Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-04-16 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1021 |
Wystartowało : | 976 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 964 |
Na trasie : | 11 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KWIATEK Magdalena | 4229 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:35:56 | ||
2 | WILCZYŃSKA Agata | 4351 | Warriors Łódź | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:08 | ||
3 | WALCZAK Danuta | 4233 | Poznań Race Team | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:36:55 | ||
4 | KEGEL Anna | 4960 | kegelanna | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:32 | ||
5 | GURZYŃSKA Anna | 4838 | Szybkie Stopy Grudziądz | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:56 | ||
5 | URBANEK Sylwia | 4839 | Szybkie Stopy Grudziądz | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:56 | ||
7 | DREKO Anna | 4578 | TURBOTEAM | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:39:01 | ||
8 | LEŚNICZAK Barbara | 4278 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:40:22 | |||
9 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 4437 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:32 | ||
10 | STEMPCZYŃSKA Justyna | 4492 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:43:29 | |||
11 | ANDRES Katarzyna | 4677 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:47:43 | ||
12 | ŻÓŁĆ Beata | 4681 | Żółć | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:47:44 | ||
13 | KORNACKA Agnieszka | 4791 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:48:17 | |||
14 | GOSCINIAK Anna | 4257 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:51:43 | |||
15 | WILCZYŃSKA Dorota | 4433 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:42 | ||
16 | SZATKOWSKA Agnieszka | 4663 | Kra karlino | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:39 | ||
17 | MAGDZIARZ Paulina | 4762 | Organic Race Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:03:16 | ||
18 | KUROWSKA Edyta | 4275 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 02:06:51 | |||
19 | MÓWKA Dorota | 4426 | FIT STACJA Iława | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:08:08 | ||
20 | SAWICKA Katarzyna | 4820 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:08:34 | ||
21 | NOWACKA Sylwia | 4818 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:08:37 | ||
22 | DROZD Anna | 4678 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:11:46 | ||
23 | OTREMBA Beata | 4679 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:11:53 | ||
24 | WYCZYŃSKA Bożena | 4626 | Huber Suhner team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:15 | ||
25 | DABROWSKA Ania | 4359 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:21:07 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
26 | REKSYN Malgorzata | 4629 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
27 | WIŚNIEWSKA Marta | 4630 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 27 wynik(ów)