Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2020-12-16 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 1000 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 1173 |
Wystartowało : | 1051 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 1051 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | 1000km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZYRNIA Martin | 266 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | DOBRODZIEŃ | Senior 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 81 | 1925:15:05 | |
2 | KAWALA Kacper | 911 | ŻORY | Senior 1 - M | 93 | 2208:30:06 | |||
3 | JASINSKI Sylwester | 754 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | LIPNO | Senior 1 - M | WKB Maratończyk Włocławek | 107 | 2551:13:55 | |
4 | SERAFIN Szymon | 413 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 117 | 2784:59:29 | |
5 | NIEDOBA Oliwier | 915 | ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWA | SITNO | Senior 1 - M | 157 | 3745:48:35 | ||
6 | SZCZEPANIAK Mateusz | 51 | WKS OLEŚNICZANKA | TWARDOGÓRA | Senior 1 - M | 19 | 432:34:27 | ||
7 | KORUS Sebastian | 808 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 20 | 468:30:00 | |||
8 | FRANCIK Kamil | 865 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 1 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 223 | 5343:19:26 | |
9 | WALCZAK Mateusz | 559 | KRAKÓW | Senior 1 - M | 235 | 5618:34:24 | |||
10 | BUDZEŃ Dominik | 397 | ŁOWICZ | Senior 1 - M | 240 | 5743:02:36 | |||
11 | GRABIŃSKI Waldemar | 325 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Senior 1 - M | 245 | 5859:23:54 | ||
12 | JASIKOWSKI Łukasz | 1038 | OKIEM WILKA | GLIWICE | Senior 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 257 | 6154:25:59 | |
13 | BIELAK Grzegorz | 155 | LUBIN | Senior 1 - M | Nocne sępy | 265 | 6336:48:18 | ||
14 | SOBALA Dawid | 62 | ULTRA MOUNTAIN ATHLETES | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | Ultra Mountain Athletes | 349 | 8360:08:38 | |
15 | URBAN Patryk | 223 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | 353 | 8449:19:31 | |||
16 | BACA Jakub | 731 | BYSTRA | Senior 1 - M | 171 | ||||
17 | NOWAK Krzysztof | 790 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior 1 - M | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 321 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | OSIADŁY Łukasz | 539 | RYBNIK | Senior 1 - M | 339 | ||||
19 | BIELA Tomasz | 1071 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Senior 1 - M | 261 | |||
20 | ŁUKAWSKI Tomek | 103 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | B4TEAM | 365 | ||
21 | FLIŚ Łukasz | 170 | AKTYWNA PSZCZYNA | PSZCZYNA | Senior 1 - M | AKTYWNA PSZCZYNA | 357 | ||
22 | NIESŁONY Filip | 430 | ZABIEGANA RODZINA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | Zabiegana Rodzina | 352 | ||
23 | NIESŁONY Dominik | 432 | ZABIEGANA RODZINA | KOZŁOWICE | Senior 1 - M | Zabiegana Rodzina | 352 | ||
24 | KURTOK Arkadiusz | 467 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior 1 - M | 346 | |||
25 | GAWELKO Tomasz | 480 | JANUSZE | BROOKLYN | Senior 1 - M | BIEGIGORSKIE.PL | 348 | ||
26 | FILUSZ Dawid | 613 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | RYBNIK | Senior 1 - M | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | 338 | ||
27 | MALISZEWSKI Mateusz | 671 | ZIELONA GÓRA | Senior 1 - M | 332 | ||||
28 | BUCHALSKI Rafal | 410 | REBELLION OF FREE RUNNERS | JAROSZYN KOLONIA | Senior 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 350 | ||
DNC | STALMACH Damian | 663 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - M | 332 | ||||
30 | WITKOWSKI Paweł | 717 | KTR MASA TURYSTYCZNA, | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 326 | |||
31 | KORNATZKI Wojciech | 760 | GRUDZIĄDZ | Senior 1 - M | 325 | ||||
32 | DYMAREK Robert | 286 | BORKI WIELKIE | Senior 1 - M | 353 | ||||
DNC | MATELSKI Dawid | 725 | ROGOWO | Senior 1 - M | 327 | ||||
34 | KOBIELSKI Przemysław | 699 | KONIN | Senior 1 - M | 328 | ||||
35 | KALISZ Tomasz | 283 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 354 | ||||
36 | BORDZIO Wojciech | 832 | SUWAŁKI | Senior 1 - M | 313 | ||||
37 | WASIELEWSKI Karol | 210 | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 359 | ||||
38 | KONOPACKA Sandra | 510 | OTWOCK | Senior 1 - M | 346 | ||||
39 | SUCHANICZ Paweł | 558 | KRAKÓW | Senior 1 - M | 343 | ||||
40 | DRÓZD Krzysztof | 1011 | WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY” | ŻORY | Senior 1 - M | 286 | |||
41 | SZARAWAGA Jacek | 1052 | SZCZECIN | Senior 1 - M | 271 | ||||
42 | TYBUREK Patryk | 1101 | BYDGOSZCZ | Senior 1 - M | 238 | ||||
43 | OLEJNICZAK Kamil | 1043 | KUTNO | Senior 1 - M | 276 | ||||
DNC | WILK Dariusz | 1147 | KOLBUSZOWA | Senior 1 - M | 149 |
Znaleziono 44 wynik(ów)