RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
3SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
4KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
5NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
6PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
7PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
8PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:24163:15:01.023d 06:35:241 000,00,0009:476,1
9WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
10ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:52156:40:01.029d 04:20:291 000,00,0009:246,4
11LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
12LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
13TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:25132:14:01.034d 01:12:251 000,00,0007:567,6
14HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
15GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
16PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
17MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
18MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
19KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
20HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
21WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:46145:10:01.048d 02:35:461 000,00,0008:426,9
22ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
23SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
24PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
25BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
26JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:28201:12:01.052d 00:03:441 000,00,00012:045,0
27KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
28ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
29WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
30BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28161:54:05.056d 01:05:281 000,00,0009:426,2
31ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
32MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
33OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:32182:00:05.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
34GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
35PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
36ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
37KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
38KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
39SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
40GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
41NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:27215:41:05.070d 02:00:271 000,00,00012:564,6
42CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
43MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
44OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
45OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
46KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
47PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
48BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:53095:31:26.077d 01:17:531 000,00,0005:4310,5
49BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
50ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
51KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
52CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
53KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
54PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:01086:17:44.081d 00:57:011 000,00,0005:1011,6
55NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:20086:13:41.081d 00:57:201 000,00,0005:1011,6
56BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
57ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 57821949:22:09117:23:03.081d 03:31:001 000,00,0007:028,5
58KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 58831960:22:54133:00:00.081d 14:02:241 000,00,0007:587,5
59SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
60OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
61MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
62WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 62Grupa CzAMW872074:00:00362:51:01.086d 10:00:001 000,00,00021:462,8
63KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
64GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
65ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
66JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
67KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 67Mafia Team Lubliniec932209:04:13122:02:01.092d 01:04:131 000,00,0007:198,2
68KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:30108:39:02.092d 02:04:301 000,00,0006:319,2
69SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
70PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
71HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
72NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:19127:35:04.094d 08:17:191 000,00,0007:397,8
73MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:27113:46:01.095d 20:46:281 000,00,0006:498,8
74SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
75SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 75982330:33:03229:31:01.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
76DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
77MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
78BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
79DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
80DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 801032449:31:51130:54:03.0102d 01:31:511 000,00,0007:517,6
81RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
82SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
83PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
84KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:10094:04:39.0107d 05:39:101 000,00,0005:3810,6
85GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 851082575:55:47166:45:00.0107d 07:36:161 000,00,00010:006,0
86LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:00078:03:08.0108d 00:44:001 000,00,0004:4012,8
87WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 871092593:18:00137:59:00.0108d 01:18:001 000,00,0008:167,2
88GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30120:14:02.0108d 02:03:301 000,00,0007:128,3
89PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:13111:45:03.0108d 10:05:131 000,00,0006:428,9
90KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:03101:57:04.0109d 18:10:001 000,00,0006:079,8
91SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:23097:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5210,2
92SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:29082:36:19.0116d 00:59:291 000,00,0004:5712,1
93MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
94GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:32099:46:12.0120d 12:23:321 000,00,0005:5910,0
95SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:53095:33:28.0121d 01:46:531 000,00,0005:4410,5
96LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:03094:42:25.0121d 19:48:421 000,00,0005:4010,6
97BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:08141:46:00.0129d 17:22:371 000,00,0008:307,1
98PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:15173:02:05.0134d 23:50:511 000,00,00010:225,8
99KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:30129:29:00.0136d 09:02:301 000,00,0007:467,7
100DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:15138:49:02.0136d 10:44:151 000,00,0008:197,2
101CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:16182:29:00.0139d 01:23:161 000,00,00010:565,5
102PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec131118:18:02.0127d 22:41:08984,3-15,6887:128,3
103JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek101095:08:00.096d 08:57:54969,2-30,8215:5310,2
104DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 104146115:45:02.0144d 05:02:33964,6-35,3717:118,3
105DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki149147:46:05.0141d 05:07:57952,2-47,7609:186,4
106BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 106100130:34:03.098d 09:41:32933,0-67,0198:237,1
107BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 107149112:10:04.0146d 20:06:37905,1-94,9067:268,1
108TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners116157:46:01.0114d 01:04:35903,0-96,96610:285,7
109KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 10971067:11:26.069d 00:22:29897,3-102,6654:2913,4
110LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina131150:09:03.0129d 06:33:40880,4-119,55610:135,9
111PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 111108135:45:02.0105d 00:09:22868,9-131,1129:226,4
112DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 112130101:24:00.0123d 22:08:58864,7-135,2707:028,5
113SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners118220:21:02.0114d 00:41:01863,1-136,90515:193,9
114KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec134098:54:20.0122d 04:42:44860,7-139,3126:538,7
115LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie30085:44:53.028d 02:40:36849,0-150,9786:039,9
116WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M48M 116143116:24:01.0140d 15:02:18846,9-153,1478:147,3
117KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M49M 117WKB META LUBLINIEC132106:57:01.0125d 07:32:37831,7-168,2657:427,8
118WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M50M 11893247:48:03.091d 10:00:00827,8-172,19017:573,3
119MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 119112153:40:00.0110d 01:59:51822,0-178,02611:135,3
120GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 120Mafia Team Lubliniec128123:33:00.0126d 12:00:36815,8-184,2339:056,6
121GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 121BIEGIGORSKIE.PL139076:56:12.0130d 00:56:42810,4-189,5585:4110,5
122KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 12284122:37:02.081d 19:53:19810,2-189,8119:046,6
123BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M51M 123Rebellion Of Free Runners132126:15:01.0126d 22:32:00800,2-199,8229:276,3
124ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 124MARO Team Jastrzębie-Żory134229:30:03.0131d 04:29:22794,6-205,44517:193,5
125PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 125TL Athletics Jastrzębie141122:35:03.0124d 23:36:32792,1-207,8599:176,5
126KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M52M 126Rebellion Of Free Runners125125:57:04.0112d 04:56:09782,7-217,2799:396,2
127KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 12771149:50:03.067d 03:15:38782,5-217,47011:295,2
128SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 128Rebellion Of Free Runners125098:39:39.0122d 05:57:00780,7-219,3057:347,9
129KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M53M 129Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132178:09:01.0129d 16:09:54780,7-219,30813:414,4
130KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M14M 130130089:44:25.0126d 01:03:11779,4-220,5546:548,7
131BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 131131081:21:05.0128d 01:09:21778,2-221,8386:169,6
132PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 13279063:07:02.074d 00:56:37777,5-222,5404:5212,3
133SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 133147090:32:26.0123d 22:48:40774,2-225,8377:018,6
134KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M15M 134108117:47:03.089d 00:52:58773,2-226,7909:086,6
135RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 135142165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
136MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 136Mafia Team Lubliniec135093:33:19.0129d 00:32:48746,0-254,0317:318,0
137KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 137130086:44:42.0127d 19:05:22732,9-267,0777:068,4
138SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M54M 138102099:52:54.095d 01:04:04727,8-272,1908:147,3
139KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 13995122:09:02.093d 02:09:11719,5-280,46010:115,9
140KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 14086103:23:00.073d 00:30:06717,8-282,2308:386,9
141KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 141131074:46:41.0129d 00:51:39711,5-288,5196:189,5
142MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie133069:01:12.0130d 22:03:15708,5-291,4525:5010,3
143KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI59063:44:21.050d 05:29:30705,6-294,4455:2511,1
144WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 144108093:50:28.0101d 00:46:43691,4-308,6198:087,4
145MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run133081:57:47.0131d 10:36:45689,9-310,0587:078,4
146BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 146Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane47102:45:01.044d 02:04:26688,0-312,0508:576,7
147AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW72136:51:00.067d 02:05:00683,4-316,60012:005,0
148SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 148119057:12:11.0116d 00:47:34682,0-318,0115:0111,9
149WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 149107078:47:41.0104d 14:54:19665,7-334,2667:068,4
150BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy141063:51:07.0137d 22:40:12661,8-338,2385:4710,4
151MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 151149232:37:05.0147d 19:02:36659,5-340,48721:092,8
152SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 15265083:37:46.059d 05:44:17657,9-342,0907:377,9
153SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 153136079:01:21.0132d 14:05:42654,8-345,1797:148,3
154SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec134062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
155KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 155135186:13:00.0126d 01:18:10650,5-349,54017:103,5
156POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners121068:23:36.0119d 01:19:00648,9-351,0606:199,5
157MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 157133075:19:38.0131d 01:37:29648,2-351,7706:588,6
158PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 158111057:49:29.0104d 00:26:35648,1-351,9105:2111,2
159ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo122152:29:02.0117d 06:08:19647,8-352,21814:074,2
160KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 16086071:26:30.071d 07:22:00644,2-355,7606:399,0
161WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 161103171:46:00.099d 11:00:01643,7-356,29616:003,7
162MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec132071:11:52.0130d 02:22:55641,2-358,8026:399,0
163TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 163129079:05:43.0126d 23:59:45640,6-359,3867:248,1
164ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 164100075:42:17.097d 20:43:38636,8-363,2247:078,4
165JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M19M 165Damy Rade Zegrze130072:43:55.0123d 03:37:33634,5-365,4576:528,7
166JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory135083:09:07.0128d 11:46:36634,2-365,7637:517,6
167NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo101069:08:58.092d 16:03:33633,9-366,1086:329,2
168WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 16860093:10:11.055d 00:52:59633,7-366,3308:496,8
169MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 16990091:27:00.086d 01:00:00632,0-368,0508:406,9
170MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 170134093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
171SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 171148112:02:03.0135d 00:53:40623,2-376,82010:475,6
172GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 172136090:02:52.0131d 01:23:03606,4-393,6208:546,7
173KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 173126094:56:21.0116d 20:08:42602,1-397,8879:276,3
174WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 174122097:48:05.0118d 00:32:14601,3-398,6809:456,1
175KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 175106070:46:09.0104d 05:43:38600,1-399,8797:048,5
176MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 176136150:02:00.0130d 05:50:05593,6-406,40015:094,0
177MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 177144067:56:20.0126d 08:01:59586,1-413,9346:578,6
178MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M20M 178132089:14:38.0130d 01:42:26584,3-415,6759:096,5
179WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 17987074:12:34.084d 20:46:29582,2-417,7787:387,8
180WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 180125058:48:35.0123d 02:04:57572,6-427,3786:099,7
181NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 18198086:23:27.086d 03:11:24566,2-433,8009:096,6
182MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 182109100:56:04.0106d 21:34:46563,3-436,73110:455,6
183WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners123068:32:53.099d 10:31:38563,2-436,7907:188,2
184SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane145055:27:25.0143d 01:20:01556,3-443,6575:5810,0
185PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 18590052:38:15.084d 01:40:55556,2-443,8005:4010,6
186MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski129072:42:15.0123d 03:53:22553,6-446,4137:527,6
187BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory140081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
188KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 188136051:35:16.0131d 23:14:19551,6-448,3975:3610,7
189KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 189135100:13:01.0127d 00:38:33546,9-453,06410:595,5
190BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 190144050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
191WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 191141046:43:05.0138d 00:25:00544,6-455,3605:0811,7
192GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 192109060:31:38.0106d 01:51:44542,7-457,2726:419,0
193GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 19372045:52:57.070d 06:38:32540,6-459,3515:0511,8
194TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec121052:14:52.0119d 08:16:57538,8-461,1675:4910,3
195PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 195104187:39:04.0102d 05:59:17535,6-464,42621:012,9
196RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 196146067:56:51.0138d 00:37:36534,2-465,8207:377,9
197PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku105051:02:18.0103d 01:10:23533,0-467,0505:4410,4
198LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 198132067:35:31.0115d 09:58:02528,2-471,8167:407,8
199BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M21M 199137095:13:10.0130d 01:32:29524,9-475,08110:535,5
200BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 200132047:44:31.0130d 02:11:13521,7-478,2645:2910,9
201RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M80M 201112060:25:14.0110d 07:53:02512,8-487,2417:048,5
202ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 202B4TEAM144120:08:01.0127d 08:49:13509,2-490,84214:094,2
203MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 203148063:26:35.0146d 09:36:11507,3-492,6577:308,0
204PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M81M 204Mafia Team Lubliniec129053:28:17.0122d 00:53:45505,7-494,2656:209,5
205HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M82M 20597106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
206RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 206100071:00:20.098d 01:05:08503,8-496,1608:277,1
207RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 207131048:39:15.0128d 04:31:45502,3-497,7215:4810,3
208GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M83M 208Mafia Team Lubliniec115043:14:10.0112d 15:37:25501,3-498,6675:1011,6
209PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 209108095:43:30.0106d 00:51:20501,3-498,69811:275,2
210KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 210MARO Team Jastrzębie-Żory129104:46:02.0121d 07:39:54500,2-499,79612:344,8
211WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team117102:02:04.0109d 02:19:37499,6-500,44012:154,9
212SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126055:02:47.0124d 00:59:24497,7-502,2906:389,0
213WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy132047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
214BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 21489060:44:44.087d 00:31:11494,0-505,9707:228,1
215NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 21585042:02:20.082d 01:48:35492,2-507,8305:0711,7
216TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners125148:04:04.0121d 08:32:12491,7-508,35018:043,3
217PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 217114040:03:21.0110d 21:05:28488,8-511,1774:5412,2
218KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 218107062:58:45.0105d 01:34:42485,6-514,3707:467,7
219WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 219117086:17:08.0113d 16:40:04485,3-514,65110:405,6
220WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 220127046:58:24.0124d 01:13:36482,4-517,6005:5010,3
221WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie132049:46:15.0127d 22:32:27476,7-523,2526:159,6
222MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 22290049:41:30.087d 03:54:36476,1-523,9256:159,6
223GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 223125074:30:28.0123d 00:39:27470,1-529,9399:306,3
224CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 224134100:47:03.0125d 04:46:05468,0-531,99212:554,6
225BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M24M 22554061:15:20.051d 01:15:35463,0-537,0437:567,6
226PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 226103054:23:19.094d 00:12:42461,6-538,4367:048,5
227KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa135049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
228ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA139041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
229NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko97077:38:10.084d 02:28:14456,1-543,92010:125,9
230NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 23057040:48:47.054d 01:14:56455,9-544,0615:2211,2
231BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M25M 231140110:58:04.0136d 23:29:57453,9-546,07214:404,1
232MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 232143040:49:05.0140d 04:14:09453,3-546,6755:2411,1
233RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec135042:19:14.0118d 01:04:11449,6-550,4345:3810,6
234ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners125059:17:24.0123d 01:16:44438,5-561,5148:067,4
235NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 235134038:26:35.0130d 00:56:49438,5-561,5355:1511,4
236PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 23694042:37:03.086d 01:22:42438,2-561,7905:5010,3
237FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI90035:53:14.085d 15:19:26437,7-562,2854:5512,2
238SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 23891046:39:35.084d 12:28:07437,3-562,6876:249,4
239GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 239139061:30:49.0134d 00:31:05435,5-564,5178:287,1
240BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy140038:32:05.0106d 00:48:18434,6-565,4405:1911,3
241KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 241113090:23:35.0111d 00:10:11434,0-566,01712:294,8
242DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 242149085:47:44.0141d 02:05:06433,1-566,88311:535,0
243STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 243126056:06:56.0123d 01:08:54431,5-568,5007:487,7
244OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 244140087:17:26.0138d 05:41:03430,7-569,32412:094,9
245GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo136048:10:31.0128d 01:06:35430,0-569,9896:438,9
246KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 24666036:36:51.064d 02:06:10425,3-574,6785:0911,6
247MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie135041:50:23.0130d 03:46:47424,5-575,4555:5410,1
248ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 24884082:33:49.079d 02:07:00424,4-575,65011:405,1
249WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 24957035:29:42.054d 00:38:24419,4-580,6035:0411,8
250TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 250145064:12:47.0139d 01:41:20419,1-580,8999:116,5
251SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 251115060:33:58.0113d 07:13:50417,9-582,0948:416,9
252SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes149065:49:57.0147d 08:09:35417,1-582,8609:286,3
253RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 253129041:02:27.0127d 11:11:54406,3-593,7086:039,9
254DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 254134090:54:20.0107d 01:06:00405,5-594,52013:274,5
255BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 25592035:00:12.084d 00:36:08403,2-596,7705:1211,5
256BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo138036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
257GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 25791033:18:24.085d 04:36:01399,1-600,9285:0012,0
258BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M26M 25825039:05:14.022d 22:43:16396,5-603,5365:5410,1
259STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 25932039:45:21.030d 01:24:07390,5-609,5306:069,8
260TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 26099090:36:38.097d 05:12:08388,7-611,33813:594,3
261BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 26183066:47:30.074d 03:27:24388,5-611,48110:185,8
262FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 26264087:24:25.055d 16:44:20386,7-613,30013:334,4
263ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 26382037:16:56.058d 01:31:57385,9-614,0905:4710,4
264KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 264104069:38:48.0100d 00:21:44383,8-616,24010:535,5
265OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko97046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
266ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 266102068:43:22.0100d 01:19:13375,5-624,47010:585,5
267CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners120056:57:12.0118d 00:24:21374,7-625,3399:076,6
268PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 268131048:04:27.0124d 00:22:34374,1-625,8707:427,8
269ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 269107039:45:56.0101d 01:52:28372,8-627,2206:249,4
270SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 270112052:56:46.0108d 00:40:06371,7-628,2908:327,0
271GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 271104036:23:17.0102d 17:34:01369,6-630,3855:5410,2
272MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory58071:11:09.052d 01:53:44367,4-632,55311:375,2
273SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 273101066:43:42.086d 03:40:20365,0-635,03810:585,5
274CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M27M 274Damy Rade Zegrze133041:49:15.0124d 09:19:31363,1-636,8966:548,7
275GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec129057:48:01.0126d 10:49:09357,1-642,9389:426,2
276STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 276125057:40:42.0106d 07:33:28356,0-644,0139:436,2
277KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM69037:23:52.067d 00:46:43353,1-646,8566:219,4
278POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM45070:16:19.043d 00:27:03352,9-647,13711:565,0
279KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 27971030:52:49.068d 01:10:00351,4-648,6205:1611,4
280GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 280132039:14:24.0125d 12:21:30351,3-648,6806:429,0
281FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 281133055:37:28.0131d 00:58:09349,9-650,0819:326,3
282KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 282128047:57:21.0126d 01:06:55348,0-651,9688:167,3
283DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze132038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
284SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 284100034:13:15.097d 18:09:51343,5-656,5205:5810,0
285DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 28565063:14:44.059d 01:07:36341,2-658,75411:075,4
286HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi107074:55:08.0105d 04:59:47340,5-659,47813:124,5
287JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners56060:32:35.053d 05:57:35339,1-660,91010:425,6
288URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 288137027:48:54.0131d 08:09:01336,2-663,8284:5712,1
289KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 289133031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
290STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 29099036:12:43.094d 14:35:15334,3-665,6696:299,2
291SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 29183069:29:45.080d 03:38:49333,8-666,21012:294,8
292FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 292131054:36:41.0124d 01:03:44330,8-669,1709:546,1
293PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 293128042:03:56.0114d 04:14:43329,4-670,5957:397,8
294BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 29492029:31:56.089d 00:38:44327,9-672,1105:2411,1
295CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania100037:23:40.090d 22:05:38327,7-672,3346:508,8
296CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 29690041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
297MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 29783044:09:08.079d 17:50:25327,5-672,5008:057,4
298WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu129038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
299PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 299101031:49:38.077d 18:49:28324,1-675,8745:5310,2
300SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 300108031:51:23.0101d 07:50:59322,3-677,7255:5510,1
301WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 301121044:17:35.094d 15:31:41321,5-678,4888:157,3
302KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo102028:07:36.095d 00:59:11318,6-681,4205:1711,3
303NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M29M 303138038:41:14.0134d 17:38:46317,1-682,9087:198,2
304ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze100074:03:25.077d 03:01:21309,3-690,65314:214,2
305WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 30580031:18:17.078d 13:42:47309,2-690,8226:049,9
306JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team108042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
307JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners108027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
308FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 308132043:09:40.0130d 00:44:16302,0-698,0188:347,0
309MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory74034:56:22.065d 01:03:27296,4-703,5847:048,5
310IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 31061055:36:17.059d 00:52:58292,9-707,15011:235,3
311KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec108031:58:10.0103d 00:34:30290,9-709,0606:359,1
312FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 312108033:24:58.0106d 01:09:57290,9-709,0776:538,7
313BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 313107039:55:17.0104d 00:42:33285,5-714,5008:237,2
314DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 314141040:44:39.0132d 08:31:02283,1-716,8808:386,9
315KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 315121034:14:40.0104d 01:01:44282,0-718,0007:178,2
316KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 31664025:24:03.062d 01:04:00281,9-718,0805:2411,1
317POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 317134026:03:02.0131d 23:57:50281,1-718,9025:3310,8
318SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 318130058:43:33.0121d 00:54:17279,2-720,78012:374,8
319CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 319102026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
320SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 320120026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
321SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 321107028:04:02.093d 00:30:08274,8-725,2506:079,8
322WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 32291030:12:03.085d 01:12:44272,6-727,4416:389,0
323WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 32389024:25:41.073d 02:28:59271,8-728,1885:2311,1
324DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega107045:46:10.0104d 00:38:16270,9-729,07010:085,9
325PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 325140025:22:49.0137d 00:39:54270,3-729,7205:3810,6
326GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL127027:26:32.0105d 01:26:32269,0-731,0416:079,8
327KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners124031:22:32.0108d 21:08:45268,6-731,4307:008,6
328TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners122053:54:23.098d 03:35:29267,4-732,59912:055,0
329ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 32948023:28:48.046d 01:04:05265,4-734,5705:1811,3
330MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie132025:16:21.0104d 22:58:09263,8-736,1805:4410,4
331DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 331105036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
332GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start53034:48:26.051d 00:17:40263,0-737,0187:567,6
333JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory42046:33:25.034d 10:57:06262,9-737,05510:375,6
334DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 33472058:53:53.058d 08:15:03260,4-739,64313:344,4
335GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 33576049:17:11.070d 01:19:38252,4-747,57211:425,1
336KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 336Mafia Team Lubliniec37026:31:18.035d 01:30:26252,2-747,8036:189,5
337MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 337130023:30:09.0123d 01:04:26250,4-749,6485:3710,7
338WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 338103026:39:04.098d 00:59:31250,0-750,0406:239,4
339SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M31M 339132060:53:45.0122d 14:50:25248,1-751,91614:434,1
340KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 340100021:57:55.089d 07:01:03244,2-755,7655:2311,1
341MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 34198066:08:02.095d 20:39:34241,9-758,07516:243,7
342STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 34289026:13:05.080d 00:50:10241,8-758,2306:309,2
343BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 34386023:15:44.077d 01:05:29240,3-759,7485:4810,3
344KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 34459025:35:01.057d 01:09:57238,2-761,7636:269,3
345WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 345109049:04:36.086d 03:43:22238,2-761,78312:214,9
346MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 346133057:13:07.0126d 00:41:46237,3-762,68014:274,1
347MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie149050:11:45.0126d 10:28:32236,7-763,33612:434,7
348BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners129028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
349SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 349122033:01:20.090d 01:08:20230,2-769,7778:367,0
350GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 350121045:14:18.0118d 05:51:09225,5-774,48712:025,0
351DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 35155025:58:52.051d 02:42:11225,4-774,6476:558,7
352GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 352137021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
353ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 353103020:09:15.094d 03:09:31222,9-777,0865:2511,1
354NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina131017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
355ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 355133033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
356TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 356140021:22:42.0136d 00:52:06215,8-784,1835:5610,1
357FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK117022:01:48.0103d 00:59:48215,6-784,4306:079,8
358ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 35886031:03:36.073d 08:05:00214,3-785,6908:416,9
359KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW66028:48:47.063d 16:19:31213,5-786,4928:057,4
360WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 36086030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
361WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 361113026:47:39.0105d 00:39:43211,4-788,5607:367,9
362PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 36282038:48:16.070d 01:30:36205,7-794,31011:195,3
363DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 363111019:48:47.0103d 00:35:52204,7-795,3405:4810,3
364WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 364105039:28:45.0103d 08:13:39204,1-795,93211:365,2
365POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 36577023:24:21.071d 01:30:47202,1-797,9006:568,6
366MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 366111026:07:41.099d 01:02:35201,1-798,9207:477,7
367OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 367102018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
368WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team87041:19:50.083d 02:25:51196,4-803,64012:374,8
369ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 369118020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
370PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 370108035:01:41.085d 06:20:47190,0-810,00511:035,4
371KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 37131025:35:03.019d 02:50:51189,8-810,1668:057,4
372KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 372107020:54:30.096d 01:19:54188,3-811,7386:399,0
373CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners116019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
374KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam109019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
375SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 375117019:33:11.0107d 18:28:21185,0-814,9596:209,5
376ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 376143042:54:32.0140d 04:18:57183,1-816,92514:034,3
377SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 377119017:34:33.0115d 00:42:35179,3-820,6605:5210,2
378FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 37854018:49:42.046d 00:05:32179,2-820,8226:189,5
379CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 379102018:48:21.087d 00:00:06178,6-821,3756:199,5
380PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 38084021:28:29.074d 20:51:01178,2-821,8317:138,3
381HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 38186021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
382TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 382135020:32:23.0111d 18:57:52176,5-823,5356:598,6
383PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 383141043:39:11.0133d 19:43:03172,4-827,56915:114,0
384FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA136017:16:16.0118d 06:58:01171,6-828,4236:029,9
385NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina131013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
386KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 386KBKS Radomsko40024:46:00.037d 00:24:29169,1-830,8838:476,8
387DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 38782031:13:38.073d 00:15:54166,7-833,30011:145,3
388NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec103023:55:56.087d 16:11:33166,6-833,3558:377,0
389JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 389129022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
390MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,7130015:19:21.0121d 20:12:49164,5-835,4945:3510,7
391ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu132016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
392KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki143017:22:34.0139d 22:52:52152,5-847,4556:508,8
393MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec102013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
394FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 394145019:12:11.0143d 00:26:19146,4-853,6407:527,6
395NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 395128746:16:00.049d 02:01:00143,4-856,580312:120,2
396MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 39679014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
397WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 397138027:36:21.0129d 00:29:05139,3-860,66011:535,0
398ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 39822012:19:21.020d 00:56:35137,6-862,4385:2211,2
399SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 399132019:36:47.0122d 23:32:59137,0-862,9528:357,0
400GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL86011:57:33.052d 01:57:30136,1-863,9075:1611,4
401DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 40195012:13:47.080d 00:31:17131,8-868,2355:3410,8
402KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 40280019:47:17.061d 21:01:05129,2-870,8239:116,5
403HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 403129020:09:55.057d 00:21:02127,0-872,9809:316,3
404SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 404116013:48:30.091d 20:01:31125,0-875,0096:379,1
405CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 405112020:56:55.097d 00:23:58124,7-875,30010:046,0
406ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 406147026:18:31.0140d 01:08:00122,3-877,68012:544,6
407KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 407105036:24:09.0102d 16:28:49121,5-878,51917:583,3
408SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 408113011:53:48.0110d 00:44:14121,4-878,6105:5210,2
409BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 40951025:22:49.049d 10:28:50120,7-879,26412:364,8
410PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 410128015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
411ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M100M 41120011:14:14.017d 01:27:30118,4-881,5905:4110,5
412MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 41244021:42:36.041d 01:00:25118,0-882,03611:025,4
413KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 413125011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
414SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 414127019:36:12.0108d 00:40:10114,5-885,51310:165,8
415KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 415125013:28:24.0109d 09:58:10108,2-891,8007:288,0
416MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 416136020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
417LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 417106011:27:23.081d 00:12:08105,6-894,4506:309,2
418RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 418131035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
419OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 41955007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
420WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 420105018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
421SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 421121045:27:00.0103d 01:32:48102,2-897,79026:402,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
422OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 422118012:08:35.089d 00:29:0099,8-900,1547:178,2
423BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 42340010:51:05.036d 00:26:1298,6-901,3706:369,1
424PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 42498014:28:51.084d 00:47:5196,7-903,2908:596,7
425DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 425129009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
426ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 426Biegamy Razem Władysławowo91023:01:20.066d 13:03:3486,0-914,01016:033,7
427BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners107010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
428NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100015:19:22.088d 02:05:4684,5-915,52010:525,5
429PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 429119014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
430SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 430109011:55:26.073d 02:25:5083,1-916,8708:367,0
431PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM67014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
432ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M166M 43215011:15:21.012d 01:19:5379,4-920,5888:307,1
433ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 433100014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
434SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 434BestFit Club140008:30:18.0124d 00:34:5475,7-924,2606:448,9
435FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 43529018:36:05.024d 00:29:4374,7-925,28314:564,0
436NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners118010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
437KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski128011:42:08.0119d 10:22:2768,8-931,16810:125,9
438KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M105M 43820011:31:53.015d 00:30:0965,7-934,30010:315,7
439SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M85M 4399006:08:12.07d 01:33:2365,4-934,6405:3810,7
440KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 44090007:27:45.062d 00:34:2763,8-936,2407:018,5
441LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 44177008:51:15.067d 00:48:0263,6-936,4108:217,2
442JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 442132015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
443JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners52008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
444HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 444116005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
445SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 445103013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
446KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion130014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
447FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 447129007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
448DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 448132011:42:37.0126d 00:46:5158,4-941,65012:025,0
449GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 449137007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
450DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 450129007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
451KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 45182006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
452MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM22007:17:42.016d 00:58:4544,9-955,1449:456,1
453SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 45350007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
454STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M173M 45420005:38:22.015d 22:23:5438,9-961,1498:426,9
455RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 45576005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
456ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 456Biegamy Razem Władysławowo72008:46:51.048d 00:29:1136,5-963,47014:254,2
457SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 457111003:01:53.06d 23:48:0036,3-963,6535:0012,0
458STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 458111004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
459MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 45998004:20:34.068d 00:40:1534,9-965,0807:278,0
460MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 460100011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
461SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team76003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
462AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M111M 462Grupa CzAMW8007:00:00.03d 01:00:0029,6-970,40014:114,2
463MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza139005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
464GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 464101004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
465KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 465129005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
466HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 466128003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
467PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 467Rebellion Of Free Runners13001:25:30.00d 01:25:3019,2-980,8404:2713,4
468ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run128002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
469TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 46917002:24:43.00d 02:24:4318,2-981,7757:567,6
470DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 470129002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
471BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 47159006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
472STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane114001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
473REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 47374001:40:02.066d 03:53:3516,2-983,8036:109,7
474WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 474114004:13:50.02d 01:03:0212,9-987,12019:423,0
475TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 475114001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
476WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani96001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
477BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 477128002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
478WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 478105000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
479RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners83001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
480MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 480106000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
481POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 48147000:25:47.00d 00:25:472,6-997,4029:556,0
Znaleziono 481 wynik(ów)