Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-21 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1004 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 904 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLEWANIEC Jakub | 3010 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | ||
2 | ŁOPACIŃSKI Damian | 3026 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:55 | ||
3 | FILIPIAK Krzysztof | 3079 | Mr. Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:04:39 | ||
4 | CYMERYS Michał | 3082 | Nordea Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
5 | KURASZ Filip | 3121 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
6 | DUNAJ Kamil | 3020 | Jaszczomp OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:01:23 | ||
7 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3015 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:43 | ||
8 | MUDLAFF Przemysław | 3041 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:48 | ||
9 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3034 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
10 | KRAWIECKI Mateusz | 3035 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:34:16 | ||
11 | GIZAK Michał | 3036 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:45 | ||
12 | FORMELA Piotr | 3049 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
13 | KAWECKI Piotr | 3050 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:16 | ||
14 | RYBCZYŃSKI Michał | 3003 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:14 | ||
15 | JANIAK Łukasz | 3063 | Biegające Chlory | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:52 | ||
16 | JABŁOŃSKI Bogusław | 3062 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
17 | JEZIONEK Daniel | 3092 | Wolo team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:12 |
Znaleziono 17 wynik(ów)