Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-04-30 |
Miejsce : | Poznań |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 918 |
Wystartowało : | 874 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 871 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLICHOWSKI Mateusz | 3054 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:30 | ||
2 | MARKOWSKI Fabian | 3049 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:31 | ||
3 | RUTKOWSKI Mariusz | 3055 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:38 | ||
4 | KALINOWSKI Krystian | 3033 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:05 | ||
5 | CHMIELORZ Józef | 3006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:13 | ||
6 | OŚLIZŁO Tomasz | 3040 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:14 | ||
7 | JACIÓW Paweł | 3045 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:24 | ||
8 | BOROWSKI Michał | 3004 | Anonimowy Ancymon | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:47 | ||
9 | CWIRZEN Marcin | 3050 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:07 | ||
10 | STOKOWSKI Dariusz | 3169 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:17 | ||
11 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3031 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:41 | ||
12 | WÓJCIK Adam | 3024 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
13 | SIEKIERSKI Paweł | 3021 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:12 | ||
14 | SZTYLKA Karol | 3005 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:16 | ||
15 | CHŁĄD Aleksander | 3023 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:17 | ||
16 | KASIELSKI Rafał | 3043 | SurviWał Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:21 | ||
17 | ŚLOTAŁA Karol | 3175 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:25 | ||
18 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 3052 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:37 | ||
19 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 3041 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:03 | ||
20 | KOTALA Arkadiusz | 3048 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:16 | ||
21 | JAŃCZUK Przemysław | 3032 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:24 | ||
22 | PSUT Kamil | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:31 | ||
23 | JAKUSZEK Piotr | 3046 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:34 | ||
24 | ŚRÓBKA Mateusz | 3015 | CFZ Żary | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
25 | IDCZAK Piotr | 3020 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:46 | ||
26 | OBSZYNSKI Marcin | 3137 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:35:04 | |||
27 | MORA Karol | 3009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:05 | ||
28 | ZIELIŃSKI Bartosz | 3022 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:06 | ||
29 | PAZOŁA Korneliusz | 3113 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:35:21 | ||
30 | KRACIŃSKI Adrian | 3065 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:40 | |||
31 | ODWROT Mariusz | 3070 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:46 | |||
32 | FIGURA Robert | 3059 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:50 | |||
33 | MISSALA Magdalena | 3155 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:00 | ||
34 | RYBCZYŃSKI Michał | 3079 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:36:11 | ||
35 | TROJANOWSKI Artur | 3014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:18 | ||
36 | SZARUGA Małgorzata | 3159 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | ||
37 | KRYSIAK Mateusz | 3100 | Leśna Drużyna | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
38 | TOKAREK Jan | 3076 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:27 | |||
39 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3047 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:43 | ||
40 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 3259 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:36:47 | |||
41 | KLEWANIEC Jakub | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:48 | ||
42 | SYLWANOWICZ Tomasz | 3075 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:52 | |||
43 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 3153 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:52 | ||
44 | JUDEK Łukasz | 3062 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:57 | |||
45 | RUDNICKI Marcin | 3071 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:08 | |||
46 | ADAMCZAK Łukasz | 3116 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:17 | |||
47 | DUKIEWICZ Dariusz | 3051 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:22 | ||
48 | SŁOWIŃSKI Mateusz | 3194 | Tarczyński Active Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:37:34 | ||
49 | LEŚNIEWSKI Majkel | 3808 | MLT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:56 | ||
50 | WIELOGÓRSKI Karol | 3038 | SII2023 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
51 | GIZAK Michał | 3039 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:21 | ||
52 | KOWALCZYK Paweł | 3112 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:21 | ||
53 | SEREDA Jakub | 3114 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:21 | ||
54 | BIZIOR Michał | 3829 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:34 | |||
55 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 3813 | NOTEĆ OCR CZARNKÓW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:36 | ||
56 | KOZIOŁ Kamil | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:53 | ||
57 | KARBOWSKI Sławomir | 3089 | CrossFox OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:01 | ||
58 | MILEWSKI Szymon | 3069 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:07 | |||
59 | KRAWCZAK Bartosz | 3750 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:16 | |||
60 | MAZURKIEWICZ Kamil | 3135 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:26 | |||
61 | KUBIESA Jakub | 3171 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:31 | ||
62 | GAJOCHA Michał | 3086 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:32 | ||
63 | PAŁCZYŃSKI Bartłomiej | 3138 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:32 | |||
64 | ELLMANN Leszek | 3016 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:37 | ||
65 | DUNAJ Kamil | 3096 | Jaszczomp OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:38 | ||
66 | CHOJECKI Arkadiusz | 3122 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:38 | |||
67 | BIELICKI Wojciech | 3027 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:39 | ||
68 | KUJAWA Marcin | 3093 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
69 | MACHONIAK Jakub | 3067 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:44 | |||
70 | KRUK Stanisław | 3373 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:46 | |||
71 | ZAWADZKI Piotr | 3078 | Active Flow | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:40:03 | ||
72 | KUCHARSKI Łukasz | 3082 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:40:03 | ||
73 | JESKA Tomasz | 3017 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:06 | ||
74 | RYBNIK Marcin | 3657 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:09 | |||
75 | MACIUSZEK Julia | 3158 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:17 | ||
76 | BAŃKA Bartłomiej | 3205 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:29 | |||
77 | ŁAWNICZAK Justyna | 3164 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:34 | ||
78 | WYROBEK Michał | 3037 | SAME KONIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:37 | ||
79 | SI Ja | 3072 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:39 | |||
80 | AKSAMIT Seweryn | 3201 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:40 | |||
81 | PRZYWARA Paweł | 3506 | Klub Sportowy Kraszkowice | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
82 | SZKLARSKI Przemysław | 3013 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:00 | ||
83 | HANUSIAK Leszek | 3026 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
84 | DYBICH Igor | 3128 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:41:18 | |||
85 | DYKAS Adam | 3057 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:32 | |||
86 | MŁYNARCZYK Patryk | 3889 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:32 | |||
87 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3012 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
88 | MALICKI Tomasz | 3068 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:34 | |||
89 | SZULCEK Patryk | 3685 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:35 | ||
90 | REPCZUK Paweł | 3588 | Biała Enklawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
91 | KAŹMIERCZAK Dawid | 3064 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:43 | |||
92 | FALEJCZYK Marcin | 3003 | 13 Śląska Brygada OT | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
93 | PIJANOWSKI Paweł | 3379 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:53 | |||
94 | KALINOWSKA Karolina | 3156 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
95 | PRUSKO Paulina | 3161 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:10 | ||
96 | KRZYŻAK Tomasz | 3908 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:42:14 | |||
97 | STRZYŻ Paweł | 3662 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:32 | |||
98 | CZECH Tomasz | 3124 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:42:37 | |||
99 | SOBESTO Magdalena | 3152 | Ex Team | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
100 | GAŁECKI Michał | 3327 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
101 | WIETESKA Łukasz | 3077 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:50 | |||
102 | SZCZOTOK Wiktor | 3087 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:42:54 | ||
103 | LIPKOWSKI Kacper | 3328 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:01 | |||
104 | WŁODYKA Tomasz | 3308 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:04 | |||
105 | SIODMIAK Mikołaj | 3243 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:11 | |||
106 | MAĆKOWIAK Piotr | 3647 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:12 | |||
107 | HOMAN Grzegorz | 3214 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
108 | NAGÓRSKI Kamil Marcin | 3759 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:20 | |||
109 | BĄK Łukasz | 3019 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
110 | RAWECKI Patryk | 3238 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:35 | |||
111 | WACHOWSKI Piotr | 3098 | Klątwa Fasolek | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:47 | ||
112 | KUROWSKI Emil | 3097 | Klątwa Fasolek | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:48 | ||
113 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 3154 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:49 | ||
114 | BIELECKI Rafał | 3828 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:51 | |||
115 | PONTUS Piotr | 3105 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:58 | ||
116 | MIESZCZANIN Adrian | 3136 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:02 | |||
117 | BACHURA Grzegorz | 3119 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:04 | |||
118 | MITURA Kamil | 3651 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:04 | |||
119 | WIERZBICKI Patryk | 3581 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
120 | POLAK Jarosław | 3083 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:08 | ||
121 | MARKUSZEWSKI Michał | 3569 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:12 | |||
122 | KAMIŃSKA Justyna | 3151 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:17 | ||
123 | DĄBROWSKI Krzysztof | 3108 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:20 | ||
124 | WIĘCEK Bartek | 3392 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:21 | |||
125 | WOJCIECHOWSKI Kamil | 3877 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:34 | |||
126 | KUCZKA Mateusz | 3224 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:40 | |||
127 | RUTKOWSKI Paweł | 3241 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:41 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
128 | DERA Grzegorz | 3126 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
129 | WASIELEWSKI Michał | 3671 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:43 | |||
130 | TARGOWSKI Michał | 3092 | Drużyna Pana Michała | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:48 | ||
131 | KRÓLIKOWSKI Szymon | 3843 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
132 | CZUBAK Zbigniew | 3283 | GOLD TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
133 | SZCZUKOWSKI Michał | 3144 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
134 | ZIÓŁEK Krzysztof | 3029 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:07 | ||
135 | ŚMIGIELSKI Piotr | 3095 | Extremalni Mogilno | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:09 | ||
136 | JANIK Konrad | 3897 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:15 | |||
137 | DŁUGOKĘCKI Michał | 3127 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:18 | |||
138 | KASPRZAK Paweł | 3129 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:19 | |||
139 | DYKAS Piotr | 3058 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:23 | |||
140 | BIENIECKI Jaro | 3904 | RUNMAGEDDON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
141 | NAJDEREK Michał | 3851 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:34 | |||
142 | ROLNIK Tomasz | 3115 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:36 | ||
143 | JEZIORSKI Marcin | 3173 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
144 | STĘPIEŃ Tomasz | 3386 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
145 | SZAŁATA Piotr | 3248 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
146 | NIKIEL Dariusz | 3094 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:45:48 | ||
147 | MANOILO Oleksandr | 3649 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:53 | |||
148 | LEISZNER Izabela | 3177 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:55 | ||
149 | BEM Patryk | 3056 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:45:57 | |||
150 | KAŁUŻNY Michał | 3018 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
151 | JANKOWSKI Damian | 3215 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:04 | |||
152 | DYKIER Krzysztof | 3090 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
153 | STERNA Maciej | 3143 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:18 | |||
154 | KOSIŃSKI Tomasz | 3790 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:24 | ||
155 | MŁYNARCZAK Jakub | 3002 | „To siedzi w głowie” | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:46:45 | ||
156 | BUDYNEK Mateusz | 3188 | KOOPERACJA MIĘDZY ZIELONOGÓRSKIM ELEMENTEM A WROCŁAWSKIM MARGINESEM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
157 | PIASECKI Łukasz | 3765 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
158 | WUCZKO Dariusz | 3042 | Stalowe Żylety | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:47:01 | ||
159 | BEDNAREK Kamil | 3826 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:01 | |||
160 | SAWICKI Kacper | 3141 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:02 | |||
161 | IDZIOR Mariusz | 3686 | DUmne PAwie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:06 | ||
162 | PAWLUKOWSKI Pawel | 3303 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
163 | PISZCZEK Adam | 3890 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:13 | |||
164 | NOWICKI Marcin | 3103 | NOTEĆ STEICO OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
165 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 3084 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
166 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 3165 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:23 | ||
167 | DEMBOWSKI Rafał | 3125 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:33 | |||
168 | STAWINOGA Sebastian | 3306 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:38 | |||
169 | MALCZEWSKI Tomasz | 3342 | Sanit X-Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
170 | KUREK Marcin | 3225 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:39 | |||
171 | HAMPLEWSKI Waldemar | 3364 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:40 | |||
172 | GŁOWIŃSKI Dariusz | 3359 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
173 | KWIATKOWSKI Jacek | 3133 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:46 | |||
174 | OKOŃ Patryk | 3104 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:51 | ||
175 | MAJOWSKI Michał | 3134 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:53 | |||
176 | STASIAK Jakub | 3142 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:59 | |||
177 | DUROK Przemysław | 3109 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:00 | ||
178 | SOWINSKI Daniel | 3074 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:48:07 | |||
179 | LUDWICZAK Łukasz | 3918 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:11 | ||
180 | JEDRZYCHOWSKI Hubert | 3315 | AQUE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
181 | SILBERNAGEL Leszek | 3772 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:22 | |||
182 | KOŁODZIEJ Mateusz | 3722 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:25 | ||
183 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 3485 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
184 | FILA Piotr | 3719 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:31 | ||
185 | PIETROWSKI Karol | 3488 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:38 | |||
186 | MALISZEWSKI Arkadiusz | 3316 | FIT STACJA Iława | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:42 | ||
187 | DYBAŁA Grzegorz | 3925 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:44 | |||
188 | BĄK Marcin | 3202 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
189 | BĄK Piotr | 3204 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
190 | JERZAK Damian | 3400 | DBC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | ||
191 | KOZKA Mateusz | 3421 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
192 | BĄK Paweł | 3203 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
193 | FILIPIAK Krzysztof | 3102 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:55 | ||
194 | BATURA Adrian | 3101 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:58 | ||
195 | SZUPLEWSKI Janusz | 3252 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
196 | BUCHOWSKI Andrzej | 3350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:04 | |||
197 | SZYLKIN Wojciech | 3913 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:04 | |||
198 | GÓRZNY Krzysztof | 3280 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:05 | ||
199 | DAŁKOWSKI Paweł | 3354 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:12 | |||
200 | MIELCAREK Tomasz | 3228 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:18 | |||
201 | SIGOV Dmitry | 3862 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:19 | |||
202 | KOTULSKI Kamil | 3371 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:21 | |||
203 | KACZMAREK Jan | 3557 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:22 | |||
204 | SZEWCZYK Patryk | 3250 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:25 | |||
205 | WRÓBLEWSKI Kuba | 3676 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:35 | |||
206 | JAKUBCZYK Kacper | 3630 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:36 | |||
207 | GAŁECKI Igor | 3325 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:37 | |||
208 | BOROŃ Damian | 3545 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:37 | |||
209 | CEREMUGA Robert | 3085 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:41 | ||
210 | KALBRON Aleksander | 3063 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:49:49 | |||
211 | HELLER Ernest | 3478 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:49 | |||
212 | DĘBSKI Grzegorz | 3355 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
213 | KUPNIEWSKI Sebastian | 3375 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
214 | MIKOŚ Łukasz | 3107 | Pustaki | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:58 | ||
215 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 3030 | Pustaki | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:59 | ||
216 | GAJEWSKI Krzysztof | 3735 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:59 | |||
217 | RADELCZUK Michał | 3509 | Nauka Jazdy ADAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:04 | ||
218 | MIELCARZ Tomasz | 3081 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:08 | ||
219 | TUNIA Damian | 3872 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:08 | |||
220 | JANISZEWSKI Marcin | 3061 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:12 | |||
221 | DEMCZUK Marek | 3356 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:13 | |||
222 | MALINOWSKI Daniel | 3850 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
223 | KLIMCZAK Maciej | 3840 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:25 | |||
224 | ROSZKOWSKI Tomasz Michał | 3768 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | |||
225 | WOJTERA Rafał | 3777 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:32 | |||
226 | URBANIAK Łukasz | 3334 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:34 | |||
227 | KRUPA Adam | 3822 | Stalowe Żylety | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
228 | PRZYBYLSKI Maciej | 3606 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:40 | ||
229 | JANKOWSKI Jakub | 3555 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:43 | |||
230 | SOBCZYK Marek | 3245 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:45 | |||
231 | KUSTRA Mariusz | 3227 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:45 | |||
232 | GOSTROWSKI Patryk | 3060 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:46 | |||
233 | KURYŁO Kamil | 3066 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:48 | |||
234 | KOSIŃSKI Maciej | 3749 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
235 | KAIM Adam | 3176 | Sii Running Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
236 | JARKOWSKI Patryk | 3745 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:55 | |||
237 | KNASIECKI Piotr | 3562 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
238 | BUKIEWICZ Piotr | 3548 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:57 | |||
239 | MIERZICKI Marcel | 3028 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
240 | BOROWSKI Maciej | 3080 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
241 | JOCHIMSKI Damian | 3608 | Szerpy za dychę | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
242 | WASILUK Dominik | 3609 | Szerpy za dychę | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
243 | WINKOWSKI Damian | 3610 | Szerpy za dychę | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
244 | PIELOK Jakub | 3654 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:01 | |||
245 | KICKA Marcin | 3370 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:05 | |||
246 | SKIBIŃSKI Mateusz | 3864 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:09 | |||
247 | MAJKOWSKI Konrad | 3849 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:12 | |||
248 | KARDAS Marcin | 3559 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:13 | |||
249 | KITALA Radosław | 3044 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:14 | ||
250 | DYZMA Krzysztof | 3001 | „To siedzi w głowie" | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:17 | ||
251 | JANAS Krystian | 3744 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:19 | |||
252 | WYSOCKI Łukasz | 3779 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:19 | |||
253 | DROZDOVA Sashenka | 3732 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:22 | |||
254 | DYZMA Irmina | 3147 | „To siedzi w głowie" | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:26 | ||
255 | GICZAN Mariusz | 3088 | CARDIO Heroes | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
256 | MŁYNARCZAK Karolina | 3148 | „To siedzi w głowie” | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
257 | MOSTOWSKI Radosław | 3110 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
258 | DŁUGAJ Adrian | 3472 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:29 | |||
259 | DOPIERALSKI Dariusz | 3623 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
260 | KOMORNICKI Krzysiek | 3638 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
261 | PRYADKO Petro | 3587 | Ballada o Szlachetnym Czorcie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
262 | KACZMAREK Andrzej | 3170 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:42 | |||
263 | JAGODZKI Paweł | 3743 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:44 | |||
264 | KOMOROWSKI Mateusz | 3106 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:45 | ||
265 | AUGUSTYNIAK Bartosz | 3118 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:46 | |||
266 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 3516 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:48 | ||
267 | JABŁOŃSKI Bogusław | 3174 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:57 | ||
268 | KRAKOWIAK Patryk | 3462 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:58 | ||
269 | NOWIŃSKI Mateusz | 3854 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
270 | PATRZAŁA Krzysztof | 3762 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:08 | |||
271 | GRĄS Marcin | 3740 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:08 | |||
272 | GRĄS Mateusz | 3741 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:09 | |||
273 | WARDAK Arek | 3284 | Huta Czechy OCR Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:10 | ||
274 | WOJTASZCZYK Michał | 3776 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:12 | |||
275 | KUCZBORSKI Jacek | 3025 | Green Goblins | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:13 | ||
276 | WARDAK Jakub | 3285 | Huta Czechy OCR Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:15 | ||
277 | PIASECKI Artur | 3764 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:22 | |||
278 | STRÓŻEWSKI Grzegorz | 3774 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:23 | |||
279 | TADEUSZ Krzysztof | 3388 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:28 | |||
280 | KRASUCKI Radosław | 3640 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:29 | |||
281 | DZIURŁAJ Rafał | 3099 | KSW VATAHA - OCR TROPEM WILKA | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:52:30 | ||
282 | STOLARCZYK Adrian | 3416 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:30 | ||
283 | HAŁAS Rafał | 3363 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:31 | |||
284 | RUCKI Bartosz | 3140 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:52:33 | |||
285 | ŚWIDERSKI Emil | 3387 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:33 | |||
286 | KĘPSKI Dominik | 3369 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:34 | |||
287 | WALCZAK Kacper | 3873 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:34 | |||
288 | ZDANOWICZ Paweł | 3396 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:37 | |||
289 | RZESZOTARSKI Jacek | 3821 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:39 | ||
290 | RUGAŁA Konrad | 3240 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:40 | |||
291 | NIEWIADOMSKI Mateusz | 3422 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:41 | |||
292 | WILCZYŃSKI Dawid | 3258 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:44 | |||
293 | POLKOWSKI Fabian | 3718 | Skryci W Ciszy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
294 | ZIELINSKI Kacper | 3782 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:46 | |||
295 | KŁUŚ Patrycja | 3298 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:52:50 | |||
296 | SIKORA Kacper | 3771 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:50 | |||
297 | SAJDUDA Łukasz | 3899 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:57 | |||
298 | BYDAŁEK Eligiusz | 3454 | Sii Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:58 | ||
299 | GROD Paweł | 3476 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:58 | |||
300 | TRĘDA Cezary | 3798 | Janusze Błotnych Biegów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:09 | ||
301 | NOWAK Jakub | 3597 | LZS Cielcza | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:10 | ||
302 | ZIĘCIAK Mateusz | 3598 | LZS Cielcza | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:10 | ||
303 | KUNIKOWSKI Gabriel | 3845 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
304 | SKIBINSKI Łukasz | 3863 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
305 | SLOMA Dawid | 3784 | 21 jiu-jitsu Kościan | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:12 | ||
306 | RUSZKIEWICZ Ada | 3783 | 21 jiu-jitsu Kościan | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:13 | ||
307 | WĄSIK Karol | 3580 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:19 | |||
308 | LIPIŃSKI Kamil | 3299 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:21 | |||
309 | KOZIKOWSKI Łukasz | 3639 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | |||
310 | JANIAK Marcin | 3631 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:24 | |||
311 | POLKOWSKI Albert | 3717 | Skryci W Ciszy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:29 | ||
312 | DYWELSKI Marcin | 3733 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
313 | SKROBAŁA Marek | 3073 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:36 | |||
314 | CEBULLA Mateusz | 3596 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:38 | ||
315 | KONECKA Klaudia | 3510 | Outdoor Training | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
316 | WAŁĘKA Krzysztof | 3497 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:39 | |||
317 | LENKIEWICZ Jakub | 3847 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:47 | |||
318 | ZAGROCKI Grzegorz | 3678 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:57 | |||
319 | ZDANOWICZ Mateusz | 3395 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:04 | |||
320 | WÓDCZAK Waldemar | 3261 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:08 | |||
321 | STASIK Wiktor | 3661 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:08 | |||
322 | LIPIŃSKI Maciej | 3186 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:12 | ||
323 | STANKIEWICZ Michał | 3867 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:14 | |||
324 | BRZOZOWSKI Michał | 3824 | Wataha Cioci Basi | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:14 | ||
325 | PILAS Szymon | 3404 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:21 | ||
326 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 3262 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:25 | |||
327 | WITKOWSKI Mateusz | 3185 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:25 | ||
328 | BRONOWICKI Szymon | 3618 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:26 | |||
329 | SMOLEŃ Grzegorz | 3659 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:27 | |||
330 | BARAN Jakub | 3825 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:28 | |||
331 | STAŃKO Jerzy | 3577 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:31 | |||
332 | MOLENDOWSKI Artur | 3458 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:32 | ||
333 | KOZAK Adam | 3565 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:39 | |||
334 | KOZAK Wojciech | 3567 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:39 | |||
335 | BĘTLEJEWSKI Marek | 3809 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
336 | KRAWCZAK Emil | 3131 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:41 | |||
337 | DREZIN Mateusz | 3552 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:42 | |||
338 | KOZAK Jakub | 3566 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:44 | |||
339 | FIGIEL Marcin | 3810 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
340 | WIŚNIEWSKI Marcin | 3811 | NAFCIARZE Płock | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
341 | BOIŃSKA Agnieszka | 3162 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:45 | ||
342 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 3168 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:46 | |||
343 | BĄKOWSKI Sławomir | 3544 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:46 | |||
344 | MALCHIKHINA Marina | 3517 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
345 | WIEDERA Michał | 3498 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
346 | DĄBROWSKA Angelika | 3163 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:48 | ||
347 | TCHORZELEWSKI Sylwester | 3789 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:00 | ||
348 | MASTEJ Jakub | 3187 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
349 | STASIAK Damian | 3788 | Dzikie Dziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
350 | BARTOSIEWICZ Dominik | 3120 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:55:09 | |||
351 | JUNDZIŁŁ Jakub | 3556 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:11 | |||
352 | SZYMANSKA Milena | 3539 | Żagańskie Dziki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:11 | ||
353 | SZWAJKOWSKI Karol | 3172 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:55:13 | |||
354 | KUŚNIERSKI Andrzej | 3891 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:13 | |||
355 | WALCZAK Tomasz | 3874 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:13 | |||
356 | LUKOWSKI Sebastian | 3200 | ZNÓW NIEPRZYGOTOWANI DO BIEGU | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:22 | ||
357 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 3211 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:25 | |||
358 | LUDZKOWSKA Katarzyna | 3753 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:37 | |||
359 | POKRANT Dariusz | 3304 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:41 | |||
360 | STRZAŁKA Monika | 3868 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:42 | |||
361 | DRYJAŃSKI Mateusz | 3816 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
362 | WYSOCKA Magdalena | 3778 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:43 | |||
363 | PRO P.f.p_ | 3381 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:46 | |||
364 | POŻOGA Łukasz | 3767 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:47 | |||
365 | TOMASZEWSKI Michał | 3494 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:51 | |||
366 | PEŁKA Mikołaj | 3487 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:53 | |||
367 | ANIOŁA Adrian | 3543 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:53 | |||
368 | SOCHA Michał | 3489 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | |||
369 | ZAWADZKA Monika | 3149 | Active Flow | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:55 | ||
370 | JAWORSKA Martyna | 3633 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:56 | |||
371 | RYBARCZYK Dariusz | 3331 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:58 | |||
372 | NOWAK Marcin | 3424 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:08 | |||
373 | RATAJCZAK Marcin | 3426 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:08 | |||
374 | WITASZEK Łukasz | 3613 | Szybsi od inflacji | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:17 | ||
375 | PANEK Maksymilian | 3612 | Szybsi od inflacji | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:17 | ||
376 | SOKOŁOWSKI Antoni | 3281 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
377 | SOKOŁOWSKI Rafał | 3282 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
378 | ZIELIŃSKI Sławomir | 3614 | Szybsi od inflacji | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
379 | JANIK Bartosz | 3601 | Smalce Alfa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:23 | ||
380 | CHROŚNIAK Jacek | 3290 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:24 | |||
381 | WINKLER Arkadiusz | 3271 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:24 | ||
382 | SZATANIK Bartosz | 3602 | Smalce Alfa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:24 | ||
383 | ZIAJA Marek | 3682 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:25 | |||
384 | SZCZERBAL Mariusz | 3490 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
385 | LINKIEWICZ Nikodem | 3645 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:27 | |||
386 | VASYLIEV Dmytro | 3670 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:29 | |||
387 | SZYMAŚ Łukasz | 3666 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:29 | |||
388 | SNELA Kacper | 3604 | STALMACH TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:30 | ||
389 | MACHOWSKI Marek | 3603 | STALMACH TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:30 | ||
390 | OKONIEWSKI Marcin | 3301 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:32 | |||
391 | CHMIELEWSKI Dariusz | 3620 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:34 | |||
392 | TANIUKIEWICZ Krzysztof | 3869 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:34 | |||
393 | ZAPAŚNIK Milosz | 3793 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:34 | ||
394 | CZERSKI Grzegorz | 3832 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:36 | |||
395 | KOWALSKI Robert | 3479 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:40 | |||
396 | KOWALSKI Robert | 3480 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:40 | |||
397 | DRASZAWKA Łukasz | 3814 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:40 | ||
398 | JĘDRYSIAK Łukasz | 3339 | NGK | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:42 | ||
399 | BADOWSKI Patryk | 3470 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:50 | |||
400 | ULICZKA Dariusz | 3256 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:55 | |||
401 | LOMBARDO Mateusz | 3278 | Chwila przed tragedią | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:59 | ||
402 | ŻUREK Marek | 3885 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:00 | |||
403 | KRUPA Marcin | 3277 | Chwila przed tragedią | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:01 | ||
404 | PREISS Joanna | 3858 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:01 | |||
405 | FIK Łukasz | 3338 | NGK | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:02 | ||
406 | KWINTAL Dawid | 3340 | NGK | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
407 | FĄFEREK Mirek | 3812 | NOTEĆ OCR CZARNKÓW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
408 | PŁONKOWSKI Łukasz | 3380 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:05 | |||
409 | OLEJNIK Mariusz | 3652 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:06 | |||
410 | ZELL Jacek | 3505 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:09 | ||
411 | DZIERŻYŃSKI Grzegorz | 3835 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:13 | |||
412 | ZAREMBA Sylwester | 3469 | Zieleniecka13teaM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:23 | ||
413 | TECŁAW Adrian | 3492 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:24 | |||
414 | OLKIEWICZ Daniel | 3541 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:24 | ||
415 | STEFAŃSKI Marcin | 3451 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
416 | JAWORSKI Damian | 3367 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:28 | |||
417 | CHYB Daniel | 3091 | Don't follow me! I'm lost too. | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
418 | BOROWIAK Wojciech | 3898 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:32 | |||
419 | KOWALIK Mateusz | 3401 | DBC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:40 | ||
420 | PIĘTA Tomasz | 3402 | DBC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:40 | ||
421 | STRUGAREK Damian | 3247 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:47 | |||
422 | POPCZYK Mariusz | 3805 | Love Seba | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:47 | ||
423 | KRZEMIŃSKI Paweł | 3804 | Love Seba | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:47 | ||
424 | BARCZYSZYN Aleksandra | 3160 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:53 | ||
425 | KUCA Łukasz | 3644 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:55 | |||
426 | BURCHARD-KUCA Anita | 3619 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:55 | |||
427 | WYTYK Marcin | 3879 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:58 | |||
428 | DROBA Bryan | 3916 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
429 | PIŃSKI Patryk | 3705 | PIŃSZCZAKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
430 | BERNACIAK Damian | 3727 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:09 | |||
431 | ADAMCZAK Katarzyna | 3317 | Pędzące Banany ! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
431 | ADAMCZAK Tomasz | 3318 | Pędzące Banany ! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
433 | GAŁECKI Marcin | 3326 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
434 | GAŁECKA Dagmara | 3324 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
435 | SZEWCZYK Tomasz | 3428 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:20 | |||
436 | KARAŚ Patryk | 3636 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:21 | |||
437 | JURKIEWICZ Krzysztof | 3921 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
438 | NOWICKI Michał | 3377 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:23 | |||
439 | SZEWCZYK Marta | 3427 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:27 | |||
440 | HIBNER Szymon | 3689 | Dziki z Jedynki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:39 | ||
441 | BANASZCZYK Janusz | 3687 | Dziki z Jedynki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:39 | ||
442 | KUCHARSKI Dawid | 3690 | Dziki z Jedynki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:40 | ||
443 | PIEKARSKI Seweryn | 3691 | Dziki z Jedynki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:40 | ||
444 | DUTKOWIAK Piotr | 3688 | Dziki z Jedynki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:41 | ||
445 | BESZTERDA Patryk | 3453 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:01 | ||
446 | KWIATKOWSKA Daria | 3417 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:06 | ||
447 | DYGUDA Łukasz | 3420 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:06 | |||
448 | GÓRECKI Jacek | 3360 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:13 | |||
449 | KELLER Tomasz | 3199 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:19 | ||
450 | WISŁAWSKI Mariusz | 3917 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:19 | |||
451 | KELLER Izabela | 3198 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
452 | WROŃSKI Mateusz | 3500 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:34 | |||
453 | TOLKANOWICZ Jakub | 3493 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:34 | |||
454 | PYĆ Anna | 3536 | Wariaty z Tabaty | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
455 | BARTOSZEK Marcin | 3919 | Wariaty z Tabaty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
456 | GAŁKIEWICZ Dominik | 3533 | Wariaty z Tabaty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
457 | WOŹNIAK Artur | 3537 | Wariaty z Tabaty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
458 | KRENT Maciej | 3842 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:41 | |||
459 | LUDIAN Mateusz | 3795 | Gdzie jest Mateusz? | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:41 | ||
459 | NOWAK Mateusz | 3922 | Gdzie jest Mateusz? | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:41 | ||
461 | KRASZEWSKI Jerzy | 3568 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:42 | |||
462 | BORYS Patryk | 3794 | Gdzie jest Mateusz? | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:42 | ||
463 | STRÓŻYK Mateusz | 3797 | Gdzie jest Mateusz? | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:43 | ||
464 | NOWAK Patryk | 3852 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:54 | |||
465 | ROSÓŁ Maja | 3860 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:56 | |||
466 | CZYŻAK Katarzyna | 3799 | K&M Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:56 | ||
467 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 3150 | Dirty Sparrows | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:57 | ||
468 | CZYŻAK Maciej | 3800 | K&M Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:57 | ||
469 | TOMASZEWSKI Sebastian | 3871 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:58 | |||
470 | MADEKSZA Krystian | 3848 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:01 | |||
471 | BANDURSKI Michał | 3349 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:03 | |||
472 | GRZELA Urszula | 3839 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:04 | |||
473 | GRZELA Mariusz | 3838 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:04 | |||
474 | CZOPEK Miłosz | 3208 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:07 | |||
475 | ZALAS Anna | 3393 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:07 | |||
476 | GULBICKI Rafał | 3742 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:07 | |||
477 | CHRUŚCICKA Malwina | 3207 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:08 | |||
478 | NAROŻNY Dawid | 3233 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:12 | |||
479 | GALWANI Marcel | 3914 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:20 | |||
480 | STANKIEWICZ Wojtek | 3912 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:20 | |||
481 | CZOP Paweł | 3279 | Czarna Perełka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:22 | ||
482 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | 3132 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
483 | WUDKOWSKI Filip | 3146 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:00:26 | |||
484 | DEMIANOWICZ Damian | 3291 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | |||
485 | DEMIANOWICZ Kamil | 3292 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | |||
486 | KOŁACKI Daniel | 3348 | Vayamos Compañeros | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
487 | TOREBKO Patryk | 3287 | Prawdziwi albanczycy zadni przebierancy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:50 | ||
488 | REMISZ Marcin | 3276 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
489 | GZYL Krzysztof | 3273 | Brygada RR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
490 | HANN Aleksander | 3274 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:55 | ||
491 | KASZKOWIAK Patryk | 3288 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:55 | ||
492 | PIENIAK Przemysław | 3275 | Brygada RR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:56 | ||
493 | DZIURLEJA Mateusz | 3272 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:57 | ||
494 | TOMASZEWSKI Daniel | 3775 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:57 | |||
495 | GŁOWACKA Agnieszka | 3294 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:58 | |||
496 | GRUCA Adrian | 3295 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:58 | |||
497 | GRZESIK Marek | 3591 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:00 | ||
498 | SKRZEKUT Karol | 3592 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:01 | ||
499 | JAROSINSKI Jakub | 3792 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:01 | ||
499 | GÓROWSKI Dawid | 3791 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:02 | ||
501 | PALUCH Gilbert | 3329 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:16 | |||
502 | WOJCIECHOWSKI Marek | 3335 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:16 | |||
503 | KAŹMIERCZAK Daniel | 3297 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:22 | |||
504 | BOROWY Wojciech | 3121 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:28 | |||
505 | ZAPOTOCZNY Mateusz | 3915 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:41 | |||
505 | BARAŃSKI Maciej | 3615 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:42 | |||
507 | PERZANKOWSKI Krzysztof | 3763 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:47 | |||
508 | ŁUKASIEWICZ Przemysław | 3755 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:48 | |||
509 | WŁUKA Łukasz | 3260 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:49 | |||
510 | PUTA Tomasz | 3236 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:50 | |||
511 | KOWALSKI Damian | 3221 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:01:51 | |||
512 | CZECHOWSKI Wojciech | 3786 | Cracow Warriors | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:54 | ||
513 | WÓJCIK Miłosz | 3878 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:55 | |||
514 | MURAŃKA Mateusz | 3570 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | |||
515 | DROŻDŻYŃSKI Paweł | 3357 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:00 | |||
516 | BUDEK Adrian | 3815 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
517 | PABISEK Izabela | 3234 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:02:09 | |||
518 | RATAJCZAK Grzegorz | 3237 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:02:09 | |||
519 | ZIELIŃSKI Mikołaj | 3502 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:12 | |||
520 | OKRZOS Wiktor | 3484 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:13 | |||
521 | KUBASZCZYK Przemysław | 3481 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:13 | |||
522 | ŻACZEK Anna | 3677 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:31 | |||
523 | OLKOWSKI Adam | 3653 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:31 | |||
524 | CHMIELOWIEC Przemysław | 3351 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:39 | |||
525 | PIETRZAK Julia | 3507 | Kulki Żabulki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:43 | ||
526 | JANKE Remigiusz | 3632 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:44 | |||
527 | WOJDYLO Przemyslaw | 3675 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:44 | |||
528 | PIETRZAK Sebastian | 3508 | Kulki Żabulki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:45 | ||
529 | PUSHKAROV Yevhen | 3383 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:57 | |||
530 | JAŃCZUK Marcin | 3365 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:58 | |||
531 | PAWELEC Krzysztof | 3405 | Którędy na OIOM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:59 | ||
532 | PAWELEC Radosław | 3406 | Którędy na OIOM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:59 | ||
533 | GODZIEBA Izabela | 3738 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:03 | |||
534 | PIETRYGA Jakub | 3378 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:08 | |||
535 | WYSOCKI Mateusz | 3780 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:13 | |||
536 | KRZEMIEŃ Sławomir | 3195 | WATACHA | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:19 | ||
537 | ŻUCHOWSKI Bartosz | 3398 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:32 | |||
538 | PAVLÍK Jiří | 3302 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:37 | |||
539 | SOCHA Przemek | 3660 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:43 | |||
540 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 3167 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:47 | |||
541 | SIEWIORA Mateusz | 3695 | Jak Pączek w błocie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:49 | ||
542 | MARKOWSKA Natalia | 3905 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:03:50 | |||
543 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 3384 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:53 | |||
544 | NOWAK Maciej | 3482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:54 | |||
545 | MOKSA-ZASZCZUDLOWICZ Kaja | 3906 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:01 | |||
546 | WALCZY Marek | 3907 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:01 | |||
547 | WÓJCIK Grzegorz | 3432 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:05 | ||
548 | SIEROCIŃSKI Kamil | 3770 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:07 | |||
549 | ŚRÓBKA Weronika | 3246 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:13 | |||
550 | HOROBIŃSKA Ewa | 3554 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:29 | |||
551 | JANAS Daniel | 3538 | Żagańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:29 | ||
552 | KOWALSKI Mateusz | 3431 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:36 | ||
553 | ŻURAWSKI Dariusz | 3503 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:37 | |||
554 | KUBICKI Szymon | 3803 | KS Trepko | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:37 | ||
555 | WALCZAK Robert | 3785 | Centryfuga Gniezno | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:38 | ||
556 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 3865 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:43 | |||
557 | DYMLAŃCZUK Julia | 3553 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:52 | |||
558 | PURZYCKI Remigiusz | 3576 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:52 | |||
559 | MORNINGSTAR Mefistofeles | 3229 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:53 | |||
560 | KOPCIUCH Karol | 3220 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:04:53 | |||
561 | CIEŚLA Andrzej | 3353 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:53 | |||
562 | PORZUCZEK Robert | 3575 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:55 | |||
563 | KACZMAREK Szymon | 3368 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:58 | |||
564 | NOWACKA Zuzanna | 3883 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:01 | |||
565 | ROSZCZYK Wojciech | 3884 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:01 | |||
566 | KARAŚ Adrian | 3605 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:07 | ||
567 | S Dariusz | 3607 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:07 | ||
568 | MOSKAL Marta | 3231 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:12 | |||
569 | MOSKAL Filip | 3230 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
570 | KIKOLSKI Krzysztof | 3748 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
571 | OCIEPA Radosław | 3761 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
572 | POKAROWSKI Paweł | 3655 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:17 | |||
573 | HOTLOŚ Jakub | 3629 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:19 | |||
574 | MIKOŁAJCZYK Szymon | 3650 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:19 | |||
575 | FRACKOWIAK Dawid | 3210 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:27 | |||
576 | KUBIAK Katarzyna | 3374 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:33 | |||
577 | LEWANDOWSKI Leszek | 3336 | Lacroix Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:35 | ||
578 | BIEDALAK Krzysztof | 3827 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:37 | |||
579 | WILCZYŃSKA Dorota | 3337 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:44 | ||
580 | PAŹDZIOREK Kamil | 3726 | Tłuste Kiełbasy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:47 | ||
581 | ZIEMNIEWICZ Adam | 3397 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:49 | |||
582 | GAŁĄZKA Dawid | 3725 | Tłuste Kiełbasy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:49 | ||
583 | KAPISZ Michał | 3801 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:53 | ||
584 | SĘK Paweł | 3802 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:53 | ||
585 | GRZYBOWSKI Gracjan | 3193 | OSP Wola Koszucka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:55 | ||
586 | WAWRZYNIAK Adam | 3189 | Ochotnicza Straż Pożarna Wola Koszucka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:56 | ||
587 | WITKOWSKI Bartek | 3190 | Ochotnicza Straż Pożarna Wola Koszucka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:56 | ||
588 | CZERNIKOWSKI Daniel | 3600 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:58 | ||
589 | PŁAZA Artur | 3235 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:59 | |||
590 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3372 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:06:04 | |||
591 | SEROCKA Basia | 3882 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:08 | |||
592 | LECH Rafał | 3881 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:08 | |||
593 | STOKOWSKI Mariusz | 3312 | aMotorki | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:21 | ||
594 | TOKARZ Przemysław | 3314 | aMotorki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:25 | ||
595 | DAROSZEWSKI Adam | 3209 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:06:27 | |||
596 | STOKOWSKI Patryk | 3313 | aMotorki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:29 | ||
597 | STOKOWSKI Jarek | 3311 | aMotorki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:06:31 | ||
598 | KOŁODZIEJ Estera | 3721 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:32 | ||
599 | PTASZNIK Kamil | 3823 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:33 | ||
600 | FIUT Iza | 3720 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:33 | ||
601 | WOŹNIAK Michał | 3515 | Rutkowski TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:37 | ||
602 | WOŹNIAK Łukasz | 3514 | Rutkowski TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:38 | ||
603 | KOKOTEK Alicja | 3341 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:06:44 | ||
604 | DĄBROWSKI Adam | 3622 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:48 | |||
605 | TRACIKOWSKI Karol | 3668 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:48 | |||
606 | HUCHWAJDA Sławek | 3512 | Rutkowski TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:54 | ||
607 | TARNAWSKI Maciej | 3145 | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:55 | |||
608 | RUTKOWSKI Paweł | 3513 | Rutkowski TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:58 | ||
609 | MAŃKO Patryk | 3376 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:01 | |||
610 | ZWOLANOWSKI Mateusz | 3399 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:02 | |||
611 | CARVAJAL Juan | 3511 | Rutkowski TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:02 | ||
612 | PRZYNOGA Marta | 3382 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:03 | |||
613 | GREIBIG Michaela | 3213 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
614 | KASCHE Denny | 3218 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:07:06 | |||
615 | POKORNÁ Eva | 3574 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
616 | VEČEŘA Jan | 3579 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:11 | |||
617 | STOKOWSKI Dominik | 3310 | aMotorki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:07:12 | ||
618 | KAMASINSKI Krzysztof | 3558 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:25 | |||
619 | BĄCAŁA Rafael | 3319 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:07:27 | |||
620 | STACKIEWICZ Olaf | 3412 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:28 | ||
621 | MĄCZKOWSKI Jacek | 3410 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:28 | ||
622 | CZĘŚCIK Tomasz | 3407 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:30 | ||
623 | TRZMIELEWSKA Aneta | 3413 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
624 | PAWLACZEK Przemysław | 3411 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
625 | ZALEWSKI Łukasz | 3414 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
626 | KĘDZIERSKI Ariel | 3409 | OYAMA TEAM LUBSKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:33 | ||
627 | NOWOCIEŃ Martyna | 3894 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:35 | |||
628 | BRUNKE Jan | 3546 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:55 | |||
629 | DOMAGALSKI Mikołaj | 3551 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:55 | |||
630 | OGRODOWCZYK Karol | 3855 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:57 | |||
631 | DEPTA Julia | 3731 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:59 | |||
632 | MALICKA Agata | 3757 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:00 | |||
633 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 3844 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:01 | |||
634 | GAWĘCKI Krzysztof | 3737 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:06 | |||
635 | JARZĄBEK Przemysław | 3746 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:06 | |||
636 | BURKIEWICZ Konrad | 3830 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:09 | |||
637 | PRZYBYŁO Mateusz | 3709 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:14 | ||
638 | SZULC Adam | 3710 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:17 | ||
639 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 3708 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:17 | ||
639 | GILARSKA Edyta | 3707 | Przybyłki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:20 | ||
641 | FERSZT Marcin | 3624 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | |||
642 | TWARDOWSKI Damian | 3669 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:56 | |||
643 | BOGDANOWICZ Aleksander | 3617 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:57 | |||
644 | SZLĘZAK Mateusz | 3664 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:58 | |||
645 | GAJDAMOWICZ Beata | 3626 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:58 | |||
646 | KOKOT Dawid | 3563 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:09:08 | |||
647 | ZACZYK Nataniel | 3583 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:09:08 | |||
648 | CHOJECKI Piotr | 3923 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:24 | |||
649 | BIERNAT Bartosz | 3900 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:28 | |||
650 | ADAMCZYK Krzysztof | 3466 | Zabawny Klub Rencistów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:29 | ||
651 | KOZIOŁ Aleksander | 3468 | Zabawny Klub Rencistów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:30 | ||
652 | ZARADZKI Adrian | 3680 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:30 | |||
653 | SOCHUREK Daniel | 3385 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:32 | |||
654 | TOMALA Marta | 3389 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:32 | |||
655 | KSIAZKIEWICZ Mateusz | 3643 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:32 | |||
656 | SZRAMA Witold | 3491 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:41 | |||
657 | KOBIERZYŃSKA Monika | 3924 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:49 | |||
658 | NOWICKI Adam | 3853 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:49 | |||
659 | ZAJĄC Zuzanna | 3880 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:52 | |||
660 | KOWALSKI Oktawian | 3585 | Aro60 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:53 | ||
661 | ANDRUSZKIEWICZ Arkadiusz | 3584 | Aro60 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:09:53 | ||
662 | OLCZYK Krzysztof | 3438 | Kukuryny | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
663 | ROGOWSKI Maciej | 3440 | Kukuryny | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
664 | KLEBIEKO Maciej | 3437 | Kukuryny | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:04 | ||
665 | BĄK Daniel | 3436 | Kukuryny | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:05 | ||
666 | PASIŃSKI Mateusz | 3439 | Kukuryny | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:05 | ||
667 | PAWŁOWSKI Dariusz | 3857 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:08 | |||
668 | RYBARCZYK Grzegorz | 3332 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:18 | |||
669 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 3876 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:35 | |||
670 | WALKOWIAK Maciej | 3715 | Rycerze Soplicy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:38 | ||
671 | SKOKOWSKA Anna | 3787 | Dynamic Strong Gniezno | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:45 | ||
672 | GIETKO Piotr | 3836 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:46 | |||
673 | SĘK Dariusz | 3861 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:46 | |||
674 | KOZIEŁ Ewa | 3222 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:50 | |||
675 | WRZESIŃSKI Piotr | 3501 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:50 | |||
676 | DZIERMAŃSKI Maciej | 3474 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
677 | NEUMANN Kamila | 3571 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
678 | PLISZEWSKI Piotr | 3572 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
679 | MAŃCZAK Gerard | 3758 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
680 | SZCZYGIEŁ Daniel | 3249 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:52 | |||
681 | ROMAN Piotr | 3239 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:52 | |||
682 | SŁAWEK Mariusz | 3244 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:52 | |||
683 | POGORZELSKA Magdalena | 3573 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:52 | |||
684 | GANOWICZ Marcin | 3736 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:52 | |||
685 | KOZIEŁ Jan | 3223 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:53 | |||
686 | BOROWSKA Iga | 3728 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:53 | |||
687 | KARABON Tomasz | 3635 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:55 | |||
688 | R Artur | 3713 | Rycerze Soplicy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:25 | ||
689 | GOGOJEWICZ Michał | 3712 | Rycerze Soplicy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:25 | ||
690 | TOPORSKI Iwo | 3820 | Rycerze Soplicy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:27 | ||
691 | TOPORSKI Marian | 3714 | Rycerze Soplicy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:27 | ||
692 | WŁODARCZYK Ewelina | 3724 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:47 | ||
693 | PISZKO Marcin | 3723 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:47 | ||
694 | HANS Małgorzata | 3534 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:53 | ||
695 | JANOWSKA Anna | 3535 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:11:53 | ||
696 | FRĄCKOWIAK Borys | 3734 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:53 | |||
697 | ŁUKASIEWICZ Monika | 3754 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:53 | |||
698 | GOL Tomasz | 3739 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:57 | |||
699 | SOLAREWICZ Kamil | 3697 | LFG | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:59 | ||
700 | JEREMICZ Maciej | 3684 | #37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:59 | ||
701 | FRĄCKOWIAK Piotr | 3683 | #37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:00 | ||
702 | ROSOCHACKA Natalia Anna | 3698 | Life4Fit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:03 | ||
703 | ROSOCHACKI Marcin | 3699 | Life4Fit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:03 | ||
704 | RYBAK Adam | 3769 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:22 | |||
705 | PISARSKI Adam | 3766 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:23 | |||
706 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 3117 | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:29 | |||
707 | MEŁECH Sławomir | 3888 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:43 | |||
708 | BURZYNSKI Adam | 3887 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:44 | |||
709 | WÓJCIK Tomasz | 3527 | STC | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:53 | ||
710 | CZERNIK Artur | 3549 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:54 | |||
711 | BIELECKA Aleksandra | 3525 | STC | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
712 | KOWALSKA Maja | 3526 | STC | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
713 | CIĄGŁO Danuta | 3729 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:13:13 | |||
714 | SROKA Sebastian | 3773 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:13:13 | |||
715 | GROMOTKA Maja | 3362 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:14 | |||
716 | GROMOTKA Janusz | 3361 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:15 | |||
717 | SUSKA Daniel | 3523 | Skazańcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:15 | ||
718 | URBANIEC Tomasz | 3524 | Skazańcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:15 | ||
719 | SEŃ Agata | 3658 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:19 | |||
720 | PIETRZYKOWSKA Marta | 3531 | VOLLEY KAPIBARY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:27 | ||
721 | KAŁMIN Patryk | 3528 | VOLLEY KAPIBARY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
722 | MAŁKIEWICZ Karolina | 3529 | VOLLEY KAPIBARY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
723 | MAŁKIEWICZ Mateusz | 3530 | VOLLEY KAPIBARY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
724 | URBANOWICZ Krystian | 3391 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:32 | |||
725 | URBANOWICZ Jarek | 3390 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:32 | |||
726 | NONAME Bartek | 3423 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:36 | |||
727 | URANTÓWKA Jarosław | 3429 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:36 | |||
728 | POPCZYŃSKI Krystian | 3594 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:41 | ||
729 | WOŹNIAK Maria | 3595 | HARDCORY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:42 | ||
730 | BARAŃSKI Marcin | 3593 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:43 | ||
731 | NOWAKOWSKI Rafał | 3483 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:45 | |||
732 | KLUPINSKI Jakub | 3457 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:46 | ||
732 | GRUŹLEWSKI Łukasz | 3477 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:47 | |||
734 | CZERWIŃSKA Agnieszka | 3833 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:03 | |||
735 | CZERWIŃSKA Joanna | 3834 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:05 | |||
736 | PFAJFER Dagmara | 3270 | 4719 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:06 | ||
737 | DOMINIK Patryk | 3269 | 4719 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:06 | ||
738 | KURPIEWSKI Piotr | 3846 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:06 | |||
739 | MACIĄG Krzysztof | 3756 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
740 | CZERWIŃSKI Tomasz | 3730 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
741 | MORAWSKA Katarzyna | 3692 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:31 | ||
742 | PLATA Agnieszka | 3693 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
743 | SROKA Monika | 3694 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
744 | SIADACZKA Agnieszka | 3520 | SANCHIN | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:34 | ||
745 | BENDERSKI Maciej | 3519 | SANCHIN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
746 | WIŚNIEWSKI Marek | 3819 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
747 | OPAS Arkadiusz | 3856 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:38 | |||
748 | ANDRZEJEWSKI Łukasz | 3518 | SANCHIN | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:39 | ||
749 | WIŚNIEWSKA Marta | 3818 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:39 | ||
750 | TOMCZAK Tomasz | 3522 | SANCHIN | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:40 | ||
751 | FRĄCKOWIAK Maciek | 3901 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:40 | |||
752 | ŁADYKO Kamil | 3903 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:40 | |||
753 | REKSYN Malgorzata | 3817 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:40 | ||
754 | POPŁAWSKI Krzysztof | 3920 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:41 | |||
755 | SZEWCZAK Patryk | 3578 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:41 | |||
756 | ŁADYKO Dawid | 3902 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:41 | |||
757 | STAWOWA Karolina | 3197 | WF TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:42 | ||
758 | MILKA Radosław | 3289 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
759 | RYBAK Krzysztof | 3305 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:44 | |||
760 | TOMCZAK Jan | 3521 | SANCHIN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:47 | ||
761 | PRZYBYŁ-MAKOWSKA Natalia | 3267 | (Skrzypiące Misie)' | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:50 | ||
762 | SKRZYPIEC Damian | 3268 | (Skrzypiące Misie)' | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:50 | ||
763 | JONÁŠ Petr | 3216 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:52 | |||
764 | ROŻEK Sandra | 3895 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:03 | |||
765 | ROSIŃSKI Stefan | 3859 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:11 | |||
766 | PIECZONKA Jakub | 3196 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:15:12 | ||
767 | DOMINIK Robert | 3706 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:15 | ||
768 | CICHOŃ Paulina | 3343 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:40 | ||
769 | GRABOWSKA Anna | 3344 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:41 | ||
770 | POLUS Piotr Peter | 3909 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:42 | |||
771 | JANKOWSKI Adam | 3366 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:46 | |||
772 | CIEŚLA Joanna | 3702 | MOTO PATO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:49 | ||
773 | KWIATKOWSKI Mateusz | 3704 | MOTO PATO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:49 | ||
774 | TYPIAK Sylwia | 3346 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:53 | ||
775 | LEWANDOWSKI Jarosław | 3345 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | ||
776 | WITKOWSKI Marek | 3886 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | |||
777 | KLUCZYK Nikodem | 3561 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:59 | |||
778 | TOMASZEWSKI Sławomir | 3700 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:01 | ||
779 | DOLIBÓG Ewa | 3806 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:25 | ||
780 | GORZEŃ Krzysztof | 3807 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:27 | ||
781 | ARKADIUSZ Dziurdzik | 3701 | MOTO PATO | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:36 | ||
782 | GAŁUSZKA Sylwia | 3703 | MOTO PATO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:37 | ||
783 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 3309 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:40 | |||
784 | CHOMIAK Katarzyna | 3419 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:44 | |||
785 | BANASZAK Aneta | 3418 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:44 | |||
786 | DŁUTKOWSKI Michał | 3293 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:16:46 | |||
787 | WIDUCH Ryszard | 3257 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:26 | |||
788 | ZYGADLIK Bartosz | 3456 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:39 | |||
789 | ZYGADLIK Bartosz | 3461 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:39 | ||
790 | DOBRZELEWSKA Dominika | 3166 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:17:40 | |||
791 | WRÓBLEWSKI Krzysztof | 3430 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:44 | |||
792 | PUŁA Natalia | 3425 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:45 | |||
793 | SZYMAŃSKA Małgorzata | 3464 | Z palcem w dupie | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:07 | ||
794 | ŻYMŁA Sylwia | 3896 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:08 | |||
795 | ŻYMŁA Maciej | 3504 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:08 | |||
796 | SZYMAŃSKI Piotr | 3465 | Z palcem w dupie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:08 | ||
797 | DALECKA Magdalena | 3550 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:15 | |||
798 | BUBACZ Arkadiusz | 3547 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:15 | |||
799 | FELCZAK Daniel | 3447 | PZWTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:29 | ||
800 | WALKOWIAK Mateusz | 3711 | PZWTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:30 | ||
801 | NOWEK Paweł | 3448 | PZWTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:32 | ||
802 | ZALEWSKI Sylwester | 3450 | PZWTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:33 | ||
803 | PAWLAK Dawid | 3449 | PZWTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:34 | ||
804 | CHISIŃSKI Marek | 3831 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:37 | |||
805 | GRUBBA Rafał | 3837 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:41 | |||
806 | KOWALCZYK Tomasz | 3841 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:41 | |||
807 | SOBIERAJSKI Radosław | 3866 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:56 | |||
808 | DUŚ Aleksandra | 3473 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:58 | |||
809 | CWIELONG Karolina | 3471 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:59 | |||
810 | MICHALIK Paula | 3182 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:04 | ||
811 | SIMON Adam | 3242 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:04 | |||
811 | GOSCINIAK Anna | 3212 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:04 | |||
813 | KACPRZAK Olga | 3217 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:05 | |||
814 | GAŁĘZIOK Marcel | 3475 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:19:21 | |||
815 | KOSNIK Aleksander | 3564 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:23 | |||
816 | LEŚNIEWSKA Agata | 3751 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:33 | |||
817 | TYTOŃ Jakub | 3255 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:44 | |||
817 | MUNDT Ewa | 3232 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:19:44 | |||
819 | ROŻNIAKOWSKI Piotr | 3433 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:20 | ||
820 | SKOWROŃSKI Michał | 3435 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:24 | ||
821 | SKOWROŃSKA Dominika | 3434 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:25 | ||
822 | MATEJA Grzegorz | 3696 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:37 | ||
823 | ZAJĄC Paweł | 3781 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:37 | |||
824 | SOBOCIŃSKI Karol | 3333 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:20:45 | |||
825 | PLUSKOTA Ewa | 3330 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:20:46 | |||
826 | PAWŁUŚ Łukasz | 3590 | Burrito in my Heart | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:54 | ||
827 | BUCHALSKI Rafał | 3589 | Burrito in my Heart | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:55 | ||
828 | KOWALCZYK Bartosz | 3130 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:22:26 | |||
829 | BĄK Tomasz | 3444 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:48 | ||
830 | PIASECKI Hubert | 3446 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:48 | ||
831 | PACHOTA Paweł | 3445 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:49 | ||
832 | GAWEŁ Mateusz | 3627 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:25 | |||
833 | KOPYTO Jakub | 3599 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:27 | ||
834 | CHANDRYSIAK Maciej | 3321 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:42 | |||
835 | CHWALISZ Anna | 3322 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:43 | |||
836 | DUBIS Jarosław | 3323 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:44 | |||
837 | BOBKO Małgorzata | 3320 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:23:46 | |||
838 | SZOSTEK Wojciech | 3251 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:05 | |||
838 | ZIMNY Adam | 3266 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:05 | |||
840 | BUDEK Weronika | 3206 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:07 | |||
841 | KUROWSKI Rafał | 3226 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:07 | |||
842 | GAJDA Michał | 3191 | OSP GROTKI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:12 | ||
843 | KLOSE Marcin | 3219 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:12 | |||
844 | KOT Lukasz | 3192 | OSP GROTKI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:17 | ||
845 | URBAN Patryk | 3496 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:51 | |||
846 | ZIĘBA Beata | 3443 | Miss Fit | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:51 | ||
847 | WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka | 3442 | Miss Fit | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:53 | ||
848 | KOWALCZYK Kamila | 3441 | Miss Fit | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:53 | ||
849 | TYSZKIEWICZ Agnieszka | 3495 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:54 | |||
850 | CZEREPIŃSKI Maciej | 3621 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:24:56 | |||
851 | KRYGIER Witold | 3642 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:24:57 | |||
852 | MACIASZEK Justyna | 3646 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:24:57 | |||
853 | WITASZEWSKI Łukasz Konstantynów | 3674 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:24:57 | |||
854 | BERNACIAK Michał | 3616 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:24:59 | |||
855 | ZAGUBIEŃ Ania | 3264 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:25:08 | |||
856 | KRYGIER Przemysław | 3641 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:22 | |||
857 | OŻÓG Mateusz | 3286 | Kocham Polusa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:25 | ||
858 | KUC Arkadiusz | 3184 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:26:28 | ||
859 | KARPIŃSKA Małgorzata | 3183 | Drużyna Pana Michała | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:26:29 | ||
860 | TARNAWSKI Bartosz | 3253 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:26:33 | |||
861 | TARNAWSKI Piotr | 3254 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:26:33 | |||
862 | WIŚNIEWSKI Leszek | 3673 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:44 | |||
863 | RAMZA Artur | 3656 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:45 | |||
864 | SZCZECH Tomasz | 3663 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:46 | |||
865 | KAMIŃSKI Artur | 3634 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:47 | |||
866 | NOWAK Maciej | 3760 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:20 | |||
867 | KAŁKOWSKA Karolina | 3747 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:22 | |||
868 | SZAFRAŃSKA Oliwia | 3911 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:38 | |||
869 | JABŁOŃSKI Tomasz | 3910 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:38 | |||
870 | PRZYBYTEK Sławomir | 3139 | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:32:26 | |||
871 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 3892 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:05 | |||
871 | SZEWCZYK Dominik | 3893 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:05 | |||
873 | LEŚNIEWSKA Paulina | 3752 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WIŚNIEWSKI Daniel | 3307 | Open Mężczyzn | 08:30 | DNF | DNF |
Znaleziono 874 wynik(ów)