Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-09-25 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 899 |
Wystartowało : | 850 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 840 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIUTKUS Dainius | 3043 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:16 | ||
2 | KUPCZAK Dawid | 3849 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:41 | |||
3 | KRAWIECKI Mateusz | 3053 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:52 | ||
4 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3038 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:03 | ||
5 | BORYCZKA Mateusz | 3026 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:08 | ||
6 | JACIÓW Paweł | 3061 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | ||
7 | KRZYSTYNIAK Robert | 3029 | Gorący Potok Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:16 | ||
8 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3046 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:11 | ||
9 | KALINOWSKI Krystian | 3052 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:14 | ||
10 | JAŃCZUK Przemysław | 3051 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:34 | ||
11 | KOPACZYNSKI Artur | 3196 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:39 | |||
12 | MAŁYJUREK Rafał | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:40 | ||
13 | ORAWCZAK Kamil | 3012 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
14 | CHRÓSZCZ Norbert | 3193 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:08 | |||
15 | RYBAK Dawid | 3033 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
16 | PRYKOWSKI Tomasz | 3192 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:49 | ||
17 | ZIELIŃSKI Tomasz | 3041 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:50 | ||
18 | BOROWSKI Michał | 3068 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:58 | |||
19 | OBSZYNSKI Marcin | 3044 | OCR TEAM BIŁGORAJ FIZJO&GYM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:26 | ||
20 | MAKARENKO Andrei | 3149 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:41 | |||
21 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3056 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
22 | WIENDLOCHA Paweł | 3057 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
23 | KACPERSKI Jacek | 3049 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
24 | GAŁDYN Kamil | 3027 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
25 | SIERGIEJENKO Siergiej | 3159 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:22 | |||
26 | ЩЕБЕТ Кирилл | 3166 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:23 | |||
27 | BYRCZEK Michał | 3060 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:24 | ||
28 | ВРУБЛЕВСКИЙ Павел | 3195 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:30 | |||
29 | MARKOWSKI Fabian | 3050 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:31 | ||
30 | PRUSAK Piotr | 3102 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
31 | BIGOS Daniel | 3067 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
32 | MONTVILĖ Sandra | 3184 | OCR Baltic Warriors | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:31 | ||
33 | MAŁYSIAK Jarek | 3021 | Dragon Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
34 | KUPIS Łukasz | 3199 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
35 | STANCLIK Krzysztof | 3014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:56 | ||
36 | STROJNY Paweł | 3040 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
37 | KOZIOŁ Kamil | 3207 | G.O.A.T. Team Michałowice | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
38 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 3188 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:39 | ||
39 | KARCZ Oskar | 3039 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:45 | ||
40 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 3022 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:48 | ||
41 | JAGODZIŃSKI Karol | 3047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:52 | ||
42 | OLEŚ Rafał | 3079 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:57 | ||
43 | KLEWANIEC Jakub | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:11 | ||
44 | PSUT Kamil | 3013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:15 | ||
45 | DACIO Mirek | 3002 | Be active | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
46 | DOMAGAŁA Dominik | 3035 | Kojoty OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:43 | ||
47 | JAŚKO Tomasz | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:00 | ||
48 | HANDZLIK Wojciech | 3019 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:01 | ||
49 | BRZESKI Szczepan | 3069 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:19 | |||
50 | KUBIESA Jakub | 3009 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
51 | ŚMIAŁEK Łukasz | 3208 | G.O.A.T. Team Michałowice | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
52 | MORA Karol | 3011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:16 | ||
53 | KASTROU Aliaksandr | 3145 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:17 | |||
54 | DROGOSZ Damian | 3006 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
55 | JAKUBEK Szymon | 3073 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
56 | KRUK Michał | 3045 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:41 | ||
57 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 3157 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:44 | |||
58 | DERA Grzegorz | 3071 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
59 | MOCHEL Michał | 3078 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:53 | |||
60 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3048 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
61 | JAGODZKI Daniel | 3028 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:07 | ||
62 | SKWARA Kamil | 3260 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:22 | |||
63 | KORDIAK Rafał | 3091 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
64 | KANIECKI Paweł | 3131 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
65 | WISNIEWSKI Daniel | 3089 | DEMONY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
66 | KOTALA Arkadiusz | 3062 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
67 | KURTYKA Przemysław | 3025 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:42 | ||
68 | KOTARBA Konrad | 3147 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:49 | |||
69 | BALUTA Edyta | 3190 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:49 | |||
70 | DĘBSKI Robert | 3515 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:52 | |||
71 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3015 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:57 | ||
72 | KRUK Stanisław | 3522 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:00 | |||
73 | KLIUCHENIA Vitaly | 3146 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:02 | |||
74 | SZARUGA Małgorzata | 3189 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:36 | ||
75 | NESTOROWICZ Adam | 3249 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | |||
76 | ANTOLAK Andrzej | 3276 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:19 | |||
77 | HANUSIAK Leszek | 3036 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
78 | SZATA Łukasz | 3160 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:28 | |||
79 | ZIMIŃSKI Paweł | 3065 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:37 | ||
80 | ŚWIĄTEK Rafał | 3059 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:38 | ||
81 | SZKLARSKI Przemysław | 3016 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
82 | GARLACZ Justyna | 3185 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
83 | MACHERA Rafał | 3344 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
84 | KUCZMAŃSKI Piotr | 3206 | G.O.A.T Team Michałowice | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
85 | MACHURA Marcin | 3058 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:25 | ||
86 | LIPIEC Paweł | 3077 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:26 | |||
87 | JANKOWSKI Damian | 3034 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:29 | ||
88 | NIZIOŁEK Damian | 3347 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:32 | |||
89 | KNOP Marcin | 3111 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:36 | ||
90 | CIASTOŃ Bartłomiej | 3070 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:52:48 | |||
91 | JONACZYK Kasia | 3177 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:52:58 | ||
92 | KRAWIEC Jarosław | 3286 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:17 | |||
93 | WOŹNIAK Joanna | 3180 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:53:24 | ||
94 | KRAS Paweł | 3148 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:31 | |||
95 | BARAN Dawid | 3024 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:37 | ||
96 | GIZAK Michał | 3055 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
97 | PAWLICKI Rafał | 3099 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:44 | ||
98 | BERNACKI Łukasz | 3619 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:46 | |||
99 | KULKA Marcin | 3315 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:49 | |||
100 | GÓRKA Marcin | 3020 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
101 | ŁUSZCZYNA Robert | 3203 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:18 | ||
102 | RÓG Sebastian | 3255 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:22 | |||
103 | BRZESKI Robert | 3081 | BeFit24TeamCrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:24 | ||
104 | SZOT Maksymilian | 3163 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:25 | |||
105 | KOBIAŁKA Łukasz | 3066 | Żubry Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:26 | ||
106 | GREGOR Adam | 3610 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:33 | ||
107 | PATYK Piotr | 3087 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:41 | ||
108 | JAKSA Piotr | 3141 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:45 | |||
109 | WITKOWSKI Rafał | 3063 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:48 | ||
110 | ŻYTO Grzegorz | 3064 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:49 | ||
111 | KOCZOROWSKI Paweł | 3001 | Baltic Seals | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:50 | ||
112 | KOZIOŁ Kamil | 3085 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:54:53 | ||
113 | ROJEWSKI Piotr | 3107 | Kojoty OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:08 | ||
114 | NALEPKA Piotr | 3126 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:12 | ||
115 | BEDNARCZYK Mateusz | 3134 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:32 | |||
116 | MATEJKO Mateusz | 3640 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:43 | |||
117 | HOMAN Grzegorz | 3232 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:44 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
118 | KUSIAK Wojciech | 3076 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:45 | |||
119 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 3004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:55:46 | ||
120 | FRONCEK Kazimierz | 3228 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:53 | |||
121 | BACHURA Grzegorz | 3200 | Cjalis | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
122 | HERMA Piotr | 3282 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:56 | |||
123 | FLUDER Andrzej | 3280 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:58 | |||
124 | BAŃKA Jarosław | 3412 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:07 | ||
124 | DUDEK Robert | 3415 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:07 | ||
126 | JUSZCZAK Grzegorz | 3235 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:13 | |||
127 | SZCZOTKA Adam | 3291 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:15 | |||
128 | MIELCZAREK Daniel | 3268 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:19 | ||
129 | DROZD Dominik | 3414 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:25 | ||
130 | MAZURKIEWICZ Kamil | 3151 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:38 | |||
131 | CIESLAK Ryszard | 3090 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:42 | ||
132 | KARBOWSKI Sławomir | 3017 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:47 | ||
133 | RUDNICKI Marcin | 3080 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:56:51 | |||
134 | SAJ Wojciech | 3318 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
135 | JEZIORSKI Marcin | 3143 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:04 | |||
136 | ŻUREK Michał | 3116 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
137 | PIECZONKA Jakub | 3223 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
138 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3023 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:32 | ||
139 | HUDASZEK Zbigniew | 3094 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:35 | ||
140 | OTWINOWSKI Maciej | 3030 | Gorący Potok Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:43 | ||
141 | DĄBROWSKI Krzysztof | 3054 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:49 | ||
142 | NIŹNIK Borys | 3037 | Koniu Squad | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:57:58 | ||
143 | JANIK Konrad | 3472 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
144 | K Maciej | 3337 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:03 | |||
145 | PAUK Vasili | 3795 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:10 | |||
146 | WŁODARCZYK Jan | 3109 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:11 | ||
147 | KAŹMIERCZYK Marek | 3385 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | |||
148 | SKULIMOWSKI Dawid | 3259 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
149 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 3162 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:50 | |||
150 | TADYSZ Marcin | 3320 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:15 | |||
151 | DORS Grzegorz | 3897 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:21 | |||
152 | GROMOTKA Janusz | 3380 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:25 | |||
153 | PLUTA Dariusz | 3686 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:28 | ||
154 | PSONAK Mateusz | 3529 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:31 | |||
155 | LECH Mateusz | 3100 | Good Vibes Studio Treningu Katowice Zdrowozyj.pl | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:36 | ||
156 | DUDZIK Sebastian | 3124 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:36 | ||
157 | KUREK Marcin | 3243 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:45 | |||
158 | KOZŁOWSKI Damian | 3241 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:46 | |||
159 | KUĆMIERZ Ryszard | 3388 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:59:51 | |||
160 | ROGUSZ Marcin | 3590 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:53 | |||
161 | BARAN Michał | 3042 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:00:00 | ||
162 | FLIG Arkadiusz | 3332 | Sabaśniki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
163 | KRZYSZTOF Paweł | 3334 | Sabaśniki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:00:15 | ||
164 | GÓRNIAK Robert | 3095 | Ex Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:36 | ||
165 | CEMPULIK Michał | 3083 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:41 | ||
166 | DUROK Przemysław | 3121 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:00 | ||
167 | SKRABEL Artur | 3222 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:15 | ||
168 | PIETRASZ Krzysztof | 3526 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:18 | |||
169 | PYZALSKI Wojciech | 3031 | Harpagan beast Jaworzno | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:01:20 | ||
170 | CHROBOK Michał | 3513 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:21 | |||
171 | DERYŁO Mateusz | 3119 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:24 | ||
172 | CEREMUGA Robert | 3005 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:01:37 | ||
173 | GUZY Mateusz | 3216 | Scyzory | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:09 | ||
174 | BUCZYNSKI Dariusz | 3135 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:16 | |||
175 | BARAN Marcin | 3133 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:19 | |||
176 | ДЕМ'ЯНЕНКО Дмитро | 3803 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:25 | |||
177 | KROCHMAL Damian | 3475 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:27 | |||
178 | KROCHMAL Adrian | 3474 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:28 | |||
179 | GRUBKAJTYS Henryk | 3123 | Sportowe Zakapiory | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:31 | ||
180 | ŻELAZKO Kamil | 3088 | Carpathian Runners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:36 | ||
181 | LORANC Paweł | 3092 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:38 | ||
182 | RADNY Michał | 3108 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:41 | ||
183 | SZCZEPANIEC Mateusz | 3161 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:43 | |||
184 | GUMNY Maciej | 3140 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:48 | |||
185 | PUZIA Michał | 3541 | G.O.A.T. Team Michałowice | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||
186 | GAMZA Adrian | 3700 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:56 | |||
187 | LUTEREK Michał | 3114 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:05 | ||
188 | JANISZEWSKI Marcin | 3572 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:17 | |||
189 | SERAFIN Dawid | 3370 | FIGHT_FOREVER | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:34 | ||
190 | KLIMOWICZ Maciej | 3386 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:36 | |||
191 | CZYŻEWSKI Dominik | 3301 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:36 | |||
192 | MATRAS Marcin | 3369 | FIGHT_FOREVER | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:37 | ||
193 | BRZOSTEK Tomasz | 3564 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:45 | |||
194 | CHADOV Andrey | 3096 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:09 | ||
195 | OGRABEK Kamil | 3642 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:14 | |||
196 | ADAMCZYK Paweł | 3106 | Klono Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:20 | ||
197 | WODZYŃSKI Adam | 3654 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:23 | ||
198 | NAWROCKI Piotr | 3086 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:24 | ||
199 | KOŚCIELNIAK Barbara | 3194 | FitPark Team | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:29 | ||
200 | BUŁA Mariusz | 3136 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:29 | |||
201 | WIGLUSZ Grzegorz | 3263 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:39 | |||
202 | NOWAK Rafał | 3348 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:41 | |||
203 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 3265 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:43 | |||
204 | SETLAK Bartłomiej | 3484 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:50 | |||
205 | JASKÓLSKI Marek | 3685 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:50 | ||
206 | KRYCZEK Adam | 3476 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
207 | SŁABIK Łukasz | 3355 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:05:24 | |||
208 | ZIĘBIŃSKI Piotr | 3545 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:27 | ||
209 | FRYDRYCH Bartłomiej | 3898 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:30 | ||
210 | SIVKO Vladimir | 3374 | Korgyenne | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:43 | ||
211 | ZIMNY Adam | 3266 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
212 | MIESZCZAK Mariusz | 3392 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:06:04 | |||
213 | ZAKRZEWSKA Edyta | 3491 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:05 | |||
214 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 3181 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:12 | ||
215 | PIASECKI Norbert | 3480 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:25 | |||
216 | KLIPO Mateusz | 3296 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:31 | ||
217 | PIASECKI Jakub | 3479 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:35 | |||
218 | KANDRATSYEU Ruslan | 3310 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:57 | |||
219 | RUTYNA Dawid | 3733 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:59 | |||
220 | NOWACKI Łukasz | 3440 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:13 | |||
221 | PAŁASZ Sławomir | 3156 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:07:22 | |||
222 | MAŁYSA Jakub | 3214 | OCR Team Biłgoraj | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:36 | ||
223 | GRALEC Dariusz | 3105 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:07:51 | ||
224 | CYRYS Mateusz | 3463 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:54 | |||
225 | GAJDA Kamil | 3465 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:55 | |||
226 | WIELECHOWSKA Aleksandra | 3747 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:59 | |||
227 | STAŃKO Jerzy | 3261 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:03 | |||
228 | BOK Marcin | 3693 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:03 | |||
229 | KOŁODZIEJ Agata | 3179 | Koniu Squad | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:08:11 | ||
230 | FUDALA Damian | 3139 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
231 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 3248 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:29 | |||
232 | KOWALSKI Kamil | 3284 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:30 | |||
233 | KARGUL Grzegorz | 3103 | Hunters OCR Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:31 | ||
234 | MAGOSZ Marek | 3287 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
235 | URBAŃCZYK Dariusz | 3400 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
236 | MATERNA Wojciech | 3687 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:35 | ||
237 | OLĘDZKI Marcin | 3154 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:42 | |||
238 | KARCZMARCZYK Konrad | 3519 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:44 | |||
239 | PIERZCHAŁA Damian | 3252 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:53 | |||
240 | TROJAN Anna | 3167 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:05 | ||
241 | MUSIALSKI Kacper | 3587 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | |||
242 | ŁĄTKA Robert | 3125 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:14 | ||
243 | MICHALEWSKI Andrzej | 3538 | FNL Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:15 | ||
244 | KĘPISTY Marek | 3406 | CopyNETeam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:25 | ||
245 | TABASZEWSKI Krzysztof | 3599 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:26 | |||
246 | PACYNIAK Mariusz | 3155 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:29 | |||
247 | SERAFIN Dariusz | 3352 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:31 | |||
248 | KORDECZKA Wojtek | 3340 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:33 | |||
249 | STASZ Sławomir | 3290 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:34 | |||
250 | KĘSKA Tomasz | 3338 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:09:35 | |||
251 | KOZUBEK Przemysław | 3634 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:38 | |||
252 | JURCZAK Piotr | 3098 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:40 | ||
253 | KRÓL Dawid | 3577 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:52 | |||
254 | CHYLIŃSKI Tomasz | 3137 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:00 | |||
255 | JANKOWSKI Bartosz | 3142 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:00 | |||
256 | BLECHARCZYK Andrzej | 3884 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:01 | |||
257 | WALNIK Rafał | 3883 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:02 | |||
258 | MIERZWIŃSKI Konrad | 3317 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:10:05 | |||
259 | HANDZLIK Tomasz | 3018 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 01:10:05 | ||
260 | CHOJECKI Piotr | 3378 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:11 | |||
261 | ŻMUDA Jakub | 3372 | Grubo albo wcale | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:12 | ||
262 | KONIECZNY Mateusz | 3122 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:17 | ||
263 | DRYKA Marcin | 3120 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
264 | KRÓL Ryszard | 3242 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:38 | |||
265 | SKRZYPCZYK Marcin | 3594 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
266 | MIERZICKI Marcel | 3117 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:57 | ||
267 | KACZMAREK Marcin | 3144 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:02 | |||
268 | BAJDAK Adrian | 3132 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:04 | |||
269 | KŁUŚ Patrycja | 3339 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:11:11 | |||
270 | TROJANOWSKI Mateusz | 3356 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:11:11 | |||
271 | WIATROS Kamil | 3165 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
272 | GRYLEWICZ Mikołaj | 3082 | BIEGUN OCR | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:16 | ||
273 | PAZIEWSKI Łukasz | 3729 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:16 | |||
274 | MROCZKA Maciej | 3152 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:23 | |||
275 | MOSTOWSKI Radosław | 3129 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:29 | ||
276 | KITALA Radosław | 3128 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:30 | ||
277 | SZOŁTYSEK Kamil | 3486 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:30 | |||
278 | ŚLIWKA David | 3496 | Nothaft Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:33 | ||
279 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3130 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:34 | ||
280 | BIJOK Mateusz | 3494 | Nothaft Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:34 | ||
281 | PASTERKA Faustyna | 3170 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:35 | ||
282 | PRIMA Przemek | 3495 | Nothaft Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:35 | ||
283 | ŻAK Artur | 3295 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:11:37 | |||
284 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 3292 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:11:39 | |||
285 | SKRZYPEK Krzysztof | 3738 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:42 | |||
286 | CZOPEK Miłosz | 3300 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:44 | |||
287 | PRZETOCKI Bartłomiej | 3205 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:46 | ||
288 | GORCZYCA Grzegorz | 3467 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:47 | |||
289 | CHRUŚCICKA Malwina | 3299 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:48 | |||
290 | GROCHAL Dawid | 3626 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:54 | |||
291 | ROJEK Rafał | 3452 | Śląskie Harpagany! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:58 | ||
292 | BORTEL Kamil | 3451 | Śląskie Harpagany! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:59 | ||
293 | GARLEWICZ Bartosz | 3097 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:06 | ||
294 | KACZMARCZYK Mateusz | 3110 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:08 | ||
295 | RUTKOWSKI Paweł | 3530 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:10 | |||
296 | PRZYSIĘŻNIUK Mariusz | 3254 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:14 | |||
297 | KOZIEŁ Kamil | 3285 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:17 | |||
298 | TOMCZEWSKI Rafał | 3212 | Miłośnicy | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:18 | ||
298 | TOMCZEWSKA Anna | 3211 | Miłośnicy | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:20 | ||
300 | MYTNIK Piotr | 3557 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:22 | ||
301 | BIESZCZANIN Bartosz | 3272 | Rock That Body | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:24 | ||
302 | ROKOSZ Rafał | 3870 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:24 | |||
303 | KLĘK Jarosław | 3283 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:26 | |||
304 | ROKOSZ Lukasz | 3869 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:26 | |||
305 | ŁĄKAS Damian | 3273 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:30 | ||
306 | PIONTEK Piotr | 3730 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:36 | |||
307 | KOZIEŁ Krzysztof | 3707 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:39 | |||
308 | WÓJCIK Rafał | 3118 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:41 | ||
309 | CZARDYBON Dominik | 3542 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:41 | ||
310 | SKRZEK Dawid | 3443 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:44 | |||
311 | PŁAZA Mateusz | 3442 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:44 | |||
312 | GACEK Mariusz | 3567 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:47 | |||
313 | KARWATA Karol | 3895 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:49 | |||
314 | KRZEP Mateusz | 3579 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:51 | |||
315 | BIALIK Bartosz | 3453 | Spacer bo ładna pogoda | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:51 | ||
316 | LEJA Bartłomiej | 3428 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:04 | ||
317 | PŁONKA Wojciech | 3429 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:05 | ||
318 | PAKUŁA Bartosz | 3215 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:18 | ||
319 | TASARZ Kamil | 3164 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:13:29 | |||
320 | OLSZEWSKI Dawid | 3548 | Świnki Czy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:33 | ||
321 | DOBRZAŃSKI Adrian | 3547 | Świnki Czy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:33 | ||
322 | GIEMZA Dominik | 3379 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:38 | |||
323 | KASPEROWSKI Janusz | 3236 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:53 | |||
324 | SZYMAŃSKI Piotr | 3598 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:09 | |||
325 | CHARCZUK Karolina | 3435 | WSP z Aniołkiem | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:10 | ||
326 | CHARCZUK Dominik | 3434 | WSP z Aniołkiem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:10 | ||
327 | SZYNKIEWICZ Wiktoria | 3889 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:11 | |||
328 | ŻYMŁA Maciej | 3603 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:12 | |||
329 | GAWEŁ Małgorzata | 3168 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:14 | ||
330 | SIVAKOU Aleh | 3373 | Korgyenne | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:22 | ||
331 | KŁYŚ Arkadiusz | 3387 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:24 | |||
332 | ROSŁON Rafał | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:30 | |||
333 | ZARADNY Łukasz | 3402 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:30 | |||
334 | JASIŃSKI Jakub | 3667 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:34 | ||
335 | DOBRZAŃSKA Marta | 3666 | GE HealthAhead | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:38 | ||
336 | BEDNARZ Michał | 3158 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:46 | |||
337 | GOGÓL Paweł | 3153 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:14:46 | |||
338 | OPATŘIL Lukáš | 3394 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:54 | |||
339 | Joszki | 3688 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:55 | |||
340 | BURKAT Artur | 3227 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:59 | |||
341 | HNATIUK Mateusz | 3569 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:00 | |||
342 | KWINTA Karol | 3712 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:00 | |||
343 | MARUSZCZYK Adam | 3390 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:02 | |||
344 | SEMIK Paweł | 3591 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:02 | |||
345 | PĘCHERZ Mateusz | 3395 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:03 | |||
346 | BURKOT Błażej | 3565 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:03 | |||
347 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 3431 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:09 | ||
348 | TUROWICZ Izabela | 3293 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:13 | |||
349 | WIŚNIEWSKA Nina | 3294 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:13 | |||
350 | WÓJCIK Grzegorz | 3490 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:13 | |||
351 | BUGAJ Marcin | 3436 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:15 | |||
352 | GROMADA Arek | 3568 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:16 | |||
353 | PIOTROWSKI Adam | 3419 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:25 | ||
354 | WIENER Szymon | 3433 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:27 | ||
355 | BŁACHUT Janusz | 3277 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:28 | |||
356 | BURY Adrian | 3278 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:29 | |||
357 | FUJAK Paulina | 3281 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:29 | |||
358 | OLEKSY Adam | 3322 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:36 | ||
359 | ZIAJA Marek | 3324 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:37 | ||
359 | PROMNY Maciej | 3323 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:38 | ||
361 | ŁABUDA Marcin | 3341 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:39 | |||
362 | HORN Rafał | 3233 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:39 | |||
363 | DYNGOSZ Paweł | 3321 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:42 | ||
364 | NOWAK Łukasz | 3432 | WBO OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:46 | ||
365 | GREBER Jarek | 3430 | WBO OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:02 | ||
366 | ZAREMBA Norbert | 3751 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:24 | |||
367 | ŁUKASIK Daniel | 3605 | 7R VIP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:28 | ||
368 | WORONKO Krzysztof | 3652 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:28 | |||
369 | DRELICHARZ Kamil | 3138 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:43 | |||
370 | ZAPAŚNIK Milosz | 3816 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:50 | ||
371 | ŁOPATKIEWICZ Anna | 3176 | FitPark Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:55 | ||
372 | JAROSINSKI Jakub | 3815 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:56 | ||
373 | OLEJNIK Krzysztof | 3643 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:06 | |||
374 | SKOTNICKI Bartosz | 3648 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:07 | |||
375 | TERLECKI Dariusz | 3896 | CopyNETeam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:18 | ||
376 | TOMYS Beata | 3488 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:22 | |||
377 | WICHEREK Mateusz | 3489 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:27 | |||
378 | MARKOWSKI Robert | 3639 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:34 | |||
379 | FLIEGERT Szymon | 3303 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:44 | |||
380 | FLIEGERT Paweł | 3302 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:45 | |||
381 | JĘDRYSIK Dawid | 3308 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:17:46 | |||
382 | WITKOWSKI Marek | 3202 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:17:59 | ||
383 | DOMINIK Patryk | 3613 | JurkiOgórki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:04 | ||
384 | KOPER Jan | 3456 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:05 | ||
385 | PFAJFER Dagmara | 3614 | JurkiOgórki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:05 | ||
386 | STROJEK Jakub | 3457 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:06 | ||
387 | WITBRODT Jakub | 3458 | Wściekłe Nawałnice Dzikich Paroksyzmów Boleści | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:06 | ||
388 | TOMCZYK Mateusz | 3600 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:11 | |||
389 | SOJA Łukasz | 3739 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:15 | |||
390 | STALMACH Justyna | 3178 | Klono Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:18:26 | ||
391 | FIK Łukasz | 3269 | NGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:46 | ||
392 | KWINTAL Dawid | 3271 | NGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:18:48 | ||
393 | PABJAN Kamil | 3250 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:55 | |||
394 | MARKOWICZ Ewelina | 3169 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:18:56 | ||
395 | SARAPATA Dawid | 3093 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:19:03 | ||
396 | JĘDRYSIAK Łukasz | 3270 | NGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:07 | ||
397 | FRAŃCZYK Mateusz | 3304 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:16 | |||
397 | KAMIEŃ Dawid | 3309 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:19 | |||
399 | JACKOWSKI Kamil | 3234 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:19:25 | |||
400 | HUPAJŁO Kamil | 3704 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:46 | |||
401 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 3534 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:16 | ||
402 | KOŚMIDER Tomasz | 3238 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:20 | |||
403 | PODCZASKI Piotr | 3396 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
404 | JEWULSKI Damian | 3888 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
405 | POŁOM Patryk | 3731 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:36 | |||
406 | PALUCH Wojciech | 3251 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:37 | |||
407 | RADZIĘTA Dawid | 3644 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:39 | |||
408 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3376 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:44 | ||
409 | MATEJSKA Barbara | 3418 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:46 | ||
410 | KIEŁBOŃ Paweł | 3520 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:46 | |||
411 | WESOŁOWSKA Natalia | 3420 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:50 | ||
412 | ZBĘK Monika | 3422 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
413 | KUCIO Dorota | 3416 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:52 | ||
414 | BIS Sławomir | 3413 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:53 | ||
415 | WYKA Piotr | 3421 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:54 | ||
416 | KULCZYK Agata | 3417 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:57 | ||
417 | CUPIAŁ Dawid | 3622 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:59 | |||
418 | BOLIGŁOWA Dawid | 3377 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:17 | |||
419 | OGRODOWCZYK Karol | 3728 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:17 | |||
420 | MIGDAŁ Ireneusz | 3393 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:19 | |||
421 | NAPORA Joanna | 3405 | #zginiemy | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:29 | ||
422 | WEINERT Mateusz | 3746 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:30 | |||
423 | ĶAMRAD Żaneta | 3438 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:32 | |||
424 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 3711 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:39 | |||
425 | SZINCEL Wojciech | 3743 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:44 | |||
426 | SZINCEL Dawid | 3742 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:21:47 | |||
427 | MARCISZ Ewelina | 3868 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:58 | |||
428 | BUŁDAK Renata | 3878 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:22:01 | |||
429 | BARTCZAK Paweł | 3510 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:22:09 | |||
430 | DEPO Wojciech | 3623 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:11 | |||
431 | JURKA Paweł | 3885 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:12 | |||
432 | MOJZA Marcin | 3524 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:22:12 | |||
433 | RYZNAR Piotr | 3646 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:12 | |||
434 | LINEK Paweł | 3637 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:13 | |||
435 | NANKO Łukasz | 3641 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:13 | |||
436 | BARAN Michał | 3361 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:21 | ||
437 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3375 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:27 | ||
438 | KUSTRA Dariusz | 3389 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:28 | |||
439 | STROŃSKA Katarzyna | 3531 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:22:47 | |||
440 | MICHNA Adam | 3722 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:53 | |||
441 | MICHNA Angelika | 3723 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:00 | |||
442 | TALAR Jarosław | 3617 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:10 | ||
443 | SIBIGA Mateusz | 3647 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:10 | |||
444 | BILLIK Marek | 3150 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:11 | |||
445 | GĄSIOR Tomasz | 3084 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:14 | ||
446 | SZCZĘSKI Filip | 3553 | Warsaw Sharks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:14 | ||
447 | BUŁA Aleksander | 3551 | Warsaw Sharks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:16 | ||
448 | ŚLOSARCZYK Patrycja | 3113 | Ninja team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:21 | ||
449 | WIECZOREK Karol | 3313 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:25 | |||
450 | KOSZAREK Damian | 3633 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:38 | |||
451 | JABŁOŃSKI Jakub | 3571 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:42 | |||
452 | DUŻMAŃSKI Jarosław | 3226 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:43 | |||
453 | JĘDRYCH Adam | 3552 | Warsaw Sharks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:43 | ||
454 | WILCZYŃSKI Przemysław | 3554 | Warsaw Sharks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:46 | ||
455 | DUŻMAŃSKA-MISIARCZYK Natalia | 3225 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:47 | |||
456 | LOREK Michał | 3342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:17 | |||
457 | SKOCZYLAS -KUJAWA Joanna | 3330 | nowi | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:18 | ||
458 | SIÓDEMAK Marcin | 3866 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:19 | |||
459 | STACHOWICZ Monika | 3174 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:24:28 | ||
460 | BRĄCZYK Ewa | 3835 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:32 | |||
461 | KOIS Mateusz | 3844 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:24:32 | |||
462 | PRZYBYSZ Michał | 3351 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:37 | |||
463 | BEDNARZ Adrian | 3298 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:24:45 | |||
463 | GUMINIAK Kamila | 3306 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:24:45 | |||
465 | JABŁOŃSKI Bartosz | 3410 | Gumowy taboret | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:31 | ||
466 | PAWLIK Grzegorz | 3127 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:41 | ||
467 | LESZCZYŃSKI Maciej | 3411 | Gumowy taboret | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:46 | ||
468 | GADZIAŁA Sylwester | 3305 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:25:55 | |||
469 | NAWOROL Konrad | 3588 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:02 | |||
470 | BOROWICZ Tomasz | 3563 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:02 | |||
471 | BRONIAREK Adrian | 3867 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:26:19 | |||
472 | SZCZUR Bartłomiej | 3597 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:21 | |||
473 | MOŚ Bartosz | 3478 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:32 | |||
474 | STĘPIEŃ Paulina | 3182 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:26:44 | ||
475 | WNOROWSKA Magdalena | 3183 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:26:44 | ||
476 | GURAK-BRZOZOWSKI Artur | 3517 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:54 | |||
477 | JUREK Damian | 3518 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:55 | |||
478 | DOBROWOLSKI Przemysław | 3409 | Gumowy taboret | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:26:57 | ||
479 | BOROWIAK Katarzyna | 3447 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:01 | ||
480 | WASIK Aleksandra | 3448 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:03 | ||
481 | KAPTURSKI Mikołaj | 3575 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:15 | |||
482 | SŁABASZEWSKI Kamil | 3887 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:21 | |||
483 | KOWALCZYK Tomasz | 3239 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:25 | |||
484 | SZOSTEK Wojciech | 3209 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:35 | ||
485 | SWACH Aleksander | 3596 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:40 | |||
486 | BEŁZA Patrycja | 3562 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:41 | |||
487 | URSZULAK Patryk | 3112 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:41 | |||
488 | GÓRECKA Sabina | 3229 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:43 | |||
489 | WÓJCIK Artur | 3264 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:46 | |||
490 | KONCZA Norbert | 3312 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:21 | |||
491 | KOŃCZA Izabela | 3311 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:26 | |||
492 | HASIOR-KRZAK Monika | 3230 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:30 | |||
493 | SZPILA Zbigniew | 3262 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:31 | |||
494 | BUDEK Weronika | 3224 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:34 | |||
495 | KUROWSKI Rafał | 3244 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:35 | |||
496 | PONSKI Cezary | 3253 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:35 | |||
497 | KRÓLCZYK Kamil | 3274 | Świnki Czy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:28:36 | ||
498 | TOKARCZYK Mariusz | 3101 | Good Vibes Studio Treningu Katowice Zdrowozyj.pl | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:39 | ||
499 | WOCH Dominika | 3544 | Najlepsze Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:43 | ||
500 | KURC Krystian | 3275 | Świnki Czy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:28:46 | ||
501 | JUREK Kacper | 3630 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:48 | |||
502 | LEŚNIAK Kamil | 3636 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:52 | |||
503 | TWOREK Bartłomiej | 3650 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:14 | |||
504 | GAMROT Sara | 3606 | BeFit24Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:15 | ||
505 | KULKA Grzegorz | 3635 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:17 | |||
506 | RYŚ Paweł | 3645 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:17 | |||
507 | STANULA Karol | 3201 | Cjalis | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:38 | ||
508 | PAPROCKI Rafal | 3893 | Cjalis | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:39 | ||
509 | STANULA Albert | 3894 | Cjalis | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:40 | ||
510 | KUCIŃSKI Łukasz | 3439 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:11 | |||
511 | SIEKANIEC Dorota | 3549 | Szfagier Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:24 | ||
512 | SIERANT Przemysław | 3550 | Szfagier Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:25 | ||
513 | URANTÓWKA Jaromir | 3532 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:42 | |||
514 | CIĘCIWA Piotr | 3514 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:43 | |||
515 | PROCHWICZ Arkadiusz | 3350 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:31:44 | |||
516 | MAZUR Michał | 3345 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:31:44 | |||
517 | PADEWSKA Patrycja | 3349 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:31:45 | |||
518 | PRUSAK Anna | 3397 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:47 | |||
519 | MROWIEC Miriam | 3586 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:06 | |||
520 | KUROPATWIŃSKA Sylwia | 3316 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:32:07 | |||
521 | HEDA Kacper | 3307 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:32:07 | |||
522 | JABŁKOWSKI Paweł | 3297 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:33:08 | ||
523 | WILCZEK Marta | 3546 | ReckittRunners | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:08 | ||
524 | STANISZEWSKA Gabriela | 3319 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:33:09 | |||
525 | JAROSZ Szymon | 3382 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:09 | |||
526 | DOBROWOLSKI Piotr | 3566 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:09 | |||
527 | MALCHARCZYK Damian | 3449 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:13 | ||
528 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 3450 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:14 | ||
529 | KSIĄŻEK Anna | 3493 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:26 | ||
530 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 3492 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:26 | ||
531 | KARKOSZ Jan | 3327 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:34 | ||
532 | SARECKI Bartlomiej | 3329 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:35 | ||
533 | KARCZ Paweł | 3326 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:36 | ||
534 | KANIA-FURTAK Ewelina | 3325 | Morsy z głową | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:37 | ||
535 | OSIŃSKI Artur | 3328 | Morsy z głową | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:37 | ||
536 | STALSKI Marcin | 3446 | Dziki Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:48 | ||
537 | ŚLIMAK Bartłomiej | 3485 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:49 | |||
538 | FILIP Joanna | 3445 | Dziki Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:50 | ||
539 | DYMACZ Krzysztof | 3464 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:51 | |||
540 | PLAZA Dionizy | 3482 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:16 | |||
541 | HASIŃSKA Aleksandra | 3471 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:20 | |||
542 | PLAZA Agata | 3481 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:21 | |||
543 | SOBOTA Kamila | 3289 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:23 | |||
544 | DŁUGOSZ Daniel | 3279 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:23 | |||
545 | NIERADZIK Julia | 3459 | Zmarzluchy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:28 | ||
546 | POTEMPA Beata | 3460 | Zmarzluchy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:29 | ||
547 | TOMALA Angelika | 3487 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:38 | |||
548 | KOWALCZYK Katarzyna | 3473 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:38 | |||
549 | KOWALSKI Włodzimierz | 3539 | Funfle Łysego | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:35:00 | ||
550 | HORZELA Jacek | 3570 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:35:00 | |||
551 | ODRZYWOŁEK Maciej | 3540 | Funfle Łysego | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:35:01 | ||
552 | BUCHTA Rafał | 3368 | Drugi w kulach | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:35:11 | ||
553 | ZOREMBA Ewa | 3404 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:35:14 | |||
554 | MUSIAŁ Małgorzata | 3346 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:35:20 | |||
554 | LUPA Ewa | 3343 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:35:20 | |||
556 | GUTOWSKI Adrian | 3468 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:24 | |||
557 | BRACICHOWICZ Filip | 3462 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:24 | |||
558 | ROGUSKI Piotr | 3483 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:32 | |||
559 | MITKA Piotr | 3267 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:35:44 | ||
560 | MICHAŁEK Mikołaj | 3477 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:52 | |||
561 | BUGNO-POGODA Anna | 3512 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:03 | |||
562 | POGODA Wojciech | 3528 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:04 | |||
563 | STANEK Małgorzata | 3427 | Pustaki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:36:11 | ||
564 | POCHEĆ Radosław | 3426 | Pustaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:36:12 | ||
565 | MIKOŚ Łukasz | 3425 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:36:12 | ||
566 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 3424 | Pustaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:36:23 | ||
567 | BUGAJSKA Magdalena | 3423 | Pustaki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:36:23 | ||
568 | HANDZLIK Agnieszka | 3173 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:36:52 | ||
569 | WIECZORKOWSKI Dawid | 3401 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:12 | |||
570 | KOTULA Paweł | 3521 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:14 | |||
571 | LEKKI Mikołaj | 3523 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:15 | |||
572 | BERNAT Jakub | 3511 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:17 | |||
573 | CZERWIŃSKI Piotr | 3219 | Słomiane Kapelusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:29 | ||
574 | CZERWIŃSKI Paweł | 3218 | Słomiane Kapelusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:30 | ||
575 | FURTAK Gerard | 3220 | Słomiane Kapelusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:31 | ||
576 | CZERWIŃSKI Karol | 3217 | Słomiane Kapelusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:33 | ||
577 | JURKIN Andrzej | 3573 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:52 | |||
578 | KURC Iwona | 3582 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:54 | |||
579 | SASS Michał | 3258 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:38:20 | |||
580 | KLIMEK Paulina | 3198 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:38:32 | |||
581 | LESZKIEWICZ Łukasz | 3246 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:39:36 | |||
582 | HOŁOWACZ-PYT Weronika | 3231 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:39:38 | |||
583 | SKOWRON Mariusz | 3354 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:06 | |||
584 | SKOWRON Adam | 3353 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:08 | |||
585 | BATOR Norbert | 3335 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:09 | |||
586 | KUZIORA Katarzyna | 3191 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:40:44 | |||
587 | KUŹNIK Konrad | 3892 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:53 | |||
588 | ŚWIATŁOWSKA Zuzanna | 3891 | Wściekłe bombelki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:54 | ||
589 | KUBIC Marcin | 3580 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:41:57 | |||
590 | KUCAŁA Adrian | 3581 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:41:57 | |||
591 | PANKAU Mikołaj | 3589 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:40 | |||
592 | GUZIŃSKA Alina | 3469 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:57 | |||
593 | GUZIŃSKI Olaf | 3470 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:58 | |||
594 | GAJOCH Wiktor | 3516 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:45:51 | |||
595 | PILICHOWSKI Szymon | 3527 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:04 | |||
596 | WYSOKIŃSKA Paulina | 3506 | PowerRangers | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:11 | ||
597 | LEWANDOWSKI Piotr | 3584 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:46:29 | |||
598 | WYSOKIŃSKA Anna | 3505 | PowerRangers | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:39 | ||
599 | ANTONIUK Paulina | 3502 | PowerRangers | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:39 | ||
600 | KRZOSKA Sylwia | 3503 | PowerRangers | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:42 | ||
601 | RAJFURA Iwona | 3899 | PowerRangers | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:47:01 | ||
602 | WĘGIEL Anna | 3366 | Błotomersi | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:48:51 | ||
603 | GIERMEK Michał | 3362 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:48:52 | ||
604 | LURANIEC Paweł | 3364 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:48:53 | ||
605 | KRZYSZKOWSKI Mieszko | 3363 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:48:54 | ||
606 | MROWIEC Daniel | 3365 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:48:58 | ||
607 | GAŃKO Katarzyna | 3213 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:14 | ||
608 | CYTERA Barbara | 3437 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:20 | |||
609 | ZAPALA Aldona | 3408 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:28 | ||
610 | PRUCHNICKA Klaudia | 3509 | UNIT37 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:46 | ||
611 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 3900 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:51 | |||
612 | FLOREK Piotr | 3075 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:52 | |||
613 | FILIŃSKA Dorota | 3172 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:52 | ||
614 | KMIEĆ Natalia | 3508 | UNIT37 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:54 | ||
615 | OKUNIEWSKI Krzysztof | 3498 | Pierwiastki z ciastka 2.0 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:54 | ||
616 | WOJTYŚ Maciej | 3533 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:55 | |||
617 | TRADOWSKA Katarzyna | 3500 | Pierwiastki z ciastka 2.0 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:24 | ||
618 | KALBARCZYK Beata | 3497 | Pierwiastki z ciastka 2.0 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:26 | ||
619 | RUMIŃSKI Michał | 3499 | Pierwiastki z ciastka 2.0 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:31 | ||
620 | WARCHAŁOWSKI Wiktor | 3360 | AirlyTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:29 | ||
621 | HUDY Dawid | 3381 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:29 | |||
622 | BĄK Paulina | 3357 | AirlyTeam | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:55 | ||
623 | PILAWSKA Marta | 3358 | AirlyTeam | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:57 | ||
624 | WAGSTYL Mirela | 3171 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 02:03:59 | ||
625 | TROJAK Kasia | 3359 | AirlyTeam | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:59 | ||
626 | WOJTUNIK Adam | 3221 | Słomiane Kapelusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
627 | JANCZYK Paweł | 3604 | 7R VIP | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
628 | MARIUSZ Wróbel | 3787 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
629 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3175 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
630 | RYDZ Marcin | 3257 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||||
631 | ABRAMCZYK Bernard | 3663 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
632 | KUCIA Łukasz | 3848 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
633 | SZEGDA Michał | 3861 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
634 | KOŁPA Łukasz | 3682 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
635 | WIELOGÓRSKI Karol | 3771 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
636 | GNIADEK Kora | 3466 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
637 | ROMANIUK Artur | 3858 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
638 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 3705 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
639 | TOMALA Paweł | 3864 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
640 | PARKITNY Oskar | 3856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
641 | KRÓL Pawel | 3784 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
642 | GOLIŃSKI Szczepan | 3701 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
643 | ILASZ-SZUBA Monika | 3766 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
644 | KORONA Daniel | 3783 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
645 | NIEMIEC Michał | 3793 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
646 | DZIERGWA Szymon | 3831 | ZDROWO-PIERDOLNIĘCI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
647 | KOWALIK Karol | 3247 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
648 | WIDUCH Ryszard | 3802 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
649 | SIEŃKO Filip | 3735 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
650 | BILSKI Kamil | 3691 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
651 | STACHOWICZ Dawid | 3860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
652 | KRUPA Marcin | 3847 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
653 | STOLECKI Piotr | 3824 | SAGOTki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
654 | CIEŚLA Jacek | 3620 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
655 | HADAM Marcin | 3627 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
656 | PYREK Piotr | 3797 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
657 | MARKOWICZ Dawid | 3788 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
658 | CIEŚLA Sandra | 3621 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
659 | KATA Adam | 3780 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
660 | LOMBARDO Mateusz | 3850 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
661 | PODLEŚNY Marcin | 3796 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
662 | MICHALSKI Bartłomiej | 3789 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
663 | MICHNIK Damian | 3790 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
664 | JUREK Jakub | 3391 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
665 | SZYMONEK Adam | 3801 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
666 | PREJNA Marcin | 3104 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
667 | BOREK Wiktor | 3694 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
668 | HAMUDA Tadeusz | 3703 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
669 | BURY Stanisław | 3836 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
670 | MUSZYŃSKI Maciej | 3854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
671 | ZAŁĘCKI Michał | 3003 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
672 | GUNIA Tomasz | 3842 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
673 | SERÓWKA Jakub | 3798 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
674 | BATKO Wojciech | 3832 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
675 | ROZBICKI Paweł | 3683 | VIKINGI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
676 | SZYMKOWIAK Eryk | 3744 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
677 | WINKLER Konrad | 3684 | VIKINGI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
678 | MIODEK Daniel | 3852 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
679 | PAKHOMOV Yevhen | 3855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
680 | ABRAMOWICZ Marta | 3689 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
681 | KRÓL Piotr | 3710 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
682 | MROCZEK Sławomir | 3853 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
683 | LEWANDOWSKI Tristan | 3715 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
684 | POKRYWKA Adam | 3763 | Cuna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
685 | POKRYWKA Ireneusz | 3764 | Cuna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
686 | LESZCZYŃSKI Jakub | 3714 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
687 | GADULA Jakub | 3699 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
688 | STRUGAŁA Maciek | 3741 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
689 | WIECZOREK Olga | 3872 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
690 | DRAB Aleksandra | 3778 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
691 | ANDRZEJEWSKI Filip | 3618 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
692 | PALUCH Aleks | 3237 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
693 | KARCZMARCZYK Ewelina | 3576 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
694 | ZIAJA Aleksandra | 3602 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
695 | DYOLOG Sergiy | 3245 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
696 | BOCHENEK Łukasz | 3762 | Cuna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
697 | BIEDALAK Krzysztof | 3690 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
698 | HALASTRA Karolina | 3628 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
699 | Matibo | 3761 | Cuna | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
700 | KATA Adrian | 3781 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
701 | FISZER Marcin | 3624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
702 | RATAJCZAK Agata | 3507 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
703 | KUCZBORSKI Jacek | 3668 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
704 | DĄBROWSKI Mariusz | 3839 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
705 | SATER Jan | 3859 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
706 | CIEŚLIK Filip | 3697 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
707 | DULEWICZ Anna | 3609 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
708 | PIOTROWSKA Małgorzata | 3611 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
709 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3240 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
710 | RACLAWSKI Adam | 3857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
711 | SZWAB Joanna | 3862 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
712 | ŁOJAS Paweł | 3716 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
713 | HALASTRA Marcin | 3629 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
714 | WOJTKIEWICZ Łukasz | 3651 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
715 | ŁUKASZCZYK Szymon | 3718 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
716 | MRUGACZ Jacek | 3791 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
717 | KOLEŚNIK Sławomir | 3845 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
718 | GAWEŁ Mateusz | 3674 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
719 | OCHAŁ Bartłomiej | 3727 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
720 | KOŁODZIEJ Dominik | 3706 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
721 | KWADRANS Piotr | 3785 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
722 | MACHOCZEK Patryk | 3719 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
723 | ROŻEK Sandra | 3256 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
724 | POLAŃSKI Mikołaj | 3543 | Najlepsze Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
725 | WITKOWSKI Maciej | 3748 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
726 | PIETROŃ Łukasz | 3882 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
727 | FILIPOWSKI Krzysztof | 3774 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
728 | POLUS Piotr Peter | 3501 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
729 | TATKO Sebastian | 3775 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
730 | SZYMCZYK Rafał | 3863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
731 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 3612 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
732 | KOWALCZYK Marcin | 3664 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
733 | GOWORKO Karolina | 3877 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
734 | SIENNIAK Weronika | 3736 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
735 | ŁOWICKI Adrian | 3585 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
736 | MAJCHERCZYK Adrian | 3851 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
737 | MAJKOWSKI Andrzej | 3814 | FC BANDA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
738 | LIPIŃSKI Łukasz | 3813 | FC BANDA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
739 | GIRTLER Łukasz | 3826 | Sportowi alkomaniacy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
740 | HUCHER Krzysztof | 3827 | Sportowi alkomaniacy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
740 | RYCZEK Klaudia | 3830 | Sportowi alkomaniacy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
742 | KIEPURA Klaudia | 3829 | Sportowi alkomaniacy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
743 | KIEPURA Jarosław | 3828 | Sportowi alkomaniacy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
744 | WÓJCIK Natalia | 3750 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
745 | CETNARSKI Ryszard | 3886 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
746 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 3811 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
747 | KOSIŃSKI Tomasz | 3812 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
748 | ZARYCZNY Ireneusz | 3752 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
749 | CHEŁMECKA Matylda | 3696 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
750 | GRUCA Kamil | 3702 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
751 | MATKOWSKI Paweł | 3721 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
752 | RYNDAK Rafał | 3734 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
753 | SKAWIŃSKI Paweł | 3558 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
754 | JAWORSKA Lilianna | 3555 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
755 | WRÓBEL Patryk | 3561 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
756 | TYPA Paweł | 3560 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
757 | NOJEK Arkadiusz | 3726 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
758 | POPIK Adam | 3675 | RKŚ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
759 | SMOLIK Radosław | 3595 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
760 | KAWIK Aleksandra | 3535 | FLAMINGI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
761 | SIWIEC Tomasz | 3808 | 3BS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
762 | CHRZAN Andrzej | 3806 | 3BS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
763 | ZBROJA Krzysztof | 3753 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
764 | SOBOTA Marek | 3398 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
765 | MAJKRZAK Kinga | 3536 | FLAMINGI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
766 | SUWAŁA Kamil | 3537 | FLAMINGI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
767 | MACIOSEK Fabian | 3655 | Dobrze Utrzymani Pozytywnie Agresywni | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
768 | MUSIOŁ Patryk | 3792 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
769 | GLIED Emanuel | 3657 | Dobrzeńska Wataha | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
770 | GLIED Krzysztof | 3658 | Dobrzeńska Wataha | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
771 | SZCZEREK Piotr | 3755 | 30 To Nowe 20 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
772 | WRÓBEL Mateusz | 3757 | 30 To Nowe 20 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
773 | JUREK Grzegorz | 3455 | Spacer bo ładna pogoda | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
774 | ŚWITAŁA Marek | 3659 | Dobrzeńska Wataha | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
775 | Pawoł | 3656 | Dobrzeńska Wataha | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
776 | HYLEWSKI Dariusz | 3399 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
777 | TARŁOWSKI Andrzej | 3756 | 30 To Nowe 20 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
778 | KAPISZ Michał | 3672 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
779 | SĘK Paweł | 3673 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
780 | DRÓŻDŻ Grzegorz | 3779 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
781 | CIELOCH Adrian | 3754 | 30 To Nowe 20 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
782 | BAFIA Filip | 3776 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
783 | DONHEFNER Mateusz | 3807 | 3BS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
784 | MARKOWSKI Artur | 3810 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
785 | PETKUN Yaroslav | 3805 | 2BRO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
786 | PETKUN Mykola | 3804 | 2BRO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
787 | RAWSKA Anna | 3732 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
788 | LORENOWICZ Agnieszka | 3717 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
789 | KRASOŃ Barbara | 3709 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
790 | WLODARCZYK Dominika | 3749 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
791 | MASTERNAK Paulina | 3720 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
792 | CIUPAK Edyta | 3676 | Stalowe Żylety | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
793 | PYZIK Aleksandra | 3759 | Aniołki Adriana | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
794 | WUCZKO Dariusz | 3681 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
795 | KOŁODZIEJ Estera | 3677 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
796 | BLICHARSKI Michał | 3692 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
797 | PTASZNIK Kamil | 3679 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
798 | BAŻAN Paweł | 3833 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
799 | KAMASINSKI Krzysztof | 3574 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
800 | TYPIAK Sylwia | 3680 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
801 | KRUPA Adam | 3678 | Stalowe Żylety | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
802 | KIELISZEWSKI Cezary | 3631 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
803 | KĘDRA Marcin | 3767 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
804 | ŚLIWA Monika | 3799 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
805 | KNAPIK Michał | 3782 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
806 | FRANIELCZYK Joanna | 3758 | Aniołki Adriana | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
807 | ZAHUTA Dawid | 3769 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
808 | ZAHUTA Karol | 3770 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
809 | PIOTROWSKA Dorota | 3660 | Durwalumab | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
810 | KLEJDYSZ Magdalena | 3632 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
811 | VANOUS Krzysztof | 3662 | Durwalumab | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
812 | BIENCZAK Arek | 3765 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
813 | SZYMAŃSKI Przemysław | 3768 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
814 | TYCHMANOWICZ Krzysztof | 3661 | Durwalumab | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
815 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 3671 | Każdy orze jak może | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
816 | PIETRZAK Alicja | 3823 | Pozytywnie Pierdolnięci | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
817 | WAWSZCZYK Martha | 3745 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
818 | GAJDUSZEWSKA Patrycja | 3625 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
819 | KAPUSTA Joanna | 3607 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
820 | KRUK Bartłomiej | 3874 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
821 | JERZAK Szymon | 3822 | Pozytywnie Pierdolnięci | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
822 | BIAŁA Joanna | 3777 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
823 | SURMA Agnieszka | 3800 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
824 | BOROWIEC Piotr | 3204 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
825 | WRÓBLEWSKI Marcin | 3881 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
826 | ZABŁOCKA Małgorzata | 3653 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
827 | URBANIEC Tomasz | 3773 | Skazańcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
828 | SUSKA Daniel | 3772 | Skazańcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
829 | OKRÓJ Mieszko | 3608 | Climbersi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
830 | RYDKODYM Jakub | 3825 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
831 | BEDNARSKI Michał | 3879 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
832 | LEWINSKA Oliwia | 3210 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
833 | BIESIADA Dominik | 3834 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
834 | CZERWONKA Michał | 3838 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
835 | KANAR Kamil | 3818 | Polski Związek Gitów na Wolności | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
836 | DYRKACZ Dominika | 3890 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
837 | CIESIELSKI Konrad | 3880 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
838 | GRZYB Mikołaj | 3841 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
839 | JURKA Łukasz | 3843 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
840 | ŁUKASZUK Wojciech | 3819 | Polski Związek Gitów na Wolności | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
841 | PODSKARBI Magdalena | 3821 | Polski Związek Gitów na Wolności | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
842 | MOŻDŻEŃ Piotr | 3820 | Polski Związek Gitów na Wolności | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
843 | Filip | 3817 | Polski Związek Gitów na Wolności | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
844 | NIEWIŃSKA Sylwia | 3725 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
845 | DORUCH Kamil | 3698 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
846 | KRAMARCZYK Mateusz | 3708 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
847 | OŻÓG Mateusz | 3669 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
848 | SIMON Adam | 3737 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
849 | PĘKALA Aleksandra | 3525 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
850 | PRZYBYTEK Sławomir | 3186 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 850 wynik(ów)