RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
2PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
3PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
4PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:24163:15:01.023d 06:35:241 000,00,0009:476,1
5LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
6LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
7HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
8GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
9PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
10ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
11PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
12ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
13ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
14KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
15SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
16CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
17MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
18OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
19OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
20PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
21BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 49HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
22ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 50791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
23KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 51WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
24NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 55821944:57:20086:13:41.081d 00:57:201 000,00,0005:1011,6
25OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 60BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
26KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 63892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
27KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 68Mafia Team Lubliniec932210:04:30108:39:02.092d 02:04:301 000,00,0006:319,2
28NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M28M 72Dębickie Gepardy952264:17:19127:35:04.094d 08:17:191 000,00,0007:397,8
29MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M29M 73Rebellion Of Free Runners972300:56:27113:46:01.095d 20:46:281 000,00,0006:498,8
30MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M30M 77Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
31BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M31M 781012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
32KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M32M 84KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1082573:39:10094:04:39.0107d 05:39:101 000,00,0005:3810,6
33LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M33M 861092592:44:00078:03:08.0108d 00:44:001 000,00,0004:4012,8
34PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M34M 891092602:05:13111:45:03.0108d 10:05:131 000,00,0006:428,9
35MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M35M 931182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
36GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 941212892:23:32099:46:12.0120d 12:23:321 000,00,0005:5910,0
37SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M37M 95Mafia Team Lubliniec1222905:46:53095:33:28.0121d 01:46:531 000,00,0005:4410,5
38LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M38M 96Damy Rade Zegrze1232923:55:03094:42:25.0121d 19:48:421 000,00,0005:4010,6
39PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M39M 981363242:11:15173:02:05.0134d 23:50:511 000,00,00010:225,8
40KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M40M 9926 21373273:02:30129:29:00.0136d 09:02:301 000,00,0007:467,7
41PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M41M 102Mafia Team Lubliniec131118:18:02.0127d 22:41:08984,3-15,6887:128,3
42DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105GB. Galopujące Ślimaki149147:46:05.0141d 05:07:57952,2-47,7609:186,4
43BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 107149112:10:04.0146d 20:06:37905,1-94,9067:268,1
44TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M44M 108Rebellion Of Free Runners116157:46:01.0114d 01:04:35903,0-96,96610:285,7
45PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M45M 111108135:45:02.0105d 00:09:22868,9-131,1129:226,4
46DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M46M 112130101:24:00.0123d 22:08:58864,7-135,2707:028,5
47LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M47M 115TL Athletics Jastrzębie30085:44:53.028d 02:40:36849,0-150,9786:039,9
48KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M48M 116WKB META LUBLINIEC132106:57:01.0125d 07:32:37831,7-168,2657:427,8
49WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M49M 11793247:48:03.091d 10:00:00827,8-172,19017:573,3
50BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 122Rebellion Of Free Runners132126:15:01.0126d 22:32:00800,2-199,8229:276,3
51KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M51M 125Rebellion Of Free Runners125125:57:04.0112d 04:56:09782,7-217,2799:396,2
52KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M52M 128Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane132178:09:01.0129d 16:09:54780,7-219,30813:414,4
53SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M53M 137102099:52:54.095d 01:04:04727,8-272,1908:147,3
54WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M54M 138143095:49:00.0138d 15:02:18727,2-272,8187:547,6
55KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 141131074:46:41.0129d 00:51:39711,5-288,5196:189,5
56MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M56M 142Biegiem przez życie133069:01:12.0130d 22:03:15708,5-291,4525:5010,3
57MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M57M 145Poranny Beskid Run133081:57:47.0131d 10:36:45689,9-310,0587:078,4
58SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M58M 153136079:01:21.0132d 14:05:42654,8-345,1797:148,3
59SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M59M 154Harpagan Sosnowiec134062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
60KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 155135186:13:00.0126d 01:18:10650,5-349,54017:103,5
61POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M61M 156Rebellion Of Free Runners121068:23:36.0119d 01:19:00648,9-351,0606:199,5
62MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 157133075:19:38.0131d 01:37:29648,2-351,7706:588,6
63PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M63M 158111057:49:29.0104d 00:26:35648,1-351,9105:2111,2
64WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 161103171:46:00.099d 11:00:01643,7-356,29616:003,7
65TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 163129079:05:43.0126d 23:59:45640,6-359,3867:248,1
66ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M66M 164100075:42:17.097d 20:43:38636,8-363,2247:078,4
67JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 166HRmax Żory135083:09:07.0128d 11:46:36634,2-365,7637:517,6
68MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M68M 16990091:27:00.086d 01:00:00632,0-368,0508:406,9
69MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M69M 170134093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
70GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M70M 172136090:02:52.0131d 01:23:03606,4-393,6208:546,7
71MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 176136150:02:00.0130d 05:50:05593,6-406,40015:094,0
72MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M72M 177144067:56:20.0126d 08:01:59586,1-413,9346:578,6
73MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M73M 182109100:56:04.0106d 21:34:46563,3-436,73110:455,6
74MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M74M 186Nordic Walking Lyski129072:42:15.0123d 03:53:22553,6-446,4137:527,6
75KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M75M 189135100:13:01.0127d 00:38:33546,9-453,06410:595,5
76WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M76M 191141046:43:05.0138d 00:25:00544,6-455,3605:0811,7
77GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M77M 192109060:31:38.0106d 01:51:44542,7-457,2726:419,0
78PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M78M 195104187:39:04.0102d 05:59:17535,6-464,42621:012,9
79RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M79M 196146067:56:51.0138d 00:37:36534,2-465,8207:377,9
80PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M80M 202Mafia Team Lubliniec129053:28:17.0122d 00:53:45505,7-494,2656:209,5
81HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M81M 20497106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
82GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M82M 207Mafia Team Lubliniec115043:14:10.0112d 15:37:25501,3-498,6675:1011,6
83KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 209MARO Team Jastrzębie-Żory129104:46:02.0121d 07:39:54500,2-499,79612:344,8
84RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M84M 211112059:18:37.0103d 07:53:02499,2-500,7637:078,4
85WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M85M 213TacyMy132047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
86PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M86M 217114040:03:21.0110d 21:05:28488,8-511,1774:5412,2
87KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M87M 218107062:58:45.0105d 01:34:42485,6-514,3707:467,7
88WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M88M 220127046:58:24.0124d 01:13:36482,4-517,6005:5010,3
89WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M89M 221Biegiem przez życie132049:46:15.0127d 22:32:27476,7-523,2526:159,6
90MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M90M 22290049:41:30.087d 03:54:36476,1-523,9256:159,6
91GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M91M 223125074:30:28.0123d 00:39:27470,1-529,9399:306,3
92CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M92M 224134100:47:03.0125d 04:46:05468,0-531,99212:554,6
93PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M93M 226103054:23:19.094d 00:12:42461,6-538,4367:048,5
94NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M94M 229NIECHCEMISIE Giżycko97077:38:10.084d 02:28:14456,1-543,92010:125,9
95NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M95M 23057040:48:47.054d 01:14:56455,9-544,0615:2211,2
96MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M96M 232143040:49:05.0140d 04:14:09453,3-546,6755:2411,1
97PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M97M 23694042:37:03.086d 01:22:42438,2-561,7905:5010,3
98SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M98M 23891046:39:35.084d 12:28:07437,3-562,6876:249,4
99GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M99M 239139061:30:49.0134d 00:31:05435,5-564,5178:287,1
100WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M100M 24957035:29:42.054d 00:38:24419,4-580,6035:0411,8
101TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M101M 250145064:12:47.0139d 01:41:20419,1-580,8999:116,5
102SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M102M 251115060:33:58.0113d 07:13:50417,9-582,0948:416,9
103RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M103M 253129041:02:27.0127d 11:11:54406,3-593,7086:039,9
104BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 25592035:00:12.084d 00:36:08403,2-596,7705:1211,5
105BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M105M 256Biegamy Razem Władysławowo138036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
106GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M106M 25791033:18:24.085d 04:36:01399,1-600,9285:0012,0
107TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M107M 26099090:36:38.097d 05:12:08388,7-611,33813:594,3
108BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M108M 26183066:47:30.074d 03:27:24388,5-611,48110:185,8
109OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M109M 265NIECHCEMISIE Giżycko97046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
110SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M110M 270112052:56:46.0108d 00:40:06371,7-628,2908:327,0
111GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M111M 275Akademia Sportowa Lubliniec129057:48:01.0126d 10:49:09357,1-642,9389:426,2
112KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M112M 27971030:52:49.068d 01:10:00351,4-648,6205:1611,4
113FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M113M 281133055:37:28.0131d 00:58:09349,9-650,0819:326,3
114KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M114M 282128047:57:21.0126d 01:06:55348,0-651,9688:167,3
115PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M115M 293128042:03:56.0114d 04:14:43329,4-670,5957:397,8
116CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M116M 295Smaki biegania100037:23:40.090d 22:05:38327,7-672,3346:508,8
117CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M117M 29690041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
118WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M118M 298PoWoli do Celu129038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
119SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M119M 300108031:51:23.0101d 07:50:59322,3-677,7255:5510,1
120WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M120M 30580031:18:17.078d 13:42:47309,2-690,8226:049,9
121JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M121M 307Rebellion Of Free Runners108027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
122FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M122M 308132043:09:40.0130d 00:44:16302,0-698,0188:347,0
123IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M123M 31061055:36:17.059d 00:52:58292,9-707,15011:235,3
124BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M124M 313107039:55:17.0104d 00:42:33285,5-714,5008:237,2
125DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M125M 314141040:44:39.0132d 08:31:02283,1-716,8808:386,9
126KALATA Janusz 566PORONINMasters - M126M 315121034:14:40.0104d 01:01:44282,0-718,0007:178,2
127POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 317134026:03:02.0131d 23:57:50281,1-718,9025:3310,8
128WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M128M 32291030:12:03.085d 01:12:44272,6-727,4416:389,0
129WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M129M 32389024:25:41.073d 02:28:59271,8-728,1885:2311,1
130PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M130M 325140025:22:49.0137d 00:39:54270,3-729,7205:3810,6
131KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M131M 327Rebellion Of Free Runners124031:22:32.0108d 21:08:45268,6-731,4307:008,6
132TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M132M 328Rebellion Of Free Runners122053:54:23.098d 03:35:29267,4-732,59912:055,0
133ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M133M 32948023:28:48.046d 01:04:05265,4-734,5705:1811,3
134GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M134M 332Bydgoszcz na Start53034:48:26.051d 00:17:40263,0-737,0187:567,6
135DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M135M 33472058:53:53.058d 08:15:03260,4-739,64313:344,4
136GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 33576049:17:11.070d 01:19:38252,4-747,57211:425,1
137MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M137M 337130023:30:09.0123d 01:04:26250,4-749,6485:3710,7
138KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M138M 34459025:35:01.057d 01:09:57238,2-761,7636:269,3
139DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 35155025:58:52.051d 02:42:11225,4-774,6476:558,7
140GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M140M 352137021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
141KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M141M 359Grupa CzAMW66028:48:47.063d 16:19:31213,5-786,4928:057,4
142WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M142M 36086030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
143WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M143M 361113026:47:39.0105d 00:39:43211,4-788,5607:367,9
144WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 364105039:28:45.0103d 08:13:39204,1-795,93211:365,2
145POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 36577023:24:21.071d 01:30:47202,1-797,9006:568,6
146KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 37131025:35:03.019d 02:50:51189,8-810,1668:057,4
147KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 374KozaxTeam109019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
148SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 375117019:33:11.0107d 18:28:21185,0-814,9596:209,5
149FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 37854018:49:42.046d 00:05:32179,2-820,8226:189,5
150PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 38084021:28:29.074d 20:51:01178,2-821,8317:138,3
151HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 38186021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
152PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M152M 383141043:39:11.0133d 19:43:03172,4-827,56915:114,0
153JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M153M 389129022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
154MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 393Mafia Team Lubliniec102013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
155FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M155M 394145019:12:11.0143d 00:26:19146,4-853,6407:527,6
156MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M156M 39679014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
157ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M157M 39822012:19:21.020d 00:56:35137,6-862,4385:2211,2
158SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M158M 399132019:36:47.0122d 23:32:59137,0-862,9528:357,0
159GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M159M 400BIEGIGORSKIE.PL86011:57:33.052d 01:57:30136,1-863,9075:1611,4
160DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M160M 40195012:13:47.080d 00:31:17131,8-868,2355:3410,8
161BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M161M 40951025:22:49.049d 10:28:50120,7-879,26412:364,8
162RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 418131035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
163PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 42498014:28:51.084d 00:47:5196,7-903,2908:596,7
164DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 425129009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
165BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 427Rebellion Of Free Runners107010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
166ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M166M 43215011:15:21.012d 01:19:5379,4-920,5888:307,1
167FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M167M 43529018:36:05.024d 00:29:4374,7-925,28314:564,0
168NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M168M 436Rebellion Of Free Runners118010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
169KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M169M 437Nordic Walking Lyski128011:42:08.0119d 10:22:2768,8-931,16810:125,9
170SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M170M 445103013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
171GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M171M 449137007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
172MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M172M 452B4TEAM22007:17:42.016d 00:58:4544,9-955,1449:456,1
173STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M173M 45420005:38:22.015d 22:23:5438,9-961,1498:426,9
174RERON Marcin 967LONDONMasters - M174M 45576005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
175MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M175M 460100011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
176MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M176M 463Cewicki Klub Morsa i Biegacza139005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
177GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M177M 464101004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
178PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 467Rebellion Of Free Runners13001:25:30.00d 01:25:3019,2-980,8404:2713,4
179ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 468Poranny Beskid Run128002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
180DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 470129002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
181BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 47159006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
182STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 472UKS Orły Zakopane114001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
183TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 475114001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
184BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 477128002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
185WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 478105000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
186RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 479Rebellion Of Free Runners83001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
Znaleziono 186 wynik(ów)