Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-09 |
Miejsce : | Szczecin |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 739 |
Wystartowało : | 618 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 609 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŁUGOPOLSKI Ryszard | 1461 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:34 | |||
2 | MADEJAK Tomasz | 1599 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | |||
3 | KAWAŁEK Sławomir | 3487 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:30 | ||
4 | MAŃCZAK Gerard | 3488 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:17 | ||
5 | KRÓLEWSKI Karol | 3489 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:18 | ||
6 | BOŚKO Paulina | 3490 | Cmentarne Hieny | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:37 | ||
6 | MIKLEWICZ Agata | 3491 | Cmentarne Hieny | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:36 | ||
8 | CHYB Daniel | 3492 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:56 | ||
9 | RUSIN Kamil | 3493 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:04 | ||
10 | WIŚNIEWSKA Marta | 3511 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:26 | ||
11 | WIŚNIEWSKI Marek | 3512 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:27 | ||
12 | JACHOWSKI Andrzej | 3513 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
13 | ROBAK Rafał | 3514 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:16 | ||
14 | BATOR Norbert | 3515 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:25 | |||
15 | MACIOL Piotr | 3532 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | |||
16 | MALINOWSKI Daniel | 3533 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:51 | |||
17 | MALINOWSKI Piotr | 3534 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:24 | |||
18 | MARCHEWKA Łukasz | 3535 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:09 | |||
19 | MATUSIAK Mariusz | 3536 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:48 | |||
20 | MORAWSKI Bartosz | 3537 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:03 | |||
21 | MUSZYŃSKI Maciej | 3538 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
22 | WIETESKA Łukasz | 402 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:36 | |||
23 | KLIMCZYK Aleksandra | 579 | Hulk Team Police | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:15 | ||
24 | SOLIWODA Tomasz | 3483 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
25 | BOROWSKA Iga | 3484 | Battle Royale | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:22 | ||
26 | BOROWSKI Piotr | 3485 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:20 | ||
27 | KUŹMICKI Maciej | 3502 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:59 | ||
28 | POLESIUK Paweł | 3503 | Ninos Grandes | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:22 | ||
29 | ROLEWICZ Anna | 3504 | Ninos Grandes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:19 | ||
30 | ŚLUSARZ Oskar | 3505 | Ninos Grandes | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:22 | ||
31 | ŻUŁTAK Roman | 3506 | Ninos Grandes | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:22 | ||
32 | ZAGUBIEŃ Ania | 3209 | Familia RMG | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:03 | ||
33 | SAJA Jacek | 3495 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:21 | ||
34 | SAJA Martyna | 3496 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:22 | ||
35 | DROBINA Piotr | 3497 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:57 | ||
36 | KASPRZAK Kacper | 3498 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:50 | ||
37 | KOSMALA Jakub | 3499 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
38 | KOZIRÓG Łukasz | 3500 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:53 | ||
39 | KOZIRÓG Tomasz | 3501 | Magic Apple Tree | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:57 | ||
40 | BIEŃKO Damian | 3507 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:17 | ||
41 | DYOLOG Sergiy | 3519 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
42 | GŁOGOZA Piotr | 3520 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:35 | |||
43 | GODZIEBA Izabela | 3521 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:50 | |||
44 | IMIOŁEK Adrian | 3522 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:44 | |||
45 | BIEŃKO Paweł | 3508 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:15 | ||
46 | SZKUDLAREK Agata | 3216 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:50 | ||
47 | GAZIŃSKI Grzegorz | 3509 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:02 | ||
48 | PIECZONKA Jakub | 3042 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:45 | ||
49 | STAWOWA Karolina | 3217 | WF TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:50 | ||
50 | BIELAK Tomasz | 3516 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:40 | |||
51 | KUKUCKI Michał | 3530 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:17 | |||
52 | OTŁOWSKI Mikołaj | 3539 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:59 | |||
53 | PIACKUS Kamil | 3540 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:58 | |||
54 | PIECYK Szymon | 3541 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:16 | |||
55 | JACHOWSKI Marcin | 3523 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:26 | |||
56 | JAWORSKA Martyna | 3524 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:23 | |||
57 | KILKA Dorota | 3525 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:07 | |||
58 | KOTLIŃSKI Michał | 3526 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:36 | |||
59 | KOWALIK Kamil | 3527 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:12 | |||
60 | KRÓLEWICZ Krzysztof | 3528 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:21 | |||
61 | KRUG Rafał | 3529 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:36 | |||
62 | SKOWRON Mariusz | 3542 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:24 | |||
63 | STRÓŻYK Adam | 3543 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:10 | |||
64 | SZWED Sebastian | 3544 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:45 | |||
65 | SZYSZCZAKIEWICZ Artur | 3545 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:56 | |||
66 | VASYLIEV Dmytro | 3546 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:34 | |||
67 | GANOWICZ Marcin | 3486 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:44 | ||
68 | D Piotr | 3518 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:19 |
Znaleziono 68 wynik(ów)