Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-06 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1000 |
Wystartowało : | 593 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 589 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:45 | 09:30 | 09:45 | 10:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 5001 | Befit24team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2 | LEŚNIAK Grzegorz | 5002 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | CHMARA Paweł | 5003 | Fiskalni24.pl | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
4 | GORZYŃSKI Jacek | 5004 | GorzynscyTrenuja | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
5 | FAJFER Michał | 5005 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | SENDERSKI Przemysław | 5006 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | TARNOWSKI Tomasz | 5007 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | WÓJCIK Adam | 5008 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | KLONOWSKI Kamil | 5028 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
10 | BRZOSKWINIA Wojciech | 5038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | KONEWKA Jacek | 5039 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
12 | SZCZEPANIEC Kacper | 5435 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
13 | MOROŃ Bartłomiej | 5044 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
14 | WRÓBLEWSKI Bartosz | 5010 | Interfit Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | WRZESZCZ Łukasz | 5011 | Interfit Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | WYPUKOŁ Jakub | 5015 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | FAGERSTRÖM P-O | 5016 | Team Extremfabriken | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | MALUENDA Juan | 5017 | Team Extremfabriken | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
19 | PETERSEN Ulf | 5018 | Team Extremfabriken | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | SPÅNG Kristofer | 5019 | Team Extremfabriken | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
21 | BYRCZEK Michał | 5020 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
22 | BIERNAT Konrad | 5021 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
23 | BUJAK Daniel | 5022 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
24 | CYBULSKI Paweł | 5023 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
25 | GÓRKA Bartłomiej | 5024 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
26 | KRAWIECKI Mateusz | 5030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
27 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 5031 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
28 | PIERZAK Przemysław | 5043 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
29 | TRAJDOS Bartosz | 5041 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 |
Znaleziono 29 wynik(ów)