Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-06 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1000 |
Wystartowało : | 593 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 589 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:45 | 09:30 | 09:45 | 10:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIOTROWSKI Arkadiusz | 5573 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2 | KOWALEWSKI Dominik | 5029 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
3 | ŻYDEK Grzegorz | 5110 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
4 | KELLER Tomasz | 5113 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
5 | HUK Marcin | 5121 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
6 | RYGOŁ Janusz | 5318 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | SIERECKI Zbigniew | 5358 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
8 | SZASTAK Dariusz | 5373 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
9 | KOPACZ Waldemar | 5369 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | BUCZEK Michał | 5405 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
11 | KURZAK Adrian | 5468 | Dorian Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | CHRUŚCIEL Maciej | 5527 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
13 | STEFAŃSKI Tomasz | 5604 | Chłopaki od Księdza Rydzyka | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
14 | BORKOWSKI Łukasz | 5624 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
15 | KOBYLARZ Robert | 5672 | Zabiegani Mielec | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | BIAŁEK Robert | 5673 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
17 | RUBIS Paweł | 5711 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
18 | KOLEŚNIK Jacek | 5233 | Piersi z Brzegu | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | CHOMICZ Daniel | 5257 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
20 | JURKOWSKI Marcin | 5267 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
21 | KOŁODZIEJ Robert | 5272 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
22 | SZEWCZYK Paweł | 5298 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
23 | SMENTEK Dariusz | 5319 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
24 | OLIWA Damian | 5327 | CROSS HEROES WIELICZKA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
25 | MOSKWA Piotr | 5338 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
26 | SUCHCICKI Wojciech | 5345 | nie chcę mieć STEMI | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
27 | SICIŃSKI Daniel | 5348 | Niedotlenieni ŁAŃCUT | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
28 | TIAHNYBOK Paweł | 5379 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
29 | HORÁK Martin | 5383 | SRTG Havířov | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
30 | KARASEK Tomas | 5384 | SRTG Haviřov | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
31 | IWAŃSKI Rafał | 5408 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
32 | KANIA Robert | 5454 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | CĘCELEWSKI Jarosław | 5473 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
34 | SIDOR Dariusz | 5496 | olkuszbiega.pl | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
35 | KANIA Paweł | 5509 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
36 | STOSZ Bartosz | 5583 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
37 | ZAGÓROWSKI Mariusz | 5606 | Chłopaki od Księdza Rydzyka | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | GAJEWSKI Jacek | 5611 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | WIECZOREK Grzegorz | 5619 | Enjoy Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | KWIATKOWSKI Marcin | 5638 | Leśne ludki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | PIGUŁA Rafał | 5656 | Spartanie z południa | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
42 | GAJEWSKI Krzysztof | 5660 | The gentlemen's | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | DONDAJEWSKI Norbert | 5307 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
44 | KSIĄŻEK Krzysztof | 5308 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
45 | LORENZ Dariusz | 5614 | Enjoy Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | NALBORCZYK Rafał | 5615 | Enjoy Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | STACH Robert | 5716 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
48 | ŻYLSKI Janusz | 5476 | GT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 48 wynik(ów)