Organizator : | Gdański Business Center |
Data : | 2023-08-14 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 10000 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 224 |
Wystartowało : | 182 |
Nie ukończyło : | 182 |
Ukończyło : | 0 |
Na trasie : | 182 |
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIENIUCH Krzysztof | 9 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 1 | M 1 | Public Enemy Racing Team | 134:15:01.0 | 34d 02:29:59 | 3 433,5 | 3433469 | 0,000 | 2:20 | 25.6 (100%) | ||
2 | KANAR Łukasz | 198 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 2 | M 2 | Allianz1 | 124:12:05.0 | 27d 03:36:13 | 2 984,1 | 2984078 | -449,391 | 2:29 | 24 (93.8%) | ||
3 | MARSZAŁEK Michał | 26 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 3 | M 3 | ALl SOunds 4 kids | 098:23:03.0 | 34d 01:45:57 | 2 731,9 | 2731902 | -701,567 | 2:09 | 27.8 (108.6%) | ||
4 | ZDROFIT Kamil | 8 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 5 | M 4 | ZdroFiciaki | 444:47:04.0 | 34d 12:00:00 | 2 644,8 | 2644780 | -788,689 | 10:05 | 5.9 (23.0%) | ||
5 | URTATE Roland | 10 | GRODZISK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | 6 | M 5 | Public Enemy Racing Team | 117:00:05.0 | 34d 01:45:11 | 2 557,1 | 2557103 | -876,366 | 2:44 | 21.9 (85.5%) | ||
6 | SKŁAD Tomasz | 160 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 7 | M 6 | Allianz1 | 096:16:59.0 | 32d 00:53:22 | 2 480,8 | 2480780 | -952,689 | 2:19 | 25.8 (101%) | ||
7 | LUMA Arkadiusz | 66 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 8 | M 7 | Public Enemy Racing Team | 101:11:02.0 | 34d 14:23:10 | 2 419,4 | 2419398 | -1 014,071 | 2:30 | 23.9 (93.4%) | ||
8 | WIĄCEK Marek | 78 | MROZY | Klasyfikacja drużynowa | 9 | M 8 | Habazie | 927:04:00.0 | 34d 23:59:00 | 1 903,8 | 1903750 | -1 529,719 | 29:13 | 2.1 (8.2%) | ||
9 | ZARZYCKI Wojciech | 161 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 10 | M 9 | Allianz1 | 089:05:53.0 | 30d 06:53:10 | 1 832,8 | 1832801 | -1 600,668 | 2:55 | 20.6 (80.5%) | ||
10 | PŁOKITA Jakub | 55 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 11 | M 10 | Habazie | 374:55:01.0 | 34d 15:00:00 | 1 650,7 | 1650730 | -1 782,739 | 13:37 | 4.4 (17.2%) | ||
11 | GUZ VEL GUZOWSKI Piotr | 4 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 12 | M 11 | ArupSTR | 296:24:03.0 | 34d 03:19:10 | 1 586,5 | 1586517 | -1 846,952 | 11:12 | 5.4 (21.1%) | ||
12 | SKULTECKI Paweł | 27 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 15 | M 12 | ALl SOunds 4 kids | 851:18:04.0 | 34d 23:59:00 | 1 461,8 | 1461780 | -1 971,689 | 34:56 | 1.7 (6.6%) | ||
13 | SZMUNIEWSKI Piotr | 70 | SULEJÓWEK | Klasyfikacja drużynowa | 16 | M 13 | Public Enemy Racing Team | 054:23:02.0 | 33d 02:05:40 | 1 440,5 | 1440462 | -1 993,007 | 2:15 | 26.5 (103.5%) | ||
14 | CHRZANOWSKI Mariusz | 116 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 17 | M 14 | Public Enemy Racing Team | 063:15:48.0 | 34d 02:30:42 | 1 435,6 | 1435568 | -1 997,901 | 2:38 | 22.7 (88.7%) | ||
15 | WIETESKA Piotr | 153 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 20 | M 15 | DreamTeam | 043:06:37.0 | 28d 03:52:19 | 1 265,0 | 1264986 | -2 168,483 | 2:02 | 29.3 (114.5%) | ||
16 | ZŁOTOPOLSKI Michał | 56 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 21 | M 16 | Habazie | 438:25:00.0 | 34d 12:00:00 | 1 245,7 | 1245656 | -2 187,813 | 21:07 | 2.8 (10.9%) | ||
17 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 5 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 22 | M 17 | ArupSTR | 069:21:08.0 | 33d 02:09:46 | 1 063,9 | 1063912 | -2 369,557 | 3:54 | 15.3 (59.8%) | ||
18 | SZYDŁOWSKI Rafał | 154 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 24 | M 18 | #beznazwy | 437:35:04.0 | 32d 12:00:00 | 1 036,0 | 1036000 | -2 397,469 | 25:20 | 2.4 (9.4%) | ||
19 | BABACZ Olek | 135 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 25 | M 19 | epay IT-OPS i klops | 053:55:42.0 | 32d 04:29:00 | 951,5 | 951526 | -2 481,943 | 3:24 | 17.6 (68.8%) | ||
20 | PIETRUK Wojciech | 11 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 26 | M 20 | ArupSTR | 189:39:04.0 | 34d 02:16:42 | 909,1 | 909113 | -2 524,356 | 12:31 | 4.8 (18.8%) | ||
21 | GOŁOŚ Artur | 97 | ZIELONKA | Klasyfikacja drużynowa | 28 | M 21 | Szopy | 085:51:20.0 | 35d 00:43:18 | 900,6 | 900633 | -2 532,836 | 5:43 | 10.5 (41.0%) | ||
22 | KRAWCZYK Sebastian | 41 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 34 | M 22 | 1 Bakłażanowa Brygada Pieszo Rowerowa ALSO | 075:42:14.0 | 27d 02:00:00 | 673,9 | 673920 | -2 759,549 | 6:44 | 8.9 (34.8%) | ||
23 | NAWROT Łukasz | 49 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 36 | M 23 | 1 Bakłażanowa Brygada Pieszo Rowerowa ALSO | 052:35:40.0 | 30d 01:14:28 | 630,1 | 630069 | -2 803,400 | 5:00 | 12 (46.9%) | ||
24 | KACZOR Piotr | 63 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 38 | M 24 | ArupSTR | 361:24:02.0 | 31d 12:00:00 | 618,5 | 618523 | -2 814,946 | 35:03 | 1.7 (6.6%) | ||
25 | OSIŃSKI Robert | 94 | DĘBE WIELKIE | Klasyfikacja drużynowa | 41 | M 25 | Habazie | 068:15:00.0 | 34d 01:00:00 | 589,7 | 589690 | -2 843,779 | 6:56 | 8.6 (33.6%) | ||
26 | PIETRYKOWSKI Marcin | 75 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 45 | M 26 | Szopy | 053:49:35.0 | 33d 00:25:49 | 548,5 | 548518 | -2 884,951 | 5:53 | 10.2 (39.8%) | ||
27 | GNIADEK Mariusz | 152 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 47 | M 27 | ALl SOunds 4 kids | 726:32:05.0 | 45d 23:59:59 | 523,2 | 523170 | -2 910,299 | 83:19 | 0.7 (2.7%) | ||
28 | WOŹNIAK Krzysztof | 181 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 48 | M 28 | Learning Patrol | 505:50:05.0 | 29d 10:46:00 | 520,4 | 520360 | -2 913,109 | 58:19 | 1 (3.9%) | ||
29 | BERNATOWICZ Grzegorz | 36 | JABŁONNA | Klasyfikacja drużynowa | 50 | M 29 | Dar(e)k's Slayers | 036:51:36.0 | 32d 00:46:26 | 492,7 | 492699 | -2 940,770 | 4:29 | 13.4 (52.3%) | ||
30 | PACZYŃSKI Piotr | 155 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 51 | M 30 | #beznazwy | 025:35:20.0 | 31d 01:25:09 | 492,5 | 492543 | -2 940,926 | 3:07 | 19.2 (75.0%) | ||
31 | BANAŚ Marcin | 157 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 55 | M 31 | #beznazwy | 100:36:00.0 | 32d 04:03:00 | 470,0 | 470000 | -2 963,469 | 12:50 | 4.7 (18.4%) | ||
32 | ELEKTA Jakub | 111 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 66 | M 32 | Północniki | 051:14:49.0 | 25d 12:59:26 | 377,4 | 377354 | -3 056,115 | 8:08 | 7.4 (28.9%) | ||
33 | KAŁUSKI Kamil | 40 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 67 | M 33 | 1 Bakłażanowa Brygada Pieszo Rowerowa ALSO | 019:03:14.0 | 29d 00:38:52 | 374,0 | 374038 | -3 059,431 | 3:03 | 19.6 (76.6%) | ||
34 | BARTYSKA Mateusz | 124 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 74 | M 34 | Egzekucja_Run_for_kids | 029:39:00.0 | 14d 00:47:00 | 330,0 | 330000 | -3 103,469 | 5:23 | 11.1 (43.4%) | ||
35 | ZHURBILA Artem | 191 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 75 | M 35 | WooForce | 049:30:20.0 | 26d 06:45:00 | 321,3 | 321316 | -3 112,153 | 9:14 | 6.5 (25.4%) | ||
36 | ALLIANZ Marcin | 180 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 79 | M 36 | Learning Patrol | 673:35:00.0 | 31d 03:52:00 | 306,1 | 306130 | -3 127,339 | 132:01 | 0.5 (2.0%) | ||
37 | TOLAK Damian | 100 | WSRSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 87 | M 37 | ZdroFiciaki | 015:01:51.0 | 13d 02:36:52 | 260,5 | 260500 | -3 172,969 | 3:27 | 17.3 (67.6%) | ||
38 | CHMIELEWSKI Maciej | 122 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 88 | M 38 | DreamTeam | 020:09:49.0 | 32d 15:40:18 | 258,8 | 258794 | -3 174,675 | 4:40 | 12.8 (50.0%) | ||
39 | OPALIŃSKI Konrad | 105 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 89 | M 39 | Ciasteczka 3 | 008:37:19.0 | 5d 04:48:31 | 252,0 | 251986 | -3 181,483 | 2:03 | 29.2 (114.1%) | ||
40 | SZAREK Michał | 179 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 90 | M 40 | epay IT-OPS i klops | 052:14:07.0 | 28d 01:22:24 | 242,2 | 242176 | -3 191,293 | 12:56 | 4.6 (18.0%) | ||
41 | ROGALA Robert | 185 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 94 | M 41 | Learning Patrol | 037:43:42.0 | 29d 01:05:47 | 225,0 | 224970 | -3 208,499 | 10:03 | 6 (23.4%) | ||
42 | NIEDŹWIEDZKI Konrad | 82 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 96 | M 42 | Vagtplan | 838:59:02.0 | 34d 23:59:59 | 213,5 | 213490 | -3 219,979 | 235:47 | 0.3 (1.2%) | ||
43 | SZUSTKIEWICZ Szymon | 141 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 97 | M 43 | epay IT-OPS i klops | 024:13:50.0 | 13d 11:11:21 | 211,7 | 211664 | -3 221,805 | 6:52 | 8.7 (34.0%) | ||
44 | GOSZCZYŃSKI Łukasz | 207 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 98 | M 44 | Kręcące pedałami | 006:15:04.0 | 14d 01:13:21 | 208,1 | 208094 | -3 225,375 | 1:48 | 33.3 (130.1%) | ||
45 | CZUMAJ Przemysław | 139 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 102 | M 45 | JustArup | 035:27:02.0 | 14d 00:23:57 | 202,0 | 201982 | -3 231,487 | 10:31 | 5.7 (22.3%) | ||
46 | PARKITNY Łukasz | 134 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 105 | M 46 | Vagtplan | 020:06:16.0 | 21d 00:39:24 | 199,3 | 199287 | -3 234,182 | 6:03 | 9.9 (38.7%) | ||
47 | RAKOWSKI Krzysztof | 201 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 106 | M 47 | eMAG | 012:43:54.0 | 25d 19:34:47 | 191,1 | 191132 | -3 242,337 | 3:59 | 15 (58.6%) | ||
48 | ZASŁONKA Konrad | 95 | SKRZESZEW | Klasyfikacja drużynowa | 108 | M 48 | Vagtplan | 034:02:49.0 | 22d 13:12:40 | 190,7 | 190671 | -3 242,798 | 10:42 | 5.6 (21.9%) | ||
49 | ELEKTA BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. Piotr | 16 | ZĄBKI | Klasyfikacja drużynowa | 112 | M 49 | The Office team | 039:41:00.0 | 13d 03:18:00 | 182,0 | 181960 | -3 251,509 | 13:05 | 4.6 (18.0%) | ||
50 | WEJMAN Marcin | 202 | OCHRANIEW | Klasyfikacja drużynowa | 114 | M 50 | Los niños del bosque perdido | 049:11:30.0 | 19d 12:00:00 | 177,0 | 177000 | -3 256,469 | 16:40 | 3.6 (14.1%) | ||
51 | SADLAK Tomasz | 110 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 118 | M 51 | ZdroFiciaki | 047:58:59.0 | 13d 23:59:59 | 168,5 | 168500 | -3 264,969 | 17:05 | 3.5 (13.7%) | ||
52 | BURDACH Dariusz | 45 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 121 | M 52 | Dar(e)k's Slayers | 012:31:00.0 | 23d 00:20:05 | 156,0 | 155954 | -3 277,515 | 4:48 | 12.5 (48.8%) | ||
53 | BIERNAT Patryk | 148 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 129 | M 53 | radioAktywni | 021:06:38.0 | 20d 01:15:01 | 123,3 | 123260 | -3 310,209 | 10:16 | 5.8 (22.7%) | ||
54 | KACZOROWSKI Paweł | 91 | EMÓW | Klasyfikacja drużynowa | 133 | M 54 | Centrum Zdrowia MDM | 006:09:25.0 | 1d 12:51:30 | 110,9 | 110908 | -3 322,561 | 3:19 | 18 (70.3%) | ||
55 | HANDSCHUH Tomasz | 225 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 134 | M 55 | WWR-3 | 005:40:52.0 | 6d 00:56:05 | 110,6 | 110602 | -3 322,867 | 3:04 | 19.5 (76.2%) | ||
56 | ZIELEŹNICKI Paweł | 74 | SULEJÓWEK | Klasyfikacja drużynowa | 135 | M 56 | Credit Risk - Provident | 005:09:03.0 | 7d 02:32:45 | 109,0 | 108980 | -3 324,489 | 2:50 | 21.2 (82.8%) | ||
57 | ELEKTA Jacek | 15 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 136 | M 57 | The Office team | 030:14:00.0 | 16d 04:00:00 | 108,2 | 108210 | -3 325,259 | 16:45 | 3.6 (14.1%) | ||
58 | BOSS Oskar | 104 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 138 | M 58 | Ciasteczka 3 | 029:50:00.0 | 19d 00:50:00 | 104,0 | 104000 | -3 329,469 | 17:12 | 3.5 (13.7%) | ||
59 | PROVIDENT POLSKA Mirosław | 89 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 143 | M 59 | Z wiatrem Team | 033:42:17.0 | 33d 01:10:39 | 93,8 | 93830 | -3 339,639 | 21:33 | 2.8 (10.9%) | ||
60 | ZIELIŃSKI Emil | 77 | PRADOLINA | Klasyfikacja drużynowa | 144 | M 60 | Dziki z pradoliny | 019:00:38.0 | 19d 09:32:47 | 93,6 | 93648 | -3 339,821 | 12:10 | 4.9 (19.1%) | ||
61 | DELURA Michał | 168 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 146 | M 61 | KMD Elementy | 007:33:48.0 | 21d 10:51:14 | 87,1 | 87141 | -3 346,328 | 5:12 | 11.5 (44.9%) | ||
62 | SUPIŃSKI Adam | 177 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 147 | M 62 | WooForce | 017:38:20.0 | 28d 01:31:00 | 84,3 | 84253 | -3 349,216 | 12:33 | 4.8 (18.8%) | ||
63 | NUREK Kacper | 162 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 153 | M 63 | eMAG | 009:38:25.0 | 22d 00:19:59 | 74,9 | 74929 | -3 358,540 | 7:43 | 7.8 (30.5%) | ||
64 | POŻARYCKA Magdalena | 21 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 156 | M 64 | Gazele | 015:24:52.0 | 5d 01:36:12 | 70,3 | 70277 | -3 363,192 | 13:09 | 4.6 (18.0%) | ||
65 | AGITO SP. Z O.O. Jarek | 163 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 158 | M 65 | eMAG | 006:09:49.0 | 27d 00:25:21 | 64,2 | 64230 | -3 369,239 | 5:45 | 10.4 (40.6%) | ||
66 | SOCHA Wojtek | 6 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 170 | M 66 | ALSO Polska | 011:53:35.0 | 6d 01:00:00 | 35,3 | 35318 | -3 398,151 | 20:12 | 3 (11.7%) | ||
67 | KRACZKOWSKI Adrian | 60 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 171 | M 67 | Łobuziaki z ALSO | 006:04:27.0 | 30d 00:19:25 | 32,6 | 32587 | -3 400,882 | 11:11 | 5.4 (21.1%) | ||
68 | REKOWSKI Pawel | 192 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 176 | M 68 | eMAG | 001:55:17.0 | 6d 23:30:58 | 16,5 | 16470 | -3 416,999 | 6:59 | 8.6 (33.6%) | ||
69 | SĘK Dominik | 213 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 177 | M 69 | Crejzole | 002:09:37.0 | 15d 00:00:16 | 12,7 | 12704 | -3 420,765 | 10:12 | 5.9 (23.0%) | ||
70 | ADAMCZYK Maciej | 76 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | 178 | M 70 | Dziki z pradoliny | 003:00:21.0 | 6d 00:23:20 | 12,7 | 12650 | -3 420,819 | 14:15 | 4.2 (16.4%) | ||
71 | PEŁKA Cyprian | 222 | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | 182 | M 71 | Credit Risk 2 - Provident | 000:12:42.0 | 0d 00:12:42 | 2,0 | 2047 | -3 431,422 | 6:12 | 9.7 (37.9%) |
Znaleziono 71 wynik(ów)