RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
2NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
3WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
4KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
5KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
6MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 61Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
7ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 65902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
8PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 70942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
9HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 71952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
10SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 74Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
11DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 791022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
12SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 82Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
13DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 100Klub Biegacza Fartlek1373274:44:15138:49:02.0136d 10:44:151 000,00,0008:197,2
14BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 106100130:34:03.098d 09:41:32933,0-67,0198:237,1
15KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M15M 10971067:11:26.069d 00:22:29897,3-102,6654:2913,4
16LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M16M 110Zabiegana Rodzina131150:09:03.0129d 06:33:40880,4-119,55610:135,9
17KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 114Mafia Team Lubliniec134098:54:20.0122d 04:42:44860,7-139,3126:538,7
18MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M18M 118112153:40:00.0110d 01:59:51822,0-178,02611:135,3
19GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 119Mafia Team Lubliniec128123:33:00.0126d 12:00:36815,8-184,2339:056,6
20GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M20M 120BIEGIGORSKIE.PL139076:56:12.0130d 00:56:42810,4-189,5585:4110,5
21BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M21M 130131081:21:05.0128d 01:09:21778,2-221,8386:169,6
22PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M22M 13179063:07:02.074d 00:56:37777,5-222,5404:5212,3
23MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M23M 135Mafia Team Lubliniec135093:33:19.0129d 00:32:48746,0-254,0317:318,0
24KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 143LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI59063:44:21.050d 05:29:30705,6-294,4455:2511,1
25WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 144108093:50:28.0101d 00:46:43691,4-308,6198:087,4
26AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW72136:51:00.067d 02:05:00683,4-316,60012:005,0
27SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M27M 148119057:12:11.0116d 00:47:34682,0-318,0115:0111,9
28WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M28M 149107078:47:41.0104d 14:54:19665,7-334,2667:068,4
29BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M29M 150Nocne sępy141063:51:07.0137d 22:40:12661,8-338,2385:4710,4
30MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 151149232:37:05.0147d 19:02:36659,5-340,48721:092,8
31ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M31M 159Biegamy Razem Władysławowo122152:29:02.0117d 06:08:19647,8-352,21814:074,2
32KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M32M 16086071:26:30.071d 07:22:00644,2-355,7606:399,0
33SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M33M 171148112:02:03.0135d 00:53:40623,2-376,82010:475,6
34WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 183Rebellion Of Free Runners123068:32:53.099d 10:31:38563,2-436,7907:188,2
35SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M35M 184UKS Orły Zakopane145055:27:25.0143d 01:20:01556,3-443,6575:5810,0
36KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M36M 188136051:35:16.0131d 23:14:19551,6-448,3975:3610,7
37BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M37M 190144050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
38GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M38M 19372045:52:57.070d 06:38:32540,6-459,3515:0511,8
39TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 194Mafia Team Lubliniec121052:14:52.0119d 08:16:57538,8-461,1675:4910,3
40LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M40M 198132067:35:31.0115d 09:58:02528,2-471,8167:407,8
41RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M41M 206100071:00:20.098d 01:05:08503,8-496,1608:277,1
42RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 207131048:39:15.0128d 04:31:45502,3-497,7215:4810,3
43SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M43M 212LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126055:02:47.0124d 00:59:24497,7-502,2906:389,0
44KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 227Zabiegani Częstochowa135049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
45ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 228LUBAWA BIEGA139041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
46RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 233Mafia Team Lubliniec135042:19:14.0118d 01:04:11449,6-550,4345:3810,6
47NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M47M 235134038:26:35.0130d 00:56:49438,5-561,5355:1511,4
48OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M48M 244140087:17:26.0138d 05:41:03430,7-569,32412:094,9
49GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M49M 245Biegamy Razem Władysławowo136048:10:31.0128d 01:06:35430,0-569,9896:438,9
50KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M50M 24666036:36:51.064d 02:06:10425,3-574,6785:0911,6
51MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie135041:50:23.0130d 03:46:47424,5-575,4555:5410,1
52ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M52M 24884082:33:49.079d 02:07:00424,4-575,65011:405,1
53DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M53M 254134090:54:20.0107d 01:06:00405,5-594,52013:274,5
54FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M54M 26264087:24:25.055d 16:44:20386,7-613,30013:334,4
55CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 267Rebellion Of Free Runners120056:57:12.0118d 00:24:21374,7-625,3399:076,6
56PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M56M 268131048:04:27.0124d 00:22:34374,1-625,8707:427,8
57MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M57M 272MARO Team Jastrzębie-Żory58071:11:09.052d 01:53:44367,4-632,55311:375,2
58SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M58M 273101066:43:42.086d 03:40:20365,0-635,03810:585,5
59STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M59M 276125057:40:42.0106d 07:33:28356,0-644,0139:436,2
60KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M60M 277B4TEAM69037:23:52.067d 00:46:43353,1-646,8566:219,4
61POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M61M 278B4TEAM45070:16:19.043d 00:27:03352,9-647,13711:565,0
62GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M62M 280132039:14:24.0125d 12:21:30351,3-648,6806:429,0
63DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M63M 283Damy Rade Zegrze132038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
64SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M64M 284100034:13:15.097d 18:09:51343,5-656,5205:5810,0
65FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M65M 292131054:36:41.0124d 01:03:44330,8-669,1709:546,1
66PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M66M 299101031:49:38.077d 18:49:28324,1-675,8745:5310,2
67KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 302Biegamy Razem Władysławowo102028:07:36.095d 00:59:11318,6-681,4205:1711,3
68MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 309MARO Team Jastrzębie-Żory74034:56:22.065d 01:03:27296,4-703,5847:048,5
69KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 311Mafia Team Lubliniec108031:58:10.0103d 00:34:30290,9-709,0606:359,1
70KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M70M 31664025:24:03.062d 01:04:00281,9-718,0805:2411,1
71CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M71M 319102026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
72SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M72M 320120026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
73SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M73M 321107028:04:02.093d 00:30:08274,8-725,2506:079,8
74DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M74M 324Nidzica Biega107045:46:10.0104d 00:38:16270,9-729,07010:085,9
75MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M75M 330Biegiem przez życie132025:16:21.0104d 22:58:09263,8-736,1805:4410,4
76DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M76M 331105036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
77MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M77M 34198066:08:02.095d 20:39:34241,9-758,07516:243,7
78STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M78M 34289026:13:05.080d 00:50:10241,8-758,2306:309,2
79BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M79M 34386023:15:44.077d 01:05:29240,3-759,7485:4810,3
80WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M80M 345109049:04:36.086d 03:43:22238,2-761,78312:214,9
81MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M81M 346133057:13:07.0126d 00:41:46237,3-762,68014:274,1
82MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 347TL Athletics Jastrzębie149050:11:45.0126d 10:28:32236,7-763,33612:434,7
83ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M83M 355133033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
84TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 356140021:22:42.0136d 00:52:06215,8-784,1835:5610,1
85ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M85M 35886031:03:36.073d 08:05:00214,3-785,6908:416,9
86DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 363111019:48:47.0103d 00:35:52204,7-795,3405:4810,3
87OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 367102018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
88WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M88M 368Wataha Team87041:19:50.083d 02:25:51196,4-803,64012:374,8
89CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M89M 373Rebellion Of Free Runners116019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
90ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 376143042:54:32.0140d 04:18:57183,1-816,92514:034,3
91CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M91M 379102018:48:21.087d 00:00:06178,6-821,3756:199,5
92MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,7130015:19:21.0121d 20:12:49164,5-835,4945:3510,7
93ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M93M 391PoWoli do Celu132016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
94KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M94M 40280019:47:17.061d 21:01:05129,2-870,8239:116,5
95SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M95M 404116013:48:30.091d 20:01:31125,0-875,0096:379,1
96CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M96M 405112020:56:55.097d 00:23:58124,7-875,30010:046,0
97ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 406147026:18:31.0140d 01:08:00122,3-877,68012:544,6
98SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M98M 408113011:53:48.0110d 00:44:14121,4-878,6105:5210,2
99PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M99M 410128015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
100ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M100M 41120011:14:14.017d 01:27:30118,4-881,5905:4110,5
101MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M101M 416136020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
102LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M102M 417106011:27:23.081d 00:12:08105,6-894,4506:309,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
103PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M103M 429119014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
104PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M104M 431B4TEAM67014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
105KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M105M 43820011:31:53.015d 00:30:0965,7-934,30010:315,7
106KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M106M 44090007:27:45.062d 00:34:2763,8-936,2407:018,5
107JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M107M 442132015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
108JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M108M 443Rebellion Of Free Runners52008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
109HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M109M 444116005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
110FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M110M 447129007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
111AUBRY Alex 1112GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M111M 462Grupa CzAMW8007:00:00.03d 01:00:0029,6-970,40014:114,2
112KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M112M 465129005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
113HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M113M 466128003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
114REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M114M 47374001:40:02.066d 03:53:3516,2-983,8036:109,7
115WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M115M 476Wygrani96001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
Znaleziono 115 wynik(ów)