GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+143
799CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K1112652:31:20
800SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo711667:01:40
801WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M127
802WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - KRebellion Of Free Runners862041:37:38
803KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K68
804NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - MBiegamy Razem Władysławowo101
805BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - KKobiety na 5 +67
806GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M104
807BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K113
808KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - KFuchs Oil Team127
809DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K97
810KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M100
811SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - KMALINOWE GWIAZDY511201:37:22
812BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M59
813WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M60
814SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K60
815KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI59
816KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KB4SPORT59
817KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K59
818KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M59
819NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M57
820POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - KForma Wodzisław Śląski58
821REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K58
822MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - MMARO Team Jastrzębie-Żory58
823MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K58
824ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56
825IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M61
826POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M47
827WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M57
828KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K60
829KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M105
830ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - KWOLF TEAM139
831GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M40935:37:51
832MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski892113:17:31
833ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K77
834BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M83
835ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - MBiegamy Razem Władysławowo91
836KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K551297:33:41
837SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K108
838PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+38887:33:57
839PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K57
840FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI90
841DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K108
842FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M108
843MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K128
844KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - KRebellion Of Free Runners34791:47:54
845KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - KSieChodzi86
846BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K56
847KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K461080:49:15
848OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M55
849FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M54
850PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K52
851GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - MBydgoszcz na Start53
852JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - MRebellion Of Free Runners52
853KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K52
854MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - KGrupa CzAMW51
855BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M51
856BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K49
857BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K48
858RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K48
859IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K47
860GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec115
861PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K120
862ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K79
863WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M87
864ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M48
865POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM45
866KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - MGrupa CzAMW66
867KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M31
868MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M44
869KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - KKBKS Radomsko42
870KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - MKBKS Radomsko40
871ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K47
872ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K50
873ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+146
874ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K141
875ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K37
876ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K37
877KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - KRadlinioki w biegu37
878KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec37
879HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - KRebellion Of Free Runners35
880ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M30700:23:52
881BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K34
882KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K31
883KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MGB. Galopujące Ślimaki143
884BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M54
885WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K35
886PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K121
887KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M20468:30:00
888GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec86
889GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo101
890OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K912163:17:57
891WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K129
892PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M82
893BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane47
894PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners24558:35:24
895MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - MRebellion Of Free Runners972300:56:27
896MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMALINOWE GWIAZDY129
897JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - MRebellion Of Free Runners56
898LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MTL Athletics Jastrzębie30
899BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M40
900KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M131
901DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M55
902KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M130
903OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - MBIEGIGORSKIE.PL852017:07:29
904KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - KSJZ GO!46
905OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M118
906PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M1062520:16:57
907SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M116
908SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M50
909PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1212880:53:20
910OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory741755:16:29
911DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M95
912PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M104
913JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory42
914MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - KRebellion Of Free Runners25
915HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K25
916BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M25
917PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek24
918ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M22
919WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+148
920MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - MB4TEAM22
921MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K22
922KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M20
923TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M17
924ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M20
925CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners15344:35:32
926STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M32
927SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K58
928HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - MStęszewskie piłkary461088:30:35
929JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08
930WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - KGrupa CzAMW41
931GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski109
932BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory136
933FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners16
934HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K15
935BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M100
936ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K91
937KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K100
938SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K42
939HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners35839:50:25
940KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M71
941GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - KNordic Walking Lyski128
942FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M29
943WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K29
944WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M93
945KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu130
946ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
947KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K131
948MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M441028:01:26
949ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K134
950CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K134
951PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K962266:10:14
952SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+92
953RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K63
954STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M99
955SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek149
956SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K36842:11:46
957PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners13
958KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K12
959RÓŻYCKA Dorota 1108JASŁOSenior 2 - K9
960SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M9
961MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K131
962DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
963BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory781860:24:28
964RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M1052496:42:27
965DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M82
966ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K65
967MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - MMARO Team Jastrzębie-Żory74
968SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M148
969ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K942246:53:48
970KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M126
971STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20
972RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K92
973BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K521230:32:49
974NIZIOŁEK Teresa 1111ZAWADAWeteran 1 - K8
975AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - MGrupa CzAMW8
976KOŚCIELNIAK Dagmara 1113CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKMasters - K7
977PRAUZNER-BECHCICKA Maria 1115LUBLINIECSenior 2 - K5
978I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden 1116GDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners3
979TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M99
980TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K136
981BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - KRebellion Of Free Runners133
982PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K88
983RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M112
984MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M148
985MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M112
986BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+150
Znaleziono 986 wynik(ów)