RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BĄK Daniel 3086Biegun OCR TeamElite Mężczyzn2M 208:1000:00:0000:46:1501:09:13.6501:09:13.65 5:4610,4
2ZIELIŃSKI Tomasz 3102Lemon TeamElite Mężczyzn3M 308:1000:00:0000:46:0001:10:35.4501:10:35.45+00:01:215:5210,2
3BAJON Przemysław 3124WATAHAElite Mężczyzn9M 1408:1000:00:0000:49:1101:14:52.5001:14:52.50+00:05:386:149,6
4DUDA Grzegorz 3138Best BeastsElite Masters Mężczyzn4M 1908:1000:00:0000:49:3101:17:08.6001:17:08.60+00:07:546:259,3
5JUSZKIEWICZ Dominik 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn13M 2008:1000:00:0000:51:0101:17:57.9501:17:57.95+00:08:446:299,2
6JAGODZIŃSKI Karol 3119POWER TRAININGElite Mężczyzn15M 2208:1000:00:0000:51:5701:19:06.3501:19:06.35+00:09:526:359,1
7OLEŚ Rafał 3189Lemon TeamElite Mężczyzn16M 2308:1000:00:0000:49:4801:19:11.4001:19:11.40+00:09:576:359,1
8ŚLOTAŁA Karol 3154Elite Mężczyzn18M 2608:1000:00:0000:53:0001:21:43.2001:21:43.20+00:12:296:488,8
9JAKUSZEK Piotr 3096Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn19M 2808:1000:00:0000:50:3201:22:53.3001:22:53.30+00:13:396:548,7
10BIELICKI Wojciech 3129Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn21M 3008:1000:00:0000:54:2001:23:17.5501:23:17.55+00:14:036:568,6
11HANUSIAK Leszek 3100Koniu SquadElite Mężczyzn22M 3108:1000:00:0000:56:0301:24:14.0501:24:14.05+00:15:007:018,5
12JUDEK Łukasz 3143Elite Mężczyzn25M 3408:1000:00:0000:54:0701:24:36.1001:24:36.10+00:15:227:038,5
13BUGAJ Mariusz 3112OSPRO OCRElite Mężczyzn29M 3808:1000:00:0000:56:2201:25:44.3501:25:44.35+00:16:307:088,4
14KOSTUCHA Damian 3098Husaria Race Team Elite Mężczyzn31M 4008:1000:00:0000:53:1401:26:21.5501:26:21.55+00:17:077:118,3
15GRZEGORZYCA Damian 3110SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn7M 4308:1000:00:0000:53:4201:27:12.5501:27:12.55+00:17:587:168,3
16DROGOSZ Damian 3087Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn8M 4408:1000:00:0000:54:4101:27:18.2501:27:18.25+00:18:047:168,2
17DENYSIUK Marek 3125WATAHAElite Masters Mężczyzn9M 4808:1000:00:0000:55:4901:27:40.1001:27:40.10+00:18:267:188,2
18GIEMZA Michał 3130Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn39M 5608:1000:00:0000:58:3301:30:41.7001:30:41.70+00:21:287:337,9
19ZAJĄCZKOWSKI Paweł 3120POWER TRAININGElite Mężczyzn41M 5908:1000:00:0000:54:4001:31:02.2001:31:02.20+00:21:487:357,9
20NOGAŃSKI Paweł 3117POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 6208:1000:00:0000:56:5001:31:19.9501:31:19.95+00:22:067:367,9
21KLEWANIEC Jakub 3088Carbon Silesia SportElite Mężczyzn46M 6408:1000:00:0000:54:1901:31:36.5501:31:36.55+00:22:227:387,9
22ZIMIŃSKI Paweł 3132WOLA TEAMElite Mężczyzn50M 7108:1000:00:0001:04:5401:34:36.5501:34:36.55+00:25:227:537,6
23RAKOWSKI Przemysław 3104Melvit teamElite Mężczyzn52M 7308:1000:00:0000:57:1101:34:56.8501:34:56.85+00:25:437:547,6
24CHROST Andrzej 3137Elite Masters Mężczyzn12M 8808:1000:00:0001:05:2401:38:06.2501:38:06.25+00:28:528:107,3
25GRZEBUŁA Łukasz 3113OSPRO OCRElite Mężczyzn58M 9108:1000:00:0001:02:5101:38:40.2001:38:40.20+00:29:268:137,3
26RUDNICKI Marcin 3151Elite Masters Mężczyzn13M 9208:1000:00:0000:56:1201:38:46.0001:38:46.00+00:29:328:137,3
27PONTUS Piotr 3115OSPRO OCRElite Mężczyzn59M 9308:1000:00:0001:38:47.8001:38:47.80+00:29:348:137,3
28KOTALA Arkadiusz 3148Elite Mężczyzn62M 10008:1000:00:0000:59:5901:40:18.0001:40:18.00+00:31:048:217,2
29KARBOWSKI Sławomir 3144Elite Masters Mężczyzn14M 10808:1000:00:0001:03:3301:42:15.4501:42:15.45+00:33:018:317,0
30MUSIAŁ Krzysztof 3092DZIKA BANDA BIEGOWAElite Mężczyzn64M 11008:1000:00:0000:59:0701:42:41.3001:42:41.30+00:33:278:337,0
31CHOJECKI Arkadiusz 3136Elite Masters Mężczyzn15M 11908:1000:00:0001:00:3901:44:44.3001:44:44.30+00:35:308:436,9
32CHODORSKI Łukasz 3187Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn67M 12208:1000:00:0001:05:4601:45:14.0501:45:14.05+00:36:008:466,8
33OGIŃSKI Szymon 3150Elite Mężczyzn68M 12308:1000:00:0001:03:4301:45:16.1001:45:16.10+00:36:028:466,8
34ŚLIWA Krzysztof 3131Wóda Koks Tajski BoksElite Mężczyzn69M 12408:1000:00:0001:01:4601:45:20.4001:45:20.40+00:36:068:466,8
35GÓRNIAK Robert 3093Ex TeamElite Masters Mężczyzn16M 12808:1000:00:0001:06:4601:45:48.3001:45:48.30+00:36:348:496,8
36NIEMIEC Adrian 3123UNIT37Elite Mężczyzn70M 14708:1000:00:0000:57:3701:49:23.1501:49:23.15+00:40:099:066,6
37JOCHEMSKI Mikołaj 3142Elite Mężczyzn71M 15108:1000:00:0001:04:1901:49:41.8001:49:41.80+00:40:289:086,6
38MIERZICKI Marcel 3116POWER TRAININGElite Mężczyzn73M 15508:1000:00:0001:12:4601:50:07.1501:50:07.15+00:40:539:106,5
39ŚLEDŹ Rafał 3153Elite Mężczyzn75M 17908:1000:00:0001:10:4901:53:10.6501:53:10.65+00:43:579:256,4
40SIMON Adam 3186Elite Mężczyzn76M 18108:1000:00:0001:07:1001:53:14.4501:53:14.45+00:44:009:266,4
41OLECH Grzegorz 3101Lemon TeamElite Masters Mężczyzn20M 18308:1000:00:0001:11:2001:53:22.8501:53:22.85+00:44:099:266,4
42KORZENNY Wojciech 3091Dwie-dyszki-znizkiElite Mężczyzn77M 19108:1000:00:0001:07:2101:54:31.7501:54:31.75+00:45:189:326,3
43MĘDELEWSKI Paweł 3127Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn78M 19608:1000:00:0001:13:2101:54:52.1501:54:52.15+00:45:389:346,3
44GRALEC Dariusz 3099I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn23M 23208:1000:00:0001:17:4201:58:30.7501:58:30.75+00:49:179:526,1
45POLUS Piotr Peter 3118POWER TRAININGOpen Mężczyzn117M 25008:1000:00:0001:14:3702:01:37.1502:01:37.15+00:52:2310:085,9
46GÓRECKI Łukasz 3141Elite Mężczyzn81M 25108:1000:00:0001:15:4802:01:47.0502:01:47.05+00:52:3310:085,9
47DRĄŻKOWSKI Piotr 3133xRunnersElite Masters Mężczyzn24M 25408:1000:00:0001:06:4302:02:18.2502:02:18.25+00:53:0410:115,9
48WEJKNIS Krzysztof 3111OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS Elite Masters Mężczyzn25M 28508:1000:00:0001:16:2602:05:02.3002:05:02.30+00:55:4810:255,8
49KULICA Tomasz 3089Carbon Silesia SportElite Mężczyzn86M 30608:1000:00:0001:15:5702:07:51.0502:07:51.05+00:58:3710:395,6
50KIELISIAK Marek 3097Husaria Race Team Elite Mężczyzn87M 32608:1000:00:0000:59:5702:10:34.8502:10:34.85+01:01:2110:525,5
51FLISIKOWSKI Tomek 3140Open Mężczyzn186M 34308:1000:00:0000:49:4302:11:52.3502:11:52.35+01:02:3810:595,5
52KOZAK Arkadiusz 3122SkurczyBykiElite Mężczyzn88M 36308:1000:00:0001:07:5802:14:49.1502:14:49.15+01:05:3511:145,3
53WOŁOWIK Wojciech 3128Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn213M 37808:1000:00:0001:13:1902:16:07.7502:16:07.75+01:06:5411:205,3
54BAJDAK Adrian 3134Elite Mężczyzn89M 38408:1000:00:0001:21:4202:17:28.7002:17:28.70+01:08:1511:275,2
55 KORBAL Zbigniew 3090Dirty SparrowsElite Mężczyzn91M 44708:1000:00:0001:22:3002:24:02.2002:24:02.20+01:14:4812:005,0
56SKAKODUB Mykhailo 3152Elite Mężczyzn92M 51108:1000:00:0001:10:5502:31:03.1502:31:03.15+01:21:4912:354,8
57WIECZOREK Krzysztof 3157Elite Mężczyzn94M 53608:1000:00:0001:16:4902:33:23.1502:33:23.15+01:24:0912:464,7
58DZIURLA Krzysiek 3139Elite Masters Mężczyzn28M 57408:1000:00:0001:02:1302:36:46.1002:36:46.10+01:27:3213:034,6
59SZMYCIŃSKI Wojciech 3094Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn84M 60908:1000:00:0001:37:0902:41:15.4002:41:15.40+01:32:0113:264,5
60MAJEWSKI Damian 3126Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn97M 61408:1000:00:0001:33:4302:41:56.6502:41:56.65+01:32:4313:294,4
61KAMIŃSKI Zbigniew 3095GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn98M 62208:1000:00:0001:10:4702:42:36.7002:42:36.70+01:33:2313:334,4
62WIECZORKIEWICZ Lech 3105Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn29M 63808:1000:00:0001:35:2102:45:05.4502:45:05.45+01:35:5113:454,4
63GAŃKO Mateusz 3106Obstacle Center TeamElite Mężczyzn100M 64508:1000:00:0001:38:2402:45:32.4502:45:32.45+01:36:1813:474,3
64CHMIEL Dominik 3135Elite Mężczyzn102M 65908:1000:00:0001:11:1602:46:51.4002:46:51.40+01:37:3713:544,3
65STACHURSKI Bartosz 3155Elite Masters Mężczyzn31M 68608:1000:00:0001:07:0602:50:33.0002:50:33.00+01:41:1914:124,2
66MAZGAJSKI Jarosław 3149Elite Mężczyzn103M 77708:1000:00:0001:17:1303:09:13.8503:09:13.85+02:00:0015:463,8
67KOŚCIELNY Jacek 3147Elite Mężczyzn105M 81008:1000:00:0001:07:0503:57:54.7503:57:54.75+02:48:4119:493,0
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
68KRAJEWSKI Tomasz 3114OSPRO OCROpen Mężczyzn567M 81408:1000:00:0001:09:3104:05:55.5504:05:55.55+02:56:4120:292,9
69KOBYLNIAK Ruslan 3146Open Mężczyzn568M 81508:1000:00:0001:10:5804:15:08.1004:15:08.10+03:05:5421:152,8
Niesklasyfikowani
SIEMBIDA Tomasz 3103LIPNI BIEGACZEElite Mężczyzn08:10DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 70 wynik(ów)