Organizator : | Runaway - Polski Uciekinier |
Data : | 2024-06-22 |
Miejsce : | Pępowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 125 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 116 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Moment startu | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŁCZEK-WOJTYSZYN Paulina | 231 | WROCŁAW | K30-34 | 1 | K 1 | Ex Team | 2024-06-22 13:45:02 | 00:57:09.95 | 5:42 | 10.5 (100%) | |||
2 | ROZKOCHA Anna | 222 | JAWORZNO | K25-29 | 1 | K 2 | FitPark Team | 2024-06-22 13:45:02 | 00:57:23.60 | +00:00:13 (0.4%) | 5:44 | 10.5 (100%) | ||
3 | SZOJDA Ola | 212 | TYCHY | K13-17 | 1 | K 3 | Paka ninja | 2024-06-22 13:45:02 | 01:02:32.35 | +00:05:22 (8.6%) | 6:15 | 9.6 (91.4%) | ||
4 | NIESŁONY Dominika | 218 | WROCŁAW | K18-24 | 1 | K 4 | Ex Team | 2024-06-22 13:45:02 | 01:04:46.20 | +00:07:36 (11.7%) | 6:28 | 9.3 (88.6%) | ||
5 | KONIECZNA Żaneta | 226 | KRASZEWICE | K18-24 | 2 | K 5 | BF24 Ninja Team PRO | 2024-06-22 13:45:02 | 01:11:13.00 | +00:14:03 (19.7%) | 7:07 | 8.4 (80.0%) | ||
6 | ŻOLOB Anżelika | 229 | SŁUBICE | K25-29 | 2 | K 6 | 2024-06-22 13:45:02 | 01:13:04.95 | +00:15:55 (21.8%) | 7:18 | 8.2 (78.1%) | |||
7 | MARKOWSKA Nikola | 225 | GARZYN | K13-17 | 2 | K 7 | WATAHA | 2024-06-22 13:45:02 | 01:15:06.15 | +00:17:56 (23.9%) | 7:30 | 8 (76.2%) | ||
8 | PORĘBSKA Katarzyna | 219 | ŁÓDŹ | K35-39 | 1 | K 8 | Dzik Komando | 2024-06-22 13:45:02 | 01:16:44.25 | +00:19:34 (25.5%) | 7:40 | 7.8 (74.3%) | ||
9 | KOCHANEK Agata | 224 | DĘBOGÓRZE | K30-34 | 2 | K 9 | Active Flow | 2024-06-22 13:45:02 | 01:17:13.60 | +00:20:03 (26.0%) | 7:43 | 7.8 (74.3%) | ||
10 | PRUSKO Paulina | 217 | ZIĘBICE | K30-34 | 3 | K 10 | WATAHA | 2024-06-22 13:45:02 | 01:23:03.45 | +00:25:53 (31.2%) | 8:18 | 7.2 (68.6%) | ||
11 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 214 | BYDGOSZCZ | K35-39 | 2 | K 11 | 2024-06-22 13:45:04 | 01:25:52.10 | +00:28:42 (33.4%) | 8:35 | 7 (66.7%) | |||
12 | JANKOWSKA Agnieszka | 223 | LEGNICA | K30-34 | 4 | K 12 | Legnica Pokonuje Przeszkody | 2024-06-22 13:45:03 | 01:40:19.20 | +00:43:09 (43.0%) | 10:01 | 6 (57.1%) | ||
13 | MELA-GRZĘDA Justyna | 211 | SPALICE | K30-34 | 5 | K 13 | CHEEKY MONKEY TEAM | 2024-06-22 13:45:03 | 01:49:45.95 | +00:52:36 (47.9%) | 10:58 | 5.5 (52.4%) | ||
14 | RUDNICKA Anna | 215 | GODZIANÓW | K40-44 | 1 | K 14 | 2024-06-22 13:45:03 | 02:05:30.30 | +01:08:20 (54.5%) | 12:33 | 4.8 (45.7%) | |||
15 | DĄBROWSKA Angelika | 233 | Wolf Team | ŁĘCZYCE | K35-39 | 3 | K 15 | WOLF TEAM | 2024-06-22 13:45:03 | 02:18:47.05 | +01:21:37 (58.8%) | 13:52 | 4.3 (41.0%) | |
16 | DĄBROWSKA Michalina | 232 | ŁĘCZYCE | K30-34 | 6 | K 16 | 2024-06-22 13:45:03 | 02:21:50.25 | +01:24:40 (59.7%) | 14:11 | 4.2 (40.0%) | |||
17 | MURA-JAMRO Katarzyna | 213 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | K35-39 | 4 | K 17 | Klono Team | 2024-06-22 13:45:04 | 02:25:13.20 | +01:28:03 (60.6%) | 14:31 | 4.1 (39.0%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
JÓZEFIAK Martyna | 221 | ŁÓDŹ | K30-34 | Warriors Łódź | 2024-06-22 13:45:04 | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WILCZYŃSKA Agata | 216 | ROSANÓW | K40-44 | Dzik Komando | 2024-06-22 13:45:02 | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WYROBEK Katarzyna | 239 | Cheeky Monkey Team | WROCŁAW | K35-39 | CHEEKY MONKEY TEAM | 2024-06-22 13:45:03 | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ŁUBOWSKA Iza | 230 | KUNOWICE | K25-29 | 2024-06-22 13:45:03 | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
KOCOWSKA Karolina | 227 | ZIELONA GÓRA | K25-29 | 2024-06-22 13:45:03 | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||||||||
CEPENDA Marta | 228 | LEGNICA | K30-34 | Legnica Pokonuje Przeszkody | 2024-06-22 13:45:03 | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KORZENIOWSKA Adrianna | 220 | WOŁÓW | K25-29 | CHEEKY MONKEY TEAM | 2024-06-22 13:45:03 | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)