RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji1000km
   
1MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M441028:01:26
2KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02
3SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - KKlub InO Stowarzysze441032:16:55
4KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K461080:49:15
5HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - MStęszewskie piłkary461088:30:35
6KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - KRebellion Of Free Runners471105:21:40
7DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K471105:34:45
8WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M491154:35:46
9ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M491155:34:56
10SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL501177:00:04
11SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - KMALINOWE GWIAZDY511201:37:22
12PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - MRYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59
13BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M521230:09:13
14BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K521230:32:49
15JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M531248:10:28
16JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K531248:12:06
17ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00
18KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M531250:22:07
19GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K551297:26:01
20KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K551297:33:41
21WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - MGrupa CzAMW561325:00:00
22BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28
23LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K581370:23:32
24ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M581371:38:19
25MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - MPoWoli do Celu591393:10:45
26OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K591395:47:01
27OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M591395:48:32
28OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K591395:48:32
29KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K601416:32:22
30GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M601417:07:20
31MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K621468:15:34
32PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M631481:39:40
33CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo631485:45:06
34ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MBIEGIGORSKIE.PL631489:23:03
35BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K631489:30:49
36KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M631489:31:13
37BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - KForma Wodzisław Śląski641512:41:32
38KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - MMafia Team Lubliniec651537:08:15
39RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+661553:13:47
40BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K661560:24:46
41SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - MBIEGIGORSKIE.PL671585:00:09
42KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K671587:27:14
43GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M701657:41:16
44SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo711667:01:40
45NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - MMALINOWE GWIAZDY711682:00:27
46MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - KNessi Team731720:33:27
47CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M741747:49:57
48STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K741752:35:57
49MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M741753:12:32
50OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory741755:16:29
51OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - MWataha Team751776:31:30
52CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY751777:59:40
53KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51
54KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+771829:36:09
55PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M781848:59:00
56BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M781849:17:53
57FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - KNordic Walking Lyski781849:34:47
58STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K781856:00:00
59BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory781860:24:28
60ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M791873:00:00
61KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - MWKB META LUBLINIEC791876:06:38
62PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K801897:02:21
63MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+801897:07:48
64POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K801897:55:12
65CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - MMafia Team Lubliniec811925:15:05
66NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+811934:51:44
67KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M821944:42:35
68PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M821944:57:01
69NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M821944:57:20
70NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+821945:42:04
71BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M821946:06:46
72ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M821949:22:09
73KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M831960:22:54
74GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20
75FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K841987:17:54
76SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M841992:31:43
77DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K841993:04:09
78PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K841993:12:33
79KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - KWKB META LUBLINIEC841993:13:36
80OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - MBIEGIGORSKIE.PL852017:07:29
81WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - KRebellion Of Free Runners862041:37:38
82MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - MMilbrant Team RS862044:22:08
83ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K862045:35:03
84WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - MGrupa CzAMW872074:00:00
85KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M892112:53:58
86PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - KBIEGIGORSKIE.PL892112:58:33
87GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M892113:04:18
88MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski892113:17:31
89TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K892113:27:00
90ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M902137:06:00
91KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - KMALINOWE GWIAZDY902137:09:59
92JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08
93KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K5 z Księżyca912160:30:00
94OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K912163:17:57
95ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K922184:37:55
96KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec932209:04:13
97KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec932210:04:30
98SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28
99PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M942239:01:46
100ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K942246:53:48
101HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M952257:53:21
102ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K952257:59:34
103NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - MDębickie Gepardy952264:17:19
104PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K962266:10:14
105SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K962273:08:01
106KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - KDecathlon&przyjacieleRybnik962280:41:53
107MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - MRebellion Of Free Runners972300:56:27
108SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - MMafia Team Lubliniec982327:17:15
109SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M982330:33:03
110SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K982330:33:03
111DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K982336:10:59
112DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M992349:40:22
113JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - KDamy Rade Zegrze992352:21:16
114MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - MMafia Team Lubliniec992353:24:27
115MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K992356:59:05
116CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners992360:32:48
117TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56
118CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K1002381:25:25
119BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1002381:31:43
120BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M1012400:54:39
121GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K1012408:33:34
122DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M1022424:51:27
123MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K1022425:18:47
124DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M1032449:31:51
125ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - KAktywni Rydułtowy1042472:49:51
126HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - KMafia Team Lubliniec1042473:37:57
127RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M1052496:42:27
128SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek1052497:26:35
129PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M1062520:16:57
130KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo1072538:06:37
131GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1072545:42:46
132KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - MKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:10
133GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M1082575:55:47
134LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M1092592:44:00
135WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1092593:18:00
136GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30
137PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M1092602:05:13
138MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - KRebellion Of Free Runners1102616:30:00
139KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M1112634:22:03
140SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - KMafia Team Lubliniec1112640:52:58
141MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1112645:40:01
142STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1112649:44:18
143CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K1112652:31:20
144KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K1122659:52:01
145GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1122664:58:48
146WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K1132676:56:07
147SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M1152736:43:23
148PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - KRebellion Of Free Runners1152746:29:05
149SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - MMafia Team Lubliniec1172784:59:29
150BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - KKobiety na 5+1172790:57:01
151MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M1182809:32:59
152DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+1182819:36:38
153ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K1192833:05:26
154OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+1202857:00:39
155PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1212880:53:20
156GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M1212892:23:32
157SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec1222905:46:53
158LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - MDamy Rade Zegrze1232923:55:03
159MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K1232928:28:22
160ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1242955:03:00
161NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K1303096:59:57
162BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M1313114:20:08
163MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K1313121:06:23
164DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - KMiraz Race Team1353218:06:29
165PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M1363242:11:15
166WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+1363254:18:46
167SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K1373269:59:29
168KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M26 21373273:02:30
169DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek1373274:44:15
170CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M1403337:23:16
171GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K1413363:07:01
172CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners15344:35:32
173PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K1453463:12:30
174SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M19432:34:27
175ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M19441:42:47
176SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M20456:43:15
177KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M20468:30:00
178NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M21478:04:20
179PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners21481:00:48
180PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - MRebellion Of Free Runners23534:37:56
181PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners24558:35:24
182WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL29674:15:40
183ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M30700:23:52
184LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina31730:43:56
185KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - KRebellion Of Free Runners34791:47:54
186LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina34803:31:15
187STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28
188TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBIEGIGORSKIE.PL35817:12:25
189HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners35839:50:25
190SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K36842:11:46
191PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+38887:33:57
192KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K39912:51:11
193PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners40931:47:27
194GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M40935:37:51
195PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M41958:48:20
196KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY41962:29:00
197MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M42984:35:19
198PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M101
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
199KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M129
200STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K106
201SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K97
202PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K95
203BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K94
204BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry135
205HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M129
206PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M90
207ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K132
208KALATA Janusz 566PORONINMasters - M121
209ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K87
210DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K89
211KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M90
212WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K114
213SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M119
214BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M107
215DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M105
216SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M103
217DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K105
218KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K130
219PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K132
220MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M143
221ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K147
222WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M80
223BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M149
224KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M86
225DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M141
226FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M145
227WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M141
228BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M140
229POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K141
230KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K149
231RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K144
232RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M142
233CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K142
234KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M135
235KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K134
236GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K137
237GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M137
238SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M130
239HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K137
240PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K149
241BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M137
242OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M140
243CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M112
244KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K140
245KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K147
246ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M147
247SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M147
248MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M144
249DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K150
250KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K147
251BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - MNocne sępy140
252GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM143
253JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory135
254CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K137
255ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4TEAM144
256WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K149
257SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K139
258KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - MHDK Legion130
259SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M136
260GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M139
261RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M146
262SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K143
263MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+145
264SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - MUKS Orły Zakopane145
265KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
266PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K140
267BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - MNocne sępy141
268PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTL Athletics Jastrzębie141
269SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - KBestFit Club135
270FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - MAKTYWNA PSZCZYNA136
271BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - MHRmax Żory140
272BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - MBiegamy Razem Władysławowo138
273MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - KNessi Team139
274SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek143
275MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K137
276NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - KNessi Team140
277GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K137
278ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K138
279MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K139
280GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - KSNPTT Zakopane138
281GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+117
282NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M138
283ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam137
284ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K137
285PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+136
286MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - MBiegiem przez życie135
287KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - MWKB META LUBLINIEC132
288SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo129
289MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K132
290BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI128
291MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - MBiegiem przez życie132
292SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K132
293SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K134
294GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K134
295ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - MPoWoli do Celu132
296STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K133
297MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu129
298DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - MDamy Rade Zegrze132
299MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M133
300MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec132
301GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M121
302SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - MHarpagan Sosnowiec134
303ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K132
304KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132
305GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo136
306DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MGB. Galopujące Ślimaki149
307RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M131
308GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - MAkademia Sportowa Lubliniec129
309GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K130
310WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K108
311PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M128
312WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K138
313POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M134
314RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec135
315WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K136
316KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132
317HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K133
318SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek150
319NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MZabiegana Rodzina131
320NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K130
321DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M129
322DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K131
323NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - MZabiegana Rodzina131
324REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M74
325MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - MNordic Walking Lyski129
326WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski128
327MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K129
328JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M129
329KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M125
330MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - KPoWoli do Celu127
331TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+149
332WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie132
333GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - MBIEGIGORSKIE.PL127
334WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K138
335STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M126
336ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo122
337KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - MRebellion Of Free Runners124
338SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K126
339DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - KRebellion Of Free Runners123
340CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - MRebellion Of Free Runners120
341KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K142
342KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K131
343WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - KKobiety na 5+124
344SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek122
345SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K121
346WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M122
347SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
348KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - KMALINOWE GWIAZDY116
349ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M118
350KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K120
351BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K119
352KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - KStęszewskie piłkary116
353SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M119
354HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M86
355ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K149
356WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K126
357STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K126
358TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K117
359GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - KRebellion Of Free Runners116
360SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M107
361FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - MSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK117
362WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - KRebellion Of Free Runners115
363MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo115
364ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K115
365OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K107
366ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K114
367JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - KNiepołomice Biegają114
368VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K114
369HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K114
370SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M117
371SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners118
372KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - MNordic Walking Lyski128
373MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M2Tm4,7130
374BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - KMALINOWE GWIAZDY113
375PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec131
376GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K121
377MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie133
378SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - KWataha Team119
379BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M131
380LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M132
381LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K136
382SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K145
383SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+148
384DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M149
385GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K132
386PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K132
387WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M113
388WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K149
389DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M134
390BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners132
391WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - KRebellion Of Free Runners122
392ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K135
393PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M119
394PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M114
395SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K115
396PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
397TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M145
398WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M117
399FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M131
400MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M111
401SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K111
402TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec121
403JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M132
404HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec135
405BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M144
406STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - MUKS Orły Zakopane114
407WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - KNordic Walking Lyski124
408WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M125
409WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M121
410TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
411KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - KStęszewskie piłkary118
412ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners125
413WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K129
414NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - KRebellion Of Free Runners122
415PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M108
416GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - KRebellion Of Free Runners125
417MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - MCewicki Klub Morsa i Biegacza139
418KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - KStęszewskie piłkary118
419NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - KRebellion Of Free Runners120
420BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - MRebellion Of Free Runners129
421MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M133
422MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K135
423MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMilbrant Team RS129
424ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - KPoWoli do Celu133
425KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K135
426MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K133
427SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K140
428PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M141
429SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M127
430MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K126
431WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - KStęszewskie piłkary118
432BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K124
433KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - MZabiegani Częstochowa135
434KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory139
435KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo111
436DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K116
437GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M109
438TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K134
439WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - KRebellion Of Free Runners118
440PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K65
441SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M120
442BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K117
443DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M129
444JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K128
445PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K120
446RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M131
447SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - KRebellion Of Free Runners122
448WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K135
449TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K129
450BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane142
451CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127
452GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - KRogoziński Klub Biegacza121
453TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M135
454MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec135
455MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski123
456FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K108
457KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - MKozaxTeam109
458HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - MSieChodzi107
459MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - KSieChodzi106
460DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - MNidzica Biega107
461DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K136
462BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K94
463WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - KNidzica Biega106
464GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K106
465ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M103
466SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K106
467ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K108
468KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec108
469MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K145
470CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M134
471BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M128
472TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M129
473SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+107
474SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KRUNTEAM PAWŁOWICE135
475ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M133
476PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M108
477PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M84
478MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K100
479PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - MMafia Team Lubliniec129
480UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K121
481BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - KRebellion Of Free Runners120
482WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M103
483NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - MRebellion Of Free Runners118
484SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - KPędzące Leniwce132
485STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M111
486RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - KPrzemyski Klub Biegacza105
487JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo104
488OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K103
489PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - MMTS Drużyna Szpiku105
490KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - KBiegamy Razem Władysławowo121
491ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K105
492CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K129
493CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze133
494DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M111
495DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K120
496DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI132
497WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K132
498WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M105
499MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K107
500JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K112
501STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M125
502JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze130
503TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M140
504PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+143
505GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec128
506WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - KWataha Team117
507KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116
508SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K132
509ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K136
510PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - KWataha Team129
511HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M116
512WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M109
513BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M132
514HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+149
515ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce131
516SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K133
517KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M130
518REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - KRadlinioki w biegu86
519MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K103
520KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M104
521TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec100
522KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K116
523SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M100
524KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K102
525CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M102
526PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K102
527KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo102
528WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - KMafia Team Lubliniec100
529SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M101
530ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M100
531GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K100
532MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M100
533STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M89
534CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - MSmaki biegania100
535RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M100
536PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M111
537DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M132
538PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K131
539NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec103
540JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - MWKB Maratończyk Włocławek101
541KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K104
542MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam132
543OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M102
544MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M132
545SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M102
546POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - MRebellion Of Free Runners121
547MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M106
548KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K134
549ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M107
550SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K92
551FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M132
552TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - MRebellion Of Free Runners116
553HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M128
554GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry135
555WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - MWataha Team87
556KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M107
557LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K105
558WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K5 z Księżyca115
559ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KRebellion Of Free Runners114
560DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - KNessi Team136
561WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - MWataha Team117
562JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - MFuchs Oil Team108
563KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec134
564GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K94
565PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M128
566DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M129
567LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M106
568GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M101
569ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K91
570SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K100
571NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - MNIECHCEMISIE Giżycko97
572PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K96
573WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - KGrupa CzAMW97
574KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M133
575WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K134
576MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M130
577WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - KPasjonaci Słupca149
578BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - KSiostry124
579BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K120
580ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K122
581PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M131
582BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - KRebellion Of Free Runners118
583BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M92
584ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - KNIECHCEMISIE Giżycko97
585OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - MNIECHCEMISIE Giżycko97
586HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M97
587MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M98
588RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K131
589KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K135
590SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M113
591GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M132
592PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K96
593KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - KFuchs Oil Team131
594GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M125
595BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+137
596DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - KWataha Team129
597PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M140
598ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K136
599MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K128
600URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M137
601SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M112
602PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K136
603OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - KBiegamy Razem Władysławowo97
604CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - KRebellion Of Free Runners120
605KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M135
606NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K129
607ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K95
608WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M86
609PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M94
610KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M108
611MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run133
612GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - KSNPTT Zakopane129
613CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M102
614TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K96
615SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - KMafia Team Lubliniec105
616WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - MWygrani96
617FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce130
618ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory134
619ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - MLUBAWA BIEGA139
620PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K139
621WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M138
622MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M109
623TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K106
624SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126
625TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K134
626KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K119
627CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - MRebellion Of Free Runners116
628KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K129
629BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - MRebellion Of Free Runners107
630WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M103
631SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M132
632KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - KPoWoli do Celu133
633ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K129
634FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M133
635CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K128
636BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K126
637KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M106
638MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M134
639KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K134
640SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+128
641NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K132
642SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M108
643KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M113
644JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - MRebellion Of Free Runners108
645KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K115
646KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - MRebellion Of Free Runners125
647ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K133
648MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek149
649WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - MRebellion Of Free Runners123
650WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M114
651BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K135
652SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K95
653JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K105
654GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K87
655KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K90
656MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90
657ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M15
658KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K89
659WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M108
660TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - MRebellion Of Free Runners122
661WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M91
662GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K92
663MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M90
664BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M89
665BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - KMafia Team Lubliniec90
666KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K90
667ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo90
668ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K90
669ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M143
670GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M136
671DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M146
672BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M86
673ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K88
674LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M77
675MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K86
676GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M137
677KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M136
678SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - MBestFit Club140
679CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - KNordic Army138
680KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K132
681DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K132
682SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K132
683FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M129
684DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M130
685JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K150
686PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - KRebellion Of Free Runners126
687BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K116
688SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M115
689FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - KAkademia Wojsk Lądowych116
690WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M105
691ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M102
692MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M98
693NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100
694BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K100
695PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M98
696NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M98
697RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - KNessi Team93
698MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K92
699TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K87
700MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M83
701NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M85
702GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - MBIEGIGORSKIE.PL86
703SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K83
704KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M82
705KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - KZabiegane Baby79
706SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - MFuchs Oil Team76
707MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M79
708WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M89
709CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M90
710WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M107
711PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M103
712WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - KSieChodzi107
713MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K91
714LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MZabiegana Rodzina131
715NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M134
716WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M105
717MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - MMafia Team Lubliniec102
718ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - MKlub InO Stowarzysze100
719SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M91
720PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K80
721KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M80
722PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M79
723SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K80
724WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K79
725OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K79
726GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M76
727GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K78
728KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K78
729POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M77
730MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K72
731WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K77
732KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M107
733KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M125
734CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K129
735KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K143
736NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - KDębickie Gepardy96
737SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M83
738MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K81
739RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - MRebellion Of Free Runners83
740WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - MTacyMy132
741WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - MPoWoli do Celu129
742DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K73
743RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K72
744RERON Marcin 967LONDONMasters - M76
745NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K77
746ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - MBiegamy Razem Władysławowo72
747NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K74
748SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K69
749DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M72
750AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - MGrupa CzAMW72
751GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K72
752GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M72
753PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K71
754PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K72
755JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K70
756MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - KKlub InO Stowarzysze70
757KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - KKobiety na 5+71
758OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K83
759MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M149
760BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - KHRmax Żory138
761ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M84
762PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M108
763MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski147
764P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - KB4TEAM136
765GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K85
766WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K69
767ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - KB4TEAM69
768SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K90
769STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K78
770KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K85
771KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MMARO Team Jastrzębie-Żory129
772KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K71
773KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M71
774PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM67
775MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M136
776MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M136
777SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M121
778SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M122
779SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MUltra Mountain Athletes149
780TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
781HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K85
782KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M84
783KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K85
784KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M95
785ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run128
786MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MTL Athletics Jastrzębie149
787KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K78
788HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K98
789SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M132
790ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+68
791KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - KGrupa CzAMW64
792KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M64
793KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M66
794KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K66
795SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M65
796IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K65
797HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - KNessi Team66
798DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M65
799FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M64
800FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K64
801FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
802MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K65
803SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K61
804STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K58
805GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M91
806ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K88
807TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M114
808SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M109
809SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M111
810NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M128
811KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M128
812LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K133
813GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL139
814KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM69
815SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K127
816KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M86
817ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K66
818RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M129
819RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - KRebellion Of Free Runners72
820KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M71
821PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K84
822ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M100
823ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - KKobiety na 5+134
824BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M92
825ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M86
826ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M82
827GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+143
828WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M127
829KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K68
830NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - MBiegamy Razem Władysławowo101
831BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - KKobiety na 5 +67
832GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M104
833BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K113
834KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - KFuchs Oil Team127
835DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K97
836KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M100
837BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M59
838WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M60
839SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K60
840KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI59
841KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KB4SPORT59
842KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K59
843KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M59
844NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M57
845POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - KForma Wodzisław Śląski58
846REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K58
847MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - MMARO Team Jastrzębie-Żory58
848MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K58
849ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56
850IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M61
851POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M47
852WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M57
853KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K60
854KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M105
855ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - KWOLF TEAM139
856ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K77
857BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M83
858ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - MBiegamy Razem Władysławowo91
859SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K108
860PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K57
861FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI90
862DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K108
863FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M108
864MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K128
865KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - KSieChodzi86
866BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K56
867OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M55
868FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M54
869PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K52
870GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - MBydgoszcz na Start53
871JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - MRebellion Of Free Runners52
872KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K52
873MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - KGrupa CzAMW51
874BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M51
875BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K49
876BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K48
877RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K48
878IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K47
879GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec115
880PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K120
881ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K79
882WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M87
883ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M48
884POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - MB4TEAM45
885KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - MGrupa CzAMW66
886KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M31
887MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M44
888KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - KKBKS Radomsko42
889KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - MKBKS Radomsko40
890ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K47
891ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K50
892ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+146
893ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K141
894ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K37
895ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K37
896KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - KRadlinioki w biegu37
897KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec37
898HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - KRebellion Of Free Runners35
899BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K34
900KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K31
901KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MGB. Galopujące Ślimaki143
902BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M54
903WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K35
904PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K121
905GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - KBiegamy Razem Władysławowo101
906WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K129
907PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M82
908BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane47
909MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMALINOWE GWIAZDY129
910JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - MRebellion Of Free Runners56
911LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MTL Athletics Jastrzębie30
912BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M40
913KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M131
914DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M55
915KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M130
916KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - KSJZ GO!46
917OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M118
918SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M116
919SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M50
920DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M95
921PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M104
922JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory42
923MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - KRebellion Of Free Runners25
924HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K25
925BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M25
926PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek24
927ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M22
928WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+148
929MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - MB4TEAM22
930MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K22
931KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M20
932TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M17
933ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M20
934STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M32
935SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K58
936WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - KGrupa CzAMW41
937GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski109
938BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory136
939FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners16
940HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K15
941BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M100
942ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K91
943KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K100
944SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K42
945KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M71
946GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - KNordic Walking Lyski128
947FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M29
948WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K29
949WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M93
950KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu130
951ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners124
952KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K131
953ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K134
954CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K134
955SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+92
956RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K63
957STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M99
958SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek149
959PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners13
960KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K12
961RÓŻYCKA Dorota 1108JASŁOSenior 2 - K9
962SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M9
963MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K131
964DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek149
965DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M82
966ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K65
967MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - MMARO Team Jastrzębie-Żory74
968SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M148
969KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M126
970STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20
971RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K92
972NIZIOŁEK Teresa 1111ZAWADAWeteran 1 - K8
973AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - MGrupa CzAMW8
974KOŚCIELNIAK Dagmara 1113CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKMasters - K7
975PRAUZNER-BECHCICKA Maria 1115LUBLINIECSenior 2 - K5
976I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden 1116GDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners3
977TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M99
978TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K136
979BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - KRebellion Of Free Runners133
980PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K88
981RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M112
982MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M148
983MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M112
984BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+150
985WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M143
986GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - KMafia Team Lubliniec86
Znaleziono 986 wynik(ów)