Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-30 |
Miejsce : | Wałbrzych |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 447 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 437 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:30 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Wałbrzycha | Mieszkaniec Wałbrzycha
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KACPERSKI Radosław | 2007 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
2 | DURIN Jan | 2051 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
3 | BANDURKA Viktor | 2053 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
4 | MIZGALSKI Jacek | 2204 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | WISNIOWSKI Mirosław | 2206 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | LESZCZYŃSKI Karol | 2309 | Jaja ze stali | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | BRYGADZIN Andrzej | 2333 | Uszło Powietrze Z Dętki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | CAŁKA Maciej | 2337 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | CZERWIŃSKI Roman | 2339 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | STANEK Marek | 2362 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
11 | KIDAWA Grzegorz | 2375 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
12 | OBERTYN Tomasz | 2378 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
13 | FIDOR Arnold | 2392 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
14 | MACHOWSKI Krzysztof | 2446 | Szybcy i wsciekli Jedlina Zdrój | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
15 | SIWY Piotr | 2535 | Crosfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | SCHILLER Fryderyk | 2560 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | DELENDOWSKI Andrzej | 2626 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
18 | PIETRUSZKA Wojciech | 2040 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
19 | BARAŃSKI Grzegorz | 2230 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | RZESZOTARSKI Jacek | 2231 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
21 | PIWOWARCZYK Marcin | 2245 | YOSHI SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | KLYSZCZ Zbigniew | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | KOBIAŁKA Łukasz | 2259 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
24 | PIERNIKARZ Damian | 2265 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | MAZUR Bartek | 2284 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
26 | BRZĄKAŁA Szymon | 2290 | Cross&Active Nysa | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
27 | KORDYLAK Ireneusz | 2311 | Pomidorowa Alternatywa | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
28 | WOJTYCZKA Bartlomiej | 2326 | The dyszkers | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | MRÓZ Tomek | 2359 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
30 | PAWLETA Marek | 2385 | Samed | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | MATYSIEWICZ Robert | 2405 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
32 | SĘK Dariusz | 2409 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
33 | MACKIEWICZ Grzegorz | 2421 | EDI Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
34 | KAROLAK Sebastian | 2438 | SRTG Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
35 | MURZYNIEC Adam | 2479 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
36 | PIENIĄŻEK Paweł | 2482 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
37 | STELENGOWSKI Andrzej | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
38 | SZYROKI Henryk | 2501 | PEPPA RUN | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
39 | SZYLIŃSKI Marek | 2526 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
40 | KOCIOŁEK Tomasz | 2551 | HeartTeam | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
41 | SZWEDO Ireneusz | 2553 | HeartTeam | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | DAROSZEWSKI Adam | 2568 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
43 | FRYDRYCH Andrzej | 2571 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
44 | SZARKOWICZ Artur | 2598 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
45 | STADNICKI Robert | 2496 | Ojciec & Syn | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | KOZA Robert | 2498 | PEPPA RUN | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 46 wynik(ów)