RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1117
Wystartowało:
986
Nie ukończyło:
789
Ukończyło:
197
Na trasie:
789
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
2MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
3KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
4HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
5SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
6BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
7KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
8WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
9ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
10MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
11GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
12PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
13GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
14BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M14M 48781849:17:53095:31:26.077d 01:17:531 000,00,0005:4310,5
15KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M15M 53821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
16PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M16M 54821944:57:01086:17:44.081d 00:57:011 000,00,0005:1011,6
17BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M17M 56821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
18SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M18M 59841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
19GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M19M 64892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
20JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M20M 66MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
21SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M21M 69Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
22DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M22M 76992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
23RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M23M 811052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
24PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M24M 831062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
25GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 88BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30120:14:02.0108d 02:03:301 000,00,0007:128,3
26KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 901112634:22:03101:57:04.0109d 18:10:001 000,00,0006:079,8
27SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M27M 911152736:43:23097:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5210,2
28BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M28M 971313114:20:08141:46:00.0129d 17:22:371 000,00,0008:307,1
29CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M29M 1011403337:23:16182:29:00.0139d 01:23:161 000,00,00010:565,5
30DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 104146115:45:02.0144d 05:02:33964,6-35,3717:118,3
31SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 113Rebellion Of Free Runners118220:21:02.0114d 00:41:01863,1-136,90515:193,9
32KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M32M 12084122:37:02.081d 19:53:19810,2-189,8119:046,6
33ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M33M 123MARO Team Jastrzębie-Żory134229:30:03.0131d 04:29:22794,6-205,44517:193,5
34PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 124TL Athletics Jastrzębie141122:35:03.0124d 23:36:32792,1-207,8599:176,5
35KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M35M 12671149:50:03.067d 03:15:38782,5-217,47011:295,2
36SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M36M 127Rebellion Of Free Runners125098:39:39.0122d 05:57:00780,7-219,3057:347,9
37SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M37M 132147090:32:26.0123d 22:48:40774,2-225,8377:018,6
38RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M38M 134142165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
39KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 136130086:44:42.0127d 19:05:22732,9-267,0777:068,4
40MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M40M 162Mafia Team Lubliniec132071:11:52.0130d 02:22:55641,2-358,8026:399,0
41NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 167Biegamy Razem Władysławowo101069:08:58.092d 16:03:33633,9-366,1086:329,2
42WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M42M 16860093:10:11.055d 00:52:59633,7-366,3308:496,8
43KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M43M 173126094:56:21.0116d 20:08:42602,1-397,8879:276,3
44WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M44M 174122097:48:05.0118d 00:32:14601,3-398,6809:456,1
45KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M45M 175106070:46:09.0104d 05:43:38600,1-399,8797:048,5
46WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 17987074:12:34.084d 20:46:29582,2-417,7787:387,8
47WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M47M 180125058:48:35.0123d 02:04:57572,6-427,3786:099,7
48NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M48M 18198086:23:27.086d 03:11:24566,2-433,8009:096,6
49PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M49M 18590052:38:15.084d 01:40:55556,2-443,8005:4010,6
50BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M50M 187HRmax Żory140081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
51PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M51M 197MTS Drużyna Szpiku105051:02:18.0103d 01:10:23533,0-467,0505:4410,4
52MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M52M 204148062:43:05.0144d 21:25:19504,1-495,8857:278,0
53WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M53M 211Wataha Team117102:02:04.0109d 02:19:37499,6-500,44012:154,9
54TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 216Rebellion Of Free Runners125148:04:04.0121d 08:32:12491,7-508,35018:043,3
55WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M55M 219117086:17:08.0113d 16:40:04485,3-514,65110:405,6
56ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M56M 234Rebellion Of Free Runners125059:17:24.0123d 01:16:44438,5-561,5148:067,4
57KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 241113090:23:35.0111d 00:10:11434,0-566,01712:294,8
58DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M58M 242149085:47:44.0141d 02:05:06433,1-566,88311:535,0
59STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 243126056:06:56.0123d 01:08:54431,5-568,5007:487,7
60ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 26382037:16:56.058d 01:31:57385,9-614,0905:4710,4
61ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M61M 266102068:43:22.0100d 01:19:13375,5-624,47010:585,5
62ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M62M 269107039:45:56.0101d 01:52:28372,8-627,2206:249,4
63GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M63M 271104036:23:17.0102d 17:34:01369,6-630,3855:5410,2
64HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M64M 286SieChodzi107074:55:08.0105d 04:59:47340,5-659,47813:124,5
65STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M65M 29099036:12:43.094d 14:35:15334,3-665,6696:299,2
66SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M66M 29183069:29:45.080d 03:38:49333,8-666,21012:294,8
67ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M67M 304Klub InO Stowarzysze100074:03:25.077d 03:01:21309,3-690,65314:214,2
68JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M68M 306Fuchs Oil Team108042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
69FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M69M 312108033:24:58.0106d 01:09:57290,9-709,0776:538,7
70SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M70M 318130058:43:33.0121d 00:54:17279,2-720,78012:374,8
71JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M71M 333MARO Team Jastrzębie-Żory42046:33:25.034d 10:57:06262,9-737,05510:375,6
72WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M72M 338103026:39:04.098d 00:59:31250,0-750,0406:239,4
73KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M73M 340100021:57:55.089d 07:01:03244,2-755,7655:2311,1
74ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 353103020:09:15.094d 03:09:31222,9-777,0865:2511,1
75PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 36282038:48:16.070d 01:30:36205,7-794,31011:195,3
76ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 369118020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
77PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 370108035:01:41.085d 06:20:47190,0-810,00511:035,4
78TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 382135020:32:23.0111d 18:57:52176,5-823,5356:598,6
79DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 38782031:13:38.073d 00:15:54166,7-833,30011:145,3
80NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec103023:55:56.087d 16:11:33166,6-833,3558:377,0
81KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 392GB. Galopujące Ślimaki143017:22:34.0139d 22:52:52152,5-847,4556:508,8
82KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 407105036:24:09.0102d 16:28:49121,5-878,51917:583,3
83MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 41244021:42:36.041d 01:00:25118,0-882,03611:025,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
84ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 433100014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
85SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M85M 4399006:08:12.07d 01:33:2365,4-934,6405:3810,7
86LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M86M 44177008:51:15.067d 00:48:0263,6-936,4108:217,2
87KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M87M 446HDK Legion130014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
88DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M88M 450129007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
89KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M89M 45182006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
90SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 461Fuchs Oil Team76003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
91POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 48147000:25:47.00d 00:25:472,6-997,4029:556,0
Znaleziono 91 wynik(ów)