Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 709 |
Wystartowało : | 709 |
Nie ukończyło : | 18 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GEČAS Modestas | 2095 | OCR Gargždai | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:28:21 | ||
2 | PULSA Artur | 2092 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:28:50 | ||
3 | SALODKIN Siarhei | 2124 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:29:46 | |||
4 | IVAŠKINS Aleksejs | 2109 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:30:33 | |||
5 | STASEVICH Aliaksandr | 2103 | xRunners | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:30:57 | ||
6 | ANTANAVICIUS Jurij | 2091 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:30:59 | ||
7 | KUPIS Łukasz | 2086 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:32:45 | ||
8 | SZCZERBO Walerij | 2093 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:33:25 | ||
9 | DULĘBA Marcin | 2084 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:33:32 | ||
10 | MICHALSKI Sebastian | 2075 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:33:39 | ||
11 | KASTROU Aliaksandr | 2112 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:33:42 | |||
12 | LUKASEVICIUS Vaidmantas | 2096 | Sportive Locals | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:33:51 | ||
13 | GRZEGORZYCA Damian | 2094 | OCR BANINO | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:34:18 | ||
14 | JAGODZKI Daniel | 2085 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:34:25 | ||
15 | SOBIECKI Karol | 2128 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:34:44 | |||
16 | KORDIAK Rafał | 2077 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:35:34 | ||
17 | KRYSZTOFIAK Damian | 2099 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:36:05 | ||
18 | VERTELKA Titas | 2131 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:36:29 | |||
19 | WUDKOWSKI Filip | 2133 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:36:34 | |||
20 | SEWERYNOWICZ Michał | 2090 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:36:41 | ||
21 | KIERAS Karolis | 2113 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:36:46 | |||
22 | WUCZKO Dariusz | 2097 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:37:46 | ||
23 | JANKOWSKI Damian | 2110 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:38:36 | |||
24 | BUGAJSKI Bartosz | 2083 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:38:53 | ||
25 | KOWALSKI Tomek | 2116 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:39:06 | |||
26 | HOFFMANN Mateusz | 2074 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:39:17 | ||
27 | SKOWRON Bartosz | 2127 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:39:19 | |||
28 | FALEJCZYK Marcin | 2071 | 13 Śląska Brygada OT | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
29 | LECH Mateusz | 2118 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:39:59 | |||
30 | ŁUSZCZYNA Robert | 2080 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:40:38 | ||
31 | KURYŁO Kamil | 2117 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:40:39 | |||
32 | WIATROS Kamil | 2132 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:40:49 | |||
33 | GÓRNIAK Radosław | 2101 | Wataha OCR Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:40:59 | ||
34 | WZOREK Daniel | 2102 | Wataha OCR Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:41:01 | ||
35 | WITEK Tobiasz | 2098 | Studio GTS KATOWICE | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:41:18 | ||
36 | BERLIŃSKI Marcin | 2104 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:41:23 | |||
37 | STANOCH Jarek | 2081 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:41:52 | ||
38 | KOMORNICKI Krzysiek | 2115 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:42:13 | |||
39 | POPIOŁEK Piotr | 2122 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:42:26 | |||
40 | SZWAJKOWSKI Karol | 2130 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:42:35 | |||
41 | JABŁOŃSKI Bogusław | 2072 | Active Flow | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:43:13 | ||
42 | BOGOBOWICZ Marek | 2105 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:43:39 | |||
43 | MALISZEWSKI Jakub | 2087 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:43:41 | ||
44 | TARGOWSKI Michał | 2100 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:04 | ||
45 | KOŁODZIEJEK Marek | 2114 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:11 | |||
46 | NIKIEL Dariusz | 2079 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:12 | ||
47 | BORAWSKI Daniel | 2106 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:12 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
48 | SIELSKI Wiktor | 2126 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
49 | OKOŃ Patryk | 2121 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:26 | |||
50 | MICHALSKI Dawid | 2088 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
51 | STASIAK Jakub | 2129 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:37 | |||
52 | KOMAREK Michael | 2057 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
53 | SCHUELER Constantin | 2125 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:44:47 | |||
54 | MISZTAL Wojciech | 2120 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:45:08 | |||
55 | MANGONI Francesco | 2119 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:47:03 | |||
56 | TOKARCZYK Mariusz | 2082 | Good Vibes Studio Treningu Katowice Zdrowozyj.pl | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
57 | ZIELIŃSKI Łukasz | 2073 | Active Flow | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:48:16 | ||
58 | CHOJECKI Piotr | 2107 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:56 | |||
59 | CHWASTEK Vladimír | 2108 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:58 | |||
60 | SARAPATA Dawid | 2078 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:50:29 | ||
61 | OŻÓG Mateusz | 2158 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
62 | ŁĘPICKI Mateusz | 2089 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
63 | PRZYBYTEK Sławomir | 2123 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:59:14 | |||
64 | TAŃSKI Michał | 2067 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:00:04 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
JEGLIŃSKI Jarosław | 2076 | CrossFit Stocznia | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | DNF | 01:00:21 DNF |
Znaleziono 65 wynik(ów)