Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2020-12-16 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 1000 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 1173 |
Wystartowało : | 1051 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 1051 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | 1000km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJ Tomasz | 676 | SKARBIMIERZ OSIEDLE | Weteran 1 - M | 44 | 1028:01:26 | |||
2 | KOWALCZYK Kazimierz | 278 | KS MURZASICHLE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 44 | 1030:29:02 | |
3 | SZMYT Barbara | 990 | KLUB INO STOWARZYSZE | WARSZAWA | Senior 2 - K | Klub InO Stowarzysze | 44 | 1032:16:55 | |
4 | KITA Ewelina | 1032 | KLOPSIKI | LUBOŃ | Senior 2 - K | 46 | 1080:49:15 | ||
5 | HENSEL Piotr | 621 | STĘSZEWSKIE PIŁKARY | MUROWANA GOŚLINA | Weteran 1 - M | Stęszewskie piłkary | 46 | 1088:30:35 | |
6 | KAMINSKI Kasia | 508 | REBELLION OF FREE RUNNERS | LEBORK | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 47 | 1105:21:40 | |
7 | DEHLING Aurelia | 79 | REBELS LEGION TEAM | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | 47 | 1105:34:45 | ||
8 | GŁĄB Magdalena | 1173 | TYCHY | Senior 2 - K | 47 | 1106:19:33 | |||
9 | KASIA Katarzyna | 1155 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OOSTERHOUT | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 47 | 1117:11:08 | |
10 | WIĄCEK Ryszard | 151 | BRZEG DOLNY | Weteran 2 - M | 49 | 1154:35:46 | |||
11 | ROGOZIŃSKI Olaf | 719 | POZNAN | Masters - M | 49 | 1155:34:56 | |||
12 | SZWED Krzysztof | 89 | BIEGIGORSKIE.PL | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 50 | 1177:00:04 | |
13 | SZENDZIELORZ Ilona | 454 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 2 - K | MALINOWE GWIAZDY | 51 | 1201:37:22 | |
14 | PAWELCZYK Józef | 811 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | Masters - M | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM | 51 | 1203:58:59 | |
15 | BOCZULA Krzysztof | 599 | WROCŁAW | Weteran 1 - M | 52 | 1230:09:13 | |||
16 | BUGAJEWSKA Anna | 923 | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | PŁOŃSK | Weteran 1 - K | 52 | 1230:32:49 | ||
17 | JESIONEK Bogusław | 781 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | 53 | 1248:10:28 | |||
18 | JESIONEK Bogumila | 782 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 53 | 1248:12:06 | |||
19 | ŚAŚKA Kazimierz | 922 | KS MURZASICHLE | ZAKOPANE | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 53 | 1250:11:00 | |
20 | KOBYŁECKI Tomasz | 892 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 53 | 1250:22:07 | |||
21 | STACHOŃ Daniel | 1172 | ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 55 | 1297:11:00 | ||
22 | STACHOŃ Karol | 1082 | SMS ZAKOPANE | ZAKOPANE | Junior 1 - M | 55 | 1297:24:07 | ||
23 | GRZYMKIEWICZ Beata | 848 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 55 | 1297:26:01 | |||
24 | KITA Grażyna | 449 | JUSZCZYN | Senior 1 - K | 55 | 1297:33:41 | |||
25 | SANDACH Stefan | 1123 | MOTYWATORNIA TEAM/ZIELONA LAGUNA TEAM | GDYNIA | Weteran 2 - M | 56 | 1321:12:12 | ||
26 | WĄSICKI Mariusz | 822 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Weteran 1 - M | Grupa CzAMW | 56 | 1325:00:00 | |
27 | BEHOUNEK Leszek | 19 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 57 | 1345:05:28 | |
28 | LIPIEC Ula | 107 | ŻYRARDÓW | Masters - K | 58 | 1370:23:32 | |||
29 | ROWICKI Jacek | 678 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 58 | 1371:38:19 | |||
30 | MALINOWSKI Krzysztof | 446 | POWOLI DO CELU | GILOWICE | Weteran 1 - M | PoWoli do Celu | 59 | 1393:10:45 | |
31 | OSTAPCZUK Marzena | 122 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Masters - K | 59 | 1395:47:01 | ||
32 | OSTAPCZUK Piotr | 123 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - M | 59 | 1395:48:32 | ||
33 | OSTAPCZUK Anna | 124 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - K | 59 | 1395:48:32 | ||
34 | KARKOSZKA Małgorzata | 1066 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Masters - K | KBKS Radomsko | 60 | 1416:29:22 | |
35 | KLAMERUS Izabela | 162 | ZAKOPANE | Masters - K | 60 | 1416:32:22 | |||
36 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 82 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 60 | 1417:07:20 | |||
37 | MARONDEL Katarzyna | 40 | SILESIA NORDZIC TEAM | BYTOM | Senior 2 - K | 62 | 1468:15:34 | ||
38 | PODKAŃSKI Krzysztof | 632 | INOWROCŁAW | Weteran 1 - M | 63 | 1481:39:40 | |||
39 | CISKOWSKA Elżbieta | 38 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 63 | 1485:45:06 | |
40 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | BIEGIGÓRSKIEPL | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | BIEGIGORSKIE.PL | 63 | 1489:23:03 | |
41 | BELNIAK Mirosława | 471 | ŁUKÓW | Weteran 2 - K | 63 | 1489:30:49 | |||
42 | KROLL Rafał | 24 | KORONA BIEGA | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | 63 | 1489:31:13 | ||
43 | BASISTA Kasia | 602 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | PSZÓW | Masters - K | Forma Wodzisław Śląski | 64 | 1512:41:32 | |
44 | KACZOR Marceli | 652 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | SADÓW | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 65 | 1537:08:15 | |
45 | BRZEZINA Eliza | 1127 | JANKOWICE | Senior 2 - K | 65 | 1547:11:00 | |||
46 | RAŹNIAK Beata | 78 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 66 | 1553:13:47 | |
47 | BOCZAR Beata | 860 | ZIELONA GÓRA | Weteran 1 - K | 66 | 1560:24:46 | |||
48 | SKALIK Jarosław | 81 | 3RUNPL | NEW YORK | Masters - M | BIEGIGORSKIE.PL | 67 | 1585:00:09 | |
49 | KUREK Joanna | 3 | ASIAPROSTO.PL | BIELSKO-BIAŁA | Masters - K | 67 | 1587:27:14 | ||
50 | NIZIOŁEK Teresa | 1111 | ZAWADA | Weteran 1 - K | 68 | 1609:17:00 | |||
51 | GOTTMAN Bogusław | 349 | OŚWIĘCIM | Weteran 1 - M | 70 | 1657:41:16 | |||
52 | WASICKA Anna | 1070 | GRUPA CZAMW | ELBLĄG | Masters - K | Grupa CzAMW | 70 | 1661:27:03 | |
53 | SZCZYPIOR Jolanta | 545 | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 1 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 71 | 1667:01:40 | ||
54 | NIESŁONY Ryszard | 525 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 2 - M | MALINOWE GWIAZDY | 71 | 1682:00:27 | |
55 | BRZOZOWSKI Andrzej | 1091 | WKZ | ZAMOŚĆ | Weteran 2 - M | 72 | 1700:29:50 | ||
56 | MARCINIAK Monika | 197 | NESSI TEAM | SKOTNIKI | Masters - K | Nessi Team | 73 | 1720:33:27 | |
57 | KAŁA-KUBISZ Dorota | 1145 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - K | WKB META LUBLINIEC | 73 | 1735:40:08 | |
58 | CZAJA Maciej | 580 | MINICLASSIC.PL | WROCŁAW | Masters - M | 74 | 1747:49:57 | ||
59 | STOCHNIJ Katarzyna | 113 | CHORZÓW | Senior 2 - K | 74 | 1752:35:57 | |||
60 | MIKETA Marek | 43 | RYBNIK | Masters - M | 74 | 1753:12:32 | |||
61 | BEHOUNEK Leszek | 1062 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 74 | 1754:04:26 | |
62 | OŁUBEK Robert | 64 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - M | HRmax Żory | 74 | 1755:16:29 | |
63 | OLEJNIK Rafał | 560 | WATAHA TEAM | CHORZÓW | Masters - M | Wataha Team | 75 | 1776:31:30 | |
64 | CZEMPIK Kornelia | 523 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 1 - K | MALINOWE GWIAZDY | 75 | 1777:59:40 | |
65 | KOZIARSKI Michał | 253 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 2 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 75 | 1783:35:51 | |
66 | STRYTYNSKA Dorota | 957 | ZIELONA GORA | Masters - K | 76 | 1800:53:48 | |||
67 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | 80 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 77 | 1829:36:09 | |
68 | PŁASKA Grzegorz | 84 | WRM | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 78 | 1848:59:00 | ||
69 | BŁOŃSKI Piotr | 928 | POLISH WINGS | SMOLEC | Weteran 1 - M | 78 | 1849:17:53 | ||
70 | FOJCIK Iwona | 196 | NORDIC WALKING LYSKI | RUDNIK | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 78 | 1849:34:47 | |
71 | STEMPKOWSKA Kasia | 798 | LASKI | Masters - K | 78 | 1856:00:00 | |||
72 | BATKO Paweł | 33 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - M | HRmax Żory | 78 | 1860:24:28 | |
73 | KOZIARSKI Michał | 1024 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 2 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 79 | 1872:59:05 | |
74 | ARTYCH Adam | 673 | ZIELONKA | Masters - M | 79 | 1873:00:00 | |||
75 | KUBISZ Tomasz | 247 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | WKB META LUBLINIEC | 79 | 1876:06:38 | |
76 | PIEKAR Adriana | 25 | ŻORY | Senior 2 - K | 80 | 1897:02:21 | |||
77 | MYŚLIWIEC Monika | 74 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 80 | 1897:07:48 | |
78 | POLITOWICZ Teresa | 468 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 80 | 1897:55:12 | |||
79 | KOWALCZUK Dariusz | 978 | ALIPLAST RUNNING TEAM | LUBLIN | Senior 2 - M | 81 | 1920:22:29 | ||
80 | KUPCZYK Radosław | 980 | NOWY TARG | Weteran 1 - M | 81 | 1923:15:38 | |||
81 | CZYRNIA Martin | 266 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | DOBRODZIEŃ | Senior 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 81 | 1925:15:05 | |
82 | NIEDZIOŁKO Bożena | 7 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 81 | 1934:51:44 | |
83 | KLAMERUS Maciej | 163 | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | 82 | 1944:42:35 | |||
84 | PUDZISZ Ryszard | 931 | MĘZCZYZNA | LUDŹMIERZ | Weteran 1 - M | 82 | 1944:57:01 | ||
85 | NOWINOWSKI Andrzej | 813 | KB MARATON TUREK | TUREK | Masters - M | 82 | 1944:57:20 | ||
86 | NALEWAJKA Wioleta | 9 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 82 | 1945:42:04 | |
87 | BARAN Adam | 251 | TARNOBRZEG | Weteran 1 - M | 82 | 1946:06:46 | |||
88 | ŁYCZAKOWSKI Mieczysław | 477 | BRANIEWO | Weteran 2 - M | 82 | 1949:22:09 | |||
89 | KOŁODZIEJCZYK Roman | 329 | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | 83 | 1960:22:54 | |||
90 | GĄSIENICA-ROJ Anna | 200 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 84 | 1985:53:20 | |
91 | FLOREK Karolina | 562 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 84 | 1987:17:54 | |||
92 | SOBIESZCZYK Piotr | 384 | SWĘDÓW | Weteran 1 - M | 84 | 1992:31:43 | |||
93 | DRÓŻDŻ Beata | 54 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 84 | 1993:04:09 | ||
94 | PABISEK Anna | 611 | KRAKÓW | Masters - K | 84 | 1993:12:33 | |||
95 | KUBISZ Dorota | 250 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - K | WKB META LUBLINIEC | 84 | 1993:13:36 | |
96 | OJRZYŃSKI Zbigniew | 264 | BIEGIGORSKIE.PL | GÓRKI | Masters - M | BIEGIGORSKIE.PL | 85 | 2017:07:29 | |
97 | RENCZ Małgorzata | 1010 | - | ORZESZE | Masters - K | 85 | 2017:19:36 | ||
98 | WLOSZCZYNSKA Marta | 645 | MÜNCHEN | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 86 | 2041:37:38 | ||
99 | MILBRANT Kornel | 420 | MILBRANT TEAM RS | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | Milbrant Team RS | 86 | 2044:22:08 | |
100 | ORZECHOWSKA Agnieszka | 728 | TCZEW | Masters - K | 86 | 2045:35:03 | |||
101 | WASICKI Andrzej | 823 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Weteran 2 - M | Grupa CzAMW | 87 | 2074:00:00 | |
102 | KAPROŃ Mariusz | 134 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 89 | 2112:53:58 | |||
103 | PRYSAK Danuta | 83 | 3RUNPL | NEW YORK | Weteran 1 - K | BIEGIGORSKIE.PL | 89 | 2112:58:33 | |
104 | GAWLINA Leszek | 437 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 89 | 2113:04:18 | |||
105 | MILERT Jolanta | 44 | NORDIC WALKING LYSKI | GASZOWICE | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 89 | 2113:17:31 | |
106 | TALAGA Anna | 177 | SYCÓW | Masters - K | 89 | 2113:27:00 | |||
107 | ZONTEK Paweł | 121 | WOLF TEAM | ŚCINAWICA | Senior 2 - M | 90 | 2137:06:00 | ||
108 | KUCZERA Sabina | 549 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 2 - K | MALINOWE GWIAZDY | 90 | 2137:09:59 | |
109 | WICHERT Renata | 1078 | LĘBORK | Weteran 1 - K | 90 | 2137:11:29 | |||
110 | JASIŃSKI Maksymilian | 332 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 90 | 2141:48:08 | |
111 | KUDEŃ Agnieszka | 587 | 5 Z KSIĘŻYCA | ŁÓDŹ | Masters - K | 5 z Księżyca | 91 | 2160:30:00 | |
112 | WILK Dariusz | 1022 | MARKI | Weteran 1 - M | 91 | 2160:52:59 | |||
113 | HELIOSZ Agnieszka | 1105 | INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICE | KROSTOSZOWICE | Masters - K | 91 | 2161:39:57 | ||
114 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 448 | KOLOROWA DRUŻYNY NESSI | KATOWICE | Masters - K | 91 | 2163:17:57 | ||
115 | ZASADA Iwona | 282 | ZIELONA GÓRA | Masters - K | 92 | 2184:37:55 | |||
116 | MAJCHERCZYK Anna | 959 | DABROWA GORNICZA | Weteran 2 - K | 92 | 2186:45:08 | |||
117 | KUBIN Liwia | 593 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Junior 2 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 92 | 2189:13:54 | |
118 | KAWALA Kacper | 911 | ŻORY | Senior 1 - M | 93 | 2208:30:06 | |||
119 | KORDZIŃSKI Kazimierz | 239 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 93 | 2209:04:13 | |
120 | KACPRZYCKI Artur | 642 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 93 | 2210:04:30 | |
121 | SERAFIN Dariusz | 412 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 94 | 2233:52:28 | |
122 | UCHEREK Mateusz | 1117 | SILESIA MARATHON CLUB | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior 2 - M | Silesia Marathon CLUB | 94 | 2236:30:03 | |
123 | PARZUCHOWSKI Paweł | 30 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - M | 94 | 2239:01:46 | |||
124 | ZYCH Małgorzata | 404 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 94 | 2246:53:48 | |||
125 | HAŁAS Marcin | 231 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Senior 2 - M | 95 | 2257:53:21 | |||
126 | ZIĘTARA Agata | 434 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 95 | 2257:59:34 | |||
127 | NAUKA Wiesław | 835 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Masters - M | Dębickie Gepardy | 95 | 2264:17:19 | |
128 | PAJESTKA Katarzyna | 380 | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | 96 | 2266:10:14 | |||
129 | SKOCZEK Agnieszka | 59 | CHILLOUT | CIESZYN | Masters - K | 96 | 2273:08:01 | ||
130 | KANIA Grażyna | 744 | DECATHLON&PRZYJACIELE | RYBNIK | Masters - K | Decathlon&przyjacieleRybnik | 96 | 2280:41:53 | |
131 | MARSZALKOWSKI Mirosław | 551 | REBELLION OF FREE RUNNERS | PIOTROWICE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 97 | 2300:56:27 | |
132 | SKIBA Adam | 394 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | KOSZĘCIN | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 98 | 2327:17:15 | |
133 | SZUL Andrzej | 125 | NOWY TARG | Weteran 2 - M | 98 | 2330:33:03 | |||
134 | SZUL Teresa | 126 | NOWY TARG | Weteran 2 - K | 98 | 2330:33:03 | |||
135 | DROBEK-KLIMEK Aleksandra | 145 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 98 | 2336:10:59 | |||
136 | DOMINIK Wiesław | 117 | PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO | SWARZEWO | Weteran 1 - M | 99 | 2349:40:22 | ||
137 | JANUCHOWSKA Karolina | 490 | DAMY RADE ZEGRZE | DOSIN | Masters - K | Damy Rade Zegrze | 99 | 2352:21:16 | |
138 | MAŁCZAK Marcin | 244 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | CIASNA | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 99 | 2353:24:27 | |
139 | WYSOCKA Katarzyna | 1085 | TULISZÓW | Senior 2 - K | 99 | 2353:36:37 | |||
140 | MALEJKA Katarzyna | 215 | KATOWICE | Masters - K | 99 | 2356:59:05 | |||
141 | SZKATUŁA Henryk | 1004 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAW ŚL. | Weteran 2 - M | 99 | 2357:44:17 | ||
142 | WINIARSKI Dariusz | 1154 | BOGATYNIA | Weteran 1 - M | 99 | 2358:46:44 | |||
143 | CZURYŃSKA Wioletta | 524 | REBELION OD FREE RUNNERS | GDYNIA | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 99 | 2360:32:48 | |
144 | PIOTR MAJCHERCZYK Piotr | 949 | DABROWA GORNICZA | Senior 2 - M | 100 | 2376:56:37 | |||
145 | TRZEBUNIA Alicja | 338 | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 100 | 2377:03:56 | ||
146 | CZARNECKA Karolina | 31 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - K | 100 | 2381:25:25 | |||
147 | BADACH Agnieszka | 2 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 100 | 2381:31:43 | |
148 | KONOPKA Jarosław | 917 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 101 | 2387:10:24 | |||
149 | BAŃKOWSKI Marek | 15 | KĄTY WROCŁAWSKIE | Masters - M | 101 | 2400:54:39 | |||
150 | GWIZDAŁA Joanna | 659 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 101 | 2408:33:34 | |||
151 | DOROBCZYŃSKI Marek | 212 | CHAŁUPY | CHAŁUPY | Senior 2 - M | 102 | 2424:51:27 | ||
152 | MAJEROWICZ Justyna | 340 | ZAKOPANE | Masters - K | 102 | 2425:18:47 | |||
153 | AUBRY WASICKI Loki | 975 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Senior 2 - M | Grupa CzAMW | 102 | 2426:05:00 | |
154 | DZIERGAS Mirosław | 392 | STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCU | ŻYWIEC | Weteran 2 - M | 103 | 2449:31:51 | ||
155 | ORZYSZEK Roksana | 12 | RYDUŁTOWY | Senior 2 - K | Aktywni Rydułtowy | 104 | 2472:49:51 | ||
156 | HAJDA Justyna | 713 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 104 | 2473:37:57 | |
157 | RUDZKO Wojciech | 363 | WEJHEROWO | Weteran 1 - M | 105 | 2496:42:27 | |||
158 | SPYRKA Piotr | 49 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Klub Biegacza Fartlek | 105 | 2497:26:35 | |
159 | WŁODARCZAK Paweł | 1133 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 105 | 2497:53:24 | |||
160 | PRZYBYLAK Paweł | 374 | LESZNO | Weteran 1 - M | 106 | 2520:16:57 | |||
161 | MENDLA Agata | 1005 | KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior 2 - K | 106 | 2523:13:29 | ||
162 | BANASIK Krzysztof | 792 | PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWA | PRUCHNIK | Senior 2 - M | 106 | 2529:41:32 | ||
163 | KOLLEK Anna | 29 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 1 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 107 | 2538:06:37 | |
164 | GŁUSZAK Aleksandra | 310 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 107 | 2545:42:46 | |
165 | JASINSKI Sylwester | 754 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | LIPNO | Senior 1 - M | WKB Maratończyk Włocławek | 107 | 2551:13:55 | |
166 | KULPOK Tomasz | 675 | RUDA ŚLĄSKA | Masters - M | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 108 | 2573:39:10 | ||
167 | RADYK Joanna | 735 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Senior 2 - K | Przemyski Klub Biegacza | 108 | 2574:09:18 | |
168 | GAWRON Marek | 395 | ŻYWIEC | Weteran 2 - M | 108 | 2575:55:47 | |||
169 | BIELECKA Magdalena | 880 | RUSINOWICE | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 109 | 2592:20:00 | ||
170 | LATOŃ Adam | 474 | ŻORY | Masters - M | 109 | 2592:44:00 | |||
171 | WOJACZEK Piotrek | 273 | SZCZERBICE | Junior 2 - M | 109 | 2593:18:00 | |||
172 | GAWEŁKO Janusz | 436 | GLIWICE | Weteran 1 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 109 | 2594:03:30 | ||
173 | PACHUT Krzysztof | 548 | RZYM | Masters - M | 109 | 2602:05:13 | |||
174 | MILLER Agnieszka | 502 | OPOLE | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 110 | 2616:30:00 | ||
175 | KĘDER Włodzimierz | 592 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Weteran 1 - M | 111 | 2634:22:03 | ||
176 | SZAFARCZYK Nicola | 575 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | PAWONKÓW | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 111 | 2640:52:58 | |
177 | MAZUR Małgorzata | 93 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 111 | 2645:40:01 | |
178 | STOPYRA Agnieszka | 60 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 111 | 2649:44:18 | |||
179 | CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz | 476 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran 1 - K | 111 | 2652:31:20 | ||
180 | KRUPA Iwona | 152 | MOSTKOWO | Masters - K | 112 | 2659:52:01 | |||
181 | GORZELAK Joanna | 148 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 112 | 2664:58:48 | |
182 | WASIELEWSKA Anetta | 88 | DREPTUSIE TEAM | BYDGOSZCZ | Masters - K | 113 | 2676:56:07 | ||
183 | MAZUR Katarzyn | 1129 | ZABŁOCIE | Senior 2 - K | 113 | 2688:58:45 | |||
184 | KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek | 1158 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 114 | 2705:51:19 | |
185 | SUSZYŃSKI Zbigniew | 115 | SUSZEC | Weteran 1 - M | 115 | 2736:43:23 | |||
186 | ARMATYŃSKA Małgorzata | 639 | MOTYWATORNIA TEAM | GDYNIA | Masters - K | 115 | 2736:43:27 | ||
187 | BATOR Zbigniew | 1041 | WARSZAWA | Weteran 2 - M | 115 | 2738:24:25 | |||
188 | PIKSA Magdalena | 512 | REBELLION OF FREE RUNNERS | KRAKÓW | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 115 | 2746:29:05 | |
189 | KUSIAK Włodzimierz | 809 | GDAŃSK | Weteran 2 - M | 116 | 2762:09:11 | |||
190 | JAKUBOWSKA Jolanta | 660 | WIELUŃ | Weteran 1 - K | 117 | 2780:14:30 | |||
191 | SERAFIN Szymon | 413 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 117 | 2784:59:29 | |
192 | LECHOWICZ Aneta | 734 | WIELUŃ | Weteran 1 - K | 117 | 2786:17:18 | |||
193 | BAJCAR Beata | 109 | KOBIETY NA 5+ | CHYBIE | Masters - K | Kobiety na 5+ | 117 | 2790:57:01 | |
194 | POPOV Sergey | 1064 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4TEAM | 118 | 2808:27:03 | ||
195 | MICHAŁOWSKI Tomasz | 6 | SZCZECIN | Masters - M | 118 | 2809:32:59 | |||
196 | DEJEWSKA Arleta | 10 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 118 | 2819:36:38 | |
197 | KRZYKAŁA Agnieszka | 626 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 119 | 2832:40:18 | |||
198 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 87 | DREPTUSIE TEAM | BYDGOSZCZ | Masters - K | 119 | 2833:05:26 | ||
199 | KLUJ Bogusław | 415 | BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTA | ZAKRĘT | Weteran 2 - M | 120 | 2856:52:58 | ||
200 | OLCZYK Wioletta | 69 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 120 | 2857:00:39 | |
201 | PELACZYK Wioletta | 279 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 121 | 2880:53:20 | |||
202 | GRABOWSKI Emil | 216 | WARSZAWA | Masters - M | 121 | 2892:23:32 | |||
203 | MROWIEC Maria | 709 | SIECHODZI | BYTOM | Weteran 2 - K | SieChodzi | 122 | 2905:16:46 | |
204 | SWOBODA Leszek | 243 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 122 | 2905:46:53 | |
205 | LUKASIK Wojciech | 491 | DAMY RADE ZEGRZE | DOSIN | Masters - M | Damy Rade Zegrze | 123 | 2923:55:03 | |
206 | MALANOWSKA Ela | 180 | WARSZAWA | Senior 1 - K | 123 | 2928:28:22 | |||
207 | ŚMIETANA Marcin | 1131 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 123 | 2929:15:00 | |||
208 | KARWAŃSKA Dorota | 1020 | PSZÓW | Masters - K | 124 | 2953:32:00 | |||
209 | ŻYDEK Martyna | 334 | RYBNIK | Junior 2 - K | 124 | 2955:03:00 | |||
210 | MATOGA Urszula | 935 | SIEPRAW | Senior 2 - K | 124 | 2966:31:28 | |||
211 | ZALEWSKA Barbara | 992 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 126 | 3000:36:01 | ||
212 | PEŁCZYŃSKI Tomasz | 694 | BESKIDA TEAM | TORUŃ | Masters - M | 127 | 3024:24:45 | ||
213 | WASICKA Czesława | 824 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Weteran 2 - K | Grupa CzAMW | 127 | 3034:00:00 | |
214 | SIWIEC Sławomir | 609 | REBELLION OF FREE RUNNERS | GŁUBCZYCE | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 128 | 3048:36:49 | |
215 | WOŁOSZYN Wojciech | 702 | WISEŁKA | MYŚLENICE | Senior 2 - M | 129 | 3072:46:43 | ||
216 | NIESPODZIANA Anna | 326 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Senior 2 - K | 130 | 3096:59:57 | ||
217 | BORKOWSKI Leszek | 112 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | GRABIANÓW | Weteran 1 - M | 131 | 3114:20:08 | ||
218 | MLECZKO Monika | 305 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran 1 - K | 131 | 3121:06:23 | |||
219 | TOPÓR Anna | 888 | KRAKÓW | Senior 2 - K | 131 | 3121:41:00 | |||
220 | KĘPA Grażyna | 954 | NIE NALEŻĘ DO KLUBU | KRAKÓW | Weteran 2 - K | 131 | 3121:54:22 | ||
221 | SZCZEPAŃSKI Sebastian | 771 | KOPYTKO | KOPYTÓWKA | Masters - M | 132 | 3145:04:04 | ||
222 | PAŁUBSKI Daniel | 402 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 135 | 3211:22:57 | |
223 | DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina | 191 | MIRAŻ RACE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | Miraz Race Team | 135 | 3218:06:29 | |
224 | WACŁAWIK Ewa | 960 | BĄKÓW | Masters - K | 135 | 3218:33:00 | |||
225 | SROCZYŃSKA Maria | 701 | KOBIETY 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 135 | 3219:12:06 | |
226 | TOMCZAK Piotr | 620 | REBELLION OF FREE RUNNERS | GDAŃSK | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 136 | 3230:18:12 | |
227 | MATOGA Marek | 657 | SIEPRAW | Senior 2 - M | 136 | 3241:59:51 | |||
228 | PINDRAL Paweł | 18 | TARNOWSKIE GÓRY | Masters - M | 136 | 3242:11:15 | |||
229 | POZNIAK Robert | 1034 | DOBRZEŃ WIELKI | Weteran 1 - M | 136 | 3246:32:04 | |||
230 | WOLAK Krystyna | 137 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 136 | 3254:18:46 | |
231 | NOWAK Magdalena | 419 | ŻORY | Senior 2 - K | 137 | 3266:11:52 | |||
232 | SLISZ Maria | 17 | DECATHLON I PRZYJACIELE | RYBNIK | Masters - K | 137 | 3269:59:29 | ||
233 | KUCZYŃSKI Rafał | 94 | 26 2 | LESZNO | Masters - M | 26 2 | 137 | 3273:02:30 | |
234 | DAWID Kiepiela | 95 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Klub Biegacza Fartlek | 137 | 3274:44:15 | |
235 | KORDZIŃSKI Kazimierz Fm | 1072 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 138 | 3290:11:58 | |
236 | PIERZCHAŁA Anna | 501 | REBELLION OF FREE RUNNERS | JAWORZNO | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 139 | 3310:51:37 | |
237 | NECEL Marek | 773 | BRW WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 1 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 139 | 3328:03:33 | |
238 | MOSZCZYŃSKI Mariusz | 878 | BIAŁYSTOK | Masters - M | 140 | 3337:00:00 | |||
239 | CHOLEWA Jerzy | 128 | POZNAŃ | Weteran 1 - M | 140 | 3337:23:16 | |||
240 | GEMBALA Violetta | 71 | BEŁK | Weteran 1 - K | 141 | 3363:07:01 | |||
241 | BANASIK Monika | 791 | PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWA | PRUCHNIK | Senior 2 - K | 141 | 3369:43:26 | ||
242 | WYDRA Czywygra | 517 | WARSZAWA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 141 | 3370:31:38 | ||
243 | SPYRA Kamil | 1169 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | 15 | 338:05:42 | ||
244 | KUŹNIAR Dorota | 226 | TEAM RUFARO | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 144 | 3423:05:17 | ||
245 | PASLAWSKA Irma | 521 | REBELLION OF FREE RUNNERS | BRÜGGEN | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 144 | 3432:33:12 | |
246 | WIRA Mariusz | 1037 | KB MIŚ BOREK WLKP. | BOREK WIELKOPOLSKI | Masters - M | 144 | 3432:38:24 | ||
247 | LIZAK Grzegorz | 427 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Zabiegana Rodzina | 144 | 3438:33:40 | ||
248 | KOBYLIŃSKI Tomasz | 271 | WKB META LUBLINIEC | ZABRZE | Masters - M | WKB META LUBLINIEC | 144 | 3441:15:21 | |
249 | CZURYŃSKA Wiolka | 1088 | REBELION OF FREE RUNNERS | GDYNIA | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 15 | 344:35:32 | |
250 | KOŚCIELNIAK Dagmara | 1113 | CZERWONACKIE KIJANKI | CZERWONAK | Masters - K | 145 | 3456:38:57 | ||
251 | PRZYBYŁA Magdalena | 13 | DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIK | RYDUŁTOWY | Senior 1 - K | 145 | 3463:12:30 | ||
252 | POŁOMSKA Edyta | 16 | POŁOMSCY TEAM | RYDUŁTOWY | Masters - K | 147 | 3505:09:54 | ||
253 | ZAWIERUCHA Olo | 1134 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 147 | 3510:14:35 | |
254 | JASIŃSKI Maksymilian 2 | 1068 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 148 | 3537:40:25 | |
255 | KUBIN Ireneusz | 339 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 149 | 3540:11:24 | |
256 | GÓRNIAK Adam | 977 | CHCE CI SIE? | BLACHOWNIA | Senior 2 - M | 149 | 3559:26:35 | ||
257 | NOWAK Iwona | 359 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Masters - K | 150 | 3574:51:55 | ||
258 | DZIEDZIC Józef | 111 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weteran 1 - M | 150 | 3581:02:33 | ||
259 | DOCZEKALSKI Jarek | 28 | GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | GB. Galopujące Ślimaki | 150 | 3581:07:57 | |
260 | NAUKA Edyta | 838 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Masters - K | Dębickie Gepardy | 150 | 3588:23:14 | |
261 | NOWAK Marcin | 1028 | KB MIŚ BOREK WLKP. | BOREK WLKP. | Masters - M | 151 | 3601:14:56 | ||
262 | WOSZCZAK Krystian | 714 | LĘDZINY | Senior 2 - M | 151 | 3614:54:19 | |||
263 | KACZMARCZYK Sebastian | 288 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 152 | 3628:42:44 | |
264 | KOMRAUS Krzysztof | 908 | ŁĄKA | Senior 2 - M | 152 | 3631:22:00 | |||
265 | KOWALIK Anna | 308 | LUBLINIEC | Senior 2 - K | 153 | 3649:18:33 | |||
266 | MLECZKO Monika | 1118 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran 1 - K | 153 | 3649:34:59 | |||
267 | MACH Izabela | 636 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 153 | 3650:22:02 | |
268 | KOSSAKOWSKA Dorota | 925 | WĘGRÓW | Weteran 1 - K | 153 | 3651:05:29 | |||
269 | SOLECKI Marek | 934 | WSCHOWA | Weteran 1 - M | 155 | 3699:38:49 | |||
270 | WOŁODKIEWICZ Robert | 697 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 155 | 3708:17:24 | |||
271 | GODZINA Agnieszka | 919 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Senior 2 - K | 156 | 3721:30:00 | |||
272 | KARWAT Hanna | 914 | SIECHODZI | MIASTECZKO ŚLĄSKIE | Weteran 1 - K | SieChodzi | 156 | 3722:34:56 | |
273 | DUDEK Mariusz | 416 | RUDA ŚLĄSKA | Masters - M | 156 | 3723:59:01 | |||
274 | NIEDOBA Oliwier | 915 | ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWA | SITNO | Senior 1 - M | 157 | 3745:48:35 | ||
275 | KLIMCZAK Marek | 514 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OŚWIĘCIM | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 158 | 3772:56:09 | |
276 | GAWLIK Zbigniew | 470 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 159 | 3790:22:49 | |
277 | MALINOWSKA Małgorzata | 475 | POWOLI DO CELU | GILOWICE | Masters - K | PoWoli do Celu | 159 | 3793:11:40 | |
278 | PAJĄK Małgorzata | 207 | KOBIETY 5 + | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 160 | 3822:34:38 | |
279 | ZAWIERUCHA Aleksander | 316 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 161 | 3837:07:35 | |
280 | ULIKOWSKA Grażyna | 898 | GOŚCINO | Weteran 2 - K | 162 | 3864:46:00 | |||
281 | MARTA Ata | 1089 | ,,TĘCZA ,, | BOLESLAWIEC | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 162 | 3865:01:46 | |
282 | MALANOWSKA Anna | 986 | KLUB INO STOWARZYSZE | WARSZAWA | Senior 2 - K | Klub InO Stowarzysze | 162 | 3871:05:05 | |
283 | MILBRANT Katarzyna | 422 | MILBRANT TEAM RS | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - K | Milbrant Team RS | 163 | 3903:18:23 | |
284 | GRAPATYN Piotr | 1047 | BYDGOSZCZ NA START | BYDGOSZCZ | Masters - M | Bydgoszcz na Start | 164 | 3912:17:40 | |
285 | KUBIN Wiktoria | 385 | ZAKOPANE | Senior 1 - K | 164 | 3913:15:00 | |||
286 | KUCHARSKA Katarzyna | 918 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Masters - K | 165 | 3940:45:34 | ||
287 | WINIARSKA Monika | 58 | BIEGIEM PRZEZ GÓRY | ŻORY | Senior 2 - K | 167 | 3984:35:02 | ||
288 | KAZANOWICZ Joanna | 753 | WAŁBRZYCH | Masters - K | 167 | 3985:18:39 | |||
289 | SZYMCZYŃSKI Jarosław | 522 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZĘSTOCHOWA | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 167 | 3989:57:00 | |
290 | I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden | 1116 | GDYNIA | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 168 | 4009:16:36 | ||
291 | BAC Michał | 32 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 169 | 4025:41:44 | |||
292 | KUBICA Tadeusz | 421 | ŻORY | Weteran 2 - M | 169 | 4032:06:21 | |||
293 | PANFIL Arkadiusz | 1119 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 169 | 4040:00:00 | |||
294 | SMOLEŃ Kamil | 590 | CHRZANÓW | Senior 2 - M | 171 | 4080:47:34 | |||
295 | CHILEWICZ Dariusz | 874 | LIPOWO | Masters - M | 171 | 4097:32:41 | |||
296 | GOSTOMSKA Małgorzata | 506 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZEMPIŃ | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 172 | 4104:36:02 | |
297 | TOL Monika | 762 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - K | Mafia Team Lubliniec | 172 | 4105:00:08 | |
298 | MYŚLIWIEC Barbara | 14 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | Kobiety na 5+ | 173 | 4133:31:18 | |
299 | ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata | 236 | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 1 - K | 174 | 4152:44:18 | |||
300 | MĄKA Rafał | 364 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Masters - M | 174 | 4153:37:29 | ||
301 | MACH Sebastian | 311 | PORANNY BESKID RUN | GOLESZÓW | Masters - M | Poranny Beskid Run | 174 | 4162:36:45 | |
302 | ZDEJSZY Magdalena | 381 | OLZA CIESZYN | CIESZYN | Masters - K | 175 | 4177:39:16 | ||
303 | FRANKE Barbara | 56 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Klub Biegacza Fartlek | 175 | 4180:08:55 | |
304 | NAMIKAZE Minato | 1163 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 18 | 418:34:31 | ||
305 | RATAJCZAK Konrad | 643 | TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,) | RUMIA | Masters - M | 175 | 4183:53:02 | ||
306 | HORBATIUK Lidiia | 810 | RUN21 | KRAKOW | Senior 2 - K | 176 | 4201:14:19 | ||
307 | KUCLO Sylwia | 987 | KOBIETY NA 5+ | MASPETH, NEW YORK | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 176 | 4201:35:11 | |
308 | RAJTER Emila | 850 | NESSI | LUBAŃ | Masters - K | Nessi Team | 176 | 4201:53:34 | |
309 | BURY Jarosław | 280 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 176 | 4208:14:20 | |||
310 | ROJCZYK Krzysztof | 1094 | RYBNIK | Masters - M | 177 | 4224:56:35 | |||
311 | KASPEREK Marcin | 998 | CZARKÓW | Senior 2 - M | 177 | 4225:32:59 | |||
312 | SPLONSKOWSKI Krzysztof | 1110 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 177 | 4225:33:23 | |||
313 | HUBA Agnieszka | 67 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 177 | 4230:47:50 | |
314 | WŁOCH Bernard Igor | 847 | RAJCZA | Masters - M | 177 | 4234:00:00 | |||
315 | KOPERSKI Mariusz | 442 | UKS ORŁY | KOŚCIELISKO | Weteran 1 - M | 178 | 4236:48:15 | ||
316 | PŁASKA Barbara | 72 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 177 | 4238:17:14 | |
317 | ZIMNY Ireneusz | 795 | RYBNIK | Masters - M | 178 | 4248:16:11 | |||
318 | GORSKI Kuba | 193 | 3RUNPL | NEW YORK | Senior 2 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 178 | 4248:56:42 | |
319 | PISZ Robert | 698 | JASŁO | Weteran 2 - M | 178 | 4249:05:37 | |||
320 | MURAWSKI Przemysław | 73 | WARSZAWA | Weteran 1 - M | 178 | 4254:16:24 | |||
321 | SAWICKA Marta | 75 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 179 | 4273:08:08 | |
322 | COOK Running | 1128 | REBELLION OF FREE RUNNERS | WARSZAWA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 179 | 4273:14:11 | |
323 | WĄSIK Helena | 640 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 180 | 4296:42:14 | |||
324 | ZAWIŚLAK Urszula | 217 | KIJANKI | KRAKÓW | Weteran 1 - K | 180 | 4297:47:14 | ||
325 | ŁĘCKI Jan | 927 | ELITE TEAM | GDYNIA | Senior 2 - M | 180 | 4298:07:00 | ||
326 | BALANA Jerzy | 881 | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran 2 - M | 181 | 4320:31:11 | |||
327 | JAMROZIK Kinga | 1132 | KRAKÓW | Masters - K | 181 | 4321:31:00 | |||
328 | SZCZEPANIAK Mateusz | 51 | WKS OLEŚNICZANKA | TWARDOGÓRA | Senior 1 - M | 19 | 432:34:27 | ||
329 | BAŁA Justyna | 42 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 182 | 4345:35:27 | |
330 | WAWOCZNY Anita | 76 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 182 | 4349:42:24 | |
331 | KROK Krzysztof | 479 | NIEZRZESZONY | MUSZYNA | Weteran 1 - M | 183 | 4368:02:35 | ||
332 | KIERYS Renata | 41 | CICHE | Senior 2 - K | 183 | 4371:38:06 | |||
333 | BARCIOK Beata | 615 | SKRZYSZÓW | Senior 1 - K | 183 | 4372:11:00 | |||
334 | SMIERZCHAŁA Marta | 362 | PĘDZĄCE LENIWCE | POZNAŃ | Masters - K | Pędzące Leniwce | 183 | 4382:53:54 | |
335 | JACKO Marek | 178 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - M | HRmax Żory | 184 | 4404:08:03 | |
336 | SARUTOBI Hiruzen | 1161 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 19 | 441:32:45 | ||
337 | ROGALA Maciej | 11 | T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRAS | PSZÓW | Masters - M | 19 | 441:42:47 | ||
338 | KUSZ Monika | 274 | BIERAWA | Masters - K | 185 | 4422:59:00 | |||
339 | TRZONEK-NITA Monika | 830 | PABIANICE | Senior 2 - K | 186 | 4441:17:24 | |||
340 | BETAŃSKA Aneta | 219 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 186 | 4451:33:27 | ||
341 | KARCZMARCZYK Mateusz | 996 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4TEAM | 187 | 4464:46:43 | |
342 | KORBUS Piotr | 331 | GOLESZOW | Masters - M | 187 | 4464:51:39 | |||
343 | ZDANOWSKI Robert | 785 | GORZELIN POWER | GORZELIN | Weteran 1 - M | 188 | 4494:30:31 | ||
344 | TEOFILAK Edward | 509 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CHRZANÓW | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 188 | 4496:29:34 | |
345 | PTASZYŃSKI Krzysztof | 879 | PŁOCK | Weteran 1 - M | 189 | 4513:40:55 | |||
346 | PAWŁOWSKI Łukasz | 257 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | CZĘSTOCHOWA | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 191 | 4560:53:45 | |
347 | WAŁEK Piotr | 61 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Masters - M | 191 | 4561:59:31 | ||
348 | ELSNER Marta | 550 | BLAZEJEWO | Masters - K | 191 | 4562:27:00 | |||
349 | SPYRA Kamil | 37 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | 20 | 456:43:15 | ||
350 | MROZEK Aleksandra | 53 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | Klub Biegacza Fartlek | 191 | 4569:16:49 | |
351 | JUSZCZYK Małgorzata | 646 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Masters - K | Niepołomice Biegają | 193 | 4608:53:05 | |
352 | BAJOR Rafał | 350 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŻORY | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 193 | 4614:49:52 | |
353 | OSIELSKA Sylwia | 939 | #BIEGANIENAWESOŁO | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Senior 2 - K | 194 | 4634:18:37 | ||
354 | BIERNAT Jolanta | 656 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran 1 - K | 196 | 4681:33:00 | |||
355 | KORUS Sebastian | 808 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 20 | 468:30:00 | |||
356 | MAŁCZAK Grzegorz | 295 | BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE | LUBLINIEC | Masters - M | Biegiem przez życie | 197 | 4704:30:13 | |
357 | RAPUCHA Adam | 789 | ŻORY | Senior 2 - M | 197 | 4705:05:08 | |||
358 | TERLECKI Sebastian | 447 | RADOM | Masters - M | 198 | 4728:49:37 | |||
359 | POPCZYK Grzegorz | 552 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 198 | 4729:19:00 | |
360 | TYCZYŃSKA Małgorzata | 298 | POGWIZDÓW | Weteran 1 - K | 199 | 4751:37:57 | |||
361 | SZASTAK Damian | 313 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | Masters - M | Harpagan Sosnowiec | 199 | 4751:59:37 | |
362 | GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 204 | SNPTT ZAKOPANE | ZAKOPANE | Junior 1 - K | SNPTT Zakopane | 199 | 4752:48:48 | |
363 | ALBINIAK Marcin | 1055 | DRUŻYNA CYKORA | LUBLIN | Masters - M | 199 | 4753:04:05 | ||
364 | CEBULSKA Magdalena | 565 | REBELLION OF FREE RUNNERS | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 199 | 4756:53:54 | |
365 | NADROWSKI Kamil | 664 | BEŁCHATÓW | Senior 2 - M | 21 | 478:04:20 | |||
366 | PRZYBYLAK Wanda | 372 | ROZBIEGANY PIASTÓW | PIASTÓW | Weteran 2 - K | 200 | 4790:28:54 | ||
367 | KORDON Anna | 403 | ŁAZISKIE ŁAZIKI | ŁAZISKA GÓRNE | Senior 2 - K | 201 | 4801:13:34 | ||
368 | PĄCZEK Z Różą | 1000 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OPOLE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 21 | 481:00:48 | |
369 | UZUMAKI Naruto | 1166 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 21 | 482:39:06 | ||
370 | SŁOWIK Marta | 542 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ROERMOND | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 203 | 4849:29:49 | |
371 | GROCHAL Rafał | 870 | NIEPOŁOMICE | Masters - M | 203 | 4852:36:01 | |||
372 | MANDRYSZ Aleksandra | 85 | NORDIC WALKING LYSKI | LYSKI | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 204 | 4863:29:02 | |
373 | GĄSIOREK Janusz | 674 | LIBIĄŻ | Masters - M | 204 | 4871:44:59 | |||
374 | ANDREJCZUK Wiatek | 745 | KLEOSIN | Weteran 1 - M | 204 | 4873:19:13 | |||
375 | REINHOLZ Elżbieta | 1029 | SZCZECIN | Masters - K | 204 | 4873:58:41 | |||
376 | TRZEPIZUR Marcin | 577 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 204 | 4877:19:33 | |
377 | SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata | 973 | KOŚCIELISKO | Masters - K | 207 | 4944:38:14 | |||
378 | MIKUŁA Leszek | 235 | GLIWICE | Masters - M | 207 | 4948:32:59 | |||
379 | TYMAN Anna | 682 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 209 | 4993:04:59 | |||
380 | WCISŁO Wojciech | 378 | KATOWICE | Masters - M | TacyMy | 209 | 4999:34:02 | ||
381 | MICHALAK Beata | 871 | OPOLE | Masters - K | 211 | 5039:27:36 | |||
382 | POLOCZEK Grzegorz | 961 | RHODES | Masters - M | 211 | 5041:30:47 | |||
383 | PAUKA Marek | 634 | WROCŁAW | Masters - M | 213 | 5096:18:52 | |||
384 | MANDRYSZ Grzegorz | 458 | AKTYWNI LYSKI | LYSKI | Masters - M | Nordic Walking Lyski | 214 | 5113:16:35 | |
385 | KRAJEWSKI Radosław | 705 | --- | KOSAKOWO | Masters - M | 214 | 5113:34:42 | ||
386 | BURZYŃSKA Beata | 473 | KATOWICE | Masters - K | 215 | 5136:51:26 | |||
387 | GAWENDA Krzysztof | 635 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 215 | 5137:47:39 | |
388 | MURAWSKA Małgorzata | 909 | WARSZAWA | Weteran 1 - K | 218 | 5208:24:51 | |||
389 | NOWAK Marzena | 457 | WOJNICZ | Senior 2 - K | 219 | 5232:12:42 | |||
390 | PODGÓRSKA Sylwia | 184 | OSIECZNA | Senior 2 - K | 219 | 5232:48:54 | |||
391 | SPYRKA Monika | 138 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | Klub Biegacza Fartlek | 219 | 5245:21:03 | |
392 | SZCZERBA Bartek | 92 | UKS ORŁY ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | UKS Orły Zakopane | 220 | 5257:02:10 | |
393 | RARÁMURI Youstka | 982 | REBELLION OF FREE RUNNERS | TRZCIANY | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 220 | 5257:18:38 | |
394 | KUPISZ Kasia | 1026 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 221 | 5281:09:19 | |||
395 | PYTEL Renata | 1045 | PIELGRZYMOWICE | Weteran 1 - K | 221 | 5287:26:10 | |||
396 | MASNY-JARMUNDOWICZ Marta | 464 | RYBNIK | Masters - K | 221 | 5290:07:45 | |||
397 | SENJU Hashirama | 1143 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 23 | 529:55:33 | ||
398 | PSYK Damian | 661 | PLUDRY | Masters - M | 222 | 5304:26:35 | |||
399 | BŁASZCZAK Mirosław | 681 | SOCHACZEW | Masters - M | 222 | 5304:36:08 | |||
400 | WAWRZYNIAK Dariusz | 513 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Weteran 1 - M | 222 | 5306:09:24 | ||
401 | PALUCHIEWICZ Iwona | 932 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Masters - K | 222 | 5309:46:27 | |||
402 | PRAUZNER-BECHCICKA Maria | 1115 | LUBLINIEC | Senior 2 - K | 223 | 5329:50:39 | |||
403 | FRANCIK Kamil | 865 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 1 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 223 | 5343:19:26 | |
404 | PĄCZEK Z Budyniem | 886 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ZAANDAM | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 23 | 534:37:56 | |
405 | MAŁKIEWICZ Natalia | 156 | WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA) | Senior 1 - K | 224 | 5352:19:19 | |||
406 | SZCZUCHNIAK Adriana | 1015 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 224 | 5353:33:57 | |||
407 | WŁODARCZYK Piotr | 882 | SIEDLISKO | Masters - M | 225 | 5378:31:58 | |||
408 | ORESZKE Jan | 498 | KARWIA | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 225 | 5378:39:52 | ||
409 | MARYJOSZ Adrian | 863 | ŻORY | Masters - M | 226 | 5402:11:08 | |||
410 | KUPCZYK Małgorzata | 1049 | NOWY TARG | Weteran 1 - K | 226 | 5402:33:10 | |||
411 | TRZCIŃSKA Joanna | 68 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 226 | 5402:36:57 | |
412 | BUJOK Ania | 547 | GOLESZÓW | Masters - K | 227 | 5418:11:04 | |||
413 | PASIERB Grzegorz | 749 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Masters - M | 228 | 5458:07:10 | ||
414 | JANUCHOWSKI Jacek | 441 | DAMY RADE ZEGRZE | DOSIN | Weteran 2 - M | Damy Rade Zegrze | 230 | 5497:07:18 | |
415 | MYRCIK Dariusz | 373 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | SADÓW | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 231 | 5520:39:41 | |
416 | ŚWINIARSKI Filip | 1096 | BIEGAM | WITKOWO | Senior 2 - M | 231 | 5521:27:30 | ||
417 | OLEŚ-ZDECHLIK Beata | 596 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior 2 - K | 231 | 5521:29:11 | |||
418 | DOLAS Danuta | 503 | REBELLION OF FREE RUNNERS | KRAKÓW | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 232 | 5545:22:42 | |
419 | GAJDA Tomek | 228 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters - M | 232 | 5545:23:03 | |||
420 | KUTERNOWSKI Dariusz | 1002 | ANIDA | MALBORK | Masters - M | Grupa CzAMW | 232 | 5548:21:52 | |
421 | HALOTA Izabella | 648 | KRAKÓW | Weteran 2 - K | 232 | 5557:24:25 | |||
422 | KOCELA Marek | 240 | LUBLINIEC | Masters - M | 233 | 5568:38:33 | |||
423 | PIZOŃ Roman | 740 | MTS DRUŻYNA SZPIKU | POLKOWICE | Weteran 1 - M | MTS Drużyna Szpiku | 233 | 5569:10:23 | |
424 | PĄCZEK Z Czekoladą | 1076 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OPOLE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 24 | 558:35:24 | |
425 | FURMANIUK Artur | 314 | WATAHA | CIESZYN | Masters - M | 234 | 5592:58:09 | ||
426 | SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina | 276 | RUNTEAM PAWŁOWICE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | RUNTEAM PAWŁOWICE | 234 | 5593:02:07 | |
427 | SOBINA Roksana | 48 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Klub Biegacza Fartlek | 234 | 5606:47:29 | |
428 | WALCZAK Mateusz | 559 | KRAKÓW | Senior 1 - M | 235 | 5618:34:24 | |||
429 | SIKORSKI Łukasz | 693 | DZIKOWO | Masters - M | 235 | 5628:01:55 | |||
430 | MALINOWSKI Rafał | 100 | MAILOSKLEP | ZAKOPANE | Masters - M | 236 | 5646:56:10 | ||
431 | LEWANDOWSKA Jagoda | 320 | BRAK | ŻORY | Senior 2 - K | 237 | 5665:26:00 | ||
432 | NAWALANIEC Małgorzata | 190 | NESSI TEAM | CHRZANÓW | Weteran 1 - K | Nessi Team | 237 | 5678:31:36 | |
433 | SZTABLA Liliana | 47 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Klub Biegacza Fartlek | 237 | 5678:37:02 | |
434 | KOŁDA Halina | 867 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Weteran 1 - K | 239 | 5713:12:00 | ||
435 | DĘBOWSKA Beata | 26 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 239 | 5720:48:20 | |||
436 | DZIÓBEK Sylwia | 741 | WIELICZKA | Masters - K | 240 | 5739:07:58 | |||
437 | BUDZEŃ Dominik | 397 | ŁOWICZ | Senior 1 - M | 240 | 5743:02:36 | |||
438 | MARCHEWKA Andrzej | 893 | PRECZÓW | Weteran 2 - M | 241 | 5749:46:32 | |||
439 | IDZIKOWSKA Urszula | 1061 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | 241 | 5760:52:00 | |||
440 | MICHAŁOWSKI Piotr | 255 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 241 | 5772:55:07 | |
441 | CHOLEWA Magdalena | 275 | GLIWICE | Masters - K | 243 | 5807:36:47 | |||
442 | GRZYBOWSKA Agnieszka | 102 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Senior 1 - K | B4TEAM | 243 | 5817:12:35 | |
443 | GRABIŃSKI Waldemar | 325 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Senior 1 - M | 245 | 5859:23:54 | ||
444 | GŁÓWCZYK Izabella | 205 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 247 | 5904:24:41 | |
445 | WILIŃSKI Arkadiusz | 114 | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | BYTOM | Masters - M | 247 | 5904:25:00 | ||
446 | WELM Grzegorz | 557 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Weteran 1 - M | 247 | 5904:32:14 | ||
447 | ZAŁĘSKA Magdalena | 1075 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 247 | 5904:45:14 | |||
448 | WIŚNIEWSKA Justyna | 213 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 248 | 5930:09:09 | |||
449 | DYMAREK Emilia | 883 | WROCŁAW | Senior 2 - K | 249 | 5949:35:21 | |||
450 | SKAŁECKA Beata | 670 | TEAM KOŚCIAN | KOŚCIAN | Weteran 1 - K | 249 | 5953:06:34 | ||
451 | CHOLEWA Tomasz | 277 | GLIWICE | Masters - M | 249 | 5961:39:26 | |||
452 | SOBOL Adam | 873 | LUBOMIA | Masters - M | 251 | 6003:48:08 | |||
453 | ŁASZCZYŃSKA Barbara | 159 | LESZNO | Masters - K | 252 | 6024:42:00 | |||
454 | MITROSZ Andrzej | 347 | BRAT ALBERT TEAM | WROCŁAW | Weteran 2 - M | 252 | 6025:42:26 | ||
455 | KNAPCZYK Krzysztof | 172 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PORONIN | Masters - M | 253 | 6049:18:10 | ||
456 | GNAŚ Anna | 141 | DRUŻYNA KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 253 | 6063:46:16 | |
457 | MACHEJ Remigiusz | 964 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 254 | 6073:03:27 | |
458 | BASEK Marta | 229 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - K | HRmax Żory | 255 | 6096:35:11 | |
459 | BIELAK Piotr | 146 | NOCNE SĘPY | WROCŁAW | Senior 2 - M | Nocne sępy | 256 | 6111:51:11 | |
460 | MENDYGRAŁ Emilia | 86 | DZIAŁKI | Masters - K | 256 | 6123:18:49 | |||
461 | ŚCISŁOWSKA Agnieszka | 45 | #DWIEOWCE | ZAKOPANE | Masters - K | 256 | 6126:22:16 | ||
462 | ŁANUCHA Mariola | 65 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 257 | 6144:51:00 | |
463 | KOLAT Jadwiga | 1025 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | B4SPORT | 257 | 6145:17:35 | ||
464 | SMAGACZ Zyta | 852 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 257 | 6146:05:06 | |
465 | JASIKOWSKI Łukasz | 1038 | OKIEM WILKA | GLIWICE | Senior 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 257 | 6154:25:59 | |
466 | WINIARSKI Adam | 902 | CHOCHOŁÓW | Weteran 1 - M | 258 | 6164:24:13 | |||
467 | KOWALSKI Adam | 718 | BARTYMAJOS | MIELŻYN | Weteran 1 - M | 258 | 6173:43:38 | ||
468 | CZYRNEK Dariusz | 794 | SMAKI BIEGANIA | RYBNIK | Masters - M | Smaki biegania | 259 | 6190:31:44 | |
469 | JAWOREK Łukasz | 687 | REBELION OF FREE RUNNERS | TRZCIANY | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 259 | 6193:28:18 | |
470 | IDZIKOWSKI Arkadiusz | 1018 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 260 | 6216:52:58 | |||
471 | KOŁOCZEK Agata | 546 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Masters - K | 260 | 6217:09:58 | |||
472 | ROGALSKA Joanna | 933 | PRUSZKÓW | Masters - K | 262 | 6266:02:30 | |||
473 | GANCZAREK Jacek | 950 | BĘDZIN | Masters - M | 262 | 6269:06:37 | |||
474 | ZARKOVA Denitsa | 956 | NIGHT RUNNERS | POZNAŃ | Senior 1 - K | 262 | 6279:33:52 | ||
475 | IDZIKOWSKA Elżbieta | 1009 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 263 | 6289:40:31 | |||
476 | DOMINIK Waclaw | 1040 | ROMA | Masters - M | 264 | 6313:02:04 | |||
477 | DOBIECKA Izabela | 312 | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | 264 | 6313:40:03 | |||
478 | RANSZ Beata | 407 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 265 | 6336:43:30 | |||
479 | BIELAK Grzegorz | 155 | LUBIN | Senior 1 - M | Nocne sępy | 265 | 6336:48:18 | ||
480 | BOROWIEC Renata | 571 | REBELLION OF FREE RUNNERS | DYMINY | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 265 | 6341:30:58 | |
481 | ROSŁON Kinga | 1053 | RADZYMIN | Senior 2 - K | 266 | 6355:20:55 | |||
482 | GRYGIELEWICZ Leszek | 715 | BEZRZECZE | Weteran 1 - M | 266 | 6361:21:57 | |||
483 | GILARSKI Rafal | 916 | 3RUNPL | RIDGEWOOD | Masters - M | BIEGIGORSKIE.PL | 270 | 6457:57:30 | |
484 | KRUPAK Emilia | 955 | GDAŃSK | Senior 2 - K | 271 | 6473:37:05 | |||
485 | KANIA Anna | 600 | STĘSZEWSKIE PIŁKARY | ZALASEWO | Senior 2 - K | Stęszewskie piłkary | 271 | 6479:59:29 | |
486 | KULA Radosław | 356 | HAŻLACH | Masters - M | 271 | 6481:06:55 | |||
487 | TSUNADE Babcia | 1164 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 28 | 649:10:46 | ||
488 | ZAJĄCZKOWSKA Jolanta | 263 | NORDIC ARMY | GÓRNA WIEŚ | Masters - K | 273 | 6529:20:21 | ||
489 | DOBKO Maria | 803 | KRAKÓW | Senior 1 - K | 274 | 6553:18:46 | |||
490 | KRAJEWSKA Marta | 409 | FUCHS OIL TEAM | KATOWICE | Senior 2 - K | Fuchs Oil Team | 274 | 6555:15:18 | |
491 | LUBSZCZYK Adrian | 289 | ŻORY | Senior 2 - M | 275 | 6586:50:05 | |||
492 | STROMCZYNSKI Maciej | 497 | ZABRZE | Weteran 1 - M | 276 | 6601:08:54 | |||
493 | BŁĘDOWSKI Bogdan | 650 | FORTINO | ROGÓW | Masters - M | 277 | 6619:48:47 | ||
494 | WISTUBA Wiesława | 482 | HRMAXŻORY | ŻORY | Masters - K | 278 | 6649:39:09 | ||
495 | OBOLEWICZ Karol | 153 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 278 | 6664:20:10 | |||
496 | WISZNIEWSKI Daniel | 224 | ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSA | NEW YORK | Senior 2 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 29 | 674:15:40 | |
497 | SAZON Agnieszka | 576 | WATAHA TEAM | WIELUŃ | Senior 2 - K | Wataha Team | 283 | 6768:51:26 | |
498 | CIEŚLAK Krzysztof | 595 | ULTRAFAZA | ZIELONA GÓRA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 284 | 6790:43:45 | |
499 | WALCZAK Krystyna | 450 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 284 | 6795:00:00 | |||
500 | WOZIŃSKA Jolanta | 707 | SIECHODZI | TARNOWSKIE GÓRY | Weteran 1 - K | SieChodzi | 285 | 6818:26:00 | |
501 | JANOWICZ Anna | 739 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 285 | 6822:59:56 | |
502 | WINDAKIEWICZ Marek | 651 | BILCZA | Masters - M | 287 | 6864:39:43 | |||
503 | WÓJTOWICZ Marcin | 483 | 100 MARATON CLUB POLAND | KATOWICE | Masters - M | 287 | 6865:13:36 | ||
504 | SUJKA Grażyna | 937 | WIELUŃ BIEGA | WIELUŃ | Weteran 1 - K | 289 | 6914:47:17 | ||
505 | WÓDKOWSKI Rafał | 606 | GDAŃSK | Weteran 1 - M | 290 | 6928:28:38 | |||
506 | PĄCZEK Z Dżemerem | 1106 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OPOLE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 30 | 697:25:30 | |
507 | SENJU Tobirama | 1149 | KONOHAGAKURE | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 30 | 698:04:27 | |
508 | KAŁUS Ewa | 171 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - K | HRmax Żory | 292 | 6984:46:47 | |
509 | BURZYŃSKA Barbara | 527 | KATOWICE | Senior 2 - K | 292 | 6985:30:00 | |||
510 | HAJDUK Franciszek | 708 | SIECHODZI | TARNOWSKIE GÓRY | Weteran 1 - M | SieChodzi | 292 | 6991:05:54 | |
511 | RYK Lukasz | 461 | MIKOŁÓW | Masters - M | 292 | 6993:26:26 | |||
512 | ABUCEWICZ Waldemar | 1073 | MKS WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 2 - M | 30 | 700:23:52 | ||
513 | MACIEJEWSKI Robert | 306 | BIEGAM BO LUBIĘ | WAŁBRZYCH | Senior 2 - M | 293 | 7008:41:46 | ||
514 | MALICKA Anna | 182 | NESSI TEAM | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Senior 2 - K | Nessi Team | 294 | 7036:36:12 | |
515 | HONISZ Natalia | 262 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - K | Mafia Team Lubliniec | 295 | 7054:44:58 | |
516 | WILK Tomasz | 944 | LUBLINIEC | Masters - M | 295 | 7069:42:47 | |||
517 | PANASZEK Rafał | 840 | KLUCZBORSKI KLUB KARATE | KLUCZBORK | Masters - M | 296 | 7081:22:42 | ||
518 | SERĘGA Tomasz | 662 | WKURW_TEAM | BOLĘCIN | Masters - M | 299 | 7152:40:06 | ||
519 | SPAŁEK Szymon | 478 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚL | Senior 2 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 300 | 7176:59:24 | |
520 | RATKA-MATEJKO Marcin | 411 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 301 | 7204:31:45 | |||
521 | PACHOWICZ Antonina | 579 | DŁUGA GOŚLINA | Junior 1 - K | 302 | 7218:33:22 | |||
522 | VOIT Emilia | 647 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Senior 2 - K | 302 | 7239:09:29 | ||
523 | MROCZKOWSKI Tomasz | 136 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 303 | 7242:11:42 | |||
524 | PNIEWSKA Anna | 887 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior 2 - K | 304 | 7279:10:47 | |||
525 | BRATKO Zbigniew | 174 | 65+ | RACIECHOWICE | Weteran 2 - M | 305 | 7296:20:46 | ||
526 | ORZECHOWSKA Katarzyna | 234 | SOLEC KUJAWSKI | Senior 1 - K | 305 | 7297:11:15 | |||
527 | NOWAK Kamil | 472 | WOJNICZ | Junior 1 - M | 305 | 7298:01:00 | |||
528 | CHORKOWY Bartosz | 825 | OPOLE | Masters - M | 305 | 7299:43:52 | |||
529 | LIZAK Wojciech 2 | 849 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Zabiegana Rodzina | 31 | 730:43:56 | |
530 | GRABIAŃSKA Katarzyna | 861 | VIKING TRAINING CENTER | KATOWICE | Senior 2 - K | 305 | 7309:49:06 | ||
531 | WIĄCEK Marcin | 853 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Masters - M | 306 | 7317:01:09 | ||
532 | SUŁEK Wojciech | 768 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 306 | 7318:36:02 | ||
533 | RUTKOWSKI Gracjan | 106 | KOSZALIN | Masters - M | 306 | 7325:05:40 | |||
534 | KOŁODZIEJ Anna | 573 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | MALINOWE GWIAZDY | 307 | 7345:29:13 | |
535 | SZTELIGA Alicja | 386 | KRAKÓW | Weteran 1 - K | 308 | 7369:09:00 | |||
536 | GOLASIK Barbara | 684 | NORDIC WALKING LYSKI | LYSKI | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 309 | 7396:59:24 | |
537 | BERŁOWSKA Sylwia | 227 | NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | Masters - K | 313 | 7490:37:07 | ||
538 | WLAZŁY Damian | 246 | BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE | LUBLINIEC | Masters - M | Biegiem przez życie | 313 | 7490:40:39 | |
539 | MADZIĄG Damian | 783 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 314 | 7501:50:01 | |||
540 | BUCZKOWSKI Damian | 181 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - M | Biegamy Razem Władysławowo | 314 | 7507:43:38 | |
541 | SKIBA Kamila | 820 | CHEŁM | Senior 2 - K | 315 | 7537:07:46 | |||
542 | KUKIEŁKA Jarosław | 168 | EPTM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior 2 - M | 315 | 7538:25:01 | ||
543 | DĘBOWSKI Sylwester | 27 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 316 | 7566:05:16 | |||
544 | STRZEŻYSZ Anna | 729 | SIEDLCE | Senior 2 - K | 317 | 7584:52:53 | |||
545 | ROSZAK Roszak | 695 | KOMPANIA PIWOWARSKA | GNIEZNO | Weteran 1 - M | 321 | 7681:52:28 | ||
546 | KOCIK Dariusz | 655 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 322 | 7696:21:02 | ||
547 | ŁAGOSZ Ewelina | 353 | BRZEZINKA | Senior 2 - K | 323 | 7724:35:02 | |||
548 | FILICIAK Tomasz | 654 | KRAKÓW | Weteran 1 - M | 323 | 7728:26:07 | |||
549 | GAWRONSKI Romuald | 157 | KAMYK | Masters - M | 323 | 7728:31:05 | |||
550 | LEWIŃSKA Dominika | 225 | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | 324 | 7753:48:49 | |||
551 | JAGODA Adam | 700 | FUCHS OIL TEAM | CHORZÓW | Weteran 1 - M | Fuchs Oil Team | 326 | 7808:12:06 | |
552 | GRUCHALSKI Krzysztof | 511 | LUBLINIEC | Masters - M | 327 | 7824:39:27 | |||
553 | KUBIN Ewa | 398 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 327 | 7824:50:02 | |
554 | GAWIN Artur | 435 | AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Akademia Sportowa Lubliniec | 327 | 7839:16:58 | |
555 | MALISZEWSKI Dariusz | 46 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 327 | 7843:02:36 | |||
556 | KONCEWICZ Anna Maria | 924 | REBELLION OF FREE RUNNERS | KOMPRACHCICE | Senior 1 - K | Rebellion Of Free Runners | 34 | 791:47:54 | |
557 | LIZAK Wojciech3 | 1083 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | TL Athletics Jastrzębie | 34 | 794:40:36 | |
558 | TRZCIŃSKI Robert | 127 | JASZKOWA GORNA | Masters - M | 332 | 7945:41:20 | |||
559 | CIUŁA Tomasz | 515 | REBELLION OF FREE RUNNERS | KRAKÓW | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 335 | 8016:24:21 | |
560 | LIZAK Wojciech | 426 | ZABIEGANA RODZINA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Zabiegana Rodzina | 34 | 803:31:15 | |
561 | STOCHEL Teresa | 135 | AKPT KRAKÓW | KRAKÓW | Weteran 2 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 34 | 807:00:28 | |
562 | PACHOWICZ Matylda | 578 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - K | 338 | 8091:52:52 | |||
563 | WIECZOREK Bożena | 528 | PANI | LYSKI | Weteran 1 - K | Nordic Walking Lyski | 340 | 8137:40:06 | |
564 | ZABIEGLIŃSKI Andrzej | 302 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 340 | 8143:08:54 | |||
565 | TORBIŃSKI Wiesław | 39 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 35 | 817:12:25 | |
566 | PIETRASIK Kamil | 187 | RUDA ŚLĄSKA | Masters - M | 342 | 8184:39:54 | |||
567 | NIEDŹWIECKI Paweł | 267 | RUNNING BEARS LUBAWA | LUBAWA | Senior 2 - M | 343 | 8203:23:34 | ||
568 | KRÓLIK Arkadiusz | 328 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 344 | 8232:32:00 | |
569 | CIEŚLIK Katarzyna | 188 | NORDIC ARMY | ŚWIŃCZÓW | Masters - K | Nordic Army | 347 | 8305:18:12 | |
570 | WALCZAK Emilia | 451 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 347 | 8305:21:00 | |||
571 | ZIELIŃSKA Aleksandra | 287 | LUBLINIEC | Senior 1 - K | 348 | 8339:34:38 | |||
572 | KLIMIUK Blanka | 176 | NORDIC ARMY | MASZYCE | Masters - K | 349 | 8352:58:12 | ||
573 | SOBALA Dawid | 62 | ULTRA MOUNTAIN ATHLETES | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | Ultra Mountain Athletes | 349 | 8360:08:38 | |
574 | KNAPCZYK Małgorzata | 173 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PORONIN | Masters - K | 350 | 8376:54:55 | ||
575 | HRYCAJ Mariusz | 518 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OPOLE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 35 | 839:50:25 | |
576 | SIDOR Magdalena | 237 | POLSKA RUNNING TEAM | GLENDALE NY | Masters - K | 36 | 842:11:46 | ||
577 | RUDEK Łukasz | 252 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 353 | 8449:04:11 | |
578 | URBAN Patryk | 223 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | 353 | 8449:19:31 | |||
579 | WITKOWSKA Agnieszka | 249 | PSZÓW | Masters - K | 353 | 8452:12:18 | |||
580 | ZALEWSKA Patrycja | 108 | STRZAŁKOWO | Masters - K | 355 | 8496:19:41 | |||
581 | PASŁAWSKA Katarzyna | 20 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 38 | 887:33:57 | |
582 | KUTNIEWSKA Maria | 758 | ŻUKOWO | Weteran 2 - K | 39 | 912:51:11 | |||
583 | HATAKE Kakashi | 1165 | OPOLE | Masters - M | Konohagakure | 39 | 921:02:35 | ||
584 | PRYMULA Stanisław | 1170 | KROŚCIENKO N.D | Masters - M | 39 | 923:52:00 | |||
585 | PIETRZYKOWSKI Katarzyna | 516 | OOSTERHOUT | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 40 | 931:47:27 | ||
586 | MARGARYNA Kasia | 1139 | REBELLION OF FREE RUNNERS | OOSTERHOUT | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 40 | 931:58:42 | |
587 | GRUSZCZYŃSKI Krzysztof | 846 | KRESOWIANIE | DACHNÓW | Masters - M | 40 | 935:37:51 | ||
588 | PACHOWICZ Maciej | 365 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 41 | 958:48:20 | |||
589 | KOŁODZIEJ Joanna | 519 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - K | MALINOWE GWIAZDY | 41 | 962:29:00 | |
590 | FULBISZEWSKA Kasia | 1102 | OOSTERHOUT | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 42 | 979:59:26 | ||
591 | MAŁKUS Robert | 829 | NIEZRZESZONY | PUŁAWY | Weteran 1 - M | 42 | 984:35:19 | ||
592 | BARGŁOWSKI Kamil | 540 | BIAŁYSTOK | Junior 2 - M | 188 | ||||
593 | YOUNG Suzanne | 1126 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Masters - K | Grupa CzAMW | 209 | ||
594 | GÓRSKA-STUCKA Anna | 780 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 322 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | SOŚNIAK Beata | 1167 | WILKOWIECKO | Senior 2 - K | 82 | ||||
596 | PODLEŚNY Piotr | 770 | SZCZECIN | Senior 2 - M | 322 | ||||
DNC | FRANIAK Wioleta | 1168 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 76 | ||||
598 | RUJNER Klara | 132 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - K | 365 | |||
DNC | KOSOWICZ Maciej | 341 | GLIWICE | Senior 2 - M | 350 | ||||
600 | BACA Jakub | 731 | BYSTRA | Senior 1 - M | 171 | ||||
601 | PORĘBA Edyta | 831 | TRZEBINIA | Masters - K | 316 | ||||
602 | BIL Magdalena | 842 | KRAKÓW | Masters - K | 315 | ||||
603 | BORKOWSKA Paulina | 242 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Siostry | 356 | |||
604 | HINZ Bartłomiej | 465 | ŻARNOWIEC | Junior 2 - M | 350 | ||||
605 | ZAGOZDZON Wioleta | 877 | SOLEC KUJAWSKI | Senior 2 - K | 308 | ||||
606 | KOZŁOWSKI Witold | 589 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 311 | ||||
607 | BAŁAZY Krzysztof | 703 | RACIBÓRZ | Masters - M | 328 | ||||
608 | DRZEWIECKI Janusz | 733 | POZNAŃ | Senior 2 - M | 326 | ||||
DNC | SKUPIEŃ Dariusz | 722 | ŻORY | Masters - M | 324 | ||||
DNC | KACZMARCZYK Monika | 330 | MIKOŁÓW | Senior 2 - K | 351 | ||||
611 | PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna | 379 | RYBNIK | Senior 2 - K | 353 | ||||
DNC | HARAZIN Michał | 429 | WISŁA WIELKA | Senior 2 - M | 349 | ||||
613 | KALATA Janusz | 566 | PORONIN | Masters - M | 342 | ||||
614 | STOPKA Wiesław | 1141 | ZAKOPNAE | Senior 2 - M | 157 | ||||
615 | MANDRYSZ 2 Aleksandra | 1142 | NORDIC WALKING LYSKI | LYSKI | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 163 | ||
616 | NOWAK Krzysztof | 790 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 1 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 321 | ||
DNC | KONOPKA Karolina | 995 | ŻORY | Senior 1 - K | 289 | ||||
618 | NAHAJOWSKI Mirosław | 752 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 324 | ||
619 | DĄBROWSKA Emilia | 70 | KLUB BIEGACZA FARTKEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Klub Biegacza Fartlek | 365 | ||
620 | KLIBER Martyna | 1058 | KOBIERNICE | Senior 2 - K | SJZ GO! | 267 | |||
621 | DZIEPAK Piotr | 158 | MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIE | WOLA MROKOWSKA | Masters - M | 362 | |||
622 | FANDRYCH Krzysztof | 110 | ZGIERZ | Masters - M | 365 | ||||
623 | BRYNIARSKA Kinga | 1171 | NOWY TARG | Senior 2 - K | 66 | ||||
624 | BODNAR Zbigniew | 139 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | Weteran 2 - M | 361 | |||
625 | RZEPECKI Jacek | 140 | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 363 | ||||
626 | CZARNECKA Balbina | 133 | BYDGOSZCZ | Weteran 2 - K | 363 | ||||
627 | GAFFKE Paulina | 22 | ŻARNOWIEC | Senior 1 - K | 358 | ||||
628 | GAFFKE Henryk | 23 | KING OSCAR GNIEWINO | ŻARNOWIEC | Masters - M | 358 | |||
629 | HINZ Ewa | 165 | ŻARNOWIEC | Masters - K | 358 | ||||
630 | PAŁASZ Marta | 52 | JAWORZNO | Senior 2 - K | 365 | ||||
631 | CIEŚLIK Rafał | 55 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior 2 - M | 333 | ||||
632 | ROKOSZ Maciej | 97 | ŚWIDNICA | Senior 2 - M | 365 | ||||
633 | SKOWRON Tomasz | 98 | SKOTOM | ŚWIDNICA | Weteran 1 - M | 365 | |||
634 | MADEJ Kasia | 1136 | CAMBRIDGE | Masters - K | 184 | ||||
DNC | OSIADŁY Łukasz | 539 | RYBNIK | Senior 1 - M | 339 | ||||
636 | ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka | 285 | ZAKOPANE | Senior 2 - K | 355 | ||||
637 | LEWANDOWSKI Maciej | 904 | LUBIN | Weteran 1 - M | 298 | ||||
638 | PIĄTKOWSKI Jacek | 806 | BRAK | KRAKÓW | Masters - M | 319 | |||
639 | MĄCZKA Anna | 851 | KLUCZBORK | Masters - K | 313 | ||||
640 | BIELA Tomasz | 1071 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Senior 1 - M | 261 | |||
DNC | BACZYŃSKI Tomasz | 683 | REBELLION OF FREE RUNNERS | DĄBRÓWKA | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 328 | ||
642 | SOKÓŁ Adam | 930 | FUCHS OIL TEAM | KATOWICE | Weteran 1 - M | Fuchs Oil Team | 297 | ||
643 | MAŁOICKA Agnieszka | 1095 | PUŁAWY | Senior 2 - K | 243 | ||||
644 | KOWALCZYK Mariusz | 981 | BRODNICA | Masters - M | 292 | ||||
645 | MOKRZYCKI Bogdan | 943 | KROSTOSZOWICE | Masters - M | 300 | ||||
646 | KRUSZYŃSKA Małgorzata | 942 | AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7 | WARSZAWA | Masters - K | Zabiegane Baby | 300 | ||
647 | KUTERNOWSKI Ireneusz | 1008 | ELBLĄG | Senior 2 - M | 285 | ||||
648 | REJ Marek | 900 | OSTROBIEC | BAŁTÓW | Weteran 2 - M | 231 | |||
649 | SZCZUCIŃSKI Tomasz | 555 | NIEPOŁOMICE | Junior 1 - M | 342 | ||||
650 | ZIOBRO Kamila | 1074 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - K | 258 | ||||
651 | ORESZKE Tomasz | 858 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | KARWIA | Junior 1 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 312 | ||
652 | HAŁAS Ewa | 1007 | KCYNIA | Masters - K | Nessi Team | 287 | |||
653 | PIŁATOWSKI Mirosław | 147 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | TL Athletics Jastrzębie | 362 | ||
DNC | KOSMALA Anna | 99 | PRZEWORSK | Senior 1 - K | 365 | ||||
655 | RÓŻAK Tomasz | 1137 | LEDWO ZIPIĘ | KOŚCIELISKO | Masters - M | 180 | |||
DNC | DZIUBAK Janusz | 456 | RYBNIK | Weteran 1 - M | 350 | ||||
DNC | CZERLIKOWSKA Agnieszka | 179 | GENETIX TEAM | GDYNIA | Masters - K | 358 | |||
658 | ŁUKAWSKI Tomek | 103 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | B4TEAM | 365 | ||
DNC | SURKONT Natalia | 143 | WARSZAWA | Senior 1 - K | 360 | ||||
660 | SZPYRA Sonia | 8 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 364 | ||||
661 | KUBAS Alina | 66 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Klub Biegacza Fartlek | 365 | ||
DNC | PIKSA Ewelina | 118 | ZDZIESZOWICE | Senior 2 - K | 361 | ||||
663 | SOBIK Klaudia | 167 | BESTFIT CLUB | RYBNIK | Senior 1 - K | BestFit Club | 356 | ||
664 | FLIŚ Łukasz | 170 | AKTYWNA PSZCZYNA | PSZCZYNA | Senior 1 - M | AKTYWNA PSZCZYNA | 357 | ||
665 | BURNAGIEL Tomasz | 175 | HRMAX ŻORY | CZERWIONKA-LESZCZYNY | Weteran 1 - M | HRmax Żory | 361 | ||
666 | PEPLIŃSKI Jakub | 455 | KNURÓW | Senior 2 - M | 349 | ||||
667 | MORAWSKA Karolina | 189 | BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAM | ZĄBKI | Senior 2 - K | 358 | |||
668 | GRUDZIŃSKA Dorota | 194 | SŁAWKÓW | Senior 2 - K | 358 | ||||
669 | SZNAJDER Mirosław | 166 | CHORZÓW | Masters - M | 357 | ||||
670 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 202 | ZIELONA GÓRA | Weteran 1 - K | 359 | ||||
671 | NAGÓRSKI Ryszard | 206 | CIECHOCINEK | Weteran 2 - M | 359 | ||||
672 | ŻOŁNIEROWICZ Joanna | 214 | BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAM | ZĄBKI | Masters - K | BiegamBoLubięZąbkiTeam | 358 | ||
673 | ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna | 218 | KOBYŁKA | Senior 1 - K | 358 | ||||
674 | MACHOŃ Paweł | 248 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Biegiem przez życie | 356 | |||
675 | SŁOWIŃSKA Aneta | 294 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 350 | ||
676 | MARSZOLIK Angela | 322 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Masters - K | 353 | |||
DNC | BODZIOCH Anna | 324 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Masters - K | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 349 | ||
678 | MAROŃ Marcin | 335 | BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE | RUSINOWICE | Senior 2 - M | Biegiem przez życie | 353 | ||
679 | SITKO Dagmara | 336 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 353 | ||||
680 | SŁUPIK Bożena | 337 | ORZESZE | Masters - K | 355 | ||||
681 | GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna | 344 | ZAKOPANE | Senior 2 - K | 355 | ||||
682 | ADAMSKI Łukasz | 354 | PO WOLI DO CELU | PRZECIESZYN | Senior 2 - M | PoWoli do Celu | 353 | ||
683 | STUCHLIK Gabriela | 346 | JARZĄBKOWICE | Senior 2 - K | 354 | ||||
684 | MYTIAI Oksana | 360 | POWOLI DO CELU | WOLA | Masters - K | PoWoli do Celu | 350 | ||
685 | GOJKE Dawid | 21 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 357 | ||
686 | GAJDZIK Lidia | 438 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 351 | ||||
687 | WIECZOREK Marika | 439 | DOBRODZIEŃ | Senior 1 - K | 329 | ||||
688 | PIASECKI Mariusz | 440 | MNK | GLIWICE | Masters - M | 349 | |||
689 | POŃCZOCHA Rafał | 301 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 355 | ||||
DNC | HANDY Samanta | 351 | POWOLI DO CELU | KĘTY | Senior 2 - K | 354 | |||
691 | NIESŁONY Filip | 430 | ZABIEGANA RODZINA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | Zabiegana Rodzina | 352 | ||
692 | DUDA Łukasz | 417 | RGR | PSZÓW | Masters - M | 350 | |||
693 | DUDEK Agnieszka | 428 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - K | 352 | ||||
694 | NIESŁONY Dominik | 432 | ZABIEGANA RODZINA | KOZŁOWICE | Senior 1 - M | Zabiegana Rodzina | 352 | ||
DNC | REKOWSKI Radosław | 433 | KOŚCIERZYNA | Senior 2 - M | 295 | ||||
696 | WALKIEWICZ Małgorzata | 463 | NW LYSKI | LYSKI | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 349 | ||
697 | JARMUNDOWICZ Michał | 466 | RYBNIK | Masters - M | 350 | ||||
698 | KURTOK Arkadiusz | 467 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior 1 - M | 346 | |||
699 | GAWELKO Tomasz | 480 | JANUSZE | BROOKLYN | Senior 1 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 348 | ||
700 | WACH Julia | 211 | SZUBIN | Senior 1 - K | 359 | ||||
701 | FECZKO Lucyna | 342 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 186 | ||||
702 | SZYMAŃSKA Małgorzata | 499 | ZAMBRÓW | Masters - K | 347 | ||||
703 | KRUPA Aleksandra | 144 | MOSTKOWO | Senior 1 - K | 363 | ||||
DNC | WALA Justyna | 537 | KOBIETA | HEILIGENHAUS | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 345 | ||
705 | SAWICKA Agnieszka | 553 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Klub Biegacza Fartlek | 343 | ||
706 | SZCZUCIŃSKA Jolanta | 554 | NIEPOŁOMICE | Senior 2 - K | 342 | ||||
707 | ŁATKA Grzegorz | 581 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CHRZANÓW | Weteran 1 - M | 339 | |||
DNC | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 582 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 341 | ||||
DNC | BERNAT Katarzyna | 584 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters - K | 340 | ||||
DNC | KORNAT Wiktoria | 598 | STĘSZEWSKIE PIŁKARY | POZNAŃ | Senior 1 - K | Stęszewskie piłkary | 337 | ||
711 | SMOK Daniel | 588 | ZAKOPANE | PORONIN | Junior 1 - M | 340 | |||
712 | HERLICZKA Tomasz | 605 | AML FLY TEAM | GLIWICE | Masters - M | 307 | |||
713 | STOKOWIEC Alicja | 485 | ŻORY | Senior 2 - K | 347 | ||||
DNC | TOBISZOWSKA Nikola | 541 | CZERWIONKA- LESZCZYNY | Senior 1 - K | 338 | ||||
715 | GAWRON Dorota | 604 | REBELLION OF FREE RUNNERS | PRESTON | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 337 | ||
716 | SKRABEL Artur | 612 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Senior 2 - M | 328 | |||
717 | FILUSZ Dawid | 613 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Senior 1 - M | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | 338 | ||
718 | WARYCH Edyta | 633 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SZCZECIN | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 336 | ||
719 | SYPNIEWSKI Sławomir | 610 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Masters - M | 338 | |||
720 | KOCEL Grzegorz | 444 | NORDIC WALKING LYSKI | RYBNIK | Masters - M | Nordic Walking Lyski | 349 | ||
721 | MAZUR Mariusz | 445 | 2TM4,7 | ŻORY | Senior 2 - M | 2Tm4,7 | 351 | ||
722 | BONCZYK Aleksandra | 649 | MALINOWE GWIAZDY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters - K | MALINOWE GWIAZDY | 334 | ||
DNC | GRABIŃSKA Ewa | 568 | ROGOŹNO | Masters - K | 342 | ||||
DNC | SIKORA Joanna | 101 | BIELSKO-BIAŁA | Senior 2 - K | 365 | ||||
725 | GRYGIEREK Anna | 358 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 353 | ||||
726 | DRUZGAŁA Łukasz | 327 | NOWY TARG | Senior 2 - M | 355 | ||||
727 | WARSKA-KUBIAK Monika | 535 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 343 | ||
DNC | PRUCHYŃSKI Kamil | 533 | MIĘDZYRZECZ | Senior 2 - M | 340 | ||||
729 | SAVAN Klaudia | 638 | BIELSKO-BIAŁA | Junior 1 - K | 336 | ||||
730 | FILIPKOWSKI Grzegorz | 399 | KATOWICE | Senior 2 - M | 352 | ||||
731 | MALISZEWSKI Mateusz | 671 | ZIELONA GÓRA | Senior 1 - M | 332 | ||||
732 | SZYGUŁA Anna | 667 | MK TEAM | KATOWICE | Weteran 1 - K | 332 | |||
DNC | JAREMA Jakub | 333 | KARWIA | Senior 2 - M | 353 | ||||
734 | STRZAŁKA Anna | 492 | ŻABNICA | Masters - K | 347 | ||||
735 | BEKAS Dariusz | 130 | RADOM | Senior 2 - M | 365 | ||||
736 | STACHOŃ-GOŁ Janusz | 390 | UKS "ORŁY" | ZAKOPANE | Masters - M | UKS Orły Zakopane | 335 | ||
737 | KONIECZNA Beata | 597 | STĘSZEWSKIE PIŁKARY | LUBOŃ | Senior 2 - K | Stęszewskie piłkary | 339 | ||
738 | ZIENTAL Grzegorz | 504 | REBELLION OFF FREE RUNNERS | BĘDZIN | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 346 | ||
739 | NIEZNAJ Beata | 563 | REBELLION OF FREE RUNNERS | MIELEC | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 343 | ||
740 | PARADOWSKI Paweł | 672 | BYLEDOMETY | RZESZÓW | Weteran 1 - M | 329 | |||
DNC | MALICKI Wojciech | 186 | CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Masters - M | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | 360 | ||
742 | NATURA Edyta | 586 | REBELLION OF FREE RUNNERS | NAŁĘCZÓW | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 341 | ||
743 | BUCHALSKI Rafal | 410 | REBELLION OF FREE RUNNERS | JAROSZYN KOLONIA | Senior 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 350 | ||
744 | MALEPSZA Ewa | 261 | ZAKOPANE | Masters - K | 356 | ||||
DNC | ŚWIDERSKA Anna | 357 | POWOLI DO CELU | WOLA | Senior 2 - K | PoWoli do Celu | 354 | ||
746 | MUSIOŁ Helena | 317 | RYBNIK | Masters - K | 354 | ||||
DNC | SADOWSKA Alicja | 142 | NOWA WIEŚ WARSZAWSKA | Senior 2 - K | 361 | ||||
748 | PLINTA Dariusz | 120 | OCHABY MAŁE | Masters - M | 362 | ||||
749 | SERAFIN Jakub | 489 | STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC | LUBLINIEC | Junior 1 - M | 348 | |||
750 | MENDYGRAŁ Zuzia | 496 | DZIAŁKI | Junior 1 - K | 347 | ||||
751 | WILMANOWICZ Katarzyna | 601 | STĘSZEWSKIE PIŁKARY | ZALASEWO | Senior 1 - K | Stęszewskie piłkary | 339 | ||
752 | KUCHARSKI Damian | 260 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Senior 2 - M | Zabiegani Częstochowa | 356 | ||
753 | KONKEL Edyta | 644 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 332 | ||
754 | DALBIAK Karolina | 623 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 337 | ||||
755 | WINKLER Justyna | 567 | REBELLION OF FREE RUNNERS | RACIBÓRZ | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 339 | ||
DNC | PŁÓCIENNIK Małgorzata | 281 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 286 | ||||
757 | SIEDLOK Damian | 585 | ŻORY | Senior 2 - M | 341 | ||||
DNC | DZIAŁOWSKI Dariusz | 303 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters - M | 350 | ||||
DNC | JANKOWSKA Wioletta | 304 | KOSZARAWA BYSTRA | Weteran 1 - K | 349 | ||||
760 | RANSZ Krzysztof | 408 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 352 | ||||
761 | WAWRZYNKIEWICZ Kamila | 220 | ZABRZE | Senior 1 - K | 356 | ||||
762 | TERLECKA Aleksandra | 452 | RADOM | Senior 2 - K | 350 | ||||
763 | BEHOUNEK Małgorzata | 116 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 363 | ||
764 | CHUDZIK Beata | 481 | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | 348 | ||||
765 | GRABIŃSKA Hanna | 569 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Senior 1 - K | Rogoziński Klub Biegacza | 342 | ||
766 | TOMAN Andrzej | 258 | LUXTORPEDA CZERWIONKA | STANOWICE | Weteran 1 - M | 356 | |||
767 | MENCEL-RYBARZ Anna | 487 | INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZ | GASZOWICE | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 344 | ||
768 | FANGOR-GRAB Agata | 688 | AFG STUDIO | GLIWICE | Senior 2 - K | 329 | |||
769 | KOZACZUK Sebastian | 689 | KOZAXTEAM | OŁAWA | Masters - M | KozaxTeam | 330 | ||
770 | DZIERZĘCKI Bartek | 710 | NIDZICA BIEGA | GDAŃSK | Senior 2 - M | Nidzica Biega | 328 | ||
771 | BURZ-PARADOWSKA Jowita | 723 | BYLE DO METY | RZESZÓW | Masters - K | 315 | |||
772 | WDOWIAK Monika | 727 | NIDZICA BIEGA | NIDZICA | Masters - K | Nidzica Biega | 327 | ||
773 | GRZENKOWSKA Iwona | 721 | GARCZ | Senior 2 - K | 327 | ||||
774 | ANDROSZ Joanna | 692 | RYBNIK | Masters - K | 329 | ||||
775 | KOZIOROWSKI Rafał | 691 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 329 | ||
DNC | BOROWSKI Radosław | 300 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 349 | ||||
777 | PIETKUN Rafał | 743 | RYBNIK | Masters - M | 305 | ||||
778 | MARCINKOWSKA Renata | 462 | NORDIC WALKING FACE TEAM | SOCHACZEW | Weteran 2 - K | 321 | |||
DNC | UTNIK Paulina | 570 | NOSACZ | RYDUŁTOWY | Masters - K | 342 | |||
780 | NORWA Sylwester | 556 | REBELLION OF FREE RUNNERS | PATKÓW | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 339 | ||
DNC | STALMACH Damian | 663 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | 332 | ||||
DNC | OLESIŃSKA Joanna | 736 | SOSNOWIEC | Senior 2 - K | 324 | ||||
783 | KOLLEK Lidia | 572 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 1 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 342 | ||
784 | ZIELIŃSKA Marta | 737 | CZERWONAK | Senior 2 - K | 326 | ||||
785 | CHMIEL Anna | 382 | WIESZOWA | Masters - K | 350 | ||||
786 | CZERWIŃSKI Janusz | 369 | DAMY RADE ZEGRZE | ZEGRZE | Weteran 2 - M | Damy Rade Zegrze | 354 | ||
787 | DREWNIAK Maciej | 668 | POZNAŃ | Senior 2 - M | 332 | ||||
788 | DE LUNA Monika | 484 | ZAKOPANE | Masters - K | 341 | ||||
789 | DRAGON Ewelina | 393 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 2 - K | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 353 | ||
790 | WOJTECKA Agata | 389 | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 353 | ||||
791 | WITKOWSKI Paweł | 717 | KTR MASA TURYSTYCZNA, | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 326 | |||
792 | MATYKIEWICZ Klaudia | 716 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | BODZANÓW | Masters - K | 328 | |||
793 | STOKOWIEC Adam | 507 | ŻORY | Senior 2 - M | 346 | ||||
794 | TRZMIELEWSKI Krystian | 150 | LEGNICA | Senior 2 - M | 361 | ||||
795 | WRUCIŃSKA Dorota | 619 | WATAHA TEAM | TANINA | Weteran 1 - K | Wataha Team | 338 | ||
796 | SOLECKA Agata | 345 | BIERUŃ | Senior 2 - K | 353 | ||||
797 | PIETRYGA Anna | 418 | WATAHA TEAM | BYTOM | Senior 1 - K | Wataha Team | 350 | ||
DNC | HAŁUN Łukasz | 625 | GÓROWO IŁAWECKIE | Senior 2 - M | 337 | ||||
799 | WOŹNICA Marcin | 679 | RADLIN | Senior 2 - M | 330 | ||||
800 | ARGALSKA Kinga | 388 | PĘDZĄCE LENIWCE | POZNAŃ | Senior 2 - K | Pędzące Leniwce | 352 | ||
801 | SADLOK Anna | 366 | JAWISZOWICE | Senior 2 - K | 354 | ||||
802 | MIERKIEWICZ Justyna | 756 | ZIELONA GÓRA | Masters - K | 324 | ||||
803 | KORNATZKI Wojciech | 760 | GRUDZIĄDZ | Senior 1 - M | 325 | ||||
804 | KNICZ Alicja | 777 | CHORZÓW | Senior 2 - K | 323 | ||||
805 | CURYŁO Marcin | 775 | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | 323 | ||||
806 | PIĘT Marta | 778 | WROCŁAW | Senior 1 - K | 323 | ||||
807 | KOBIERZYŃSKI Pawel | 765 | BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 323 | ||
808 | WAJDA Ewelina | 779 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RUSINOWICE/ (LUBLINIEC) | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 321 | ||
809 | SOBCZYK Tomasz | 784 | GÓRKA SOBOCKA | Senior 2 - M | 322 | ||||
DNC | GEWALD Danuta | 786 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 321 | ||||
DNC | MAJKA Wojciech | 787 | WARSZAWA | Masters - M | 321 | ||||
812 | STEFANIAK Adam | 788 | PUSZCZA | PUSZCZYKOWO | Senior 2 - M | 310 | |||
813 | DYMAREK Robert | 286 | BORKI WIELKIE | Senior 1 - M | 353 | ||||
814 | MISZTA Barbara | 291 | ZABKI | Masters - K | BiegamBoLubięZąbkiTeam | 353 | |||
815 | OSTROWSKI Tomasz | 764 | ORZECHOWATEAM | ŁĘGOWO | Senior 2 - M | 323 | |||
DNC | MATELSKI Dawid | 725 | ROGOWO | Senior 1 - M | 327 | ||||
817 | KOŻUCH Emilia | 321 | BYTOM | Masters - K | 355 | ||||
818 | SZPALA Agnieszka | 761 | KRAKÓW | Senior 2 - K | 313 | ||||
819 | FLOREK Tomasz | 348 | ŁYSA GÓRA | Masters - M | 353 | ||||
820 | GÓRA Marta | 241 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Siostry | 356 | |||
821 | WRUCIŃSKI Krzysiek | 561 | WATAHA TEAM | RADZIONKÓW | Senior 2 - M | Wataha Team | 308 | ||
822 | KOBIELSKI Przemysław | 699 | KONIN | Senior 1 - M | 328 | ||||
823 | WALEWSKA Urszula | 627 | 5 Z KSIĘŻYCA | ŁÓDŹ | Masters - K | 5 z Księżyca | 336 | ||
DNC | ADAMCZAK Renata | 630 | REBELLION OF FRE RUNNERS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 335 | ||
DNC | DWORCZAK Kasia | 233 | NESSI TEAM | GOSTYŃ | Masters - K | Nessi Team | 357 | ||
826 | TARNÓWKA Agnieszka | 238 | OLKUSZ | Senior 2 - K | 357 | ||||
827 | WRUCIŃSKI Adam | 617 | WATAHA TEAM | TANINA | Weteran 1 - M | Wataha Team | 338 | ||
828 | GOSPODARCZYK Barbara | 802 | TOKARNIA | Senior 1 - K | 315 | ||||
829 | LEN Damian | 720 | ŻAGAŃ | Senior 2 - M | 327 | ||||
DNC | GURTAT Artur | 757 | WARSZAWA | Masters - M | 322 | ||||
DNC | ROCH-SZKUTNIK Martyna | 797 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior 2 - K | 312 | ||||
832 | SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna | 796 | ZIELONA GÓRA | Senior 2 - K | 321 | ||||
833 | NITSCHKA Paweł | 821 | NIECHCEMISIE GIŻYCKO | GIŻYCKO | Masters - M | NIECHCEMISIE Giżycko | 318 | ||
834 | PIJACZYŃSKA Paulina | 819 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Junior 1 - K | 317 | ||||
835 | KALISZ Tomasz | 283 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 354 | ||||
836 | MAGOŃ Marcin | 299 | RYBNIK | Masters - M | 351 | ||||
837 | WILCZEWSKA Agnieszka | 36 | PASJONACI SŁUPCA | STRZAŁKOWO | Senior 2 - K | Pasjonaci Słupca | 365 | ||
DNC | BORKOWSKA Anna | 529 | KRAKÓW | Senior 2 - K | Siostry | 345 | |||
839 | PRZYGODA Marcin | 401 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 352 | ||||
840 | BOSIACKA Marta | 544 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 339 | ||
841 | BORDZIO Wojciech | 832 | SUWAŁKI | Senior 1 - M | 313 | ||||
842 | ŻELASKO Monika | 818 | NIECHCEMISIE GIŻYCKO | GIŻYCKO | Masters - K | NIECHCEMISIE Giżycko | 318 | ||
843 | OLSZEWSKI Marcin | 816 | HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKO | GIŻYCKO | Masters - M | NIECHCEMISIE Giżycko | 318 | ||
844 | HLUSZCZYK Piotr | 815 | RONIN | SOSNOWIEC | Masters - M | 318 | |||
DNC | MARSZOLIK Kacper | 812 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Junior 2 - M | 319 | |||
846 | TOKARZ Dominik | 804 | ENERGY OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIM | Masters - M | 320 | |||
847 | KWAK Katarzyna | 272 | ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - K | 356 | |||
848 | SZYDŁOWSKI Zenon | 628 | CHEŁMNO | Senior 2 - M | 334 | ||||
849 | GAJOWSKI Marcin | 254 | ETHOSENERGY POLAND S.A. | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 353 | |||
850 | PIJACZYŃSKA Anna | 828 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior 2 - K | 317 | ||||
851 | KUPFER Aleksandra | 391 | FUCHS OIL TEAM | RUDA ŚLĄSKA 5 | Masters - K | Fuchs Oil Team | 352 | ||
852 | BAJOR Aneta | 318 | ŻORY | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 354 | |||
853 | DMOCHOWSKA Agnieszka | 423 | WATAHA TEAM | RADZIONKÓW | Senior 2 - K | Wataha Team | 350 | ||
854 | MAZUR Aleksandra | 154 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 349 | ||||
855 | PATÓCS Ania | 185 | NORDIC ARMY | WĘGRZCE | Masters - K | 357 | |||
856 | OSTOJSKA Ewa | 805 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | REDA | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 318 | ||
857 | ĆWIKLAK Barbara | 839 | PSZCZYNA | Weteran 1 - K | 316 | ||||
858 | WIĘCZKOWSKI Wojciech | 845 | WARSZAWA | Masters - M | 307 | ||||
859 | GĄSIENICA-ROJ Karolina | 396 | SNPTT ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 1 - K | SNPTT Zakopane | 350 | ||
860 | CIEŚLAK Jakub | 759 | RZEPIN | Senior 2 - M | 323 | ||||
861 | SKIBA Joanna | 747 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 326 | ||
DNC | WOJCIECHOWSKI Michał | 826 | ŁÓDŹ | Senior 2 - M | Wygrani | 317 | |||
863 | FRANKOWSKA Katarzyna | 387 | PĘDZĄCE LENIWCE | POZNAŃ | Senior 2 - K | Pędzące Leniwce | 351 | ||
864 | ZIELIŃSKI Piotr | 131 | LUBAWA BIEGA | POZNAŃ | Senior 2 - M | LUBAWA BIEGA | 360 | ||
865 | WASIELEWSKI Karol | 210 | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 359 | ||||
866 | MUSIAŁ Paweł | 686 | WARSZAWA | Masters - M | 330 | ||||
867 | TRZCIŃSKA Paulina | 315 | POZNAŃ | Senior 2 - K | 355 | ||||
868 | KĘDER Urszula | 591 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Weteran 1 - K | 340 | |||
869 | KEMPNY Maria | 459 | ZAKOPANE | Senior 2 - K | 350 | ||||
870 | WIERZBICKI Jakub | 763 | MALBORK | Weteran 1 - M | 324 | ||||
871 | KUKLA Agata | 352 | POWOLI DO CELU | BRZESZCZE | Senior 2 - K | PoWoli do Celu | 354 | ||
872 | CHAŁCZYŃSKA Agnieszka | 469 | W POGONI ZA DUCHEM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - K | 349 | |||
873 | MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz | 292 | SPACERMISTRZ / RKNW | RYBNIK | Masters - M | 355 | |||
874 | SURY-WOLNIEWICZ Kamila | 367 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 349 | |||
DNC | WĄSIK Waldek | 641 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | 335 | ||||
DNC | SZYCHOWSKA Aneta | 827 | KOLECZKOWO | Senior 2 - K | 316 | ||||
877 | JAKOMULSKA Monika | 724 | TUREK | Masters - K | 326 | ||||
878 | KASPSZYK Dominika | 862 | CHCĘ CI SIĘ? | BLACHOWNIA | Junior 1 - K | 311 | |||
879 | ZELECHOWSKI Zbigniew | 866 | ZAKOPANE | Masters - M | 236 | ||||
880 | TARCZYŃSKI Marcin | 564 | ROFR | MARKI | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 343 | ||
881 | GRELA Izabela | 855 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters - K | 313 | ||||
882 | KANDZIA Edyta | 884 | KOSZĘCIN | Junior 2 - K | 311 | ||||
883 | ORESZKE Alicja | 857 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | KARWIA | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 311 | ||
884 | ANIELSKA Anna | 876 | KARLINO | Senior 2 - K | 311 | ||||
885 | ŁYSKAWIŃSKI Bartosz | 119 | RAKONIEWICE | Senior 2 - M | 364 | ||||
886 | BARCZYK Krzysztof | 889 | BIELSKO-BIAŁA | Senior 2 - M | 307 | ||||
887 | ZAWISŁA Halina | 894 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 309 | ||||
DNC | GORZELAK Zbigniew | 149 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 358 | ||||
DNC | FILAR Tomasz | 405 | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 350 | ||||
890 | BINDA Agnieszka | 624 | BIELSKO-BIAŁA | Senior 2 - K | 337 | ||||
891 | SZCZUCHNIAK Grzegorz | 629 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 336 | ||||
DNC | WOJDYN Jacek | 742 | HSV PRZEBIEGLI SIERADZ | ŁÓDŹ | Masters - M | 326 | |||
893 | PATORA Jacek | 712 | PŁOCK | Masters - M | 324 | ||||
894 | WDOWIAK Tomasz | 726 | NIDZICA | Masters - M | 326 | ||||
895 | MAKOWSKI Mariusz | 746 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | OPOLE | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 323 | ||
896 | ROZWADOWSKI Paweł | 772 | KLUB INO STOWARZYSZE | BRWINÓW | Weteran 1 - M | Klub InO Stowarzysze | 321 | ||
897 | SZWEDA Michał | 947 | RYBNIK | Masters - M | 293 | ||||
898 | MOŚ Rafał | 1093 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Masters - M | B4TEAM | 243 | ||
899 | WOJNOWSKA Weronika | 63 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior 1 - K | 365 | ||||
DNC | SCHMIDT Agnieszka | 730 | PUCK | Senior 2 - K | 327 | ||||
901 | FRASK Aneta | 631 | AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH | GÓRA | Senior 1 - K | Akademia Wojsk Lądowych | 337 | ||
DNC | KARULSKI Piotr | 936 | CHEŁMNO | CHEŁMNO | Weteran 1 - M | 303 | |||
903 | WAWRYNIUK Emilia | 952 | GDAŃSK | Senior 1 - K | 300 | ||||
DNC | OSZKIEL Ewa | 951 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 300 | ||||
905 | GIERSZ Michalina | 953 | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Senior 1 - K | 299 | ||||
906 | KONOPACKA Sandra | 510 | OTWOCK | Senior 1 - M | 346 | ||||
907 | CHRAPEK Urszula | 232 | RUDZICA | Senior 2 - K | 350 | ||||
DNC | KOZŁOWSKA Bożena | 77 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters - K | 364 | ||||
DNC | RUTKOWSKI Krzysztof | 938 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SŁUPSK | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 304 | ||
910 | WOYTAS Arkadiusz | 376 | POWOLI DO CELU | WOLA | Masters - M | PoWoli do Celu | 350 | ||
911 | DŁUGI Martyna | 962 | WROCLAW | Senior 1 - K | 294 | ||||
DNC | RZENNO Aleksandra | 965 | BYTOM | Senior 2 - K | 293 | ||||
DNC | RERON Marcin | 967 | LONDON | Masters - M | 297 | ||||
914 | NIEDŹWIEDŹ Barbara | 966 | DRUŻYNA SMA | WĘGRÓW | Weteran 1 - K | 298 | |||
DNC | ORESZKE Wojciech | 971 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | KARWIA | Junior 1 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 293 | ||
916 | NALIKOWSKA Krystyna | 969 | BIAŁYSTOK | Masters - K | 295 | ||||
917 | DĄBROWSKI Grzegorz | 974 | JAWORZNO | Masters - M | 293 | ||||
918 | GAJDA Magdalena | 976 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | 293 | ||||
919 | PAWŁESA Małgorzata | 983 | WARSZAWA | Masters - K | 292 | ||||
920 | PIOTROWSKA Gabriela | 984 | PIASECZNO | Senior 2 - K | 293 | ||||
921 | JUSZKIEWICZ Małgorzata | 985 | SZCZECIN | Masters - K | 291 | ||||
922 | BURNAGIEL Agata | 199 | HRMAX ŻORY | LESZCZYNY | Weteran 1 - K | HRmax Żory | 359 | ||
923 | P Ziutka | 993 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Senior 1 - K | B4TEAM | 357 | ||
924 | WISZNIOWSKA Agata | 994 | WROCŁAW | Senior 2 - K | 290 | ||||
925 | KLOSEK Dariusz | 104 | HDK LEGION | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | HDK Legion | 351 | ||
926 | FATLA Franciszek | 1087 | ZAKOPANE | Masters - M | 223 | ||||
927 | ŚLEZIONA Marcin | 1140 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 168 | ||||
928 | ŚCIBUT Martyna | 991 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - K | B4TEAM | 290 | |||
929 | SKIBA Paulina | 869 | KOSZĘCIN | Junior 2 - K | 311 | ||||
930 | KOWALCZYK Anna | 979 | BRODNICA | Masters - K | 292 | ||||
DNC | PATERSKI Dawid | 988 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4TEAM | 288 | ||
932 | MARON Tadeusz | 245 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 357 | ||||
933 | SUCHANICZ Paweł | 558 | KRAKÓW | Senior 1 - M | 343 | ||||
DNC | TOMTAS Konrad | 538 | INOWROCŁAW | Masters - M | 335 | ||||
DNC | HYBEL Paulina | 926 | ŚWIDNICA | Senior 2 - K | 306 | ||||
936 | MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana | 201 | LEGNICA | Senior 2 - K | 360 | ||||
937 | WÓJCICKA Anna | 290 | NOWY TARG | Senior 2 - K | 355 | ||||
DNC | ZAGÓRSKI Mariusz | 307 | PORANNY BESKID RUN | GOLESZÓW | Masters - M | Poranny Beskid Run | 349 | ||
939 | MARON Tomasz | 57 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | TL Athletics Jastrzębie | 365 | ||
940 | SZEWCZYK Tomasz | 355 | ŻYWIEC | Masters - M | 353 | ||||
941 | KUTERNOWSKA Anna | 1003 | ANIDA | MALBORK | Senior 2 - K | Grupa CzAMW | 285 | ||
942 | KOLARZ-PALKA Magdalena | 999 | MNIEJDYSZĘ | WROCŁAW | Senior 2 - K | 287 | |||
943 | DRÓZD Krzysztof | 1011 | WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY” | ŻORY | Senior 1 - M | 286 | |||
944 | FIDLER Daniel | 1012 | WROCŁAW | Senior 2 - M | 285 | ||||
945 | FLOREK Zosia | 1013 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 285 | ||||
946 | STOPYRA Renata | 1016 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 279 | ||||
947 | SYPNIEWSKI Karol | 608 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Junior 1 - M | 330 | |||
DNC | SMUŻNY Łukasz | 666 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | Junior 2 - M | 332 | |||
949 | DOBIJA Marzena | 814 | BUCZKOWICE | Senior 2 - K | 318 | ||||
DNC | SERAFIN Katarzyna | 488 | LUBLINIEC | Masters - K | 348 | ||||
951 | ZAKRZEWSKA Sylwia | 1001 | SZCZECIN | Senior 2 - K | 287 | ||||
952 | ŚWIERCZ Anna | 265 | KOBIETY NA5 + | BIERUŃ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 355 | ||
953 | ROPELA Radek | 907 | WOLF TEAM | ŁĘCZYCE | Senior 2 - M | 307 | |||
954 | ŁOKIETEK Dariusz | 940 | SZCZECIN | Weteran 1 - M | 303 | ||||
955 | BRYK Katarzyna | 958 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5 + | 288 | |||
956 | KUŚMIERZ Jerzy | 774 | SKIERNIEWICE | Weteran 1 - M | 321 | ||||
957 | TEKIEL Ewelina | 532 | REBELLION OF FREE RUNNERS | WŁOSZCZOWA | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 345 | ||
958 | BORUCZYŃSKI Dariusz | 1021 | SZCZECIN | Masters - M | 280 | ||||
959 | SZYSZKA Dorota | 1023 | SPYTKOWICE | Masters - K | 281 | ||||
960 | POWALA. Karina | 1030 | KS FORMA WODZISLAW | PSZÓW | Senior 2 - K | Forma Wodzisław Śląski | 279 | ||
961 | MACHEJ Damian | 1035 | KOŃCZYCE MAŁE | Senior 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 279 | |||
962 | MIĘCZAKOWSKA Agnieszka | 1033 | 34 | RYBNIK | Senior 2 - K | 279 | |||
DNC | ROŚCZAK Sylwia | 1019 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 277 | ||||
964 | KOGUT Jacek | 696 | ZIELNA FIVE | ŻORY | Weteran 1 - M | 326 | |||
965 | ZONTEK Paulina | 203 | WOLF TEAM | ŚCINAWICA | Senior 2 - K | WOLF TEAM | 360 | ||
966 | PIERÓG Anna | 1036 | SIENNA | Masters - K | 278 | ||||
967 | MAJCHERSKA Marcelina | 431 | FEMFIT3D | ZEBRZYDOWICE | Senior 2 - K | 349 | |||
968 | BUDNICKA Anna | 1039 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 277 | ||||
969 | FRYŚ Piotr | 1044 | LEŃCZE | Masters - M | 275 | ||||
970 | JEZUSEK Piotr | 1048 | RACIBÓRZ | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 273 | |||
971 | MICHALAK Krystyna | 1050 | MALBORK | Weteran 2 - K | Grupa CzAMW | 272 | |||
972 | BUDNICKI Artur | 1051 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 272 | ||||
973 | BAŻAN Natalia | 1056 | CZYŻOWICE | Junior 2 - K | 270 | ||||
974 | BAK Barbara | 1059 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 269 | ||||
975 | RYSZKOWSKA Dorota | 1060 | CIESZYN | Senior 2 - K | 269 | ||||
976 | KRAUSE Dariusz | 1063 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters - M | 252 | |||
977 | MAZUR Krzysztof | 1065 | PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ | TARNÓW | Weteran 1 - M | 265 | |||
978 | KARKOSZKA Daniel | 1069 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Junior 1 - M | KBKS Radomsko | 261 | ||
979 | ŁĄCZNIAK Dominika | 1054 | BĄKÓW | Senior 1 - K | 270 | ||||
980 | KRAUSE Sylwia | 1077 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters - K | Radlinioki w biegu | 258 | ||
981 | HEYDEBRECK Justyna | 1079 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SZCZECIN | Senior 1 - K | Rebellion Of Free Runners | 256 | ||
982 | BODZIONY Anna | 1080 | ŻORY | Masters - K | 255 | ||||
983 | KOGUT Edyta | 1081 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters - K | 252 | |||
984 | KARPLEWICZ Andrzej | 91 | GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | GB. Galopujące Ślimaki | 364 | ||
DNC | PYTLIK Dorota | 494 | TYCHY | Masters - K | 342 | ||||
986 | GAWLIK Iwona | 913 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - K | Mafia Team Lubliniec | 307 | ||
987 | SKRZYŃSKI Janusz | 616 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | Senior 2 - M | 337 | |||
988 | SZARAWAGA Jacek | 1052 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 271 | ||||
989 | DWORZYŃSKI Sebastian | 841 | DWORKI TEAM | MIAŁY | Masters - M | 316 | |||
990 | HAŁASZYN Joanna | 1090 | POZNAŃ | Senior 1 - K | 246 | ||||
DNC | PROKOPIUK Adriana | 1092 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Klub Biegacza Fartlek | 245 | ||
DNC | KLINGER Alan | 1098 | WSPÓLNA PASJA ŻORY | ŻORY | Senior 2 - M | 241 | |||
993 | TYBUREK Patryk | 1101 | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 238 | ||||
994 | SMYŁA Wioletta | 1031 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 279 | ||||
995 | ZACZYŃSKA-POZNIAK Jaroslawa | 1103 | DOBRZEŃ WIELKI | Masters - K | 236 | ||||
DNC | ZOWCZAK Dorota | 872 | RAWA TEAM | KOMORNIKI | Senior 2 - K | 312 | |||
997 | KIERNICKA Kamila | 799 | CZERNINA | Senior 1 - K | 321 | ||||
998 | SEKUŁA Marlena | 1067 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 263 | ||||
999 | GWÓŹDŹ Jolanta | 443 | NORDIC WALKING LYSKI | RYBNIK | Masters - K | Nordic Walking Lyski | 349 | ||
1000 | FRĄCZEK Robert | 1084 | PIASTÓW | Masters - M | 250 | ||||
1001 | KĄKOL-WOJTAS Katarzyna | 375 | POWOLI DO CELU | WOLA | Masters - K | PoWoli do Celu | 351 | ||
1002 | ROCHALSKA Anna | 531 | REBELLION OF FREE RUNNERS | WARSZAWA | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 345 | ||
1003 | STULCZEWSKI Andrzej | 801 | ROZBIEGANE BRANIEWO | BRANIEWO | Weteran 1 - M | 320 | |||
1004 | KRAJEWSKA Agnieszka | 1107 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - K | 233 | ||||
1005 | RÓŻYCKA Dorota | 1108 | JASŁO | Senior 2 - K | 230 | ||||
DNC | SZYMURA Patryk | 169 | BESTFIT CLUB | RYBNIK | Junior 2 - M | BestFit Club | 361 | ||
1007 | NOWAK Beata | 807 | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | GDAŃSK | Weteran 1 - M | 319 | |||
1008 | KOSTKA Robert | 1027 | SANOK | Masters - M | 280 | ||||
1009 | OLEJNICZAK Kamil | 1043 | KUTNO | Senior 1 - M | 276 | ||||
1010 | SZOPA Leszek | 343 | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY | PODOLSZE | Weteran 2 - M | 353 | |||
1011 | KUROWSKA Maria | 96 | ŚWIDNICA | Senior 1 - K | 365 | ||||
1012 | KARAŚ Jacek | 505 | REBELLION OF FREE RUNNERS | POZNAŃ | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 345 | ||
1013 | BAJOR CD. Rafał | 1144 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŻORY | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 160 | ||
1014 | JARCZEWSKA Renata | 50 | GOLENIÓW | Weteran 1 - K | 365 | ||||
1015 | DEPCZYŃSKI Rafał | 921 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | Weteran 1 - M | 303 | |||
DNC | ŻUBER Julita | 989 | JULITA ŻUBER | LEGNICA | Masters - K | 286 | |||
1017 | SZYMANDERA Łukasz | 90 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 365 | ||||
DNC | STAŚKIEWICZ Jakub | 1097 | TL ATHLETICS JASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 241 | |||
1019 | RUBANIK Joanna | 854 | DZIAŁKI | Senior 2 - K | 313 | ||||
1020 | AUBRY Alex | 1112 | GRUPA CZAMW | ELBLAG | Senior 2 - M | Grupa CzAMW | 229 | ||
1021 | SZWEDA Judyta | 1148 | RYBNIK | Junior 1 - K | 143 | ||||
1022 | ROSZYK Paweł | 732 | JP BIEGAĆ Z PASJĄ | WITKOWO | Weteran 1 - M | 324 | |||
1023 | JUSTYNA Magdalena | 1150 | REBELLION OF FREE RUNNERS | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 142 | ||
1024 | KAŁUS Joanna | 460 | RYBNIK | Masters - K | 336 | ||||
1025 | PASTUSZKO Izabela | 945 | RYBNIK | Senior 2 - K | 301 | ||||
DNC | SĘDKOWSKA Kinga | 948 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 301 | ||||
DNC | WILK Dariusz | 1147 | KOLBUSZOWA | Senior 1 - M | 149 | ||||
DNC | KLET Marcin | 1121 | BYDGOSZCZ | Masters - M | B4TEAM | 217 | |||
1029 | OLECH Bogusław | 1122 | SIMP O/SZCZECIN | PRZECŁAW | Weteran 2 - M | 216 | |||
DNC | KLIMOSZ Damian | 1124 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 210 | ||||
1031 | PARNAK Blanka | 425 | POZNAŃ | Masters - K | 352 | ||||
1032 | JAROSZ Magda | 1125 | KRAKÓW | Senior 2 - K | 210 | ||||
DNC | MAJERCZYK Klaudia | 1151 | ZAKOPANE | Senior 2 - K | 132 | ||||
DNC | KUCZYŃSKI Paweł | 1156 | SZCZECIN | Senior 2 - M | 133 | ||||
1035 | LIZAK 2 Grzegorz | 1152 | ZABIEGANA RODZINA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Zabiegana Rodzina | 138 | ||
1036 | PREDECKA Barbara | 1157 | ŻORY | Senior 2 - K | Tylko Żory | 130 | |||
1037 | ŁUKASZYK Sylwia | 637 | RYDZYNA | Masters - K | 336 | ||||
1038 | MORYS Agnieszka | 453 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - K | MALINOWE GWIAZDY | 350 | ||
1039 | PRUSZAK Julian | 1146 | LAERDAL MEDICAL POLAND | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | 153 | |||
1040 | PATERAK Robert | 1159 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | WKB META LUBLINIEC | 119 | ||
1041 | GOSTOMSKA Gosia | 1138 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZEMPIŃ | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 173 | ||
1042 | CIEMNA Aga | 1160 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 114 | ||||
1043 | SAPA Dariusz | 164 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | Weteran 1 - M | 351 | |||
1044 | PRZYŁUCKI Grzegorz | 941 | PRECZÓW | Weteran 1 - M | 303 | ||||
1045 | DUBIEL Hubert | 370 | DAMY RADE ZEGRZE | WARSZAWA | Senior 2 - M | Damy Rade Zegrze | 353 | ||
1046 | MAZURKIEWICZ Krzysztof | 1162 | SZCZECIN | Senior 2 - M | 111 | ||||
1047 | KONOPKA Daniel | 946 | GLIWICE | Senior 2 - M | 301 | ||||
1048 | DUMIN Magdalena | 208 | SOSNOWIEC | Senior 1 - K | 363 | ||||
1049 | MALUCHNIK Marek | 371 | GARAŻ NASIELSK | NASIELSK | Masters - M | 181 | |||
1050 | REK Katarzyna | 755 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters - K | Radlinioki w biegu | 314 | ||
1051 | DRYMEL Sylwia | 669 | BORGOWO | Masters - K | 346 |
Znaleziono 1051 wynik(ów)