Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-21 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1004 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 904 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JUDEK Łukasz | 3009 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:42 | ||
2 | KLEWANIEC Jakub | 3010 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | ||
3 | MICHALSKI Sebastian | 3011 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
4 | MORA Karol | 3012 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
5 | PSUT Kamil | 3013 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
6 | NIŹNIK Borys | 3025 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:52 | ||
7 | ŁOPACIŃSKI Damian | 3026 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:55 | ||
8 | ODWROT Mariusz | 3027 | Leśna Drużyna | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:09 | ||
9 | TOKAREK Jan | 3028 | Leśna Drużyna | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:05 | ||
10 | CYBUL Bartłomiej | 3030 | Nieobliczalni | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:19 | ||
11 | AKSAMIT Seweryn | 3044 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:42 | |||
12 | CIEPLIŃSKI Tomasz | 3045 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||||
13 | DEMPC Łukasz | 3046 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:57 | |||
14 | FIGURA Robert | 3048 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:48 | |||
15 | MEISSNER Jan | 3065 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:51 | ||
16 | RĘKAWEK Szymon | 3066 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
17 | FILIPIAK Krzysztof | 3079 | Mr. Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:04:39 | ||
18 | BATURA Adrian | 3081 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
19 | CYMERYS Michał | 3082 | Nordea Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
20 | ABRAMCZYK Michał | 3083 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:05:21 | ||
21 | GLIŃSKI Adrian | 3098 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:48:05 | |||
22 | MICAŁ Michał | 3120 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
23 | KURASZ Filip | 3121 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
24 | DUNAJ Kamil | 3020 | Jaszczomp OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:01:23 | ||
25 | KĘDZIORA Bogumił | 3024 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:35:21 | ||
26 | USZYŃSKI Adam | 3031 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:15 | ||
27 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3032 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:02:07 | ||
28 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3033 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:19 | ||
29 | ŚLOTAŁA Karol | 3014 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:45 | ||
30 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3015 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:43 | ||
31 | MADALIŃSKI Michał | 3017 | DZIK KOMANDO | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
32 | MIELEWCZYK Marcin | 3018 | Hardersi | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:09 | ||
33 | SIENKIEWICZ Kamil | 3019 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:18 | ||
34 | MUDLAFF Przemysław | 3041 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:48 | ||
35 | ROPELA Radosław | 3042 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:41 | ||
36 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3034 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
37 | KRAWIECKI Mateusz | 3035 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:16 | ||
38 | GIZAK Michał | 3036 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:45 | ||
39 | ROLNIK Tomasz | 3038 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:35 | ||
40 | FORMELA Piotr | 3049 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
41 | KAWECKI Piotr | 3050 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:16 | ||
42 | KOLASINSKI Przemek | 3051 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:11 | |||
43 | GŁUSZCZAK Piotr | 3067 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:04 | ||
44 | KAPICA Damian | 3068 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
45 | TOBIASZ Łukasz | 3058 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:09 | |||
46 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 3059 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:32 | |||
47 | ZDANKIEWICZ Cyprian | 3060 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | |||
48 | LATOPOLSKI Piotr | 3089 | TeamOcrKwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
49 | MIKULSKI Jakub | 3102 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:03:56 | |||
50 | BIAŁOŃ Kamil | 3074 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
51 | KRĘGIELSKI Bartosz | 3005 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:54 | ||
52 | JANISZEWSKI Dariusz | 3004 | Baltic Hub | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
53 | RYBCZYŃSKI Michał | 3003 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:14 | ||
54 | OZGA Paweĺ | 3007 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:09 | ||
55 | SEWERYN Mirosław | 3008 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:15 | ||
56 | KRYSIAK Mateusz | 3052 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:40 | |||
57 | LICZNERSKI Mateusz | 3053 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:54 | |||
58 | WIELOGÓRSKI Karol | 3006 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:20 | ||
59 | KORDALSKI Jarek | 3061 | AAAxRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
60 | JAWORSKI Sebastian | 3086 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:32 | ||
61 | JANIAK Łukasz | 3063 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:52 | ||
62 | ZWIERZ Jakub | 3064 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:57:00 | ||
63 | JABŁOŃSKI Bogusław | 3062 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
64 | JEZIONEK Daniel | 3092 | Wolo team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
65 | MOSTOWSKI Radosław | 3091 | Warriors Łódź | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
66 | KOŻUSZEK Norbert | 3100 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:01:35 |
Znaleziono 66 wynik(ów)