Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-06-12 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1353 |
Wystartowało : | 1295 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 1286 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KMIEĆ Adam | 4013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
2 | MAŁECKI Adam | 4014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:24 | ||
3 | STANCLIK Krzysztof | 4015 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | ||
4 | KAPICA Damian | 4008 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:52 | ||
5 | LORENZ Albert | 4016 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:47 | ||
6 | BRZESKI Robert | 4017 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
7 | KUCHARSKI Łukasz | 4009 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:58:48 | ||
8 | CHMIELORZ Józef | 4010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:35 | ||
9 | GŁYK Łukasz | 4011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:15 | ||
10 | KLEWANIEC Jakub | 4012 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:43 | ||
11 | TARKOWSKI Dawid | 4018 | CrossElite | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
12 | DYKIER Krzysztof | 4019 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:01:12 | ||
13 | KULAGA Peter | 4020 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:21 | ||
14 | BĄK Łukasz | 4022 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
15 | BUTRYN Paweł | 4034 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:08:00 | ||
16 | JANKOWSKI Dominik | 4035 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
17 | GRABOWIEC Arkadiusz | 4037 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:55 | ||
18 | KOMOROWSKI Mateusz | 4038 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:24 | ||
19 | WYBRANIEC Mateusz | 4039 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:03:16 | ||
20 | ZIELIŃSKI Bartosz | 4023 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:34 | ||
21 | CHŁĄD Aleksander | 4024 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
22 | CZACHURSKI Mateusz | 4025 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
23 | CHOŁUJ Łukasz | 4040 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:09 | ||
24 | MARKOWSKI Fabian | 4041 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:23 | ||
25 | KALINOWSKI Krystian | 4042 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:42 | ||
26 | KRAWIECKI Mateusz | 4043 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
27 | SAŁATA Marcin | 4044 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:07 | ||
28 | SERAFIŃSKI Maciej | 4045 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:09 | ||
29 | CHRÓSZCZ Norbert | 4061 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:11 | |||
30 | GIZAK Michał | 4046 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:10 | ||
31 | MAZUR Damian | 4048 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:45 | ||
32 | GAJOWNIK Przemysław | 4062 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:06:23 | |||
33 | KAMIŃSKI Daniel | 4049 | Speednet | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:03:05 | ||
34 | ZALEJASZ Sylwester | 4059 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:21 | ||
35 | ADAMCZEWSKI Arkadiusz | 4060 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:09:18 | |||
36 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 4063 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
37 | JAKIMSKI Mariusz | 4064 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:29 | |||
38 | KOMOROWSKI Marcin | 4065 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:52 | |||
39 | KOWALSKI Mariusz | 4066 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:10 | |||
40 | MORAWSKI Grzegorz | 4067 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:26 | |||
41 | OBSZYNSKI Marcin | 4068 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:44 | |||
42 | ODWROT Mariusz | 4069 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
43 | PASTUSZKA Michał | 4070 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:45 | |||
44 | PIETRUSZEWSKI Andrzej | 4071 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:02 | |||
45 | RUDNICKI Marcin | 4072 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:05 | |||
46 | ŚLOTAŁA Karol | 4073 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
47 | STAROSZYŃSKI Dawid | 4074 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
48 | SZCZUKOWSKI Michał | 4075 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:59:33 | |||
49 | TUR Tobiasz | 4076 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:52 | |||
50 | ZWIERZYNSKI Marek | 4079 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:33 | |||
51 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 4080 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:32 | ||
52 | ZAWADZKI Piotr | 4081 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:30 | ||
53 | WIŚNIEWSKI Michał | 4083 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
54 | BARZOWSKI Kamil | 4085 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:00 | ||
55 | SZCZESNY Damian | 4086 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:11 | ||
56 | MAJOWSKI Michał | 4094 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:36 | ||
57 | MORA Karol | 4095 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
58 | SZKLARSKI Przemysław | 4096 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:38 | ||
59 | FUDALA Damian | 4082 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:04 | ||
60 | WYLĘŻEK Mateusz | 4097 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:44 | ||
61 | CZYŻ Tobiasz | 4098 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:52 | ||
62 | LEWANDOWSKI Tomasz | 4102 | CrossFit Team Susz | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:31 | ||
63 | JASIŃSKI Leszek | 4099 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:22 | ||
64 | TUSK Adam | 4100 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:35 | ||
65 | ŁUGOWSKI Maciej | 4103 | CrossFit Team Susz | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:40 | ||
66 | LATOPOLSKI Piotr | 4101 | CrossFit Team Susz | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:16 | ||
67 | MISIAK Przemysław | 4104 | CrossFit Team Susz | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:18 | ||
68 | KOWALSKI Mateusz | 4105 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
69 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 4107 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:24 | ||
70 | KUBER Andrzej | 4108 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:17 | ||
71 | PIEŁA Szymon | 4109 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:33 | ||
72 | SAWICKI Sebastian | 4110 | Gym Lublin | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:47 | ||
73 | GÓRKA Marcin | 4106 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:34 | ||
74 | CHUSTECKI Michał | 4111 | HardBox Otwock | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:40 | ||
75 | KOWALSKI Dominik | 4112 | Hojnie Obdarzeni | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:07 | ||
76 | PIETROŃ Łukasz | 4121 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:20 | ||
77 | ANTONIAK Kamil | 4122 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:14 | ||
78 | RYBACKI Błażej | 4124 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:28 | ||
79 | SEWERYNOWICZ Michał | 4125 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:52 | ||
80 | TKACZYK Michał | 4126 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
81 | KUDŁA Grzegorz | 4127 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:10 | ||
82 | ŻUREK Michał | 4128 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:43 | ||
83 | GĘBARA Łukasz | 4129 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:51 | ||
84 | KAWĘCKI Artur | 4130 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:20 | ||
85 | POLUS Piotr Peter | 4132 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:30 | ||
86 | URBAN Jarosław | 4133 | Runmageddonowe Świry | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
87 | BLUSZCZ Dawid | 4134 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
88 | GRATKOWSKI Adam | 4135 | Speednet | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:12 | ||
89 | KACZYNSKI Dawid | 4136 | Speednet | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:55 | ||
90 | BANACH Mateusz | 4148 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:53 | |||
91 | BIGOS Daniel | 4149 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:30 | |||
92 | CZAJKA Mikołaj | 4150 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:10 | |||
93 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 4151 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:46 | |||
94 | DERKOWSKI Mateusz | 4152 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:23 | |||
95 | GORYCKI Piotr | 4153 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
96 | KRAWCZENKO Mariusz | 4137 | Speednet | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:01 | ||
97 | KAZIMIERCZAK Paweł | 4138 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:42 | ||
98 | BACHURA Grzegorz | 4147 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:38 | |||
99 | GRZANECKI Marcin | 4154 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:35 | |||
100 | JANISZEWSKI Dariusz | 4156 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:28 | |||
101 | JAROSZ Wojciech | 4157 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:04 | |||
102 | JUDEK Łukasz | 4160 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:02 | |||
103 | KIEŚ Damian | 4161 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:15 | |||
104 | KNUT Paweł | 4162 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:25 | |||
105 | PORKUSZEWSKI Konrad | 4172 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:43 | |||
106 | JEZIORSKI Marcin | 4159 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:25 | |||
107 | RUCKI Bartosz | 4173 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:13:30 | |||
108 | SIMON Adam | 4174 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:09 | |||
109 | TALARKO Mateusz | 4175 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:36 | |||
110 | WAŚ Łukasz | 4176 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:40 | |||
111 | ŻARNOCH Wojciech | 4177 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:17 | |||
112 | KOCHANEK Paweł | 4178 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
113 | KABAJ Przemysław | 4179 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:24 | ||
114 | KUBIESA Jakub | 4180 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
115 | KIELISIAK Marek | 4184 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
116 | MALISZEWSKI Jakub | 4185 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:54 | ||
117 | GRALEC Dariusz | 4186 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:37 | ||
118 | IMBIERSKI Tobiasz | 4187 | Lumberjacks Cross Garage Koszalin | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:10 | ||
119 | MICHALSKI Daniel | 4188 | Masne Danonki | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:10 | ||
120 | BAGDZIŃSKI Daniel | 4189 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
121 | WEIS Michał | 4194 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:16 | ||
122 | CHILCZUK Piotr | 4195 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:32 | ||
123 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 4196 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:46 | ||
124 | FETLIŃSKI Grzegorz | 4182 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:16 | ||
125 | GŁAZ Jacek | 4183 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:03:24 | ||
126 | MICHALAK Artur | 4197 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:03:06 | ||
127 | KOT Marcin | 4198 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:53 | ||
128 | ZIÓŁEK Krzysztof | 4199 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:52 | ||
129 | JACHIMOWICZ Jarosław | 4200 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:54 | ||
130 | KOŁPA Łukasz | 4201 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:40 | ||
131 | KWAŚNIAK Emil | 4210 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:52:31 | ||
132 | MOSTOWSKI Radosław | 4211 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:15:34 | ||
133 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 4212 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:15:33 | ||
134 | WOCHNIAK Michał | 4213 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:41 | ||
135 | SIENKIEL Bartłomiej | 4214 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:01 | ||
136 | WOŁOWIK Wojciech | 4215 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:03 | ||
137 | DARGA Marcin | 4216 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:42 | ||
138 | ANUSZCZYK Mariusz | 4217 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:33 | |||
139 | MURAT Krzysztof | 4222 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:32 | |||
140 | RAJNIK Daniel | 4223 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:12 | |||
141 | FILAS Rafał | 4219 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:17 | |||
142 | SŁODKOWSKI Marek | 4225 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:53 | |||
143 | TARNAWSKI Maciej | 4226 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:40 | |||
144 | WIELICZKO Paweł | 4227 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:33:19 | |||
145 | LEISZNER Izabela | 4232 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:43 | ||
146 | NAPIERAJ Katarzyna | 4233 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:15 | ||
147 | ZAGRODZKA Magdalena | 4234 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:38 | ||
148 | KRAUSE Magda | 4248 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:05 | ||
149 | KULIGOWSKA Małgorzata | 4249 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:51 | ||
150 | METELSKA Karolina | 4250 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
151 | GARLACZ Justyna | 4246 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
152 | SAMOCIUK Karolina | 4247 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:30 | ||
153 | SROKA Karolina | 4251 | UNIT37 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:11 | ||
154 | GÓRA Aleksandra | 4254 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:03 | ||
155 | ŁAWNICZAK Justyna | 4255 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
156 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 4256 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:34 | ||
157 | ZALEJASZ Paulina | 4257 | xRunners | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | ||
158 | RATAJCZAK Małgorzata | 4259 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:14 | |||
159 | SZOSTEK Patrycja | 4261 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:41 | |||
160 | SKOCZYLAS Łukasz | 4274 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:04 | ||
161 | SASINOWSKI Krzysztof | 4275 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:22:02 | ||
162 | SZAFRANIEC Mateusz | 4276 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:36 | ||
163 | DOMAGALSKI Artur | 4288 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:46 | ||
164 | DOMAGALSKI Marek | 4289 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:42 | ||
165 | CZARNECKI Michał | 4285 | Hydro Energy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:22:37 | ||
166 | SIKORA Joanna | 4286 | Hydro Energy | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:22:39 | ||
167 | PIOTROWSKA Magda | 4287 | Kontener Formy | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:59 | ||
168 | WITKOWSKI Paweł | 4297 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:00 | ||
169 | BORKOWSKI Robert | 4316 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:21 | |||
170 | BUDEK Weronika | 4317 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:32:04 | |||
171 | BUDZISZ Rafał | 4318 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:21:45 | |||
172 | CHRZAN Radosław | 4319 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:13:08 | |||
173 | BANASZEK Łukasz | 4311 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:36 | |||
174 | BANASZEK Wojciech | 4312 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:28 | |||
175 | BARAN Daniel | 4313 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:04 | |||
176 | BEŁDOWICZ Karolina | 4314 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:21:44 | |||
177 | BELLWON Maciej | 4315 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:36 | |||
178 | CHYBCZYŃSKI Dominik | 4320 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:21 | |||
179 | CHYBCZYŃSKI Nikodem | 4321 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:22 | |||
180 | DĄBROWA Piotr | 4322 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:17 | |||
181 | DRAB Marcin | 4324 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:01 | |||
182 | GŁĄBICKI Sylwester | 4328 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:26 | |||
183 | KOWALSKI Kamil | 4337 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:16 | |||
184 | KRAJNIK Paweł | 4338 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:11:01 | |||
185 | KURPIEWSKI Piotr | 4342 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:20 | |||
186 | KUZIORA Katarzyna | 4343 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:20 | |||
187 | MŁYNARCZYK Tatiana | 4347 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:41 | |||
188 | NAGŁOWSKI Tomasz | 4348 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:36 | |||
189 | NESTOROWICZ Adam | 4349 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:02 | |||
190 | PECIAK Kamil | 4351 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:20:44 | |||
191 | PIETRZAK Łukasz | 4352 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:57 | |||
192 | PLICHTA Jarosław | 4353 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:02:26 | |||
193 | PONSKI Cezary | 4354 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:32:05 | |||
194 | SOSIŃSKA Anna | 4363 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:23:01 | |||
195 | STALMACH Mateusz | 4364 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:58 | |||
196 | SZEPIŃSKI Emil | 4366 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:22 | |||
197 | WOŹNIAK Marcin | 4372 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
198 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 4373 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:20:42 | |||
199 | WŁUKA Łukasz | 4369 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:54 | |||
200 | WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka | 4370 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:23 | |||
201 | WOLAŃSKA Monika | 4371 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:13:17 | |||
202 | ZDANKIEWICZ Cyprian | 4374 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
203 | PIĘTKA Grzegorz | 4376 | BIEGUN OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:14 | ||
204 | SZPAKOWSKI Jacek | 4390 | EXTREME WAYS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:15:37 | ||
205 | PLOCH Marcin | 4391 | GDAŃSKIE LWY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:12 | ||
206 | REK Patryk | 4394 | LEILA Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:10:22 | ||
207 | ZARZECKI Eryk | 4400 | Skurcze i Zakwasy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:19 | ||
208 | KUSTRA Paweł | 4401 | Szczecin | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:32 | ||
209 | ŁOWIGUS Łukasz | 4399 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:09:58 | ||
210 | PARASZKIEWICZ Jagoda | 4402 | Szczecin | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:41 | ||
211 | ORCZYK Kamil | 4405 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:52 | ||
212 | CHRAPEK Paweł | 4410 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:01 | |||
213 | CZAPLICKI Piotr | 4411 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:21 | |||
214 | DERA Grzegorz | 4412 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
215 | GRUDZIŃSKI Tomek | 4403 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
216 | ORCZYK Dawid | 4404 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:29 | ||
217 | DUDENKO Jerzy | 4414 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:08:54 | |||
218 | DYLEWSKI Sławomir | 4415 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:13 | |||
219 | FORTUNA Mikołaj | 4417 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:49 | |||
220 | GÓRCZYŃSKI Eryk | 4418 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:08 | |||
221 | KUPREWICZ Grzegorz | 4427 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:03 | |||
222 | MACKIEWICZ Emilia | 4428 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:21 | |||
223 | MIKULSKI Patryk | 4430 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:15:29 | |||
224 | PIŁAT Michał | 4434 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:21 | |||
225 | STRÓŻYK Adam | 4439 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:37 | |||
226 | SZYMA Bartek | 4440 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:18:50 | |||
227 | SZYMAŃSKI Piotr | 4441 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:37 | |||
228 | WILCZEK Marcin | 4443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:49 | |||
229 | WIŚNIEWSKI Maciej | 4444 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:07 | |||
230 | OLEJARZ Sebastian | 4487 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:10:27 | |||
231 | ŻEBROWSKI Jacek | 4492 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:31 | |||
232 | WĄDOŁKOWSKA Paulina | 4495 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:44 | ||
233 | ARCISZEWSKA Magda | 4496 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:38 | ||
234 | SOBKOWICZ Michał | 4525 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:44 | ||
235 | WIELOGÓRSKI Karol | 4533 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
236 | FISCHER Filip | 4553 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:09 | |||
237 | GORNOWICZ Marcin | 4554 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:48 | |||
238 | GRUBA Jakub | 4556 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:50 | |||
239 | JAKUBEK Szymon | 4557 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:34 | |||
240 | PAGÓRSKI Łukasz | 4574 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | |||
241 | PATYNA Piotr | 4576 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
242 | RYBCZYŃSKI Michał | 4577 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:58 | |||
243 | SEROKA Dawid | 4579 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
244 | SEROKA P. | 4580 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
245 | KOSTRZEWA Mateusz | 5321 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:18 | |||
246 | KOSTRZEWA Piotr | 5320 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:19 | |||
247 | KOSTRZEWA Waldemar | 5322 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:18 | |||
248 | ROGALSKI Mateusz | 4721 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
249 | SĘDZICKI Bartosz | 4941 | Krwiożerczy kac następnego poranka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
250 | JAWORSKI Sylwester | 4123 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:07 | ||
251 | MORA Elwira | 4431 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:07 | |||
252 | KRALEWSKI Robert | 4270 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:00 | |||
253 | FILIP Jerzy | 4326 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
254 | DACIO Mirek | 4001 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:38 | ||
255 | JOSKOWSKI Marek | 4002 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:13 | ||
256 | CIASTOŃ Bartłomiej | 4003 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:18 | ||
257 | BĄK Daniel | 4006 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:43 | ||
258 | ZAKHARCHUK Vitalii | 4007 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:26 | ||
259 | KNIAŹ Tomasz | 4026 | Hells heaven ocr szczecin | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:10 | ||
260 | KARCZEWSKI Adam | 4027 | HOLDTHELINE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:25 | ||
261 | GORSIAK Jacek | 4028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:58:23 | ||
262 | SIENKIEWICZ Kamil | 4029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:06 | ||
263 | BIELICKI Wojciech | 4030 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:05 | ||
264 | BRZOSKWINIA Wojciech | 4031 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
265 | MĘDELEWSKI Paweł | 4032 | Ninja Elements | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:06:37 | ||
266 | ANOWSKI Adrian | 4033 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:47 | ||
267 | KOTALA Arkadiusz | 4051 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:46 | ||
268 | MOSTKOWSKI Łukasz | 4052 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
269 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 4053 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:43 | ||
270 | OLICHOWSKI Mateusz | 4054 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:19 | ||
271 | ROPELA Radosław | 4055 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
272 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 4056 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:52 | ||
273 | JELIŃSKI Mateusz | 4057 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:56 | ||
274 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 4058 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
275 | WIŚNIEWSKI Norbert | 4077 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:52 | |||
276 | ZACHAREK Piotr | 4078 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:22 | |||
277 | LORYCH Krystian | 4084 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
278 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 4087 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:34 | ||
279 | BUGAŃSKI Damian | 4088 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:04 | ||
280 | CEREMUGA Robert | 4089 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:32 | ||
281 | JASKÓLSKI Szymon | 4090 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:39 | ||
282 | JEZELA Marcin | 4091 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:01 | ||
283 | KOZIOŁ Kamil | 4092 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:51 | ||
284 | KULICA Tomasz | 4093 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:32 | ||
285 | CZECHOWSKI Konrad | 4113 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:46 | ||
286 | HANUSIAK Leszek | 4114 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:29 | ||
287 | KĘDZIORA Bogumił | 4115 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:16 | ||
288 | PIONK Tadeusz | 4116 | Kontener Formy | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:18 | ||
289 | KULINKOWSKI Rafal | 4117 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:06:14 | ||
290 | ŚLIWA Krzysztof | 4118 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:00 | ||
291 | SOBUSIAK Iwo | 4120 | Ninja Elements | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:50 | ||
292 | OGIŃSKI Szymon | 4139 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:17 | ||
293 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 4140 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:03 | ||
294 | WITKOWSKI Arkadiusz | 4141 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:05 | ||
295 | WOŹNIAK Adrian | 4142 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:54 | ||
296 | CHROMIŃSKI Stefan | 4143 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:14 | ||
297 | WITKOWSKI Rafał | 4144 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:31 | ||
298 | PIECZONKA Jakub | 4145 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:20 | ||
299 | NOWICKI Marcin | 4146 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:25 | ||
300 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 4164 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:06 | |||
301 | LIPIEC Paweł | 4165 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:29 | |||
302 | MŁYŃSKI Mariusz | 4166 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:43 | |||
303 | OCIEPA Piotr | 4167 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:02 | |||
304 | OCZKO Adam | 4168 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:18:45 | |||
305 | PARAFINIUK Michał | 4169 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:37 | |||
306 | PIONTEK Krzysztof | 4170 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:13:07 | |||
307 | PIOTROWSKI Dariusz | 4171 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:25 | |||
308 | JANIKOWSKI Patryk | 4191 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:34 | ||
309 | FALKOWSKI Łukasz | 4193 | NNJL | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:58 | ||
310 | KOŚCIELNY Jacek | 4202 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:23 | ||
311 | KUZARA Rafał | 4203 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:22 | ||
312 | RYNDAK Rafał | 4204 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:09 | ||
313 | STACHURSKI Bartosz | 4205 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:15 | ||
314 | SZYPUŁA Dariusz | 4206 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
315 | AUGUSTYNIAK Kamil | 4207 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:48 | ||
316 | BARAN Konrad | 4208 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:34 | ||
317 | KITALA Radosław | 4209 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:15:31 | ||
318 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 4228 | Active Flow | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:46 | ||
319 | PIWOWARCZYK Anna | 4231 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:55 | ||
320 | ADAMKIEWICZ Natalia | 4241 | Ninja Elements | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:17 | ||
321 | GAŃKO Karolina | 4242 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:49 | ||
322 | WNOROWSKA Magdalena | 4244 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:45 | ||
323 | KIEŚ Mateusz | 4263 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:18 | |||
324 | PIETRAS Mariola | 4264 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:19 | ||
325 | JAKUBCZAK Marcin | 4269 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:23 | ||
326 | JUSZKIEWICZ Dominik | 4267 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
327 | BIENIECKI Jaro | 4268 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:37 | ||
328 | ŚLUSARSKI Marek | 4273 | Best Beasts | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:58 | ||
329 | SAK Cezary | 4277 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:17 | ||
330 | SZOSTEK Wojciech | 4280 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:57 | ||
331 | BOGDAŁ Krzysztof | 4281 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:13:50 | ||
332 | CEBULLA Mateusz | 4282 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:15 | ||
333 | CZARNECKI Bartosz | 4284 | Hydro Energy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:22:31 | ||
334 | SPRYCHA Bartłomiej | 4304 | Wandów | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:32 | ||
335 | STANKIEWICZ Witek | 4308 | WOLF TEAM/Spichlerz | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:02:46 | ||
336 | ALBERT Grzegorz | 4309 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:00 | |||
337 | ARDELLI Adaś | 4310 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:22 | |||
338 | GŁOWACKI Marcin | 4329 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:13:18 | |||
339 | GÓRZYŃSKI Bartosz | 4331 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:57 | |||
340 | HOMAN Grzegorz | 4332 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:03 | |||
341 | KACZOR Dominik | 4333 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:44 | |||
342 | KOWALCZYK Tomasz | 4336 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:58 | |||
343 | PRADZINSKI Robert | 4355 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
344 | PRZYBYŁA Marcin | 4356 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:11 | |||
345 | ROGULA Karol | 4357 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:11 | |||
346 | SIKORA Grzegorz | 4359 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:40 | |||
347 | SŁABASZEWSKI Kamil | 4360 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:58 | |||
348 | SMENTOCH Hubert | 4361 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:03 | |||
349 | FRĄCKOWIAK Maciej | 4382 | DMC | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:08:57 | ||
350 | LIPKE Krzysztof | 4384 | Dzika wataha | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:54 | ||
351 | SZCZYPEK Katarzyna | 4393 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:21 | ||
352 | FORYŚ Jakub | 4406 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:58 | ||
353 | SROKOWSKI Adam | 4407 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:41 | ||
354 | BYCZKOWSKI Jan | 4409 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:08:54 | |||
355 | GROTH Leszek | 4419 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:04 | |||
356 | HENDZEL Bartosz | 4421 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
357 | KAŁUŻA Wojciech | 4423 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:24 | |||
358 | KOZIKOWSKI Łukasz | 4425 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:12 | |||
359 | KRAS Paweł | 4426 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:53 | |||
360 | ZASTAWNA Aneta | 4446 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:21:23 | |||
361 | PINDRAL Patryk | 4452 | Dellner | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
362 | DANOWSKI Dawid | 4473 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:32 | |||
363 | ISANGADIGHI Kingsley | 4478 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:17:12 | |||
364 | KOTŁOWSKI Marcin | 4497 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:39 | ||
365 | ORDAKOWSKI Filip | 4536 | TheDziaders | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:04 | ||
366 | KLUKOWSKI Mariusz | 4561 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:40 | |||
367 | KYSILKA Vit | 4566 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:19 | |||
368 | WORONECKA Sylwia | 4586 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:59 | |||
369 | SIWIK Patryk | 5308 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:38 | |||
370 | ODEJEWSKI Dariusz | 5327 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:48 | |||
371 | ŚWIATŁY Kamil | 5347 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:08 | |||
372 | SĘDZIKOWSKI Piotr | 5336 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:21:39 | |||
373 | CHRZANOWSKI Tomasz | 5339 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:40 | |||
374 | BURAS Radoslaw | 5345 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
375 | JEWDOKIMOW Łukasz | 4220 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:40 | |||
376 | SZMYCIŃSKI Wojciech | 4119 | MOVE. TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:21:36 | ||
377 | KUREK Andrzej | 4163 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:57 | |||
378 | GWISZCZ Patryk | 4190 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:29 | ||
379 | SZCZEPAŃSKI Igor | 4192 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:32 | ||
380 | CHMIEL Dominik | 4218 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:38 | |||
381 | SIENKIEWICZ Jakub | 4224 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:33:11 | |||
382 | POTOCKA Kinga | 4229 | Best Beasts | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:45:24 | ||
383 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja | 4230 | Best Beasts | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:44 | ||
384 | SADOWSKA Dorota | 4260 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:06 | |||
385 | KOPEĆ Magdalena | 4266 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:44 | |||
386 | FURSEWICZ -WRÓBEL Monika | 4271 | Best Beasts | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:35:51 | ||
386 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 4272 | Best Beasts | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:35:53 | ||
388 | GAWRYLUK Dorota | 4278 | GUR-BUD | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:34:30 | ||
389 | POŹDZIK Marcin | 4279 | GUR-BUD | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:34:32 | ||
390 | KRAWCZYK Joanna | 4283 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:13 | ||
391 | PACHOTA Paweł | 4294 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:28:59 | ||
392 | MACIEJEWSKA Natalia | 4295 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:05 | ||
393 | SADKOWSKA Anna | 4296 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:11 | ||
394 | MIERZWIAK Adrian | 4298 | Szwagrów Dwóch i Franko | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:29 | ||
395 | LASKOWSKI Arek | 4307 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:51 | ||
396 | DZINDZIO Jakub | 4325 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:03 | |||
397 | FRANCZAK Łukasz | 4327 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:18 | |||
398 | KAŁAS Mateusz | 4334 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:33 | |||
399 | KANCIRUK Paweł | 4335 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:38 | |||
400 | KWIATKOWSKI Karol | 4344 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:53 | |||
401 | LADA Diana | 4345 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:33:23 | |||
402 | NOWICKA Izabela | 4350 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:32:46 | |||
403 | RUDNICKA Anna | 4358 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:43 | |||
404 | SOKOŁOWSKI Sebastian | 4362 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:21:18 | |||
405 | ŚWIĘCICKI Patryk | 4365 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:26:01 | |||
406 | WASIOŁKA Bartosz | 4367 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:28:04 | |||
407 | WILCZYŃSKA Agata | 4368 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:43 | |||
408 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Eryk | 4375 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:39 | |||
409 | HOŁOWACZ-PYT Weronika | 4377 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:34:24 | ||
410 | BOSACKI Maciej | 4379 | Cycki Diabła | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:42 | ||
411 | KRIEGER Mateusz | 4380 | Cycki Diabła | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:43 | ||
412 | NIKIEL Dariusz | 4381 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:20:07 | ||
413 | KORDOWSKA Magdalena | 4383 | Dzika wataha | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:01 | ||
414 | LITWIŃSKI Krzysztof | 4385 | Dzika wataha | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:05 | ||
415 | PUCKOWSKI Dawid | 4386 | Dzika wataha | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:59 | ||
416 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 4387 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:18:25 | ||
417 | KOSIŃSKI Tomasz | 4388 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:18:26 | ||
418 | RYSZCZUK Krystian | 4389 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:15 | ||
419 | KOMAR Tomasz | 4395 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:29:06 | ||
420 | LESZKIEWICZ Paweł | 4396 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:49 | ||
421 | GAJO Natalia | 4398 | ORTHOSPORT SZCZECIN | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:24:11 | ||
422 | DŁUGOSZ Daniel | 4413 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:29:07 | |||
423 | JABŁOŃSKA Sylwia | 4422 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:29:29 | |||
424 | KLOSE Marcin | 4424 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:36 | |||
425 | OLESZKIEWICZ Kamil | 4432 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:29:59 | |||
426 | PAWLIKOWSKI Piotr | 4433 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:12 | |||
427 | PROKURAT Bartosz | 4436 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:29:28 | |||
428 | SOBOTA Kamila | 4438 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:56 | |||
429 | WIECZOREK Łukasz | 4442 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:27 | |||
430 | CZUBER Emilia | 4447 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:49 | ||
431 | DYRKA Wojciech | 4448 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:39 | ||
432 | KALNIUK Tomasz | 4454 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
433 | CHAPANIONEK Krzysztof | 4469 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:16:31 | |||
434 | GŁUSZAK Piotr | 4474 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:10 | |||
435 | KLIK Paweł | 4480 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:43 | |||
436 | KRAWCZYK Bernadeta | 4481 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:24 | |||
437 | LIS Krystian | 4482 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:17:02 | |||
438 | MARCISZEWSKA Julia | 4483 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:17:17 | |||
439 | MARCISZEWSKI Błażej | 4484 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:17:14 | |||
440 | PIESIK Daniel | 4488 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:14:35 | |||
441 | SUDOŁ Wojtek | 4498 | co proszę? | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
442 | ZAWARTKA Dominik | 4499 | Diagnostyka S.A. | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:44 | ||
443 | PRZYBYLSKI Łukasz | 4502 | Jit Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:33 | ||
444 | ORZOŁ Kamil | 4506 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:23 | ||
445 | PERWEJNIS Łukasz | 4521 | Perfect Rangers | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:05 | ||
446 | HELIK Mateusz | 4526 | Runmagedonsi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:00 | ||
447 | GÓRSKI Przemysław | 4534 | team Agusi i Laury | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:10 | ||
448 | JESKE Wojciech | 4535 | team Agusi i Laury | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:02 | ||
449 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 4542 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:23 | |||
450 | BONNEY Andrew | 4543 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:40 | |||
451 | BORYŃ Dominik | 4545 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:49 | |||
452 | BORYŃ Sławomir | 4546 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:17 | |||
453 | DĄBROWSKI Kamil | 4549 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:12 | |||
454 | GROCHOWSKI Maciej | 4555 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:16 | |||
455 | KLOC Przemysław | 4560 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:33 | |||
456 | MUSIAŁ Monika | 4571 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:17 | |||
457 | ORZECH Bartosz | 4572 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:19 | |||
458 | SPICA Sebastian | 4581 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:06 | |||
459 | STRZELECKI Mariusz | 4583 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:42 | |||
460 | SZEWCZYK Marta | 4584 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:09 | |||
461 | WESOŁOWSKI Jerzy | 4585 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:59 | |||
462 | WOŹNY Michał | 4587 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:02 | |||
463 | ZABOROWSKI Eryk | 4590 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:08 | |||
464 | SMYKOV Dmitrii | 4617 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:41 | ||
465 | KAŁUŻA Robert | 4619 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:24 | ||
466 | DORS Grzegorz | 4625 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
467 | FIGURA Jakub | 4626 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:28 | |||
468 | FRANCHE Julien | 4627 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:38 | |||
469 | GROMOTKA Janusz | 4630 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:18 | |||
470 | GROMOTKA Tobiasz | 4631 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:06:10 | |||
471 | GWÓŹDŹ Marcin | 4634 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:55 | |||
472 | MACHOL Adrian | 4638 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:01:02 | |||
473 | MIOTK Dawid | 4639 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:29 | |||
474 | SKIERKA Piotr | 4644 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:01:03 | |||
475 | TOKARCZYK Mateusz | 4648 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:55 | |||
476 | ŻYTKOWIAK Michał | 4651 | Barlinek | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:33 | ||
477 | WYKA Daniel | 4653 | Barlinek | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:35 | ||
478 | MARKOWICZ Robert | 4654 | BUT Barczewo | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:38 | ||
479 | PERLICKI Dawid | 4681 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:20 | ||
480 | KACZMAR Błażej | 4690 | Team Tapflo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:20 | ||
481 | KOCERBA Mateusz | 4691 | Team Tapflo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:20 | ||
482 | TASARZ Kamil | 4768 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:11:06 | |||
483 | ZIELIŃSKA Weronika | 5212 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
484 | SOCZEWKA Przemysław | 5300 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:24:41 | |||
485 | KACZOR Paulina | 5313 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:05 | |||
486 | BIAŁY Pawel | 5326 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:12 | |||
487 | OSTROWSKI Robert | 5332 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:32 | |||
488 | JAROSZEWICZ Łukasz | 5343 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:39 | |||
489 | WISIŃSKA-JAROSZEWICZ Aleksandra | 5344 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:38 | |||
490 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 4685 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:20 | ||
491 | GOSTROWSKI Patryk | 4475 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:24 | |||
492 | PLUTA Piotr | 4493 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:01 | ||
493 | PREWYSZ-KWINTO Marta | 4243 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:34:29 | ||
494 | MEYER Krzysztof | 4485 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:23 | |||
495 | ZAWADZKI Jakub | 4494 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:59 | ||
496 | MUC Nikol | 4486 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:35 | |||
497 | INGLOT Michal | 4611 | Nordea Runners | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:45 | ||
498 | JUNKIER Mateusz | 4479 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:26 | |||
499 | MUSZALSKI Rafał | 4610 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:34 | ||
500 | FRĄC Kamil | 4456 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:10 | ||
501 | WĄS Renata | 4458 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:02 | ||
502 | CIOS Artur | 4455 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:03 | ||
503 | SĘDZIŃSKI Marcin | 4856 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | |||
504 | RYBIŃSKA Agata | 4642 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:47 | |||
505 | KUCHARSKI Mariusz | 4564 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:08 | |||
506 | ROCH Szymon | 4682 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:28 | ||
507 | LORENOWICZ Agnieszka | 4302 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:41 | ||
508 | JASIŃSKA Monika | 5337 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:38 | |||
509 | SZYPUŁA Edyta | 4303 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:42 | ||
510 | KUZARA Joanna | 4301 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:38:44 | ||
511 | MUSIELSKI Sebastian | 4846 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:44 | |||
512 | GOLAŃSKI Piotr | 4799 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
513 | KRUCK Daniel | 4563 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:14 | |||
514 | SKOCZYLAS Aneta | 4490 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:30 | |||
515 | CZERNIK Artur | 4459 | STC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:31 | ||
516 | KOWALSKA Monika | 4461 | STC | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:25 | ||
517 | KOWALSKA Maja | 4460 | STC | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:38 | ||
518 | WYSOCKI Marek | 4463 | STC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:38 | ||
519 | PIĘTKA Dariusz | 4462 | STC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:33 | ||
520 | MIKUCKI Piotr | 4520 | Perfect Rangers | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:07 | ||
521 | MALINOWSKI Daiel | 4429 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:19 | |||
522 | PIERZGALSKI Piotr | 4715 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:23 | |||
523 | JAHNZ Artur | 4635 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:26 | |||
524 | BELKA Radosław | 4699 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:08 | |||
525 | ZIELIŃSKI Kamil | 4591 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:57 | |||
526 | TARNAWCZYK Tomasz | 4652 | Barlinek | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:46 | ||
527 | FIERKUS Wojciech | 4416 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:24:59 | |||
528 | JOŃCA Kajetan | 4221 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:15 | |||
529 | WYSMOLIŃSKI Łukasz | 4589 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:20 | |||
530 | WYSMOLIŃSKI Konrad | 4588 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:15 | |||
531 | CZUPA Arek | 4548 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:18 | |||
532 | MOHANA Jakub | 4845 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:46 | |||
533 | GOŁAWSKI Sebastian | 4628 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:25 | |||
534 | GNIADEK Kora | 5338 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:58 | ||
535 | STANIEWICZ Natalia | 4677 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:23 | ||
536 | BUNIEK Mateusz | 4507 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:13 | ||
537 | PISZCZYK Leszek | 4679 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:25 | ||
538 | RUSZNICA Oliwia | 4509 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:22 | ||
539 | RUSZNICA Klaudia | 4508 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:21 | ||
540 | DEJK Chrystian | 4624 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:25 | |||
541 | KRÓLAK Kornel | 4340 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:41:40 | |||
542 | MALINOWSKI Łukasz | 4570 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:42 | |||
543 | DOLIŃSKA Joanna | 4323 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:41:41 | |||
544 | JERECZEK Jakub | 4636 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:23 | |||
545 | KRÓLAK Klaudyna | 4339 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:42:02 | |||
546 | KAWA Aleksander | 4762 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:15 | |||
547 | CZARNECKA Magdalena | 4472 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:06 | |||
548 | FERDYNAND Mateusz | 5143 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:03 | ||
549 | FILIPIAK Krzysztof | 5144 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:30 | ||
550 | BATURA Adrian | 5142 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:09 | ||
551 | GODLEWSKA Magdalena | 4237 | CrossFit Team Susz | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:29 | ||
552 | POHLID-DODA Anna | 4238 | CrossFit Team Susz | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:24 | ||
553 | WROŃSKA Dorota | 4650 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:18:27 | |||
554 | PERWENIS Krzysztof | 4641 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:18:28 | |||
555 | GUTOWICZ Marcin | 4633 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:55 | |||
556 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 4647 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:57 | |||
557 | GRĄBSKI Rafał | 4629 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:12 | |||
558 | BADURA Przemek | 4541 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:27 | |||
559 | BADURA Andrzej | 4540 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:26 | |||
560 | INDYKA Grzegorz | 5319 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:45 | |||
561 | BŁASZCZUK Wojciech | 4606 | MalMik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:47 | ||
562 | SOKOLNICKI Radosław | 4608 | MalMik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:38 | ||
563 | KAWCZYŃSKI Tomasz | 4711 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:33 | |||
564 | SOKOLNICKA Aleksandra | 4607 | MalMik | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:44 | ||
565 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 4300 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:48:08 | ||
566 | BARAŃSKA Ania | 4299 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:48:15 | ||
567 | GORAUS Karol | 4330 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:48:12 | |||
568 | SKRZYPEK Krzysztof | 4858 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:47 | |||
569 | DYŚKO Wojciech | 4704 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:38 | |||
570 | SZCZUPAKOWSKI Arkadiusz | 4727 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:40 | |||
571 | SARECKI Bartlomiej | 4578 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:32 | |||
572 | MARCHLEWICZ Dawid | 4537 | United Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:02 | ||
573 | SZULC Piotr | 4729 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:01 | |||
574 | PRZYBYSZ Mateusz | 4291 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:45:48 | ||
575 | OSIŃSKI Artur | 4573 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:53 | |||
576 | Darek | 4449 | Dellner | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:32:25 | ||
577 | DREKO Krzysztof | 4695 | TURBOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:56 | ||
578 | DREKO Anna | 4694 | TURBOTEAM | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:58 | ||
579 | KARCZ Paweł | 4559 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:41 | |||
580 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 4306 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:46:07 | ||
581 | LIPIŃSKA Sabina | 4451 | Dellner | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:32:34 | ||
582 | KIWIAŁO Michał | 4450 | Dellner | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:32:40 | ||
583 | MIAZGA Artur | 4290 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:46:18 | ||
584 | KĄDZIELA Karina | 4596 | CROSS PRUSZKÓW | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:24:43 | ||
585 | DUMIŃSKI Łukasz | 4518 | Perfect Rangers | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:35 | ||
586 | KRUCZYŃSKI Piotr | 4680 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:17 | ||
587 | FURCA Jarosław | 4595 | CROSS PRUSZKÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:24:38 | ||
588 | GAŃKO Katarzyna | 4397 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:34:01 | ||
589 | LUKAS Małgorzata | 4618 | OSPRO OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:26:05 | ||
590 | DOMAŃSKI Piotr | 4604 | EKU ELITA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:51 | ||
591 | BUJANOWSKI Michał | 4603 | EKU ELITA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:49 | ||
592 | STANKIEWICZ Monika | 5306 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:32:09 | |||
593 | KARMELITA Damian | 4605 | EKU ELITA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:55 | ||
594 | PTAK Marcin | 4719 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:35 | |||
595 | ROMANOWSKI Mateusz | 4722 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:19:15 | |||
596 | LIS Mateusz | 4568 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:32:07 | |||
597 | RAKOWSKI Nikodem | 4782 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:54 | ||
598 | KUPPER Adrian | 4781 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:50 | ||
599 | LOBA Anna | 4240 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:29:11 | ||
600 | WIŚNIEWSKI Leszek | 4735 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:24 | |||
601 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 4445 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:06 | |||
602 | SŁAPEK Tomasz | 4437 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:08 | |||
603 | BEDNARSKI Kacper | 4698 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:05 | |||
604 | KAMIŃSKI Damian | 4710 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:07 | |||
605 | SOBCZAK Arkadiusz | 5299 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
606 | KOZIOŁ Krzysztof | 4712 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:21 | |||
607 | KAMIŃSKI Bartłomiej | 4667 | dbest | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:38 | ||
608 | GREGORCZYK Szymon | 4666 | dbest | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:57 | ||
609 | BRYK Izabela | 4665 | dbest | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:58 | ||
610 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 4341 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:46:07 | |||
611 | ŻOŁĄDEK Paweł | 4752 | RmG_STG_Kociewie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:31 | ||
612 | LEHMANN Jystyna | 4751 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:35 | ||
613 | ATTIYA Lidia | 4305 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:46:15 | ||
614 | ZAJĄC Julia | 4292 | Nordea Runners | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:46:10 | ||
615 | CYRANA Monika | 4471 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:28 | |||
616 | CYRANA Jakub | 4470 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:37 | |||
617 | TALAREK Patryk | 4539 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:28 | ||
618 | BOGUSZ Paula | 4538 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:29 | ||
619 | IWAN Konrad | 4828 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:18 | |||
620 | KNOT Martyna | 4519 | Perfect Rangers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:03 | ||
621 | ADAMCZAK Łukasz | 5147 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:22 | |||
622 | DOMAŃSKI Rafał | 4500 | Fun run | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:49 | ||
623 | KRAJEWSKA Anna | 4501 | Fun run | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:57 | ||
624 | ROGOWSKA Agnieszka | 4522 | Perfect Rangers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | ||
625 | ANTCZAK Klaudia | 4516 | Perfect Rangers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:59 | ||
626 | WIELGUS Łukasz | 4649 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:46 | |||
627 | JUREWICZ Tomasz | 4832 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:05 | |||
628 | SAWICKI Przemysław | 4742 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:21 | ||
629 | BARTCZAK Jacek | 4739 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:04 | ||
630 | DĘBSKI Roland | 4740 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:48 | ||
630 | GAJEWSKI Grzegorz | 4741 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:00 | ||
632 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 4612 | Nordea Runners | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:19 | ||
633 | GREGOR Adam | 4879 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:03 | ||
634 | KOZAK Tomasz | 4921 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:10 | |||
635 | BUDZIŃSKA Magdalena | 4701 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:32 | |||
636 | OSIŃSKA Paula | 4714 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:49 | |||
637 | JANECZEK Aniceta | 5348 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:40 | |||
638 | BORYS Mateusz | 4770 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:45 | ||
639 | DOROSZUK Adam | 4877 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:20 | ||
640 | RUKSZTEŁŁO Michał | 4511 | Paulina i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:35 | ||
641 | TUMOFIIUK Alina | 4513 | Paulina i Przyjaciele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:38 | ||
642 | NOWAK Aleksander | 4510 | Paulina i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:36 | ||
643 | SYLDATK Bartosz | 4512 | Paulina i Przyjaciele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:41 | ||
644 | ВАСИЛІВНА Ольга | 4515 | Paulina i Przyjaciele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:39 | ||
645 | ZDUNEK Paulina | 4514 | Paulina i Przyjaciele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:35 | ||
646 | KREMMYDAS Evangelos | 4562 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:54 | |||
647 | GADAJ Tomasz | 4975 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:08 | |||
648 | TALAŚKA Remigiusz | 4453 | Dellner | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:41:52 | ||
649 | ZAURSKI Paweł | 4738 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:23 | |||
650 | ZAURSKA Oliwia | 4737 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:42 | |||
651 | MALEWSKI Andrzej | 4660 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:25:40 | ||
652 | FILIMON Sylwia | 4705 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:25:43 | |||
653 | ŁAGUNA Łukasz | 4713 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:40 | |||
654 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 4819 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:34 | |||
655 | SKUDLIK Magdalena | 4725 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:14 | |||
656 | GĄSECKA Paulina | 4706 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:16 | |||
657 | MAKOHONIENKO Andrzej | 5307 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:01 | |||
658 | MAKOHONIENKO Adam | 5349 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:30:50 | |||
659 | GÓRNY Jakub | 4761 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:56 | |||
660 | RZEPCZYŃSKA Małgorzata | 4643 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:30:54 | |||
661 | FILIPAS Oleksii | 4623 | Sieroty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:52 | ||
662 | SKOWRON Mariusz | 4857 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:21 | |||
663 | ROMPA Adam | 4692 | Team Tapflo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:00 | ||
664 | ROSANI Tomek | 4657 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:05 | ||
665 | ABRYSZYŃSKA Karolina | 4655 | CrossElite | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:59 | ||
665 | KOMOROWSKA Karolina | 4678 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:54 | ||
667 | ZIEMANN Tomasz | 4659 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:07 | ||
668 | CHAPAY Oleksiy | 4622 | Sieroty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:34 | ||
669 | JEZIONEK Daniel | 4558 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:44 | |||
670 | KUROWSKA Edyta | 4565 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:59 | |||
671 | DYBAŁA Grzegorz | 4552 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:48 | |||
672 | ROJEWSKA Monika | 4523 | Perfect Rangers | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:00 | ||
673 | BATOR Norbert | 4817 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:16 | |||
674 | CHODOROWSKA Aleksandra | 4517 | Perfect Rangers | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:04 | ||
675 | STANIAK Mateusz | 4530 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:43 | ||
676 | NITUBYDZ Kacper | 4527 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:59 | ||
677 | DĘBSKI Wojciech | 4551 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:41 | |||
678 | OLESZCZUK Adrian | 4528 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:58 | ||
679 | ERDMAŃSKI Karol | 4822 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:01 | |||
680 | WOROTNICKI Michał | 4671 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
681 | DĘBSKA Barbara | 4550 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:49 | |||
682 | ŻBIKOWSKA Katarzyna | 4866 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:42 | |||
683 | KOMOROWSKI Maciej | 4656 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
684 | SPYCHALSKI Tomasz | 5023 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:29 | ||
685 | DYOLOG Sergiy | 4759 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:57 | |||
686 | KUCHARSKI Rafał | 4991 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:53 | |||
687 | REDA Jakub | 4855 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
688 | WIEDZY Andrzej | 4532 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:11 | ||
689 | PRAGER Mateusz | 4594 | BananaSoft | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:46 | ||
690 | PIOTROWSKI Piotr | 4593 | BananaSoft | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:04 | ||
691 | GLOBINSKA Aleksandra | 4592 | BananaSoft | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:50 | ||
692 | STERNAL Mateusz | 4693 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:02 | ||
693 | KAŁUŻNY Mateusz | 4833 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:11 | |||
694 | PODRAZA Kamil | 4852 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:08 | |||
695 | TOMASZEWSKI Sławomir | 4505 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:47 | ||
696 | WITKOWSKA Anna | 4262 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:01 | |||
697 | PIENIĄŻEK Mateusz | 4849 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:28 | |||
698 | PIENIĄŻEK Kamil | 4848 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:24 | |||
699 | ZELINSKI Tomasz | 4884 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:26 | ||
700 | SZCZĄCHOR Cezary | 4646 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:22:11 | |||
701 | SMOKTUNOWICZ Mateusz | 4726 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:19:24 | |||
702 | TERENTIEV Anton | 5014 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:21 | |||
703 | GRUNDKOWSKI Oskar | 4707 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:14 | |||
704 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 4709 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:26 | |||
705 | WĘCLEWSKI Kamil | 4531 | Sii2022 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:44:57 | ||
706 | BANASZAK Aneta | 4697 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:49 | |||
707 | KOWALCZYK Piotr | 5281 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:53 | |||
708 | WITKOWICZ Bartłomiej | 5328 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:27 | |||
709 | KALINOWSKI Adam | 4918 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:13 | |||
710 | ŻUK Wiktoria | 4253 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:21 | ||
711 | WILCZYŃSKI Michał | 4734 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:56 | |||
712 | WILCZYŃSKA Karolina | 4733 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:53 | |||
713 | MUSIOŁ Patryk | 4847 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:21 | |||
714 | BRUSKI Mateusz | 4700 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:55 | |||
715 | DMOCH Maciej | 4876 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:11 | ||
715 | KAMIŃSKI Artur | 4919 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:17 | |||
717 | WOJTYNOWSKI Oskar | 4293 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:09 | ||
718 | OLENCKI Jan | 4929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:13:55 | |||
719 | GONCZ Agnieszka | 4760 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:29:39 | |||
720 | KAMIŃSKI Robert | 4834 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:48 | |||
721 | DETTLAFF Marcin | 4820 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:04 | |||
722 | CIESIELSKA Ewelina | 4750 | RmG_STG_Kociewie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:29:38 | ||
723 | GDANIEC PARDO Katarzyna | 4825 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:17 | |||
724 | FLAK Michał | 4824 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:15 | |||
725 | FLAK Marcin | 4823 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:17 | |||
726 | MACKOJĆ Sylwia | 4843 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:36 | |||
727 | STARBA Tomasz | 4931 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:16 | |||
728 | SERKIS Małgorzata | 4724 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:34 | |||
729 | BRZÓZAN Kamil | 4912 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:09 | |||
730 | ŁUSZCZYNA Robert | 4880 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:33 | ||
731 | JACOB Jakub | 5310 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:24 | |||
732 | WOŁOSZYN Mariusz | 4959 | Śle-DZIKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:20 | ||
733 | LESHCHUK Borys | 4840 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:37 | |||
734 | JANIK Konrad | 4981 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:31 | |||
735 | DRECZKOWSKI Jan | 4703 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:41 | |||
736 | WALCZAK Tomasz | 5330 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:24 | |||
737 | POLAK Sara | 4716 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:36 | |||
738 | ROMANOWSKI Karol | 4767 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:05 | |||
739 | WIŚNIEWSKI Marek | 4754 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:02 | ||
740 | KOZAK Wojciech | 4922 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
741 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 4252 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:35 | ||
742 | DREZIN Mateusz | 4914 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
743 | CYMERYS Michał | 4609 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:32 | ||
744 | JACZEWSKI Patryk | 4917 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:07 | |||
745 | JACKOWSKI Piotr | 4829 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:14 | |||
746 | KOKOTEK Alicja | 4753 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:17 | ||
747 | KUBIAK Katarzyna | 4764 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:13 | |||
748 | LEWANDOWSKI Leszek | 4669 | Lacroix Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:56 | ||
749 | WILCZYŃSKA Dorota | 4670 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:51 | ||
750 | RAMZA Artur | 4720 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:24 | |||
751 | ROKITA Maciej | 4870 | Ananasy Warka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:08 | ||
752 | GNIEWOSZ Tomasz | 4869 | Ananasy Warka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:04 | ||
753 | HAŁAS Rafał | 4827 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
754 | MALICKI Paweł | 4614 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:21 | ||
755 | KORDEK Adrian | 4613 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:20 | ||
756 | PRUŚ Erwin | 4616 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:23 | ||
757 | NOWAK Monika | 4640 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:30 | |||
758 | MAZGAJCZYK Jakub | 4615 | Nordea Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:37 | ||
759 | GRUBCZAK Agnieszka | 4632 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:51 | |||
760 | MASTEJ Jakub | 4795 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:17:52 | ||
761 | RATAJEWSKI Daniel | 5003 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:23 | |||
762 | ROZBORSKI Piotr | 4602 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:46 | ||
763 | FILIPEK Igor | 4597 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:36 | ||
764 | JAWORSKI Jeremiasz | 4599 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:44 | ||
765 | PONETA Marcin | 4601 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:42 | ||
766 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 4891 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:20 | ||
767 | KANIEWSKI Marcin | 4600 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:32 | ||
768 | ABRAMCZYK Bernard | 4875 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:58 | ||
769 | DROST Małgorzata | 4889 | R&G | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:06 | ||
769 | DROST Rafał | 4890 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:07 | ||
771 | JASIŃSKI Krystian | 4708 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:02 | |||
772 | JASIŃSKA Małgorzata | 4668 | DrużynaA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:33 | ||
773 | SOSNOWSKI Kamil | 4861 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:41 | |||
774 | TUREK Patryk | 4749 | Półtłysty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:49 | ||
775 | KOZŁOWSKI Damian | 4883 | Janusze szybkości | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:19 | ||
776 | ANDRYSKOWSKI Wojciech | 4882 | Janusze szybkości | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:12 | ||
777 | FILIPEK Kamil | 4598 | CZŁAKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:34 | ||
778 | JACHOWSKI Andrzej | 4960 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:10 | ||
779 | OSZKINIS Gabriel | 5352 | OLSZTYN TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:25 | ||
780 | MASZOTTA Mateusz | 5314 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:52 | |||
781 | NOWAK Patryk | 4766 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:57 | |||
782 | PANKOWSKI Roch | 5351 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:19 | |||
783 | MALEŃCZYK Sylwester | 4994 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:31 | |||
784 | SKWIRA Sebastian | 4859 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:02 | |||
785 | ZIELIŃSKI Kamil | 5018 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:40 | |||
786 | KRUKLIS Bartosz | 4924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
787 | KUROWSKI Przemysław | 4765 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:34:31 | |||
788 | ABRAMCZYK Katarzyna | 4757 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:34:32 | |||
789 | KARCZEWSKI Maciej | 4835 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:04 | |||
790 | PASZEK Paweł | 4868 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:45 | ||
791 | SOBOLEWSKI Robert | 5049 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
792 | LEMIROWSKI Maciej | 4867 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:47 | ||
793 | DRASZAWKA Łukasz | 4807 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:37 | ||
794 | PSZCZÓŁKOWSKI Karol | 4854 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:38 | |||
795 | WEINERT Mateusz | 5015 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:07 | |||
796 | JAKUBOWSKI Mateusz | 4830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:39 | |||
797 | RUMIŃSKI Mariusz | 4755 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:33:15 | ||
798 | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 4756 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:33:14 | ||
799 | WATRAS Michał | 5309 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:49 | ||
800 | TARAŁA Michał | 4730 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:46 | |||
801 | SZUMAŃSKI Arkadiusz | 4675 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:46 | ||
802 | SALITRA Jan | 4673 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:58 | ||
803 | WILCZAK Piotr | 4732 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:50 | |||
804 | WOŹNIAK Mateusz | 4676 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:50 | ||
805 | SAGALARA Jakub | 4672 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:01 | ||
806 | SCHWARZ Hubert | 4674 | Lotnicze Uzbrojenie Bojowe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:01 | ||
807 | PRZYBYSZ Bartosz | 4717 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:43 | |||
808 | KRÓL Piotr | 4763 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:14 | |||
809 | Zareeba | 4696 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:49 | |||
810 | DABROWSKA Ania | 4758 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:41 | |||
811 | QASEM Feras | 4802 | Mocny gang | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:12 | ||
812 | ZIĘTARSKA Sandra | 4804 | Mocny gang | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:35 | ||
812 | CZAPIK Marta | 4800 | Mocny gang | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:37 | ||
814 | KOTLEWSKA Izabela | 4801 | Mocny gang | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:14 | ||
815 | SOBIESKI Nikodem | 4803 | Mocny gang | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:01 | ||
816 | ADENUGA Femi | 4965 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:50 | |||
817 | ZACHARJASZ Hubert | 4736 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:49 | |||
818 | WÓJCIAK Daniel | 5017 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:30 | |||
819 | PILAS Szymon | 4881 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:26 | ||
820 | LUKAS Mateusz | 4637 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:52 | |||
821 | MORAWSKI Bartosz | 4928 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:16 | |||
822 | KUKUCKI Michał | 4926 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:06 | |||
823 | KORNACKA Agnieszka | 4235 | CR7 | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:19:12 | ||
824 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 4688 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:09 | ||
825 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 4689 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:57 | ||
826 | NAJDEREK Michał | 5112 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:44 | |||
827 | MYŚLIŃSKI Konrad | 5111 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:44 | |||
828 | UTOWO Artur | 5346 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:38 | |||
829 | URBAŃSKI Maciej | 4948 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:10 | ||
830 | GŁAZ Magdalena | 4239 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:29:08 | ||
831 | KARBOWSKA Emilia | 4661 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:49:14 | ||
832 | KARBOWSKI Sławomir | 4662 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:49:12 | ||
833 | KLOC Konrad | 4837 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:22 | |||
834 | JANOWCZYK Jakub | 4808 | PULPETY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:31 | ||
835 | ORZESZKOWSKI Michał | 4809 | PULPETY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:25 | ||
836 | SUCHOCKI Kamil | 5010 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:18 | |||
837 | ADAMCZYK Sebastian | 4907 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:19 | |||
838 | WOSIAK Paweł | 4769 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:40 | |||
839 | BIERNAT Przemysław | 4909 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:17 | |||
840 | PIEKARCZYK Bartosz | 5001 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:55 | |||
841 | TECŁAW Adrian | 4864 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:21 | |||
842 | DULEWICZ Anna | 4878 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:01 | ||
843 | SZUPLEWSKI Janusz | 5050 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:53 | |||
844 | GOŁDYN Miłosz | 4810 | Royal | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:16 | ||
845 | BĄCZKOWSKI Mateusz | 4816 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:47 | |||
846 | SHIRLIN Demid | 5006 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:17 | |||
847 | PIETRZAK Piotr | 4850 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:48 | |||
848 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 4489 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:55:38 | |||
849 | PRZYBYSZ Katarzyna | 4718 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:37:06 | |||
850 | GRZANOWICZ Sabina | 4887 | OLSZTYN TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:25 | ||
851 | BUCH Krzysiek | 4805 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:09 | ||
852 | WIŚNIEWSKA Maria | 4806 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:09 | ||
853 | KONIK Eliza | 4686 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:12 | ||
854 | LECH Rafał | 4872 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:26 | ||
855 | SEROCKA Basia | 4873 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:23 | ||
856 | KALINOWSKI Michał | 4900 | Subkowskie Łepy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:33 | ||
857 | KORZENIECKI Krzysztof | 4888 | OLSZTYN TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:55 | ||
858 | DĄBROWSKI Łukasz | 4885 | OLSZTYN TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:53 | ||
859 | GRZANOWICZ Konrad | 4886 | OLSZTYN TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:27 | ||
860 | POLONIS Jan | 4930 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:32 | |||
861 | TYTOŃ Jakub | 5052 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:03 | |||
862 | NADOLSKI Szymon | 4940 | Krwiożerczy kac następnego poranka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:09 | ||
863 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 4958 | Śle-DZIKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:34 | ||
864 | KONIK Michał | 4687 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:06 | ||
865 | BŁAŻEJCZYK Michał | 5093 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:06 | |||
866 | CZARNIAK Michał | 5088 | Przysłał nas Rambo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:27 | ||
867 | KUCHARSKI Radek | 4838 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:37 | |||
868 | JASIŃSKA Patrycja | 4831 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:36 | |||
869 | GRZESIUK Adam | 4476 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:06:30 | |||
870 | GRZESIUK Karolina | 4477 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:06:03 | |||
871 | DĘBICKI Szymon | 4913 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:35 | |||
872 | BŁASIAK Bartłomiej | 4910 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:30 | |||
873 | BODASIŃSKA Marta | 4620 | Platinum Dental Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:28 | ||
874 | KRASKA Piotr | 4621 | Platinum Dental Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:35 | ||
875 | JUSTYNA Maciej | 5329 | Platinum Dental Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:30 | ||
876 | LINIEWSKI Łukasz | 5022 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:48 | ||
877 | DARGA-MIZIOŁEK Paulina | 5020 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:46 | ||
878 | KITŁOWSKI Radosław | 5021 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:35 | ||
879 | CHYLIŃSKI Radosław | 5019 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:47 | ||
880 | KONIECZNY Marek | 4920 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:42 | |||
881 | WAŚKOWSKA Alicja | 4956 | Royal | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:02 | ||
882 | GŁUSZKOWSKI Adam | 4826 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:29:44 | |||
883 | KUCZBORSKI Jacek | 4925 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:50 | |||
884 | NIZGORSKI Łukasz | 5000 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:55 | |||
885 | GÓRZNY Krzysztof | 4915 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:50 | |||
886 | PRAHL Alicja | 4464 | Trzy Osoby | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:09 | ||
887 | PRAHL Łukasz | 4466 | Trzy Osoby | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:53:22 | ||
888 | GRUBBA Rafał | 4420 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:08 | |||
889 | PRAHL Kacper | 4465 | Trzy Osoby | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:09 | ||
890 | TYSZER Mariusz | 5123 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:59 | |||
891 | SZLIJA Natalia | 4236 | CrossElite | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | ||
892 | SZARSTUK Mikołaj | 5012 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
893 | MIĘDLAR Bartosz | 4996 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:10 | |||
894 | SKAWINA Dorota | 5007 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
895 | ADAMCZAK Tomasz | 5146 | Pędzące Banany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
896 | ADAMCZAK Katarzyna | 5145 | Pędzące Banany | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:45 | ||
897 | VORCHYLOV Vitalii | 5124 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:12:01 | |||
898 | STRZAŁKA Monika | 5122 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:46 | |||
899 | KIRSCHLING Bartosz | 5154 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:48 | |||
900 | TADAJEWSKA Honorata | 4933 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:34:03 | |||
901 | HINZ Angelika | 4916 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:59 | |||
902 | TRADOWSKA Katarzyna | 4747 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:44 | ||
903 | KALBARCZYK Beata | 4744 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:37 | ||
904 | RUMIŃSKI Michał | 4746 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:43 | ||
905 | PYTLIŃSKI Łukasz | 4745 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:40 | ||
906 | ŻUREK Urszula | 4748 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:49 | ||
907 | KACZOR Anna | 5312 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:07 | |||
908 | ŻEBROWSKI Mateusz | 4811 | SeeT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:55 | ||
909 | MUZYKA Marko | 5110 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:41 | |||
910 | BOROWICZ Michał | 4911 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:33 | |||
911 | LISZEWSKI Kacper | 4993 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:00 | |||
912 | SZYSZCZAKIEWICZ Artur | 4964 | ZDR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:01 | ||
913 | WIELOGÓRSKI Mateusz | 5127 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:40 | |||
914 | KOZAKIEWICZ Magdalena | 4895 | Simployer | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:37 | ||
915 | FOKSIŃSKI Konrad | 4892 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:41 | ||
916 | ŻYWALEWSKI Marcin | 4899 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:19 | ||
917 | KRĘCISZEWSKI Piotr | 4923 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:27 | |||
918 | RUTKOWSKI Tomasz | 4935 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:40 | ||
919 | MACIERZYŃSKI Adam | 4842 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:21 | |||
920 | ŁAWICKI Łukasz | 4896 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:14 | ||
921 | KASZKUR Marcin | 4894 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:46 | ||
922 | SEKULA Michal | 4898 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:21 | ||
923 | MĘDRZYCKI Łukasz | 4897 | Simployer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:45 | ||
924 | KISIOŁEK Dariusz | 5102 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:12:33 | |||
925 | BARTUSCH Marta | 4796 | Lidlaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:15 | ||
926 | SIKORSKA Karolina | 4798 | Lidlaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:14 | ||
927 | GÓRKA Krzysztof | 4977 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:08 | |||
928 | ŁOWICKI Adrian | 4841 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:02 | |||
929 | NOWOCIN Krzysztof | 4797 | Lidlaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:34:18 | ||
930 | BĄKOWSKI Sławomir | 4908 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:19 | |||
931 | HALAT Jędrzej | 4874 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:18 | ||
932 | MICHAŁ Srok | 5108 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:57 | |||
933 | SROK Tomasz | 5121 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:58 | |||
934 | MARKOWSKI Piotr | 5107 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:40 | |||
935 | ROSKIEWICZ Wojciech | 5005 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:18 | |||
936 | KOZACKI Patryk | 5324 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:19 | |||
937 | TAŃSKA Marzena | 4814 | xRunners | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:08 | ||
938 | ILINA Iryna | 4812 | xRunners | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:08 | ||
939 | MADANI Karim | 5194 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:11 | |||
940 | GROBELNY Roger | 4979 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:57 | |||
941 | ZIELIŃSKI Karol | 5132 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:31 | |||
942 | KADULA Konrad | 5100 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:18 | |||
943 | SZULIMOWSKI Maciej | 4813 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:09 | ||
944 | ZALEWSKI Jacek | 5131 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:24 | |||
945 | TAŃSKI Michał | 4815 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:12 | ||
946 | POLAK Jarosław | 5068 | Dziki z Trójmiasta | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:14 | ||
947 | KONOPA Kamil | 4984 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:47 | |||
948 | PAWŁOWSKI Tomasz | 4938 | Furteca | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:08 | ||
949 | MIŚ Sebastian | 5325 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:32 | |||
950 | DĄDELEWSKA Oliwia | 4265 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:34:33 | |||
951 | BURMAN Tomasz | 4784 | Ananasy z 3 Fal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:11 | ||
952 | WYSZECKA Anna | 4794 | Ananasy z 3 Fal | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:12 | ||
953 | SZMIDT Joanna | 4789 | Ananasy z 3 Fal | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:00 | ||
954 | KORWIN PIOTROWSKA Paulina | 4786 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:21 | ||
955 | WELTROWSKA Alicja | 4792 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:12 | ||
956 | ANDRZEJCZYK Ewelina | 4783 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:11 | ||
957 | URBAN Ewelina | 4791 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:13 | ||
958 | GUZIŃSKA Ewa | 4785 | Ananasy z 3 Fal | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:08 | ||
959 | LIS-WRÓBLEWSKA Iwona | 4787 | Ananasy z 3 Fal | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:06 | ||
960 | SAGAŁA Patrycja | 4788 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:05 | ||
961 | BRODZIAK Andrzej | 5355 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:47 | |||
962 | SIERADZAN Michał | 5180 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:39 | ||
963 | WOJCIŃSKA Iwona | 4793 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:10 | ||
964 | SZMIDT Piotr | 4790 | Ananasy z 3 Fal | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:00 | ||
965 | POPŁAWSKI Krzysztof | 5323 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:22 | |||
966 | RYBICKI Mateusz | 5201 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:49 | |||
967 | NERĆ Karolina | 4999 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:47 | |||
968 | KLIMCZUK Tomasz | 5155 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:09:59 | |||
969 | ZUCHOWICZ Łukasz | 5166 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:56 | |||
970 | GINIEWICZ Krzysztof | 5186 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:15 | |||
971 | SCHULZ Jędrzej | 5118 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:31 | |||
972 | GINIEWICZ Paweł | 5187 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:33 | |||
973 | DOLECKI Kamil | 4821 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:12 | |||
974 | KLECHA Maciej | 4836 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:15 | |||
975 | RYBICKI Oskar | 5202 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:21 | |||
976 | ROZKOSZ Marcin | 5048 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:18:14 | |||
977 | DYTRYCH Artur | 5039 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:18:25 | |||
978 | SEREDYN Michał | 4778 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:06 | ||
978 | JÓZWOWSKI Karol | 4771 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:51 | ||
980 | LENART Krzysztof | 4774 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:59 | ||
981 | GAFFKE Alwksandra | 5072 | Dzikie koty4 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:46 | ||
982 | GAFFKE Paweł | 5070 | Dzikie koty 4 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:46 | ||
983 | WITKOWSKI Maciej | 5016 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:51 | |||
984 | STEMPCZYŃSKA Kornelia | 4932 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:49 | |||
985 | KAMIŃSKI Adam | 5101 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:16 | |||
986 | NIESŁUCHOWSKI Łukasz | 4934 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:36 | ||
987 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 4947 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:20 | ||
988 | SKOWROŃSKI Andrzej | 4779 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:53 | ||
989 | GONTARCZYK Łukasz | 4976 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:10 | |||
990 | DZIDEK Maciej | 4973 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:34 | |||
991 | NĘDZA Łukasz | 4998 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:36 | |||
992 | PIECHOWSKI Piotr | 5113 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:40 | |||
993 | GÓRA Piotr | 4962 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:27:18 | ||
994 | BENDZMER Gabriela | 4961 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:27:15 | ||
995 | ROPELA Monika | 4963 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:27:18 | ||
996 | LEWANDOWICZ Paweł | 5106 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:38 | |||
997 | GUZIEWICZ Martyna | 5151 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:14:36 | |||
998 | JANKOWSKI Denis | 5075 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:19:05 | ||
999 | MORUSIEWICZ Michał | 5109 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:58 | |||
1000 | KOZIKOWSKI Daniel | 4985 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:20 | |||
1001 | BŁASZCZYK Paulina | 4967 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:23 | |||
1002 | PUSHKAROV Yevhen | 5047 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:25 | |||
1003 | JAŃCZUK Marcin | 5041 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:28 | |||
1004 | KRĘT Łukasz | 5172 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:02 | ||
1005 | KAJZER Daniel | 5171 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:09 | ||
1006 | KLEWEK Karolina | 4773 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:58 | ||
1007 | KARPIŃSKA Marzena | 4772 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:02 | ||
1008 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 4780 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:07 | ||
1009 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 4777 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:55 | ||
1010 | NESTOROWICZ Grzegorz | 4776 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:07 | ||
1011 | WESOŁEK Sebastian | 5175 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:02 | ||
1012 | CHARYTONIUK Kamil | 5149 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:14:57 | |||
1013 | DUDZIŃSKI Krzysztof | 5098 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:46 | |||
1014 | WIERZBA Mateusz | 5128 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:43 | |||
1015 | ZADYKOWICZ Piotr | 5165 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:15:09 | |||
1016 | SKORUPA Mateusz | 5203 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:47 | |||
1017 | ŁOŃSKI Mateusz | 5173 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:04 | ||
1018 | PIEŃCZUK Tomasz | 5174 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:49 | ||
1019 | MYŚLIWIEC Kamil | 5196 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:27 | |||
1020 | STAWINOGA Sebastian | 5244 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:04:30 | |||
1021 | SZYJKA Krzysztof | 5231 | Mes-projekt | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:59:16 | ||
1022 | KAŹMIERCZAK Łukasz | 5230 | Mes-projekt | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:59:17 | ||
1023 | JABŁOŃSKA Iwona | 4903 | Zdecydowanie za | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:41 | ||
1024 | RÓŻYCKI Jakub | 5117 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:16 | |||
1025 | ANDRUSZKIEWICZ Michał | 4901 | Zdecydowanie za | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:39 | ||
1026 | MAZUR Oskar | 4927 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:44 | |||
1027 | SZWAJKOWSKI Karol | 5207 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:31 | |||
1028 | SIEMIĄTKOWSKI Michał | 5119 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:16 | |||
1029 | POPIOŁEK Piotr | 5197 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:36 | |||
1030 | GAWRYLCZYK Karolina | 4902 | Zdecydowanie za | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:33 | ||
1031 | TARNAWSKI Bartosz | 5013 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:21 | |||
1032 | TREPKA Agnieszka | 4905 | Zdecydowanie za | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:40 | ||
1032 | STASIEWICZ Maciej | 4904 | Zdecydowanie za | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:28 | ||
1034 | TRZYBIŃSKA Justyna | 4906 | Zdecydowanie za | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:43 | ||
1035 | SACZUK Paweł | 5315 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:29 | |||
1036 | SKRZECZ Dorota | 5316 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:27 | |||
1037 | ŚWIDER Arek | 5011 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:30 | |||
1038 | PELLOWSKI Tomasz | 5141 | Kostarykanie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:18:12 | ||
1039 | KURYŁOWICZ Robert | 5140 | Kostarykanie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:18:23 | ||
1040 | KURYLOWICZ Jola | 5139 | Kostarykanie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:18:18 | ||
1041 | PASTUSINSKA Martyna | 5026 | BBB Bafor | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:28 | ||
1042 | STRYCHARSKI Karol | 5029 | BBB Bafor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:29 | ||
1043 | PLUSKOTA-OCIEPA Katarzyna | 5027 | BBB Bafor | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:27 | ||
1044 | LUTER Wioletta | 5025 | BBB Bafor | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:30 | ||
1044 | SZYJEWSKI Andrzej | 5030 | BBB Bafor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:33 | ||
1046 | BORKOWSKI Konrad | 5024 | BBB Bafor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:24 | ||
1047 | ROSA Natalia | 5028 | BBB Bafor | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:31 | ||
1048 | ŁĄCKI Michał | 5105 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:59 | |||
1049 | BOJKE Michal | 5094 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:49 | |||
1050 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 5129 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:17 | |||
1051 | POKORA Tomasz | 5046 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:00 | |||
1052 | BUDEK Adrian | 4957 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:06 | ||
1053 | MOTYLSKA Aleksa | 4258 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:50 | |||
1054 | PORC Mateusz | 4853 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:13 | |||
1055 | PIRA Filip | 4851 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:23 | |||
1056 | PÓŹNIAK Kamil | 5085 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:17 | ||
1057 | MITROS Monika | 5084 | Kontener Formy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:31 | ||
1058 | DWÓRZNIK Mateusz | 5167 | 3P | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:28 | ||
1059 | MICHALIK Agnieszka | 4936 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
1060 | MICHALIK Paula | 4937 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
1061 | ZARZYKA Łukasz | 5087 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:19 | ||
1062 | RUDOLF Mateusz | 5086 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:26 | ||
1063 | KUCHARCZYK Piotr | 5193 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:21 | |||
1064 | MORAWSKA Katarzyna | 5035 | MOVE. Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:39 | ||
1065 | CICHOCKA Małgorzata | 5031 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:41 | ||
1066 | MATUSZEWSKA Ela | 5034 | MOVE. Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:40 | ||
1067 | STANKIEWICZ Ilona | 5036 | MOVE. Fuck the PESEL | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:36 | ||
1068 | SROKA Monika | 5032 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:52 | ||
1069 | BRODNY Grzegorz | 4968 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:41:42 | |||
1070 | WILCZEK Marta | 4949 | ReckittRunners | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:49 | ||
1071 | DOBROWOLSKI Piotr | 4972 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:48 | |||
1072 | MIELNICZEK Weronika | 5044 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:33:55 | |||
1073 | MADEJSKA Sylwia | 5043 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:33:57 | |||
1074 | WYSOCKI Mirosław | 5130 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1075 | KUKIELSKI Marcin | 5064 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:51 | ||
1076 | KRASZEWSKI Olaf | 4988 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:22 | |||
1077 | KRYDA Alicja | 4990 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:31 | |||
1078 | JAKUBOWSKI Emil | 4980 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:40:53 | |||
1079 | MROWIEC Miriam | 4997 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:40:50 | |||
1080 | BAFELTOWSKA Olga | 4966 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:42:46 | |||
1081 | OBRUBKO Paulina | 5045 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1082 | ZYGMUNT Mikołaj | 5081 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:46 | ||
1083 | WIŚNIEWSKI Adam | 5080 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:03 | ||
1084 | TACZAŁA Kacper | 5078 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:45 | ||
1085 | WALCZAK Maciej | 5079 | JUK TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:52 | ||
1086 | KRÓLIKOWSKI Filip | 4989 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:43 | |||
1087 | KOC Bartłomiej | 4983 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:43 | |||
1088 | DĄBROWSKI Adam | 5038 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:03 | |||
1089 | DĄBROWSKA Justyna | 5037 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:04 | |||
1090 | STANKIEWICZ Michał | 5009 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:30 | |||
1091 | RODEK Milena | 5004 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:41:33 | |||
1092 | BRZOZOWSKI Michał | 4969 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:31 | |||
1093 | LEWANDOWSKI Mariusz | 5157 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:15:07 | |||
1094 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 4987 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:41:33 | |||
1095 | WUDKOWSKI Filip | 5210 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:56 | |||
1096 | ZABIELSKI Konrad | 5211 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:10 | |||
1097 | CYBULSKA Monika | 5069 | Dzikie koty 4 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:39:46 | ||
1098 | WĄSICKI Miłosz | 5163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:22:22 | |||
1099 | MULCON Adrian | 5160 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:22:17 | |||
1100 | PŁOTKA Michalina | 5071 | Dzikie koty 4 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:39:21 | ||
1101 | WOŹNICKI Paweł | 5164 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:22:26 | |||
1102 | GORZKI Kamil | 4978 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:03 | |||
1103 | DROZD Anna | 5066 | Dziki z Trójmiasta | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:10 | ||
1104 | BOROWSKA Jadwiga | 5091 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:33 | ||
1105 | ANDRES Katarzyna | 5065 | Dziki z Trójmiasta | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:41 | ||
1106 | OTREMBA Beata | 5067 | Dziki z Trójmiasta | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:11 | ||
1107 | STASIAK Dawid | 5090 | WYtrenowani | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:22 | ||
1108 | FORC Filip | 4974 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:11 | |||
1109 | TERPIŁOWSKA Justyna | 5077 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:27 | ||
1110 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 5342 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:20:01 | |||
1111 | MIEZIAN Marcin | 4844 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:42 | |||
1112 | TREDER Mateusz | 5350 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:23:29 | |||
1113 | KONKOL Rafał | 5335 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:23:23 | |||
1114 | ŚCIBEK Joanna | 5134 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:24:49 | ||
1115 | ŚCIBEK Zbigniew | 5162 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:24:51 | |||
1116 | CHILIŃSKI Szymon | 5170 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:02 | ||
1117 | BARAN Michał | 5185 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:04 | |||
1118 | WIĘCEK Wojciech | 5126 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:30:02 | |||
1119 | WIĘCEK Paulina | 5125 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:30:08 | |||
1120 | KULA Artur | 4992 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:43:55 | |||
1121 | KOZIOŁ Kinga | 4986 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:12 | |||
1122 | CURYŁO Norbert | 4970 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:13 | |||
1123 | SĘK Paweł | 5083 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:37 | ||
1124 | SIENKIEWICZ Krzysztof | 5060 | ANNA KONECKA TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
1125 | KAPISZ Michał | 5082 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:48 | ||
1126 | POBLOCKI Filip | 5254 | Mosty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1127 | KACPRZAK Przemysław | 5191 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:11 | |||
1128 | NOWAKOWSKI Błażej | 5168 | 3P | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:20:02 | ||
1129 | ZAROŚLIŃSKA Patrycja | 5169 | 3P | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:20:02 | ||
1130 | BUCZYNSKI Dariusz | 5096 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:27 | |||
1131 | BUCZYNSKA Katarzyna | 5095 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:28 | |||
1132 | RAZUMIENKO Michał | 5184 | LPP Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:48 | ||
1132 | JANCY Kamila | 5190 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:50 | |||
1134 | KUREK Hubert | 5042 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:39:42 | |||
1135 | TOKAREK Justyna | 5051 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:40:02 | |||
1136 | MILEWSKA Marta | 5033 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:40:04 | ||
1137 | PASZEK Dawid | 5248 | CStore | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1138 | WIECHETEK Jarosław | 5331 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:13 | |||
1139 | ADAMIAK Dawid | 5268 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1140 | ROMPA-KARDAS Cezary | 5255 | Mosty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1141 | STASIAK Przemek | 4582 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
1142 | PIETRYGA Jakub | 5240 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1143 | SŁODKIEWICZ Agnieszka | 5008 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:33 | |||
1144 | RANIŚ Sylwia | 5002 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:40 | |||
1145 | HALIK Tomasz | 5277 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1146 | PIASECKI Łukasz | 5294 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1147 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 5291 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1148 | PIASECKI Artur | 5293 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1149 | GAWRON Adrian | 5252 | FC Ulani | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1150 | DARDZYŃSKI Michał | 5092 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:35 | ||
1151 | KLAWIKOWSKI Michał | 5076 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:26 | ||
1152 | ZIOMEK Daniel | 5246 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:14:32 | |||
1153 | GÓRSKI Adrian | 5189 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:00 | |||
1154 | MAY Jan | 5195 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:58 | |||
1155 | KASIŃSKI Łukasz | 5152 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:27:45 | |||
1156 | KASIŃSKI Maciej | 5153 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:28:00 | |||
1157 | KLIMEK Bogusław | 5253 | JELENIE W TERENIE | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1158 | KAPCZYŃSKA Alicja | 5192 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1159 | SZYDLIK Sebastian | 5237 | STEEL FACTORY TEAM OLYMPIC | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1160 | ŚWIDERSKA Kamila | 5236 | STEEL FACTORY TEAM OLYMPIC | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1161 | CIEŚLIK Arkadiusz | 5235 | STEEL FACTORY TEAM OLYMPIC | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1162 | POGORZELSKA Barbara | 5114 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:49:05 | |||
1163 | POGORZELSKI Andrzej | 5115 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:49:06 | |||
1164 | BOREJKO Wojciech | 5137 | DIRTY ABW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:12 | ||
1165 | BARNIAK Paweł | 5135 | DIRTY ABW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:14 | ||
1166 | BEDNARCZYK Joanna | 5136 | DIRTY ABW | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:39:24 | ||
1167 | MICHALCZYK Patryk | 4944 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:19 | ||
1168 | KOMORNICKI Krzysiek | 5280 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1169 | SZREJDER Jacek | 5206 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:25 | |||
1170 | SEKUŁA Katarzyna | 4946 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:17 | ||
1171 | ŻYCZKOWSKI Jędrzej | 5213 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:37 | |||
1172 | WALENDOWSKA Patrycja | 5208 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:37 | |||
1173 | GODLEWSKI Kamil | 5188 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:29 | |||
1174 | ŚMIGIELSKI Dominik | 5204 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:21 | |||
1175 | STANIASZEK Andrzej | 5205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:43 | |||
1176 | KANTORSKI Kamil | 5183 | Kapitan Morgan Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:51 | ||
1177 | RZEPKA Mateusz | 5229 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1178 | MARSZAŁEK Agata | 5239 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1179 | GORZEŃ Krzysztof | 4943 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:01 | ||
1180 | DOLIBÓG Ewa | 4942 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:16 | ||
1181 | OSTROWSKA Martyna | 4945 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:22 | ||
1182 | JANKOWSKI Adam | 5182 | Kapitan Morgan Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:50 | ||
1183 | BROŻEK Michał | 5217 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1184 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 5218 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1185 | WOJTASIEWICZ Beata | 5219 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1186 | MAĆKOWSKI Mariusz | 5158 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:26:09 | |||
1187 | KACZMAREK Arkadiusz | 5238 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1188 | FRYDLER Bartosz | 5340 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1189 | SAWICKI Artur | 5241 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1190 | SAWICKI Brunon | 5242 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1191 | SAWICKI Gabor | 5243 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1192 | SZULC Aleksandra | 5317 | SilneMocą | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:39:25 | ||
1193 | ŻYGOWSKA Paulina | 5089 | SilneMocą | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:39:25 | ||
1194 | DABRYNEUSKI Dzmitry | 4971 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:09 | |||
1195 | GRONEK Adrian | 4951 | Red Crow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:34 | ||
1196 | SZYMEROWSKI Michał | 4952 | Red Crow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:33 | ||
1197 | FEDOROWICZ Ryszard | 4950 | Red Crow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:41 | ||
1198 | POPIELARZ Tomasz | 5249 | Czarni Przemysław | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1199 | DOMINIK Adrian | 5176 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1200 | MACHTEL Wiktor | 5287 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1201 | MACHTEL Adrian | 5286 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1202 | SAS Grzegorz | 5250 | Czarni Przemysław | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1203 | TYLICKI Piotr | 5245 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1204 | SIENNICKA Martyna | 5179 | CHAMPIONSI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1205 | POSŁUSZNY Tomasz | 5116 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:50 | |||
1206 | ŻOCHOWSKA Kamila | 5133 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:54 | |||
1207 | SAWICKI Olgierd | 5297 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1208 | GŁUCHOWSKI Bartosz | 5273 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1209 | WILK Mariusz | 5302 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1210 | SEJMICKI Michał | 5222 | Kryptokoksy | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1211 | JAŚKIEWICZ Szymon | 5220 | Kryptokoksy | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1212 | KREFT Marta | 5221 | Kryptokoksy | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1213 | KOBIEROWSKI Łukasz | 5356 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1214 | ZIĘBIŃSKI Michał | 5223 | Kryptokoksy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1215 | DOMINIK Jakub | 5177 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1216 | MAMIŃSKI Krystian | 5178 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1217 | DEPTUŁA Sandra | 4953 | Royal | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:54 | ||
1218 | BUDEK Maciek | 5148 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:36 | |||
1219 | KOSTKA Wiktor | 5156 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:51 | |||
1220 | CZESAK Oliwier | 5150 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
1221 | OCHALSKA Oliwia | 5161 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||||
1222 | RYK Rafał | 4954 | Royal | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:54 | ||
1223 | GULBICKI Rafał | 5274 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1224 | ZBRZYZNA Katarzyna | 5353 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1225 | FIAŁKOWSKI Robert | 5271 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1226 | FIEDOROWICZ Damian | 5272 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1227 | KLIMEK Paulina | 5354 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:30 | |||
1228 | MAZUR Michał | 4995 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:38 | |||
1229 | OŻÓG Mateusz | 4939 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:32 | ||
1230 | SZYMKOWIAK Eryk | 4955 | Royal | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:09 | ||
1231 | GAŁECKI Maciej | 5099 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:44:07 | |||
1232 | MARTONE Stefano | 5159 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1233 | WITKOWSKI Marek | 5251 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1234 | JAWOROWSKA Magdalena | 5057 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1235 | KUROWSKI Zbigniew | 5059 | ANNA KONECKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1236 | Wioletta | 5053 | ANNA KONECKA TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1237 | ŚNIEŻYŃSKA Sylwia | 5120 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1238 | ŻUKOWSKA Magda | 5063 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1239 | CIESNOWSKA Angelika | 5056 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1240 | BOŻEWICZ Urszula | 5055 | ANNA KONECKA TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1241 | ATKIELSKA Anna | 5054 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1242 | PAWLUCZUK Tomasz | 5292 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1243 | ZŁOTUCHA Łukasz | 5305 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1244 | ABLAIEVA Mavile | 5267 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1245 | LATOSZEWSKA Kamila | 5284 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1246 | RUTKOWSKI Łukasz | 5296 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1247 | ADAMCZEWSKI Łukasz | 5224 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1248 | FIRAZA Agnieszka | 5228 | LA trener | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1249 | CHUDZICKI Michał | 5227 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1250 | CHUDZICKA Joanna | 5226 | LA trener | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1251 | BUTRYKOWSKI Dawid | 5225 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1252 | MILEWSKI Marcin | 5289 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1253 | ZAORSKI Sebastian | 5304 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1254 | HOLC Dorota | 5278 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1255 | PREWYSZ-KWINTO Anna | 5198 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1256 | KRÓTKA Diana | 5334 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1257 | KOKOT Dorota | 5333 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1258 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 5200 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1259 | ZWIERZ Jakub | 5247 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1260 | KSIĄŻEK Anna | 5216 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1261 | JANIAK Łukasz | 5215 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1262 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 5214 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1263 | JEŻOWSKI Damian | 5279 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1264 | LEWANDOWSKI Piotr | 5285 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1265 | NAZAREWICZ Artur | 5290 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1266 | SIEDLIK Rafał | 5298 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1267 | ZACHARZ Natalia | 5303 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1268 | LAMPRYCHT Łukasz | 5266 | Szypcy i Wściekli | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1269 | KIEPUSZEWSKA Marta | 5260 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1270 | VRAŽDA Piotr | 5234 | P&M | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1271 | LASKOWSKI Paweł | 5232 | P&M | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1272 | PIĘTA Tomasz | 5261 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1273 | BURSKA Agatka | 5256 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1274 | RZĄDKOWSKA Paulina | 5263 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1275 | BURSKI Roman | 5258 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1276 | STACHYRA Michal | 5233 | P&M | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1277 | SZYPSZAK Adrian | 5265 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1278 | SMULSKI Adrian | 5264 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1279 | BURSKA Aldona | 5257 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1280 | HERNIK Filp | 5259 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1281 | RELIGA Żaneta | 5262 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1282 | DOCZEKALSKI Mateusz | 5097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1283 | URBANOWICZ Katarzyna | 5062 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1284 | SZYMANOWSKA Sylwia | 5061 | ANNA KONECKA TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1285 | KONECKA Anna | 5058 | ANNA KONECKA TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1286 | RUCKA Alicja | 5295 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1287 | SZCZEPAŃSKI Nikodem | 5301 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1288 | LATOSI Michał | 5283 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1289 | KRĘZEL Mateusz | 5282 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1290 | HALIK Dominika | 5275 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1291 | HALIK Iwona | 5276 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1292 | WIELGOSZ Piotr | 5341 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1293 | MARKUSZEWSKA Julia | 5288 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1294 | BEGER Agnieszka | 5269 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1295 | CHISIŃSKI Marek | 5270 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 1295 wynik(ów)