Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-03 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1112 |
Wystartowało : | 1004 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 992 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Split 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZESNY Damian | 3004 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:35 | ||
2 | KMIECIAK Grzegorz | 3005 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:51 | ||
3 | CHMIELORZ Józef | 3006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
4 | KOZIOŁ Kamil | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:29 | ||
5 | SZCZOTOK Wiktor | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:29 | ||
6 | KARWOWSKI Paweł | 3011 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
7 | ŁUKASIK Łukasz | 3013 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:31 | ||
8 | MAJCZYNA Marcin | 3014 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:14 | ||
9 | MAJCZYNA Marek | 3015 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | ||
10 | MUSIATOWICZ Jaroslaw | 3016 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:27 | ||
11 | OCHNIO Andrzej | 3017 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:42 | ||
12 | KOZŁOWSKI Marcin | 3023 | Green Goblins | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:17 | ||
13 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 3024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:03 | ||
14 | CZARNECKI Jakub | 3025 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
15 | CZECHOWSKI Konrad | 3026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
16 | KĘDZIORA Bogumił | 3029 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
17 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3030 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
18 | STROJNY Paweł | 3031 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | ||
19 | MACURA Marek | 3032 | Leniwce z Magnolii | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:04 | ||
20 | PSUT Kamil | 3033 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
21 | SURMACH Andrei | 3036 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:20 | ||
22 | SZCZEPEK Michał | 3037 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:55 | ||
23 | TUPACZEWSKI Piotr | 3038 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:59 | ||
24 | BARANAUSKAS Darius | 3184 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:47 | ||
25 | KVEDARAVIČUS Ričards | 3039 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:15 | ||
26 | KAWĘCKI Artur | 3043 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
27 | MICHALAK Artur | 3045 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
28 | FIRST Tomasz | 3046 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
29 | KONARSKI Tomasz | 3049 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
30 | PISKAŁA Daniel | 3050 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
31 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3051 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:22 | ||
32 | KRAWIECKI Mateusz | 3052 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:04 | ||
33 | KOWALCZYK Piotr | 3056 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:49 | ||
34 | DACIO Mirek | 3042 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:21 | ||
35 | GIZAK Michał | 3057 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:32 | ||
36 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:02 | ||
37 | MAZUR Damian | 3059 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:09 | ||
38 | TUTAJ Jakub | 3062 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
39 | BUDZYŃSKI Adam | 3063 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:39 | ||
40 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3064 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:45 | ||
41 | JACIÓW Paweł | 3066 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
42 | JAŃCZUK Przemysław | 3185 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
43 | FARRUGIA Deyan | 3070 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | |||
44 | KUJAWA Michał | 3071 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:15 | |||
45 | LIPIŃSKI Tomasz | 3072 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:31 | |||
46 | MILEWSKI Szymon | 3073 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
47 | MURAT Krzysztof | 3075 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:04 | |||
48 | PASTUSZKA Michał | 3076 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | |||
49 | PAWŁOWSKI Piotr | 3077 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:29 | |||
50 | SADOWSKI Cezary | 3078 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:57 | |||
51 | SZYMAŃSKI Cezary | 3083 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:00 | |||
52 | KATINAS Andrius | 3145 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:56 | |||
53 | SCHUBERT Tomasz | 3079 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:00 | |||
54 | WYSOCKI Mateusz | 3084 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:17 | |||
55 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3001 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
56 | DAMPS Patryk | 3002 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
57 | KUBIESA Jakub | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:37 | ||
58 | SKWAREK Tomasz | 3009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
59 | OKNIŃSKI Piotr | 3018 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | ||
60 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3019 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:02 | ||
61 | SŁADEK Patryk | 3020 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | ||
62 | MALISZEWSKI Jakub | 3027 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:57 | ||
63 | LIUTKUS Dainius | 3040 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
64 | PULŠA Artūr | 3041 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
65 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
66 | KAPICA Wojciech | 3048 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:54 | ||
67 | SAŁATA Marcin | 3053 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:13 | ||
68 | STOKOWSKI Dariusz | 3054 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:23 | ||
69 | KĘSIK Michał | 3060 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:00 | ||
70 | GĄSIOROWSKI Karol | 3061 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
71 | MĘDYGRAŁ Krystian | 3067 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
72 | MORAWSKI Grzegorz | 3074 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:34 | |||
73 | STELLMACH Wojciech | 3082 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:40 | |||
74 | BUKAUSKAS Vidas | 3107 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:37 | ||
75 | LAUKUTIS Laurynas | 3108 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:10 | ||
76 | NAKREVIC Zbignev | 3109 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
77 | PODGORSKI Marek | 3188 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:37 | ||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
78 | KOWALEWSKI Mateusz | 3012 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:13 | ||
79 | KOMOROWSKI Łukasz | 3044 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:18 | ||
80 | BŁASIŃSKI Piotr | 3068 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:24 | |||
81 | STEFANIAK Marek | 3081 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:19 | |||
82 | DENHAM Justin | 3022 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:42 | ||
83 | MIĘSOWICZ Mirosław | 3028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:38 | ||
84 | WIŚNIEWSKI Kamil | 3003 | Bractwo Wilka | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:26:32 | ||
85 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 3069 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:17 |
Znaleziono 85 wynik(ów)