RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:54102:19:01.032d 23:27:011 000,00,0006:089,8
2KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:41189:27:00.054d 01:33:411 000,00,00011:225,3
3HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K3K 71Mafia Team Lubliniec1042473:37:57109:40:05.0103d 01:37:571 000,00,0006:349,1
4SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K4K 75Mafia Team Lubliniec1112640:52:58088:19:21.0110d 00:52:581 000,00,0005:1711,3
5MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K5K 881232928:28:22079:32:58.0122d 00:28:221 000,00,0004:4612,6
6PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K6K 961453463:12:30161:43:00.0144d 07:12:301 000,00,0009:426,2
7SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 122Klub Biegacza Fartlek143102:58:03.0131d 13:21:03781,1-218,9077:547,6
8BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K8K 123Mafia Team Lubliniec90078:55:32.088d 00:20:00772,0-227,9806:089,8
9KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 125131155:52:03.0129d 01:15:00767,3-232,66312:114,9
10MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K10K 132Kobiety na 5+145142:56:02.0139d 12:44:32730,4-269,56511:445,1
11BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K11K 142117172:03:00.0101d 04:11:00676,2-323,85015:163,9
12GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K12K 166B4TEAM143177:11:05.0141d 04:31:05593,1-406,92217:553,3
13PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K13K 168102093:12:06.0114d 00:34:36589,7-410,2609:286,3
14ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 175135060:19:12.0129d 01:11:15567,7-432,3506:229,4
15MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 196Klub Biegacza Fartlek149076:25:40.0147d 09:16:49529,3-470,7258:396,9
16MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 223131105:08:00.0120d 00:19:19476,3-523,73013:144,5
17ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 24077071:39:08.066d 00:41:13437,0-562,9579:506,1
18WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 252149078:26:21.0131d 08:54:52404,9-595,10911:375,2
19WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 255138072:20:29.0110d 00:29:18385,7-614,28011:155,3
20DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 265136040:13:12.0118d 01:16:13373,0-627,0006:289,3
21KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21K 275142065:39:54.0140d 00:34:57356,0-644,02911:045,4
22ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K22K 279132077:01:10.0124d 11:34:38350,4-649,58913:114,5
23GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K23K 32694034:22:23.087d 00:15:04257,8-742,1707:597,5
24GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K24K 32978072:28:00.040d 01:35:00256,2-743,76016:583,5
25GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 352137021:50:19.0107d 00:24:05220,8-779,1905:5610,1
26FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 354Akademia Wojsk Lądowych116046:20:00.033d 02:10:00217,7-782,35012:464,7
27PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K27K 370Wataha Team129019:44:59.0122d 01:03:07184,9-815,1406:249,4
28SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K28K 373Mafia Team Lubliniec105026:35:43.087d 19:24:54181,3-818,6708:486,8
29GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 383SNPTT Zakopane129029:22:51.0106d 00:57:33163,7-836,33010:465,6
30WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 384Stęszewskie piłkary118041:24:00.096d 04:52:31162,4-837,59315:173,9
31IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K31K 39647027:40:07.040d 00:52:00146,6-853,36111:195,3
32P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K32K 411B4TEAM136027:16:12.0131d 09:51:06128,3-871,73012:454,7
33KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K33K 413147028:51:40.0140d 01:08:00127,0-873,02013:384,4
34WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K34K 417Mafia Team Lubliniec100012:54:29.051d 00:33:25123,5-876,5206:169,6
35KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K35K 420Biegamy Razem Władysławowo121036:03:26.092d 00:22:20122,5-877,49117:393,4
36ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 423137020:40:41.057d 00:46:00115,0-885,00010:475,6
37KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 427100031:20:46.038d 00:41:42114,1-885,89016:283,6
38ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 42847016:40:22.021d 00:35:33107,7-892,2989:176,5
39WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K39K 430135019:38:52.0128d 04:20:16106,4-893,59811:045,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
40SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 441BestFit Club135011:49:45.0131d 00:57:5191,6-908,3807:447,7
41DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K41K 44273011:04:39.062d 04:40:1690,7-909,3357:198,2
42WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 445108018:06:20.099d 17:22:0681,6-918,43713:194,5
43HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K43K 446Rebellion Of Free Runners35008:59:51.027d 01:21:0880,4-919,6306:438,9
44TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K44K 447117009:33:23.09d 01:07:0279,2-920,8437:148,3
45GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 453Rogoziński Klub Biegacza121014:11:07.036d 01:15:0868,5-931,50012:254,8
46GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 46072007:33:31.046d 00:29:5859,8-940,1907:347,9
47WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 46279009:13:29.09d 01:30:1458,9-941,1309:246,4
48HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 46625005:22:27.016d 00:59:5453,5-946,5306:019,9
49KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K49K 46968013:40:24.063d 01:39:2045,7-954,33017:573,3
50KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K50K 472Stęszewskie piłkary116004:28:44.086d 00:41:0339,2-960,8106:518,7
51SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 497139002:15:35.00d 02:16:039,1-990,89114:534,0
52KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 505147000:44:13.00d 00:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 52 wynik(ów)