RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JACIÓW Paweł 3066WATAHAElite Mężczyzn1M 108:0000:00:0000:46:5801:07:48.4501:07:48.45 5:3910,6
2KRAWIECKI Mateusz 3052RUNMAGEDDONElite Mężczyzn4M 408:0000:00:0000:46:0401:10:59.9501:10:59.95+00:03:115:5410,1
3LIUTKUS Dainius 3040OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn5M 508:0000:00:0000:43:4601:11:11.8501:11:11.85+00:03:235:5510,1
4SAŁATA Marcin 3053RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 608:0000:00:0000:48:1301:11:13.9001:11:13.90+00:03:255:5610,1
5BRZOSKWINIA Wojciech 3030Lemon TeamElite Mężczyzn7M 1008:0000:00:0000:45:2101:13:50.9501:13:50.95+00:06:026:099,8
6PISKAŁA Daniel 3050POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn1M 1108:0000:00:0000:48:3401:13:54.0001:13:54.00+00:06:056:099,7
7BARANAUSKAS Darius 3184OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn8M 1208:0000:00:0000:50:4701:14:30.9001:14:30.90+00:06:426:129,7
8KVEDARAVIČUS Ričards 3039OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn2M 1308:0000:00:0000:48:1501:14:45.7501:14:45.75+00:06:576:139,6
9CHMIELORZ Józef 3006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10M 1508:0000:00:0000:46:0001:15:15.0001:15:15.00+00:07:266:169,6
10STOKOWSKI Dariusz 3054RUNMAGEDDONElite Mężczyzn11M 1608:0000:00:0000:49:2301:15:25.7501:15:25.75+00:07:376:179,5
11PODGORSKI Marek 3188RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn3M 1708:0000:00:0000:50:3701:16:13.7501:16:13.75+00:08:256:219,4
12MĘDYGRAŁ Krystian 3067WATAHAElite Mężczyzn12M 1808:0000:00:0000:52:4501:16:38.4001:16:38.40+00:08:496:239,4
13JAŃCZUK Przemysław 3185WATAHAElite Mężczyzn14M 2108:0000:00:0000:53:1701:18:24.9001:18:24.90+00:10:366:329,2
14KOŁAKOWSKI Krzysztof 3051RUNMAGEDDONElite Mężczyzn17M 2408:0000:00:0000:52:2201:19:13.2001:19:13.20+00:11:246:369,1
15GĄSIOROWSKI Karol 3061UNIT37Elite Mężczyzn20M 2908:0000:00:0000:53:3201:23:02.1001:23:02.10+00:15:136:558,7
16SZCZOTOK Wiktor 3010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn23M 3208:0000:00:0000:57:2901:24:28.3001:24:28.30+00:16:397:028,5
17GRABOWIEC Arkadiusz 3047POWER TRAININGElite Mężczyzn24M 3308:0000:00:0000:52:2701:24:28.7001:24:28.70+00:16:407:028,5
18KĘDZIORA Bogumił 3029Koniu SquadElite Mężczyzn26M 3508:0000:00:0000:52:5601:24:54.9001:24:54.90+00:17:067:048,5
19PSUT Kamil 3033Melvit teamElite Mężczyzn27M 3608:0000:00:0000:56:0001:25:24.5501:25:24.55+00:17:367:078,4
20MACIEJEWSKI Łukasz 3058SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn28M 3708:0000:00:0000:56:0201:25:41.1001:25:41.10+00:17:527:088,4
21PULŠA Artūr 3041OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn30M 3908:0000:00:0000:51:0001:26:05.5501:26:05.55+00:18:177:108,4
22KUBIESA Jakub 3008Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn5M 4108:0000:00:0000:54:3701:26:58.5501:26:58.55+00:19:107:148,3
23JASTRZĘBSKI Sławomir 3001Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn6M 4208:0000:00:0000:57:0401:27:08.5001:27:08.50+00:19:207:158,3
24KONARSKI Tomasz 3049POWER TRAININGElite Mężczyzn32M 4508:0000:00:0000:55:0601:27:20.0001:27:20.00+00:19:317:168,2
25KAZIMIERCZAK Paweł 3064Warriors ŁódźElite Mężczyzn33M 4608:0000:00:0000:58:4501:27:29.7001:27:29.70+00:19:417:178,2
26ANDRZEJEWSKI Jakub 3024Husaria Race Team Elite Mężczyzn34M 4708:0000:00:0000:56:0301:27:29.9501:27:29.95+00:19:417:178,2
27MAZUR Damian 3059SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn35M 4908:0000:00:0000:57:0901:27:46.7501:27:46.75+00:19:587:188,2
28OKNIŃSKI Piotr 3018CF ŁukówElite Mężczyzn36M 5008:0000:00:0000:55:2201:27:52.0001:27:52.00+00:20:037:198,2
29SKWAREK Tomasz 3009Carbon Silesia SportElite Mężczyzn37M 5108:0000:00:0000:56:1801:28:09.3501:28:09.35+00:20:207:208,2
30DAMPS Patryk 3002Biegun OCR TeamElite Mężczyzn38M 5208:0000:00:0000:54:1701:28:48.6501:28:48.65+00:21:007:248,1
31BUKAUSKAS Vidas 3107OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn10M 5408:0000:00:0000:53:3701:29:50.0001:29:50.00+00:22:017:298,0
32SŁADEK Patryk 3020Ex TeamElite Mężczyzn40M 5808:0000:00:0000:51:3501:30:46.2001:30:46.20+00:22:577:337,9
33MILEWSKI Szymon 3073Elite Mężczyzn42M 6008:0000:00:0000:57:4101:31:06.7001:31:06.70+00:23:187:357,9
34KARWOWSKI Paweł 3011CF ŁukówElite Mężczyzn43M 6108:0000:00:0000:56:0001:31:07.3001:31:07.30+00:23:187:357,9
35SURMACH Andrei 3036Obstacle Center TeamElite Mężczyzn45M 6308:0000:00:0000:57:2001:31:32.3501:31:32.35+00:23:437:377,9
36GIZAK Michał 3057SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn47M 6508:0000:00:0000:58:3201:31:36.9501:31:36.95+00:23:487:387,9
37STELLMACH Wojciech 3082Elite Mężczyzn48M 6608:0000:00:0000:57:4001:32:33.4001:32:33.40+00:24:447:427,8
38MORAWSKI Grzegorz 3074Elite Mężczyzn49M 6808:0000:00:0001:00:3401:34:31.2501:34:31.25+00:26:427:527,6
39STROJNY Paweł 3031Lemon TeamElite Mężczyzn51M 7208:0000:00:0000:55:1001:34:54.0501:34:54.05+00:27:057:547,6
40KOZIOŁ Kamil 3007Carbon Silesia SportElite Mężczyzn53M 7408:0000:00:0001:00:2901:35:07.6501:35:07.65+00:27:197:557,6
41KUJAWA Michał 3071Elite Mężczyzn54M 7508:0000:00:0000:59:1501:35:15.3501:35:15.35+00:27:267:567,6
42TUTAJ Jakub 3062UNIT37Elite Masters Mężczyzn11M 7608:0000:00:0001:00:1401:35:16.6001:35:16.60+00:27:287:567,6
43DACIO Mirek 3042SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn55M 7708:0000:00:0000:53:2101:35:40.1001:35:40.10+00:27:517:587,5
44PASTUSZKA Michał 3076Elite Mężczyzn56M 7908:0000:00:0000:58:4801:35:53.0001:35:53.00+00:28:047:597,5
45LIPIŃSKI Tomasz 3072Elite Mężczyzn57M 8708:0000:00:0000:51:3101:38:01.1001:38:01.10+00:30:128:107,3
46KMIECIAK Grzegorz 3005BRYGIERY OCRElite Mężczyzn60M 9408:0000:00:0001:02:5101:39:00.3001:39:00.30+00:31:118:157,3
47FARRUGIA Deyan 3070Elite Mężczyzn61M 9508:0000:00:0001:00:2401:39:08.8501:39:08.85+00:31:208:157,3
48NAKREVIC Zbignev 3109OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn63M 10108:0000:00:0000:58:2201:40:33.9001:40:33.90+00:32:458:227,2
49PAWŁOWSKI Piotr 3077Elite Mężczyzn65M 11108:0000:00:0000:58:2901:42:59.4501:42:59.45+00:35:118:347,0
50SZCZESNY Damian 3004BraveRunnersOCRElite Mężczyzn66M 11308:0000:00:0001:05:3501:43:15.6501:43:15.65+00:35:278:367,0
51JANISZEWSKI Grzegorz 3019DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn17M 12908:0000:00:0001:08:0201:45:56.7001:45:56.70+00:38:088:496,8
52MIĘSOWICZ Mirosław 3028Husaria Race Team Open Mężczyzn47M 14408:0000:00:0001:06:3801:49:13.1501:49:13.15+00:41:249:066,6
53KĘSIK Michał 3060SPARTA RUNNERSElite Mężczyzn72M 15308:0000:00:0001:01:0001:49:59.1501:49:59.15+00:42:109:096,5
54CZARNECKI Jakub 3025Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn18M 15608:0000:00:0001:05:4601:50:14.2501:50:14.25+00:42:259:116,5
55BUDZYŃSKI Adam 3063United RunnersElite Mężczyzn74M 16608:0000:00:0001:13:3901:51:00.1501:51:00.15+00:43:119:156,5
56MAJCZYNA Marcin 3014CF ŁukówElite Masters Mężczyzn19M 16708:0000:00:0001:08:1401:51:10.1501:51:10.15+00:43:219:156,5
57KOZŁOWSKI Marcin 3023Green GoblinsElite Masters Mężczyzn21M 19408:0000:00:0001:04:1701:54:42.4001:54:42.40+00:46:539:336,3
58OCHNIO Andrzej 3017CF ŁukówElite Masters Mężczyzn22M 23008:0000:00:0001:06:4201:58:18.8001:58:18.80+00:50:309:516,1
59TUPACZEWSKI Piotr 3038Obstacle Center TeamElite Mężczyzn79M 23308:0000:00:0001:16:5901:58:31.7001:58:31.70+00:50:439:526,1
60WYSOCKI Mateusz 3084Elite Mężczyzn80M 23508:0000:00:0001:08:1701:59:02.3501:59:02.35+00:51:139:556,0
61SADOWSKI Cezary 3078Elite Mężczyzn82M 27508:0000:00:0001:09:5702:04:12.9502:04:12.95+00:56:2410:215,8
62SZYMAŃSKI Cezary 3083Elite Mężczyzn83M 28108:0000:00:0001:10:0002:04:53.1502:04:53.15+00:57:0410:245,8
63MURAT Krzysztof 3075Elite Mężczyzn84M 28508:0000:00:0001:14:0402:05:02.3002:05:02.30+00:57:1310:255,8
64MAJCZYNA Marek 3015CF ŁukówElite Mężczyzn85M 28708:0000:00:0000:55:1202:05:13.0502:05:13.05+00:57:2410:265,8
65MUSIATOWICZ Jaroslaw 3016CF ŁukówElite Masters Mężczyzn26M 30408:0000:00:0001:07:2702:07:19.3002:07:19.30+00:59:3010:365,7
66FIRST Tomasz 3046POWER TRAININGOpen Mężczyzn181M 33708:0000:00:0000:57:3002:11:09.5002:11:09.50+01:03:2110:555,5
67MACURA Marek 3032Leniwce z MagnoliiElite Mężczyzn90M 42808:0000:00:0001:23:0402:22:25.2502:22:25.25+01:14:3611:525,1
68SCHUBERT Tomasz 3079Elite Masters Mężczyzn27M 42908:0000:00:0001:23:0002:22:26.0002:22:26.00+01:14:3711:525,1
69DENHAM Justin 3022Green GoblinsOpen Mężczyzn287M 46908:0000:00:0001:11:4202:25:57.5502:25:57.55+01:18:0912:094,9
70KOWALCZYK Piotr 3056SkurczyBykiOpen Mężczyzn301M 48508:0000:00:0000:57:4902:27:57.0002:27:57.00+01:20:0812:194,9
71ŁUKASIK Łukasz 3013CF ŁukówOpen Mężczyzn322M 50708:0000:00:0001:05:3102:30:09.7502:30:09.75+01:22:2112:304,8
72KAWĘCKI Artur 3043Popraw koronę i zasuwaj !Elite Mężczyzn93M 51508:0000:00:0001:10:1802:31:27.8502:31:27.85+01:23:3912:374,8
73LAUKUTIS Laurynas 3108OCR Baltic warriorsElite Mężczyzn95M 56508:0000:00:0001:05:1002:36:07.4502:36:07.45+01:28:1913:004,6
74BŁASIŃSKI Piotr 3068Open Masters Mężczyzn76M 57608:0000:00:0001:37:2402:37:02.8502:37:02.85+01:29:1413:054,6
75SZCZEPEK Michał 3037Obstacle Center TeamElite Mężczyzn96M 58208:0000:00:0001:22:5502:37:35.7002:37:35.70+01:29:4713:074,6
76CZECHOWSKI Konrad 3026Husaria Race Team Elite Mężczyzn99M 64308:0000:00:0001:10:4302:45:25.3002:45:25.30+01:37:3613:474,4
77KATINAS Andrius 3145Elite Masters Mężczyzn30M 65208:0000:00:0001:05:5602:46:06.5002:46:06.50+01:38:1813:504,3
78MALISZEWSKI Jakub 3027Husaria Race Team Elite Mężczyzn101M 65808:0000:00:0001:06:5702:46:31.6002:46:31.60+01:38:4313:524,3
79STEFANIAK Marek 3081Open Masters Mężczyzn95M 66308:0000:00:0001:27:1902:48:04.8002:48:04.80+01:40:1614:004,3
80CZEPŁOWSKI Krzysztof 3069Open Masters Mężczyzn96M 67108:0000:00:0001:50:1702:49:18.8502:49:18.85+01:41:3014:064,3
81MICHALAK Artur 3045Popraw koronę i zasuwaj !Elite Masters Mężczyzn32M 70808:0000:00:0001:04:1002:52:55.6002:52:55.60+01:45:0714:244,2
82WIŚNIEWSKI Kamil 3003Bractwo WilkaOpen Mężczyzn492M 72908:0000:00:0001:26:3202:56:11.0002:56:11.00+01:48:2214:404,1
83KOMOROWSKI Łukasz 3044Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn495M 73208:0000:00:0001:25:1802:58:25.0502:58:25.05+01:50:3614:524,0
84KAPICA Wojciech 3048POWER TRAININGElite Mężczyzn104M 80408:0000:00:0001:08:5403:31:24.5503:31:24.55+02:23:3617:373,4
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
85KOWALEWSKI Mateusz 3012CF ŁukówOpen Mężczyzn569M 81608:0000:00:0001:02:1304:46:11.2504:46:11.25+03:38:2223:502,5
Znaleziono 85 wynik(ów)