RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1116
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
791
Ukończyło:
195
Na trasie:
791
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K1K 1Rebellion Of Free Runners15344:35:32135:44:03.014d 08:35:321 000,00,0008:087,4
2SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
3PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
4KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
5DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:45168:29:02.046d 01:34:451 000,00,00010:065,9
6GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
7LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
8OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
9KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
10CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
11BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
12KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
13MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
14KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
15FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
16STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:00720:09:00.077d 08:00:001 000,00,00043:121,4
17MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
18NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
19GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
20DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
21PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
22KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
23WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
24ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:03134:16:04.085d 05:35:031 000,00,0008:037,4
25MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
26TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
27KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
28OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
29ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:55125:48:05.091d 00:37:551 000,00,0007:327,9
30ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
31ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
32PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
33SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
34KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:53229:09:02.095d 00:41:531 000,00,00013:444,4
35JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
36MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
37CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:48121:12:05.098d 08:32:481 000,00,0007:168,3
38TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
39BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
40MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
41GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
42MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 74Rebellion Of Free Runners1102616:30:00142:11:02.0109d 00:30:001 000,00,0008:317,0
43MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 76Kobiety na 5+1112645:40:01279:21:01.0110d 05:40:011 000,00,00016:453,6
44STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 771112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
45KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 791122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
46GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 80Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
47WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 811132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
48BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 83Kobiety na 5+1172790:57:01151:47:04.0116d 06:53:591 000,00,0009:066,6
49ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 851192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
50OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 86Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
51PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 871212880:53:20297:42:05.0120d 00:53:201 000,00,00017:513,4
52DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K52K 92Miraz Race Team1353218:06:29130:19:03.0134d 02:06:291 000,00,0007:497,7
53SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 941373269:59:29166:17:05.0136d 05:43:371 000,00,0009:586,0
54STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K54K 9777227:47:00.072d 17:14:28972,0-28,03214:034,3
55KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K55K 98115166:33:03.0113d 00:40:18949,6-50,45010:315,7
56ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K56K 100113105:34:01.0105d 00:43:27928,7-71,2906:498,8
57PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K57K 101Rebellion Of Free Runners125152:48:05.0119d 01:31:40926,0-73,9989:546,1
58POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 102140129:29:03.0137d 01:09:54918,8-81,2278:277,1
59BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 115Kobiety na 5+149162:41:04.0144d 01:36:14789,7-210,25712:214,9
60MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 116PoWoli do Celu126098:48:33.0124d 01:11:40789,1-210,8657:308,0
61NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 117131105:36:04.0126d 11:18:56788,6-211,3998:027,5
62MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 123Nordic Walking Lyski146150:30:05.0142d 02:37:29761,4-238,64711:515,1
63BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 128Kobiety na 5+136165:35:01.0131d 11:33:27747,6-252,43913:174,5
64ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K64K 129131175:04:00.0125d 01:39:16732,9-267,14014:194,2
65FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K65K 132Klub Biegacza Fartlek148192:02:00.0132d 09:00:55722,6-277,39715:563,8
66RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K66K 13362059:55:32.060d 01:19:36718,5-281,5305:0012,0
67GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K67K 136Rebellion Of Free Runners124146:53:04.0123d 00:36:02709,4-290,63212:254,8
68KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K68K 138133077:38:20.0130d 06:59:00691,2-308,8106:448,9
69ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K69K 139121089:18:36.0114d 02:27:00686,4-313,6167:487,7
70BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K70K 140Rebellion Of Free Runners119138:07:02.099d 01:25:27685,5-314,49612:055,0
71SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K71K 144Pędzące Leniwce131080:13:51.0125d 14:53:54664,5-335,4947:148,3
72NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K72K 147Dębickie Gepardy95086:56:07.090d 12:23:14653,7-346,3187:587,5
73PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K73K 149Kobiety na 5+142123:34:04.0140d 14:17:14646,0-354,03011:285,2
74KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K74K 151KBKS Radomsko41084:00:38.039d 00:29:22639,0-361,0477:537,6
75ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K75K 154NIECHCEMISIE Giżycko96087:48:04.094d 00:47:10630,5-369,4528:217,2
76KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K76K 157103085:51:43.0100d 01:18:39622,5-377,5408:167,2
77ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K77K 160114107:27:02.095d 00:32:28617,8-382,22010:265,7
78SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K78K 163142077:41:00.0123d 01:00:00596,8-403,2207:487,7
79DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K79K 164131112:15:00.0125d 01:40:03595,7-404,30011:185,3
80BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K80K 167134091:05:57.0130d 02:37:07584,2-415,8009:216,4
81SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K81K 168Klub Biegacza Fartlek149081:52:54.0135d 14:37:02583,5-416,5258:257,1
82GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K82K 171Nordic Walking Lyski108095:01:46.0105d 04:59:24579,8-420,1769:506,1
83KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K83K 17684198:52:05.082d 04:45:34564,5-435,47021:082,8
84BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K84K 177MALINOWE GWIAZDY112119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
85PORĘBA Edyta 831TRZEBINIAMasters - K85K 17894136:05:01.092d 07:24:56561,9-438,05114:314,1
86SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K86K 186133092:04:25.0119d 05:57:52544,3-455,70010:085,9
87KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K87K 187MALINOWE GWIAZDY115115:10:04.0111d 01:29:13541,2-458,82012:464,7
88WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K88K 189Grupa CzAMW40114:09:05.038d 05:27:03535,1-464,93012:484,7
89MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K89K 190PoWoli do Celu128090:59:13.0126d 00:49:55534,5-465,54010:125,9
90RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K90K 191Nessi Team92053:40:27.090d 11:23:44533,5-466,4966:029,9
91PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K91K 192130158:37:02.0113d 01:11:13533,4-466,58017:503,4
92ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K92K 193BiegamBoLubięZąbkiTeam136073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
93ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K93K 195140045:43:26.0137d 00:42:00529,3-470,7485:1111,6
94WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K94K 19676128:20:01.074d 02:33:00527,3-472,71014:364,1
95DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K95K 197Klub Biegacza Fartlek148077:36:07.0127d 14:51:38526,3-473,7218:506,8
96GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K96K 19991115:23:05.084d 03:36:13519,4-480,62013:194,5
97BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K97K 201119064:56:56.0104d 14:53:08513,9-486,0927:347,9
98MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K98K 207128083:00:36.0116d 10:07:45501,5-498,5469:556,0
99CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K99K 209133120:32:02.0128d 02:12:52500,1-499,93814:274,1
100BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K100K 210HRmax Żory135056:36:12.0121d 00:35:11500,0-500,0406:478,8
101JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K101K 211Niepołomice Biegają113084:02:22.0105d 00:53:05498,9-501,15010:065,9
102KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K102K 213HRmax Żory138069:52:21.0130d 11:44:31490,1-509,9358:337,0
103WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K103K 214125085:39:34.0123d 01:39:09489,8-510,19610:295,7
104RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K104K 215130104:57:02.0128d 00:43:30489,2-510,84012:524,7
105DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K105K 216Rebellion Of Free Runners122057:43:21.0114d 08:48:44486,6-513,4027:078,4
106ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K106K 219132107:08:03.0126d 01:20:21479,5-520,54113:244,5
107DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K107K 223104109:03:00.099d 02:04:38467,1-532,90414:004,3
108MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K108K 224144067:01:19.0140d 10:51:34466,6-533,3728:377,0
109ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K109K 227148679:17:02.0133d 04:07:31457,8-542,16089:010,7
110PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K110K 22883130:21:03.081d 06:20:52454,3-545,71517:123,5
111RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K111K 229Rebellion Of Free Runners71079:25:24.066d 01:18:38453,1-546,86310:305,7
112ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K112K 232146150:25:01.0144d 00:19:41449,2-550,84420:053,0
113GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K113K 235Kobiety na 5+116080:12:35.0109d 00:24:41438,7-561,30010:585,5
114BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K114K 240125092:24:56.0120d 00:51:26429,9-570,12012:534,7
115KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 24559113:15:00.055d 01:32:00414,3-585,68016:243,7
116KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 248133111:45:04.0125d 00:54:55408,3-591,73016:253,7
117KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K117K 251139091:11:08.0126d 00:58:12405,0-594,96013:304,4
118DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 253119037:35:33.0117d 00:50:02393,3-606,6875:4410,5
119SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K119K 26259175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
120SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K120K 26660062:49:29.052d 22:21:47364,4-635,59510:205,8
121JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K121K 272Biegamy Razem Władysławowo103036:10:39.098d 03:04:48357,6-642,3976:049,9
122DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K122K 274107040:28:39.0101d 06:49:46356,7-643,2916:488,8
123WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K123K 282135075:58:06.0133d 04:12:18341,1-658,91013:214,5
124ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K124K 28578083:07:45.076d 02:02:30334,0-666,03214:564,0
125ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K125K 287Kobiety na 5+67065:05:16.065d 00:36:01331,8-668,20011:465,1
126KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K126K 288134087:23:50.0117d 01:09:43325,2-674,82016:073,7
127CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K127K 290Nordic Army137080:25:40.0132d 01:18:12322,3-677,73014:584,0
128BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 293Rebellion Of Free Runners132078:10:25.0126d 07:06:01316,0-684,00214:504,0
129MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K129K 294134060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
130MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K130K 295132049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
131KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K131K 297B4SPORT58056:33:02.056d 01:17:35308,6-691,36010:595,5
132ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K132K 30136058:45:17.034d 00:45:14302,2-697,75411:395,1
133IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K133K 30464057:34:52.061d 01:40:31300,8-699,24811:295,2
134REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K134K 312Radlinioki w biegu85050:05:04.079d 09:53:18290,5-709,49410:205,8
135ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K135K 313107041:15:31.093d 00:59:57287,9-712,0808:357,0
136SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 314Klub Biegacza Fartlek121045:05:23.0117d 13:10:39285,4-714,6089:286,3
137KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K137K 315133027:22:09.0128d 00:37:41283,4-716,6205:4710,4
138MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K138K 316BiegamBoLubięZąbkiTeam131036:22:46.0127d 11:22:42280,6-719,3777:467,7
139JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K139K 319104042:39:54.0100d 00:43:10274,4-725,5809:196,4
140SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K140K 32068066:49:15.066d 00:38:14271,1-728,91014:474,1
141PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K141K 322119071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
142ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K142K 323Kobiety na 5+133060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
143WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K143K 331Nordic Walking Lyski127058:55:00.0119d 05:31:00253,3-746,67013:574,3
144KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K144K 33558057:22:27.056d 01:09:19247,0-753,03913:564,3
145SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K145K 338Biegamy Razem Władysławowo128035:35:20.0120d 05:47:08239,3-760,7008:556,7
146KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K146K 339114025:54:41.0106d 20:06:37236,4-763,6096:349,1
147REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K147K 34357033:27:27.049d 04:46:00231,9-768,1278:396,9
148JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K148K 34469029:59:07.063d 18:49:59228,9-771,1287:517,6
149MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K149K 345131027:53:13.0128d 09:57:55228,7-771,3067:188,2
150PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 34870046:09:48.063d 01:00:59223,0-776,99012:254,8
151HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K151K 349136031:45:33.0134d 00:31:37222,6-777,4508:337,0
152MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K152K 352102045:09:38.095d 04:44:41220,7-779,31812:164,9
153KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 355Biegamy Razem Władysławowo110028:29:19.0100d 01:05:53214,5-785,5007:587,5
154WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K154K 356Nidzica Biega105040:27:49.097d 20:36:00214,3-785,71111:195,3
155MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 359Nordic Walking Lyski122053:40:19.0116d 04:05:02206,1-793,90015:373,8
156BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K156K 36193042:11:55.090d 00:17:27202,3-797,73012:314,8
157MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K157K 362Rebellion Of Free Runners24032:04:22.018d 01:01:46200,7-799,3509:356,3
158LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K158K 363135025:49:00.0133d 00:12:01200,5-799,4947:437,8
159KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K159K 364PoWoli do Celu129039:04:06.0103d 01:13:46197,8-802,21011:515,1
160MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K160K 367106019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
161PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K161K 373135040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
162CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K162K 377128059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
163SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K163K 38057033:56:09.048d 01:20:51165,7-834,32012:174,9
164NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K164K 384Rebellion Of Free Runners119060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
165HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K165K 386Nessi Team65017:08:17.059d 00:29:43157,5-842,4706:319,2
166SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K166K 387125020:49:38.0103d 22:35:28157,5-842,5297:567,6
167KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K167K 391Radlinioki w biegu36019:50:59.028d 04:12:35151,8-848,1747:507,6
168KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K168K 39370012:53:50.054d 01:11:49147,1-852,9405:1511,4
169WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K169K 395Rebellion Of Free Runners121034:08:16.0114d 01:23:23146,3-853,73014:004,3
170SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K170K 40141024:44:06.036d 01:02:24134,6-865,38211:015,4
171BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K171K 40447025:03:24.045d 00:30:31131,8-868,21311:245,3
172BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K172K 40633015:24:26.030d 23:15:07129,9-870,1187:078,4
173KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K173K 407Klub Biegacza Fartlek148025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
174NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K174K 40973032:04:00.056d 01:00:00127,4-872,58015:054,0
175KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K175K 413Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane131048:31:11.0105d 00:50:02124,5-875,52423:232,6
176KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K176K 41530020:27:17.022d 02:39:24123,3-876,7179:576,0
177HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K177K 42014014:55:57.011d 01:39:57120,3-879,7107:268,1
178MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K178K 42190024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
179PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K179K 42256031:53:32.042d 01:03:59115,8-884,23016:313,6
180MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K180K 42491056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
181GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 425129031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
182BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K182K 42755019:00:42.041d 01:11:35107,7-892,26910:355,7
183OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K183K 434Biegamy Razem Władysławowo96010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
184SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K184K 436Kobiety na 5+127028:57:10.0122d 01:48:14101,8-898,19017:033,5
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
185KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K185K 439142020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
186PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K186K 440120017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
187BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K187K 444LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI127010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
188KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K188K 448Zabiegane Baby78018:28:13.073d 01:32:1377,2-922,85014:214,2
189SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K189K 451126015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
190GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K190K 452Nordic Walking Lyski127010:19:12.0105d 10:21:2368,6-931,3599:016,7
191ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K191K 45655006:51:30.039d 00:16:1266,0-933,9706:139,6
192BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K192K 45793012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
193ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K193K 463Rebellion Of Free Runners113008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
194KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K194K 466Fuchs Oil Team130008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
195BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K195K 472118004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
196PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K196K 47464009:36:38.050d 01:15:0035,6-964,44016:123,7
197DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K197K 482Nessi Team135003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
198ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K198K 48564002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
199I JESZCZE RAZ I Jeszcze Jeden 1116GDYNIAMasters - K199K 490Rebellion Of Free Runners2001:16:36.00d 01:16:3611,8-988,2006:299,2
200CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K200K 492136002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
201GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K201K 493120002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
202OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K202K 49578002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
203WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K203K 5015 z Księżyca114001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
204UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K204K 502120004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
205KOŚCIELNIAK Dagmara 1113CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKMasters - K205K 5036000:38:57.00d 00:38:575,3-994,6807:198,2
Znaleziono 205 wynik(ów)