Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-08-26 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1607 |
Wystartowało : | 1476 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 1467 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | AquaMan 11.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOKARCZYK Paweł | 6061 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:48:35 | |||
2 | MUCHA Krzysztof | 6047 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:56 | |||
3 | GOLON Marlena | 6032 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:54 | |||
4 | BORECKI Tomasz | 6024 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:03:32 | |||
5 | PYZIK Arkadiusz | 6052 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:04:33 | |||
6 | GIBAS Dawid | 6031 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:04:39 | |||
7 | GIBAS Tomasz | 5991 | ForMMA battle team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:04:41 | ||
8 | KOŁODZIEJ Sławek | 6041 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:46 | |||
9 | GÓRKA Marcin | 6017 | We'll give you s-hell | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:05 | ||
10 | KULAGA Peter | 6018 | We'll give you s-hell | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:06 | ||
11 | WERNIO Patryk | 6070 | PKP S.A. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:16 | ||
12 | TOMASZEWSKI Tomasz | 6019 | We'll give you s-hell | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:11:33 | ||
13 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 5959 | **GotowiNaWszystko*** | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:11:53 | ||
14 | ZAWORA Szymon | 6076 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:27 | |||
15 | BUCHOWSKI Andrzej | 6025 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:57 | |||
16 | HAUBNER Anna | 5972 | Beskid RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:19 | ||
16 | KRYSTA Damian | 5974 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:20 | ||
18 | LIPIŃSKI Alan | 5975 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:20 | ||
19 | PAWLUK Bartosz | 5981 | Bow Wow Wow Yippie Yoo Yippie Yayy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:38 | ||
19 | KOLANKOWSKI Damian | 6040 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:40 | |||
21 | ŚWIDERSKI Jakub | 6059 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:42 | |||
22 | KONOPSKI Łukasz | 5984 | Ciepłe Chleby | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:18:11 | ||
23 | OLSZOWY Krzysztof | 5985 | Ciepłe Chleby | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:18:11 | ||
24 | SZAJTER Janusz | 5978 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:18:27 | ||
25 | CZADER Adam | 5838 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:19:06 | ||
25 | PINCZEWSKI Janusz | 5976 | Beskid RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:19:08 | ||
27 | FRAŚ Rafał | 6020 | YMAA Kraków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:19:39 | ||
28 | KEDZIERSKI Maciek | 6021 | YMAA Kraków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:19:40 | ||
29 | FLIEGERT Szymon | 6029 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:34 | |||
30 | FLIEGERT Paweł | 6028 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:35 | |||
31 | ŻYŁOWSKI Mateusz | 6078 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:56 | |||
32 | RADEBERG Paweł | 5977 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:22:15 | ||
33 | MAJDA Sebastian | 6046 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:23:05 | |||
34 | SULKOWSKI Dominik | 5992 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:23:46 | ||
35 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 6060 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:26:49 | |||
36 | WOJTUNIK Michał | 5999 | Sportowa Dąbrowa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:26:50 | ||
37 | SZAL Ewa | 6000 | Szale na bani | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:26:52 | ||
38 | SZAL Marcin | 6001 | Szale na bani | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:26:53 | ||
39 | ZIELIŃSKI Tomasz | 6077 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:28:02 | |||
40 | TOMALA Paweł | 6062 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:31:44 | |||
41 | GADAWSKI Jarosław | 6030 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:31:45 | |||
42 | TROJNACKI Bartosz | 6063 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:31:48 | |||
43 | ZASADA Bartosz | 6075 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:33:04 | |||
44 | ŻABA Dominik | 6073 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:33:05 | |||
45 | BOGDANOWICZ Aleksander | 6023 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:14 | |||
46 | TWARDOWSKI Damian | 6064 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:14 | |||
47 | WALCZAK Magdalena | 6068 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:40 | |||
48 | REGUCKI Bartłomiej | 6053 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:36:21 | |||
49 | WALCZAK Jan | 6067 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:36:27 | |||
50 | HEIDER Kamil | 6033 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:37:06 | |||
51 | ZYCH Zbyszek | 5983 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:39:41 | ||
52 | ZUBER Leszek | 5982 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:39:42 | ||
53 | KACZOR Marcin | 6234 | NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH IMIELIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:39:43 | ||
54 | JANISZEWSKI Kamil | 5980 | BeXa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:45:02 | ||
55 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | 6202 | BeXa | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:45:02 | ||
56 | BAGIŃSKI Bartosz | 5979 | BeXa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:45:07 | ||
57 | OCIEPA Danuta | 6050 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:47:40 | |||
58 | OSIKOWSKA Aleksandra | 5995 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:47:42 | ||
59 | STARZAK Paweł | 6056 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:47:43 | |||
60 | SUSKA Joanna | 6057 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:50:27 | |||
61 | HOROSZKO Maria | 6034 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:50:28 | |||
62 | KLUCZEWSKI Krzysztof | 6039 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:51:10 | |||
63 | WEITZ Przemek | 6069 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:51:10 | |||
64 | PANICZ Dominik | 5333 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:51:39 | |||
65 | SKWARA Anna | 5971 | Auto Partner Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:52:06 | ||
66 | KRAMARCZYK Paweł | 5969 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:52:07 | ||
67 | MATŁOKA Bartłomiej | 5970 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:52:07 | ||
68 | KOPCZYŃSKI Wiktor | 6005 | Team Bajcepsik | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:54:22 | ||
69 | RUCIŃSKI Konrad | 6004 | Team Bajcepsik | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:54:25 | ||
70 | DMOWSKI Krzysztof | 6002 | Team Bajcepsik | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:54:27 | ||
71 | BUKSA Jakub | 6013 | ULANY SZWADRON ŚMIERCI WILKÓW ALFA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:55:00 | ||
72 | PUDEŁEK Amadeusz | 6014 | ULANY SZWADRON ŚMIERCI WILKÓW ALFA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:55:00 | ||
73 | SUSKA Magdalena | 6058 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:58:35 | |||
74 | SPRYSAK Izaak | 6055 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:58:36 | |||
75 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | 6071 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:59:18 | |||
76 | NALEWAJCZYK Tomasz | 6048 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:59:19 | |||
77 | URBAŃCZYK Jarosław | 6065 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:59:20 | |||
78 | DOMINIAK Michał | 6026 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:01:04 | |||
79 | BĄK Paulina | 5963 | Airly Sp. z o.o. | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:01:10 | ||
80 | FRAŚ-ZDEB Aleksandra | 5964 | Airly Sp. z o.o. | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:01:10 | ||
81 | MROCZEK Małgorzata | 5987 | EYruns | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:01:25 | ||
82 | GRUBBA Rafał | 6016 | Vestigia InO | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:03:29 | ||
83 | BŁADZIKOWSKI Piotr | 6015 | Vestigia InO | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:03:30 | ||
84 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 5996 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:03:31 | ||
85 | KOZŁOWSKA Malwina | 5986 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:05:00 | ||
86 | JEZIORNY Wojtek | 5929 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:05:27 | |||
87 | ZUBEL Michał | 5994 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:05:31 | ||
88 | ZUBEL Magdalena | 5993 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:05:33 | ||
89 | NOWAKOWSKI Marcin | 6049 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:05:57 | |||
90 | JAROSZ Iwona | 6035 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:11:30 | |||
91 | JASTRZĘBSKI Artur | 6037 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:11:31 | |||
92 | JASTRZĘBSKA Paulina | 6036 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:11:32 | |||
93 | KRUCZYŃSKI Łukasz | 6042 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:11:33 | |||
94 | KĘDYS Magdalena | 6010 | Ulane kurwy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:21:36 | ||
95 | KRÓL Krzysztof | 6011 | Ulane kurwy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:21:37 | ||
96 | MAJEWSKI Hubert | 6012 | Ulane kurwy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:21:37 | ||
97 | KAMINSKA Dorota | 6038 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:25:33 | |||
98 | DOBOSZ Damian | 6603 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:25:37 | |||
99 | KOZLAK Michal | 6008 | There is nothing impossible for this Princess | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:26:05 | ||
100 | SIRUK Kateryna | 6009 | There is nothing impossible for this Princess | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:26:05 | ||
101 | KIRYJCZUK Karolina | 6007 | There is nothing impossible for this Princess | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:32:52 | ||
102 | RUDNIK Michał | 6054 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:32:52 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
NIKOLAOU Parisis | 6607 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | DNF | 04:27:48 DNF | ||||
104 | SKLAVENITIS Theoror | 6609 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 05:01:51 | |||
105 | RIGA Nikolia | 5941 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 05:01:54 | |||
106 | KALLILAS Kostas | 6608 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 05:02:04 | |||
107 | KALLILA Eleni | 6606 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||||
108 | NIKOLAOU Nikolas | 6605 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
LATOSKA-HEIDER Anna | 6043 | Open Masters Kobiet | 09:45 | DNF | DNF |
Znaleziono 109 wynik(ów)