Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-04-16 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1021 |
Wystartowało : | 976 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 964 |
Na trasie : | 11 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIESZKE Krystian | 4581 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:24 | |||
2 | GADAJ Tomasz | 4583 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:50 | |||
3 | STAWINOGA Sebastian | 4600 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:33 | |||
4 | MAĆKOWIAK Piotr | 4593 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:48 | |||
5 | BRIT Constantine | 5035 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:44 | |||
6 | JARMOŁOWICZ Dariusz | 4567 | FIT STACJA Iława | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:25:00 | ||
7 | PERLICKI Dawid | 4576 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:43 | ||
8 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 4577 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
9 | ZIELIŃSKI Mikołaj | 4607 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:05 | |||
10 | GLIWIŃSKI Mateusz | 4587 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:40 | |||
11 | GUBAŃSKI Szymon | 4588 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:26 | |||
12 | MIRKOWICZ Aleksandra | 4476 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:32:28 | |||
13 | BARABANIEC Piotr | 4574 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:22 | ||
14 | ZDUŃSKI Jarosław | 4575 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:27 | ||
15 | JANECZEK Aniceta | 4589 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:40 | |||
16 | OSIŃSKA Paula | 4597 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:44 | |||
17 | DOMIDER Piotr | 4568 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:37:33 | ||
18 | JANISZEWSKI Karol | 4590 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:57 | |||
19 | WOROTNICKI Michał | 4605 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:00 | |||
20 | NASTOROWICZ Maciej | 4595 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:03 | |||
21 | MIKOŁAJCZYK Sławomir | 4566 | Cross Karwiny | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:18 | ||
22 | BIESZKE Dariusz | 4580 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:21 | |||
23 | GARBOŚ Magda | 4584 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:31 | |||
24 | ŁUCZYŃSKI Daniel | 4592 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:29 | |||
25 | KASZA Dawid | 4591 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:31 | |||
26 | GAWINECKI Mateusz | 4586 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:01:25 | |||
27 | SAŁAJ Patryk | 4561 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:01:36 | ||
28 | SROKA Sebastian | 4562 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:01:40 | ||
29 | ŚWITEK Katarzyna | 4563 | BH TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:08 | ||
30 | GAWINECKA Aleksandra | 4585 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:10 | |||
31 | MLECZKO Adam | 4560 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:11 | ||
32 | FELCZAK Robert | 4565 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:05 | ||
33 | FELCZAK Romuald | 4564 | Brygada RR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:05 | ||
34 | ZASADA Tomasz | 4518 | Magda ma już team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:46 | ||
35 | ZIOMEK Anna | 4509 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:49 | ||
36 | WIĘCŁAWSKA Magdalena | 4508 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:51 | ||
37 | RĘKAWEK Szymon | 4516 | Magda ma już team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:54 | ||
38 | STANUCH Maciej | 4517 | Magda ma już team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:11:03 | ||
39 | KRAIŃSKI Rafał | 4559 | ATOS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:16:57 | ||
40 | CZERWIŃSKA Katarzyna | 4582 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:16:58 | |||
41 | TRADOWSKA Katarzyna | 4573 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:19:05 | ||
42 | RUMIŃSKI Michał | 4572 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:06 | ||
43 | KALBARCZYK Beata | 4628 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:18 | ||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
44 | TAŃSKA Marzena | 4603 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:21 | |||
45 | ORDYSZEWSKA Anna | 4513 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:22 | ||
46 | JEGLIŃSKI Jarosław | 4512 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:24 | ||
47 | SZULIMOWICZ Maciej | 4602 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:52 | |||
48 | KAWALEC Katarzyna | 4570 | Gdańscy Pogromcy Rzeżuchy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:28:13 | ||
49 | TOMCZUK Ewa | 4555 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:28:14 | |||
50 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 4515 | KOLEKTYW | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:28:15 | ||
51 | NOWAK Maciej | 4596 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:41:44 | |||
52 | ZĘBALA Wiktoria | 4606 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:42:52 | |||
53 | MUCHA Albert | 4594 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:42:53 | |||
54 | TAŃSKI Michał | 4604 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:48:45 | |||
55 | RESZKA Dariusz | 4599 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:49:01 | |||
56 | BARTOSIK Marta | 4569 | Gdańscy Pogromcy Rzeżuchy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 56 wynik(ów)