RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
2KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
3CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 52Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
4SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 92Mafia Team Lubliniec1172784:59:29082:36:19.0116d 00:59:291 000,00,0004:5712,1
5JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 103WKB Maratończyk Włocławek101095:08:00.096d 08:57:54969,2-30,8215:5310,2
6KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 14086103:23:00.073d 00:30:06717,8-282,2308:386,9
7BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M7M 200132047:44:31.0130d 02:11:13521,7-478,2645:2910,9
8ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M8M 201B4TEAM144120:08:01.0127d 08:49:13509,2-490,84214:094,2
9NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M9M 21585042:02:20.082d 01:48:35492,2-507,8305:0711,7
10FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M10M 237LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI90035:53:14.085d 15:19:26437,7-562,2854:5512,2
11BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M11M 240Nocne sępy140038:32:05.0106d 00:48:18434,6-565,4405:1911,3
12SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 252Ultra Mountain Athletes149065:49:57.0147d 08:09:35417,1-582,8609:286,3
13KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 264104069:38:48.0100d 00:21:44383,8-616,24010:535,5
14DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M14M 28565063:14:44.059d 01:07:36341,2-658,75411:075,4
15JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M15M 287Rebellion Of Free Runners56060:32:35.053d 05:57:35339,1-660,91010:425,6
16URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 288137027:48:54.0131d 08:09:01336,2-663,8284:5712,1
17KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M17M 289133031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
18BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 29492029:31:56.089d 00:38:44327,9-672,1105:2411,1
19WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M19M 301121044:17:35.094d 15:31:41321,5-678,4888:157,3
20GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M20M 326BIEGIGORSKIE.PL127027:26:32.0105d 01:26:32269,0-731,0416:079,8
21BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M21M 348Rebellion Of Free Runners129028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
22SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M22M 349122033:01:20.090d 01:08:20230,2-769,7778:367,0
23GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M23M 350121045:14:18.0118d 05:51:09225,5-774,48712:025,0
24NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24M 354Zabiegana Rodzina131017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
25FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 357STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK117022:01:48.0103d 00:59:48215,6-784,4306:079,8
26MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 366111026:07:41.099d 01:02:35201,1-798,9207:477,7
27KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M27M 372107020:54:30.096d 01:19:54188,3-811,7386:399,0
28FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 384AKTYWNA PSZCZYNA136017:16:16.0118d 06:58:01171,6-828,4236:029,9
29NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M29M 385Zabiegana Rodzina131013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
30WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 397138027:36:21.0129d 00:29:05139,3-860,66011:535,0
31KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 413125011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
32KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 415125013:28:24.0109d 09:58:10108,2-891,8007:288,0
33OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 41955007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
34WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 420105018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
35OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 422118012:08:35.089d 00:29:0099,8-900,1547:178,2
36BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M36M 42340010:51:05.036d 00:26:1298,6-901,3706:369,1
37NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M37M 428LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100015:19:22.088d 02:05:4684,5-915,52010:525,5
38DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 448132011:42:37.0126d 00:46:5158,4-941,65012:025,0
39SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 45350007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
40STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 458111004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
41TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 46917002:24:43.00d 02:24:4318,2-981,7757:567,6
42MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 480106000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
Znaleziono 42 wynik(ów)