Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-08 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 111 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 111 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 10:30 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIEGANSKI Andrzej | 10001 | BNI SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2 | KOCIUBA Paweł | 10002 | BNI SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3 | LIPIŃSKI Tomasz | 10003 | BNI SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
4 | SOBCZYK Wiktor | 10004 | BNI SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | SOSNA Bartłomiej | 10005 | BNI SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | HANC Katarzyna | 10006 | CMF | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | KRAWCZYK Marta | 10007 | CMF | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | MUSIAŁ Adam | 10008 | CMF | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | PUCHALSKI Rafał | 10009 | CMF | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | JANIK Paweł | 10038 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
11 | PARAMONOV Nikita | 10039 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | WIERNA Anna | 10040 | EPAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
13 | GAWĘDA Dominika | 10041 | FIGA Firmowa Grupa Aktywnych | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
14 | KRZAK Dominika | 10042 | FIGA Firmowa Grupa Aktywnych | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
15 | KUTNY Piotr | 10043 | FIGA Firmowa Grupa Aktywnych | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
16 | SKOTARCZAK Sandra | 10044 | FIGA Firmowa Grupa Aktywnych | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
17 | BADECKI Sławomir | 10045 | Grupa pościgowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
18 | KOŁODZIEJ Michał | 10074 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
19 | MIKOS Marta | 10078 | EPAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
20 | NIAKHAI Siarhei | 10080 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
21 | NOWIŃSKI Juliusz | 10082 | Ekipa z Toyoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
22 | ROJEK Bartosz | 10084 | Ekipa z Toyoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
23 | SORO Olva | 10087 | EPAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
24 | ZAKARYAN Armen | 10092 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
25 | ZUBENKO Igor | 10093 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
26 | GORYŚ Klaudia | 10099 | Limango | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
27 | SZYMAŃSKI Bartek | 10104 | EPAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
28 | MAJDA Marcin | 10118 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
29 | TUREK Michał | 10010 | CMF | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
30 | CHROMICZ Krzysztof | 10011 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
31 | CZAPLIŃSKI Michał | 10012 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
32 | GOLDER Maciej | 10013 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
33 | KARWOWSKI Tomasz | 10014 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
34 | KASPERCZYK Tomasz | 10015 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
35 | KOŁODZIEJ Jacek | 10016 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
36 | MANIEWSKI Maciej | 10017 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
37 | RADOMSKA Katarzyna | 10018 | Comatec | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
38 | SATTLER Grzegorz | 10019 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
39 | SĘKOWSKI Grzegorz | 10020 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
40 | SZCZERBAKOWICZ Kamil | 10021 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
41 | SZYMCZAK Roman | 10022 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
42 | TYC Jarosław | 10023 | Comatec | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
43 | JAWORSKA Katarzyna | 10024 | Dziki z Archicomu | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
44 | LUBIŃSKI Damian | 10025 | Dziki z Archicomu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
45 | NAPORA Dorota | 10026 | Dziki z Archicomu | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
46 | RADOJEWSKI Marcin | 10027 | Dziki z Archicomu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
47 | ŚWIERAD Monika | 10028 | Dziki z Archicomu | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
48 | CIKACZ Łukasz | 10029 | Dziki z Archicomu II | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
49 | DOBROWOLSKA Justyna | 10030 | Dziki z Archicomu II | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
50 | LUBKIEWICZ Wojciech | 10031 | Dziki z Archicomu II | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
51 | SZULGOWSKA-BURZYŃSKA Beata | 10033 | Dziki z Archicomu II | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
52 | ADAMKIEWICZ Jakub | 10034 | ElectroLUX TORPEDA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
53 | DĄBROWSKI Piotr | 10035 | ElectroLUX TORPEDA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
54 | KWARTOWICZ Paweł | 10036 | ElectroLUX TORPEDA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
55 | ŚWIERCZEK Tomasz | 10037 | ElectroLUX TORPEDA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | JĘDRZEJCZYK Andrzej | 10046 | Grupa pościgowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
57 | PATRZYKĄT Paweł | 10047 | Grupa pościgowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
58 | TURKIEWICZ Daniel | 10048 | Grupa pościgowa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
59 | GROBORZ Karolina | 10050 | KIESOW POLSKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
60 | MAŁODOBRY Maciej | 10051 | KIESOW POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | PAWLIK Katarzyna | 10052 | KIESOW POLSKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
62 | PECA Katarzyna | 10053 | KIESOW POLSKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
63 | PTAK Arkadiusz | 10054 | KIESOW POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
64 | MATERKA Anna | 10100 | Limango | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
65 | RUSZLEWICZ Marta | 10101 | Limango | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
66 | SOLARSKI Martin | 10102 | Limango | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
67 | ŻĄDŁO Katarzyna | 10103 | Limango | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
68 | LEWIŃSKI Mateusz | 10056 | Streamsoft | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
69 | PAWULA Krzysiek | 10057 | Streamsoft | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
70 | SOKOŁOWSKI Jarosław | 10058 | Streamsoft | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
71 | WOŹNICA Kamil | 10059 | Streamsoft | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
72 | BAŁOS Krzysztof | 10060 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
73 | BIELA Anna | 10061 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
74 | KOŁODZIEJ Bartosz | 10062 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
75 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 10063 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
76 | SZCZĘCH Damian | 10064 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
77 | BRONISZEWSKI Dariusz | 10065 | TOPUS | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
78 | KOPIJ Jakub | 10066 | topus | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
79 | SZACHIEWICZ Eliasz | 10090 | TOPUS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
80 | SZPAK Paweł | 10067 | TOPUS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
81 | ZAKRZEWSKA Kinga | 10068 | TOPUS | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
82 | ALLAF Adam | 10069 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
83 | BEZWIERZCHNY Andrzej | 10094 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
84 | CEGLARSKA Dana | 10070 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
85 | DĄBSKI Grzegorz | 10071 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
86 | GRZESIUK Dawid | 10072 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
87 | GRZYWIŃSKA Anna | 10095 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
88 | JACKOWIAK Jan | 10073 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
89 | MAJDA Piotr | 10076 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
90 | MASŁOWSKA Aleksandra | 10096 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
91 | MIKOŁAJEK Robert | 10077 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
92 | NOWAK Honorata | 10081 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
93 | RADZIEJ Tobiasz | 10097 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
94 | SKOWROŃSKI Łukasz | 10085 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
95 | SKROK Anna | 10086 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
96 | SZATKIEWICZ Anna | 10088 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
97 | TYC Marlena | 10089 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
98 | WŁODARCZYK Maciej | 10091 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
99 | WOLNIACZYK Alicja | 10098 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
100 | MAJKOWSKA Iwona | 10032 | Dziki z Archicomu II | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
101 | SZKUDLAK Hania | 10115 | 00:00:43 | |||||
102 | SZENDERA Tomasz | 10114 | 00:00:44 | |||||
103 | JEZIECKA Nikola | 10113 | 00:00:50 | |||||
104 | WOJCIECHOWSKA Klaudia | 10116 | 00:00:54 | |||||
105 | KOBZA Paulina | 10110 | 00:00:55 | |||||
106 | MITAS Justyna | 10117 | 00:00:55 | |||||
107 | MALIŃSKA Jagoda | 10108 | 00:00:57 | |||||
108 | LECH Aleksandra | 10109 | 00:00:59 | |||||
109 | PŁOMIŃSKA Inga | 10111 | 00:00:59 | |||||
110 | JAMNICKA Maria | 10112 | 00:00:59 | |||||
111 | JESIONEK Adam | 10105 | 00:01:09 |
Znaleziono 111 wynik(ów)