Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-21 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1004 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 904 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALSKI Sebastian | 3011 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
2 | RĘKAWEK Szymon | 3066 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
3 | BIAŁOŃ Kamil | 3074 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
4 | MEISSNER Jan | 3065 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:51 | ||
5 | KAPICA Damian | 3068 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
6 | GŁUSZCZAK Piotr | 3067 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:04 | ||
7 | LATOPOLSKI Piotr | 3089 | TeamOcrKwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
8 | PASZEK Dawid | 3072 | CStore | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:08 | ||
9 | VAHISALU Raul | 3105 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:22 | |||
10 | GLIŃSKI Adrian | 3098 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:48:05 | |||
11 | BRZEZIŃSKI Szymon | 3087 | RUNMAGEDDON TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
12 | KOZIOŁ Kamil | 3070 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:23 | ||
13 | CYMERYS Michał | 3082 | Nordea Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
14 | MICAŁ Michał | 3120 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
15 | MALISZEWSKI Arkadiusz | 3101 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:51:32 | |||
16 | KORDALSKI Jarek | 3061 | AAAxRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
17 | KOSEK Krzysiek | 3088 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:53:38 | ||
18 | DYOLOG Sergiy | 3096 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:54:43 | |||
19 | MIERZICKI Marcel | 3085 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:55:29 | ||
20 | ANUSZCZYK Mariusz | 3093 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:55:39 | |||
21 | GACICHA Denis | 3084 | OCR Vilnius | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:22 | ||
22 | GARBACKI Maciej | 3078 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:29 | ||
23 | JAWORSKI Sebastian | 3086 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:32 | ||
24 | JANIAK Łukasz | 3063 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:52 | ||
25 | ZWIERZ Jakub | 3064 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:57:00 | ||
26 | STACHYRA Rafał | 3075 | Gym Lublin | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:58:34 | ||
27 | JABŁOŃSKI Bogusław | 3062 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
28 | JEZIONEK Daniel | 3092 | Wolo team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
29 | MOSTOWSKI Radosław | 3091 | Warriors Łódź | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
30 | KITALA Radosław | 3090 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:28 | ||
31 | KOŻUSZEK Norbert | 3100 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:01:35 | |||
32 | MIKULSKI Jakub | 3102 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:03:56 | |||
33 | BATURA Adrian | 3081 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
34 | FILIPIAK Krzysztof | 3079 | Mr. Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:04:39 | ||
35 | SOKÓŁ Paweł | 3104 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:05:06 | |||
36 | ABRAMCZYK Michał | 3083 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:05:21 | ||
37 | KOWALSKI Mateusz | 3073 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:06:32 | ||
38 | MARSZAŁEK Marcel | 3071 | CHEEKY MONKEY TEAM | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:06:46 | ||
39 | GALEWICZ Marcin | 3097 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:06:50 | |||
40 | KOZON Emil | 3099 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:06:55 | |||
41 | BOROWIECKI Philip | 3095 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:08:34 | |||
42 | POŁUDNIAK Adrian | 3122 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:08:53 | |||
43 | HOLTYN Tobiasz | 3080 | Mr. Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:10:36 | ||
44 | JANKOWSKI Bartosz | 3076 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:20:12 | ||
45 | SWIATKOWSKI Adam | 3077 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:20:14 |
Znaleziono 45 wynik(ów)